Title: Proje önemli değilse ne önemli? Post by: Dokuzand on April 03, 2017, 11:30:39 PM Projeye baktın. Bu coin kesin çıkar dedin. Yatırım yaptın. Ama çıkmadı. Ertesi gün uyandın. Hiç önemi olmayan coinler çıkmış. Demek proje önemli değilmiş. Öyleyse ne önemli?
Title: Re: Proje önemli değilse ne önemli? Post by: ozgr on April 03, 2017, 11:41:16 PM Doğru hayali doğru şekilde küçük balıklara satmak önemli.
Grafiklere ve topluluğa bakmak önemli. Rich listesine bakmak önemli. Varsa pow pos parametreleri önemli. Toplam arz önemli. En önemlisi bulunduğu borsa önemli.. Title: Re: Proje önemli değilse ne önemli? Post by: needmoney on April 04, 2017, 03:31:11 PM Hepsinden önemlisi pazarlama
Ambalajı iyiyse kutunun içinde ne olduğunun önemi yok neredeyse.. Title: Re: Proje önemli değilse ne önemli? Post by: ikm on April 04, 2017, 03:42:06 PM yani kısaca şansın önemli ...
Title: Re: Proje önemli değilse ne önemli? Post by: Navigo on April 04, 2017, 04:41:56 PM Bir Coin çıkar beklenti yüksektir projenin vaatleri çok iyidir bu coinin patlayıp gitmesini beklersiniz developer yatar geliştirme yapmaz örnek lisk bu arada yeni yeni ortaklıklar filan geldi kış uykusundan uyanacak mi göreceğiz.
Bazen de hiç anlam taşımayan coinler tamamen şişirme mantığı ile pump dump olur. O da balinanin eğlence anlayışı. Title: Re: Proje önemli değilse ne önemli? Post by: ekiller on April 04, 2017, 04:46:20 PM https://www.youtube.com/watch?v=rVv41YxEqh4&feature=youtu.be&t=1m34s
Bu proje ayaklarının %95 i sallamasyon tırı vırı şeylerdir. Spekülasyon mu ne , işte ondan. Bir grup hırpan bir söylenti yayar ve o söylentinin ne olduğundan bile emin olmayan ama etkilenen bir grup insan da (Bu insan sen oluyorsun, ben oluyorum icabında) der ki ; Vuaaa bu adamlar taşaklı işler yapıyor, buna "BTC" basılır . Tırnak içinde belirtiyorum "BTC" basılır! Niye BTC bunu da düşünelim ayrıyetten ... Olayın orijinine bakacaksın, oda paradır. Herkes parayı toplama peşinde. Yok efendim coin dark web e girecekmiş, yok alphabay a girecekmiş. Ve bu camia da herkes parayı "Söz vermeden, teminatsız, taahütsüz" toplamaya çalışır. ICO' larda genelde BTC olarak toplanır para. Yine BTC.. Neden? Çünkü en kolay nakite çevirilebilecek ve kimsenin hayır demeyeceği bir değer . Eğer proje denilebilecek bir coin vardıysa o da BTC, Haa bana kalırsa oda çoooooook uzun vadeli bir ayak, oyun sadece. Bugün BTC yi kaldır, diğer tüm koinler sıçar Bugün USD yi kaldır BTC dahil tüm koinler sıçar Bugün PARA yı kaldır , USD, EURO, BTC, ve altcoinlerin hepsi sıçar Bugün ALTIN ı kaldır yukarıdakilerin hepsi sıçar Bugün petrol ü kaldır yukarıdakilerin hepsi sıçar Bugün Suyu kaldır, ......... !! Title: Re: Proje önemli değilse ne önemli? Post by: Crypto-irkek on April 04, 2017, 07:26:25 PM https://www.youtube.com/watch?v=rVv41YxEqh4&feature=youtu.be&t=1m34s Bu proje ayaklarının %95 i sallamasyon tırı vırı şeylerdir. Spekülasyon mu ne , işte ondan. Bir grup hırpan bir söylenti yayar ve o söylentinin ne olduğundan bile emin olmayan ama etkilenen bir grup insan da (Bu insan sen oluyorsun, ben oluyorum icabında) der ki ; Vuaaa bu adamlar taşaklı işler yapıyor, buna "BTC" basılır . Tırnak içinde belirtiyorum "BTC" basılır! Niye BTC bunu da düşünelim ayrıyetten ... Olayın orijinine bakacaksın, oda paradır. Herkes parayı toplama peşinde. Yok efendim coin dark web e girecekmiş, yok alphabay a girecekmiş. Ve bu camia da herkes parayı "Söz vermeden, teminatsız, taahütsüz" toplamaya çalışır. ICO' larda genelde BTC olarak toplanır para. Yine BTC.. Neden? Çünkü en kolay nakite çevirilebilecek ve kimsenin hayır demeyeceği bir değer . Eğer proje denilebilecek bir coin vardıysa o da BTC, Haa bana kalırsa oda çoooooook uzun vadeli bir ayak, oyun sadece. Bugün BTC yi kaldır, diğer tüm koinler sıçar Bugün USD yi kaldır BTC dahil tüm koinler sıçar Bugün PARA yı kaldır , USD, EURO, BTC, ve altcoinlerin hepsi sıçar Bugün ALTIN ı kaldır yukarıdakilerin hepsi sıçar Bugün petrol ü kaldır yukarıdakilerin hepsi sıçar Bugün Suyu kaldır, ......... !! Kardes ne ictin? Aynisindan istiyorum. Title: Re: Proje önemli değilse ne önemli? Post by: entr on April 04, 2017, 07:53:34 PM Bugün BTC yi kaldır, diğer tüm koinler sıçar Bugün USD yi kaldır BTC dahil tüm koinler sıçar Bugün PARA yı kaldır , USD, EURO, BTC, ve altcoinlerin hepsi sıçar Bugün ALTIN ı kaldır yukarıdakilerin hepsi sıçar Bugün petrol ü kaldır yukarıdakilerin hepsi sıçar Bugün Suyu kaldır, ......... !! Hocam çok ağır konuşmuşsunuz. :) Title: Re: Proje önemli değilse ne önemli? Post by: huzurkan on April 04, 2017, 09:00:23 PM Paketin dışına bakıp içinden ne çıkacağını bilemezsiniz. Bu biraz şans biraz 6. His bence
|