Arkadaşlar açıkçası şu kriz bittikten sonra HODL yapmayı düşünüyorum. Fkirlerinizi merak ediyorum, olumlu veya olumsuz paylaşırsanız sevinirim. Hepsinden dolar olarak eşit alayım diyorum;
DragonChain
Phore
SpectreCoin
Vertcoin
VeChain
Steem
Stellar
WaBi
Stratis
Genesis Vision
Ayrıca bunların yanına biraz da ETH ve NEO ayıracağım kesinlikle, onlar babalar olarak ayrı duracak zaten
![Grin](https://bitcointalk.org/Smileys/default/grin.gif)
Her türlü coin önerilerinize de açığım arkadaşlar
26 OCAK EKLEMESİ:3 sayfa yorum geldi, herkese ayrı ayrı teşekkür ederim, flood yapamamak adına buradan düzenlemeyi uygun gördüm. Listeden Sonm çıkardım yerine Genesis Vision'u ekledim. Hala en uygun sepeti bulmak için araştırmalarıma devam ediyorum arkadaşlar
![Smiley](https://bitcointalk.org/Smileys/default/smiley.gif)
Araştırma listemde ise Oax,Bancor ve DeepOnion var. ICON ise şu an zaten iyi değerlendiğini düşünüyorum yoksa bana da çok cezbedici geliyor. WanChain daha borsalara girmediği için eklemedim fakat takip ettiğim bir coin. Tavsiyeler için teşekkür ederim arkadaşlar listemi tamamladığımda ve yatırımımın durumunu bende buradan güncellemeyi düşünüyorum
![Smiley](https://bitcointalk.org/Smileys/default/smiley.gif)