Bitcoin Forum
August 15, 2022, 01:04:48 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 23.0 [Torrent]
 
  Home Help Search Login Register More  
  Show Posts
Pages: [1]
1  Local / Bitcoin Haberleri / BtcTurk, Kadın ve Erkek Milli Takımlarının Ana Sponsoru Oldu on: August 20, 2020, 11:41:25 AM


Türkiye'nin ilk, dünyanın dördüncü Bitcoin ve kriptopara alım satım platformu BtcTurk ve Türkiye Futbol Federasyonu futbolumuzun en üst seviyesi olan Millî Takımlar için güçlerini birleştiriyor.

Türkiye'nin ilk, dünyanın dördüncü Bitcoin ve kriptopara işlem platformu BtcTurk, ülkemizi Avrupa Futbol Şampiyonası'nda temsil edecek Kadın ve Erkek Millî Takımlarının ana sponsoru oldu. BtcTurk, dünyada bir ilki daha gerçekleştirerek önemli bir sponsorluğa imza attı.

Türkiye'de Bitcoin ve kriptoparaların kolayca ve güvenle alım satımının yapılabildiği, Türkiye'nin ilk, dünyanın dördüncü Bitcoin ve kriptopara alım satım platformu BtcTurk, başarılarına ortak olmak için Kadın ve Erkek Millî Takımları ile "Ana Sponsorluk" anlaşması imzaladı. BtcTurk, yaptığı bu anlaşma ile milli takım sponsorluğuna imza atan dünyadaki ilk kriptopara platformu oldu.

Türk Futbol Federasyonu'nun İstanbul Riva'daki Hasan Doğan Millî Takımlar Kamp ve Eğitim Tesislerinde, Millî Takımlar İletişim Direktörü Türker Tozar'ın moderatörlüğünde gerçekleştirilen imza törenine Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, BtcTurk CEO'su Özgür Güneri, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Alkın Kalkavan, TFF Yönetim Kurulu Üyeleri, A Millî Kadın Futbol Takımı Teknik Direktörü Necla Güngör Kıragası, A Millî Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş'in yanı sıra Kadın ve Erkek Millî Takım sporcuları katıldı.

Kadın ve Erkek Millî Takımları’na BtcTurk desteği, #SonuKupaOlsun!

"BtcTurk olarak, dünyada ilkleri gerçekleştiren marka olma misyonumuzla yolumuza devam ediyoruz" diyen BtcTurk CEO’su Özgür Güneri şu yorumda bulundu: "Pandemi nedeniyle tarihinde ilk defa tek rakamlı yıl olan 2021'de düzenlenecek olan UEFA Avrupa Şampiyonası’nda Millî Takımlarımızın "Ana" destekçileri arasında yer almaktan büyük gurur duyuyoruz. Geçtiğimiz yıl TFF Süper Lig'in başarılı kulüplerinden Yeni Malatyaspor'a destek olmuş, isim ve forma göğüs sponsorluğunu üstlenmiştik. Bu yıl da Türk sporu ve futboluna katkılarımızı sürdürmeye devam ediyor, Kadın ve Erkek Millî Takımlarımızın destekçisi olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu vesile ile iş birliğimizin hayata geçmesinde emeği geçen başta TFF Başkanı Sayın Nihat Özdemir olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. BtcTurk olarak, 28 ay sürecek bu anlaşma ile Kadın ve Erkek Millî Takımlarımızın ana sponsorluğunu üstleniyoruz. Böylece Türk sporunun dünyada büyük başarılarla temsiline destek vermeyi ve gelecek nesillere kaynak ayırmasına vesile olmayı hedefliyoruz. TFF ile anlaşmamız, Avrupa Futbol Şampiyonası finalleri öncesinde, bizleri daima gururlandıran Millî Takımlarımızın gücüne güç katacaktır. Bu birliktelik sayesinde yakalayacağımız istikrarla, önümüzdeki turnuvalarda Millî Takımlarımızın başarıları yakalayıp büyük hedeflerine ulaşacaklarına ve ülkemize önemli mutluluklar yaşatacaklarına olan inancımız tamdır. BtcTurk olarak Kadın ve Erkek Millî Takımlarımıza başarılar diliyor, #SonuKupaOlsun diyoruz."

