Bitcoin Forum
May 22, 2024, 05:49:45 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
  Home Help Search Login Register More  
  Show Posts
Pages: [1] 2 3 4 »
1  Local / Nowe kryptowaluty i tokeny / 🔥🔥[ANN] (ICE) Iceburg Finance - Ekosystem Farmienia DEFI🔥🔥 on: December 13, 2020, 11:10:36 AM


Iceburg jest protokołem gospodarczym opartym na deflacji, który promuje dynamiczny ekosystem kierowany przez społeczność. Misją Iceburg Finance jest stworzenie przyjaznego dla użytkownika doświadczenia DeFi i dodanie nowej warstwy dostępnych funkcji. Użytkownicy naszej platformy będą doświadczać zerowego stresu dzięki automatycznej hodowli DeFi tak długo, jak długo będą zamrażać ICE. Staramy się być prostym i uczciwym, a jednocześnie staramy się być przewodnią ręką w umożliwianiu programistom rozwijania naszej pracy.

Iceburg jest inspirowany inteligentnymi kontraktami SushiSwap. Kody zostały zmodyfikowane i dostosowane do lepszego rozwoju społeczności, dodając funkcje takie jak maksymalna podaż i deflacje. Iceburg Finance nie ma z góry określonego funduszu deweloperskiego, więc wyciąganie dywanu typu Chef Nomi nie jest możliwe. Ponadto 100% początkowej płynności dostarczonej (przez zespół programistów) na Uniswap zostanie zablokowane na rok przy użyciu Unicrypt. Pula ma na celu zachęcenie do rolnictwa poprzez zapewnienie płynności dla UNI-V2-LP na parze ICE-ETH.

Trzymaj swoję ICE zamrożone aby zarobić więcej ICE. Nie pozwól im sie roztpoić.
 

Jak Iceburg poprawia wady Sushi

Kontrakt na sushi jest przełomowym protokołem, ale ma kilka wad. Teza stojąca za Iceburgiem nie polega na byciu po prostu klonem Sushi, ale forkiem z dodatkowymi ulepszeniami w stosunku do protokołu podstawowego.
Nasz Premine będzie wystarczająco sprawiedliwy i nikt nie będzie posiadał zbyt dużej początkowej podaży. Dzięki temu manipulacja cenaą przez jednego posiadacza nie będzie mozliwa. Nie ma również zarezerwowanych funduszy dla zespołu deweloperów z premine, więc żadne zrzuty przez zespół deweloperów nie będą występować (jak widać w kilku wcześniejszych klonach Sushi). Ponadto niektóre tokeny są zarezerwowane do swobodnej dystrybucji wśród społeczności w postaci nagród i airdrop-ów.


Maksymalna Ilość

W przeciwieństwie do SushiSwap, Iceburg Finance ma maksymalny limit podaży wynoszący 10000 tokenów ICE, które można kiedykolwiek wygenerować. Jest to limit zakodowany na stałe i nie można go zmienić w trakcie trwania projektu.


Nagroda za blok

Nagrody za bloki są wstępnie obliczone i z góry określone, aby miały charakter deflacyjny. Ma to pomóc w utrzymaniu stabilności ceny i jej wzrostowi. W przeciwieństwie do SushiSwap, gdzie początkowe nagrody za blok były zbyt wysokie, aby wyprodukować dużo tokenów na wczesnym etapie, usunęliśmy funkcję nagrody za blok bonusowy z SushiSwap i zastąpiliśmy ją znacznie bardziej niezawodnym algorytmem nagrody za blok deflacyjny, w którym nagrody za blok zostaną zmniejszone o 5 % co tydzień. Ta struktura nagród jest bardziej odpowiednia, aby zapewnić wysoką początkową RRSO bez wybijania zbyt wielu żetonów na wczesnym etapie.


Zablokowana płynność

Podczas listowania na Uniswap zespół deweloperów zapewni początkową płynność na puli i zablokuje ją na rok za pomocą Unicrypt. Tak więc w przeciwieństwie do SushiSwap, żadne szarpanie ceny nie będzie możliwe. Dzięki temu inwestorzy mogą śmiało inwestować w ten projekt bez obawy przed manipulacjami.

Własciciele Lodowców

Własność Iceburg Finance została przeniesiona na kontrakt Lodowca (Glacier), więc twórca nie może w przyszłości wybijać żadnych tokenów. Więcej o Glacier można znaleźć poniżej.Iceburg Finance Reguły


ICE : To jest symbol / ticker tokenu finansowego Iceburg. Jest to również najczęściej używana nazwa dla Iceburg Finance.

Zamrażanie (Freezing) : Zamrażanie oznacza obstawianie ICE-ETH UNI-V2 LP na naszej platformie. W ten sposób Twój ICE pozostaje zamrożony i generuje dla Ciebie więcej ICE. Otrzymasz ICE jako nagrodę za zamrożenie, które można odebrać w dowolnym momencie bez żadnych blokad.

Freezer :
Freezer to aplikacja na naszej platformie, w której Twój ICE pozostaje zamrożony i generuje dla Ciebie więcej ICE.
Melting : Proces konwersji z ICE do ETH nazywa się topnieniem(melting).

Glacier : Glacier (lodowieć) jest właścicielem ICE Token i magazynem ICE-ETH UNI-V2 LP. Generuje ICE jako zamrażające nagrody i rozprowadza do odpowiednich użytkowników. Śledzi również wszystkie pool-e, użytkowników i Freezer-y.
Ekonomia

Nazwa Tokena = iceburg.finance
Symbol Tokena = ICE
Typ Tokena = Ethereum ERC20
Całkowita Ilość = 10,000 ICE
Premine = 2,200 ICE
Nagrody=  60 ICE na dzień, malejąc o 5% co tydzień


Dystrybucja Premine

Presale = 1800 ICE
Uniswap  = 240 ICE (Z płynnością zablokowaną na 1 rok)
Bounties+Airdrop+Marketing = 160 ICEŚrodki Deweloperów

Fundusze dla zespołu deweloperskiego są alokowane w taki sposób, pamiętał o ciężkiej pracy przy projekcie. Zespół deweloperów nie będzie miał przydzielonych tokenów z premine. Zamiast tego otrzymają 4% zniżki od przyszłych nagród blokowych. Nie musisz więc martwić się o zrzuty i manipulacje cenami. Fundusze deweloperskie pomogą we wzroście projektu i zrównoważonym rozwoju ze względu na sposób zaprojektowania systemu nagród.Oficjalne Linki

Witryna : https://iceburg.finance/
Telegram : https://t.me/iceburgfinance
Twitter : https://twitter.com/iceburgfinance
Medium : https://iceburgfinance.medium.com/
2  Local / Nowe kryptowaluty i tokeny / Testowanie Messsengara ADAMANT & Bounty bot — 50 ADM~$0.5 USD *Wypłata od razu* on: September 25, 2020, 11:38:03 AM
ADAMANT to zdecentralizowany anonimowy messanger na systemie blockchain. Aplikacje są dostępne dla sieci Web, iOS, Tor, Android, Windows, Linux i MacOS. Akcja polega na przetestowania  ADAMANT Messenger i bota Bounty przy użyciu aplikacji dowolnej platformy, możesz wybrać tę, którą wolisz.

Co trzeba zrobić

Testowanie składa sie z kliku kroków:

 • Przeczytaj Jak uruchomić messanger na blockchain
 • Odbierz darmowe tokeny
 • Dodaj Bounty bot do kontaktów U1644771796259136854 i nais zdo niego  "Hi"
 • Dokończ zadania. Trzeba będzie uruchomic konto na Twiterze i zaprośić 3 osoby do korzystania z portfela.

Każdy testet otrzyma 50.1 ADM automatycznie i natychmiastowo po wykonaniu zadań. ADM jest handlowane na 4 giełdkach po cenie ~0.01 USD.

