Aralık 2017 başında portföyümün %70 ile StreamrData (0,070$) ve Qash (0,90$) almıştım. Ocak ayında Data'da %330, Qash'te %200 kar görmüştüm. Çok az kar satışı yapıp alttan toplamıştım. Keşke hepsini o zaman satsaydım. İnatçı bir holdçuyum. Yapmamam gerekiyor ama aldığım kripto paralar ile duygusal bağ kuruyorum. Hala inatla elimde tutuyorum.
Hakkında scam dedikoduları çok döndü ve halen dönüyor. Asch'nin kopyası olduğunu iddia ediyorlar. Adamların yaptıkları açıklama biz açık kaynaklı kod kullanarak bu sistemi kurduk ve geliştireceğiz. Şuan roadmap'e göre hareket ediyorlar. Scam dedikodularına aldırmadan dev ekibi çalışmaya devam ediyor. Abd'den alınan emtia'yı doğrulamak mümkün değil çünkü aracı bir firma ile gerçekleştirilmiş işlem. Ufak bir miktar yatırım yaptım dev ekibinin söylediği gibi proje ilerlerse ileride çok çok değerlenecek bir coin.