Bitcoin Forum
July 05, 2022, 09:47:46 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 23.0 [Torrent]
 
  Home Help Search Login Register More  
  Show Posts
Pages: [1] 2 3 4 5 6 »
1  Local / Nowe kryptowaluty i tokeny / [ANN] SQUIDCOIN - TOKEN BEP-20 on: November 03, 2021, 03:48:34 PM
       


Strona www: https://squidcoin.cash

Witamy w SquidCoin. W tym poście chcemy wstępnie zaprezentować nasz projekt i odpowiedzieć na najważniejsze pytania dotyczące nowego tokena SquidCoin.

Co to jest SquidCoin?
SquidCoin to zdecentralizowany projekt typu „meme token” zbudowany na smartchainie Binance. Zbudowany przez anonimowy zespół doświadczonych entuzjastów blockchain, którzy zamierzają przyciągnąć nowych ludzi do świata kryptowalut, poprzez łatwy i zabawny sposób inwestycji w monetę, która, jak sądzimy, spodoba się wielu osobom.

Na jakiej technologii opiera się SquidCoin??
SquidCoin jest zbudowany jako scentralizowany token BEP-20 na smartchainie Binance. Oznacza to, że każdy może przechowywać tokeny SquidCoin w popularnych portfelach, takich jak Metamask. Całkowita i maksymalna podaż SquidCoin wynosi 456,000,000 tokenów.

Ile tokenów SquidCoin trafi do obiegu, a ile zostanie w posiadaniu przez twórców kontraktów?
Aktualnie 200mln SquidCoin, czyli około 25% całkowitej podaży, zostało zablokowane w Pancakeswap. Reszta tokenów zostanie albo przeznaczona na inne pule płynności, albo zostanie spalona w nadchodzących miesiącach, a ostatecznie maksymalnie 5% wszystkich tokenów pozostanie w rękach twórców tokenów.

Gdzie mogę kupić SquidCoin?
Obecnie SquidCoin można kupić na zdecentralizowanych giełdach, takich jak Pancakeswap, a zespół SquidCoin prowadzi rozmowy z kolejnymi popularnymi giełdami w celu notowania tokena. Dołącz do naszych kanałów Telegram lub Discord, aby uzyskać najbardziej aktualne informacje o odnośnie notowania na giełdach.

Jaka jest strategia marketingowa SquidCoin?
Oprócz nawiązania partnerstw z różnymi influencerami, zespół SquidCoin będzie organizatorem różnych gier i wyzwań w realnym świecie, umożliwiając graczom na zdobywanie nagród pieniężnych w największych miastach na całym świecie. Pierwsze wydarzenie odbędzie się w Londynie w listopadzie 2021 roku, gdzie gracze będą polować na ukrytą gdzieś w mieście kwotę przekraczającą 25000$ w gotówce. Więcej informacji o naszym pierwszym wydarzeniu zaprezentujemy wkrótce —dołącz do nas na Twitterze, Telegramie lub Instagramie, aby dowiedzieć się jako pierwszy.

Jak mogę być na bieżąco z SquidCoin?
Mapa drogowa naszego projektu będzie stale aktualizowana na naszej oficjalnej stronie: https://squidcoin.cash. Jeśli chcesz być na bieżąco, możesz obserwować nas na Twitterze, porozmawiać z nami na Telegram lub przeczytać najnowsze wiadomości na blogu Medium.

Ważne Linki
Strona www: https://squidcoin.cash
Telegram: https://t.me/realsquidcoin
BSCscan: https://bscscan.com/token/0x5d442FE7bcc24F9A68c3e79Af047f82B3c4c36dd
2  Local / Nowe kryptowaluty i tokeny / [ANN] GuestCrew Coin – Moneta typu „social mining”, która zasila wpływ GuestCrew on: October 26, 2021, 05:39:43 PM
Witajcie przyjaciele!

Wprowadzenie:
Sieć marketingowa social mediów i influencerów GuestCrew istnieje od 2013 roku. Jesteśmy jedną z najstarszych sieci opartych na kryptowalutach, a nasi członkowie promują i szerzą treści w mediach społecznościowych za co są nagradzani monetą GUEST, którą zarabiają poprzez „social mining”. Koncepcja social miningu to niezwykły pomysł, dzięki któremu nasi członkowie promują treści w mediach społecznościowych i zarabiają w ten sposób tokeny. Obecnie działamy w takich sieciach jak Twitter, Linkedin i Tumblr i innych sieciach.Już w 2012 roku rozmawialiśmy na temat budowy samowystarczalnej sieci społecznościowej, składającej się z influencerów i blogerów, którzy będą promować treści w mediach społecznościowych. Są to osoby, które posiadają duże liczby obserwujących dzięki czemu mogą z łatwością udostępniać i promować informacje oraz treści w mediach społecznościowych. W zamian za ich usługi otrzymają wynagrodzenie w tokenach generowanych przez system. Nasze aplikacje społecznościowe weryfikują, czy dana akcja promocyjna została zrealizowana i przyznają nagrodę w postaci tokena. Tokeny GUEST mogą być wykorzystywane do promowania własnych treści, przekazane w postaci darowizny innemu członkowi lub sprzedane na giełdzie po kursie rynkowym.

