Merhabalar iyi forumlar herkese.
Elimde bayadır bulunan bir miktar bitcoini varlık barışı'ndan faydalandırmak istiyorum.Fakat paranın yurtdışından bir firmadan yada yurtdışından kendi hesabımdan döviz olarak gelmesi gerekliymiş.İlk olarak localbitcoin aklıma geldi fakat yabancı kişilerden olmayıp,aracı kurumlardan kabul ediyorlarmış.Daha önce böyle bir olaya karışan arkadaşlar varsa yeşillendirebilir mi? Yabancı borsalarla çalısmadım daha önce.Bir kaç konuda bitstamp'in yaptığını fakat çok uğraştırdığını okudum.Çok kasmadan en az kesintiyle nasıl swift yapabilirim.Yardım eden herkese teşekkürler.