Nihat Özdemir: BtcTurk ile yaptığımız işbirliğinden dolayı çok mutluyuz

TFF Başkanı Nihat Özdemir ise konuyla ilgili; "Bitcoin ve kripto para alım satımında Türkiye'nin öncü platformu olan ve alanında ilklere imza atan BtcTurk ile çok değerli bir iş birliğine imza atıyoruz. Futbol bir takım oyunu ve günümüzde artık sponsorlar bu takımın en önemli oyuncularından biri. Bizler onlarla birlikte daha güçlüyüz, daha başarılıyız. Türkiye Futbol Federasyonu olarak, daima önemli markalarla güçlerimizi birleştirdik. Sponsor ailemizin son üyesi BtcTurk, ülkemiz için yeni ve çok önemli bir değer. Kendilerine Kadın ve Erkek Milli Takımlarımıza verdikleri destek için gönülden teşekkür ediyorum. Bu anlaşma ile birlikte, inşallah Milli Takımlarımız sonunda kupa olan yeni başarı öyküleri yazacak.

BtcTurk'ün de desteğiyle yeni süreçte hem Erkek hem Kadın Milli Takımlarımızın, Türk halkının yüzünü güldürecek başarılara imza atacağına inanıyorum. İnşallah, FIFA sıralamasında 41. sıradan 29. sıraya kadar yükselen A Milli Takımımız dünyada ilk 10 ülke arasına girme hedefine emin adımlarla yürüyecek. Kadın Milli Takımlarımız da önümüzdeki süreçte Avrupa’da söz sahibi olacak" açıklamasında bulundu.

A Millî Kadın Futbol Takımı Teknik Direktörü Necla Güngör Kıragası; "Federasyonumuz ve yeni sponsorumuz BtcTurk’ün ev sahipliğinde burada olmayı, kadınların futboldaki varlığına ve Kadın Millî Takımlarımıza verilen değeri de göstermesi açısından çok kıymetli görüyorum. Bu nedenle hem başkanımız Sayın Nihat Özdemir ve yönetim kurulumuza hem de sponsorumuz BtcTurk'e futbol dünyasındaki tüm kadınlar adına teşekkürü bir borç biliyorum. Son dönemde kadın futbolundaki yeni yapılanmaların da desteğiyle kadının futboldaki yeri daha da ön plana çıkmaya başladı. Bizler bu güvene layık olmak için tüm gücümüzle çalışıyor, kadın futbolunun daha geniş bir tabana yayılmasını sağlayacak alt yapı projelerinde sorumluluk üstleniyoruz. Amacımız yakın gelecekte Türkiye'yi kadın futbolunda önde gelen ülkeler arasına sokmak. Yeni sponsorumuz BtcTurk’un desteğiyle de bunu başaracağımıza inanıyor, bu anlaşmanın futbolumuza ülkemize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.
2  Economy / Service Announcements / BtcTurk Becomes Main Sponsor of Women's and Men's National Teams on: August 20, 2020, 11:37:03 AM


BtcTurk, Turkey's first and world's fourth Bitcoin and cryptocurrency exchange platform, and Turkish Football Federation (TFF) join forces for National Teams, the highest level in Turkish football.

BtcTurk, Turkey's first and world's fourth bitcoin and cryptocurrency exchange platform where Bitcoins and cryptocurrencies are traded in a convenient and secure way in Turkey, signed a "Main Sponsorship" agreement with Women's and Men's National Teams to contribute to their success. BtcTurk became the first cryptocurrency platform in the world to sign a sponsorship with a national teams.

Moderated by National Teams Communications Director Türker Tozar, the signature ceremony took place in TFF's Hasan Doğan National Teams Camp and Training Facilities in Riva, Istanbul with the participation ofNihat Özdemir, President of TFF; Özgür Güneri, CEO of BtcTurk; Alkın Kalkavan, Board Member of TFF; Board Members of TFF; Necla Güngör Kıragası, Head Coach of Women's National Football Team; and Şenol Güneş, Head Coach of Men's National Football Team, as well as players of Women's and Men's National Teams.

BtcTurk Supports Women's and Men's National Teams: #SonuKupaOlsun  (#LetThisBeTheRoadToCup)!

