Bitcoin Forum
February 26, 2024, 03:23:11 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
  Home Help Search Login Register More  
  Show Posts
Pages: [1] 2 3 »
1  Local / Alternatif Kripto-Paralar / ALCHEMY pay // Binance borsası gelirse 100x potansiyeli var mı ? on: August 27, 2021, 09:52:57 AMALCHEMY PAY
Alchemy Pay merkezi olmayan bir ödeme aracı olarak karşımıza çıkmaktadır. Hem kripto ödemelerinde hem de diğer tüm ödemelerde kullanılabileceğini iddia etmektedir. Türkiye de dahil olmak üzere 65 ülkede 300 farklı şirketle iş yaptıklarını ve çalışacaklarını duyurmaktadırlar. Ayrıca 3,000 den fazla çevrimdışı işletme tarafından kullanıldığı da belirtilmiştir.

Alchemy Pay Kendisini daha çok Asya’da yaygın olarak kullanılan para birimleri ile birlikte kripto parayı da kullanabileceği bir yapı olarak tanıtmaktadırlar. DeFİ entegrasyonu ile merkezi olan ve olmayan sistemler arasında bir köprü kurmayı hedeflemektedirler.

Uygulama , Post , Ağ ve Kart üzerinden hem güncel para birimleri hem de kripto para birimleri ile ödeme alabilmektedir.

2  Local / Alternatif Kripto-Paralar / $POLKADEX #PDEX // 10X Potansiyel on: August 17, 2021, 07:42:59 PM
Polkadex Tanıtım


🌟Web3 ve DeFi için ticaret motoru Polkadex, Substrate üzerine kurulu DeFi ekosistemi için tamamen merkezi olmayan eşler arası sipariş defteri tabanlı bir kripto para birimi değişimidir.

Genel bakış;🕵🏼

 ✅Polkadex Orderbook
 ✅Polkadex IDO Platform
 ✅Polkadex Fungible Assets
 ✅Polkadex NFTs

Polkadex Nedir ?

🌟Optimum ticaret ortamının kripto endüstrisinin büyümesi için çok önemli olduğuna inanıyoruz. Acemi, profesyonel, perakende veya kurumsal bir tüccar olsanız da kripto para ticareti güvenli ve keyifli bir deneyim olmalıdır.

🌟Polkadex'in arkasındaki ana fikir, merkezi ve merkezi olmayan borsaların faydalarını tek bir son teknolojide birleştirecek bir platform oluşturmaktı. Polkadex, herhangi bir kripto tüccarına hitap eder. Kullanıcılarımız, ticaret deneyiminin herhangi bir bölümünden ödün vermek zorunda kalmayacak.

🌟Polkadex'in amacı, eşler arası güvene dayalı olmayan bir ortamda token alışverişi için tamamen merkezi olmayan bir platform oluşturmak ve ek olarak yüksek likidite, ışık hızında işlem hızı ve yüksek frekanslı ticaret ve ticaret botları gibi gelişmiş ticaret özellikleri sağlamaktır. Polkadex, orijinal fikri geliştirmek için projenin ilk aşamasında bir Web3 Grant tarafından önyüklendi ve DeFi Alliance üyesi olarak kabul edildi.

🌟Polkadex'te, dünyanın her yerindeki insanları finansal olarak özgür kılmak için DeFi'nin gücüne inanıyoruz. Bu nedenle, platformumuzu kriptoya yeni başlayanlar için çok erişilebilir ve kullanımı kolay hale getirmeye büyük önem veriyoruz. UX'e odaklanarak ve fiat desteği de dahil olmak üzere farklı likidite kaynaklarına birlikte çalışabilir köprüler oluşturarak giriş engellerini azaltıyoruz. Polkadex, kripto varlıkları satın almak, depolamak ve takas etmek için en uygun platform olmayı hedefliyor.

🌟Polkadex Orderbook, ek işlevlerle de geliştirilecek olan temel ürünümüzdür. Polkadex'in sunacağı her bir fonksiyonun detaylarını bu dökümanda okuyabilirsiniz.


Sipariş Defteri
Yol HaritasıStratejik Yatırımcılar

EKİP

3  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [ANN] Fetch.ai (FET) Türkiye Duyuru Kanalı on: August 12, 2021, 11:56:23 AM

Fetch.ai Hakkında;

  Fetch.ai, yenilikçi bir teknoloji sunmak adına dünyayı değiştiren bir projedir. IoT aletlerini ve algoritmalarını kullanarak kollektif öğrenmeyi sağlamak adına kurulmuş bir platformdur. Yüksek verimli bir dağıtık defter üzerine inşa edilen platform, merkezi olmayan sorun çözme mekanizması adına smart contractlar kullanır ve AI/ML çözümleri kullanır. Açık kaynaklar kullanıcılara yeni ekosistem altyapıları sunar. Ekip olarak çok uluslu bir yapıdayız ve hızlı bir şekilde büyüyoruz denebilir. Amacımız, gelecekte ekonomiye ışık tutmak. Merkezimiz Cambridge de bulunuyor. Farklı marketlere açılma ve blockchain teknolojisini daha fazla kişiye yayma adına Türkiyede de community oluşturmaya karar verdik.

Kullanım Alanları;

-Geliştirdiğimiz teknoloji birçok endüstrinin var olan sistemlerinin optimizasyonuyla Verimi arttırarak bir devrim yaratma potansiyeline sahip.

-Makine öğrenmesi, AI ve Akıllı veri paylaşımı ile gündelik problemlerin çözümlerini  Güçlendirip optimize etmekteyiz.

-Mevcut çözümler genel kabulün sağlanması için gereken ölçek ve istikrarı kaldıramadığından Baştan aşağı bize ait olan Blockchain’imiz kurduk.

Fetch.ai ve FET token nedir?

Fetch, blokzincirin kayıt defterini ilk kez ‘gerçekten akıllı’ olarak geliştiren dijital ekonomi temelli bir protokoldür. Yeni nesil bir protokol olan Fetch, tamamen yapay zekanın icat ettiği, kullanıma hazır bir Proof of Work sistemiyle oluşturulmuş. Projede yapay zekanın (AI) merkezde olması ve makine öğrenmesi sayesinde sürekli ve otomatik olarak gelişen bir ekosistem oluşumunun sağlanması hedefleniyor. Sonuç olarak Fetch ekosistemi, her durumda işletmeler ve bireylerin iş süreçlerini daha verimli ve kârlı hale getirebilmek için sadece otomatikleştirme sürecini gerçekleştirmekle kalmayıp, aynı zamanda ortaya çıkan yeni çözüm ve fırsatlar konusunda özerk bir şekilde gelişip hareket edebilmeleri için kendilerine güvenebilecekleri bir ortam yaratmak istiyor.

Açık Ekonomik Çerçeve

Bu; Fetch ekosisteminin var olabileceği, hem gerçek zamanlı hem de otomatik hale getirilmiş veriler ile etkileşim kurmak için uyumlu hale getiren bir yapı. Bu çerçeve sayesinde proje, yapay zeka (AI) ve makine öğrenme yeteneklerinin geliştirilmesi için gerekli olan ayarları yapılabilir kılıyor.