Jeśli chcesz wyrazić opinię (opcjonalnie), z przyjemnością zobaczymy ją w tym wątku. Podaj nam (1) z jakiej aplikacji korzystałeś - platformę(ios, android), (2) swój adres ADAMANT i (3) opinie na temat:

Znalezione błędy
Trudnosć uzywania komunikatora
Interakcja z botem Bounty
Projekt
Zrozumienie koncepcji
Poziom innowacyjności

Informacje o Messangerze

ADAMANT CECHY:

 • Wdrożona 2FA, zaadoptowana do blockchain
 • Działa od 2017
 • Otwarty kod źródłowy
 • Przechowywanie i przesyłanie kryptowalut na czacie. Zobacz, jak działają transfery na czacie w tym 60-sekundowym filmie: https://www.youtube.com/watch?v=GzyuaPWfTw4
 • Pełna kontrola na kluczami prywatnymi
 • IWewnętrzna gielda
 • Niezależny od wszelakich podmiotów
 • Brak cenzury
 • Żadnych emaili i numerów telefonów
 • Brak dostępu do prywatnych kontaktów
 • IP są niewdoczne
 • Mozliwosc korzystania z TOR
 • Zakodowane Diffie-Hellman Curve25519, Salsa20, Poly1305 and sign SHA-256 + Ed25519 EdDSA
 • ADAMANT Plan BiznesowyDla tłumaczy i entuzjastów.
Do zgarnięcia jest 300 ADM, za przetłumaczenie wątku i opublikowanie go na lokalnym dziale Bitcointalk. Twoje konto musi mieć możliwość wrzucania obrazków. Wyśłij wiadomość do U6386412615727665758 ADAMANT jeśli jesteś zainteresowany.
3  Alternate cryptocurrencies / Service Discussion (Altcoins) / Gate.IO scam??? Twitter Investigation on: September 11, 2020, 02:40:31 PM
Hello
I saw some disturbing videos about Gate.io on twitter but I can not tell if they are fake or now.
Video: https://twitter.com/AliceolaCrypto/status/1304225100766404608

This looks very strange for me the person who made this tweet seems to be very confident.
4  Alternate cryptocurrencies / Altcoin Discussion / Do you know any good Airdrop? on: September 02, 2020, 12:18:54 PM
HI
As in topic do you know any good airdrop campaign, something like Energy airdrop, Vite exchange or Blockcain.com stellar airdrop?
It can be KYC because many companies accept when you mark the personal info.
I would be grateful if you could share your favorites campaigns with me.

What you already suggested to me:

1:Bounty Detective
2. It is not worth to search for an airdrops
3. Bitpanda airdrop is not working do not participate in this.
5  Local / Nowe kryptowaluty i tokeny / [ANN] Stipendium | X11 | Prywatność | Bounty| ICO | Płatności| POW/MN | on: September 01, 2020, 03:31:21 PM
***Stipendium/StipenX***
1.0 WprowadzenieOd momentu pojawienia się technologii blockchain, jej przełomowy wpływ dotknął praktycznie każdy świat, w tym globalne finanse, zaistniała potrzeba położenia kresu notorycznie niejasnym i fatalnym trendom w branży przekazów płatniczych. Ta rzeczywistość wynika z faktu, że świat ewoluuje wraz z nowymi i powstającymi technologiami. Ponieważ takie transakcje finansowe i przekazy płatności nie mogą pozostawać w zacofaniu.

Wysokie opłaty transakcyjne, powolne przekazywanie płatności, nieefektywność płatności transgranicznych, utrata wartości pieniędzyoraz wiele innych czynników to tylko niektóre z wielu problemów, które mają wpływ na obecne bramki płatnicze. Wymaga to pilnego i natychmiastowego rozwiązania, które zapewni bezproblemową wymianę środków P2P, wykorzystując niezliczone możliwości oferowane przez technologię blockchain i położy kres wieloletnim nieszczęściom, które skaziły branżę.

Mając to na uwadze, STIPENDIUM zostało stworzone jako brama przekazów płatności oparta na blockchain, która rozwiązuje rzeczywiste problemy z płatnościami i zapewnia proste, skuteczne i bezpieczne rozwiązania płatnicze za granicą.


Rozwiązanie to jest wyjątkowe, ale proste; jesteśmy gotowi na stałe rozwiązać wiele wcześniej wspomnianych problemów, używając technologii blockchain, aby ułatwić płatności zbliżeniowe, które są bezpieczne, szybkie, wysoce bezpieczne i dostępne za bardzo niską opłatą transakcyjną.
 
To nie wszystko; mamy również walutę opartą na Blockchain, która jest rodzimą walutą społeczności Stipendium, za pomocą której będą przeprowadzane transakcje między użytkownikami.
Blockchain został uznany przez Światowe Forum Ekonomiczne za jedną z 5 najlepszych wschodzących technologii w 2019 r. I przewiduje się, że do 2025 r. będzie zawierał 10% światowego produktu krajowego brutto (PKB). Obecnie przekroczył on już 1 miliard dolarów w globalnych inwestycjach. Prognozowano również, że wpłynie to na każdy podmiot sektora finansowego.
 
Ponieważ wiele osób spoza branży kryptowalut na ogół nie wie, jak korzystać z Blockchain, Stipendium wymyśliło aplikację, której mogą używać jako konta mobilnego / internetowego do przeprowadzania transakcji, po prostu skanując kody kreskowe.
Obszerne badania sektora przekazów pieniężnych i branży finansowej wykazały, że aż 2,5 miliarda ludzi na całym świecie nie ma dostępu do usług finansowych. To pokazuje, że nadszedł czas na rozwiązanie od ekspertów branżowych.
  


1.2 Włączenie finansowe

Zmiany i innowacje technologiczne, zwłaszcza korzystanie ze smartfonów, napędzają dostęp finansowy i integrację. Smartfony i inne urządzenia z dostępem do Internetu przyniosły usługi finansowe osobom fizycznym, zamiast wymagać od nich podróżowania na duże odległości do tradycyjnych instytucji finansowych. Jednak na całym świecie nadal istnieje znaczna luka w integracji finansowej. Stypendium skupi się na rozszerzeniu dostępu finansowego dla wszystkich.
 
Wdrożenie ekosystemu Stipendium ujednolica wewnętrzny i zewnętrzny system operacyjny z naszym zorientowanym na klienta podejściem, aby zapewnić bezproblemową obsługę naszych użytkowników. Ekosystem Stipendium został zaprojektowany w celu wdrożenia futurystycznej platformy usług finansowych w zakresie wielokanałowej i wielofunkcyjnej podróży klienta.Specyfikacje monety:


•   Źródło gałęzi  -  0.14
•   Algorytm  -  X11
•   Typ Bloku  -  Proof-of-Work
•   Nazwa Monety  -  Stipendium
•   Skrót monety  -  STP
•   Litera Adresu  -  S
•   Litera adresu testnet  -  U
•   Jednostka moenty  -  Stipend
•   RPC port  -  17201
•   P2P port  -  17202
•   Nagroda za blok -  140 coins
•   Halving Bloku  -  3750000 blocks
•   Ilość monet  -  1550000000 coins
•   Pre-mine ilość  -  500000000 coins
•   Nagrody Master node  -  50%
•   Ilosć potrzebna Master node  -  20000 monety
•    Ilość potwierdzeń Master node   -  15
•   termin Płatności Coinbase   -  20 (+1 potwierdzenie) bloków
•   Odstępy-  1 minuta
•   Docelowy okres  -  5 minut
•   Potwierdzenia transakcji  -  6 bloków
•   Ostatni blok z nagrodą  -  132000000
•   Czas do ostatniego bloku  -  242 lata, 5 miesięcy, 1 dzień, 16 godzin

Chcemy dać każdemu możliwość kopania monet. Dając każdemu wystarczająco dużo czasu i możliwości na wczesnych etapach, a także tworząc wielopoziomową pulę mocy obliczeniowej, mamy nadzieję, że stworzy to uczciwe środowisko dla wszystkich do wydobywania i zdobycia trochę Sipendium. (około 100 000 członków Telegramu)

Pre-mine ma uiścić następujące opłaty deweloperskie i aukcyjne
40% Opłaty deweloperskie, 20% Opłaty za notowanie (opłaty za sprzedaż Blockchain i detaliczną), 20% za naszą wymianę StipenX.

Premine zostanie wystawiony na sprzedaż dopiero po całkowitym wypuszczeniu monety.


Jeśli zainteresowanie i zapotrzebowanie na prowadzenie ICO będzie dla nas wystarczające, będziemy je prowadzić, zaspokajająć zapotrzebowani inwestorów

Będziemy na bieżąco aktualizować Stipendium SSN, będziemy publikować wszystkie nasze oferty pracy na naszej stronie internetowej.


