Bitcoin Forum
June 25, 2022, 04:16:50 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 23.0 [Torrent]
 
  Home Help Search Login Register More  
  Show Posts
Pages: [1]
1  Local / Polski / Pytanie o koparki Bitcoin on: September 10, 2019, 10:56:13 AM
Cześć mam pytanie jakie obecnie koparki do BTC opłaca się kupić i z kad je brać ?
PS:Braciak chce nadwyżkę z prądu przejeść na BTC Wink
2  Bitcoin / Bitcoin Discussion / Bitcoin POW flaw. on: October 26, 2017, 10:59:22 PM
Look at this picture and convince me that bitcoin POW is not flawed ?
I was trying send some BTC and bamm. I am waiting and waiting.
Then 1st idea was that have to be BCH EDA for sure and here we go.
This POW difficulty system is broken. Bitcoin loose 50% of security because someone  will mine shitcoin in speed of light Smiley .
It is like bribing miners. This will cause again to spike fees like creazy.
EDA is not perfect for BCH - last time whan I wanted dump BCH on exchange it took over 15h to move coin into Bitfinex.
(1hour per block or more because miners decided to turn on EDA )

Conclusion is POW i garbage at end for providing stability of current system.
EDA is pice of shit too it blocks network from time to time.

What we can do about it besides switch to alternatives ?

PS: https://fork.lol/blocks/time - data source


3  Alternate cryptocurrencies / Altcoin Discussion / Do you know what will happen tomorow ? on: September 13, 2017, 10:43:33 PM
According to source here : https://www.icoalert.com/

We will start about 23 ICOs tomorrow !
What do you think about that ?
Will all of them fill 50m$ in 5min ?

This market is getting really hard to track .


4  Local / Alternatywne kryptowaluty / [ANN] BurstIQ (BIQ)💚 💢 💚 ▐ Platforma do handlu danymi medycznymi▐ 💚 💢 💚 on: August 28, 2017, 10:35:11 PM

Obecnie trwa ICO - można dołączać
Jęsli jesteś zainteresowny prosimy o kontakt
info@burstiq.com


Ze względu na coraz większe znaczenie danych w sektorze opieki zdrowotnej i ekosystemie firm, które ją wspierają, firma BurstiG została założona w 201.5 roku, aby rozwiązać trzy podstawowe wyzwania dla danych w sektorze opieki zdrowotnej
• Dane o zdrowiu złożone sa w bazach, z niewielką lub bez integracji z innymi źródłami danych
• Przepisy HIPAA, są cenne i konieczne ale sprawiają, że niezwykle trudne jest efektywne łączenie i udostępnianie danych między ludźmi i organizacjami, które tego potrzebują lub w znacznym stopniu korzystają z tych danych
• Ludzie często mają ograniczony dostęp do własnych danych i często trudno jest je zrozumieć, nawet jeśli mają do nich dostęp.

Biorąc to pod uwagę, że w ciągu najbliższych pięciu lat liczba danych zdrowotnych generowanych przez urządzenia osobiste i przemysł medyczny będzie wzrastać, wyzwania te staną się widoczne.

Platforma BurstlQ została utworzona i wykorzystuje mechanizmy blockchain i procesowania danych, aby umożliwić gromadzenie danych z różnych źródeł, tworząc jednolite zunifikowane repozytorium danych, a także udostępnianie ich szybko i łatwo, przy jednoczesnym zachowaniu surowych standardów bezpieczeństwa i zgodności z HIPAA..

Od momentu powstania BurstlQ przekształciła się w pełni operacyjną platformę, która zapewnia trwałe przychody, posiada wielu dużych klientów biznesowych i setki tysięcy klientów LifeGraphsTM.

W ciągu pierwszych 12 miesięcy pracy. Platforma BurstIO przetwarzała 25 biWon danych.


A LifeGraph ". to osobisty genomowy, proteomiczny, medyczny, demograficzny, społeczno-ekonomiczny i społeczny profil. LifeGraph-y "tworzą profil zdrowotny i mają wiele zalet dla różnych zainteresowanych stron na rynku zdrowia


Tokeny BurstIO (BiQs) zapewniają dostęp do rewolucji nadchodzacej w Służbie Zdrowia. Nasze tokeny beda zamenialne na kredyty transakcyjne na warstwach danych, uzywane w wywiadzie srodowiskowym i hospitalizacji,pozwolą w tym na szeroki wachlarz usług związanych ze zdrowiem. Ponieważ ekosystem rozwija się i rozwija, usługi te obejmują testy medycyny precyzyjnej, usługi zdrowotne i wellness, dostęp do konkretnych segmentów ważnych dla klientów, dane kliniczne i operacyjne oraz analizy i wiele innych. Wraz ze wzrastającym tempem innowacji nowe i prawie niezauważalne zabiegi, rozwiązania medycyny prewencyjnej oraz produkty i usługi B-to-B zostaną udostępnione online.

BurstIO oferuje BiO jako środek do tworzenia wspólnoty ludzi i organizacji zainteresowanych tworzeniem prawdziwie uniwersalnej wymiany danych zdrowotnych i rynków - z BiO tokenami będącymi podstawową walutą ekonomiczną.

BurstIO zamierza utworzyć odrębną firmę nadzorczą, BiO Health, jako spółkę użytku publicznego w celu nadzorowania i zarządzania otrzymanymi składkami.

Nazwa tokena: BurstIO Token (BiO)
Token Symbol: BIQ
Token Blockchain: Ethereum
czestotliwośc emisji : emisja jednorazowa
Liczba tokenów: 1,000,000,000
Zbiórka prowadzona jest przez: ETH (proszę odnieść się do przepisów prawnych. dokument i warunki sprzedaży w memorandum, które zostaną wydane przez firmę BiQ Health w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat dystrybucji) Jak fundusze są prowadzone: Jakśc kontraktu i jego warunki .
Cena Tokena: równowartość eteru w wysokości $ 1.2 USD w momencie sprzedażyPodczas każdego bloku czasowego nie jest ustalona ilość dostępnych BiQ. Ma to zapewnić, że wszyscy będą mieli równe szanse na wpłate i otrzymania związanej z nimi premiiami w określonym przedziale czasowym. Jednakże całkowita liczba BiQ, które zostaną sprzedane, będzie ograniczona do 70% całości dostępnych.Harmonogram premii ma zachęcić autorów do nie opóźnienia ich uczestnictwa. Na przykład, jeśli uczestnik uczestniczy w tygodniu i nabywa 100 BiQ, ich przydział będzie zbyt BiOs + 20% bonusem na sumę 120 BiOs. Bonus obniża się stopniowo do 0% w ciągu 5 tygodni.

Aby uzyskać więcej informacji o harmonogramie sprzedaży tokenów, w jaki sposób zostaną rozdzielone fundusze, więcej informacji można znaleźć w memorandum sprzedaży z tokenów.