Özerk Ekonomik Temsilciler

Bu ‘temsilciler’ ekosistem içinde karar alma aracı ve açık ekonomik çerçeve içinde aktif olarak hareket ediyorlar. Verilerden para kazanmak için birbiriyle esnek bir şekilde etkileşime giren temsilciler, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için mümkün olan en değerli ekonomik çözümleri sağlamaya çalışıyorlar. Bu temsilciler temel olarak, makine öğrenmesi yoluyla değişen pazar koşullarına evrimleşmeye devam edecek olan yapay zeka destekli birer anlaşma yapıcı olma rolüne sahip.

Projenin Özellikleri;


Çoklu temsilci sistemlerinin konuşlandırılması için dijital altyapı.
Yüksek işlem huzunu destekleyen özgün ölçeklendirilebilir defter.
Sinerjik bilgi işlem: Özerk sistemler için yetenekli akıllı sözleşmeler.
Dinamik pazarları yönetmek için ekonomik çerçeve.
Özerk temsilcilerin kesintisiz problem çözme sağlamaları için anlamsal, coğrafi ve karar odaklı seyir.


Kaynak;

Fetch.ai Whitepaper: https://fetch.ai/wp-content/uploads/2019/10/technical-introduction.pdf
Fetch.ai tokenomics paper: https://fetch.ai/wp-content/uploads/2019/10/Fetch.AI-Token-Overview.pdf


Bağlantılar;

Fetch.ai Website:  https://fetch.ai/
Fetch.ai Twitter:  https://twitter.com/fetch_ai
Fetch.ai Reddit:  https://www.reddit.com/r/FetchAI_Community/
Fetch.ai Medium:  https://medium.com/fetch-ai
Fetch.ai Telegram Global:  https://t.me/fetch_ai
Fetch.ai Telegram Duyuru:  https://t.me/Fetch_AI_Announcements
Fetch.ai Telegram Türkiye:  https://t.me/FET_Turkish
4  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [ANN] DAFI Protocol Türkiye Duyuru Kanalı on: June 10, 2021, 10:12:14 PM


DAFI PROTOCOL, merkezi olmayan her ağın nasıl ödüllendirildiğini yeniden keşfediyor. Farklı merkezi olmayan ağlara sabitlenmiş sentetikler oluşturarak, her blok zinciri ve kripto para birimi, talep düşük olduğunda kıtlığı artırırken ilk kullanıcılarını ödüllendirmek için bir dToken  oluşturabilir.
DAFI PROTOCOL, talep düştüğünde bile, kullanıcıları daha erken değil daha sonra ödüllendirecek sentetikler yayınlayarak bir ağı ödüllendirebilir. Bu yaklaşım, tüm merkezi olmayan dünya için tüm stake, likidite ve hatta sosyal ödül sistemlerinin temelini değiştirecek.

Website : https://www.dafiprotocol.io/

Twitter : https://twitter.com/dafiprotocol

Global Grup Telegram Adresi : https://t.me/dafiprotocol

Global Duyuru Kanalı : https://t.me/DAFIAnnouncement

Türkiye Telegram Adresi : https://t.me/dafiprotocolTR

Türkiye Duyuru Kanalı : https://t.me/dafiprotocolduyuru


BORSALAR  :

Uniswap - https://v2.info.uniswap.org/pair/0xcd4a2f72e3d646e8addab74a68c2175d6a36b0e3
Bitmax (AscendEx) -DAFI/USDT - https://bitmax.io/en/cashtrade-spottrading/usdt/dafi
PancakeSwap - BNB/DAFI

ERC20 DAFI token contract address : 0xfc979087305a826c2b2a0056cfaba50aad3e6439

BEP20 DAFI Contract Address — 0x22439bE3AeBC1590B05E3243780eD4156b629604
5  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / Octopus Protocol Türkiye Duyuru Kanalı on: June 10, 2021, 11:02:08 AM


Octopus  Protokolü, gerçek dünya varlıklarına benzersiz erişim ve maruz kalmayı kolaylaştıran açık kaynaklı bir protokoldür.
Gelenekse finansal türevler  pazar sınırlıdır, coğrafi sınırlamalar bağlı karşı riskleri, aracılar son derece bağımlı, tutan ve meşgul genel masraflı bir süreçtir.
İhtiyaç duyulan şey, türev ürünlere adil ve eşit erişim sağlayan açık bir finansal sistemdir.
Binance Akıllı Zinciri (BSC) üzerine inşa edilen Octopus Protokolü, bir platformun sentetik varlıklar oluşturması, takas etmesi, yerleştirmesi ve yönetmesini sağlayarak merkezi olmayan türevlerle etkileşime izin verir. Blok zinciri teknolojisinden yararlanan protokol, üçüncü taraf aracılara güvenmeden finansal türevlerin basılması ve ödenmesi için merkezi olmayan ve açık bir altyapı sağlar.


Toplam Arz : 150 Milyon

Web sitesi: https://octopus.exchange/

Twitter : https://twitter.com/octopusprotocol

Telegram Global : https://t.me/OctopusProtocol

Telegram ANN : https://t.me/OctopusAnnouncements

Türkiye Telegram ANN : https://t.me/octopusprotocol_turkishs

Discord: https://discord.com/invite/qGd9GGaYY5

Instagram : https://www.instagram.com/octopusprotocol/?hl=en

Medium : https://octopusprotocol.medium.com/

Reddit : https://www.reddit.com/r/Octopus_protocol/

PDF : https://octopus.exchange/docs/One_Pager.pdf
6  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [ANN] Polkalokr Türkiye Duyuru Kanalı on: May 11, 2021, 05:20:29 PM
Polkalokr.

Token Ekonomileri için Son Derece Özelleştirilebilir Emanet.  

Polkalokr, token dağıtımının ağ katılımcılarının elinde olduğu çok zincirli bir token emanet platformu oluşturarak karmaşık token ekosistemlerine güven ve basitliği yeniden kazandırıyor.

Profesyoneller tarafından Polkadot üzerinde oluşturuldu.

Website: https://polkalokr.com
Telegram: https://t.me/polkalokr
Telegram ANN: https://t.me/polkalokrannouncements
Twitter: https://twitter.com/polkalokr
Medium: https://medium.com/@Polkalokr


Token ekosistemi ile olumsuz konular;


Başarısız olduğu başlıca noktalar, insan hataları ve kötü faktörler.

Güven eksikliği -

Blok zinciri doğası gereği güvenlidir, ancak sistem yalnızca en zayıf halkası kadar güçlüdür.Token kilidi açma ve dağıtımlar genellikle merkezi bir şekilde yapılır,ve bazı tokenler ekibin elinde.

Karmaşıklık -

Çoğu kullanıcı akıllı sözleşmeleri okuyamaz. İhraç edildikten sonra tokenlerin adil bir şekilde dağıtıldığını nasıl bilebiliriz?Enflasyon ve token kilidini açma herkes için daha anlaşılır olmalıdır.

Benimseme -

Tokenler ile etkileşim kurmak zor ve yüksek risklidir. Kod karmaşıktır. Polkalokr emanet, erişilebilirliği basitleştirir ve teknik olmayan kullanıcılar için bile büyük ölçüde özelleştirilebilir.

