Bitcoin Forum
October 27, 2020, 09:10:01 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 0.20.0 [Torrent]
 
  Home Help Search Login Register More  
  Show Posts
Pages: [1]
1  Local / Alternatif Kripto-Paralar / NITROUS COİN (masternode severlere) on: August 15, 2018, 11:51:16 AM


www.nitrouscoin.io

nitrous coin başlıkta bahsettiğim gibi bir masternode coini . 2 aylık bir proje .. 25 milyom max supplyı var . şu an sirkulasyonda olan 4.5 mılyon.. geri kalan 20.5 milyon masternode yapan yatırımcılara yavaş yavaş staking ve masternode ödülü olarak veriliyor .. pasif bir gelir sağlıyor .. genelde kimse rewardleri satmıyor projenin daha ele gelip volume yakalamasını beklıyoruz .. şu an cyroptobridge ya da coinexchange den almak mumkun .. 10k coin ile masternode kuruluyor .. masternode kurulumu karışık değil . anlaşılır bir guide ları var .
amaçları araçlarla ilgili e ticaret siteleriyle ortaklık . nitrous kullanarak alış verış sağlamnası amaçlanıyor .. şimdilik 1-2 yerle anlaştılar. ekibin söylediğine göre listede 20 e ticaret sitesi var . ledger nano ya entegrasyonları eylul ekım ayları gıbı saglanıcak .. bildiğiniz gibi ledger nano hatrı sayılır 30 coin ile iş birliği içinde .. prestij açısından bu ortaklık nitrous açısından önemli olucak .. bu entegrasyondan sonra bittrex e kapagı atmak var proje açısından .. masternode düşünenler için şu an uygun fıyatlı bır proje .. onumuzdekı hedeflerıne ulastıktan sonra x10 yapıcagı kesin gozukuyor .. masternode da kilitli coin sayısı %60 buda sirkulasyonu cok dusuruyor .. daha tam reklamı yapılmadı projenın olgunlaşması beklenıyor . şu an ki fiyatlara ilerde almak mumkun olmayabılır . o yuzden 0.1 0.12 btc lık bır yatırımla cok riske etmeden masternode grup orta vadelı bır yatırım yapabılırsınız .. incelemenızı tavsıye ederım .. ekipleride şu ana kadar gordugum en iyi ekıp .ilgili , fikir alış verişine acık .hızlı üretken ..updateleri ışık hızıyla yapıyorlar.. bu da yatırımınız esnasında beklemeyı daha kabul edılebılır kılıyor .. aylarca hiç bırsey yapmayan coinlere yatırım yapmaktansa ben şahsen hareketlı yenı projelerı daha cok sevıyorum ve ışık goruyorum .. uzun lafın kısası keşfedılmemış projelere yonelmek lazım .. ben önumuzdekı bır dahakı boga sezonunda eskı projelerın cok deger kazanıcagını duşunmuyorum .. daha yenı projelere bogalar yonelıp para arayacaklardır .. kolay gelsin ..

2  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Alt coinlerde ne dönüyor para kazanma taktikleri on: February 19, 2018, 03:09:52 PM
Öncelikle şunu söylemek istiyorum . Altcoinlere 25 bin dolar yatırmış bunuda 120 bin dolar yapmiş bir insan olarak tecrubelerimi paylaşıcam . Youtube da kendini kripto para uzmanı zanneden . Çayını kahvesini almiş kendi şovunu yapan bir bok bilmeyen hatta türkçe dahi konuşamayan insan çeşitleri gördum . Her alanda oldugu gibi bu alanda da boş adam üretmekten geei kalmamışız . Bu yüzden burdan bir kaç tecrubemi paylaşıp faydalı olabilirsem ne ala .. konuya gelelim kripto para olayı nası dönüyor ..

1) öncelikle kripto para borsalarinda fiyatlari spot satışlar belirler yani anlık alış satışlar . 10 bin dolar olan btc kurunu elindeki btc yi 9700 e satmak isteyen biri kuru düşürebilir . 9700 e satışa koyar ve artık kur 9700 dür .

