Bitcoin Forum
September 25, 2020, 02:22:20 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 0.20.0 [Torrent]
 
  Home Help Search Login Register More  
  Show Posts
Pages: [1]
1  Local / Konu Dışı / telegram komisyoncuları üzerine on: September 18, 2020, 09:55:46 AM
Merhaba dostlar bazılarınız bilir büyük bir airdrop kanalım var , belli bi fiyat sıkalamız birde cidden aktif bir kitlemiz var sürümden kazanalım diye fiyatı kırdık üstüne bide Türk arkadaşlara dolar kuru fazla geliyor diye güzel indirimler yaptığımız oluyor. Velhasıl dikkatimi çeken bir tayfa var her zaman fiyatın çok olduğunu kanalımızın bot olduğunu vs öne sürüp indirim talep ediyorlar buraya kadar sorun yok
Neyse referans projelerimizi atıyoruz hatta proje sahipleriyle konuş kötü derlerse ücretsiz atayım vs diyoruz

Sonra neyse hadi şu fiyat olsun, olsun kardeş hani alacagım şey 0 dan büyük sonuçta kullanıcıları dolandırmıyosan onlarda 3 5 kazanıyosa güzel bi iş yani.

ve sonra o mahur beste çalıyor Cheesy

şimdi sana @xxx bi arkadaş yazcak ona bana dedigin fiyatın 5 katını de

Nasıl yani şimdi emek veren ben olmama rağmen benım 4 katımı cebine atmanamı söveyim ,,, aradaşım dediğin insanı tokatlamana mı söveyim ne biliyim komisyon %20 %30 olur %400 ne Cheesy velhasıl mezarcılara dikkat edin çok doldum bu tarz hikayelerede çok denk geliyorum bu yuzden foruma yazmak istedim
2  Economy / Services / Airdrop & Marketing Promotion Service on: August 29, 2020, 02:34:12 AM
Hello i have a very big telegram channel related coins also i have connections, in little prices i can boost your project.

My channels has 160.000 follower and 7k average view and im doing average both channel 700 referal (500 between 1000)

We can post everything related coins but if my followers earn little rewards most effective results

Also I can manage totally of Airdrop Project :

+Developing Airdrop BOT or Form

+Work for publising a lot of airdrop channel ( i have very good network )

+Airdrop Distribution work

+I'm working for listing on exchange ( i have a good network )

+ I have a lot of reference projects

- My contact : t.me/bayeco06

3  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Kripto para projesini başarıya ulaştıran bir kaç etmen on: August 29, 2020, 12:32:17 AM
Topluluk

İnsan etmeni çok önemli, örneğin arsa satın alacaksınız imar yoksa ya da insanlara gereğinden fazla uzaksa arsanın fiyatı düşer ama insana ne kadar yakınsa fiyatı artar en basit örneği istanbul'un göbeğinden alacağımız arsa ile ''yöre'' olarak sınıflandırabileceğimiz taşra bir köyden alacağımız arsanın fiyatı farklıdır. Topluluk etmenide bu şekilde önemli yani parayı kullanan,kabul eden insan sayısı ne kadar yüksekse değeri artar Airdrop yapılmasının nedenlerinden biriside budur. Ayrıca listelemelerde güçlü topluluğu olan projeler oylamalarda öne çıkmakta ve daha uygun fiyata listelenebilmekte. Kripto para borsaları içinde oldukça önemli bir kriter

Ekip

Kendini ispatlamış ve işinin piri bir ekip güvenin ve başarının sembolüdür. Ürün alırken markalı ürün almak gibi bir durum kendini ispatlamış bir markanın ürününü alırken ne çıkacağını az çok biliriz ama yeni çıkan bir markanın ürünün ne çıkacağı belli olmaz önünü görmek isteyen yatırımcı ekibe önem verir.

Kalite&Özgünlük

Ethereum blokzincirinde 100.000 adetin üstünde akıllı kontrat var ve bir akıllı kontrat yapıp mainnet de yayına vermek bir kaç saat alıyor yani bu noktada özgün bir konsept ayrıca kalite başarının kapısını açıyor. Basit bir projeyi herkes yapabilir dolayısıyla kendi yapabileceği birşey için kimse yatırım yapmaz&destekçisi olmaz.

Planlama ve Şeffaflık

Hedefler ve yol haritası ne kadar açık ve ulaşılabilir olursa insanların projeye olan teveccühü o kadar yüksek olacaktır.

İyi bir hikaye ve İktisadi Alt yapı

Şayet blokzinciri ürünü real ekonomiyle bir şekilde bağlantılı değilse tercih edilmeyecektir. Örneğin ben X kripto parayla bir ürün ya da hizmet alamıyorsam neden yatırım yapayım ya da elde tutayım ? Kullanıcıya kripto paranın kullanılması için bir neden verilmeli ve genellikle kar elde etme güdüsü burda temel etken ancak bu beklenti ileriye taşınmalı çünkü atasözümüzünd e dediği gibi ''bekara karı boşamak kolay'' olmayan parayı dağıtmak kolay anlayacağınız .

