Benim de Amerikan korku filmlerinde genel olarak işlenen konudan hoşnutsuzluğum mevcut. İki katlı bi evdesin ve tek başınasın ve alt kattan bi ses geldi... Niye bakmak için gidiyosun ki kapını kilitle önüne bişeyler koy, koşa koşa ölüme gitmek niye yani. Federalleri ara gelsinler. onlar gelene kadar da yerinden kıpırdama. Seni ölüme iten şey aşırı özgüven mi yoksa aşırı salaklık mı anlamış değilim
![Cheesy](https://bitcointalk.org/Smileys/default/cheesy.gif)