Hocam eski bir coin aslında bu. 2010larda çıkmış, ama kazımı hakkında bulabildiğim en yeni video veya başlık 2014-15lerden. Elimdeki kartın kaç hash vereceğeni falan hesaplayabileceğim bir sayfa bulamadım, kazacağım coini satacağım Borsa da bilmiyorum Binance, BTCTurk gibi yerlerde bulunmuyor. Tek bulduğum şey bir websitesi, oradan da discord ve github sayfalarına yönlendirildim. Şuanlık anladığım şey hala kazılabildiği. Kendim deneyip araştırmaya devam edeceğim şimdilik