Title: KAMPANYA Riser versiyon7 - 6 pin -16x Riser Post by: baskanx on January 29, 2018, 09:18:50 AM Stokta Var
İthal gümrüklü Sıfır Ürün 6 pin - 60cm riser kablo - version 7 sata 25 tl Ödemeleri havale-eft olarak almaktayız veya dükkanımıza gelip elden alabilirsiniz Sipariş İçin Tıklayınız https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-kampanya-riser-versiyon7-6-pin-16x-riser-etc-eth-bitcoin-zec-426517709/detay/ (https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-kampanya-riser-versiyon7-6-pin-16x-riser-etc-eth-bitcoin-zec-426517709/detay/) Title: Re: KAMPANYA Riser versiyon7 - 6 pin -16x Riser Post by: ekiller on January 29, 2018, 10:08:02 AM Bu satıcı ile ticari tecrübem şöyle gelişti;
2017 Aralık ayında 10 adet riser için bana 200 TL fiyat verdi. Ben ödemesini yaptım, 10 adet riser ın kargolanmasını beklerken.... Satıcı bana "200 TL ödemişsin dedi." 200 TL ödemem gerektiğini kendisinin söylediğini söyledim. Sonrada bana , ben 10 değil 8 riser anlamışım ben diyip +50 TL daha istedi Beni 2 kere EFT yaptırmak durumunda bıraktı Kendisi 200 TL dediği için 200 TL yatırmıştım , 200 TL yatırdım diye kargoya da vermemiş. ayrıca riserları bir akrabama aldığım için, bende ona söylediğim fiyatın farkını cebimden ödemek zorunda kaldım. Aslında zorunda değildim de.... Ödedim işte. Sonuç : insan 10 u nasıl 8 anlar ? orası da bir garip durum, neyse Hadi öyle anladın diyelim, bu senin hatan, kargomu neden vermedin ? +50 TL daha benden gelmesini bekledin :) işimi geciktirdin, bana fazladan para ödettirdin, Bir de incelik yapıp gerçek bir esnafın yapması gerektiği gibi kargoyu bile bana kitledin :) Bu hareketlerinden ötürü seni yılın esnafı seçiyorum. yazışma da aşağıda . https://i.hizliresim.com/VrX49r.jpg (https://i.hizliresim.com/VrX49r.jpg) https://i.hizliresim.com/VrX49r.jpg Title: Re: KAMPANYA Riser versiyon7 - 6 pin -16x Riser Post by: baskanx on January 29, 2018, 01:49:15 PM Bu satıcı ile ticari tecrübem şöyle gelişti; 2017 Aralık ayında 10 adet riser için bana 200 TL fiyat verdi. Ben ödemesini yaptım, 10 adet riser ın kargolanmasını beklerken.... Satıcı bana "200 TL ödemişsin dedi." 200 TL ödemem gerektiğini kendisinin söylediğini söyledim. Sonrada bana , ben 10 değil 8 riser anlamışım ben diyip +50 TL daha istedi Beni 2 kere EFT yaptırmak durumunda bıraktı Kendisi 200 TL dediği için 200 TL yatırmıştım , 200 TL yatırdım diye kargoya da vermemiş. ayrıca riserları bir akrabama aldığım için, bende ona söylediğim fiyatın farkını cebimden ödemek zorunda kaldım. Aslında zorunda değildim de.... Ödedim işte. Sonuç : insan 10 u nasıl 8 anlar ? orası da bir garip durum, neyse Hadi öyle anladın diyelim, bu senin hatan, kargomu neden vermedin ? +50 TL daha benden gelmesini bekledin :) işimi geciktirdin, bana fazladan para ödettirdin, Bir de incelik yapıp gerçek bir esnafın yapması gerektiği gibi kargoyu bile bana kitledin :) Bu hareketlerinden ötürü seni yılın esnafı seçiyorum. yazışma da aşağıda . https://i.hizliresim.com/VrX49r.jpg (https://i.hizliresim.com/VrX49r.jpg) https://i.hizliresim.com/VrX49r.jpg Önceki konu içinde büyük harf yazıldığı için konu EFS tarafından silinmiş.Önceki konuda defalarca alışveriş yapmıştınız ve onlarca müşteri yorumu vardı.Yeni konu açınca esanflığımıza çamur atmaya kalkmışsınız Şuan yoğunluktan dolayı Mesajı alıntılıyorum bir bir yalanlarını kanıtlayacağım. Title: Re: KAMPANYA Riser versiyon7 - 6 pin -16x Riser Post by: ekiller on January 29, 2018, 02:47:10 PM Ben senden defalarca alış-veriş falan yapmadım, yapmamda. İşim olmaz. Bu tarz iş yapanlardan "BEDAVA" da verse mal almam ben.