Token ekosistemi ile olumsuz konuların çözümleri

Polkalokr, gücü yeniden katılıma dönüştürecek, son derece özelleştirilebilir bir emanet platformudur.

Güven -

Polkalokr ürünleri zayıf halkayı (insan bileşeni) kaldırıyor. Bunun yerine emanet sistemlerini ve kilitli token havuzlarını kontrol etmek için yönetişime odaklanın.

Özelleştirebilirlik -

Polkalokr, kullanıcıyı öne ve merkeze yerleştiriyor. Kullanıcı deneyimi bulunan sorunsuz, çok kanallı dijital platform oluşturmayı hedefliyoruz.

Kurumsal Odaklı Entegrasyonlar -

Polkalokr, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle entegre olmak için kurumsal ortaklara katılacaktır.

Ürün

Lokr

Dünyanın en çok yönlü, çok zincirli token emaneti.

 • Son derece kullanıcı odaklı
 • Polkadot aracılığıyla çapraz zincir desteği
 • Tamamen özelleştirilebilir, esnek yayın programları
 • Oracle ücretleri aracılığıyla gerçek dünya etkinlikleri gibi olay tabanlı dağıtımlar
 • İsteğe Bağlı Sigorta Ürünleri
 • Kilitli tokenlardan para kazanma

Swapr

P2P zincirler arası token takas protokolü.

 • Gizlilik ve çoklu işaret seçenekleriyle çapraz zincir takasları
 • Lokr Oracle beslemeleri aracılığıyla anında veya olaya dayalı yürütme.
7  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [ANN] Traderlar için en hızlı DEX - Paraswap on: March 01, 2021, 09:08:43 PM


  Birden fazla merkezi olmayan borsalardan en iyi fiyatlar  ParaSwap, Tüccarlar ve dApp’ler için en hızlı #DEX
  toplayıcısıdır.  Learn2Swap’e hoş geldiniz

  ParaSwap, kullanıcıların Ethereum’un merkezi olmayan finansmanı ile etkileşimlerine
  olanak sağlamak ve kolaylaştırmak için merkezi olmayan değişimleri ve diğer DeFi hizmetlerini tek bir
  kapsamlı arayüzde bir araya getirir.Bu web sitesi ParaSwap’in gücünün net durumunu ve ParaSwap’in

  etkileşime girebileceği tüm hizmetler hakkında rehberlik sağlar.Son kullanıcılara uygun ve erişilebilir
  hale getirmek için, swaplerin ( takasların ) karmaşıklığının çoğunu soyutlayan uygun bir arayüzde ana
  merkezi olmayan borsalardan likiditeyi bir araya getirir.

  Swap ( Takas ) Jetonları

  ParaSwap takas arayüzü, uyguladığı çeşitli optimizasyonlarla ilgili ek bilgilerle Uniswap’e
  benzer.

  Takas & Transfer

  Elde edilen jetonları başka bir yere göndermek amacıyla jetonları takas ediyorsanız, takas
  ve aktarımı düşünün.Önceki basit takas işlemiyle tamamen aynıdır, ancak bu sefer elde edilen
  jetonlar seçtiğiniz başka bir adrese gönderilir:

  Örnek Kullanım Durumları

  Artık ParaSwap tarafındadn sunulan ana özellikleri ve faydaları anladığınıza göre, bu son
  bölüm, potansiyelini en iyi şekilde kullanmak ve neler yapabileceğinizi öngörmek için ilham veriyor:

  1.-Büyük Takaslar
  Anlaşılması en kolay olanla başlayalım: büyük siparişler, diğer adıyla ParaSwap'in olma
  nedeni.Siparişleri birkaç merkezi olmayan borsaya bölme kapasitesi sayesinde ParaSwap, 15 ETH'den
  büyük siparişler için genellikle en etkili çözümdür.
  2.-Sermaye Dağıtımını Optimize Edin
  MultiPath, yeni kullanım durumlarını etkinleştirirken ParaSwap'in verimliliğini daha da artırdı.Çeşitli
  DeFi protokolleriyle etkileşimleri içeren bir dizi işlemi kolaylaştırmaya yardımcı olur.Artık Aave'nin
  veya Compound'un para yatırma sözleşmesi gibi akıllı sözleşmelerle doğrudan ParaSwap üzerinden
  etkileşime geçebilirsiniz.İkisi arasında cDAI -> aDAI takası gibi doğrudan ve verimli teminat takası gibi
  ilginç fırsatlar sağlar.

  3.- Kâr ve Tasarruf Edin
  MultiPath sayesinde DeFi işlemlerinizi bir araya getirmek ve gaz maliyetlerinin stratejileriniz
  üzerindeki etkisini azaltmak için ParaSwap'i kullanabilirsiniz.Örneğin, ERC-20 token pazarında
  aktifseniz ParaSwap, kar elde etmenize ve optimize edilmiş bir işlemde tasarruf etmenize yardımcı
  olacaktır: -------LINK just broke ATH?-----???Kâr etmek ve tek bir takasla onlardan kazanmaya
  başlamak için LINK -> aUSDC yapabilirsiniz: Pişmanlığa yer yok!

  4.- Arkadaşlara Ödeme Yapın
  Sahip olmadığınız bir para biriminde ödeme yapmanız gerekirse, gereksiz ekstra adımlardan
  kaçınmak için ParaSwap'i kullanabilirsiniz.Swap & Transfer & ParaSwap kollarını sizin için göndererek
  sahip olduğunuz herhangi bir token üzerinden bunları ödeyebilirsiniz. - Hedef adresi iki kez kontrol
  ettiğinizden emin olun!
  İşlemlerinizi Anlamak

  ParaSwap'in kullanıcı arayüzü, yönlendirmeyi, gaz maliyetlerini ve fiyat etkisini
  anlamanıza yardımcı olmak için öngörülen ticaretinizle ilgili birkaç veri noktası görüntüler.  • Tahmini Maliyet: İşleminizin toplam Ethereum gaz maliyetleri.
  • Fiyat etkisi: Takasa yerleşmesi için dahil olan çeşitli havuzlarda beklenen
   ortalama kayma.
  • Alınan Ciro: Kripto piyasalarında fiyatlar sürekli dalgalanmaktadır. Minimum ciro
   miktarı, işleminiz için en kötü durum senaryosuna karşılık gelir.