Bounty:

**Skontaktuj się z administratorem na Telegramie w sprawie wypłat nagród**

-----------------------------------------------------

Giełdy:

Pierwsza giełda: 20,000 STP Zajety( https://bitsails.com/market?MarketName=BTC-STP )

Druga Giełda: 15,000 STP

Trzecia Gielda: 10,000 STP

Dedykowany Explorer: 5000 STP

Telegram Bot: 10000 STP


-----------------------------------------------------

Poole:

 Pierwszy Mining Pool: 5,000 STP Zajęte ( https://mining99.host/site/mining )

 Drógi Mining Pool: 4,000 STP

 Trzeci Mining Pool: 2,000 STP


-----------------------------------------------------


Tłumaczenia:

250 STP za język


-----------------------------------------------------Oficialne Linki:

Strona URL: https://stipendium.co  (ciągle ulepszana)

Whitepaper: https://documentcloud.adobe.com/link/track?uri=urn:aaid:scds:US:d4075b04-5819-4121-bb88-95cc08597ef3

Github URL: https://github.com/finteklabs/Stipendium

Społeczność: https://community.stipendium.co/

Mining Pool: http://mining.stipendium.co/
 
Portfele: https://stipendium.co/#WALLET
 
Blok Explorer: https://explorer.stipendium.co/

Giełda: https://www.stipenx.com/

IOS App: https://apps.apple.com/us/app/id1516614606

Android App: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.stipenx.walletSkontaktuj się z nami:

Telegram: https://t.me/Stipendium_Official (97,000 uzytkowników)
Twitter: https://twitter.com/StipendiumCoin
Facebook: https://www.facebook.com/StipendiumCoin
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/fintek-labs-limited


Dziękujemy za zainteresowaniem Stipendium.
6  Alternate cryptocurrencies / Announcements (Altcoins) / [ANN] Power Trade-Crypto Options Trading<-->Airdrop<--> on: August 24, 2020, 09:44:23 AMimage loading...


image loading... image loading...image loading...image loading...I'm not the offcial representive of this project.
7  Local / Alternatywne kryptowaluty / [Obyte] Codziennie zdobywaj darmowe krypto i wspieraj walkę z COVID - 19 on: August 21, 2020, 05:06:53 PM


Czy wiedziałes, że codziennie możesz otrzymwyać  darmowe Bytes, jednoczesne przysługująć się dobrej sprawietakiej jak na przykład pomoc naukowcom w znalezieniu sposobów i leków na zwalczanie chorób, takich jak rak i cukrzyca, bez większego nakładu pracy?

Każdy kto posiada kto posiada komputer stacjonarny lub laptop z systemem Windows, MacOs lub Linux może wziąć udział.

Zespół Bytes zaczął ta akcje przesyłając Bytes-y do ludzi, którzy wykorzystują swoją bezczynną moc obliczeniową na projekty badawcze.


Do zarabiania Bytes potrzebna jest tylko jednorazowa instalacji. Aby pomóc początkującym zapoznać się z Obyte i WorldCommunityGrid,  został stworzony prosty samouczek krok po kroku. No to ruszamy!

Krok 1)
Pobieramy i instalujemy  klienta portfela Obyte (lekki portfel). Instalacja jest prosta. W razie problemów zalecam obejrzyć ten film instruktuażowy.
https://youtu.be/ODctDrgKpqM?t=1m25s

Krok 2)
2.1 ) Otowrzyć klient portfel Obyte. Przy pierwszym uruchumieniu, trzeba wyrazić zgodę na warunki korzystania z usługi, oraz wybrać pomiedzy lekki walletem a pełnym (polecam lekki portfel, r) i podaj nazwę portfela.

2.2 ) Kliknij w ikone  „Chat“ ina dole portfela.2.3 ) Następnie, kliknij w  „Bot Store“ i wybierz  „World Community Grid linking bot“. Po czym nacisnij  „ADD BOT“ .2.4 )Powinien otworzyć się widok bota i języki do wyboru.2.5 ) Bot pokazuje twoją nazwę użytkownika w postaci „Obyte_ <losowa sekwencja cyfr i liter>. Skopiuj nazwę użytkownika i pozostaw otwarty portfel / bota.Krok 3)
3.1) Zarejestruj się WorldCommunityGrid (lub użyj link referencyjny oryginalno autora - (nie przynosi mu to nic poza wirtualnymi partiami, które odesyła do określonych osób), podając nazwę użytkownika (nadaną przez bota w kroku 2.5), adres e-mail i hasło.

3.2) Wybierz projekty, na które chcesz przeznaczyć moc obliczeniową. Jeśli nie preferujesz konkretnych projektów, po prostu zaznacz wszystkie.

3.3) Pobierz, zainstaluj i skonfiguruj oprogramowanie BOINC typu open source (Berkeley Open Infrastructure for Network Computing) zgodnie z opisem w dostarczonym samouczku krok po kroku.

3.4 ) Kliknij w to link aby przejść do strony zespołu Obyte i dołącz do zespołu.

Krok 4 4)
4.1) Wróć do bota w portfelu Obyte i kliknij „Sprawdź moje konto”. Bot potwierdzi Twoją rejestrację w WCG. Jeśli wszystko jest w porządku, powinienięś zobaczyć wiadomość potwierdzajacą.4.2) Teraz należy połączyć swój adres Obyte, aby otrzymywać płatności. Przejdź do „Recive” w dolnej zakładce i skopiuj swój adres.4.3 ) Wróć do bota i wklej swój adres. Otrzymasz wiadomość, że twój adres został pomyślnie połączony.To wszystko!
Quote
Quote
Kiedy uruchamisz oprogramowanie BOINC, nie musisz już nic więcej robić, program zrobi wszystko sam.

Na podstawie liczby zadań wykonanych przez komputer codziennie otrzymasz od bota automatyczną wypłatę bytes-ów do portfela.
Pytać się jak coś nie wiadomo.

Nie jest to oficjalny post ze strony developerów tejże kryptowaluty tylko oddolna inicjatywa.

Translations

German
Russian
Hindi
Filipino
Chinese
Indonesian8  Economy / Reputation / My Trust- DISTRUST List on: July 15, 2020, 08:40:01 PM
My List
______________________________________

DISTRUST & IGNORE
______________________________________

People I trust


Almost everyone, too much to write down.


JellyGood if you want to ignore someone keep it to yourself. Maybe I m not a nice guy cuz I'm always honest but I have never scammed anyone moreover I have exposed few scams. I report every scam I see. Next time think before you act. Beacuse it make people upset.
9  Economy / Scam Accusations / Fake team - DIGITAL DOLLAR:THE DOLLAR OF THE FUTURE on: June 21, 2020, 07:39:43 PM
What happened: The faked their Team:

Scammers Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1948239  

Reference Link: https://www.usdigitaldollarsafecoin.com, https://bitcointalk.org/index.php?topic=5256981.0/
Archived version : https://web.archive.org/web/20200621191923/https://www.usdigitaldollarsafecoin.com/
PM/Chat Logs:

,Additional Notes:All thier team is like that.  I notced that many crypto projects keep steling those photos.
10  Local / Tablica ogłoszeń (altcoiny) / [BOUNTY] Youniq Exerglobal 🔥🔥🔥 1 XPC Token = 1 EURO 🔥🔥🔥 on: May 11, 2020, 09:06:07 PM

Zespół Youniq Exerglobal oferuję 100mil XPC Token (1 XPC Token = 1 EURO) poprzez ten program Bounty.

Odbędą sie dwie fazy programu.

Pierwsza faza będzie trwała od  22/01/2020 do  20/03/2020 (UKOŃCZONA)

Druga faza będzie trwała od  20/04/2020 do 12/06/2020 ()

Każdy uczestnik jest zobowiązany do przesłania swoich raportów najpóźniej do zamknięcia „PIĄTKU” 23:59 UTC, jeśli ktoś przekroczy ten termin składania raportów, jego / jej raport nie zostanie zaakceptowany ani przyznany za to nagrody.

Tydzień kończy się zwykle w niedzielę, ale sprawdzanie wyników odbywa się w sobotę / niedzielę, więc ostatecznym terminem raportu będzie piątek 23:59 UTC.

Stawki będą aktualizowane od soboty do niedzieli dla kampanii Facebook a  dla  kampanii na Twitterze co tydzień.
Faza 1

1 Tydzień = 22/01/2020 - 31/01/2020 (Zakończony)
2 Tydzień = 03/02/2020 - 07/02/2020 (Zakończony)
3 Tydzień = 10/02/2020 - 14/02/2020 (Zakończony)
4 Tydzień = 17/02/2020 - 21/02/2020 (Zakończony)
5 Tydzień = 24/02/2020 - 28/02/2020 (Zakończony)
6 Tydzień = 02/03/2020 - 06/03/2020 (Zakończony)
7 Tydzień = 09/03/2020 - 13/03/2020 (Zakończony)
8 Tydzień = 16/03/2020 - 20/03/2020 (Zakończony)

Faza 2

1st Tydzień = 20/04/2020 - 24/04/2020 (Zakończony)
2 Tydzień = 27/04/2020 - 01/05/2020 (Aktywny)
3 Tydzień = 04/05/2020 - 08/05/2020 (Wkrótce)
4 Tydzień = 11/05/2020 - 15/05/2020 (Wkrótce)
5 Tydzień = 18/05/2020 - 22/05/2020 (Wkrótce)
6 Tydzień = 25/05/2020 - 29/05/2020 (Wkrótce)
7 Tydzień = 01/06/2020 - 05/06/2020 (Wkrótce)
8 Tydzień = 08/06/2020 - 12/06/2020 (Wkrótce)