   


 July 31, 2017 - Blockchain Healthcare Recenzja - BurstIQ – Blockchain Platform for Securing, Analyzing and Monetizing all of your PHI
July 24, 2017 - Fintech Finance - Token Crowdsale for New Health Data Ecosystem and Marketplace
July 24, 2017 - Coinspeaker - Blockchain Startup BurstIQ Announces Token Sale
July 21, 2017 - Bankless Times - BurstIQ crowdsale to propel health data company
July 20, 2017 - The Blockchain - BurstIQ Announces Token Crowdsale for its Health Data Ecosystem and Marketplace
June 15, 2017 - 5280 - How 3 Local Tech Gurus Are Solving National Health Problems
June 7, 2017 - The Gazette - Colorado Springs startup makes individual medical records safe in the cloud
June 5, 2017 - 101010 - 10.10.10 announces first of its kind data repository to support health innovation entrepreneurs
April 20, 2015 - The Denver Post - BurstIQ, first 101010 health firm to emerge, tackles patient data
                       

5  Local / Alternatywne kryptowaluty / [ANN][ICO] TokenStars – Zarabiaj na gwiazdach tenisa – sprzedaż rozpoczęta! on: August 18, 2017, 11:24:04 AM

TokenStars – Zatokenizuj gwiazdy tenisa
Nagrody i program partnerski
Pula: 0,75-1% ICO. kampanie: tłumaczenia i moderacja, sygnaturki i awatary, blogi & media, Reddit, Twitter, Facebook, własne pomysły.
Zażądaj kodu promocyjnego a otrzymasz 5% tokenów, które zakupią twoi znajomi.
Rozpoczęcie i ogłoszenie ICO (czerwiec 24, 2017)

Witajcie !

Jesteśmy TokenStars, pionierzy w TOKENIZZACJI karier  CELEBRYTÓW. Nasz zespół planuje zrewolucjonizować branże sportową poprzez Zapewnienie funduszy wznoszącym się gwiazdom w sporcie i szołbiznesie w oparciu o zdecentralizowaną promocje i szukanie talentów na całym świecie.

Dzisiaj jesteśmy podekscytowani, że jesteśmy pierwszym zespołem podejmującym się takiemu zadaniu - na tym polu!

TokenStars's - naszą ambicją jest tokenizacja prawdziwych gwiazd ACE – projekt będzie WSPIERAŁ młodych i doświadczonych GRACZY TENNISA aby pomóc im ROZPĘDZIĆ SIĘ NA POCZĄTKU i WIEŚĆ ZYCIE CELEBRYTY. Następnie przeniesiemy się na inne pola, włącznie z piłką nożną (nadejdzie to w sierpniu 2017!), poker (wrzesień 2017!), koszykówka, hokej, aktorzy kinowi, muzycy, and modelki.


Przedsprzedaż start: 1 sierpnia 2017, 19:00 UTC.
Przedsprzedaż koniec: 9 września 2017, 19:00 UTC.

Sprzedaż start: 10 września 2017, 19:00 UTC.
Sprzedaż koniec:  31 października 2017, 19:00 UTC. (albo szybciej jaksie tokeny sprzedadzą)

Rozdanie tokenów: 7 Listopad 2017, 19:00 UTC.

Token - koszt: 0.0001 BTC.
Akceptowalne formy płatności to: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH).

Target sprzedaży: $15,000,000.


ACE Projekt - podsumowanie

ACE będzie wspierać DOBRZE ROKUJĄCYCH GRACZY TENNISA na ich ścieżce kariery GWIAZDY TENNISA aby byli potrzebni zarówno w sporcie jak i KOMERCYJNIE W PRZEMYŚLE ROZRYWKOWYM jako największe gwiazdy.

Tennis będąc sportem rozpoznawalnym globalnie,będzie wykorzystany przez projekt ACE do przedstawienia jednemu miliardowi fanów tennisa technologi blockchain.
 


I TERAZ TY MOŻESZ być częścią kariery następnego Federera lub Sharapov-ej i ich sukcesu jak również dostać ekskluzywne oferty od nich!Model Pracy


Młody zawodnik tennisa potrzebuje wsparcia i promocji kosztującej około $100K/rok: akademia,trener,trening, wyposażenie, podróże i turnieje, promocja, etc.Popularni tenisowi celebryci zarabiają MILIONY $$$ :
  -nagrody za wygrane turnieje
  -kontrakty ze sponsorami;
  -kontrakty z firmami reklamowymi;
  -opłaty wizerunkowe (gra w mniej prestiżowych turniejach by podnieść ich rangę);
  -licencjonowanie wizerunku (dla gier, lini obrań, perfum, etc.);
  -opłaty za wystąpienia.

Sprawdź to ACE - STRONA a także ACE WHITE PAPER i odkryj wiele ciekawych przypadków karier zawodowców.Posiadacze Tokenów

Kim jesteśmy

TokenStars łączy ze sobą UNIKALNY DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ gwiazd tenisa, najlepszych trenerów, łowców talentów,ludzi którzy maja duża wiedzę o branży, jak również najlepszych inwestorów:Pavel Stukolov – CEO. profesjonalny inwestor, ex-M&A and Strategy director dla JSFC Sistema zarządzający funduszami rzędu $95 milionów. Pavel zarządza tez funduszami ok $250 milionów w "venture investments", M&A, i "debt fundraising".

Irina Shashkina –Dyrektor Marketingu Ex-CMO w Groupon Russia (operowała w 53 miastach). Ex-Biz Dev Executive w Rambler&Co ($0.6mld wartości rynkowej). Ex-CEO at LinguaLeo.

Andrey Toukmanov – CTO. Ex-Senior developer at Heaven11 – systemy zarządzania. Ex-CTO at RBC-Soft, senior developer w championat.com i ivi.ru. Founded i z sukcesami sprzedaży tranzaptor.com. Blockchain consultant. Pracuje nad systemamy dystrybucji od roku 2000.

Vladimir Shmidt – CFO. z doświadczeniem w brańży usług internetowych. Vladimir współtworzył teamo.ru (stone randkową premium ) - sprzedaną mamba.ru (za 100M $ ). Pracowal jako analityk finamsowy w Renaissance Capital, GE Money Bank, ex-Commercial działacz w Sberbank (62 miliardowa kapitalizacja firmy).

Madina Hooke – Szef sponsoringu. była szefowa Visual DNA, były szef regionu w Groupon Russia. Były dyrektor reklamy w Gruppo Mall (Spain) Russia. zaczela kariere w agencji ktora udanie sprzedano w 2007. Zyła i pracowała w Hiszpanii i Belgi przez kilka lat.

Irina Soshinskaya – Szef lokalizacji. Ex-GM i była szefowa lokalizacji Evernote Russia (ponad 200M uzytkowników na świecie, strona prowazona w 23ch językach). Wcześniej - GM w startupach oświetlenia komercyjnego i nieruchomości.

Mikhailius Derkach – Doradca projektowu. Ex Art-dyrektor LeoBurnett Moscow, Członek Zarządu Artystycznego Klubu Rosja. Został wyróżniony dwoma Cannes Lions. Założyciel ProExpedition Adventures 'Journal. Brał udział w cyfrowych projektach, które zyskały uznanie w Rosji i na całym świecie podczas licznych festiwali reklamowych i marketingowych. Specjalista ds. Projektantów i użyteczności. Autor wielu prac reklamowych w renomowanych kampaniach dla firm: Google, Samsung, McDonald's, Lego, P & G, Coca-Cola, Gazprom, Mercedes-Benz, Mitsubishi-Motors, Jeep, Fiat, JTI, Philip Morris, SunInBev, Danone , Oriflame, Citibank, Nestle, WWF, S7 Airlines.

