Title: Birisi TaaS'ı (Token as a Service) Anlatabilirmi? Post by: Aydinizm on April 07, 2017, 11:43:46 PM Merhaba, foruma yeni üye oldum konuları araştırırken bir çok eski üyenin imzalarına ve profil fotoğraflarına bu firmayı eklediğini farkettim.
TaaS: Token as a Service https://taas.fund Nasıl bir yatırım firması olduğunu birisi anlatabilirmi kısaca. Diğer yatırım firmalarından genel olarak farkı nedir mesela? Teşekkürler. Title: Re: Birisi TaaS'ı (Token as a Service) Anlatabilirmi? Post by: bircoin on April 08, 2017, 12:03:20 AM İconomi benzeri fon yönetim şirketi diyebiliriz. Siz yatırım yapıyorsunuz şirket yatırımları yönetiyor . Benim anladığım bu kadar .
Title: Re: Birisi TaaS'ı (Token as a Service) Anlatabilirmi? Post by: saulzaents on April 08, 2017, 07:01:00 PM acıkcası bende edg nin kampanyası bitti baktim millet nereye gidiyor bir sonraki durak olarak taas'a gidiyor diye girdim :) bir önce ki bounty de adamlarin neler yaptigini ve projeyi az cok biliyordum ama bunda bende cok araştirma yapmadim gerçekten ne iş yapiyorlar amaçlari ne neyin yatırımını geliştirmesini yapiyorlar bilen varsa yazarsa bizde takip ederiz. teşekkürler.
Title: Re: Birisi TaaS'ı (Token as a Service) Anlatabilirmi? Post by: exortis on April 08, 2017, 07:05:28 PM Taas bountyleri borsaya ciktigi an satilip coinin fiyatini dusurmesin diye sanirim belirli bir sure satisini engelleyecek diye biryerde okudum herhalde.Haberiniz olsun
Title: Re: Birisi TaaS'ı (Token as a Service) Anlatabilirmi? Post by: sezyumx on April 08, 2017, 09:46:25 PM Taas bountyleri borsaya ciktigi an satilip coinin fiyatini dusurmesin diye sanirim belirli bir sure satisini engelleyecek diye biryerde okudum herhalde.Haberiniz olsun İmzasından güzel birşey verdikten sonra beklemek cokda problem olacağını düşünmüyorum. Ben ne zaman bir imzadan birşeyler kazansan hemen btc ye cevirdim ama hep hata etmiş oldum beklemek ve iyi bir borsaya girmesini beklemek daha iyi. Title: Re: Birisi TaaS'ı (Token as a Service) Anlatabilirmi? Post by: goraset on April 09, 2017, 04:27:17 AM Taas bountyleri borsaya ciktigi an satilip coinin fiyatini dusurmesin diye sanirim belirli bir sure satisini engelleyecek diye biryerde okudum herhalde.Haberiniz olsun Link paylaşabilirmisin, tam olarak ne yazıyor merak ettim, böyle birşeyden haberim yoktu açıkçası, imza boşta durmasın diye girdik, boşa beklemeyelim sonra Title: Re: Birisi TaaS'ı (Token as a Service) Anlatabilirmi? Post by: exortis on April 09, 2017, 06:13:54 AM Taas bountyleri borsaya ciktigi an satilip coinin fiyatini dusurmesin diye sanirim belirli bir sure satisini engelleyecek diye biryerde okudum herhalde.Haberiniz olsun Link paylaşabilirmisin, tam olarak ne yazıyor merak ettim, böyle birşeyden haberim yoktu açıkçası, imza boşta durmasın diye girdik, boşa beklemeyelim sonra Title: Re: Birisi TaaS'ı (Token as a Service) Anlatabilirmi? Post by: huzurkan on April 09, 2017, 10:32:38 AM Kimse tam olarak nedir bilmiyor ama imza kampanyası güzel gibi geldi bana. Ben o yüzden girdim. Bekleyip göreceğiz bakalım. 100 mesaj atma sınırı da 50 mesaja düşürülmüş. O da güzel bir gelişme olmuş.