 Telegram (10% z Kampanii Bounty)
Facebook  (20% z kampanii bounty)
Twitter (20% z Kampanii Bounty)
Tłumaczenia (10% z Kampanii Bounty)
Artykuły (20% z Kampanii Bounty)
YouTube (20% z Kampanii Bounty)


1. Każdy uczestnik musi sie zarejestrowac na naszej stronie: https://youniq.exerglobal.com/ and our official Telegram Group. NIe opuszczaj grupy aż do zakończenia bounty.
2. Każdy uczestnik musi zarejestrować się przy użyciu odpowiedniego formularza. Złożenie aplikacji w wątku bez prawidłowej rejestracji nie spowoduje dopasowania w naszej aplikacji do liczenia.
3. Zespół Exerglobal zastrzega sobie prawo do dostosowania kwoty nagrody w zależności od liczby kandydatów w każdej z kampanii nagród.
4. Każda aplikacja zawierająca niewłaściwe informacje zostanie zdyskwalifikowana bez uprzedzenia (tj. multi-konta, oszustwa itp.)
5. Po zakończeniu nagrody będziesz mieć 7 dni na wszelkie pytania / skargi
6. Możesz poprosić o zmiany, aby zaktualizować swój status  w ciągu 7 dni po każdym podsumowaniu tygodnia(wyżej wspomniane kampanie). Nie będziemy dokonywać żadnych korekt, jeśli termin zostanie przekroczony.
8. Liczymy na twoje zaangażowanie. Stosunek stawek do monet zostanie podliczony w ostatecznym rozrachunku. Wszystkie ostateczne nagrody będą w tokenie XPC.

Jeśli zostaniesz zdyskwalifikowany z jakiegokolwiek powodu, NIE otrzymasz żadnych nagród za nagrody.
Wszelkie prawa zastrzeżone przez zespół Exerglobal, możemy wprowadzić wszelkie zmiany w regulamini.

Aby uzyskać pomoc związaną z nagrodami podczas kampanii bounty, będziesz musiał wysłać wiadomość w głownym wątku lub wysłać wiadomość na Telegram.
 
Zapisując się na bounty, akceptujesz powyższe warunkiZasady:
 
1. Musisz zostać w grupie na Telegramie do końca kampanii bounty..

Nagrody:
 
1.[/Dołączenie do grupy - 1 Stawka

2. Udostępnienie tego linku w  30 grupach - 1 Stawka

Jak dołączyć:

Aby się zarejestrować użyj linku poniżej:Arkusz


Rules:

1. Uczestnik musi polubić obserwować oficjalną stronę na Facebooku:https://www.facebook.com/youniqexerglobalgroup
2. Musisz polubić i udostępnić co najmniej 3 najnowsze posty publikowane przez oficjalną stronę Facebooka każdego Tygodnia (jeśli na oficjalnej stronie nie są publikowane żadne nowe posty, polub / udostępnij starsze posty, aby uzyskać stawkę.
3. Minimum 2 posty i 3 udostępnienia z tagami Hash #Exerglobal #xpc #gaming #youniq # kryptowaluta #viridi, aby zdobyć stawkę. Nic nie otrzymasz, jeśli choć 1 Hashtag zostanie pominięty. Twoje ustawienia publikowania muszą być publiczne, aby Twoje posty były widoczne dla wszystkich. Każdy post uczestnika musi być publiczny. 4. Co każdy tydzien należy zgłosić swoje wyniki w głownym wątku
5. Po PIERWSZYM raporcie, który przesyłasz w tym wątku, począwszy od Tydzień, wystarczy zacytować własny raport z Pierwszego Tygodnia i dodać nowy raport pod nim. I nadal podążaj za tym wzorem co każdy tydzień, który nastąpi. 6. Musisz przesłać raport na czas, jeśli złożysz go po terminie, nie będzie brany pod uwagę.
UWAGA: Minimum (łącznie: 5) 2 oryginalne postów ioraz 3 akcje muszą zostać wykonane z wyżej wymienionymi hashtagami w tydzień przed upływem terminu składania raportów.

Nagrody:
 
1. 100-1000 Obserwujący/Znajomi : 1 Stawka
2. 1001-2500 Obserwujący/Znajomi : 2 Stawki
3. 2501-5000 Obserwujący/Znajomi : 3 Stawki.
4. 5001 Plus Obserwujący/Znajomi : 4 Stawki.


Format raportowania (należy zaraportować w głównym wątku)
Code:
Tydzień: 1 (mm/dd/yyyy)-(mm/dd/yyyy)
Nazwa profilu BitcoinTalk:
Twoja nazwa na  Facebooku:
Link do profilu na Facebooku:

Linki do udostępnienia

1- (mm/dd):
2- (mm/dd):

Jak dołączyć:

Aby się zarejestrować użyj linku poniżej:Arkusz


1. Należy obserwować oficjalne konto: https://twitter.com/YouniqG
2. Musisz przesłać dalej i polubić co najmniej 3 najnowsze tweety przez https://twitter.com/YouniqG oraz użyć hashtagów #exerglobal #xpc #gaming #youniq #cryptocurrency #viridi (użyj wszystkich tych tagów w każdym poście).
3. [/ b] Musisz stworzyć co najmniej 2  oryginalne tweet-y o Youniq Exerglobal i używać hashtagów #exerglobal #xpc #gaming #youniq #cryptocurrency #viridi, aby zdobyć stawki. Nic nie otrzymasz, jeśli choć 1 Hashtag zostanie pominięty. Twoje ustawienia publikowania muszą być publiczne, aby Twoje posty były widoczne dla wszystkich. 4. Konta na Twitterze muszą być powiązane z kryptowalutami, prawdziwe i mieć co najmniej 90% prawdziwych obserwujących (kontrola na Twitterze). W każdy Tydzień musisz przesyłać raport dotyczący tego wątku bounty. 5. Po PIERWSZYM raporcie, który przesyłasz w głównym wątku, począwszy od pierwszego tygodnia, wystarczy zacytować własny raport z Pierwszego tygodnia i dodać nowy raport pod nim.
6. Musisz przesłać raport na czas, jeśli złożysz go po terminie, nie będzie brany pod uwagę.

UWAGA: Minimum (Razem: 5) 2 oryginalne posty i 3 akcje muszą być wykonane z wyżej wymienionymi hashtagami w tydzień przed upływem terminu składania raportu.
Nagrody:
 
1. 500-1000 Obserwujących: 1 Stawka.
2. 1001-2500 Obserwujących: 2 Stawki.
3. 2501-5000 Obserwujących: 3 Stawki.
4. 5001 Plus Obserwujących: 4 Stawki.


Format)
Code:
Tydzień: 1 (mm/dd/yyyy)-(mm/dd/yyyy)
BitcoinTalk Name:
Your Twitter Account Name:
Your Twitter Profile Link:

Links to the shares:

1- (mm/dd):
2- (mm/dd):

Jak dołączyć:

Aby się zarejestrować użyj linku poniżej:Arkusz


|Zasady:

1. Tłumaczenia muszą być oryginalne. Korzystanie z narzędzi do tłumaczenia, takich jak Google Translator, WordLens itp., Jest surowo zabronione. (W ten sposób zostaniesz umieszczony na czarnej liście i NIE otrzymasz żadnej nagrody)
2. Tłumaczenie powinno być wykonane samodzielnie, nie należy używać żadnego narzędzia do tłumaczenia. Korzystanie z narzędzi do automatycznego tłumaczenia (np. Tłumacz Google, WordLens itp.) spowoduje natychmiastową dyskwalifikację.
3. Zespół Exerglobal zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszych warunków lub zastosowania nowych.
Nagrody:

1. Wątek Bounty: 1 Stawka
2. Strona internetowa: 2 Stawki

Lista Tłumaczy
 
NOTE: Będzie aktualizowana wraz z akceptacją.