Anton Vdovin – Łowca głów. MSc w International Business z HULT International Business School. Anton zwycięzca konkursów matematycznych. Jako młodzik grał w wielu turniejach tenisowych,i został nagrodzony oficjalnym stopniem sportowym.

Dmitry Rodichev - programista. ponad 10-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania i architektury stosów. Wykonywał projekty rozwiązania HA / FT dla internetu. Zajmował się bezpieczeństwem oprogramowania, pentesting, DDoS i włamaniami hakerskimi. Uwielbia bazy danych, analityke i sieć. Wczesny adopter Blockchain
Veronika Kudermetova – Zwyciężczyni 19 WTA & ITF turnieju (3 w singlach, 16 w deblach). Obecnie numer 66 w WTA deblach; i nr 196 in singlach. Bronzowa medalistka (2015). wiek: 20.

Anastasia Myskina – Nr 2 w WTA rankingu. Roland Garros mistrz (Grand Slam tournament), zwycięzca 2 Federation Cups and 21 turnieji międzynarodowych. obecnie kapitan drzuzyny rosyjskiej, Wice-prezydent "Russian Tennis Federation".

Sergey Demekhine – Trener i doradca łowców talentów . Trener tennisa z 8 laty doświadczenia, odpuscił sobie ATP , Vera Zvonareva's główny trener 2010-2011 (Nr 2 w rankingu WTA ,zaczynał z rangi Nr.22 na początku trenowania) - Wimbledon & US Open 2010 finalista singla, Australian Open 2011 pół-finalista. A-poziom certyfikacji GPTCA  (Global Professional Tennis Coach Association).

Maya Kurilova – Talent Management Advisor. członek Operational Director w Octagon (Top 3 globalnego TMA) z 11 laty doświadczenia. Marketing Manager w Kremlin Cup. Agent of Anna Kournikova, Elena Dementieva (Olympic Gold medalistka, Nr.3 w WTA), Ekaterina Makarova i Elena Vesnina (obie in Top 5 WTA Deble, Misrzowie Wimbledonu 2017, Roland Garros 2013, US Open 2014).

Oleg Abdrashitov - doradca Blockchain. Założyciel platformy Synchap  i kierownik grupy roboczej ds. Wymagań Blockchain w firmie Hyperledger. Ex-szef prac w Blockchain w Altoros i architekt systemu w Deutsche Bank. Posiada tytuł magistra fizyki z Uniwersytetu Columbia w Nowym Jorku. Inwestor i developer, ekspert  i entuzjasta w blockchain .

Elena Masolova – Inwestor x 3ms relizjacjami inwestycji, założyciel Groupon Russia (0 to $15M w miesięcznych dochodach w ciągu 450 dni), Pixonic, Eduson i AddVenture Fund. Elena była wymieniona pośród  Top-30 internet "entrepreneurs" przez Forbes, 30 poiniżej 30tki z Alex Ovechkin. Zaczynałs w WSJ, BusinessWeek, Forbes, RBC, Channel 1. Wygrywała nagrody w amatorskich turniejach tenisa, długoletni fan tennisa .

Ksenia Chabanenko – Marketing & PR Advisor. Ex-VP Communications & BizDev at Mail.ru Group and My.com (LSE: MAIL, $8.9 billion market cap). Założyciel nagradzaniej nagrodami A-TAK agencji marketingu. Autor książek o Twitterze .

Alexander Stratilatov – Advertising & Brand Partnerships Advisor. JAMI współzałożyciel i partner marketingowy (top 5 rosyjskiej agencji tenisowej, nagradzany nagrodami: Tagline, Silver Mercury, NeForum). Alexander  osobiście zarządzał agencją i klientami jak: Samsung, Coca-Cola, Sprite, Powerade, VW.

Eugeny Kuznetsov – Ekspert od zarządzania danymi wrażliwymi. Doradca od spraw reklamy i marki, Współzałożyciel JAMI agencji znajdujacej się w top 5 rosyjski, zwycięzca międzynarodowych nagród: Tagline, Silver Mercury, NeForum). Aleksander poprowadził osobiście kluczowych klientów agencji: Samsung, Coca-Cola, Sprite, Powerade, VW.

Tu możesz dowiedzieć sie więcej o naszym teamie: TOKENSTARS TEAM.
15 Powodów aby wspierać TokenStars

#1. To jest PIERWSZY projekt który ma ZTOKENIZOWAĆ LUDZI, dokładnie gwiazdy i ich kariery.

#2. Zacznie się od TENNISA i FOOTBALL-u rozrastać. Na późniejszym etapie,będzie wykorzystywał WSPÓLNĄ INFRASTRUKTURĘ I jej start W NOWYCH SPORTACH: poker, koszykówka, hokej; aktorzy, modelki, muzycy. Wyprzedaż tokenów piłki nożnej toczy się równolegle.

#3. Ten projekt umożliwi WYMIANĘ TOKENÓW ZAWODNIKÓW (ACE dla tennisa, GOAL dla football-u, i innych później) na generalny STAR index token, wiec inwestorzy będą mieć miejsce uprzywilejowane.

#4. ACE zapewni finansowanie i promocję POTRZEBNE NOWYM MŁODYM I AMBITNYM ZAWODNIKOM w kluczowym dla ich rozwoju wieku aby nie odpadli z profesjonalnego sportu. To znacząco podnosi szansę na sukces.

#5. Kiedy odnosząca sukcesy kobieta czy mężczyzna wygrywa turnieju to taka GWIAZDA ZGARNIA CALA PULE (mniej niż $1 milion dla 400tnego zawodnika w rankingu, $60+ milionów dla top-5 ) i status celebryty,SPONSOROW (którzy dają finansowanie ok 5-10x większe niz pola nagród w całej ich karierze).

#6. ACE DECENTRALIZUJE POZYSKIWANIE TALENTÓW poprzez Globalną sieć powiązań.ACE będzie posiadać dobrze zbalansowane zaplecze (będzie płacić garze % od poleconego zawodnika) co powinno zapewnić WYSOKĄ JAKOŚĆ KANDYDATÓW.

#7. ACE DECENTRALIZUJE PROMOCJE TALENTÓW poprzez Globalną Sieć Promocyjną.Promotorzy bedą mieć wysokie gaży aby przykładali się do pracy, wysokość prowizji to ok 10% kontraktu.

#8. ACE będzie używać MECHANIZMU DAO aby podejmować kluczowe decyzje. Tłum ludzi będzie podejmować lepsze decyzje od pojedynczego agenta.

#9. ACE jest oparty o SPRAWDZONY MODEL BIZNESOWY zarządzania talentami (TMA). Ryzyko związane z projektem jest więc związane z barierami technicznymi, a nie w kategoriach dopasowania produktu do rynku.

#10. ACE zebrało zespół najlepszych ludzi w branży - wiecej informacji w sekcji kim jesteśmy.

#11. Ace ma sprawdzony system biznesowy.Podpisano pierszy kontrakt z prfejonalnym graczem – Veronika Kudermetova.Zdobywczynia 19 międzynarodowych turniejów (nr 66 w rankingu WTA w grach deblu, oraz top 200 najlepszych tenisistek). Jesteśmy blisko podpisania pierwszej umowy reklamowej dla Veroniki.

