Bitcoin Forum

Local => Alternatywne kryptowaluty => Topic started by: Igor17Krik on January 27, 2018, 12:39:11 PMTitle: [ANN] [ICO] Copytrack: Pierwszy obraz oparty na Blockchain Copyright Register
Post by: Igor17Krik on January 27, 2018, 12:39:11 PM
https://ip.bitcointalk.org/?u=https%3A%2F%2Fi.imgur.com%2FIITsScn.jpg&t=585&c=S3oHW3MySuxZQQ

STRONA INTERNETOWA (https://ico.copytrack.com/) - WHITEPAPER (https://ico.copytrack.com/wp-content/uploads/2017/11/Copytrack_ICO_Whitepaper.pdf) - TWITTER (https://twitter.com/copytrackhq) - TELEGRAM (https://t.me/copytrackhq/) - STEEMIT (https://steemit.com/@copytrackhq)

Copytrack rewolucjonizuje sposób, w jaki twórcy chronią, śledzą i zarabiają na swojej pracy za pomocą technologii blockchain i inteligentnych kontraktów.

Copytrack jest niekwestionowanym liderem rynku w odkrywaniu kradzieży obrazu z siedzibą główną w Berlinie i Singapurze oraz filiami w Nowym Jorku i Tokio. Wraz z nadchodzącym ICO ustanowiliśmy precedens dla globalnego, przejrzystego i zdecentralizowanego rejestru praw autorskich do treści cyfrowych.

PRZEDSPRZEDAŻ: 10 GRUDNIA DO JAN 10 https://copytrack.io
SPRZEDAŻ PUBLICZNA TERAZ NA ŻYWO: JAN 10 DO FEB 10 https://copytrack.io
BUSINESS WHITEPAPER https://copytrack.io/pdf/Copytrack_ICO_Whitepaper.pdf
TECHNICZNY WHITEPAPER https://copytrack.io/pdf/Copytrack_ICO_Technical_Whitepaper.pdf
PROGRAM BOUNTY PROGRAM: https://copytrack.io/bounty

INFORMACJE O SPRZEDAŻY TOKEN:
Ticket przedsprzedażowy Copytrack jest już otwarty, a po nim nastąpi sprzedaż tłumu 10 stycznia 2018 r. Minimum: 0,1 ETH. Maksymalnie: 2500 ETH


Wizja i przegląd rynku Copytrack

Podczas gdy rynek obrazów cyfrowych rośnie wykładniczo z ponad 2 miliardami zdjęć przesyłanych każdego dnia, do 85% zdjęć online jest używanych bez ważnej licencji. Fotografowie ponoszą ogromną stratę finansową i często nie wiedzą, że ich zdjęcia są kopiowane i rozpowszechniane w innych miejscach.

Z drugiej strony spektrum rynku licencjonowania obrazów jest kontrolowane przez zaledwie kilku graczy, którzy mają do 70% przychodów. Copytrack jest tutaj, aby to zmienić.

Wprowadzając rozproszoną bazę danych dla obrazów, przenosimy prawa autorskie do rejestracji obrazu, licencjonowania i płatności na blockchain. To zmieni sposób, w jaki fotografowie i twórcy chronią, śledzą i zarabiają na swojej pracy w następujący sposób:

1. Koniec z kradzieżą obrazu
Rejestrując obrazy bezpośrednio na blockchain, wszystkie ich użycie i dystrybucja zostaną zarejestrowane. Twórcy są automatycznie powiadamiani za każdym razem, gdy używany jest obraz.

2. Globalna baza praw autorskich
Otwarta i globalna baza danych posiadaczy praw i ich praca pozwala użytkownikom na łatwe licencjonowanie i śledzenie ich twórczości.

3. Uczciwa i przejrzysta kompensacja

Token CPY bezpośrednio łączy twórców i klientów oraz ułatwia transakcje za pomocą inteligentnych kontraktów. Kreacje mają pełną kontrolę nad własnymi opcjami cenowymi i licencyjnymi bez pośredników, którzy obecnie dokonują cięć nawet do 70%.


Pytania? Dołącz do nas na Telegram: https://t.me/copytrackhq/

O grze Copytrack


Copytrack jest niekwestionowanym liderem rynku w odkrywaniu kradzieży wizerunku z siedzibą w Berlinie i Singapurze oraz filiami w Nowym Jorku i Tokio. W ciągu ostatnich trzech lat pomogliśmy społeczności fotograficznej zgłosić prawa do wizerunku w ponad 50 000 niezamawianych przypadków użycia.

