Bitcoin Forum

Local => Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) => Topic started by: Mr-Adalberto on October 28, 2018, 05:04:47 PMTitle: [Pre-ANN] [Yüzen MN ödülleri] Proje: Enceladus
Post by: Mr-Adalberto on October 28, 2018, 05:04:47 PM
Quote
İyi günler! Crypto-Bridge ve MNO'da listelenmesinin aşırı zorunluluğundan dolayı, bir yatırımcı veya yatırımcıyı listelemeye yardımcı olmak için arıyoruz. Doğrudan, fonların doğrudan aktarımı olmadan. Bizim için, projenin gelişimine uygun sayıda madeni para ve yatırımcıların aktif katılımını sunmaya hazırız.

Ayrıca, bir süre için fiyat önemli ölçüde azaltılacak. Graviex borsada düşük bir fiyatla birkaç lot olacak, tüm fonlar listelenecek.

Desteğin için teşekkürler.


https://ip.bitcointalk.org/?u=https%3A%2F%2Fi.imgur.com%2F395O3XT.jpg&t=594&c=HaAJoP4VSWX4DQ
Quote
Ön satış yeni bir aşamaya geçti!
Şimdi düğüm satın almak daha da kolaylaştı.
Yeni ortağımız graviex yardım etmeyi kabul etti! https://graviex.net/markets/encpbtc# Bağışlar
devam ediyor ..
Crypto-bridge.org 1.8 btc
escodex.com 0.3 btc
masternodes.online 0.3 btc

Hemen kullanıcılara açık mevduatlar ödediğimizde.
https://ip.bitcointalk.org/?u=http%3A%2F%2Fi.imgur.com%2FQYoDZZ5.jpg&t=594&c=y5RtZbOqVv2xjw

Tünaydın.
Bu sabah, https://vaultmex.com/trade/ENCP/BTC adresine ekledik  , bize bir sürpriz geldi.
tamamen ücretsiz listeleniyor.
Vautmex'te ticaretin dahil edilmesi, crypto-bridge.org
Escodex'de gerekli toplamı toplayacak ve graviex de paralel olarak planlanacak.

Alıntı: 16 Ekim 2018, 09:39:55 AM kaltun
MN kurulumu: https://enceladuscoin.info adresini
ziyaret edin !
1. ENCP Masaüstü Cüzdanını açın.
2. ALIN ve yeni bir adres oluşturun: MN1
3. 5000 ENCP'yi MN1'e gönderin.
4. 15 onay bekleyin.
5. Araçlar - Hata ayıklama konsolu - Konsol
6'ya gidin. Aşağıdaki komutu yazın: masternode çıktıları
7. Git Araçlar - Açık Masternode Yapılandırma Dosyası
8. Aşağıdaki girişi ekleyin:
Alias ​​Address Privkey TxHash Output_index
Alias: MN1
Adres: VPS_IP: PORT
Privkey: Masternode Özel Anahtar
TxHash: Adım 6'dan ilk değer
Çıkış indeksi: Adım 6'dan ikinci değer
9. Dosyayı kaydedin ve kapatın.
10. Masternode Tab'a gidin. Sekme görüntülenmiyorsa, lütfen bunu etkinleştirin: Ayarlar - Seçenekler - Cüzdan - Masternodları Göster Sekmesi
11. Düğümünüzü görmek için Durumu güncelle'yi tıklayın. Gösterilmiyorsa, cüzdanı kapatın ve tekrar başlatın. M-cüzdanın kilidinin açık olduğundan emin olun.
12. Debug Console'u açın ve şunu yazın:
masternode start-all


bunu görsel olarak görmek isterseniz:

https://www.youtube.com/watch?v=RMgpTBAI9Yc


GL
Alıntı

https://mncn.online/coins/ENCPWEB SİTESİ

http://enceladuscoin.info/

| DISCORD |

https://discordapp.com/invite/5yRmCnG

TWITTER |

https://twitter.com/PEnceladus

TELEGRAM |

https://t.me/ProjectEnceladus

WHITEPAPER |

https://drive.google.com/file/d/1FvpR9JKanRIDPrsv8lgXiN6OvIUrJnLm/view

Github (Cüzdanlar)

https://github.com/EnceladusProject/Enceladus_Coin/releases

https://ip.bitcointalk.org/?u=https%3A%2F%2Fi.imgur.com%2F02al7bT.jpg&t=594&c=PjpW6aVJ13B9IA
Giriş