Drugi element sieci to reklamodawcy, którzy są gotowi wydać pieniądze. Rejestrują się w sieci jako pro-reklamodawcy i posiadają możliwość zakupu tych samych tokenów. Członkostwo pro-reklamodawcy pozwala tym reklamodawcom co miesiąc wydać określoną sumę aby uzyskać oczekiwane promocje w mediach społecznościowych od  naszych influencerów.

Korzyści z monety Guest Crew „GUEST” – Tokenu BSC20.

1. Aktywna sieć kilku tysięcy blogerów i influencerów działających w mediach społecznościowych, a także twórców treści i reklamodawców – wszyscy wspólnie pracują w celu promowania i rozpowszechniania treści w mediach społecznościowych, tworzenia hashtagów do trendów, bycia kolejną wirusową rzeczą.
2. GuestCrew to potężna marka, która działa od ponad 8 lat i obserwowała jak branża krypto urosła do dzisiejszych rozmiarów.
3. Nasze aplikacje społecznościowe automatycznie publikują treści udostępniane w naszej witrynie na popularnych portalach społecznościowych jednocześnie zarządzając odpowiednim wydawaniem monet – czyli automatycznym wypłacaniem monet z depozytu reklamodawcy osobie, która udostępniła treści na swoich osiach czasu.
4. Moneta GuestCrew obsługuje ekosystem GuestCrew – zasila naszą stronę w mediach społecznościowych.


Rzeczy do zrobienia:

1. Obecnie pracujemy nad własnym portfelem – w tej chwili płacimy, przechowujemy i pracujemy przy użyciu TrustWallet.
2. Zostało jeszcze sporo rzeczy do zaprogramowania na stronie, a trzeba także stworzyć więcej aplikacji do dalszego promowania treści w mediach społecznościowych.
3. Obecnie pracujemy nad integracją tokena z naszą stroną internetową. Integracja, aktualnie jest na podstawowym poziomie, jednak zostanie ulepszona o dodatkowe funkcje.
4. Obecnie prowadzimy ICO naszego tokena GUEST. Kolejnym naszym celem jest IFO PanCakeSwap.
5. Pracujemy również nad stworzeniem aplikacji na Android i IOS. Niedługo będziemy dysponowac w pełni funkcjonalną aplikację.

Mining:

Jak przedstawiono wyżej – sieć społecznościowa GuestCrew zaopatrzona jest w tzw. social mining, dzięki któremu członkowie naszej społeczności będą zarabiać monety za rozpowszechnianie treści. Nasza moneta jest obecnie w fazie ICO, które będzie miało 15 etapów, a podczas pierwszego do sprzedaży trafi 100 000 monet. Łącznie na ICO zarezerwowanych zostało 15 milionów monet, które szybko się sprzedają. Podczas pierwszego etapu ICO 100 tysięcy monet jest sprzedawanych po 5 centów za monetę.
Naszym kolejnym celem jest ustawienie prawdziwych koparek krypto w naszym biurze GuestCrew. Planujemy wydobywać Bitcoin, Ethereum, Helium i kilka innych popularnych kryptowalut. Wydobyte monety będą dostępne dla naszych członków, którzy – albo kupią nasze monety GUEST, albo zdobędę je poprzez social mining za pośrednictwem naszej strony internetowej. Będzie możliwość wymiany GUEST na BTC, ETH i inne monety po kursie rynkowym.

To wyjątkowy plan, poprzez który zamierzamy odwdzięczyć się naszej społeczności i jednocześnie stale zwiększać wartość własnej monety.

Rynek:

W GuestCrew pracujemy również nad stworzeniem rynku, na którym członkowie mogą w prosty sposób wymieniać monety. Będzie to rynek z prostym w obsłudze interfejsem, poprzez który możesz konfigurować oferty, monety będą przechowywane w depozycie GuestCrew i w prosty sposób, jednym kliknięciem ludzie będą mogli skorzystać z oferty i kupić monety.