Z Copytrack Global Copyright Register rejestrujemy cyfrową rejestrację praw autorskich na wyższy poziom. Naszym celem jest zapewnienie rozwiązania dla kluczowych wyzwań związanych z prawami autorskimi w zakresie treści cyfrowych, ponieważ istnieją one do dziś:

Jak udowodnić globalne autorstwo treści cyfrowych?
Jak śledzić nielegalne używanie na całym świecie?
Jak licencjonować treści cyfrowe na całym świecie?

Podstawowe dokumenty

Copytrack WHITEPAPER: https://copytrack.io/pdf/Copytrack_ICO_Whitepaper.pdf
Papier techniczny Copytrack: https://copytrack.io/pdf/Copytrack_ICO_Technical_Whitepaper.pdf
Film Copytrack: https://vimeo.com/243861270

Ekonomika tokenów i struktura

https://ip.bitcointalk.org/?u=https%3A%2F%2Fi.imgur.com%2FwbjuB1O.png&t=585&c=diT0i79AMcsoxg

Mapa drogowa
https://ip.bitcointalk.org/?u=https%3A%2F%2Fi.imgur.com%2FpwlQJC8.png&t=585&c=VLwv2OaRaHy9fQ

Zespół

https://ip.bitcointalk.org/?u=https%3A%2F%2Fi.imgur.com%2Fr0r8Q9y.png&t=585&c=dLkHcpo8JRWdaQ

MARCUS SCHMITT (CEO)
Marcus jest seryjnym przedsiębiorcą i menedżerem wykonawczym z ponad 20-letnim doświadczeniem w tworzeniu, skalowaniu i zarządzaniu startupami, MŚP i przedsiębiorstwami. Wcześniej, w Copytrack, zmienił działalność firmy "Flightright" na CEO, obecnie kierując rynkiem prawnego egzekwowania roszczeń wynikających z opóźnień i odwołań lotów. Marcus spędził trzy lata jako wiceprezes ds. Rynku UE w międzynarodowym doradztwie, a od wielu lat jako konsultant ds. Internacjonalizacji.
https://www.linkedin.com/in/marcusmschmitt/

STEFAN BAER (CTO)
Ponad 15 lat doświadczenia zawodowego jako ekspert IT i kierownik rozwoju oprogramowania. Stefan studiował inżynierię systemów IT w Hasso-Plattner-Institute (HPI) i informatyce na Uniwersytecie w Poczdamie. W 2009 roku Stefan założył firmę PIXRAY GmbH (konkurent) na podstawie swoich badań i pracy magisterskiej z zakresu rozpoznawania obrazów. Odpowiada za badania i rozwój technologii, infrastrukturę IT i usługi.
https://www.linkedin.com/in/baerstefan

https://ip.bitcointalk.org/?u=https%3A%2F%2Fi.imgur.com%2FrZMgzG8.png&t=585&c=lUUvYCP0VP1hQQ

SANDRO MAEDER (COO)
Doświadczone operacje i kierownik projektu z międzynarodowym doświadczeniem. Studiował nauki ekonomiczne na Uniwersytecie HTW w Berlinie w Niemczech. Przed swoją obecną rolą w Copytrack, Sandro pracował jako Kierownik Operacyjny w VJSUAL, firmie produkującej cyfrowe filmy objaśniające, interaktywne filmy i rzuty ekranu.
https://www.linkedin.com/in/sandro-m%C3%A4der-6b074b152

MARIE SLOWIOCZEK-MANNSFELD (Global Head of Legal)
Doświadczony prawnik specjalizujący się w prawie własności intelektualnej i prawie autorskim. Studiował prawo w Berlinie, Niemczech oraz Dublinie, Irlandii i Pradze, Republika Czeska. Przed dołączeniem do zespołu Copytrack Marie przez kilka lat pracowała jako prawnik w Haerting Lawyers w Berlinie, specjalizując się w prawie własności intelektualnej, prawie autorskim i prawie IT.
https://www.linkedin.com/in/marie-slowioczek-mannsfeld-abb7537a

Doradcy

https://ip.bitcointalk.org/?u=https%3A%2F%2Fi.imgur.com%2FJEnjnsF.png&t=585&c=xcwFgyb-BC0xxQ

DANIEL EIBA (model biznesowy Advisor, marketing i sprzedaż)
Daniel jest kierownikiem biznesowym i operacyjnym z ponad 14-letnim doświadczeniem w tworzeniu produktów, napędzającym wzrost i monetyzację treści cyfrowych. Pełnił kilka kierowniczych ról w Yahoo !, Flickr, Table.co i Uniplaces. Jako były dyrektor firmy Flickr zna niuanse biznesu fotograficznego.
https://www.linkedin.com/in/danieleiba