Title: Re: Birisi TaaS'ı (Token as a Service) Anlatabilirmi? Post by: MorpheWQ on April 09, 2017, 11:01:30 AM Sitesinden açıkça anlatmış. Quarter başına %50 kar vaadiyle para toplayan bir fon. Karın %25'lik bir kısmı fona geri dönecek, kalanı da Ethereum akıllı kontratlarıyla otomatik olarak yapılacakmış. Yatırım stratejisi bizim cryptomerian'da daha şeffaf. Tam olarak anlamadım %50'yi nasıl kazancaklar. Şurada bir paper mevcut: http://taas.fund/media/whitepaper.pdf
Title: Re: Birisi TaaS'ı (Token as a Service) Anlatabilirmi? Post by: temmuz on April 09, 2017, 11:54:41 AM Bu projelerde tek sorun yatrimlardan alinacak kar payinin dagitimi hic bir büyük borsa bu sistemle ugrasmio bakalimmbunlar nasil cozucekler bu problemi iconomi coin yakarak yapmaya karar verdi. Adeti azaltip degeri yükseltmek oda uzun vaadede sorunlar olucak bir sistem ama bakalim
Title: Re: Birisi TaaS'ı (Token as a Service) Anlatabilirmi? Post by: John Wick on April 09, 2017, 02:00:52 PM Sitesinden açıkça anlatmış. Quarter başına %50 kar vaadiyle para toplayan bir fon. Karın %25'lik bir kısmı fona geri dönecek, kalanı da Ethereum akıllı kontratlarıyla otomatik olarak yapılacakmış. Yatırım stratejisi bizim cryptomerian'da daha şeffaf. Tam olarak anlamadım %50'yi nasıl kazancaklar. Şurada bir paper mevcut: http://taas.fund/media/whitepaper.pdf Bu yasadışı titan zinciri gibi bir şey olmuyor mu o zaman? Verdiğiniz pdf'i okuyamıyorum ama öyle hissettim biraz. Yanılıyor muyum? Title: Re: Birisi TaaS'ı (Token as a Service) Anlatabilirmi? Post by: dnz gns on April 09, 2017, 02:22:17 PM Sitesinden açıkça anlatmış. Quarter başına %50 kar vaadiyle para toplayan bir fon. Karın %25'lik bir kısmı fona geri dönecek, kalanı da Ethereum akıllı kontratlarıyla otomatik olarak yapılacakmış. Yatırım stratejisi bizim cryptomerian'da daha şeffaf. Tam olarak anlamadım %50'yi nasıl kazancaklar. Şurada bir paper mevcut: http://taas.fund/media/whitepaper.pdf Bu yasadışı titan zinciri gibi bir şey olmuyor mu o zaman? Verdiğiniz pdf'i okuyamıyorum ama öyle hissettim biraz. Yanılıyor muyum? yasal titan zinciri yok ki :D ama mantık şöyle anlatım amerikada fon şirketleri var paranı yaıtrıyorsun onlar onlar sana kazantan yüzde vericez diyor örn 5 diyelim senin paranla türkiyedeki bir hisse senedini alıyor almanyadakini alıyor çindekini alıyor aysonunda ortalama kazanç hesaplanıp ne kadar kar edildiyse sana yüzde 5 gönderiyor kabaca bu mantığı Title: Re: Birisi TaaS'ı (Token as a Service) Anlatabilirmi? Post by: John Wick on April 09, 2017, 02:47:46 PM Sitesinden açıkça anlatmış. Quarter başına %50 kar vaadiyle para toplayan bir fon. Karın %25'lik bir kısmı fona geri dönecek, kalanı da Ethereum akıllı kontratlarıyla otomatik olarak yapılacakmış. Yatırım stratejisi bizim cryptomerian'da daha şeffaf. Tam olarak anlamadım %50'yi nasıl kazancaklar. Şurada bir paper mevcut: http://taas.fund/media/whitepaper.pdf Bu yasadışı titan zinciri gibi bir şey olmuyor mu o zaman? Verdiğiniz pdf'i okuyamıyorum ama öyle hissettim biraz. Yanılıyor muyum? yasal titan zinciri yok ki :D ama mantık şöyle anlatım amerikada fon şirketleri var paranı yaıtrıyorsun onlar onlar sana