#12. ACE pragnie przedstawić 1-mu miliardowi fanów tennisa technologię blockchain. Top 20 posiada około 172 milionów aktywnych fanów. Będziemy wspierać marketingowo te technologię. Wiadomość "Badz częścią sukcesu Federera oraz odbierz ekskluzywne oferty od gwiazd" powinna być kuszące dla nich

#13. ACE celuje w GIGANTYCZNY RYNEK. Rynek gwiazd jest większy niz firmy takie jak  Nippon Steel i Sumitomo Metal, ChemChina, Tata Motors, Sanofi, Hyundai Heavy Industries, albo PKB krajów jak Serbia (EU), Bahrain, Brunei, Cypr (EU), Malta (EU), Jamajka, Côte d'Ivoire, Boliwia etc. The projekt zatrzęsie rynkiem ($40 miliardów do zarządzania) i udziały kreacji tej wartości .

#14. ACE jest to GLOBALNY PROJEKT szukający graczy i sponsorów NA CAŁYM ŚWIECIE (Co oznacza lepsze kontrakty i większe zarobki dla każdego ).  

#15. Wreszcie, a co najważniejsze, tokeny produktów ACE OFERUJĄ WIELKĄ WARTOŚĆ DLA POSIADACZY : możliwość komunikacji z gwiazdami, szkolenia indywidualne, bilety VIP i książki, oferty dla firm znacznie poniżej ceny rynkowej itp.Masz pytania to pytaj !
6  Alternate cryptocurrencies / Altcoin Discussion / Is Ethereum security ? Looks like IT is . Check this: on: July 27, 2017, 09:06:15 AM
https://cointelegraph.com/news/tim-draper-speaks-on-sec-securities-decision

Quote
In a spirit of clarity, Draper suggested a series of guidelines to manage the status of tokens as securities.

1. If the purpose of a token is for investment, it must register with the SEC.

2. If the purpose of a token is for societal transformation, and all proceeds go to the support and development of the token, it need not register.

3. If the purpose of a token is to raise money for a company, and the money is used to support the company, it must register with the SEC.

Etherum definietly met 1st and 3rd criteria . What do you think : ) ?
7  Local / Alternatywne kryptowaluty / [ANN] ACT- Platforma wsierajaca działąnia obywatelskie i je promująca on: July 16, 2017, 10:41:02 PM
Oryginał ENG

  ACT - Obywatele są najważniejsi
  Wprowadzenie odpowiedzialności w społeczności  Poznaj Lene, jak ACT pozwoli zmienić jej życie /glow]


  WEBSITE | WHITEPAPER | MEDIUM | TWITTER | FACEBOOK | ANNOUNCEMENT | SLACK | TELEGRAM | NEWSLETTER

  ACT Promocyjne wideo Video


  ACT (www.daoact.org) Z przyjemnością ogłaszamy pre-ICO dnia 17:00 CEST (08:00 PDT) 18th July 2017

  5% wpływów (ETH) zostanie rozdystrybuowanych do deweloperów WINGS kontraktu na sieci WINGS za pomoca smart kontraktu.[/ color] (proszę pamiętać, że daty mogą podlegać niewielkim zmianom ze względu na audyty rożnych deweloperów z różnych państw zyjacych w róznych strefach czasowych)

  Pierwsza na świecie zdecentralizowana platforma promująca odpowiedzialność społeczną rozpocznie się na WINGS. Oto nasza announcement opublikowana w zeszłym miesiącu,i która była widely covered.

  Zespół projektowy:

  • Dyrektor: Fraser Brown LinkedIn
  • Projekt Manager: Ian Cunningham LinkedIn
  • Główny Architect: Ganesh Yung, Managing Director, Draglet LinkedIn
  • Główny Developer: Johannes Angermeier, Draglet LinkedIn

  Dowiedz się więcej o zespole tutaj here. także zapoznaj się z naszym dokumentem "poznaj zespół" video.

  Szczegóły tokena

  • Nazwa tokena: ACT
  • Co reprezentuje token:Jest to token, który reguluje podział 15% przychodów platformy na kuratorów propozycji  (see white paper)
  • Ilośc tokenów: 10 miliardów
  • ICO format: wszystkie tokeny ACT będą rozdane podczas (ICO)

  Szczegóły ICO :

  Sumaryczna ilość tokenów 10,000,000,000 (10 miliardów) “ACT Token” zostanie przypisana do "smart kontrakt".  Więcej szczegółów znajdziecie na naszej stronie: white paper

  Harmonogram

  W styczniu 2017, zbudujemy prototype szkielet ACT na Ethereum testnet, I pełne specyfikacja została opracowana w oparciu o ostateczny ACT White Paper.Specyfikacja projektu - w tym ustalenie ceny rozwój dewelopmentu ( prace podzielimy na kamienie milowe) - kamienie milowe zostaną opublikowane przed organizacją pre-ICO. Ponadto zostanie wdrożony smart kontrakt, który pozwili jedynie na pobieranie funduszy ore-ICO z portfela multisigowego 3-4 w zależności od postepuu nad zdefiniowanymi kamieniami milowymi. Pełna analiza tego przełomowego podejścia zostanie wkrótce opublikowana w artykule.


  Pre-ICO and Bounties details

  The ACT zbiórka bedzie miała 3 fazy:

  • Pre-ICO: 2pm CET 18th liiec 2017–1st Śierpień 2017
  • Wczesny dostęp: Koniec pre-ICO — 18th Listopad 2017.
  • ICO: 18th Listopada 2017–18th Styczeń 2018.

  Pre-ICO bonusy:

  • Platinum — 10x za pierwsze $250k
  • Gold — 5x  za pierwsze $250k
  • Silver — 2.5x  za pierwsze $500k

  Przykładowo: Donator “Sean” wpłaca $100,000 1szego dnia pre-ICO (faza 1). Sean’s dostanie ACT Tokeny z przelicznikiem 10x tej wpłąty tzn:  wartosc $1,000,000 tokenów ACT.

  Pre-ICO - warunki

  Proszę zauważyć: Bonusy Platinum i Gold  są redukoane przez pół (do 5x i 2.5x odpowiednio)po przejściu od początku pre ICO do połowy pre-ICO (25th lipca o godz. 17:00 CEST)

  Pre-ICO limity

  • pre-ICO limit programowy — będzie zdefiniowany na WINGS.ai
  • ICO górny limit  — będzie zdefiniowany po evencie  WINGS.ai (ale przed  pre-ICO) I ogłoszony przed rozpoczęciem pozyskiwania funduszy.
  • limit na osobę w pre-ICO — $150,000.

  Act cena tokenu = całkowita zebrana suma / 80 milirdów tokenów


  Po szczególy prosimy udać się na pre-ICO event oraz zobaczyć Medium post

  Dystrybucja nagród

  • Kampania sygnaturkowa - 10% (20,000,000 ACT)
  • Slack / Telegram / Newsletter - 5%   (10,000,000 ACT)
  • Blogi i  videa - 30% (60,000,000 ACT)
  • Tłumaczenia - 5% (2500000 ACT)
  • Sieci społecznościowe - 15% (30,000,000 ACT)
  • Różne inne - 30% (60,000,000 ACT)

  Więcej informacji na temat naszej kampanii marketingowej zostanie ogłoszona wkrótce. Kampanie sygnaturkowa rozpoczną się 1 lipca i będzie trwała przez miesiąc.


