Baya eski bir konu hortlamış ama Polo ve Bittrex eskinin iki efsanesiydi.
Hatta Polo özellikle büyük efsaneydi yani şimdinin Binance gibiydi. Sonra help desk yeterince destek veremeye başladı ve bir panik havası oluştu. Herkes Bittrex'e geçiş yaptı. Sonra birebir aynı senaryoyu Bittrex'de yaşadık ve Binance oluştu.
Polonun çok kolay anlaşılır sade ve yalın bir arayüzü var. Bittrex de yeni tasarımı ile iyi sayılır. Binance'in dilediği gibi at koşturamaması adına, bu borsanın da tekrar eski günlerine dönmesi lazım. Bunu da ancak yeni ICO'ları kabul ederek yapabilirler. Bakalım zaman neler gösterecek.