Title: [KAPANDI] Satılık Ekran Kartları (LTC ile açık arttırma) Post by: MorpheWQ on July 05, 2014, 10:49:07 PM 8 adet ekran kartı, hepsi R9280X
2 adet Sapphire Dual X 5 adet Sapphire Vapor X 1 Adet Asus Birim: LTC Min. teklif: 222 Kartlar en iyi teklife gider, teklifleri başlık altına yazabilirsiniz. Hiç açık arttırma yapmış mıydık burada? Bakalım bu başlık nasıl çarçur olacak :) Title: Re: Satılık Ekran Kartları (LTC ile açık arttırma) Post by: sawgiray on July 06, 2014, 11:36:31 AM 100 LTC veririm.
Title: Re: Satılık Ekran Kartları (LTC ile açık arttırma) Post by: goraset on July 06, 2014, 01:37:02 PM minumum 222 demiş arkadaş ama ilk gelen teklif 100 ltc😀
yine eğlenceli bir satış olacak Title: Re: Satılık Ekran Kartları (LTC ile açık arttırma) Post by: MorpheWQ on July 06, 2014, 07:54:02 PM Buradan veya başka bir yerden satılana kadar veya ben açık arttırmayı iptal edene kadar devam ediyoruz.
Title: Re: Satılık Ekran Kartları (LTC ile açık arttırma) Post by: MorpheWQ on July 07, 2014, 01:18:55 PM minumum 222 demiş arkadaş ama ilk gelen teklif 100 ltc😀 yine eğlenceli bir satış olacak Alış da satış da, malzeme de coin de eski eğlencesi kalmadı artık. Bir sonraki hareketlenmeye kadar tıpkı forum geneli gibi sessiz bir yaz geçireceğiz gibi geliyor. "Beklentilerimi biraz revize etmiş olsam da umudumda herhangi bir eksilme olmadı." açıklamasını eklemeden geçemeyeğim yukarıdaki cümlenin peşine... Çok rağbet gördü bu başlık artık başlık olarak meşgul etmeyeyim :) Kapatıyorum başlığı. |