Title: Aman Sakın Unutmayın!!! Dikkatttt. Post by: gospodin on September 19, 2021, 03:08:16 PM linkleri ekleyeyim de unutmayın:
https://eksisozluk.com/ https://twitter.com https://www.facebook.com https://www.birgun.net/ https://www.hurriyet.com.tr/ https://www.sozcu.com.tr/ https://www.yeniakit.com.tr/ https://www.haberler.com/ https://www.haber7.com/ dostlar inanın burada yazan herkes bu sitelere bir şekilde girip yazıları okuyor. Title: Re: Aman Sakın Unutmayın!!! Dikkatttt. Post by: mandown on September 19, 2021, 03:20:19 PM Onlarda Twitter ve ekşi sozluk Gospodin hocam biran anlamamıştım :D haklısın. Title: Re: Aman Sakın Unutmayın!!! Dikkatttt. Post by: Dolorex on September 19, 2021, 03:39:42 PM Haberler.com u okurum arada, facebook ta arada bir takılırım. Twitter da keza öyle ama eksisozluke hiç girmem desem googledan arada önüme gelir ama orada yazan yorumlarda saçma sapan geldiği için beğenmiyorum, diğerlerinede çok nadir... Bu siteler olmazsa olmaz değil hatta kayda değer de degil.
Title: Re: Aman Sakın Unutmayın!!! Dikkatttt. Post by: Ondekinecakabilirim on September 19, 2021, 03:48:22 PM Ekşi Sözlük ve Twitter interaktif bilgi almak için ideal. Bunlara Onedio da eklenebilir.
Sözcü ve Birgün'e de güveniyorum. Haber almak için kaliteli yayınlar yapıyorlar. Kaliteli içerik sunan fazla site yok. Burada bulunan herkes mecburen aynı sitelere giriyor. :) Title: Re: Aman Sakın Unutmayın!!! Dikkatttt. Post by: ajanwalker on September 19, 2021, 04:10:06 PM Eksi sözlüğe girip bir şey okumadım ama geçen gün bir şey aradım Google da ekşi de olan yazıları okudum ilk o zaman okumuş oldum. Bazen ekşi sözlük üyeliği satılık yazısı gördüm oazar alanında o kadar.
Twitter her gün takıldığım yer. Bir de sondakika.com var onu takip ederim. Artık başlıkta olan yerlere bende bakayım. Title: Re: Aman Sakın Unutmayın!!! Dikkatttt. Post by: meser# on September 19, 2021, 05:44:36 PM Geleneksel üyelerin çıldırma vol 34234234 etkinliğine hoşgeldiniz :) Daha önceki konularda bahsedildiği gibi serbest kürsü konusunun geri gelmesi şart iyice artık :)
|