Bitcoin Forum
June 25, 2021, 12:27:22 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 0.21.1 [Torrent]
 
  Home Help Search Login Register More  
  Show Posts
Pages: [1]
1  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / Raporsuz bounty platformlari on: June 05, 2018, 06:53:22 PM
Merhaba arkadaslar. Rapor gondermeden bountylere katilabileceginiz siteleri liste halinde paylasiyorum.Sizinde bildiginiz ve listede yer almayanlar varsa yazin Smiley 

Merit sahibi arkadaslar + layin bizi  Shocked Shocked Shocked

2  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [BOUNTY][POW+MN+POS] ROVER COIN [ROE] INVITE BOUNTY on: March 09, 2018, 11:42:30 PM
Davet etme  17 Mart 17.00 UTC tarihinde biter.  Dağıtım ise  20 Mart 17.00 UTC sonra yapılacaktır.

Buraya https://discord.gg/HyFSnQk giriş yap ve ve sol üst menüden sana özel davet linkini sona ermeyecek şekilde oluştur.

Eklediğin her kişi için 1 ROE kazanırsın. Başka görevleri  tamamlayanlar daha fazla kazanacaklar.


Ödeme Yaparken Seviye 1 Kullanıcılarının sayısını kontrol edeceğiz. Eğer bir Kullanıcı Seviye 1 Kullanıcı Sayısından Çok Az Olursa, Onları Kazananlar Listesinden Reddetme Hakkı tutarız.


https://bitcointalk.org/index.php?topic=3091164 Buraya  Discord Username ve  ROE Addresini gönderANN https://bitcointalk.org/index.php?topic=3085400.0


3  Local / Alternatif Kripto-Paralar / BEFARGO Network sistemi (FARGOCOIN) on: January 29, 2018, 07:48:02 PM
BEFARGO Network sistemi (FARGOCOIN)

Befargo; 5 farklı bonus kazancına sahip bir network sistemidir.

*Not: Siteye refsiz üye alımı yapılmıyor. Refli link : https://befargo.com/?ref=Legops


Madencilik Bonusu

Sisteme dahil olmak için öncelikle Üye olmanız gerekmektedir. Üyelik ücretsiz olup herhangi bir kayıt ücreti yoktur.
verdiğim linkten üye olursanız benim referansım üzerinden olmuş olursunuz.

Üyelik sonrasında üyelik hesabınız içinden paket satın aldığınızda size aldığınız paket tipine göre TOKEN vermektedir. bu TOKEN’ları splite (madenciliğe) göndererek her split sonunda TOKEN miktarınız 2 ile çarpılmaktadır.

Örnek : SILVER paket aldınız. ilk paket alımınızda sizden 1 defaya mahsus 5 fargo komisyon almaktadır. daha sonraki paket alımlarında bu komisyon kesilmez.

10 fargocoin : 100 TOKEN

100 token splite gönderilir. split bitiminde size 200 token olarak geri döner.

Zorluk Derecesi : 16.02

kazanılan 200 token’nın %60’ı çekilebilir. bu çekilen tutar zorluk derecesine bölündüğünde kazandığınız fargocoin miktarı hesabınıza yatırılır.

200 * 0.60 = 120 token
120 / 16.02 = 7.49 fargocoin

bu hesaplamadan sonra splite hala 80 TOKEN durmaktadır ve bu token bir sonraki splite otomatik olarak gider ve kazanç sağlamaya devam eder.

Üyelik Bonusu

sisteme kazandırdığınız her yeni direk(sizin hesabınızdan üye olunursa) üye için size, katılan üyenin aldığı pakete ait fargocoin değerinin %10 kadar fargocoin vermektedir. bu tutar direk hesabınıza eklenmektedir.

