Bitcoin Forum

Local => Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) => Topic started by: vycl87 on August 04, 2018, 01:13:52 PMTitle: [ANN][ICO] DAFZO.IO -Merkeziyetsiz Küresel P2P Lojistik Platformu
Post by: vycl87 on August 04, 2018, 01:13:52 PM
Website- https://dafzo.io (https://www.dafzo.io)  

Pre White Paper (https://www.dafzo.io/assets/Dafzo.io.pdf)   Twitter (https://twitter.com/dafzo_io)  Facebook (https://www.facebook.com/dafzo.io/)   Telegram (https://t.me/dafzo)   Medium (https://medium.com/dafzo)   YouTube (https://www.youtube.com/channel/UC276hjfV7zZf6h6EHv8vGgQ)     (https://www.linkedin.com/company/dafzo-io/)

https://image.prntscr.com/image/zS6k5_nCTwyW9heHkNCN8A.png


Dafzo:  Dünyanın ilk merkeziyetsiz Küresel P2P Lojistik Platformu

Dafzo lojistik endüstrisine yönelik yenilikçi DFZ tokeni memnuniyetle duyuruyor.

DFZ token satış süreci boyunca topluluk için satışa açık olacaktır.

DFZ Token ön satış 29 Mart 2018 başladı ve 30 Nisan 2018'de sona erdi

Kamuya açık satış startı 1 Haziran'dan 30 Haziran'a kadar devam etti.

Dafzo'nun Tanıtımı

Dafzo is the Dünyanın ilk merkeziyetsiz küresel P2P Lojistik Platformudur ki platform yaklaşık 8.797 milyarlık bir hacim ve uluslararası patent endüstrisine yöneliktir.

 
Dafzo: Konseptin Kanıtı

Dafzo, Hindistan'da beta uygulaması yapay zeka kullanan ilk çevrimiçi kurye toplayıcısı olan Courierhome (https://www.courierhome.com) adındaki işletmeyi kurdu ve Hindistan'ın, FedEx and Aramex gibi yurtiçi ve uluslararası nakliye hizmetleri sunan lojistik devleriyle bağlantısı olan en büyük lojistik firması oldu.
Dafzo'nun resmi Token Satışı için internet sitesini ziyaret edin.  (https://www.dafzo.io)


Lojistik Endüstrisinin Problemleri

Lojistik Endüstrisi, çok fazla veriyi işliyor ve şu anda eski moda, merkezi bir şekilde yürütülen ve makul olmayan sayıca personelin, aşırı çalışmasını gerektirmektedir. Lojistik Endüstrisi farklı yerlerde çalışmaktadır, yani farklı bölgelerde, tek bir ürün için tek bir tedarik zincirinin kullanılması, yeni başlayanlar için bir kâbus oluşturabilir ve hatta deneyimli bir lojistik uzmanı için bile başlangıçta ciddi sorun yaşanabilir.

Merkezi bir kargo yönetilen sisteme sahip olmak, nakliye şirketlerinin nakliyelerinin kendi hareketinin bakımından takip edilmesi ve yaptırılması mümkün değildir. Bu boşluk söz konusu gönderilerin alıcısı için zaman teslimatı için zaman kayması, rahatsızlık, teslim gecikmesi, ve sevkiyat konusunda yeniden teslimat için ek maliyetlere neden olur. Bugün bile lojistik için ekspres teslimat için gerekli yollar ve teslim alma için 7/24 destek ile çabalıyorlar.

Son fakat en önemlisi, şu anda Uluslararası satış yani ithalat ve ihracat geleneksel yöntemle yapılır. Geleneksel yöntem ithalat ve ihracat geleneksel yöntemle merkezileştirilmiş bankacılık sistemi aracılığıyla yapılır. [Bu önemli bir yüksek ücret, kredi, gecikme ve mal bulundurma ile sonuçlanan diğer evraklar gibi, konşimento ve bono işlemi dahil karmaşık bir yöntem içerir.

Çözüm

Dafzo, Uluslararası nakliye ve yerel teslimat ile ilgili tüm bu sorunlara bir çözümdür. Dafzo, verileri paylaşmak ve kaynakları kullanıcı, ortaklar ve herkesin yararına optimize etmek için tek bir platformda işbirliği yapar. Dafzo P2P merkezi olmayan lojistik sistemi şunları sunar:


 • a). Tam Otomatik Uluslararası Ticaret Finansman Takas Sistemi
 • b). Düşük fiyata sınırsız e-ticaret pazarına sahip merkezi olmayan lojistik toplayıcı ekosistem.
 • c). 7/24 sistemi içinde şehir içi teslimat
 • d). Küresel P2P sorumlusu ve ortak programı
 • e). Katkı likiditesi ve faydaları.

İngilizce WhitePaper'ımızı Oku! (https://www.dafzo.io/assets/Dafzo.io.pdf)
Türkçe WhitePaper'ımızı Oku! (https://drive.google.com/open?id=1Jew3mv41ImkvmV1Nw0wF_5MGO4HNI6BL)
BOUNTY

BTCBTCBounty Programı İçin Aşağıdaki Linki Kullanabilirsiniz :BTCBTCBTC

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2948541

Bizi Takip Edin:


  • Website: Link (https://www.dafzo.io) (https://www.dafzo.io)  • White Paper: Link (https://www.dafzo.io/assets/Dafzo.io.pdf) (https://www.dafzo.io/assets/Dafzo.io.pdf)  • Facebook: Link (https://www.facebook.com/dafzo.io/) (https://www.facebook.com/dafzo.io/)  • Twitter: Link (https://twitter.com/dafzo_io) (https://twitter.com/dafzo_io)  • Medium: Link (https://medium.com/dafzo) (https://medium.com/dafzo)  • Telegram: Link (https://t.me/dafzo) (https://t.me/dafzo)  • LinkedIn: Link (https://www.linkedin.com/company/dafzo-io/) (https://www.linkedin.com/company/dafzo-io/)  • YouTube: Link (https://www.youtube.com/channel/UC276hjfV7zZf6h6EHv8vGgQ) (https://www.youtube.com/channel/UC276hjfV7zZf6h6EHv8vGgQ)

   

  [/list][/list]