Ευχαριστω πολύ. Γνωρίζω κάποια βασικά πράγματα, τόσα όσα χρειάζονται για να κάνω συναλλαγες. Απλά σε περίπτωση αμφισβήτησης δεν ήξερα. Στο electrum βλέπω ένα transaction id. Αυτό βάζω στη διευθυνση που είπες;
Είναι ένα filesharing site. Ομως το θεμα ειναι πως μπορω να αποδειξω, με ποια στοιχεία της συναλλαγής απο το electrum wallet ότι αυτη έγινε;
Δε μπορω να σου απαντησω στο ερώτημα Blackhatcoiner γιατί δε γνωρίζω. Πάντως η συναλλαγη είχε στα 25 λεπτά 3 confirmations απο το electrum, επειδή το παρακολουθούσα
Καλημέρα και καλή χρονιά, Θα χρειαστώ τη βοήθεια σας για ένα θέμα. Θα εκτιμήσω την όποια βοήθεια.
έκανα μια αγορά ψηφιακής συνδρομής. Την έκανα με electrum wallet. Ο Εμπορος είχε θέσει όριο τα 25 λεπτά για να γίνει confirmation. Ο χρόνος έληξε χωρίς να έχει το συστημα του δει την πληρωμή. Στη συνέχεια επικοινώνησα μαζί του και του είπα τι συνέβη. Τα Bitcoin έφυγαν άμεσα από το πορτοφόλι μου και πήγαν σε αυτόν. Ομως μου ζητα απόδειξη ότι συνέβη. Τι μπορώ να του στείλω;
Εγώ παρήγγειλα την κάρτα του e-coin.io. Όταν έρθει θα ενημερώσω.
Ήρθε σε λιγότερο από εβδομάδα! Από'τι κατάλαβα συνεργάζονται με μία τράπεζα από το Γιβραλτάρ. Έλαβα και pin, την σύνδεσα με το paypal, και έκανα και verify με ταυτότητα και λογαριασμό ΟΤΕ
Μπορείς να τη φορτωσεις με Paypal? Ή μόνο bitcoin?
Αυτο εχω εγκαταστησει ήδη. Απλα στο σημείο με τις 3 γραμμούλες μου βγάζει μόνο 3 επιλογές και όχι τη σάρωση για να κάνω τη μεταφορά από το paper tou atm. οι επιλογες που βγάζει είναι:
1) ολες οι συναλλαγες 2) Ληφθεισες πληρωμες 3) Απεσταλμενες πληρωμες
Ευχαριστω πολύ. Εφτιαξα ενα wallet στο Blochain.info. Aυτο ομως δε μπορω να βρω πως μεταφερεται στο κινητο για να πληρωσω Επίσης κατεβασα απο το Play store apps αλλα δε μπορω ούτε να μεταφερω τα χρηματα απο το χαρτάκι του ατμ ούτε να πληρωσω απευθειας στο ιντερνετ με τον κωδικο απο το χαρτακι....