Jeśli na poniższej liście brakuje jakiegokolwiek języka i jesteś w stanie go zrobić, wypełnij formularz, a zostaniesz zatwierdzony.
Code:
Arabic: (WOLNY)
Chinese: (WOLNY)
Farsi: (WOLNY)
French: (WOLNY)
Hindi: (ZAJETY)
Italian: (WOLNY)
Indonesian: (ZAJETY)
Japanese: (WOLNY)
Korean: (WOLNY)
German: (WOLNY)
Polish: (WOLNY)
Greek: (WOLNY)
Portuguese: (WOLNY)
Romanian: (WOLNY)
Russian: (ZAJETY)
Slovenian: (WOLNY)
Spanish: (WOLNY)
Tagalog: (WOLNY)
Thai: (WOLNY)
Tamil: (WOLNY)
Turkish: (WOLNY)
Vietnamese: (WOLNY)

Jak dołączyć:

Aby się zarejestrowac użyj linku poniżej:Arkusz


Zasady:

1. Blogi i witryny kwalifikujące się do tej kampanii premiowej to:
-Blogger
-Medium
-Quora
-Reddit
-Wordpress
- Strony internetowe z Alexa Traffic Rank mniejszym niż 1 000 000  2. Blog / artykuł musi koncentrować się na odpowiednim temacie składającym się z co najmniej 500 słów. Musi pozytywnie przekazywać informacje o Exerglobal.
3. Wszystkie języki są dozwolone, ale jeśli ktoś weźmie angielski artykuł i przekonwertuje go na inny język, nie zostanie zaakceptowany i taka osoba zostanie zdyskwalifikowana z całej kampanii. Akceptowane są tylko oryginalne artykuły.
 4. Artykuły muszą być dostępne do końca tej kampanii. Usunięcie / usunięcie wcześniejszego wpisu spowoduje dyskwalifikację i brak nagród. 5. The article must have a link to our website, telegram channel and Bitcointalk ANN thread. You are not allowed to use Shortener links (TinyURL, Bit.ly, etc.).
6. Podaj swoją nazwę użytkownika i profil Bitcointalk na końcu artykułu, aby można było zweryfikować autentyczność i łatwo zdefiniować stawki.
7. Maksymalna liczba zgłoszeń dowolnego uczestnika = 5 unikalnych artykułów i musi być publikowana tylko na różnych stronach.
Nagrody:

1. Słaba jakość: 1 Stawka
2. Średnia jakość: 2 Stawki
3. Dobra jakość: 3 Stawki
4. Wysoka Jakość: 4 Stawki

Jak dołączyć:

Aby się zarejestrowac użyj linku poniżej:Spreadsheet


Rules:

1. Każdy kontent będzie oceniany pod względem: jakości, wyświetleń i efektu.
2. Film musi trwać co najmniej 2 minuty, krótsze filmy nie są akceptowane.
3. Twój kanał musi mieć conajmniej 50 subskrybentów .
4. Każdy język jest akceptowany, ale preferowany jest angielski.
5. Film musi być oryginalny. Kopiowanie grafiki, tekstu i innych treści jest niedozwolone. (Możesz używać oficjalnych zdjęć, logo, zdjęć opublikowanych na stronach internetowych, w temacie ANN, na Twitterze i Facebooku)
6. Aby udowodnić autorstwo, Twój profil Bitcointalk musi zostać dodany do opisu filmu.

Nagrody:

1. Niska jakosć : 1 Stake
2. Średnia Jakosc: 2 Stakes
3. Dobra Jakosc: 3 Stakes

4. 1000+ Subskrybentów: 1 Stawka
5. 2500+ Subsrybewntów 2 Stawki
6. 5000+ Subsckrybentów: 3 Stawki

Jak dołączyć:

Aby się zarejestrowac użyj linku poniżej:Arkusz


 Mamy również specjalną nagrodę dla 3 najlepszych uczestników kampanii Bounty.
Twoja aktywność będzie ściśle monitorowana, a pod koniec kampanii wybierze nas 3 użytkowników.
3 Wybranych uczestników Kampanii otrzyma 10 % wsztstkich tokenów przeznaczonych dla kampanii Bounty.
 


11  Alternate cryptocurrencies / Altcoin Discussion / Takeover of PoS blockchain on the example of Steem on: March 10, 2020, 10:01:43 AM
Steem is a blockchain-based social platform. So when you create content, it is saved on the Steem network, in short you get crypto for posting valuable content.However, Steem has a dark history - the so-called Ninja Mining, a classic element in cryptography. The creators Ned Scott and Dan Larimer have been mining the cryptocurrencies for a few days together with others (in the sense of the entry itself was announced, but without any documentation on how to run the PoW node, so they mined a lot of coins). Dan Larimer left the project probably in 2016 and started developing EOS, and Ned Scott continued his work. The company "Steemit Inc" founded by Ned is dedicated to providing the Steem node, hiring programmers and the Steemit.com Ok interface. 3 weeks ago Justin Sun (the one from Tron) bought Steemit thinking he was buying Steem (blockchain). The scandal was quite big, because users were confronted with a fact that was done. Justin often announced that he would take over the network and it would be fun on Tron and all. Ok. 1 week ago, the Witnesses (such counterparts of miners, but selected by the community) activated Soft Fork to block Justin's access to their funds, which he bought on the occasion of Steem's purchase, and today the septic tank has been spilled - Asian stock exchanges such as Binance,(funds are safu) Huobi or Poloniex (this one belongs to Justin Sun himself) using client funds, locked them in the network (stake) and chose their witnesses, completely namelessly taking over the network. What's the moral of this? Of course it's worth to be careful when investing in such shitcoins - even with TOP 100 as you can see. At the same time, you should watch out for the stock exchanges, which hold your money. Not your keys, not your bitcoin. Keeping your money on the stock exchange does not have to mean losing it, but also using it in quite controversial stocks? Three - it is quite possible that this does not only apply to DPoS, but also to Proof of Stake itself. Often the creators generate 100% of the tokens at once and then sell them on the stock exchanges. How do you know that by the way they don't buy them back (or get them) and don't have 51% of shares in the network?

https://www.youtube.com/watch?v=qF5ojlv6TL0

Post inspired by : https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=21&t=33607
12  Local / Alternatywne kryptowaluty / NetBox- Następna przeglądarka która płaci on: January 19, 2020, 07:25:56 PM

Tak jak w temacie.
Przeglądarka jest oparta na Masternodach.
Zarabiac mozna po przez zwykłe uzytkowanie, staking lub po przez masternody.
5 miesięcy temu wystarczyło mieć włączoną przeglądarkę żeby naliczało , można było wtedy dostać około 20 nbx ( około 0.00012 btc, cena się waha od 1000-600 satoshi za jeden)
Minus jest taki że ich portfel ich musi być zawsze włączony.
https://netbox.global/browser
https://crex24.com/pl/exchange/NBX-BTC

Wolumen znikomy, aczkolwiek jak na projekt masternode już sporo jest na rynku, a cena w sumie urosła co jest dosyć dziwne.


Netbox.Browser to aplikacja na PC i urządzenia mobilne, której główną funkcją, oprócz dostępu do zasobów sieciowych, jest utrzymanie funkcjonowania sieci blockchain Netbox.Chain. Netbox.Browser to pierwsza przeglądarka internetowa, która nie ma scentralizowanej infrastruktury: wszystkie dane osobowe użytkowników należą tylko do nich, a decyzje dotyczące obszarów rozwoju produktu podejmowane są przez społeczność. Infrastruktura Netbox.Browser jest całkowicie przejrzysta i rozproszona, ponieważ jest przechowywana bez użycia centralnych serwerów w strukturach blockchain Netbox.Chain. Indywidualny adres w sieci blockchain jest przypisany do każdej przeglądarki internetowej; ten adres może przechowywać Netbox.Coins - walutę sieci blockchain Netbox.Chain. Im większa jest aktywna publiczność przeglądarki internetowej, tym szybsze i bardziej niezawodne transakcje są przeprowadzane w blockchain.  Opis ich strony internetowej.
13  Local / Nowe kryptowaluty i tokeny / [ANN][IEO]HDX - Najlepsza Giełda Cyfrowych Aktywów! - 2019 - ! HYDAX! on: November 28, 2019, 12:21:54 PM


 HDX, Najbardziej wartościowy token jaki możesz mieć!  
   Hydax Najlepsze cyfrowe aktywa giełd 2019!    

   Dołącz do  Hydax.com     |     Zacznij Handlować już Teraz!    
Giełda Hydax  - Giełda oferująca HDX

   💰 Co możesz zrobic z HDX 💰    

Dokonuj wpłat na wdrażanie tokenów / OTC / Nody instytucjonalne / Ekosystem nodów
Bierz udział w ekskluzywnych parach handlowych HDX
Zdobądź przywilej w głosowaniu
Dokonuj płatności w ekosystem gier
Uzyskaj przychód za polecenia / nagrody z Bounty
Dołącz do Globalnego Programu PartnerskiegoCzym jest giełda HYDAX

   Hydax.comjest bezpieczną, godną zaufania i innowacyjną platformą handlu aktywami cyfrowymi.Giełda  Hydax jest w stanie przetwarzać miliony transakcji w tym samym czasie, ma wiele rozproszonych węzłów i rygorystyczny model kontroli ryzyka, oddzielne przechowywanie cold wallet i hot wallet. Firma Hydax jest zaangażowana w tworzenie najlepszej globalnej giełdy kryptowalut, która obsługuje całą branżę blockchain.

Cele

Waluty & Wdrożenia:

    Hydax.com ma ścisłą procedurę wdrażania tokenów. Obecnie ma około 10 par handlowych z USDT i kilka z BTC oraz  ETH.Hydax.com W  przyszłości zostanie wdrożone więcej wartościowych tokenów.IEOs:


Witryna & Mobilna (Android/IOS) Platforma Handlowa:

Witryna & Mobilna (Android/IOS) Platforma Handlowa są już dostępne. Dołącz do Handlowania w każdym momencie.


