Bitcoin Forum

Local => Bitcoin Haberleri => Topic started by: Stabilitelim on September 13, 2020, 04:08:47 PMTitle: Bitcoin Tarihsel Verileri Gösteriyor: BTC Rallisi Başlıyor Mu?
Post by: Stabilitelim on September 13, 2020, 04:08:47 PM
Ortaya çıkan son verilere göre Bitcoin’in son zamanlarda çizdiği teknik grafikler ile bir önceki boğa koşusun sırasında ortaya çıkan teknik grafikler arasında büyük benzerlikler bulunuyor. Analistlere göre eğer bu grafikler benzer şekilde ilerlemeye devam ederse çok yakında büyük bir ralli başlayabilir.

Ralli Kapıda
En iyi Wall Street yatırımcıları da yukarıda bahsedilen analizi doğrulayan büyük bir rallinin başlamaya hazır olduğunu düşünüyorlar. DTAP Capital ve Gold Bullion’un kurucu ortağı Dan Tapiero, geçtiğimiz günlerde kripto para biriminin üst seviyelere çıkmaya hazır olduğunu belirtti. Tapiero konuyla ilgili açıklamalarında, 2,5 yıllık konsolidasyon sürecinin bir mancınık etkisi yaratacağını ve bunun da ralli için harika bir temel olduğunu dile getirdi. Ayrıca Tapiero, yatırımcılara sabırlı olmalarını da tavsiye etti.

Ayrıca piyasanın popüler isimlerin Raoul Pal da ralli başladıktan sonra Bitcoin’in 100.000 doları görebileceğini dile getirdi.

Tarihsel Etki
Şu anda piyasada birçok isim Bitcoin’in 2017 yılındaki ralli öncesinde yaptığı hamleleri tekrarladığını düşünüyor. Örneğin; Bitcoin’e ilk yatırım yapanlardan biri olan Stephen Cole 2016 yılında yaşananların tekrarlandığını ifade ediyor. Cole’a göre, 2016 yılındaki hareket 600 dolardan başlamıştı, şu anda ise bu hareket 10.000 dolardan başlayacak.

Dolayısıyla Cole’un açıklamalarına göre BTC ralliyi başlattığı o düşük seviyeye bir daha hiç geri dönmedi ve eğer yatırımcının dediği gibi 10.000 dolardan ralli başlarsa Bitcoin’in bir daha 10.000 dolar seviyesine gerilememe ihtimali bulunuyor. Ayrıca Cole da Raoul Pal gibi Bitcoin’in ralli başladıktan sonra 100.000 doları göreceğine inanıyor.

Ayrıca Bitcoin milyonerlerinin sayısının günden artması ve rekora koşması da Bitcoin’in artışını  bekleyenleri heyecanlandırmaya devam ediyor.

https://coin-turk.com/bitcoin-tarihsel-verileri-gosteriyor-btc-rallisi-basliyor-mu


Title: Re: Bitcoin Tarihsel Verileri Gösteriyor: BTC Rallisi Başlıyor Mu?
Post by: chemist35 on September 14, 2020, 04:10:35 PM
Bugun guzel bı artıs yasadı bıtcoın sankı tam rallı olmasada rallıcık baslayacak gıbı ne dersınız arkadaslar bu arada ınanıyorum bı anda 12 lerı gorecegız 11 lerde takılma olmayacak bu sefer