  Herhangi bir işlem için, fiyat tablosunun altında sipariş yönlendirme ayrıntılarını
  bulacaksınız.İki adım arasında bir ok üzerinde gezdirirseniz ayrıntıları görebilirsiniz. [/list]  Takasları verimli bir şekilde yönlendirmek aslında oldukça karmaşık bir konudur bu
  nedenle ParaSwap'in sürekli olarak nasıl harika oranlar elde ettiğini daha iyi anlamak için sizi özel
  sayfaya davet ediyoruz.
  Çeşitli Özellikler

  Koyu & Açık Modu

  Son olarak, tercihlerinize bağlı olarak, kullanıcı arayüzünü ışık moduna geçirebilirsiniz. Arayüzün sağ
  üst köşesindeki ampul düğmesini tıklamanız yeterlidir:  ve daha fazlası ...
  8  Local / Alternatif Kripto-Paralar / $500.000 XEM trading yarışması on: March 01, 2021, 07:41:14 AM
  XEM toplam 500 Bin $ değerinde trade etkinliği düzenliyor. Bir çok büyük borsa bu kampanyayı desteklemektedir. Etkinliğe katılmak istetenler detaylara link üzerinden ulaşabilirler. (referral link değildir.)

  http://ow.ly/opKW30ryppA
  9  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [ANN] Polkamarkets - Oyunlaştırılmış Tahmin Piyasası on: February 11, 2021, 06:51:31 AM


  Oyunlaştırılmış Tahmin Piyasaları
  DeFi, NFT'ler ve Polkadot tarafından desteklenmektedir.  Polkamarkets, kullanıcıların Polkadot'ta merkezi olmayan ve birlikte çalışabilir bir platformda gerçek dünyadaki olayların sonuçlarına göre yollarını belirleyebilecekleri, zincirler arası bilgi alışverişi ve ticareti için oluşturulmuş, DeFi Destekli Tahmin Piyasasıdır.  Ürün
  Kullanıcılar, tahminlerinizin piyasada açıkça işlem gören ve finansal değeri olan varlıklar haline geldiği birlikte çalışabilir ve merkezi olmayan bir altyapı içinde gelecekteki sonuçlara ve olaylara ilişkin tahminlerinden para kazanabilirler.
  Etkinlik sonuçlarının kesirlerini Satın Alabilir ve Satabilir, hatta başkalarının kendi pozisyonlarını alabileceği kendi etkinliklerinizi oluşturabilirsiniz.
  Katılabilir ve Kazanmak İçin Likidite Sağlayabilirsiniz.  Eğlenceli DeFi
  Polkamarkets, bir tahmin piyasasından daha fazlasıdır. Platformumuz ayrıca önemli eğlence özelliklerine sahip olacaktır. Bu özelliklerin arasında NFT tabanlı oyunlaştırma, Espor ve Spordaki oyun içi pozisyonlar için canlı yayın entegrasyonu ve günlük kripto fiyat piyasaları yer alıyor. Çevrimiçi topluluklardaki canlı sohbetler ve sanal etkinlikler de platformumuz da sunacağımız önemli bir eğlence faktörüdür.


  Problem

  Likidite ve piyasa eksikliği, borsacı eksikliği ve yinelenen veya kafa karıştırıcı piyasalar gibi şeyler mevcut tahmin piyasalarının temel sorunlarını oluşturmaktadır. Toplam tahmin piyasası hacmi, 2020'de günlük ortalama 1 milyon ABD dolarının altında kaldı ve hatta önceki yıllarda daha da düşüktü.

  Bu kadar düşük hacimlerle, borsacıların gelecekteki sonuçlara karşı yeterli önlem alıp korunmaları veya herhangi bir büyük pozisyon almaları imkansız denebilir.

  Düşük hacimlerin düşük likidite getirmesiyle ve aktif borsacıların azlığı sebebiyle platform sağlayıcıları için düşük ücretler mevcut. Böylece neredeyse hiç kullanıcısı veya günlük hacmi olmayan mevcut tahmin piyasalarında görebileceğimiz gibi bir ölüm sarmalı ortaya çıkıyor.

  Çözüm

  Polkamarkets, kürasyon ve çözümleme sistemi verimli ve güvenilir bir piyasa sağlarken, likidite sağlayıcılarını ve borsacıları büyük pozisyonları kolaylaştırmaya ve devralmaya teşvik ederek düşük kullanım ve hacim sorunlarını çözmeyi hedefler. Ayrıca platform, günlük aktif kullanımı teşvik etmek için likidite madenciliği ve verim tarımı gibi denenmiş ve test edilmiş DeFi teşviklerinden yararlanacaktır.

  Polkamarkets, bir "Eğlenceli DeFi Platformu '' olarak, tahminlerin yanı sıra canlı etkinlik akışları ile Spor ve Espor günlük piyasalarını da sunacaktır. Kullanıcılar, oyunun sonucuyla ilgili canlı, oyun içi tahminler yaparken favori takımlarının maçlarını izleyebilecekler.

  Canlı oranlar ve otomatik piyasa yapıcılar, kullanıcıların piyasalara ilişkin tahminlerine göre oranları dinamik olarak anında güncelleyecektir. Kullanıcılar sonuç fraksiyonlarını takas ederken, Polkamarkets'te daha sonra kendi tahmin pazarlarını açmak için kullanabilecekleri $POLK tokenlerini çıkaracaklar.

  10  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Exeedme on: January 09, 2021, 03:04:15 PM
  Exeedme, tüm beceri seviyelerindeki oyuncuların becerilerinden para kazanmalarına olanak tanıyan, blockchain destekli bir turnuva platformudur.

  Polkadot blockchaini tabanlı ve DeFi ve NFT inovasyonlarıyla birlikte peer to peer olarak oyuncuların item ve beceri alıp-satabilecekleri bir ekonomi ortaya çıkacak. Exeedme oyuncuları odak noktası haline getirecek ve oyuncuları ödüllerdirmek ilk hedefi olacak.

  Website: exeedme.com

  Hali hazırda 8x civarı zaten ama marketcap hala düşük. Telegram kanallarından copy paste yaptım. Sürekli partnerlikler vs açıklanıyor bakabilirsiniz.

  https://t.me/exeedmeturkey

  https://t.me/exeedme
  11  Local / Alternatif Kripto-Paralar / WOM Protocol - Ürün tanıtarak para kazanabilirsiniz! on: December 27, 2020, 09:45:37 PM
  WOM Protocol nedir?

  WOM Protocol, markaların pazarlama stratejilerine, insanların sosyal ağlarda zaten paylaştığı ağızdan ağıza önerileri entegre etmelerini sağlayan blockchain kaldıraçlı, açık kaynaklı bir yazılımdır. Artık etkisiz reklamcılığa ve etkileyici pazarlamaya güvenmek zorunda değiller.

  Ağızdan ağıza önerilerde kimlik doğrulama sorunlarını çözen tek MarTech çözümüdür. Bir kimlik doğrulama sistemi, markaların reklamlar yerine kullanabileceği güvenilir ve dürüst önerileri tanımlar. Öneri sahipleri ve yayın platformları (sosyal ağlardan, sosyal e-ticarete kadar) bu protokol yoluyla para kazanabilir. (WOM Protokolü, gerçek ağızdan ağıza önerileri doğrulayan ve ödüllendiren bir martech çözümüdür.)

  Öneriler; dürüst, yaratıcı, alakalı ağızdan-ağıza içerikler tanımlamak için bir derecelendirme sistemi kullanan merkeziyetsiz bir uygulamada (WOM Authenticator dApp) Authenticatorlar tarafından incelenir.

  İçerik oluşturucular, içeriklerinin, aldıkları puanla orantılı olarak, etkileşime bağlı olarak WOM Tokenleriyle ödüllendirilir.