BtcTurk's CEO, Özgür Güneri commented: "As BtcTurk, we continue to move forward on our path with the mission of being a pioneer brand in the world. We take great pride in being one of the "Main" supporters of our National Teams at the UEFA European Championship, which will be held in 2021 — the first time the games will be held in an odd-numbered year. Last year, we supported Yeni Malatyaspor, one of the successful clubs in TFF's Super League, as their name and jersey sponsor. This year, we continue to contribute to the Turkish sports and football community, and we are very pleased to support our Women's and Men's National Teams. I would like to take this opportunity to express my gratitude to Mr. Nihat Özdemir, President of TFF and to all members of the board. With this agreement to be valid for 28 months, BtcTurk undertakes to be the main sponsor of our Women's and Men's National Teams. This way, we aim to support the successful representation of Turkish sports in the world and to contribute to saving resources for future generations. Our agreement with TFF will further strengthen our National Teams, which make us proud at all times, prior to finals of European Football Championship. With the stability to be achieved thanks to this partnership, we firmly believe that our National Teams will realize their great ambitions in the future tournaments and fill the people of our country with great joy. As BtcTurk, we wish our Women's and Men's National Teams success and say #SonuKupaOlsun (#LetThisBeTheRoadToCup)"

TFF President Nihat Özdemir commented; "Today we launch a very significant partnership with BtcTurk, the leading Bitcoin and cryptocurrency exchange platform in Turkey and a pioneer in its field. Football is a team sport and nowadays sponsors are among the most important players of this team. We are stronger and more successful with our sponsors. As Turkish Football Federation, we have always joined forces with prominent brands. BtcTurk, the newest member of our sponsor family, is a young and very significant value for our country. I express my sincere thanks to them for the support they provide to our Women's and Men's National Teams. With this agreement, I hope that our National Teams will write stories of success that lead to trophies. Thanks to the support of BtcTurk, I believe that both our Men's and Women's National Teams will gain many achievements to put a smile on the faces of Turkish people. Our National Team jumped from 41st place to 29th in the FIFA ranking and hopefully will take firm steps to rank among the top 10 countries in the world. Our Women's National Teams will also make their mark in Europe in the future period."

Necla Güngör Kıragası, Head Coach of Women's National Team noted; "For me, it is very valuable to be here as the guest of our federation and our new sponsor BtcTurk in a manner that appreciates the presence of women in football and demonstrates the value attached to our Women's National Teams. For that matter, I would like to express my gratitude to our President Mr. Nihat Özdemir, to all members of the board, and to our sponsor BtcTurk on behalf of all women in the football community. Recently, women's involvement in football is highlighted more with the support of new organizational changes within women's football. We work very hard to be worthy of this trust and take responsibility in infrastructure projects to help women's football find a wider audience. Our target is to make Turkey one of the leading countries in women football in the near future. With the support of our new sponsor BtcTurk, I believe that we can achieve our target and I would like to convey my best wishes on the agreement both for our football community and our country."
3  Economy / Service Announcements / [Exchange] BtcTurk | PRO on: August 04, 2020, 11:40:03 AM


Launched in 2013, BtcTurk is a Bitcoin and cryptocurrency exchange based in Istanbul, Turkey.

BtcTurk is the first exchange of its kind in Turkey and the world’s fourth Bitcoin and cryptocurrency exchange platform.

BtcTurk serves more than 900.000 registered users and currently offers Turkish Lira, USDT and BTC pairs

 • Bitcoin (BTC)
 • Chinlink (LINK)
 • Cosmos (ATOM)
 • Dash (DASH)
 • Eos (EOS)
 • Ethereum (ETH)
 • Litecoin (LTC)
 • Neo (NEO)
 • Ripple-XRP (XRP)
 • Stellar Lumens (XLM)
 • Tether (USDT)
 • Tezos (XTZ)

BtcTurk | PRO accepts users globally.

Those signed up to BtcTurk | PRO can trade with Turkish users,
 • enjoy a flat exchange fee of 0.05 per cent
 • withdraw cryptocurrencies without any transfer fees.

BtcTurk | PRO => https://pro.btcturk.com/en
Twitter => https://twitter.com/btcturkpro
4  Local / Buluşmalar / 12 Mayıs Dijital Halving Zirvesi on: May 11, 2020, 07:59:43 AM


BtcTurk Twitter hesabında 12 Mayıs 2020 15.00 - 18.00 saatleri arasından canlı yayınlanacak Dijital Halving Zirvesi'nde kriptopara sektörünün önemli isimleri, Bitcoin ödül yarılanmasını tüm detayları ile konuşacak.

