Title: XEM i hakkında Post by: bigbooss on February 06, 2017, 11:30:09 AM arkadaşlar dump/pump .... konusuna yazdım ama yazan olmadı o yüzden buraya yazıyorum.
XEM coin den fiyat 590 da iken 20 dolar, 660 da iken de 80 dolarlık alım yaptım bir ara 710 a kadar çıktı fiyat bende daha çıkar diye satmadım şimdi ise fiyatı 575 e kadar düştü. ne yapayım sizce ? grafikten pek anlamıyorum ben, yani tekrar çıkması için uzun süre bekler miyim ? fiyatı daha da düşer mi ? fiyatı daha da düşme ihtimali var ise , ya da yükselme için uzun süre bekyecek isem şimdiden çıkayım diyorum, yorumunuza ihtiyacım var.. az çok poloda trade işini öğrenmeye çalışıyorum az para olduğu için rahat rahat yorum yapabilirsiniz .. bir kere pump yakalasam çok sevincecm para kazanmaktan daha çok sevinecem . şurada bir avuç türküz yani birbirimize yardımcı olalım para yabancıya gitmesin :) yorumlarınızı esirgemeyin lütfen. Title: Re: XEM i hakkında Post by: Muhesat on February 06, 2017, 07:14:10 PM arkadaşlar dump/pump .... konusuna yazdım ama yazan olmadı o yüzden buraya yazıyorum. grafiklere bakarsan yeniden yükselme potansiyeli var ancak böyle bir yorumu profesyonellerin yapması daha doğru olur. iyilik dersende; bu konuda iyiliği bir balinadan başkası yapamaz. Bir pump dalgası sana yarayacak olan şey. Buda okyanusta oltayla hamsi avı. dostum birileri kazanıcak birileri kaybedicek. Kaybedicek birşeyim yok vaktim var dersen yükselmesini bekle. XEM coin den fiyat 590 da iken 20 dolar, 660 da iken de 80 dolarlık alım yaptım bir ara 710 a kadar çıktı fiyat bende daha çıkar diye satmadım şimdi ise fiyatı 575 e kadar düştü. ne yapayım sizce ? grafikten pek anlamıyorum ben, yani tekrar çıkması için uzun süre bekler miyim ? fiyatı daha da düşer mi ? fiyatı daha da düşme ihtimali var ise , ya da yükselme için uzun süre bekyecek isem şimdiden çıkayım diyorum, yorumunuza ihtiyacım var.. az çok poloda trade işini öğrenmeye çalışıyorum az para olduğu için rahat rahat yorum yapabilirsiniz .. bir kere pump yakalasam çok sevincecm para kazanmaktan daha çok sevinecem . şurada bir avuç türküz yani birbirimize yardımcı olalım para yabancıya gitmesin :) yorumlarınızı esirgemeyin lütfen. Title: Re: XEM i hakkında Post by: bigbooss on February 06, 2017, 08:36:13 PM Cevabın teşekkür ederim dostum. Biraz bekleyeceğim maliyet düşürmek için biraz daha alım yaparim belki biraz daha bekleyeyim duruma göre hareket edeceğim. İyi bir fırsat çıkarsa değerlendirim ama işte. Yükselen bir coine girmek riskli oluyor. Yüksek girince dump yaparlarsa 100 lira varsa bir anda 20 ye inebilir böyle bir risk var onda da :-)
Title: Re: XEM i hakkında Post by: coinmetelik on February 07, 2017, 03:42:00 PM Merhaba, ben uzun vadede yükseleceğine inanıyorum. Tabii bu tamamen bir his. Eskiden altınları yastık altı yapardık. Şimdi de koinlerde yapsak fena olmaz gibi duruyor. :) Borsada kazanmanın ilk kuralı sabırdan geçer diyorlar. Yükselişleri kaçırmamanız ümidiyle. Umarım, istediğinizi elde edersiniz. İyi BTC forumlar dileklerimle
|