  Markalar, bu sayede, merkezi olmayan WOM Campaign Manager dApp aracılığıyla ürün hayranlarından orijinal ve ilgi çekici içeriklere erişebilir.  Blockchain ve en yeni kriptografik teknolojilerle güvence altına alınan sonuçlar ve raporlar basit bir kullanıcı arayüzünden kontrol edilir.

  WOM Protocol benzersizdir, çünkü çalışan bir ilk uygulayıcıya sahiptir - YEAY.

  YEAY uygulaması iOS ve Android için indirilebilir.

  YEAY, YEAY GmbH yayımcısından:

  -https://apps.apple.com/de/app/yeay/id1070699048?l=tr

  -https://play.google.com/store/apps/details?id=yeay.tv.yeay&hl=en

  WOM Authenticator dApp buradan indirilebilir:

  https://play.google.com/store/apps/details?id=io.womprotocol.authenticator&hl=en_US

  https://apps.apple.com/de/app/wom-authenticator/id1501404475?l=en

  Genel sorular için lütfen iletişime geçiniz:

  info@womprotocol.io

  Ayrıca Lütfen Bakınız;

  Protokol şu anda yayında ve bunu bizimle birkaç farklı şekilde test etmeniz gerekiyor:

  → İçerik oluşturucular önerilerde bulunur ve WOM Tokenleri kazanır. İlk WOM destekli uygulamaya göz atın: YEAY:

  https://apps.apple.com/de/app/yeay/id1070699048?l=en
  https://play.google.com/store/apps/details?id=yeay.tv.yeay&hl=en

  → Authenticatorlar, içerik oluşturucuların önerilerini doğrular ve ayrıca WOM tokenleri kazanırlar. WOM Authenticator uygulamasını kontrol edebilir ve buradan bir Authenticator olabilirsiniz:

  https://play.google.com/store/apps/details?id=io.womprotocol.authenticator&hl=en_US

  https://apps.apple.com/de/app/wom-authenticator/id1501404475?l=en

  Markalar ve reklamverenler, yeni tüketicilere ulaşmak ve daha yüksek dönüşüm sağlayan pazarlama kampanyalarından yararlanmak ve bu doğrulanmış önerilere erişmek için WOM Kampanya Yöneticisi'ni kullanırlar. WOM Kampanya Yöneticisine erken erişim için info@womprotocol.io ile iletişim kurun.
  12  Alternate cryptocurrencies / Bounties (Altcoins) / you can remove on: August 19, 2020, 02:01:43 PM
  you can remove thank you.
  13  Alternate cryptocurrencies / Bounties (Altcoins) / Breezecoin - “ Guess Where? “ Bounty Campaign - 20/30 BRZE for each participant on: June 30, 2020, 05:54:15 PM
  Getting started with Breezecoin


  The brand ”Breeze de Mar” was created in 2017 and we have been making real estate investments and projects in the U.S. and Turkey.

  In the year of 2018, we established our own smart money: Breezecoin. Our successful history goes back 60 years, and our motto has always been “your investment for your future”. We committed ourselves to this idea all the time and we will continue doing that in the future.

  Regulations  First of all, you will need a Breezecoin account to receive the prize. If you haven't registered with us yet, please sign up here.
  You need to do KYC by uploading pictures of your national ID or passport, in order to show that the account really belongs to you.
  Your Twitter account has to have at least 200 followers.
  Your Facebook account has to have at least 200 friends.
  Follow our Twitter, Facebook, Instagram and LinkedIn accounts.
  Like 4 posts published between 30.06.2020 and 03.07.2020 at the SM accounts.
  You will have to take screenshots and upload them to this form.
  Rules  Spam is not allowed.
  The telegram group for Bounty Program is https://t.me/brzebounty . All questions about the “Guess Where?” bounty is forbidden in our official Telegram group.
  You have to do KYC after joining our Breezecoin Backoffice. If your ID will be rejected by the system, you will be immediately disqualified.
  You have to submit with this form, another application is not acceptable.
  Coin distribution will happen on the 15th of July 2020.
  The bounty duration will be between the dates of 30.06.2020 and 10.07.2020. You must fulfill this form between those days.
  The last day to do KYC will be 13.07.2020. If you are going to submit the form after this date, your application will be not accepted.
  The location of our next project in Europe will be published on Friday, 03.07.2020, at 18:00 UTC +0 GMT +0.
  Rewards  If you will perform the social media tasks, you will earn 20 BRZE.
  If you will answer the question right (the correct country), you will earn another 30 BRZE.  In case of controversy, Breezecoin reserves the right of taking the final decision.

  Thank you
  14  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / Sapien – Daha İyi Özellikleriyle Alternatif Bir Sosyal Medya on: June 24, 2020, 02:44:39 PM
  Sapien’e Başlarken


  Sapien Ethereum blockchaini üzerinde merkezsiz ve özel bir sosyal ağdır.Bunlar Sapieni,aşina olduğunuz sosyal ağlardan ayıran birkaç şey anlamına gelebilir:

  Sapien sizin izniniz olmadan kişisel bilgilerinizi paylaşmaz.Gizlilik Politikası
  Sapien grupları – Biz onlara Tribe diyoruz- Herbiri bağımsız olarak kendi kuraları ile yönetilir.
  Sapien kaliteli içerikler üretenleri ödüllendirebilmek için SPN tokeni kullanır.
  Like ve ya Upvote vermek yerine kaliteli beğendiğiniz içerikleri bir ücret vererek destek olabilirsiniz. SPN bunun güvenilir olmasını sağlar

  Sapiende anketler, medya unsurları,linkler, orjinal makaleler gibi bir çok farklı içerik paylaşabilirsiniz.Her türlü şeyi paylaşan insanlarla Sapiende buluşacaksınız. Yönergelerimize uyduğu sürece istediğiniz her şeyi paylaşmaktan çekinmeyin.
  SPN nedir?


  SPN Sapien ekosisteminin resmi tokenidir.SPN tokeni şu an bile içerikleri ödüllendirmek için ve ya içeriklerinizi üst sıralara çıkarmek için kullanabilirsiniz.Kullanıcılar Tribe’larına kaliteli içerikler ekleyerek diğer Sapien kullanıcılarından ücret olarak SPN alabilirler.  Ücretler nedir?


  Ücretler Sapien platformunun temel bir öğesidir.Diğer sosyal medya ağlarına göre ‘’KALP’’ ve ya ‘’BEĞENİ’’den farklı olarak,ücretler çok daha ağır basar. Basitçe ücretler:

  Bu ücretleri beğendiğiniz içeriklere ve ya beğendiğiniz yorumlara vererek onların öne çıkmasını sağlayabilirsiniz.
  Verdiğiniz ücretler içerik üreticilerine 24 saat içinde 100 SPN olarak geri dönüş sağlar. ( platform komisyonlarını çıkardığımızda)
  İçeriğiniz için diğer kullanıcılardan aldığınız SPN’ler 24 saat içerisinde 100 SPN olarak hesabınıza geçer.(platform komisyonları çıkardığımızda.)
  Staking ve Stake Derecesi


  Staking yapmak, Sapien’e fayda sağlar, çünkü topluluğun Sapien’in vizyon ve misyonuna güvenmesinin ve bağlılığının güçlü bir göstergesidir. Sapien ekosisteminin sağlamlığını gösterir.