Barış Ertül'ün moderatörlüğünde, İlk oturumda, İş Yatırım Uluslararası Piyasalar Müdürü Şant Manukyan ve BtcTurk CEO'su Özgür Güneri halving'i ve Covid-19 etkisindeki piyasalarda #Bitcoin'i ele alacak.

2. oturumda Blockstream kurucusu, siberpunk efsanesi Adam Back ve BtcTurk Kurucusu Kerem Tibuk önceki yarılanmaları, yarılanmaların tarihi ve toplumsal etkilerini değerlendirecek.

3. oturumda BtcTurk CTO'su Ozan Yurtseven ve akademisyen İsmail Hakkı Polat'ın Bitcoin blok ödülü yarılanmasını ve Bitcoin ekosistemini konuşacak.

Barış Ertül'ün program içinde soracağı 3 soruya en hızlı doğru cevap veren ilk 5'er kişi 500.000 Satoshi ödül kazanacak!

#DijitalHalvingZirvesi 12 Mayıs 2020 15.00 - 18.00 BtcTurk Twitter hesabında canlı yayınlanacak
5  Local / Türkçe (Turkish) / BtcTurk | PRO'da Kripto / Kripto Paritelerinde Komisyon SIFIR on: October 09, 2019, 09:14:39 AM


BtcTurk | PRO'da tüm kripto / kripto paritelerinde komisyonları KALDIRDIK!

Kriptoparalar arasında takas yaparken komisyon hesaplamaya son

Artık kriptoparanızı Bitcoin ve USDT karşılığında komisyon ödemeden alıp satabilirsiniz. Kriptoparalar arasında alım satım işlemlerinde KOMİSYON %0.

Üstelik herhangi bir üst limit olmadan kriptopara yatırabilir, çekebilir ve kriptoparalar arasında komisyon ödemeden alım satım yapabilirsiniz.

https://pro.btcturk.com
6  Economy / Exchanges / BtcTurk signs sponsorship deal with football club Yeni Malatyaspor in Turkey on: September 02, 2019, 07:36:54 AM
BtcTurk, Turkey's leading Bitcoin and cryptocurrency exchange, signed sponsorship deal naming the club "BtcTurk Yeni Malatyaspor" for the 2019–2020 Süper Lig Cemil Usta Season.BtcTurk and Yeni Malatyaspor's agreement is the first professional sports club sponsorship deal in the world with such a scope for a cryptocurrency exchange platform. The agreement contains name sponsorship and Yeni Malatyaspor will compete under the name BtcTurk Yeni Malatyaspor. Furthermore, BtcTurk Yeni Malatyaspor will carry BtcTurk logo on their jersey for the 2019–2020 season. The club may receive up to 7.5 mn TL fee based on performance.

BtcTurk CEO Özgür Güneri stated that BtcTurk is proud to add another milestone to the evolution of crypto currency industry globally as they did in the past with the first Bitcoin/Turkish Lira trade in history, and said, "And now, we are excited to make another breakthrough in our country and in the world, bringing Yeni Malatyaspor, one of the successful clubs in Turkey Super League and BtcTurk together. We believe in the future of Turkish sports and football and aim invest more in the forthcoming years. With this agreement, we have taken a significant step to increase awareness towards Bitcoin and contribute to healthy growth of cryptocurrency industry in Turkey as well. BtcTurk Yeni Malatyaspor will provide a significant momentum to such vision through its contributions it will make to Turkey Super League. I would like to thank Mr. Adil Gevrek and BtcTurk Yeni Malatyaspor Management for their support and contribution to such a unique sponsorship deal."

In his statement, Adil Gevrek, President of BtcTurk Yeni Malatyaspor Club, said, "We believe BtcTurk, the leading institution in the cryptocurrency industry in our country, sponsorship deal is very valuable for Turkish Football. We are proud of collaborating with BtcTurk, a company with such a vision. I am sure that this deal will bring significant momentum to our team and to Turkish Football this season."