  Co próbujecie osiągnąć?

  ACT to zdecentralizowana autonomiczna organizacja (DAO), która wspiera "elementy umożliwiające" zaangażowanie obywateli - warunki, które wpływają na zdolność państw i obywateli do angażowania się w systemy odpowiedzialności społecznej - w tym wolność obywateli do łączenia się również w różne finansowe akcje.Patwofma bedzie pomagała zbierać rodki dla obywateli na rożne cele społeczne, (niezbędne do  głosowania, angażowania się w negocjacje i uzyskiwania dostępu do zasobów), a także Istnienie przestrzeni publicznej i debaty publiczne z negocjacjami.

  Jaki jest problem społeczny chcecie rozwiązać?

  ACT dąży do wzmocnienia elementów wspomagających opisanych powyżej akcji oraz związanych z nimi zadań dla wspierania działań obywatelskich. Problem społeczny, do którego należy się zwrócić, jest odpowiedzialność społeczna, czyli zakres i zdolność obywateli do sprawowania odpowiedzialności państwa i sprostania ich potrzebom. Celem ACT jest rozwiązanie problemu nierównowagi między działaniami państwowymi, a działaniami obywatelskimi. Zaangażowanie obywatelskie można zdefiniować jako wzajemne oddziaływanie pięciu elementów konstytutywnych: działanie państwowe, działanie obywatelskie, informacje, interfejs obywatela-państwo, mobilizacja obywatelska.

   

  Warto rozważyć kilka hipotetycznych przykładów oddziaływania w akcji:

  Przykład 1: Prawo Mari Dzuby działania społecznego

  ACT white paper, rozwaza przypadek Marii Dzuba z Minska, Bialarus jak działa ACT. w skrócie, Maria’s 8 letnie córka Lery nie jest wstanie naprawic widny ani zmusic rząd do naprawienia jej bo nie ma pieniedzy. W białorusi można wystosować list do władz  ale przez 200cie osób aby byl rozważony. Maria prosi społeczność ACT za $200 aby pomoc jej w kampanii.


  Przykład 2: dziennikarz został zatrzymany i potrzebuje pomocy prawnej
  Czasami, gdy akcja obywatelska odbywa się w nieprzyjaznym systemie politycznym, niezależne media, które starają się pokazać historię, mogą zostać zle potraktowane przez władzę. Na przykład operator kamery mógłby stracić sprzęt i mógł zostać zatrzymany przez policję. W takim przypadku osoba pilnie potrzebuje najlepszego wsparcia prawnego. ACT może wesprzeć taką interwencję, a nawet wymienić sprzęt na zastępczy!

  Przykład 3: Społeczność walcząca z ekspansją górnictwa węgla w Wielkiej Brytanii

  Lokalne społeczności na całym świecie walczą z odkrywaniem węgla kamiennego, co jest szkodliwe dla ich zdrowia i dobrego samopoczucia ich dzieci. W niektórych miejscach, takich jak Walia w Wielkiej Brytanii, plany ekspansji grożą mieszkańcom utratą zdrowia z danego obszaru. Takie lokalne działania nieuchronnie kończą się obciazeniem finansowym dla społeczności, które inicjują wlkę z korporacjami. W konsekwencji nie mogą sobie pozwolić na ciągła walkę z nimi, a co dopiero rozszerzyć działania.

  Te przypadki są opisane w ramach white paper

  Jak zmierzyc sukces?

  Teoria zmian ACT została opisana następująco::


  ACT na uniwersytecie Berkeley, a także w innych wydarzeniach i mediach

  Top: ACT na "Ukraine Meetup"; na dole: ACT w UC Berkeley; na dole po prawej: z przyjaciółmi z WINGS i "Zurich's Smart Valor" w Munich
  | |
  _______________________________________________________________________________ _____


  1. The ACT donation campaign — pre-ICO details
  2. The ACT pre-ICO — Crunching the numbers
  3. Frequently Asked Question (FAQs) relating to our bounty questionnaire
  4. Support Worldwide Social Accountability with this Upcoming ICO

  [/list]
  8  Local / Alternatywne kryptowaluty / ANN [IXT] InsureX platforma dla rynku ubezpieczeń wsparta przez blockchain on: July 09, 2017, 09:08:25 PM


  INSUREX · FACEBOOK · LINKEDIN · TWITTER · SLACK · TELEGRAM


  INSUREX PUBLICZNA WYPRZEDAŻ TOKENÓW PLATFORMY OFERUJACEJ USŁUGI Z BRANŻY UBEZPIECZENIOWEJ OPARTEJ NA BLOCKCHAIN


  Startujemy: Lipec, 11 2017 14:00 UTC


  Koniec: Lipiec, 31 2017 14:00 UTC.  InsureX: Jest pierwsza oparta na blockchain platforma służąca do sprzedaży i zarządzania
  usługami z branży ubezpieczeniowej.
  Publiczna wyprzedaż tokenów zacznie sie 11tego Lipca.  Odwiedź nasza stronę Strona wyprzedaży
  InsureX whitepaper
  InsureX whitepaper - PL


  Struktura sprzedaży tokenów

  Początek: 11ty Lipca
  Zakończenie: 31szy Lipca
   
  Ilość dostępnych tokenów: 100,000,000 IXT
  Tokeny zarezerwowane: 30,000,000 IXT
   
  Minimalny cel sprzedaży: 2,222 ETH
  Maksymalny cel sprzedaży: 88,888 ETH
   
  1 ETH = 1,125 IXT

  InsureX Token (IXT)

  IXT będzie używany na platformie InsureX do:     •   Opłat za transakcje


     •   Opłat za dane


     •   Roczne subskrypcje

     •   Licencje na API

   
  IXT Pula nagród

  The IXT pula nagród (IRP) jest krypto-walutą której celem jest zapewnienie wiekszej stabilności i zwiększenie wartości tokenów IXT. Każdy posiadacz tokenów InsureX
  otrzyma cześć tokenów IRP proporcjonalnie do ilości posiadanych tokenów IXT. Dodatkowo będzie można wymieniać tokeny IRP za swoje tokeny.
   
  Tokeny  IRP będą zasilać aktywności na platformie. Każda rozpoczęta transakcja będzie posiadała opłatę, część tej opłaty będzie wymieniana na tokeny ERC20 umieszczone w pooli nagród. Z czasem pula nagród tokenów IRP będzie rosła wspierając cenę tokenów IXT.
  Nagrody: Szczegóły naszej kampami marketingowej z nagrodami znajdziecie tu: TUTAJ
   
  Team

  Firma została założona przez Ingemar-a Svensson,byłego szefa zarządzania ryzykiem w firmie "SunGard Asset Management". Dołączyli do niego starsi studenci z MIT oraz pionierzy technologi blockchain tacy jak: Cristiny Dolan i Mikael Olofsson. Dodatkowo team posiada silny zespół doradców: Ross Campbell, główny ubezpieczyciel w General Re i Nick Pester, szef  w firmie Capital Law LLP.