  Staking,SPN tokenini Sapien ekosistemi içinde kilitlemeniz demektir. Bu da Stake derecenize göre daha düşük ücretler ödemenizi ve daha düşük komisyonlarla Sapien ağından SPN elde etmenizi sağlar. Bu komisyonlar Sapien’in gelecekteki hedeflerine ulaşmasına yardımcı olacak ve ileriki zamanlarda yaptığınız işlemlerden daha düşük komisyonlara maruz kalmanızı sağlacaktır.

  SPN stake yapmak için sağ üst köşedeki ‘’Wallet’’a tıklayın,ardından SPN başlığına tıklayın,burada ayrıca ne kadar stake olmayan ya da serbest SPN tokeniniz olduğunu görebilirsiniz. Kilitlemek istediğiniz SPN miktarını girin ve ‘’Stake’’ butonuna basın. Bu işlem cüzdanınız üzerinden gerçekleşecektir. Unstake yaptığınız zaman kilitli olan tokenleriniz cüzdanınıza geri döner.
  KyberSwap Widget


  Kyber Network partnerliğimiz sayesinde platformdan ayrılmadan SPN tokenlerinizi herhangi bir Erc-20 token ile takas edebilirsiniz.KyberSwap Widget kullanabilmek için sağ üstteki ‘’Wallet’’ seçeneğine tıklamanız yeterlidir.
  15  Local / Alternatif Kripto-Paralar / VERASITY $5500 ODULLU TURNUVA ÜCRETSİZ KATILIM on: April 23, 2020, 03:45:43 PM


  BitMax – Verasity Oyun Turnuvası
  Araba Yarışı Oyununu oynayarak 15 Milyon VRA (5.500 $) Kazanın!

  Verasity’nin BitMax’da listelenmesini kutlamak için, Verasity ve Bitmax ödül olarak 5.500$ değerindeki VRA token’I kazanabileceğiniz bir oyun yarışması düzenliyor. Herhangi bir internet tarayıcısından ya da telefonunuzdan Araba Yarışı Oyunu’nu oynayabilirsiniz. Sadece resmi turnuvaya katılın ve yapabildiğiniz en yüksek puana erişmeye çalışın. Diğer aktif kullanıcılar ile en yüksek puan için yarışıyor olacaksınız.


  Araba Yarışı Oyunu
  https://games.verasity.tv/mobile-action-games-games-play-now/chase-racing-cars


  Araba Yarışı Oyunu Hakkında
  Diğer araçlara dikkat edin ve toplayabildiğiniz kadar oyun parası toplayın. Trafikte aracınızı kontrol etmek için ekran üzerindeki düğmeleri ya da yön oklarını kullanın. Puanınızı arttırmak için oyun paralarını toplayın.  Yarışma Ödülleri
  ●   İlk 250’ye giren oyuncular ödül kazanacaktır. Skor tablosunda oyuncular en yüksek puandan başlayarak sıralanır.
     
  ●   BitMax, bu link aracılığıyla geçerli bir GameStore hesabı oluşturan bir Bitmax Borsa kullanıcısına 5.000$ airdrop sunulacağını duyurdu.
  ●   Bitmax kullanıcısına airdrop, 7 günlük GameStore aboneliği ve Araba Yarışı Oyunu Turnuvası’na katılabilmesi için 25 oyun kredisi olararak verecektir.
  ●   Büyük ikramiyeyi kazanabilmek için kullanıcılar GameStore hesabı oluştururken kullandıkları e-posta adresleri ile VeraWallet hesabı da oluşturmak zorundadır.
  ●   15 Milyon VRA (5.500$) değerindeki ödül, ilk 250 oyuncu arasında aşağıdaki şekilde dağıtılacaktır.
  ●   İlk 3’e girenler;

  * Birinci    - 1,300,000 VRA
  * İkinci    - 900,000 VRA
  * Üçüncü   - 540,000 VRA

  ●   4-100 arasındaki kazanan oyuncular Bitmax borsasında kullanılabilecek olan 80.000 VRA ile ödüllendirilecektir. Ödüller VeraWallet hesaplarına aktıralacaktır.
  ●   101-250. sıradaki oyuncular Bitmax borsasında kullanılabilecek olan 30.000 VRA ile ödüllendirilecektir. Ödüller VeraWallet hesaplarına aktarılacaktır.


  Yarışma Kuralları

  ●   Bitmax kullanıcıları bu linki kullanacak GameStore'a kayıt olmalı.
  ●   Ücretsiz airdrop ile ödenen aktif bir GameStore hesabı olmalıdır.
  ●   GameStore'a kayıt olunurken kullanılan e-posta adresine kayıtlı bir VeraWallet hesabı olmalı. VeraWallet’ın ve GameStore hesabının aynı e-posta ile kaydedilmemiş olması diskalifiye edilme sebebidir!
  ●   Herhangi bir sorunuz varsa support@verasity.io adresine e-posta gönderin.
  ●   Her yarışmacı, sorularıının yöneticiler tarafından yanıtlanabileceği Verasity GameStore Telegram grubu katılmak zorundadır.
  ●   Kazananlar, turnuva sona erdikten sonra 3 gün içerisinde e-posta ile bilgilendirilecektir.
  ●   Herhangi bir hile ya da sahtekarlık durumunda, Verasity’nin yarışmacıyı eleme hakkı vardır.
  ●   Skor tablosu turnuvanın sonunda denetlenecektir.
  ●   Kazananlar/Kaybedenler hakkındaki kararlar Verasity tarafından verilecektir ve katidir.
  16  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / Verasity l Yeni GAMESTORE on: April 03, 2020, 11:24:22 PM
  Herkese Selam ;

  Arkadaşlar Corona virüsü yüzünden herkesin evlerine kısılıp kaldığını biliyoruz. Arkadaşlarınızdan ve ailenizden ayrı kaldınız ancak oyun oynayarak yakınlarınızla iletişim halinde kalabilirsiniz.

  https://www.youtube.com/watch?v=iKOVJWjqBdM&feature=youtu.be

  Ocak 2020'de, BigPoint, Avrupa Oyun Grubu, Bytro Labs, Gamigo, Whow Games, InLogic, Imperia Online, Troll Games ve Tinbo dahil olmak üzere küresel oyun stüdyosu yayıncılarını entegre etmek için ortaklığımızı duyurduk.

  Verasity GameStore ile yüzlerce harika ve gündelik oyunları oynayabilirsiniz. Tek oyunculu olarak oynayın, bir PVP oyunu deneyi hatta kendi turnuvalarınızı oluşturun ve dünya çapındaki arkadaşlarınızla kendi evinizin güvenliğinden challengelar düzenleyin.

