Title: Sağlık bakanlığı corona hastalığı takip sitesi kurdu Post by: HARDCRACKERS on March 28, 2020, 01:07:04 PM https://covid19.saglik.gov.tr/ link üstte Title: Re: Sağlık bakanlığı corona hastalığı takip sitesi kurdu Post by: ekiller on March 28, 2020, 02:24:01 PM Baya profesyonelce bir site olmuş
Title: Re: Sağlık bakanlığı corona hastalığı takip sitesi kurdu Post by: Blacknavy on March 28, 2020, 02:25:52 PM Baya profesyonelce bir site olmuş siteyi sen mi kurdun ustad, site ustun bilginle harmanlanmiş gibi gorunuyor Title: Re: Sağlık bakanlığı corona hastalığı takip sitesi kurdu Post by: Captainowl on March 28, 2020, 02:29:13 PM 8. sınıfta buna benzer bi slayt yapmıştım hoca beğenmemişti
(ironi içermektedir) Title: Re: Sağlık bakanlığı corona hastalığı takip sitesi kurdu Post by: gospodin on March 28, 2020, 02:31:57 PM dün kazakistan'ın bilgisini paylaşmıştım bugün de israil'inkine bakalım: https://govextra.gov.il/ministry-of-health/corona/corona-virus-en/
ben hala verilerin düzgün bir şekilde açıklanmamasını anlamıyorum. karantina getirip öyle mi açıklamayı planlıyorlar yoksa hiçbir zaman ayrıntı vermeyecekler mi bilmiyorum ama an itibariyle gerçekten çok kötü. işin garip tarafı da buna benzer 1o tane daha sitemiz var ama sadece 3-4 veri var. bu konuda hayal kırıklığına uğradım. Title: Re: Sağlık bakanlığı corona hastalığı takip sitesi kurdu Post by: lossnet on March 28, 2020, 03:04:45 PM Corona pozitif çıkan ünlülerin halka açıklama yapmalarını çok faydalı buluyorum. Böylelikle bir farkındalık olabiliyor en azından. Toplum, sıradan insanları pek umursamazken, ünlülerin o "dokunulmazlık" ayrıcalığının kalmadığını görüyorlar... Fakat her şeye rağmen; şehir ve ilçe bazında ölü ve aktif vaka sayıları açıklanmadıkça insanlar da "bana bulaşmaz" diye düşünmeye devam edeceklerdir. İngiltere başbakanı ve sağlık bakanı bile pozitif çıktıktan sonra, herkes potansiyel Coronalı olabilir!
Not: Sağlık Bakanlığı'nın sitesini de statik değil, dinamik hale getirseler çok daha şeffaf olurdu; anlık ya da saatte bir bilgiler güncellenirdi. Şu anda 24 saatte güncelleme yapılacağı görülüyor. Title: Re: Sağlık bakanlığı corona hastalığı takip sitesi kurdu Post by: gospodin on March 28, 2020, 03:56:36 PM Corona pozitif çıkan ünlülerin halka açıklama yapmalarını çok faydalı buluyorum. Böylelikle bir farkındalık olabiliyor en azından. Toplum, sıradan insanları pek umursamazken, ünlülerin o "dokunulmazlık" ayrıcalığının kalmadığını görüyorlar... Fakat her şeye rağmen; şehir ve ilçe bazında ölü ve aktif vaka sayıları açıklanmadıkça insanlar da "bana bulaşmaz" diye düşünmeye devam edeceklerdir. İngiltere başbakanı ve sağlık bakanı bile pozitif çıktıktan sonra, herkes potansiyel Coronalı olabilir! bence ters tepmeye başlayacak bu ünlü muhabbeti hocam.Not: Sağlık Bakanlığı'nın sitesini de statik değil, dinamik hale getirseler çok daha şeffaf olurdu; anlık ya da saatte bir bilgiler güncellenirdi. Şu anda 24 saatte güncelleme yapılacağı görülüyor. sadece ünlüler yakalanınca gündem oluyor, bizleri ipleyen yok ya da onlar hizmet alabilecek ama biz kenara atılacakmışız gibi hisler oluşmaya başladı. hele ki evde kal lafını villalarından yapan ünlüler sonrası bu duygular daha da artıyor. yoksa dybala'yı bile sarsan virüs bizi yerlerde silkeler. Title: Re: Sağlık bakanlığı corona hastalığı takip sitesi kurdu Post by: ekiller on March 28, 2020, 05:52:39 PM Baya profesyonelce bir site olmuş siteyi sen mi kurdun ustad, site ustun bilginle harmanlanmiş gibi gorunuyor Hayır kardeşim ben kurmadım. Bana bunu mu layık gördün? Adam her akşam elinde salladığı istatistik pankartını tarayıp oraya koymuş JPG olarak. Buna da site demiş . https://covid19.saglik.gov.tr/img/1.jpg https://covid19.saglik.gov.tr/img/2.jpg Title: Re: Sağlık bakanlığı corona hastalığı takip sitesi kurdu Post by: mandown on March 28, 2020, 05:56:14 PM hocam ne yapacak ya bu günlerde tanıdık es dost birileri bu siteleri tasarlayarak para kazanacak değilmi 2 tane satır html kod ile kimi zengin ettiler yine ne bilirsin.
Title: Re: Sağlık bakanlığı corona hastalığı takip sitesi kurdu Post by: Blacknavy on March 28, 2020, 06:57:43 PM Baya profesyonelce bir site olmuş siteyi sen mi kurdun ustad, site ustun bilginle harmanlanmiş gibi gorunuyor Hayır kardeşim ben kurmadım. Bana bunu mu layık gördün? Adam her akşam elinde salladığı istatistik pankartını tarayıp oraya koymuş JPG olarak. Buna da site demiş . https://covid19.saglik.gov.tr/img/1.jpg https://covid19.saglik.gov.tr/img/2.jpg espiriydi ;D |