Göze çarpan temel unsurlar

Ulaşılabilirlik,sosyal medyada aktiflik ya da projenin kendisine ait bir uygulaması olması özgün bir whitepaper sahibi olması ilk dikkat çeken unsurlar. Kullanıcılar muhattap bulabilmek istiyorlar bu muhattabı bulamazlarsa proje gözden düşüyor. mobil uygulama ve diğer unsurlarda ulaşılabilirlik için önemli hususlar

Karın paylaşımı hususu

Blokzincirinin temel vaadlerinden biride herkese eşit olmasada gelir elde edebilme - gelirden pay alabilme imkanı sunuyor zaten bilhassa fakir ülkelerde bu kadar çekici olmasnın temen etkeni de bu. Karın bir kısmı toplulukla paylaşıldıkça süreklilik ve güven sağlanır.

Diğer unsurlar

Yukarıda belirtilen maddelerlede ilintili olsa da ne kadar çok borsada listeleniyorsa yani gerek satın alması gerek takibi ne kadar kolaysa kullanıcılar açısından o kadar tercih sebebi. Diğer önemli hususlar düşük transfer maliyetleri ve hız bunlar likiditeyi etkileyen temel unsurlar.


Şahsi fikirlerimi kapsar,yazıyı ekstra olarak : burada paylaştım : https://hive.blog/finance/@bayeco06/my-hive-birthday4  Economy / Service Announcements / Best Telegram Promotion Service : Airdrop Center + 120 000 follower on: August 13, 2020, 04:41:35 PM
Hello guys  i have 2 telegram channel t.me/CentralChanel  120k and 8k post view 1 post price $70/// t.me/coinozor has 33k member and 600 view 1 post for $15 2 post for $25 //// we only accept legit projects, for good projects we can make discount contact @bayeco06 /  t.me/bayeco06  ( you can check my username on channels ).

@CentralChanel  $70    ,, 2 post for @CentralChanel $100
@coinozor : 1 post $15 , 2 post $25


we can discuss price
5  Local / Servisler / www.turkiyemining.com SCAM uyarısı on: August 05, 2020, 05:22:52 AM
Dostlar merhaba telegram 150 bin kişilik bir kanalımız var orada ref linkli olarak paylaştık, 202 geçerli 230 civarı referans geldi , sonrasında (ben başıma geleceği biliyorum Cheesy ) mail attım kanallarımı bu elemanlara dedim ki bakın kanalım var link attım sonra scam hile deyip banlamayın, 24 saat sonra ban yedik Cheesy sonrasında tabi rakamlarıda hesapladık, normalde antminer in son surumle 1 yılda btc 3 kat kazandırıyor miningden ( son halving ve fiyat artışıyla değişmiştir belki) ama bu sitede 2 ayda yatırdığınızı amorti ediyorsunuz, ki yeni yatırımlarda yaparsanız paranız bunların mantığına göre 10 a katlıyor senede , diyeceğim o ki kaydolmayın yatırım zaten yapmayın.
6  Economy / Digital goods / Telegram Channels and group selling on: August 02, 2020, 02:55:23 AM
hello im owner of @CentralChanel and @coinozor channels at telegram if u want i can boost channels and group and sell u, real user %30  inactive user %70 , im building groups&channels from zero and giving u,  pricing 5.000 total people %30 active , $75 , 1000 people for 20$, people around of world and related with crypto
7  Economy / Services / Telegram to 160.000 people promotion only in $50 on: July 14, 2020, 09:49:50 PM
Hello guys  i have 2 telegram channel t.me/CentralChanel  120k and 5k post view 1 post price $50/// t.me/coinozor has 33k member and 600 view 1 post for $5  //// we only accept legit projects, for good projects we can make discount contact @bayeco06 /  t.me/bayeco06  ( you can check my username on channels ).

@CentralChanel price  $50
@coinozor price  1 post $5

Airdrop & giveaway bot development starting from $30 ( if user buyed promotion from us, also high quality bot price is starting from $100 )

8  Local / Pazar Alanı / TELEGRAM 150.000 KİŞİLİK KRİPTO PARA KANALINA REKLAM FIRSATI on: July 14, 2020, 09:40:03 PM
Merhaba dostlar t.me/CentralChanel  ve t.me/coinozor kanallarmıza reklam alıyoruz. 117k olan kanalımız 5000 görüntülenme almakta 1 post $50, 26k olan kanalımız 500 görüntülenme almakta ve 2 post $15'dir. nitelikli ve kullanıcılara zarar vermeyecek projelere kolaylık sağlarız. iletişim kanallardada olup bireysel profilim t.me/bayeco06 üzerinden sağlanabilir.
Pages: [1]
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!