  Ödeme gerektiren oyunlarda VRA-VRAB kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Tokenlerimizi alırken kendi verawallet'ınızı kullanabilirsiniz. Kısa anlatımının linki ;

  https://www.youtube.com/watch?v=iKOVJWjqBdM&feature=youtu.be

  Platformun görsellerini görmek için linke tıklayın !

  https://medium.com/verasity/verasity-gamestore-release-bbc2ce3fa65e


  GAMESTORE İÇİN

  https://games.verasity.tv/
  17  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / HASHWallet by eSignus - En Güvenli, Programlanamayan Donanım Cüzdanı on: December 29, 2019, 09:14:11 PM
  HASHWallet, kullanıcısını güvenli bir çevrede, kimlik sahteciliği ya da dolandırıcılık risklerinden kaçınarak işlemlerini yetkilendirip onaylayabilecekleri akıllı kart üzerine kurulu yenilikçi bir teknoloji temellidir.


  En Güvenli

  Bu kartın en güvenli cihaz olmasını sağlayan birbirinden ayrık iki anahtar faktör vardır.
  Birincisi NGOİ; yani “Ne Görüyorsan Onu İmzalarsın”. Büyük ekranda gördüğümüz şeyleri imzalıyoruz ancak tıpkı diğer bütün platformlarda olduğu gibi aracı kişilere güvenmeden yapıyoruz. Bunun altında yatan sebep detaylı bir sisteme güvenmemek değil basit bir sisteme güvenmek ve tüm güvenlik ile korumanın sistemde değil cihazın kendisinde bulunduğundan emin olmaktır. Bu çalışma sistemi, diğer çözümlerin Aşil Topuğu dediğimiz güvenlik problemini ortadan kaldırmaktadır. Başka bir şekilde “Ortadaki Adam Saldırısı”nı ortadan kaldırmak diyebiliriz.  İkincisi ise programlanamaz bir cihaz olmasıdır. Yükseltilebilir olmadığı için daha az esnek bir cihaz olacaktır. Ancak bu özelliği onu dışarıdan gelecek saldırılara karşı daha korunaklı kılmaktadır. 

  Problem

  Merkezi olmayan bir sistemde, kullanıcı sahip olduğu varlıkların tek sorumlusudur. İşlemler yapıldıktan sonra geri alınamaz, dolandırıcılıktan kaynaklı kayıpları karşılayan üst bir oluşum yoktur ve blok zincirde ekosistem hırsızları daha çok cezasız kalmaktadır.
  Birçok deneyimsiz kullanıcı tarafından oluşturulan, hala olgunlaşmamış bir piyasada olmak mevcut velayet sistemlerinin çoğuna yetkisiz erişim elde etmek daha kolay olmaktadır.
  Kullanıcı hacmindeki ve varlıklarının değerindeki önemli artış aşağıdaki gibi daha yüksek riskleri içerir:
  Özel Anahtar Kaybı
  E-dolandırıcılık Saldırısı
  Anahtar Hacklenmesi
  Klavye Dinleme/İzleme Sistemi
  Ve daha fazlası da olacaktır.


  Bizim çözümümüz

  HASHWallet, en yüksek güvenlik seviyesini kullanım kolaylığı ve yüksek çalışma hızı ile bir araya getiren yeni nesil hard (donanımsal) cüzdandır. Bütün bu özellikler büyük e-mürekkep ekranlı ve birinci sınıf özelliklerle dolu, konforlu ve sağlam bir akıllı kartta birleşiyor.
  Bilinmeyen şey çalınamaz

  HASHWallet genel-özel anahtar teknolojisini içermektedir. Kart ilk kez çalıştırıldığı zaman rastgele ve herhangi bir menşei olmaksızın anahtar çiftini üretir. Özel anahtar kullanıcı da dahil kimsenin bilmediği bir şekilde kartta saklanır. Böylece, kimsenin bilmediği ve erişemediği bir şey çalınması imkânsız bir haldedir.

  Çığır açan bir anahtar kurtarma sistemi
  Bir kâğıt üzerindeki bitmek bilmeyen kelimeler listesini unutun. Çığır açan bir anahtar kurtarma sistemi sayesinde kullanıcılar, kripto para birimlerinin %100'ünü kaybetmeyi önlemek için yeni bir araca sahipler - en yüksek güven seviyesi, kolay ve basit kullanıcı deneyimi ile birleşti.

  Arrow Sertifikalı Teknoloji

  HASHWallet, Arrow and Indiegogo'dan Arrow Sertifikasyon Programına girdi. Arrow and Indiegogo. eSignus mühendislik ekibi, en güvenli donanım cüzdanını oluşturduğumuzdan emin olmak için Arrow ile birlikte çalışıyor. HASHWallet, Arrow Sertifikalı bir üründür.


  18  Local / Alternatif Kripto-Paralar / [AIRDROP] THREEFOLD AIRDROP - IEO LIQUID BORSASINDA - $10 TFT Token on: December 10, 2019, 10:24:44 AM  ThreeFold Nedir:

  ThreeFold Token (TFT), yalnızca ThreeFold Grid'e aktif kapasite eklendiğinde üretilen, özerk ve merkezsiz Internet servislerini (hesaplama, depolama, uygulamalar) satın almak için kullanılan merkezsiz bir dijital para birimidir.

  Ağ Rolü: Değişim Aracı

  IEO Liquid'te. Register now!

  Dağıtım tarihi: IEO'dan sonra 1 ay içinde.

  Ödül: $10 TFT

  TFT Cüzdanları:

  Desktop wallet: https://github.com/threefoldtech/threefold-wallet-electron/
  Android wallet: https://play.google.com/store/apps/details?id=org.jimber.threebotlogin
  IOS wallet: https://apps.apple.com/us/app/3bot-login/id1459845885
  Full node, console wallet: https://github.com/threefoldfoundation/tfchain


  Airdrop Kuralları:

  1. Liquid'e kayıt olun. Warning: Katılımın geçerli olması için bu link ile kayıt olmanız gerekmektedir. Link Liquid'in proje için ayırdığı referans linkidir benim değil.

  2. Türkçe grubumuza katılın.

  3. Formu doldurun.

  4. Ödül tokenler IEO bitiminde sonra 1 ay içinde gönderilecektir.
  19  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [ANN] GET Protocol | GUTS.tickets | Gelir Sağlayan Bir Ürün l Gerçek Kullanım on: November 23, 2019, 08:43:25 PM  GUTS, akıllı bilet sahipliğini tescil etmek için blok zincir teknolojisini (GET Protocol) kullanan bir biletleme platformudur. Böylece GUTS, bilet sahtekârlığını imkânsız kılar. Satın alınan akıllı bilet yalnızca sabit fiyat aralığında yeniden satılabilir. Bu, (ikincil) biletler için fahiş fiyatlar belirlenmesi önlenir.


  GUTS Canlıdır
  GUTS Biletleri, Hollanda'da uygulama aracılığı ile biletleme yapan organizatörlere ödeme yapan bir canlı akıllı bilet uygulamasına sahiptir. Tanıtım yazımızda yer alan GET Protokolü, gelişen ve faaliyet yürüten bir biletleme şirketinin pratik piyasa deneyimleri ve kavram kanıtı ile tasarlandı. Protocol, tüm etkinlik organizatörlerinin ve mekan sahiplerinin, kripto veya akıllı sözleşmeler bilgisi olmadan biletlerine akıllı bilet özelliklerini güvenli bir şekilde eklemelerini sağlar. Resmi olarak 10.9 bin Ether ile tamamlanmış olan ICO döneminde (son olarak 2017), Protocol için oluşturulan fon 6 milyon Euro değerine ulaştı. Kitle satışı için büyük bir başarı olarak değerlendirilebilir.  