Społeczność & Aktywności:
 

 Dołącz do Grupy Hydax na Telegramie po więcej informacji!

Funkcje Giełdy

 Globalna społeczność z potencjałem na miliony użytkowników
 Silna tehniczna i bezpieczna gwarancja
 Działa 24/7 w ciągu roku
 Wysoko jakościowo projekty
 Zapewniamy inkubator dla początkowych projektów

   💰 Opcje & Handel Futures 💰    

Platforma handlowa instrumentami pochodnymi jest już w fazie testów beta. Będzie gotowa w czwartym kwartale 2019 r. Przychody / Nagrody za Bounty.
14  Local / Nowe kryptowaluty i tokeny / [ANN] [NASP] Nanospectral - Pierwsza Platforma Spektrometryczna| POS+MN | ICO on: November 17, 2019, 01:22:56 PM

WITRYNA  |  DISCORD  |  TWITTER  |  FACEBOOK |  GITHUB |  WHITEPAPER

NANOSPECTRAL

Pierwszy na świecie ekosystem i zdecentralizowana platforma
do zastosowań spektrometrycznych

Nasza rewolucyjna platforma została zaprojektowana do tworzenia
własnnego ekosystemU blockchain reprezentujego radykalnie nową
platforme naukowa i handlowa do szybkiej charakteryzacji
i zrozumienia funkcjonalności w naukach przyrodniczych, biotechnologii,
opieki zdrowotnej, nauce o żywności oraz technologi.Technologia

NanoSpectral dąży do przełomu poprzez opracowanie radykalnie nowej platformy naukowej i komercyjnej do szybkich pomiarów i zrozumienia funkcjonalności w biotechnologii.
Otworzymy nowy obszar w naukach biologicznych i inżynierii poprzez badanie i opisywanie systemów biologicznych poprzez nieniszczące monitorowanie ich interakcji ze światłem bliskiej podczerwieni (NIR), biorąc pod uwagę nie tylko bezpośrednie interakcje światła z konkretnymi związkami (obecny stan - metody sztuki), ale także z otaczającą je wodą, która jest obecna w każdym układzie biologicznym (unikalne dla tego podejścia)
Obok platformy stosującej nanotechnologie nowej generacji opracowujemy unikalny ręczny zintegrowany spektrometr fotoniczny, który będzie miał docelową rozdzielczość i precyzję pierwszy w swoim rodzaju, zapewni on niezbędne narzędzie do jakościowej i ilościowej zaawansowanej charakteryzacji szerokiej gamy systemów biologicznych.Kluczowe właściowości

Światowa zdecentralizowana platforma do charakteryzowania systemów biologicznych
Przenośne spektrometry z transformatą Fouriera o ultrawysokiej rozdzielczości
Platforma oparta na Blockchain wykorzystująca monety NASP jako podstawowy komponent zapewniający różne funkcjonalności
Globalne i niestandardowe rozwiązania z izolowanymi danymi osobowymiaWyzwania współczesnej spektrometrii

Czasochłonne i drogie
Ogromne wysiłki inżynieryjne
Integracja podejść multidyscyplinarnych
Charakterystyka całego systemu
Odpowiednie urządzenia charakteryzująceRozwiązania nanospektralne

Tworzymy kompleksowe rozwiązania dla szerokiej gamy aplikacji, które pozwolą przezwyciężyć obecne ograniczenia technologiczne, zapewniając metody lepszej charakterystyki i zrozumienia świata biologicznego.

Poznamy
Globalną wysoce interdyscyplinarna platforme
Szybkie, wykonalne i niedrogie podejścia
Szybkie, niedrogie i precyzyjne metody
Nowe metodologie
Ocena całego systemu
Urządzenia do charakteryzowania nowej generacjiNASP Monety i Blockchain

Nazwa monetu:NASP
Algorytm:Quark
Typ Monety:POS & MN
Ilość na MN:5,000 NASP
Czas Bloku:1 Minuta
Dojrzałość:101 Bloków
Min czas do stakowania:1 godzina/td]
Premine:10M NASP
Maks. ilość monet:40,000,000 NASP
Szyfrowane transakcje:TAK
______________________________________
NAGRODY NASP
BlokiMNStakowanie
0 - 71990.0090.001
7200 - 172790.90.1
17280 - 3743991
37440 - 575994.50.5
57600 - 777592.250.25
77760 - 979191.350.15
97920 and above0.90.1
______________________________


NASP Portfele

Portfele NASP będą dostępne w dniu 29 października [/sup] 2019 przed 20:00 CET po uruchomieniu blockchain.
Windows  MAC  LinuxNASP Coin ICO

Start Publicznej sprzedazy:29th October 2019 12:00 CET
Start:25 stycznia 2020 12:00 CET
Przeznaczona ilość monet:10,000,000
Przeznaczona ilość moneta na ICO:1,500,000
Hard Cap:€ 1M
Soft Cap:€ 400k
Wartość monety:1 NASP = 0.0002 BTC
Akcepotwane:BTC, ETH
_______________________________________________

Po więcej informacji odwiedź www.nanospectral.com or contact us on discord.NanoSpectral Roadmap

Q3 2019 Koncept rozwoju
Ogólna koncepcja platformy do analizy spektrometrycznej
Specyfikacja przenośnych urządzeń do spektrometrii o ultra wysokiej rozdzielczości

Q4 2019 ICO & Start Peojektu
Pierwszy Blockchain
Wydanie portfela
Uruchomienie ICO i rozpoczęcie sprzedaży w tłumie
Projekt strony internetowej i wydanie oficjalnego dokumentu
Konstrukcja UH-FTS na zintegrowanym układzie fotonicznym
Specyfikacje platformy analitycznej
Notowanie na giełdach

Q1 2020 Rozwój technologi I
Realizacja modułów pojedynczej charakterystyki dla platformy analitycznej
Implementacja bazy danych spektrometrii NIR
Pierwsze fotoniczne zintegrowane układy o ultra wysokiej rozdzielczości
Optymalizacja i w razie potrzeby przeprojektowanie pojedynczych komponentów
Notowanie na głównych giełdach

Q2 2020 Rozwój technologii II i Prototyp
Pierwszy prototyp UH-FTS i jego charakterystyka
Optymalizacja urządzenia i integracja funkcjonalności użytkownika
Montaż modułów pojedynczej platformy w rozwiązanie globalne.
Implementacja algorytmów pierwszej charakteryzacji

Q3 2020
Integracja urządzeń UH-FTS z platformą
Ulepszenia optymalizacji i projektowania
Testowanie funkcjonalności platformy alfa

Q4 2020 Testy  platformy Beta
Testy platformy przez klientów
Ulepszenia funkcjonalności i projektu
Przygotowanie pilotażowej produkcji urządzeń UH-FTSNanoSpectral Linki15  Alternate cryptocurrencies / Altcoin Discussion / What does it mean when project has more than one smart contract? on: October 29, 2019, 11:22:39 AM
Hello
I just do not understand why QuuBe exchange hase two smart contracts?
Can some one more experienced than me look into it?
I asked them on telegram but still no answer (2 days no anwser).
1. https://ethplorer.io/address/0xaaef8b20c61feb54746a3beb86133ae3f65ae72d?from=search
2. https://ethplorer.io/address/0x8c50d40245c98c7563b4d33a59998bad912a7d4c?from=search

and creator: https://ethplorer.io/address/0xae26b2990f1a47b96e3309edee449c7036eb1d31

It seems that creator have more tokens than their total supply.

edit:One project which had two smart contract occurred to be scam that's why I'm also asking
16  Local / Nowe kryptowaluty i tokeny / [ANN][PRE-SALE] !!! CINEMADROM !!! - PLATFORMA FILMOWA NA BLOCKCHAIN !! on: October 17, 2019, 10:09:42 AM


|  WITRYNA  |  BOUNTY |  FILM PROJEKTS  |
 |  WHITE PAPER   |  TWITTER  |  FACEBOOK |  INSTAGRAM  |  TELEGRAM  |
|   REDDIT |  LINKEDIN |17  Local / Nowe kryptowaluty i tokeny / [BOUNTY][5%]🔥 Tokenswim (TKS) | Stokenizowana Ekonomia | Graj i Wygrywaj TKS🚀 on: October 07, 2019, 01:51:10 PM
Zanurz się w stokenizowanej ekonomi
Telegram | Etherscan | Twitter | LinkedIn | Twitter | Instagram | VKontakt | ANN

Ta kampania bounty będzie trwała 15 tygodni
Start 23.9.2019 - koniec: 5.01.2020

Typ tokena: ERC-20
Skrót: TKS
IlośĆ miejsc po przecinku: 8
Maksymalna ilość: 4200 TKS
Alokacja Bounty: 210 TKS

" Tokenswim tworzy portal nawigacyjny dla stokenizowanej ekonomi, która połączy różne najlepiej zdecentralizowane obszary robocze i możliwości inwestycyjne za pośrednictwem różnych łańcuchów bloków. Wszystko skompilowane w jednym miejscu: zdecentralizowane aplikacje z własną otwartą ekonomią, kampaniami premiowymi i różnymi rodzajami airdropów. Naszym celem jest budowanie rozwiązań do dystrybucji zasobów cyfrowych w celu rozpowszechniania wiedzy o dappach na całym świecie.