Sen yine karıştırıyorsun sanırım. 8 ile 10 u karıştırdığın gibi. ;) Ayrıca gücüne gidecek bir durum yok. Ben senin ile alış-veriş te yaşadığım tecrübeyi yazdım.Gördüğün gibi yukarıda yaptığımız mesajlaşmayı resimledim. Her zaman tek doğru vardır. Bu bir çamur değil, senin bir hatan. Olmuş ve gerçek bir şey. Hatasını kabullenen insan erdemlidir, hata yapan insan bunu telafi etmeye çalışır. Ben öyle yaparım, seni bilemem. İşim gücüm yok, forumda riser satan adama iftira mı atacağım ? Daha mühim işlerim var. Yapmış olduğunu söylediğim şeyi yapmış olmasaydın durduk yere neden yazayım bunları :) Senden alış-veriş yapıp memnun kalmış birçok kişiyi de tanıyorum, doğru ya doğru. Ama benim yaşadığım buydu. Nokta Title: Re: KAMPANYA Riser versiyon7 - 6 pin -16x Riser Post by: baskanx on January 29, 2018, 04:28:35 PM Ben senden defalarca alış-veriş falan yapmadım, yapmamda. İşim olmaz. Bu tarz iş yapanlardan "BEDAVA" da verse mal almam ben. Sen yine karıştırıyorsun sanırım. 8 ile 10 u karıştırdığın gibi. ;) Ayrıca gücüne gidecek bir durum yok. Ben senin ile alış-veriş te yaşadığım tecrübeyi yazdım.Gördüğün gibi yukarıda yaptığımız mesajlaşmayı resimledim. Her zaman tek doğru vardır. Bu bir çamur değil, senin bir hatan. Olmuş ve gerçek bir şey. Hatasını kabullenen insan erdemlidir, hata yapan insan bunu telafi etmeye çalışır. Ben öyle yaparım, seni bilemem. İşim gücüm yok, forumda riser satan adama iftira mı atacağım ? Daha mühim işlerim var. Yapmış olduğunu söylediğim şeyi yapmış olmasaydın durduk yere neden yazayım bunları :) Senden alış-veriş yapıp memnun kalmış birçok kişiyi de tanıyorum, doğru ya doğru. Ama benim yaşadığım buydu. Nokta Forum sakinleri yazışmaları okuyun ekilleri adam sanardık iftira atacak kadar alçakmış. https://i.hizliresim.com/PlPEV7.png https://i.hizliresim.com/nOLG6a.png https://i.hizliresim.com/4abRyY.png https://i.hizliresim.com/EP5E9D.png https://i.hizliresim.com/rOZdzz.png 10 adet riser istemişsin iş yoğunluğundan veya dallgınlıktan 200 tl yazmışız 200 tl göndermişsin dekont aşağıda.Daha sonra özeür dileyerek durumu izah etmişiz 50 tl daha talep etmişiz bunun üzerine telefon numarası istemişsin aradık ve telefonda bize dediğin 50 tl gönderirken transfer ücreti kesecek birdaha ödemem demen üzerine eksik gönderin demişiz ve dekonttada görüldüğü üzere 200 + 45 tl göndermişsin. Birinci yalanın bu 200 + 50 tl göndermiştin hani ? https://i.hizliresim.com/kOnYlm.png Diğer konuya gelirsek 50 tl daha almadan kargonun çıkışını yapmamışız ve seni zor durumda bırakmışız öylemi satte dikkat et 12.04 ve 14.47 de ödeme yapmışsın aynı gün 15.52 de ptt