Zamanla tüm sistemler bu piyasayı kabul edecekler. Zaman içerisinde bu sistemi reddedenlerin kendi dijital paralarını çıkarma konusunda yarışa gireceklerini hep birlikte göreceğiz
Bitcoin her zamanki gibi herkesin beklentilerini tersine çıkardı. Btc dominansı artarken bu yükseliş altlara hiçbir şekilde yansımadı. Çoğu arkadaş aldıkları projenin dolar olarak katladığını söylese de aslında altlar ya sabit kaldı ya da bitcoin karşısında eridi. Umarım alt ralli hızlı gelir yoksa btc ortalığı darmadağın edecek gibi duruyor
Umarım devam edebilirsin hocam . Zira erteleyen bountycilere binbir zorluk çıkaran bir sürü proje var. Bugün baktım bir müzik projesi tokenleri vermek için neler neler istiyor uygulama indir twitterda paylaş telegramdan yaz
Parayı artık borsalar yiyor. Adam fake olarak para toplamış gösteriyor. Aldığı paraya bakıyor. Kimsenin umrunda değil blockchain falan herkes kazandıgına bakıyor maalesef
Başarılı bir marketing çalışması ve piyasanın isteklerinin değerlendirilmesi sonucu bnb den de iyi bir borsa çıkabilir. Bnb nin buralara kadar gelmesinin tek sebebi bence cznin pazarlama dehası