Yıl 2012-2013 arasında birşey olması lazım, ilk üyeliğim Cryptsy, sonra poloniex, ( mintpal mı ne öyle bir site daha vardı çöp olmadan önce onu saymıyorum ) sonra bittrex, binance derken en son huobi de kaldık bakalım.
Mtgox ben tanıştıktan sonra patlamıştı ve orada üyeliğim vardı diye hatırlıyorum.
TR de ise koinim ilktir ve sonrasında Btctürk gelmiştir.
Şimdiler de ise TR borsalarını kullanmıyorum.