Token Tokenswim (TKS) to token użytkowy ERC-20 używany do nagradzania autorów platformy i wczesnych użytkowników dappów, napiwków  oraz jest główną walutą w zdecentralizowanych aplikacjach tworzonych przez Tokenswim. Maksymalna podaż TKS wynosi 4200. Tokenswim postanowił oddać 5% całkowitej podaży wczesnym współpracownikom projektu."

Wypełnić przed dołączeniem!

Generalne Zasady
- Portfel ETH wymagany
- Uczestnicy bounty muszą dołączyć do tej grupy na telgramie: https://telegram.me/tokenswim
- W przypadku pytań dotyczących kampanii bountyj przejdź do okna czatu na stronie internetowej Tokenswim: https://tokenswim.com/
- Konot Bitcointalk musi być starsze niż 1 mieiąc
- KYC nie wymagane
- Właściciele i menedżerowie mają prawo do zmiany zasad i wprowadzania innych uzasadnionych zmian, jeśli są konieczne
- Uczestnicy rozpowszechniający  FUD (nieprawdziwe informacje) zostaną zdyskwalifikowani.
- Kliknij „Apply”, aby zarejestrować się w konkretnej kampanii nagród
Oczekuje się, że każdy uczestnik opublikuje dowód uczestnictwa w głównym wątku, aby zakwalifikować się do dowolnej kampanii:
Code:
#Proof of Participation
Campaigns Joined:
Bitcointalk Username:
Bitcointalk Profile Url:
Alokacja bounty
Tokenswim: 20%
Twitter: 10%
Dapp: 30%
Content: 30%
Instagram: 5%
Tłumaczenia: 15%

Aplikacjr dołączenia

Tokenswim: https://forms.gle/k92BDywq9SV5DcNJ9
Twitter: https://forms.gle/xBZPcRCuGWsKTmdS9
Dapp: https://forms.gle/mMaD5z5rLevBLKa96
Kontent: https://forms.gle/J7M6dNiqw8fb78mu5
Instagram: https://forms.gle/YUGzcB9RRxQvgpwW8
Dostępne kampnie

20% jest przeznaczone do kampanii Tokenswim

Zostaw opinie o dapp na Tokenswim.com

- Odwiedź stronę Tokenswim tutaj zostaw komentarz pod jakimkolwiek DAPP.
- Napisz małą szczerą recenzje  (max. 1000 liter) i wybierz ocenę od 1-5.
- Przeglądarka Ethereum /MetaMask wymagana Kliknij HERE aby pobrać.
- Recenzje nie mogą być odwoływane ani edytowane przez użytkownika, dlatego należy zachować ostrożność przed podpisaniem potwierdzenia.
- Nadużycie doprowadzi do dyskwalifikacji.
- Uczestnicy muszą przesyłać swoje prace w tym wątku co tydzień przed poniedziałkiem następnego tygodnia.
- Maksymalnie 5 komentarzy na osobę.
[size=100]
DOŁĄCZ DO KAMPANI TOKENSWIM:
https://forms.gle/k92BDywq9SV5DcNJ9

[/b][/size][/color]

10%  Jest przeznaczone do kampani na Twitterze

1. Stwórz oryginalnego tweeta o Tokenswim
[size=150]Poniżej 1,000 followersówów: 10 stawek
Pomiędzy 1,000 - 5,000 followersów: 30 stawek
Pomiędzy 5,000 - 10,000 followersów: 50 stawek
Ponad 10,000 followersów: 100 stawek

2. Retweet tweeta z Tokenswim

Poniżej 1,000 followersów: 1 stawkę
Pomiędzy 1,000 - 5,000 followersów: 3 stawek
Pomiędzy 5,000 - 10,000 followersów: 5 stawek
Ponad 10,000 followersów: 10 stawek

Pomiędzy:

- Musisz obserwować Tokenswim na Twitter: https://twitter.com/tokenswim
- Uczestnicy muszą przesyłać swoje prace w głównym wątku co tydzień przed niedzielą

- Tweety muszą zawirać @tokenswim i hashtaagi #tokenswim #blockchain #dapp #trx #eos #eth
- Raporty muszą być wykonane w cytacie
- Max 5 repostów/posts przez tydzień
[/size]
[size=100]DOŁĄCZ DO KAMPANI TWITTER :
https://forms.gle/xBZPcRCuGWsKTmdS9

[/size]
30% Jest zalokowane w kampani Dapp

GRAJ W FOOTBATTLE!
- Zaloguj się telefonem bądź portfelem Ethereum /MetaMask (rekomendowany)
- Graj w grę FOOTBATTLE: https://tokenswim.com/item/?v=footbattle (Click Uruchom Dapp aby zagrać)
Weryfikacja numeru telefonu jest obowiązkowa, aby zakwalifikować się do płatności TKS
- Użytkownik musi dotrzeć do co najmniej 1000 fanów w grze

Pod koniec kampanii nagród gracze otrzymają następujące ilosci stawek:
- 1,000 fanów lub więcej: j20 stawek
- 10,000 fanów lub więcej: 50 stawek
- 100 000, fanów lub więcej: 100 stawek

URUCHOM DAPP

DOŁĄCZ DO KAMPANI DAPP:
[url]https://forms.gle/mMaD5z5rLevBLKa96[/url]

[/url]

30% jest przeznaczone do kampani twórczej

  Utwórz film na Youtube Tokenswim
- Filmy muszą trwać co najmniej 2,5 minuty
- Wideo może być w dowolnym języku
- Opis musi zawierać link do strony internetowej
  - Film musi wyjaśniać definicję terminów takich jak „Dapps”, „Bounties” i „Airdrops”
- Maksymalnie 3 zgłoszenia na uczestnika
Utwórz artykuł o Tokenswim

- Artykuł / post na blogu musi zawierać co najmniej 300 słów
- Musi zawierać co najmniej 2 linki do strony internetowej
- Maksymalnie 3 zgłoszenia na uczestnika
Wysoka Jakość : 250 stawek
Średnia Jakość : 100 stawek
Słaba Jakość: 50 stawek

Wstaw Tokenswim na twojąstronę

- 50-1000 stawek zaleznie od zasięgu i jakości

DOŁĄCZ DO KAMPANI TWÓRCZEJ:
[url]https://forms.gle/J7M6dNiqw8fb78mu5[/url]
[/url]

5% jest przeznaczone dla kampani na Instagramie
1. Twórz oryginalne posty o Tokenswim

Poniżej 1,000 followersów: 10 stawek
Pomiędzy 1,000 - 5,000 followersów: 30 stawek
Pomiędzy 5,000 - 10,000 followersów: 50 stawek
Ponad 10,000 followersów: 100 stawek

2. Udostępniaj  treści od Tokenswim

Poniżej 1,000 followersów: 1 stawkę
Pomiędzy 1,000 - 5,000 followersów: 3 stawek
Pomiędzy 5,000 - 10,000 followersów: 5 stawek
Ponad 10,000 followersów: 10 stawek
Pomiędzy:

- Musisz obserwować Tokenswim na Instagramie: https://instagram.com/tokenswim
- Uczestniczy muszą zglosić swoją pracy w kazdy tydzień przed niedzielą

- Posts muszą zawierać @tokenswim i hasztagi #tokenswim #blockchain #dapp #trx #eos #eth
- Max 5 rudostępnień/postów na tydzień

DOŁĄCZ DO KAMPANI NA INSTAGRAMIE:
https://forms.gle/YUGzcB9RRxQvgpwW8


10% jest przeznaczone na kampanie  tłumaczeń©
Przetłumacz treść na twój język

Szukamy tłumaczy dla wybranych języków

Arabic: 100 stawek Zarezerwowany
Indian: 100 stawek
Indonesian:  100 stawek
Russian: 100 stawek Zarezerwowany
Japanese: 200 stawek
Chinese: 200 stawek
Korean: 200 stawek
Portuguese: 50 stawek
Spanish: 100 stawek
Turkish: 50 stawek
Vietnamese: 200 stawek Zarezerwowany
Pillipinas: 200 stawek
Polski: 100 stawek Zarezerwowany