About BtcTurk
BtcTurk.com, Turkey’s largest cryptocurrency exchange platform founded by Kerem Tibuk in 2013 and operating under CEO Özgür Güneri, is providing services as Turkey’s first and the world’s fourth cryptocurrency exchange platform. BtcTurk that mediated the first Bitcoin exchange on July 1st, 2013, has over 90 employees. Being managed by Eliptik Yazılım ve Ticaret A.Ş., BtcTurk provides 7/24 services to more than 650 thousands users.
7  Local / Bitcoin Haberleri / Yeni Malatyaspor’a BtcTurk Desteği on: September 02, 2019, 07:29:46 AM
Türkiye'nin ilk Bitcoin ve kriptopara işlem platformu BtcTurk; 2019–2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu'nda Yeni Malatyaspor Kulübü ile isim ve forma göğüs sponsorluğu anlaşmasına imza atarak dünyada bir ilki gerçekleştirdi.Türkiye'de Bitcoin ve kriptoparaların kolaylıkla alım satımının yapılabildiği, Türkiye'nin ilk, dünyanın dördüncü bitcoin ve kriptopara alım satım platformu BtcTurk,Türk futbol sektörünün geleceğine duyduğu güvenle Yeni Malatyaspor Kulübü ile sponsorluk anlaşması yaptı. Böylece bir kripto para platformu dünyada ilk defa bu kapsamda bir sponsorluğa imza atmış oldu.

2019–2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu'nu kapsayan anlaşma çerçevesinde takımın adı BtcTurk Yeni Malatyaspor olurken, BtcTurk forma göğüs sponsorluğunu da üstleniyor.

BtcTurk CEO’su Özgür Güneri; BtcTurk olarak başta tarihteki ilk Bitcoin/Türk Lirası işlemi olmak üzere bugüne kadar sektörde birçok yeniliğe imza attıklarını belirterek; "Şimdi de ülkemizde ve dünyada bir başka ilke imza atmanın ve TFF Süper Lig’in başarılı kulüplerinden Yeni Malatyaspor ile BtcTurk markamızı bir araya getirmenin heyecanını yaşıyoruz. Türk sporu ve futbolunun geleceğine duyduğumuz inanç ve güvenle katkılarımızı önümüzdeki yıllarda da artırarak sürdürmeyi hedefliyoruz. BtcTurk Yeni Malatyaspor’un da TFF Süper Lig’e katacakları ile bu vizyona önemli ivme sağlayacağına inancımız tamdır. Bu vesile ile iş birliğimizin hayata geçmesinde emeği geçen başta Sayın Başkan Adil Gevrek ve yönetim kurulu üyeleri olmak üzere BtcTurk Yeni Malatyaspor ekibine de teşekkür ediyorum" dedi.

Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek de; "Kripto para sektörünün ülkemizdeki öncü kuruluşu olan BtcTurk’ün yaptığı çalışmaları Türkiye’nin geleceği için çok kıymetli görüyoruz. Bu vizyona sahip bir marka ile iş birliği yapmaktan da ayrı bir mutluluk ve gurur duyuyoruz. BtcTurk’e katkılarından dolayı teşekkürlerimi sunuyor, her iki taraf ve Türk futbolu için hayırlı olmasını diliyorum" açıklamasında bulundu.
8  Local / Servisler / BtcTurk 6. Yılını 6 Bitcoin'lik Rekor Ödül ile Kutluyor on: June 28, 2019, 10:53:19 AM

Türk Lirası ile ilk Bitcoin işleminin gerçekleştiği 1 Temmuz 2013’ten itibaren her ay 100 TL’lik Bitcoin alsaydınız, toplamda 7200 TL karşılığında 5.9130 BTC’niz olabilirdi.

Üzülmeye hiç gerek yok! BtcTurk’ün 6. Yaşına özel toplam 6 BTC hediye.

BtcTurk sponsorluğunda yapılacak Hadi yarışmalarında toplam 6 Bitcoin ödül katılımcılar arasında paylaştırılacak.