  Ingemar Svensson, Założyciel & CEO/CTO
  https://www.linkedin.com/in/ingemarsvensson2/
   
  Cristina Dolan, Współzałożyciel & COO
  https://www.linkedin.com/in/cdolan/
   
  Mikael Olofsson, Współzałożyciel & Inwestor
  https://www.linkedin.com/in/mikael-olofsson-9a865135/

  Valdi Kamenarov, Architekt
  www.linkedin.com/in/vkamenarov
   
  Nicolas Cherence, Szef deweloperów Ethereum
  https://www.linkedin.com/in/nicolas-cherence-46883964/
   
  Charlotte Holmen, Proejktant systemów
  https://www.linkedin.com/in/charlotteholmen/

   
  Harmonogram projektu


   
  F.A.Q.


  - Co to InsureX?
  InsureX to platforma dla rynku ubezpieczeń wzmocniona przez technologie blockchain , na platformie będzie można łączyć ubezpieczenia w pakiety i nimi handlować.

  - Dlaczego ta technologia jest taka cenna?
  Obecnie operacje w sektorze ubezpieczeń są bardzo nieefektywne, kosztowne i podatne na błędy. Dzieje się tak dlatego że wiele pracy musi być zrobiona ręcznie przez wiele osób w dodatku wymaga bardzo wielu dokumentów które są przenoszone pomiędzy podmiotami.
  InsureX rozwiąże ten problem przez dodanie szybkiego i odpowiedzialnego systemu aby użytkownicy tego rynku mogli nawiązywać szybkie transakcje.Nasza platforma pozwoli na prowadzenie handlu roszczeniami i ubezpieczeniami w systemie bez pośredników co obniży koszta.

  - Kto będzie używał InsureX?
  InsureX - docelowym klientem platformy będą ubezpieczalnie. Będzie także możliwość używania platformy przez brokerów w bardzo specjalistycznych celach.

  - Co to jest IXT?
  Jest to InsureX Token (IXT) który będzie napędzał cały InsureX ekosystem. Będziemy sprzedawać ten token nadchodzącej wyprzedaży tokenów.

   
  - Jak będziemy korzystać z IXT?
  IXT będzie używany do płacenia za transakcje oraz opłaty na platformie będą w denominowane w tym tokenie.

   
  - Czy token IXT jest tokenem ERC20 ?
  Tak,token IXT jest tokenem typu ERC20 co oznacza ze jest kompatybilny z każdym portfelem Etherum.

   
  - Ile tokenów zostanie utworzonych?
  Całkowita liczba tokenów to 130,000,000.

   
  - Za jakie waluty będzie można nabyć tokeny ?
  Dostępne będą one tylko za ETH jeśli ktoś ich nie posiada musi zakupić ETH najpierw na giełdzie np za BTC.
   

  - Jak można skontaktować się z InsureX?
  Możecie nas złapać na mediach społecznościowych jak Twitter, Facebook, LinkedIn albo Slack.
  9  Alternate cryptocurrencies / Altcoin Discussion / Why I am happy seeing some coins advancig to BTC size. on: June 04, 2017, 09:25:18 PM
  Before people were complaining abut BTC becouse its slow and have high fees.
  ETh is slowly getting on danger zone to parity with BTC no one know the future but we will see how it will be played. Cheesy fees trafic jams how ETH will solve BTC problems in no time .
  Many bitcoiners jumped off from BTC on ETH bandwagon because ETH have all solutions to BTC headake .

  I just want to see it if it is that easy. If they can solve all problems in no time like they claim ETH will fly over BTC but if not then it will nicely correct. Before ETH get on BTC size is easy make jokes from BTC but once those ERC tokens will move around and use ETH chain - i want see it. I just want to see prof that they will solve all BTC problems in no time - like wizards .
  https://bitinfocharts.com/comparison/transactions-btc-eth-ltc-dash-doge-ppc-blk.html


  Guys do you know that average ETH fee is now like BTC 2months ago Cheesy around 1$?


  BTC have high fees... ETH is cheaper (only lagging about 2 months behind BTC)
  I want see soon all those magic solutions POS / LN / sharding all at once.
  We will soon see if there is BIG marketing around ETH or real development.
  We will see if BTC devs really can't scale BTC or they are just weak vs others devs.
  We will see if BT system is better than others now both cryto will have scale an challenge to overcome.
  This will be great test for BTC system and developers - i am happy to live in time when we will see it.

  What do you think ?
  10  Bitcoin / Bitcoin Discussion / IT happened: ETH miners mine ~5.2m$ daily while BTC miners 3.6M$ on: May 21, 2017, 09:37:37 PM
  I was wondering when it will happen - that was fast. If you make your maths BTC is less profitable to mine than ETH today.

  ETH inflation rate ~14%, while BTC inflation is 4%.

  Formula is: (Marketcap*inflation)/365

  And you will end with ETH 5.2m$ while BTC mine 3.6M$.

  In other words more money is coming to ETH than to BTC today. Will BTC give away top position to ETH ?

  PS: This is big ring bell to BTC miners I see that they deserved such event but it will be stupid to let it go. Without Segwit BTC will miss most new money soon - I hope greed will woke them up.
  11  Alternate cryptocurrencies / Altcoin Discussion / ICOs as BTC endless Perpetuum mobile: on: April 21, 2017, 07:34:17 AM
  So we have so many ICOs that I have even follow them.
  Many of those ICOs looks like run for your bucks.
  In real life 1/10 startup survive 1year then 1/10 will survive next 5 years.
  People here throw money blindly everything what has blockchain in name is TOP.
  One of most stupidest ideas: Humaniq, Matchpool.

  Now best part if people invest like 5000 BTC in ICO they think that after ICO token is worth 5000 BTC.
  So in reality 5000+5000 = 10 000 BTC  // REALLY ?
  In reality Devs are living from these invested BTC for long time throwing away many of those funds.
  And people are wondering WHY price drops below ICO same time token has not deliver anything so should be worth whole ZERO 0 BTC .
  And all ICO tokens value starts from 0 not from ICO price.
  People have no idea if ICO money will be used to develop or just for buying new house like JWL DEV did Cheesy .

  So guys if you invest in ICO be aware that 1/100 will be alive in few years so :
  1)   Dump with profit
  2)   If you think “I am long time holder” – in 90% you will lose whole money ( I can show you countless of ICOs from BTS to scams like Opair )

  If you don’t invest you won’t earn but slowly we are going into area when all new ICOs will be traps where 50% of ICO BTC will be funders BTC and they will dump that 50% ASAP on you
  Hoping that bounties dumping while they are DEVs dumping they own stock.

  Beaware now about RISING RISK people.

  PS: For me only good ICO is escrow with detailed milestones rest is piece of shit. !!!
  12  Bitcoin / Bitcoin Discussion / Hey guys do real BTC is starting falling apart ? on: March 24, 2017, 02:51:24 PM
  It would be nothing new to me coins comes and go but...
  We ate at 68% market cap mainly with rising ETH.
  At 1st i was thinking ech just a pump and dump.
  But reading news i just see that more and more business is moving away from bitcoin.
  Counterparty guys , people from brave browser... Some projects that used to use BTC is switching to ETH mostly. Same time 2years about scaling debate in BTC nothing really changes.
  If BTC will stay in that state in 3more months it will loose really hard market cap.
  Network effect is pushing towards alts and if ETH will able to handle that and scale BTC will be done.
  This is not 2015y that most coins PnD... Eth is building real cool stuff arround, call me and idiot but this is really happening. Eth is delivering that what BTC suppose to do.
  13  Economy / Economics / Bitcoin - and fall in market share on: March 17, 2017, 07:36:49 AM
  I just wonder how long and how much market share it has to be taken down to makes some changes?
  Whole blocksize drama is good marketing point for alts and valid point.
  What you think ?