ile kargolanmış ve telefonuna ptt fişinin resmi atılmış ikinci yalanında bu. https://i.hizliresim.com/2J8QAj.png Zaten 25 tlye riser satıyoruz bedava mı dağıtalım hayırdır bu sıkıntın varsa aradan braydan fazla geçiş neden konu üzerinden belirtmedin 250 tlnin hepsi kar olsa ne olur sadakamız olurdu. Akşam akşam işi gücü bırakıp şurada yazı yazdırıyorsun yazıklar olsun seni adam sanardık ... Not : foruma merit sistemi getirilerek trol ve saçma sapan yorumların önüne geçilmiştir. Eski üyeler içinde Cirit sistemi getirilsin en azından götünden sallayanlara tıpa olur Mustafa bey konunun içine sıçtın bıraktın al konu senin olsun istediğin gibi salla Title: Re: KAMPANYA Riser versiyon7 - 6 pin -16x Riser Post by: ekiller on January 29, 2018, 04:58:52 PM Senin bana 2 kere iş yaptırman ve 2 kere ayrı EFT çıkarttırman nedeni ile sana telefonda ben söyledim zaten EFT ücretini düşeceğimi :)
Onu da "Dur bi sorayım edeyim" falan filan yaptın hatırlıyorsan. Hatırlamazsın kesin ;) Sana bedava riser dağıt diyen yok ta, senin mal kafanın bedelini de ben ödemeyeceğim heralde. Bak şimdiye kadar sana ben sinkaflı konuştum mu hiç ? konuşmadım. Ama sende "Adam, madam" karıştırma istersende çıyanlık yapma. Yediğin haltı yazdım buraya, bozma kendini. Ağzın hemen kenefe döndü bakıyorum, öyle ağızada ben gerekeni doldururum. "Forum sakinleri yazışmaları okuyun ekilleri adam sanardık iftira atacak kadar alçakmış." gibi yaygaralar adam olana yakışmaz. Title: Re: KAMPANYA Riser versiyon7 - 6 pin -16x Riser Post by: baskanx on January 31, 2018, 04:05:57 PM Senin bana 2 kere iş yaptırman ve 2 kere ayrı EFT çıkarttırman nedeni ile sana telefonda ben söyledim zaten EFT ücretini düşeceğimi :) Onu da "Dur bi sorayım edeyim" falan filan yaptın hatırlıyorsan. Hatırlamazsın kesin ;) Sana bedava riser dağıt diyen yok ta, senin mal kafanın bedelini de ben ödemeyeceğim heralde. Bak şimdiye kadar sana ben sinkaflı konuştum mu hiç ? konuşmadım. Ama sende "Adam, madam" karıştırma istersende çıyanlık yapma. Yediğin haltı yazdım buraya, bozma kendini. Ağzın hemen kenefe döndü bakıyorum, öyle ağızada ben gerekeni doldururum. "Forum sakinleri yazışmaları okuyun ekilleri adam sanardık iftira atacak kadar alçakmış." gibi yaygaralar adam olana yakışmaz. Seninle sidik yarışı yapacak değilim.Karaktersizin tekiymişsin Forum sakinlerinden şahsım adına özür diliyorum bom bok konu oldu konunun içine sıçtı bıraktı.Bizim esnaflığımızı bilen bilir bugüne kadar kimseye yanlış yapmadık kimseyi dolandırmadık kimsenin üçkuruşuna öz dikmedik.Yukarıdada gayet net şekilde belli. Konu dahada uzamasın diye kilitliyorum. |