MATCHING Bonusu

bu bonusta sizin hangi pakette olduğunuz çok önemli. SILVER paket aldıysanız bu bonustan yararlanamıyorsunuz. Örnekle anlatmak gerekirse

GOLD PAKET : 1. seviye üyeliklerden %10 bonus alırsınız. sizin direk kayıt yaptığınız üyeleriniz, kendi hesabından yaptığı üyelerin aldığı paketlerin fargocoin değerinin %10 kadar fargocoin sizede verir.

DIAMOND PAKET : 1. ve 2. seviye üyeliklerden %10 bonus alırsınız. sizin direk kayıt yaptığınız üyeleriniz ve 1. seviye üyeleriniz, kendi hesabından yaptığı üyelerin aldığı paketlerin fargocoin değerinin %10 kadar fargocoin sizede verir.

yukarıdaki tabloda tüm paketlerin kazançları gösterilmektedir.

BINARY Bonusu


üyeliklerinizi sağ ve sol kanat olmak üzere 2 farklı yere yapabilirsiniz. sizin ekibinize yapılan her üyelikte alınan paketin Fargocoin miktarı kadar puan vermektedir.

Örnek:
siz ilk üyenizi sağ tarafınıza yaptınız. üye olan kişi SILVER paket(10 Fargocoin) satın aldı. size 10 puan verilir.
daha sonra sizin sağ tarafınızdaki kişi bir üye kaydı yaptı. üye olan kişi GOLD paket(40 Fargocoin) satın aldı. size 40 puan verilir.
Sağ kanat : 50 Puan

daha sonra sol tarafınıza yeni bir üyelik yaptınız. üye olan kişi GOLD paket(40 Fargocoin) satın aldı. size 40 puan verilir.
daha sonra sizin sol tarafınızdaki kişi bir üye kaydı yaptı. üye olan kişi DIAMOND paket(100 Fargocoin) satın aldı. size 100 puan verilir.
Sol kanat : 140 puan

her hafta bu puanlar hesaplanır. düşük puan olan kanadınızdaki puanın %10 kadar fargocoin kazanırsınız. sağ kanadınızdaki puan 50 olduğu için size 5 fargocoin verir.
hesaplamadan sonra
Sağ kanat : 0 Puan
Sol kanat : 90 puan (hesaplamadan sonra fazla kalan puanınız silinmez. bir sonraki haftaya devreder.)

CARREAR Bonusu

haftalık kazançlarınıza göre size belli oranlarda para ödülü vermektedir.


Website: https://befargo.com/

Coinmarketcap: https://coinmarketcap.com/currencies/fargocoin/

Twitter: https://twitter.com/fargocoin

Facebook: https://www.facebook.com/fargocoin
4  Local / Servisler / Electrum eski adresleri nasil bulurum on: January 25, 2018, 12:57:49 AM
Merhaba arkadaslar.

Isyerindeki pcde electrum kurup airdropa katildim adresler bolumundeki adreslerin bir kacini  not almadim. Daha sonra cuzdani silmisim. Seed keyler duruyor import ettim fakat adresler ayni degil. Eski adresleri bulma yonetemim varmi. Yoksa onceden mi yedeklemem gerekiyordu ?
5  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Adım attıkça Kripto para kaandıran uygulama: SweatCoin on: January 18, 2018, 07:13:57 PM
Spor yaparken atığınız her adımı sayan ve adımlarınızı birer kripto paraya çeviren “Sweatcoin” isimli uygulama, App Store‘de üst sıralara çıkmayı başardı.

Son 1 yıl içerisinde toplam gelir değerini %266 değerinde bir yükseltme yapan uygulama, aktif olarak 5 milyondan daha fazla bir kitlesi bulunmaktadır.