  14  Local / Alternatywne kryptowaluty / [ANN] [ICO] TaaS: Token-as-a-Service | Zamknięty fundusz inwestycyjny on: March 11, 2017, 02:54:06 PM


  Wyprzedaż tokenów rozpocznie się: 27 marca 2017 - 27 kwietnia 2017


  jest to tłumaczenie oficjalnego tematu na bitcointalk.org:
  https://bitcointalk.org/index.php?topic=1775766.0
  15  Local / Alternatywne kryptowaluty / [ANN][ICO] Incent: Pierwsza uniwersalna platforma lojalnościowa on: October 02, 2016, 10:47:24 PM

   

  Incent wykorzysta brak efektywności w branży programów lojalnościowych poprzez stworzenie uniwersalnej waluty dla nagród
  , wraz z aplikacjami które pozwolą sprzedawcom na bardziej atrakcyjne nagrody,będzie to znacznie tańsze rozwiązanie ze względu
  braku opodatkowania takich nagród. Zamiast "plastikowych" punktów, które tracą ważność wtedy gdy chcesz je wykorzystać,
  dostaniesz prawdziwe "mądre cyfrowe pieniądze" które są przenośne,wymienialne i takie których wypłacanie jest konfigurowalne.

  Dla sprzedawców małe ryzyko,niskie koszty, wypłaty przy kasie są przekonującą propozycją, zawłaszcza gdy te środki
   będzie można bezpośrednio przetransferować do komórki klienta gdzie on będzie je zbierał.
   Dla wszystkich posiadaczy Incent podpiętego w ecsystem kryptowalut, zapotrzebowanie na Incent będzie ciągle rosło
  a sam Incent będzie zachowywał się jak towar o ograniczonej stałej ilości. Czyli wraz ze wzrostem popytu jego cena będzie
  rosła. Każdy klient będzie mógł wykorzystać Incent jak tylko będzie chciał.
  Tradycyjny przemysł lojalnościowy oparty jest na założeniu, że powtarzalny interes jest najlepiej zabezpieczony
  przez ograniczenia możliwości konsumentów. Dowodem na to, że ta koncepcja jest słaba świadczy w stos nieużywanych
  plastikowych kart lojalnościowych, które są poupychane w portfelach konsumentów na całym świecie.
  Więc Incent podważa tę tezę, twierdząc, że zamiast ograniczenia,potrzebna jest nagroda tak przekonująca i pożądana, że
  Klienci wrócą - bo chcą więcej.
  BitScan spędził trzy lata budując największy katalog sklepów  Bitcoin na świecie, a po drodze nauczyliśmy się, że przedsiębiorstwa
  domagają się lepszego rozwiązania lojalnościowego. Incent to produkt skierowany prosto w rozwiązanie tego rzeczywistego problememu
  i nic dziwnego,że główni przedstawiciele handlu dostrzegają potencjał tego, co robimy.

  Sektor lojalnościowy jest gotowy do zmian dzięki braku jego efektywności, doprowadzi to do zmian. Dzięki Incent sprzedawcy
  będą mogli dać cyfrowe pieniądze w ręce przeciętnych konsumentów; jest to wyjątkowa okazja na dotarcie do wielkiej ilości
  nowych użytkowników, co byłoby niemożliwe przy użyciu innych środków. Patrząc z tej perspektywy, Incent ma szansę aby w istotny sposób pomóc w upowszechnieniu kryptowalut poprzez
  pominięcie barier dzielących zwykłych ludzi oraz użytkowników kryptowalut, w tym procesie posiadacze posiadacze
  Incent prawdopodobnie znacząco zyskają (na wartości szeroko rozpowszechnionej waluty) .


  Klienci będą otrzymywać Incent przez specjalny program-portfel na komórkę, w programie tym użytkownicy będą widzieć
  tez lokalizację sklepów w okolicy które wypłacają swoim klientom bonusy w postaci Incent, oraz sklepy które akceptują Incent
  jako kolejną metodę płatności. Kupcy wypłacą Incent klientom bezproblemowo w momencie zawarcia transakcji,
  bez konieczności posiadania,zakładania kont klientów. Incent zaoferuje wreszcie stałym klientom atrakcyjna forma nagrody,
  firmy zdobędą też cenne możliwości sprzedaży powiązanej lub krzyżowej, ponieważ każda
  firma w sieci Incent jest wyświetlana potencjalnym klientom.

  Ani kupcy, ani konsumenci nie muszą wiele wiedzieć o Bitcoin lub blockchain jak to wszystko technicznie
  dzieje się, by móc korzystać z technologi. Klienci mogą również handlować swoimi Incent na giełdach lub bezpośrednio na
  platformie "Waves", jeśli wolą.

  ICO (wyprzedaż monet) zaczyna się od 00:01 GMT 1 października i będzie trwać dwa miesiące, lub dopóki zbiórka nie przekroczy 5 milionów USD.

  Limit górny 5 milionów dolarów jest to pułap gwarantujący start projektu i jego finansowanie.Środki tego rzędu pozwolą też na
  na marketing i promocje silnego rynku wtórnego .

  Inwestorzy będą mogli kupić tokeny Incent w zamian za Bitcoin n giełdach.
  Początkowo każdy Incent token będzie w cenie 10.000 Incent za BTC (1 Incent = 0,0001 BTC) .
  Wraz z upływem czasu cena tokena będzie rosnąć tak jak przedstawiono poniżej.
  Na koniec ICO sprzedane tokeny zostaną rozprowadzone na platformie "Waves",
  jak również na innych giełdach.
  O godzinie 23:59 w dniu 30 listopada, lub gdy ICO przekroczy równowartość 5 mln USD jest podniesiony (w zależności
  wystopi pierwsze) ICO się zakończy.