Modern şirketler, son zamanlarda klasik ofis kavramından, kişisel personel öğreniminden ve kişisel yönetmen toplantılarından uzaklaşmıştır. Giderek, tüm bunları uzaktan gerçekleştirmeyi sağlayan yazılım çözümleri kullanılmaktadır. Skype, konferanslar, takım çalışması için GitHub ve Slack, şirket sohbetleri için Discord için aktif olarak kullanılır. Aynı zamanda, yukarıdaki tüm görevleri çözmek için tek uygun araç yoktur. Ayrıca, tüm bu sistemler, çeşitli iş kategorileri için özellikle uygun değildir:
CryptoProject, sadece ürünlerini duyurmakla kalmaz, aynı zamanda söz konusu “Airdrop” un söz konusu olanları arasında tutması için de önemlidir. Ya da tam tersi, sunum sırasında hızlı satış yapmak ve geri bildirim almak.
Eğitim kurumları genellikle taleplerinin doğrulanmış bir gerçeği olmadan kendi pahalı çevrimiçi öğrenme sistemini oluşturmak istememektedir.
Birçok şirket için ürünlerini kapalı bir modda, yatırımcılar için, kişisel bir toplantı yapmadan, anında geri bildirim alırken sunmaları önemlidir.
Diğer şirketler, birbirinden uzak çalışanlar için iç eğitim sistemi için bir araç gerektirir. Ancak bu şirketler için kendi sisteminizi oluşturmak çok pahalı olabilir.
Çevrimiçi eğitim alanındaki tek uzmanlar kendi para kazanma sistemlerini ekleyebilsinler.

Tüm bu maddeleri analiz ettikten sonra, yukarıdaki problemleri çözmek için kendi sistemimizi duyurmaya hazırız.

Proje tam olarak nedir: Enceladus?

Proje: Enceladus birkaç modülden oluşmaktadır:
Enceladus Core - video konferanslar, sunumlar, çevrimiçi eğitim işlevlerine sahip tam teşekküllü sunucuların otomatik olarak oluşturulması için hizmet. Sunucular belirli bir süre için oluşturuldu, müşterinin gereksinimleri için özelleştirildi, bazı işlevler eklenebilir müşterinin talebi üzerine
Enceladus Blogspot - blog service.Com kalıcı abonelik sunucuları ile birlikte kendi blog sistemlerine erişim kazanır, bu da müşterilerinizi / çalışanlarınızı yeni ürünler hakkında hızlı ve kolay bir şekilde bilgilendirmenizi sağlar. Bu sistem müşterinin isteğinde tamamen açık veya kapalı olabilir.
Enceladus Kodları (ECodes) - bir abonelik ile kalıcı sunuculara sahip olan CryptoProject için deneysel hizmet. Bu hizmet, dahili kripto para birimi cüzdanları oluşturmanıza ve anında para transferi için kısa kodlar oluşturmanıza olanak tanır.
Enceladus Exchange - bir abonelik ile daimi bir sunucuya sahip bu projelerin kripto para birimlerinde hızlı ve rahat ticaret için hizmet.  
Enceladus Servis Masası - tüm sistem modülleri için teknik destek servisi.
Enceladus Coin (ENCP) - kendi cryptocurrency . Geleneksel ödeme sistemine paralel olarak, sistemin tüm ücretli özelliklerini ödemek için kullanılır.


Yol haritası


https://ip.bitcointalk.org/?u=https%3A%2F%2Fi.imgur.com%2FQJt4tvY.png&t=594&c=fp2-GApByxsjcw

Ekim 2018 - ENCP Ağ başlangıcı. İlk ihaleler. İlk Borsalar.
Küresel pazarlama kampanyasının başlangıcı

Q4 2018 - Enceladus Core lansmanı. Yeni değişimler.

Q1 2019 - Enceladus blogspot, Enceladus Borsası, Enceladus
Kodları

Q2 2019 - KYC / AML. Fiat esnaf mevcut. İkinci Küresel Pazarlama
Kampanyası.