  Tüm Pay Sahipleri İçin Şeffaflık
  GUTS, fiyatlandırma söz konusu olduğunda müşterilere herhangi bir sürpriz yaşatmayacak Ethereum blok zinciri üzerine kurulan şeffaf bir biletleme platformu sunar. Gördüğünüz her ne ise onu alırsınız. GUTS, katılan tüm taraflara mümkün olan en basit ve temiz bilet satın alma sürecini sağlayan kullanıcı dostu bir ara yüze sahip platformdur. Blok zincir teknolojisine ve etkinlik biletleme sektörüne sunduğu tüm fırsatlara kesinlikle inanıyoruz.

  Son Kullanıcı İçin Kullanılabilirlik
  GUTS bilet platformu, adil kullanıma ve iyi bir kullanıcı deneyimine olanak sağlar. Kötü niyetli kişilere karşı korunan akıllı biletleri müşterilerimize sunmaktayız. Ayrıca, müşterilerimize belirlenmiş sınırlar içerisinde biletlerini tekrardan kolaylıkla satabilecekleri dahili kambiyo da sağlamaktayız. GUTS akıllı biletleri hiçbir zaman protokol dışına çıkmaz. Böylece makul bir fiyat ile her müşteri etkinliğe erişim sağlayabilecektir.

  Uluslararası Hedefler
  GET Protocol Vakfı, her gün daha fazla biletleme şirketini bünyesine katma sürecindedir. Hali hazırda GET Protocol, GUTS Biletleri ve ITIX’i kullanan biletleme şirketleri etkinlik organizatörlerini ve sanatçı portföylerini arttırmaya devam etmektedir. Böylece GET Protocol aracılığı ile blok zinciri üzerinde daha fazla bilet satışı sağlamaktadırlar.

  Hollanda’da, GUTS ve ITIX ile desteklenen bilet satışları sayesinde, GET Protocol, vakfın uluslararası hedefleri için ölçeklendirilebilirliğini kanıtlamıştır. Güney Kore’de 2019’da yapılan ilk bilet satışları, Güney Kore’den başlayarak GET Protocol'un dünya çapında kullanımının sadece başlangıcıdır.
  4 Adımda GET Protocol Tokeni

  1- GET Protocol, bilet şirketlerinin giriş haklarını tamamen dijital bir şekilde yayınlamalarına olanak sunan blok zincir tabanlı bir bilet motorudur. Bu yenilikçi yaklaşım, geleneksel bilet sistemleri ile kıyaslandığında çok daha fazla avantaj sunmaktadır. Örneğin, sistemin bir uygulaması sahtekarlığı yok etmek ve biletlerin kara borsada satılmasını engellemektir. Bundan daha fazla özelliğe ve avantaja sahiptir ve biletleme sektörü de bu konuda aydınlanmaya başlamıştır.

  2- GET Protocol kullanımı, GET jeton yada kısaca “GET” ile sağlanır. Örneğin, GET Protocol kullanan biletleme şirketleri tarafından tekrar tekrar satılan biletler görevlerini yerine getirebilmek için GETe ihtiyaç duyarlar.

  3-Bir etkinlik döngüsü tamamlandıktan sonra ve tüm biletler onaylanıp işleme konulduktan sonra, GET’in bir bölümü otomatik olarak protokol tarafından yakılır ve dünyada var olarak toplam GET arzı azaltılır.

  4- Biletleme şirketleri ve onların satışları için ihtiyaç duyulan GET, bu şirketler ve hayranlarına sürtünmesiz bir deneyim sağlamak için kilitli bir oranda protokol tarafından önceden belirlenmiş bir şekilde sağlanır.


  Bu açıklayıcı videoyu izleyin ve dünya çapında dürüst biletleme misyonumuzda siz de yer alın.


  Şimdiye kadar ne yaptık?


  •   250.000’den fazla bilet satışı
  •   Birçok ülkede etkinlikler
  •   İlk stadyum şovları
  •   Kore Klaytn projesi ile ortaklık
  •   Blok zincir bilet satışında birincilik rekoru
  •   Biletleme şirketleri ile yeni çalışmalar
  •   Küresel kullanımda artış
  •   2020’de Hollanda’da gerçekleşecek olan Eurovision Şarkı festivaline katılmak üzere aldığımız davetten onur duyduk ve heyecanlandık. Ne yazık ki, rekabet halinde olan son iki şirketten biri olmamıza rağmen biletleme ortağı olarak seçilemedik. Ancak bu, GET Protocol’ün Eurovision ve benzeri büyük etkinliklerde göz önünde bulundurulması için gerekli ileri teknoloji olduğunu kanıtlamıştır


  Gelecekte daha fazlası da olacak. Sizi haberdar etmeye devam edeceğiz.  Eğer daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız blogumuzu ziyaret edebilirsiniz. blog.

  GUTS Bilet kullanarak bütün biletlerin satıldığı bazı etkinliklerden fotoğraflar


   
     Ekip ve ortaklarımızdan fotoğraflar


     
     


  20  Local / Alternatif Kripto-Paralar / SAPIEN ICERIK YARIŞMASI - $1000 ÖDÜLLÜ on: November 09, 2019, 04:01:19 PM
  MAKALE YARIŞMASININ KURALLARI


  • Yüksek kaliteli içerikler üretin. Sapien.Network.
  • İçerikler ingilizce olmalı ve istediğiniz herhangi bir konuda olabilir. Teknoloji, alım-satım, seyahat, oyunlar, hayat, müzik, politika, bilim, vs. İstediğiniz her konuda.
  • İçeriğiniz 500 kelimeyi geçmeli ve özgün olmalı.
  • Yarışmaya maksimum 2 makale ile katılabilirsiniz.
  • Kopya veya başka bir makaleden çeviri olarak girilen makaleler yasaktır ve diskalifiye edilecektir.
  • Kazananlar içeriğin kalitesi,görüntülenme sayısı,yorumlar ve upvote'lara göre belirlenecektir.


  NASIL KATILINIR


  • Adresine girin Sapien.Network ve kayıt olun.
  • Bot hesapları ve multi hesapları önlemek için SAPIEN ana konusuna kullanıcı adınızı bildirmeniz gerekiyor.
  • Makalenizi tamamladığınızda aşağıdaki formu doldurmalısınız.
  • İçerik yarışmamız 23 Aralık 2019 tarihinde sona erecektir.


  Kayıt Formu

  Spreadsheet


  ETHEREUM ÖDÜLLERİ*


  • 1: $500
  • 2: $250
  • 3: $100
  • 4-10: $50
  • 11-20: $25

  *ETH fiyatı olarak 23 Aralık 2019 5:00 pm UTC'de CoinMarketCap'te olan ETH fiyatı kullanacaktır.
  Pages: [1] 2 3 »
  Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!