Ważne Linki:
Oficjalna Strona GuestCrew - https://guestcrew.com/
Influencer Marketing - https://guestcrew.com/influencer_marketing
GuestCrew Coin ICO - https://guestcrew.com/buy-coins
Pro Reklamodawca - https://guestcrew.com/pricing
Twitter - https://twitter.com/guestcrew
Facebook - https://www.facebook.com/guestcrew
3  Local / Nowe kryptowaluty i tokeny / [ANN] UCF - Uma Chit Fund - Zrewolucjonizowane Rotacyjne Oszczędności & Pożyczki on: October 25, 2021, 07:18:57 PM


4  Local / Nowe kryptowaluty i tokeny / [ANN](ICO)Orionix - Bezprowizyjna Giełda Gier i Przedmiotów on: July 13, 2019, 02:43:33 PMWitamy Wszystkich Członków
W Oficjalnym Polskim Temacie Orionix Na Bitcointalk!

Najlepsze Miejsce, By Być Na Bieżąco I Uzyskać Odpowiedzi Na Pytania.Proszę Uszanować Nasze Zasady

- Rozmawiamy Na Tematy Związane Z Orionix
- Rozmawiamy W Języku Polskim
- Szanujemy Wszystkich Wypowiadających Się W Temacie
- Spamowanie Lub Prywatne Reklamy Grożą Usunięciem


Rozpoczęcie Sprzedaży Tokenów 1 sierpnia 2019 roku

NOWA BEZPROWIZYJNA PLATFORMA HANDLOWA W ERZE BLOCKCHAIN, WYKORZYSTUJĄCA TOKENY ORX, PRZEZNACZONA DLA GIER, PRZEDMIOTÓW I SERWISÓW Z BRANŻY GIER.
_______________________________________________________________________________  O ORIONIX:

ORIONIX, BEZPROWIZYJNA PLATFORMA WYMIANY GIER I PRZEDMIOTÓW, Z TOKENEM ORX, KTÓRY POKRYWA KOSZTY DZIAŁALNOŚCI DZIĘKI EMISJI WŁASNEJ WALUTY. CELEM PROJEKTU JEST UŁATWIENIE KOMUNIKACJI I WYMIANY ORAZ ZWIĘKSZENIE BEZPIECZEŃSTWA GRACZY. GRACZE Z CAŁEGO ŚWIATA MOGĄ UŻYWAĆ PLATFORMY ORX DO HANDLU SWOIMI NOWYMI I UŻYWANYMI GRAMI, A TAKŻE PRZEDMIOTAMI, AWATARAMI CZY KONTAMI PRZY UŻYCIU TOKENÓW ORX.Żyjemy w czasach transformacji cyfrowej. Najnowszy raport Global Games Market prognozuje, że 2,3 miliarda aktywnych graczy z całego świata wyda na gry blisko 140 miliardów dolarów. Co rok średni wzrost sprzedaży wzrasta o 15%.

Obecnie zdecydowana większość graczy nie ma możliwości handlu swoimi grami, kontami oraz przedmiotami w całkowicie bezpieczny sposób. W internecie można znaleźć mnóstwo informacji o oszustwach i handel dla graczy może wydawać się kłopotliwy, pochłaniający czas i pieniądze. Rewolucja w branży gier rozpoczęła się wraz z pojawieniem się nowych technologii. Rzeczywistość Wirtualna (VR), Rzeczywistość Rozszerzona (AR) i Rzeczywistość Mieszana (MR) spowodują wzrost konsumentów. Traktujemy to jako jedno z większych wyzwań w najbliższych latach, gdyż niewiele wysiłku wkłada się w dostarczenie graczom możliwości wymiany wirtualnych zdobyczy. Z nami możesz zrobić więcej. Celem naszego projektu jest połączenie w jednym tokenie uniwersa wielu gier – budowa jednej wartości dla twoich bogactw. Obojętne czy mówimy o MOBA, MMORPG, FPS, RTS, uczynimy wszystko co w naszej mocy, by stać się jednym z najlepszych rozwiązań handlowych dla twoich ulubionych tytułów.

Jednym z naszych celów długoterminowych jest budowa bezpiecznego środowiska pozwalającego na handel prawdziwymi pieniędzmi (RMT). O jakich kwotach mówimy mając na myśli RMT? Miliardy. Tak podają dane zaprezentowane w 2011 roku przez Bank Światowy. Bank przeanalizował światową wirtualną gospodarkę i ustalił, że w 2009 roku, w krajach o niższych płacach na rynku RMT branży gier wydano ponad 3 mld dolarów. Miliardy dolarów graczy pochłonęły koszta rozwoju ich postaci w ulubionych grach. Naszym celem jest zapewnienie niezbędnego bezpieczeństwa i uczciwości przy realizacji transakcji pomiędzy graczami. Dostrzegamy obecny popyt oraz braku odpowiednich rozwiązań w tym zakresie. Kwestie te dotyczą milionów graczy, a celem naszego projektu jest sprostanie oczekiwaniom tej społeczności. Wiemy, że na naszej drodze pojawi się wiele przeszkód, jednak nasz zespół jest już w kontakcie z głównymi postaciami branży gier wideo, aby skutecznie przezwyciężyć te przeszkody. Zespół Orionix poświęca się by zaspokoić popyt i potrzeby graczy na tym niezbadanym rynku.