Enceladus Çekirdek sunucu türü

Enceladus Core modülü, oluşturulacak çeşitli sunucular kullanır. Bu, tüm kullanıcı tipleri için modülün kullanılabilirliğini artırır.
Ücretli abonelikli Public Server - ekipmanlarımızda daimi sunucu. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre uyarlanır, müşterinin ürün yazılımı yüklenir, tüm teknik destek süresi boyunca tüm teknik destek sağlanır. Ayrıca, Enceladus Blogspot'ta ve bir CryptoProject söz konusu olduğunda, Enceladus Codes ve Enceladus Exchange'e para ekleyerek ayrı bir blog mevcuttur. Abonelik, hem ENCP hem de standart ödeme sistemleri (Visa / Mastercard, PayPal, banka havalesi, elektronik para) yoluyla ödenebilir.
Özel Sunucu - ekipmanınıza yüklü sunucu. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre uyarlanır, müşterinin ürün yazılımı yüklenir, tüm teknik destek süresi boyunca tüm teknik destek sağlanır. Ayrıca, Enceladus Blogspot'ta ve bir CryptoProject söz konusu olduğunda, Enceladus Codes ve Enceladus Exchange'e para ekleyerek ayrı bir blog mevcuttur. Sunucunun siparişi için ödeme bir keredir, hem ENCP hem de standart ödeme sistemleri (Visa / Mastercard, PayPal, banka havalesi, elektronik para) yoluyla ödeme yapabilirsiniz.
Bir kerelik Public Server - sunucu bir sunum / konferans / ders / vb. Sırasında oluşturuldu. Müşteriye belirli bir süre için erişim izni verilir, istek üzerine, malzemenin müşteriye kaydedilmesi ve takibi mümkündür. Sunucunun siparişi için ödeme bir keredir, hem ENCP hem de standart ödeme sistemleri (Visa / Mastercard, PayPal, banka havalesi, elektronik para) yoluyla ödeme yapabilirsiniz.
Tek seferlik Bağış Sunucusu - bir sunum / konferans / ders / vb. Sırasında oluşturulan sunucu. Müşteriye belirli bir süre için erişim izni verilir, istek üzerine, malzemenin müşteriye kaydedilmesi ve takibi mümkündür. Ödeme, kullanıcılara bağlanarak yapılır, ödemenin bir kısmı sunucunun kendisinin kiralanmasını sağlar, bazıları müşteriye gider. Hem ENCP hem de standart ödeme sistemleri (Visa / Mastercard, PayPal, banka havalesi, elektronik para) yoluyla ödeme yapabilirsiniz.


ENCP Jetonu Satış

https://ip.bitcointalk.org/?u=https%3A%2F%2Fi.imgur.com%2FKlYXUIp.png&t=594&c=wmX3km7Km18t2Q

ENCP Geri-alım sistemi:

CryptoProjectimizde, hem kendi kripto para biriminde hem de standart ödeme araçlarımızda hibrit bir ödeme sistemi kullanıyoruz. Bu nedenle, Enceladus Core'un piyasaya sürülmesinden sonra, kripto para biriminin likiditesini sağlamak için, aşağıdaki sistem çalışacaktır: Klasik ödeme sistemleri aracılığıyla alınan fonlar, ENCP paralarını 1 ENCP = 1 $ sabit fiyattan satın almak için kısmen kullanılacaktır. . Geri ödeme sistemi, iç hesapların birikimi için itfa için yeterli fon biriktirilerek sürekli olarak kullanılabilir olacaktır. Satın alınan tüm paralar POS'un bağlantısı kesilmiş bir arşiv çantasına kaydedilecek ve gelecekteki işlemlerde kullanılmayacaktır. Bu sistem, ENCP madalyonun ve piyasadaki likiditenin aktifleştirilmesinde sürekli bir artış sağlayacaktır. Ayrıca Enceladus sisteminin tüm fiyat politikası, madeni paraların itfa edilmesine dayanacaktır.


Enceladus Coin (ENCP) teknik şartname.

Maddenin adı: Enceladus
Ticker: ENCP
Algoritması: Xevan

Türü: POW / POS / MN yüzer ödülü
Blok sayısı POW: 200
Maksimum jeton sayısı: 600 000 000
PreMine: 600 000 ENCP (% 0,1)
Masternode Floating teminat:
Minimum kollateral - 5000 ENCP
Maksimum kollateral - 50000 ENCP
MH ödüllerinin blok 2'den 10000'e dağılımı (örnek):
5000 ENCP kollateral - 25 ENCP
10000 ENCP - 50 ENCP
Yüzen ödül - MN kollateral / 1000 * 5
Blok ödülü POW - 5 ENCP

10000- 50000 blok:
5000 ENCP yardımcı - 30 ENCP
10000 ENCP - 60 ENCP
Yüzen ödül - MN kollateral / 1000 * 6
Blok ödül POS - 6 ENCP

50000 - 200000 blok
5000 ENCP yardımcı - 35 ENCP
10000 ENCP - 70 ENCP
Yüzen ödül - MN kollateral / 1000 * 7
Blok ödülü POS - 7 ENCP

200000 + satır
5000 ENCP teminat - 15 ENCP
10000 ENCP - 30 ENCP
Yüzen ödül - MN kollateral / 1000 * 3
Blok ödül POS - 3 ENCP

Onay sayısı: 5 blok

Madencilere yapılacak teyit sayısı (para tabanı): 50 blok


Masternodehttps://ip.bitcointalk.org/?u=https%3A%2F%2Fi.imgur.com%2FtgckKDt.png&t=594&c=obU9-FWzSYPEcg

Dağıtım

https://ip.bitcointalk.org/?u=https%3A%2F%2Fi.imgur.com%2F5UzFoOg.png&t=594&c=DUmo5fSP1xMWlA
[/b][/b]

ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5043689.0