sosyal medyadan öğrenmiştim. sonraları liseden bi arkadaşımın bu işlerle uğraştığını öğrenip yine onun vesilesiyle foruma kaydoldum. burda çoğu soruya cevap bulmak mümkün epey bilgi edindim.
Bu güne kadar ne kaybettiysem iyiliğimden dürüstlüğümden kaybettim mk . En son çok önemli bi sırrımı güvendiğim birisine söyledim ve suistimal ettiler . Ama bu o günden sonra gözümü açtı . Gerçekten sadece hak eden insanlara ve ailenize iyi niyet göstermenizi öneririm . Artık insanları hayatıma sokarken adeta bir sınavdan geçiyorum ve değerlendiriyorum . Bu sistemle yürürseniz fayda var çünkü artık kolay kolay kimseye güven olmuyor
Neşet Ertaş / Müslüm - Orhan -Ferdi Baba / Müzeyyen Senar tüm şarkıları Ortalarda Sıla , Haktan , Hakan Altun(vur kadehi ustam vs.) Sonlara doğru da yapıştır Arap Şükrüyü amk Ama müzik arka planda kalıcak usta bazıları şarkı söylemeye oturuyo sanki masaya . Ne demişler rakının en iyi mezesi muhabbettir