Detaylar için BtcTurk'ün Instagram ( https://instagram.com/btcturkofficial ) ve Twitter ( https://twitter.com/btcturk ) hesaplarını ve Hadi'nin Instagram hesabını ( https://instagram.com/hadioynalive ) takip edin.
9  Local / Türkçe (Turkish) / 22 Mayıs 2019 Bitcoin Pizza Günü Kutlu Olsun on: May 22, 2019, 08:41:02 AM
18 Mayıs 2010 tarihinde Bitcointalk forumunda “laszlo” isimli kullanıcı, birkaç pizza için 10 bin bitcoin ödemek istediğini belirten bir mesaj yayınladı (https://bitcointalk.org/index.php?topic=137.0 ) ve ev yapımı ya da herhangi bir pizzacıdan verilecek siparişi de kabul edebileceğini belirtti. Sevdiği pizzaları da tarif etmeyi ihmal etmeyen laszlo, diğer kullanıcılardan gelecek cevapları beklemeye başladı. Bir kaç kullanıcı ilgilenmiş olsa da pizzalarına kavuşamayan laszlo, nihayet 22 Mayıs 2010 günü, 10bin bitcoin ile başarıyla pizza aldığını duyurdu.

10 bin bitcoin karşılığında 2 adet pizzanın satın alındığı 22 Mayıs 2010 tarihi ticari anlamda ilk Bitcoin alışverişinin yapıldığı gün olarak kabul ediliyor ve her yıl “Bitcoin Pizza Günü” olarak kutlanıyor.

2010 yılında alınan o pizzaların değeri ise bugün 470 milyon 300 bin tl…

*10000 btc değeri 21 mayıs günü 15.00’deki anlık btc/tl fiyatından hesaplanmıştır.

Bitcoin Pizza Günü'nüz kutlu olsun...

BtcTurk bu güne özel bir kampanya ile kullanıcılarının Bitcoin Pizza Günü'nü kutluyor.

BtcTurk sosyal medya hesaplarından paylaşacağı kutlama mesajına 2 arkadaşını etiketleyen kullanıcılar, dominos.com.tr'den yapacağı 12.90 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli pizza menüsü hediye!

Twitter: https://twitter.com/btcturk/status/1131114059657621504?s=20 - ilk 250 kullanıcı
Instagram: https://www.instagram.com/p/BxwiQJ-AtWA/ - ilk 200 kullanıcı
Facebook: https://www.facebook.com/btcturk/photos/a.215263028643034/1250390298463630/?type=3&theater - ilk 50 kullanıcı

Kampanya detayları için https://medium.com/@BtcTurk/22-mayis-2019-bitcoin-pizza-gunu-8089112d8638 adresini ziyaret edebilirsiniz...
10  Local / Servisler / BtcTurk | PRO on: April 09, 2019, 08:53:18 AM
Merhaba BtcTurk | PRO

Sıklıkla işlem yapan, fiyatlara ve piyasadaki anlık değişimlere hızla hakim olmak ve alım-satım kararlarını bu doğrultuda vermek isteyen profesyoneller için daha üstün bir deneyim sunacak yeni arayüzümüz BtcTurk | PRO‘nun Beta versiyonunu kullanıcılarımızın erişimine açtık.

pro.btcturk.com

Beta sürümünde tüm alım satım emir girişlerini, yatırma ve çekme işlemlerini deneyebilirsiniz.

BtcTurk | PRO ile ilgili görüş, önerilerinizi ve sorularınızı bu başlık altından, sosyal medya hesaplarımızdan veya destek@btcturk.com adresinden destek ekibimize bildirmenizden memnuniyet duyarız.

11  Local / Servisler / TL bakiyelerinin ödenmesi hk. duyuru on: August 26, 2016, 03:00:05 PM
Sayın kullanıcılarımız,

Şirketimizin faaliyetleri ile ilgili son durumu aşağıdaki başlıklarda dikkatinize sunarız.

TL bakiyelerinin ödenmesi

Çalıştığımız banka ile BTCTurk üzerindeki TL bakiyelerinin tamamını ödeme konusunda işlemlerimizi 26 Ağustos Cuma günü başlatmış bulunmaktayız.

Kullanıcılarımızın %90’lık bir bölümünün ödemeleri sorunsuz bir şekilde gerçekleşmiş olup geri kalan %10’luk kısımın ödemeleri malesef EFT saatinin geçmiş olmasından dolayı gönderilememiştir.

Ödeme alamayan kullanıcılarımızın TL bakiyesinin 29 Ağustos Pazartesi günü gönderilmesini planlamaktayız.

