Title: En Samimiyetsiz Cümleler Post by: lossnet on April 13, 2019, 04:37:32 PM Ben aklıma gelenleri yazdım. İlaveleri beklerim ;)
- Biz size döneceğiz. - Sana hiç o gözle bakmadım. - Bence arkadaş kalalım. - Bir dahakine hesaplar benden. - "Hallederiz" yaa takma kafana. - Bizde yamuk olmaz hocam. - Kesin görüşelim bak ara kardeşim. - Telefonun hafıza gittiği için numaran silinmiş. Bonus: Sen gönder 2 ETH, hemen yolluyorum bounty tokenlerini. Title: Re: En Samimiyetsiz Cümleler Post by: gospodin on April 13, 2019, 04:49:33 PM "sen okuldan mezun ol, o iş bende."
genç arkadaşlar buna benzer bir söz duyarsanız o insanla bir daha konuşmayın. isterse babanız olsun ;) Title: Re: En Samimiyetsiz Cümleler Post by: ripplecanavari on April 13, 2019, 06:29:23 PM üniversitede bizim zamanımızda hocalar sınavdan önce ''sınavı kolay hazırladım arkadaşlar'' derdi aklıma o geldi heheh
Title: Re: En Samimiyetsiz Cümleler Post by: kr105 on April 14, 2019, 08:58:41 PM Sen daha iyilerine layıksın ı listeye eklememişsin hocam. Samimiyetsizlikten de öte küfür gibi bir şey ;D
Title: Re: En Samimiyetsiz Cümleler Post by: lossnet on April 15, 2019, 03:24:50 PM Sen daha iyilerine layıksın ı listeye eklememişsin hocam. Samimiyetsizlikten de öte küfür gibi bir şey ;D Evet bunu maalesef atlamışım. En favori samimiyetsiz cümle olabilir. Şöyle mantıken düşününce; insanın kendi kendisini aşağılayan bir söz aslında. Kendisini yeterli görmeyip, topu başkasına atıyor :D Bu sözü söyleyene cevap olarak: "Senin adına üzüldüm" demek yeterli olabilir. Tavsiyeler çoğaldıkça listeye toplu bir ekleme yaparım artık. Title: Re: En Samimiyetsiz Cümleler Post by: sammys on April 15, 2019, 11:05:26 PM Bence en samimiyetsiz cümleler samimi olmadığınız kişilerin samimiymiş gibi davranıp aaa canım gibi başlayan cümlelerdir.
|