Sepeti çok fazla yaymışsın gibi geldi bana. Yani %100 coin yakalasan bile portföyün çok küçük bir miktarı bundan etkilenmiş olacak. Sepeti biraz daha toparlayıp daraltırsan daha iyi olur. Mesela %100 yapan coini satıp diğerlerindeki ağırlığı artırmak gibi stratejiler izleyebilirsin. Bol şanslar.
Hocam zamanla dediğiniz gibi yapabilirim ama ilk aşamada belirlediğim coinlere yatırım yaparak beklemek ve önümü görmek istiyorum..