Destekleriniz ve anlayışınız için tekrar teşekkür ederiz.
12  Local / Servisler / TL bakiyelerinin ödenmesi ve alış satış işlemleri hakkında duyuru on: August 19, 2016, 03:45:50 PM
Sayın kullanıcılarımız,

Şirketimizin faaliyetleri ile ilgili son durumu aşağıdaki başlıklarda dikkatinize sunarız.

TL bakiyelerinin ödenmesi

TL yatırma ve çekme işlemlerini kısa vadede tekrar başlatmamız, BTCTurk ile çalışmayı kabul eden bir banka bulamayışımız sebebiyle olanaksız görünmektedir.

Şirketimiz müşteri bakiyelerini uzun süre üzerinde taşımayı etik bulmamaktadır.

Bu sebeple bütün müşterilerimizden BTCTurk üzerindeki TL bakiyeleri için en kısa sürede TL çekme emri vermelerini rica ediyoruz.

TL çekme sayfasına geldiğinizde miktar alanı otomatik olarak tüm bakiyenizi gösterecektir. Banka bilgilerinizi girmeniz ve emri tamamlamanız yeterli olacaktır. Eğer hali hazırda bekleyen bir TL çekme emriniz var ise herhangi bir aksiyon almanıza gerek yoktur. Eğer var olan emriniz tüm bakiyenizi kapsamıyor ise emriniz ekibimizce iptal edilecek ve sizden tüm bakiyenizi kapsayan bir TL çekme emri girmeniz istenecektir.

Son çalıştığımız banka ile BTCTurk üzerindeki TL bakiyelerini tek seferde kullanıcılarımıza göndermemiz konusunda anlaşma sağlanmıştır.

Transferlerin önümüzdeki hafta (22 Ağustos haftası) gerçekleşmesini hedeflemekteyiz. TL çekme işlemlerindeki limitler tek seferlik bu ödemeler için kaldırılmıştır. Lütfen en kısa sürede hesabınıza giriş yapıp tüm TL bakiyenizi çekme emri giriniz.

Alış satış işlemleri ve açık emirler

Bu süreçte fiyat manipülasyonuna fırsat vermemek için tüm alış satış işlemleri durdurulmuş ve açık emirler iptal edilmiştir.

Bitcoin çekme işlemleri

Bitcoin çekme işlemlerinde herhangi bir aksaklık yaşanmayacaktır. Bitcoin bakiyenizi dilediğiniz zaman kendi cüzdanlarınıza aktarıp saklayabilir ya da dilediğiniz farklı bir yere transfer edebilirsiniz. BTCTurk.com internet sitesi TL ödemelerinden sonra da açık kalacaktır. Bitcoin bakiyeleriniz çekmeniz için herhangi bir zaman kısıtlaması yoktur.

BTCTurk'ün geleceği ile ilgili

BTCTurk'ün tekrar aktif hale gelmesi için elimizden gelen bütün gayreti göstermekteyiz. Fakat bu sürecin ne zaman sonlanacağı konusunda ne yazık ki bir bilgi veremiyoruz.

Türkiye'de Bitcoin kullanıcılarının korunması ve işlemlerin merdiven altı yöntemlere ve yurt dışındaki borsalara itilmemesi için BTCTurk'ün açık kalmasının önemli olduğu kanaatindeyiz.

Şirketimiz hakkında yürütilen herhangi bir soruşturma yoktur. Devam eden bir yargı sürecimiz bulunmamaktadır. Şirketimiz bu kararları herhangi bir devlet biriminin etkisi ile almamıştır. Mevcut durumun sebebi bankaların Bitcoin borsa işlemlerini yüksek riskli görmesi ile ilgilidir.  Önümüzdeki dönemde kamu otoriteleri ile işbirliği olanakları yaratarak tekrar faaliyetlerimizi başlatmayı hedefliyoruz. Spekülasyonlara mahal vermemek adına bu bilgiyi paylaşmak istedik.

Gelişmelerden sizleri haberdar edeceğiz.

Destekleriniz ve anlayışınız için tekrar teşekkür ederiz.