Sweatcoin’den Kazanma ve Çalışma Matığı Şu Şekilde; Üye olan kullanıcılar uygulamaya giriş yaptığı zaman sağlık ve fitness bilgilerini istiyor. Uygulama GPS sayesinde günlük atığınız tüm adımları hesaplıyor ve verileriniz ile karşılaştırıyor. Daha sonra atığınız her 1000 adıma hemen hemen 0.95 Sweatcoin vermektedir.
Üyeler ise kazandıkları kripto paralar ile uygulama içi tekliflerde, hediye kartlarında veya indirimli spor ürünlerinde kullanma şansı veriyor. Ayrıca Anlaşmalı spor merkezlerinde indirimlerden dahi faydalandırabiliyor. Uygulama henüz ülkemizde kullanılmıyor.

Internet sitesine gidip e posta adresiniz ile üye olarak ülkemizde kullanıma sunulduğu gibi haberdar olabilirsiniz.


Şuan için herhangi bir borsada işlem görmemektedir. Görmeyeceği anlamına gelmez bugun gazetelerde haber olması üzerine sizlele paylaşmak istedim. Uygulamayı marketlerden indirme imkanınız bulunmuyor ama webde apk sürümleri mevcut indirebilirsiniz.[/b]

Edit: refli link vermek yasakmis Smiley
6  Local / Alternatif Kripto-Paralar / adult coinler on: January 14, 2018, 02:50:37 PM
Merhaba arkadaslar bu adult coinler ( SpankChain , Vicetoken  ) hakkinda fikriniz nedir ? Spank bitfinex borsasina girdi orasi cok oturakli saglam borsa diye biliyorum. Biraz aldim kardayim suan ama gelecekte daha fazla degerlenir mi ?
7  Local / Alternatif Kripto-Paralar / idex.market ten lamden ( TAU) nasıl alinır ? on: January 14, 2018, 01:35:58 PM
ICO’su x10 yapan ve henüz büyük borsalara düşmemiş gizli hazine Lamden $TAU nasıl alınır?Öncelikle http://myetherwallet.com  ya da Ledger Nano S cüzdana ihtiyacımız var. Yok ise lütfen http://myetherwallet.com  adresinden kendinize bir ether cüzdanı oluşturun, JSON dosyasını, private key’i vs saklayın, kimseye vermeyin.

Elinizdeki ETH’leri oluşturduğunuz myetherwallet cüzdanınıza aktarın (Ledger Nano S kullananlar zaten ETH’lerini ellerinde tutuyorlar, onlar adım 5’e atlayabilir).

idex.market/eth/tau  adresine gidin ve sağ üst köşedeki UNLOCK WALLET bağlantısına tıklayın, sonra Myetherwallet kullanıyorsanız size verilen JSON dosyasını seçmek için Keystore File (2A) seçeneğini, Ledger Nano kullanıyorsanız Ledger Wallet (2B) seçeneğini seçinArtık cüzdanınızı IDEX ile açtınız. EXCHANGE sekmesine gidin, IDEX’e göndermek istediğiniz miktarı ETH sekmesine yazın ve DEPOSIT’e tıklayın. Sonra bekleyin, yoğunluğa göre yarım saati bulabilir. (Ledger kullandıysanız, işlemleri cihaz üzerinden onaylamanız gerekir)İşlem başarılı mesajını görünce artık BUY TAU alanında Price kısmına 1 TAU için ödemek istediğiniz fiyatı (Altta SELL ORDERS bölümünde satışa sunulan fiyatları görebilirsiniz), Almak istediğiniz TAU adedini, ve toplam ödeyeceğiniz ETH bedelini görüp satın almayı tamamlayın
İşlem tamamlanınca Üst sağ tarafta WITHDRAW alanında elinizdeki bütün TAU miktarını (Loading yazan kısımda) görebilirsiniz. Tamamını çekmek için Max yazısına tıklayabilir ve sonrasında WITHDRAW butonu ile çekebilirsiniz.TAU’lar idex sitesine Ether yüklediğiniz adrese geri gönderilecektir. Farklı bir adres giremezsiniz. İşlemin tamamlandığından emin olmak için etherscan.io ‘da cüzdan adresiniz ile arama yapabilir ve Token Transfers bölümünü kontrol edebilirsiniz.
Pages: [1]
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!