kazantan yüzde vericez diyor örn 5 diyelim senin paranla türkiyedeki bir hisse senedini alıyor almanyadakini alıyor çindekini alıyor aysonunda ortalama kazanç hesaplanıp ne kadar kar edildiyse sana yüzde 5 gönderiyor kabaca bu mantığı Haklısınız da ben orda "yasadışı" olduğunu belirtmek için kullanmıştım. Yoksa tabiki yasalı yok bu tip şeylerin. Anlatımınıza göre ben hala bir titan zincir havası seziyorum işleyiş şeklinden. Title: Re: Birisi TaaS'ı (Token as a Service) Anlatabilirmi? Post by: dnz gns on April 09, 2017, 02:59:12 PM Sitesinden açıkça anlatmış. Quarter başına %50 kar vaadiyle para toplayan bir fon. Karın %25'lik bir kısmı fona geri dönecek, kalanı da Ethereum akıllı kontratlarıyla otomatik olarak yapılacakmış. Yatırım stratejisi bizim cryptomerian'da daha şeffaf. Tam olarak anlamadım %50'yi nasıl kazancaklar. Şurada bir paper mevcut: http://taas.fund/media/whitepaper.pdf Bu yasadışı titan zinciri gibi bir şey olmuyor mu o zaman? Verdiğiniz pdf'i okuyamıyorum ama öyle hissettim biraz. Yanılıyor muyum? yasal titan zinciri yok ki :D ama mantık şöyle anlatım amerikada fon şirketleri var paranı yaıtrıyorsun onlar onlar sana kazantan yüzde vericez diyor örn 5 diyelim senin paranla türkiyedeki bir hisse senedini alıyor almanyadakini alıyor çindekini alıyor aysonunda ortalama kazanç hesaplanıp ne kadar kar edildiyse sana yüzde 5 gönderiyor kabaca bu mantığı Haklısınız da ben orda "yasadışı" olduğunu belirtmek için kullanmıştım. Yoksa tabiki yasalı yok bu tip şeylerin. Anlatımınıza göre ben hala bir titan zincir havası seziyorum işleyiş şeklinden. titanda üye topluyorsun sen topladığın üyeden para kazanıyorusun. ben sana bu proje senin yerine yatırım yapıyor diyorum nasıl aynı şey olduğunu düşündün almadım ... Title: Re: Birisi TaaS'ı (Token as a Service) Anlatabilirmi? Post by: John Wick on April 09, 2017, 03:11:14 PM Sitesinden açıkça anlatmış. Quarter başına %50 kar vaadiyle para toplayan bir fon. Karın %25'lik bir kısmı fona geri dönecek, kalanı da Ethereum akıllı kontratlarıyla otomatik olarak yapılacakmış. Yatırım stratejisi bizim cryptomerian'da daha şeffaf. Tam olarak anlamadım %50'yi nasıl kazancaklar. Şurada bir paper mevcut: http://taas.fund/media/whitepaper.pdf Bu yasadışı titan zinciri gibi bir şey olmuyor mu o zaman? Verdiğiniz pdf'i okuyamıyorum ama öyle hissettim biraz. Yanılıyor muyum? yasal titan zinciri yok ki :D ama mantık şöyle anlatım amerikada fon şirketleri var paranı yaıtrıyorsun onlar onlar sana kazantan yüzde vericez diyor örn 5 diyelim senin paranla türkiyedeki bir hisse senedini alıyor almanyadakini alıyor çindekini alıyor aysonunda ortalama kazanç hesaplanıp ne kadar kar edildiyse sana yüzde 5 gönderiyor kabaca bu mantığı Haklısınız da ben orda "yasadışı" olduğunu belirtmek için kullanmıştım. Yoksa tabiki yasalı yok bu tip şeylerin. Anlatımınıza göre ben hala bir titan zincir havası seziyorum işleyiş şeklinden. titanda üye topluyorsun sen topladığın üyeden para kazanıyorusun. ben sana bu proje senin yerine yatırım yapıyor diyorum nasıl aynı şey olduğunu düşündün almadım ... Haklısınız belki de ben yanlış yorumluyorum. Kusura bakmayın. Hissi olarak yazdım biraz. |