Duyuru Linki : https://www.btcturk.com/Home/News#tlbakiye19-08-16c
13  Local / Servisler / BTCTurk TL yatırma işlemleri durdurulmuştur. TL çekme işlemleri gecikecektir. on: August 17, 2016, 12:41:46 PM
Sayın kullanıcılarımız,

Bildiğiniz üzere BTCTurk, faaliyette bulunduğu 3 yılı aşkın süredir hiçbir kullanıcıyı mağdur etmemiş, ödemeleri bir kaç saatlik gecikmeler dışında her zaman taahüt ettiği zamanlar içinde gerçekleştirmiştir.

Bunun yanında şirketimiz kanuni uyum konusunda mümkün olan en yüksek hassasiyeti göstermiş, anonim işlemlere hiçbir zaman izin vermemiştir. BTCTurk, sayısız soruşturmada kendisinden talep edilen bütün bilgileri emniyet birimleri ile paylaşmıştır.

Tüm bunlara rağmen, şirketimizin bankalar ile ilişkisi çeşitli sebeplerden ötürü her zaman sorunlu olmuştur. Ne yazık ki bugün şirketimizin açık tutabildiği son banka hesabı kapatılmıştır.

Bu sebeple TL yatırma işlemlerini durdurmuş bulunmaktayız.

TL çekme işlemleri için çekme isteklerinizi girmeye devam edebilirsiniz. Bu işlemlerin mutlaka gerçekleştirileceğinden emin olabilirsiniz. BTCTurk üzerindeki bakiyeniz hiçbir kesinti olmadan ödenecektir. Ödemelerin en kısa sürede yapılması için çeşitli çalışmalar sürmektedir. Ne yazık ki yukarıdaki anlatılan durumdan ötürü aynı gün içinde ödemelerinizi gerçekleştirme şansımız bulunmamaktadır.

Şirketimiz müşteri bakiyelerinin tamamını ödeyecek nakde sahiptir. Ödeme kanalları belirlenirken sizden bir süre beklemenizi rica ediyoruz.

TL yatırma işlemlerinde banka transferi ve diğer kanallar aracılığı ile BTCTurk'e para yatırabilmeniz için sürdürdüğümüz bir çalışma mevcuttur.

Bu çalışmanın önümüzdeki haftalarda sonuçlanmasını ve TL yatırma işlemlerinin tekrar başlamasını beklemekteyiz.

Bitcoin yatırma ve çekme işlemlerinde herhangi bir kısıtlama olmayacaktır.

Konu ile ilgili gelişmelerden kullanıcılarımız haberdar edilecektir.
14  Local / Türkçe (Turkish) / Yardımınıza ihtiyacımız var on: July 08, 2015, 09:18:41 AM
Bildiğiniz üzere BTCTurk olarak uzun süredir Cryptolocker ve benzeri virüsler ile mücadele etmekteyiz.

Konu ile ilgili aylardır ana sayfamızdan uyarı yayınlamaktayız. Sosyal medya hesaplarımız üzerinden sayısız uyarıda bulunduk. Ulusal medya üzerinden de sesimizi duyurmaya çalıştık.

Ne yazık ki şu güne kadarki çabalarımızdan yeterince sonuç alamadık. Halen bilgisayarına virüs bulaşması yolu ile Bitcoin ile tanışan birçok kişi bizimle iletişime geçmekte. Virüs dışardan baktığınızda tahmin edebileceğinizden çok daha hızlı yayılmaktadır.

Bu konu şirketimizin üzerinde ciddi bir yük oluşturmasının yanında Bitcoin için de ciddi bir sorun teşkil ediyor.

Bitcoin, virüs aracılığı ile tanıştığı kişilerin aklında çok kötü bir yer edinmekte.

Bu konuda Türkiye Bitcoin topluluğunun, yani sizlerin, yardımına ihtiyacımız var.

Facebook sayfamızda üzerinden konu ile ilgili bir bilgilendirme kampanyası başlattık. https://www.facebook.com/btcturk sayfasına girdiğinizde en yukarda görünen bu paylaşımı lütfen arkadaşlarınızla paylaşın.

Ayırdığımız bütçe ile yaymaya çalıştığımız bu paylaşımın içinde şirketimizi ya da verdiğimiz hizmetleri anlatan, reklam mahiyetinde herhangi bir ibare yoktur.

Türkçe Bitcoin haberleri yapan portallarından da bu konu ile ilgili yardımlarını rica ediyoruz.
Pages: [1]
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!