Bitcoin Forum

Local => Konu Dışı => Topic started by: Trueiptv on April 08, 2018, 04:30:36 PMTitle: Amerikada Şirket Kurulumu ?
Post by: Trueiptv on April 08, 2018, 04:30:36 PM
Merhabalar.
Normalde, gerek yurtdışı ( paypal, bitcoin ve diğer ödeme yöntemleri ) gerek yurtiçi bir gelirim var, kafamda bu ödemeleri tamamiyle yurtiçi, yada yurtdışına yönlendirmek var.Malum vergilendirmeler, cezalardan dolayı.Daha önce cezalar konusunda ufak bir macera yaşadım.
Yurtdışında şirket araştırmaları yaparken, Amerikadansirket adında bir siteyi farkettim Sitedeki Bilgiler ve ücret tarifeleri gayet uygun geldi bana.
Sitedeki personel, bana sadece elde ettiğiniz net gelirlerden vergi ödeyeceğinizi, türkiyedeki gibi herhangi bir gider, stopaj, veyada farklı bir türde vergilendirmelere maruz kalmayacağınızı söyledi.
Şimdi kısaca, benim kafamdaki plan şu, Paypal ile ödemeleri net usadaki banka hesabına çekmek,.Aynı süreçte şirkette toplanan ücretleri yine exchangelerle ihtiyaca göre toplayıp ödemeleri yurtiçine getirmek.
Şimdi benim Amerikada yaşayan arkadaşlara, veyada amerikada şirket kurulumu hakkında bilgisi olan tecrübesi olan arkadaşlara bir sorum var.
Bu tarz bir şirket kurulumunda, benim yapmak istediklerim mümkün olabilirmi kanunlar çerçevesinde ? Site personeli LLC Şirketi kurmamız gerekir dedi.
Bulunduğu ülkede, şirketler hakkında bilgileri olan arkadaşlarda bilgi paylaşımı yapabilirlermi acaba ?
Teşekkürler.


Title: Re: Amerikada Şirket Kurulumu ?
Post by: torontoconti on April 08, 2018, 05:04:06 PM
ıy nefret ediyorum konusunu bile açmıycam


Title: Re: Amerikada Şirket Kurulumu ?
Post by: Carolinawiestput28 on April 08, 2018, 05:17:11 PM
Amerikada banka açmak bir onurdur.