İyi günler, daha waves konusunda çok yeniyim. Öğrenmek istediğim bir konu var. Bilgisayarıma cüzdanı indirdim, waves almaya çalıştığımda deposit kısmına tıklayınca 100 dolar ile 21.24 waves coin alabileceğim gözüküyor, sonra da indacoin sitesine yönlendirip kredi kartı bilgileri ile coin alabiliyorum. Ancak anlık fiyat takibinde 1 coin 3.70 dolarken benim alış fiyatım 4.70 dolar gibi oluyor. Bu kadar fark komisyon mu, yoksa yanlış bir yol mu izliyorum. Şİmdiden teşekkür ederim.
|