2) şu anki parakende alici ve satıcıların bizler gibi vatandaşlarin oluşturdugu toplam market cap 350-400 milyar dolardir . Arada bir gokten 1 gun içinde 150-200 milyar dolar borsaya girer bu alımı yapanlar pumpci dediğimiz abilerden ya da şirket ya da kurumlardan oluşur . Çeşitli kripto eğitmenlerinden duyduğmuza göre bu aktarılan ciddi paralar amerikan borsasından aktarılmaktatır .

3)fiyat düzenlemesi kur gereğinden yukarda ya da aşagıda ise zamanla gercek değerine ya da adet başı düşen değere coin fiyatlari çekilir anlamına gelir .

4) pump yapılacagını anlık ciddi para girişlerinden anlayabılırsınız . Bu hafta sonu yaklasık 150 milyar dolar bir giriş oldu ktipto borsasına ve şu an yavas yavas 2 ser 3 er coinlere yuzde 30-40 pumplar gelmeye başladı ..

5) coin alırken projeden cok coinin niteliğine yani işlevine dikkat etmelıyız . Proje white peper yazmak  kolaydır . Uygulamak zordur . Ayrıca çok reklamı yapılan çok anılan hacmi büyümüş coinler en guvenılır aynı zamanda en az kazandıranlardir . Ama garantidir .

6)piyasayı sürekli takıp etmek ve dip fiyatlari tahmın edebılme tecrubesıne sahıp olmak gerekir . Kendinize her zaman bir alım aralıgı belirleyın . Ve coin almak için acele etmeyın 3 sentten bir coin 15 sente cıkmışsa bilinki onun değeri 7-8 den fazla etmez . 7-8 in altına indiğinde alın . Örnek olarak soyluyorum tabıkı


7)anlık alış satışlar risklidir . 3 kere anlık alıs satıstan parada kazansanız . Enın sonunda kur yukarı ya da aşagı ciddi oynama yapacagı için sızı herzaman terste bırakır . Ve zararlı cıkarsız . Anlık alıs satıstan para kazanmanın tek yolu piyasanın aşagı yönlu olmasi ya da alıp satıp adet artırmaya calıstıgınız coinin fiyatının aşagı yonlu olmasi gerekır . En garanti yol boyledir . Elinizdeki coin deger  kaybedıyorsa bir kısmını anlık alıp satıp adedinizi artırabılırsınız .


Cool coinlerin nitelık ve potansıyellerini gorup ulasabılcekleri hacımleri tahmın edın ve ona gore yatırımınızı yapın sırf cok konusuluyor diye bir tokene para yatırmayın coin alın . Tokenlerin kullanım alanı sınırlıdır 

9)çok garantı gormuyorsanız . İco satın almayın sonra 1 sene bekleyip  zaman kaybedebılırsınız . Kripto para borsasında zaman kaybetmek para kaybetmekten daha onemlidir ..

10)benim tavsiyem şu dönemde safınızı belirleyin ve bekleyin . Elınızdekı coin yuzde 20 pump yedı die cıkıp baska yere gecmeyin inandignız yerde kalın . Yuksek fiyattan satabılırsenız su aralar düşünce tekrar alın adet artırın . Şu anki borsanın gidişatina gore mart ayı baya hareketlenıcek elinizdekiler yuzde 40 degerlenınce satmanızı ve piyasanın tekrar aşagı yonlu hareket etmesını beklemenızı tavsıye ederım yoksa kalakalabılırsınız .

11)tukarı yonlu hareket basladıktan sonra sakın coinden coine atlamayın aaa bu cıkıo bunu alayım fln yapmayın direk indirirker fiyatı satacak keriz geldi diye . Unutmayın piyasanın yuzde 60 ı babaların elinde o yuzden harektsiz kalıp kazanım elde edınce onlarla beraber paralel hareket edıo paranızı alın sonra ıstersenız . Pıyasa duşmeye başlayınca uygun fiyattan yıne koin alımı yapabılırsınız ..


Kolay gelsin iyi şanslar
Pages: [1]
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!