  Inwestorzy ICO, którzy czują, że mogą zaoferować jakąś wartość dodaną do projektu poza zakupem
  tokenów są proszeni o kontakt.Jesteśmy zainteresowani kultywowaniem relacji, które pomogą
  temu projektowi zrealizować jego potencjał,jesteśmy w stanie zaoferować dodatkowe zniżki ICO
  według naszej wyceny.
  Wartość takich inwestycji ma limit przed ICO ustawiony na 1 milion USA i będzie podana do wiadomości
  publicznej niezwłocznie przed rozpoczęciem ICO.
  Youtube: How to Invest in Incent Loyalty ICO

  Escrow address: https://blockchain.info/address/3EcZsF2GSYfBM6YNRJ7RAEuRhqLBhFRcdY

  Escrow Agreement: https://www.incentloyalty.com/media/IncentICOEscrowArrangements.pdf

  Waves address: http://wavesexplorer.com/address/3PNkrUsJcrNFWsnTrbz2pLiH7nE8xEpHbnA

  Wiadomości w prasie:
   
     
           

         
     
       
  Audycje i wiadomości:
  Core Radio Dev Pete
  https://soundcloud.com/coremediaradio/pete-incent#t=1:15
  CoinInterview
  https://youtu.be/V6ugRsEDClU
  Blockchain Dynamics
  https://soundcloud.com/errorbytrial/blockchain-dynamics-29-9182016
  Core Radio CEO Rob
  https://soundcloud.com/coremediaradio/incent
  AMA
  http://coremedia.info/index.php/core-tv/incenttv
  Współpracujemy z:


  Language Threads
  Russian
  Indonesian
  Japanese
  Hindi
  Malayalam
  Bulgarian

  Oświadczam, że nie jestem powiązany z projektem Incent. Wątek ten stanowi jedynie tłumaczenie na język polski oficjalnej strony projektu w celach informacyjnych. Nie biorę odpowiedzialności za ewentualne straty lub zyski związane z inwestowaniem w poniższy projekt.
  16  Local / Alternatywne kryptowaluty / ICO-IPO-udziały-sygnaturki-Poprostu okazje do zarobienia on: September 01, 2016, 08:32:37 PM
  Jak macie lub widzicie jakieś  projekty  warte uwagi podzielcie się informacją.
  Oczywiście najbardziej cenione będą podpowiedzi o czymś co znalazło się na tapecie.
  Jeśli będzie ruch w tym temacie postaram się troszkę segregować ten post i dawać na 1szą stronę to co wygląda najlepiej.


  Moja ostatnia strategia jest taka.
  Zbyt wiele ICO i IPO było zwykłymi oszustwami dlatego pomyślałem że kasa czy udziały z sygnaturek to nie jest wcale taki zły pomysł
  na początek. Daje to możliwość udziału w projekcie przy 0rowym nakładzie. Polecam.

  Projekty które dają najlepsze zwroty:
  -unikalne projekty NXT,ETH,XMR (ale to już było dziś bym nie polecał w to wchodzić)
  -jacyś znani deweloperzy z renomą
  -projekty które wdrażają jakieś długoterminowe działania, budowanie systemu itp
  ich cena spada powoli ale jeśli developerzy pracują to po finalnej wersji będzie prawdopodobnie
  można sprzedać z zyskiem działa w 80%.
   

  PS: Moja sygnatutka jest tylko po to bo coś dostanę za jej noszenie - nie sugerujcie  sie

  Kolega szafa zapodał ciekawe ICO niewielu ludzi jest zapisanych na dziś a trzeba klepnąc 30ci postów:)..
   https://bitcointalk.org/index.php?topic=1630226.0

  *****
  Jewels - ciekawy projekt cena ICO 1900 Moneta na ~300k$ gdzies 150 miejsce coin marketcap
  https://bitcointalk.org/index.php?topic=1545327.0
  Wrzuciłem w ICO 0.5BTC potem dokupiłem.
  Gry się sprzedają i będą sprzedawać osobiście liczę tak za dwa lata na 20x pompkę.
  -dev znany w społeczności gry, dużo pracujem, często coś klepnie na bttalk, daje wywiady w jakims radyjku
  -najwieksza pompma bedzie za dwa lata przed wejściem jego gry czyli projekt długo terminowy
  Rozpoznajcie temat wcześniej nie pisałem bo wolumen byl mały i nie wiedziałem jak to będzie dziś to wygląda ciekawie.
  - zainwestowałem więc mój hype dzielcie przez 2
  *****
  Decent jak koledzy wspominają może być ciekawe ale moje osobiste i nie tylko moje wrażenia są takie że goście
  leja temat. Bittalk sygnaturki od dwóch tygodni nie odświeżone, gości co do supportu pisali olano.
  dowodzik https://docs.google.com/spreadsheets/d/1cy9G8A1eFv9UI1oJXd9ZNDqscEf9soaTuDzH6_nfBvQ/edit#gid=542729129
  Dlatego przed inwestycją radzę lepiej rozeznać temat - czy ktoś nie podpuszcza tu.
  Ale deweloperzy mogą też lać temat bo kodują - ale niesmak pozostaje.

  17  Alternate cryptocurrencies / Altcoin Discussion / ORGINAL THE WALL OF SHAME - Better version ! ( joke ) Bilions of dollars lost. on: July 25, 2014, 12:19:09 AM
  SHAME OF BTC LTC PPC - DEVs... ( sarcastic post - joke but with sad truth )

  If you feel scammed write here with some potion of humor...
  1st rule: Blame all but not yourself !

  As you notice NO ONE CARES that BTC LTC PPC are falling form December till today...
  BTC 1200$ to 600$...
  LTC54$ and 8$ today...
  PPC 8$ and 1.5$ today...

  We all should write petition tho those Devs and tell them they are scammers...
  they did nothing to pump price or not enough !!!
  They deserves to get on that " THE WALL OF SHAME "
  They let BTC,LTC,PPC get 1000x in year or two and dump it at end this is insane people...
  Now none cares about free fall of BTC, PPC or LTC... and people who have BTC bag at 1200$ LTC at 54$.
  This is just sad...
  _____________________________________________
  _____________________________________________
  Quote
  Now serious:
  Why we all just blame shit coins / clone coins devs?
  Devs scammed you ? Or or you were looking for +1000% in week ?
  Admit you took risk you want win doing mostly shit and because of your greed you are burned...
  I took many lessons but Devs are last people to blame for our fail investments...
  When you woke up someday you will realize that nothing can get +600% every week.
  There wont be serious coin without HARD work around...
  ____________________________________________
  ____________________________________________

  PS: To show you how crypto is retarded is i will give you pro shitcoin trade tip:
  Next pump will be:
  https://bitcointalk.org/index.php?topic=707450.0

  Because they have spinning logo...no premine no IPO.
  (yes stupid - but mark my word that coin get pump because of spinning logo... )
  If dev will really release that coin (not mine DRK eg.)  
  it will be pumped... just look on peoples greed
  and how all works...

  18  Local / Alternatywne kryptowaluty / Nextcoin co o niej myśleć ? on: January 01, 2014, 05:16:54 PM
  Zastanawiałem sie o tej monecei jest generalnie Ciekawa.
  Jaki są wasze odczucia co do tej monety ?


  Jeden gość "wizjoner" napisał ze next bedzie miał wartość Cheesy 800$ tylko tu kolo ma mały problem bo gdy ta moneta osiągnie tę wartośc to kto zapłaci 800$ prowizji za przelew w konsekwencji ta moneta nie bedzie urzywana na szeroką skalę w zwiazku z tym prowizji  i kasy z nich niezobaczymy za wiele.
  Jesli NEXT bedzie miał wysoką wartość to właściwie nie da sie go zastosować do hadlu na wiekszą skalę w porównaniu do Bitcoina ceny transakcji beda kolosalne, prowizje zabija każdy sklep.
  A kazdy z nas w necie kupuje najtaniej ceneo.skapiec itd. Patrząc długofalowo kto bedzie płacił np 3zl za przelew prawie nikt teraz nie płaci na poczcie skoromożna zapłacić z internetu zadarmo.
  Generalnie tendencja na świecie jest by opłaty za transfer dążyły do 0.
  Dla spekulacji można by kupić tego z 1000 ale mam mieszane uczucia.
  Pages: [1]
  Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!