SEBASTIAN MANNSFELD (Doradca Intl. Finanse i podatki)
Sebastian jest globalnym menedżerem operacji biznesowych posiadającym 15 lat doświadczenia w dziedzinie finansów i IT. Pełnił szereg funkcji w PricewaterhouseCoopers, Bearing Point, Gazprom i General Electric, gdzie zdobył szeroką międzynarodową wiedzę z dziedziny podatków, rachunkowości i finansów.
https://www.linkedin.com/in/sebastian-mannsfeld-00831215/

https://ip.bitcointalk.org/?u=https%3A%2F%2Fi.imgur.com%2Fc4yhgMR.png&t=585&c=vFe6kLRidnqaVw

SASCHA SCHUMANN (Advisor IT-Security)
Sascha jest dyrektorem generalnym niemieckiej Myra Security, pomagając rządom i globalnym firmom handlu elektronicznego chronić się przed stałymi zagrożeniami internetowymi. Jest członkiem grupy PHP, która nadzoruje dobro PHP języka OpenSource.
https://www.linkedin.com/in/sascha-schumann-41792a5b

NORIAKI OKUBO (Advisor Investments & Investor)
Noriaki działa w branży technologicznej od 15 lat. Obecnie jest Partnerem Zarządzającym w Scentan Ventures, który jest kapitałem wysokiego ryzyka skoncentrowanym na technologii. Jest także członkiem zarządu wielu firm, w tym Tradeshift, gdzie prowadzi rundę serii C o wartości 75.000.000 USD.
https://www.linkedin.com/in/noriaki-okubo-5494654/

https://ip.bitcointalk.org/?u=https%3A%2F%2Fi.imgur.com%2FhqB6V0J.png&t=585&c=yXInr4j6UgGODA

KEN SHISHIDO (Kryptowaluta Advisor)
Ken jest jednym z najbardziej znanych japońskich adwokatów Bitcoin i Cryptocurrency. Jest współorganizatorem Bitcoin Tokyo Meetup Group, założonego przez Rogera Ver. Ken służy jako doradca wielu startupów kryptograficznych i często przemawia na spotkaniach i wydarzeniach kryptograficznych. Ken jest libertarianinem i wierzy w wolność i konkurencję na wolnym rynku.
https://www.linkedin.com/in/ken-shishido-419690a2/

AARON KOENIG (Kryptowaluta Advisor)
Aaron jest przedsiębiorcą, konsultantem i pisarzem specjalizującym się w BTC i Blockchain. Od 2011 roku promuje technologię Bitcoin i Blockchain, pisząc i organizując wydarzenia i spotkania. Był także prelegentem i panelistą podczas licznych konferencji. Jest najlepiej sprzedającym się autorem książek A Beginner's Guide to Bitcoin and Investing in Digital Currencies.
https://www.linkedin.com/in/aaron-koenig-6277781/

Przedsprzedaż i Crowdsale

Rejestracja sprzedaży publicznej jest już aktywna: od 10 stycznia do 10 lutego: https://ico.copytrack.com
Minimalna kwota składki wynosi 0,1 ETH, a maksymalna składka wynosi 2500 ETH.

TYLKO ETHER (ETH) JEST ZAAKCEPTOWANY.

UWAGA: Te żetony są przeznaczone wyłącznie do użycia w Blockchainie Copytrack. Nie mają innych zamierzonych zastosowań.

Należy pamiętać, że ta sprzedaż nie jest dostępna dla obywateli i rezydentów USA, z wyjątkiem akredytowanych inwestorów.

Zapytaj nas o co kolwiek

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Copytrack, odwiedź nas na następujących kanałach:

Telegram: https://t.me/copytrackhq/
SteemIt Blog: https://steemit.com/@copytrackhq
Twitter: https://twitter.com/copytrackhq


https://ip.bitcointalk.org/?u=https%3A%2F%2Fi.imgur.com%2FIITsScn.jpg&t=585&c=S3oHW3MySuxZQQ

STRONA INTERNETOWA (https://ico.copytrack.com/) - WHITEPAPER (https://ico.copytrack.com/wp-content/uploads/2017/11/Copytrack_ICO_Whitepaper.pdf) - TWITTER (https://twitter.com/copytrackhq) - TELEGRAM (https://t.me/copytrackhq/) - STEEMIT (https://steemit.com/@copytrackhq)

Link do oryginalnego artykułu: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2618918.0