WYSŁIJ WIADOMOŚĆ DO BOUNTY MENADŻERA ABY ZAAPLIKOWAĆ
[/b]
Spreadsheet

Tokenswim
Dapp
Content
Twitter
Translate
Instagram

18  Local / Nowe kryptowaluty i tokeny / [ANN] STREAMIT COIN - PLATFORMA DO STREAMOWANIA NA TWITCH & YOUTUBE on: September 15, 2019, 05:49:07 PM
Pierwsze zdecentralizowane rozwiązanie dla Streamerów & Vlogerów
StreamIT oparty na Blockchain daje milionom streamerów na całym świecie szansę na transmisję strumieniową lub vlogowanie na pełny etat i rozwój. Każdy streamer lub vlogger marzy o  posiadaniu milionów subskrybentów, ale oprócz zwykłej zawartości lub ciekawych wpisów, do tej pory nie mieli nic więcej do zaoferowania subskrybentom. Tak więc baza subskrybentów jest całkowicie zależna od tego, czy Twoje treści będą chwytliwe albo chociaż trochę wpasują się w kanon tego co popularne. StreamIt Video bot jest tutaj, aby pomóc  streamerom i vloggerom, takim jak Ty, zatrzymać widzów i zbudować swój kanał.                 
1. Jesteś streamerem lub vlogerem? Twoje statystyki spadają? Nie masz pomysłu na promocję swojego kanału na twitch lub youtube? Mamy coś dla ciebie!


2. Dzięki platformie Streamit będziesz mógł uzyskać lepszą statystykę i więcej widzów niż kiedykolwiek wcześniej! To proste! Sprawdź naszą stronę internetową i kup monety streamit!


3. Teraz nasz system pokaże Ci, ile widzów możesz zdobyć i jak wielu nowych obserwujących dołączy do twojego kanału! Dzięki monetom Streamit możesz nagradzać widzów na podstawie czasu, w którym możesz obserwować i tego, jak bardzo cię kochają! Dostajesz widzów, a widzowie dostają pieniądze


4. Teraz możesz czuć się szczęśliwy! Nie musisz się martwić o promocję swojego kanału, bo my sobie z tym poradzimy. Wypromujemy Twój strumień wśród nowych widzów. Będizesz  mógł zarobić pieniądze na reklamach i nowych subskrybentach [/center


Specyfikacje monety


Dystrubucja Nagrody za Blok


ROAD MAP


LICENCJA STREAMIThttps://beta.companieshouse.gov.uk/company/12161799


PORTFELE PIVX 3.2.2

               


GIEŁDY
STATYSTYKI MASTERNODE & SERWISY MONITURUJĄCEMEDIA SOCJALNE

                                 

OFICJALNE TŁUMACZENIA
ARABIC   https://bitcointalk.org/index.php?topic=5175799.0
TURKISH https://bitcointalk.org/index.php?topic=5175416.0
ITALIAN  https://bitcointalk.org/index.php?topic=5175610.0
FRENCH  
FILIPINO
HINDI
RUSSIAN https://bitcointalk.org/index.php?topic=5174423
DUTCH
KOREAN
GERMAN
ROMANIAN
POLISH
PORTUGUESE
GREEK https://bitcointalk.org/index.php?topic=5175613.0
SPANISH
CHINESE https://bitcointalk.org/index.php?topic=5175619.0
INDONESIAN
JAPANESE

10 STREAM COINS ZA TŁUMACZENIE
19  Local / Nowe kryptowaluty i tokeny / [ANN]🔥🔥 POS+MN | 🍒BARE - Platfroma dla dorosłych 🍓| Presale trwa on: June 24, 2019, 01:09:43 PM
Bare coin

Bezpieczeństwo i anonimowość, orientacja na społeczność oraz odporność na inflacje.  

Linki

DISCORD | GITHUB | PORTFELE | WHITEPAPER | EXPLORER | TWITTER |ROADMAP

🍓 Platforma  Bare  🍓

Czy jest platfroma Bare? Pornografia, nagość, treśc dla dorosłych wszelkiej maści i formy jest ważną częścią aktywności seksualnej dorosłych i codziennego życia.  Pomimo mnóstwa treści, rzadko dostajemy to, czego chcieliśmy.
Platforma Bare zapewni dokładnie to, czego potrzebuje konsument. W jaki sposób? Każdy konsument na platformie może utworzyć prośbę o określoną treść, uzyskać cennik i zapłacić za nią samodzielnie lub z pomocą innych zainteresowanych konsumentów.
Komfort, wybór treści, która jest dla Ciebie odpowiednia, różne sposoby interakcji między twórcą treści i użytkownika, prośby o treści na poziomie społeczności lub indywidualnie. TAK działa platfroma Bare.
Moderacja, wygodne wyszukiwanie treści, tabu i preferencje, zwrot pieniędzy oraz upodobania to narzędzia, które użytkownicy, twórcy treści i zespół Bare wykorzystają do utrzymania komfortowego współistnienia na platformie Bare.
Wspieraj swojego ulubionego twórcę i zaspokajaj swoje pragnienia jako konsumenta lub zarabiaj na swoich materiałach oraz zwiększaj liczbę odbiorców jako twórcy treści. A wszystko za pomocą Bare Coin anonimowo i bezpiecznie.
Więcej o platfromie:
https://telegra.ph/Welcome-to-BareBlog-06-17

Nagrody za blok
Nagrody są niskie w celu utrzymania małej podaży monety.

Presale

Zespół postanowił skorzystać z presale. Budżet projektu zostanie wykorzystany do zatrudnienia nowych specjalistów (deweloperów i projektantów), aby przyciągnąć uwagę użytkowników i twórców treści poprzez kampanie marketingoweoraz na wdrożenie Bare coin na giełdy i serwisy informacyjne.
Specyfikacja

Nazwa Monety: BARE
Skrót: BARE
Algorytm: QUARK
Tyo monety: POS+MN
Czas bloku: 60 Seconds
Premine: 35 000
Całkowita ilość: 4 000 000
Czas dojrzewania: 24 blocks
Minimalny czas stakowania: 8 godzin

PoS nagroda: 15%
Masternode nagroda: 85%
Ilość na  Masternode: 1000 BARE

Kampania zaproszeń na platformie Discord trwa

Kampania tłumaczeń!

50 BARE za tłumaczenie
Russian ANN : https://bitcointalk.org/index.php?topic=5154727
German ANN : https://bitcointalk.org/index.php?topic=5157157
Italian ANN : https://bitcointalk.org/index.php?topic=5157205

20  Local / Nowe kryptowaluty i tokeny / [ANN]⭐[STO] Stellerro - Przyszłość inwestowania w Cyfrowe Papiery Wartościowe📊 on: June 07, 2019, 09:17:19 AM


Witryna | Two-Pager | DECK | LinkedIn | Twitter | Facebook | Youtube | Telegram | Instagram | Blog | Reddit | Bounty | Bounty0xOdkryj Stellerro™
Stellerro™ jest pierwszą alternatywną platformą bankową dla inwestycji tego typu, wprowadzającą innowacyjny sposób dla rozwijającej się branży cyfrowych papierów wartościowych, zapewniająca firmom przestrzeganie właściwych procedur, gwarantowania emisji i warunków wielu regulowanych jurysdykcji.

Stellerro™ Całkowicie regulowana sprzedaż
Weź udział w pełni zgodnym z ESMA  STO regulowanym przez czołowe instytucje.

Dlaczego STO?
W ten sposób finansowa tokenizacja i zasoby cyfrowe przekształcą przyszłość rynków kapitałowych.
Nasz Roadmap
Fakty o naszym tokenie
Model przychodów, długoterminowa strategia dochodowości i profesjonalne zarządzanie dystrybucją związane z tokenem bezpieczeństwa STRO.
Sprzedaż prywatna: od 1 czerwca do 14 czerwca | Główna sprzedaż: 15 czerwca - 15 sierpnia
Regulowana przez ESMA-Spanish securities law,
Nasi inwestorzy otrzymają `12.5% Własności i dywidend z firmy.


Użycie funduszy
Firma jest obecnie uruchamiana przez założycieli. Środki zostaną wykorzystane do przyspieszenia planu wdrożenia dzięki zwiększonej szybkości wdrażania.

Legalność & Zgodność działań
Stellerro współpracuje z najlepszymi stronami prawnymi, regulacyjnymi i finansowymi w branży.

Założyciele i dział doradców
Kierownicy rynków kapitałowych i weterani Blockchain.

Zespół Operacyjny
Znamy tajemnice najbardziej udanych biznesów na świecie.

DLACZEGO TERAZ?

KONTAKT
Info@stellerro.com https://www.stellerro.com/
STELLERRO EUROPE, S.L. Paseo de Gracia, 50, 5th Floor, 08007 Barcelona© 2019 STELLERRO LTD ・ Wszystkie prawa zastrzeżone
Pages: [1] 2 3 4 »
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!