Szczegóły Tokena:
Nazwa: Orionix
Symbol: ORX
Podaż maksymalna: 600.000.000 tokenów
Wartość Początkowa: 1 ORX = 0.1$
Łączna liczba tokenów do dystrybucji: 420.000.000 tokenów
Soft cap wynosi 3.000.000 tokenów
1 ETH = 2941 ORX tokenów

Rozpoczęcie Sprzedaży Tokenów 1 sierpnia 2019 roku

Bonus:
   Kontrakt jest zaprojektowany na 7 etapów:
   1st: 52.500.000 i 40% bonus
   2nd: 52.500.000 i 35% bonus
   3rd: 52.500.000 i 30% bonus
   4th: 52.500.000 i 20% bonus
   5th: 52.500.000 i 10% bonus
   6th: 52.500.000 i 5% bonus
   7th: 31.500.000 i 0% bonusCZĘSTO ZADAWANE   PYTANIA

123456789101112


13141516171819202122232425262728293031323334

Kto Będzie Korzystał Z Platformy ORX?
Z platformy ORX będą mogli korzystać gracze z całego świata, by kupować i sprzedawać przedmioty, konta i usługi online.

123456789101112

13141516171819202122232425262728293031323334

Jakie Są Korzyści Z Inwestowania W Orionix?  
Jako wczesny inwestor w platformę Orionix staniesz się pierwszoplanowym uczestnikiem naszego wizjonerskiego projektu oraz uzyskasz możliwość osiągnięcia wysokich zysków.

123456789101112

13141516171819202122232425262728293031323334

Kto Stoi Za Projektem Orionix?  
Zespół dowodzony jest przez osoby z kluczowych sektorów branży gier wideo oraz blockchain. W skład zespołu wchodzą programiści, doradcy finansowi i prawni oraz eksperci ds marketingu.

123456789101112

13141516171819202122232425262728293031323334

Jak Kupię Tokeny Orionix?
ORX możesz zakupić wysyłając Ethereum (ETH) i BTC (Bitcoin). Kliknij tutaj, aby zarejestrować konto.

123456789101112

13141516171819202122232425262728293031323334

Jak Bezpiecznie Przechowywać Tokeny Orionix?
Możesz stworzyć portfel na MyEtherWallet lub Trust Wallet. Tokeny zostaną wysłane na adres twojego portfela natychmiast po złożeniu zamówienia.

123456789101112

13141516171819202122232425262728293031323334

Gdzie Zobaczę Specyfikację Orionix?  Specyfikację Orionix możesz zobaczyć na naszej stronie internetowej.


5  Local / Nowe kryptowaluty i tokeny / [ANN] [Cloud Node v2] Serwis Masternode i Chmura - Notowany na Crypto-Bridge on: June 26, 2019, 09:47:53 AM

CLOUDENODE v2 - PRZYKŁADY WYKORZYSTANIA ↓

PRZECHOWYWANIE ORAZ UDOSTĘPNIANIE PLIKÓW W CHMURZE | HOSTING & MONITORING MASTERNODE | PLATFORMA ZAKŁADÓW | GIEŁDA HANDLOWA

**********************************************
DZIAŁAJĄCE DEMO
Platforma Hostingu & Monitoringu Masternodów
**********************************************-------------------------------------------
WAŻNE LINKI
-------------------------------------------
Strona : https://www.cloudenode.xyz

Explorer : http://cds.blockchain-explorers.info/

✅ Giełda Cryptobridge : https://wallet.crypto-bridge.org/market/BRIDGE.CDS_BRIDGE.BTC

✅ Masternodes.Online : https://masternodes.online/currencies/CDS/

Giełda Wingedex : https://app.wingedex.com/market/BTC-CDS?ref=1

DISCORD : https://discord.gg/aJqYcb7

GITHUB : https://github.com/udaydeep1992/cloudnode-v2

PORADNIK INSTALACYJNY : https://github.com/udaydeep1992/cds-mn-installer

Bitcointalk : https://bitcointalk.org/index.php?topic=5142360

Coingecko : https://www.coingecko.com/en/coins/cloud-nodes

Coincodex : https://coincodex.com/crypto/cloud-nodes/
----------------
PORTFELE
----------------
Windows 32 Bit : https://github.com/udaydeep1992/cloudnode-v2/releases/download/master/cloudnode-v2-win32.zip

Windows 64 Bit : https://github.com/udaydeep1992/cloudnode-v2/releases/download/master/cloudnode-qt-win64.zip

Linux 64 Bit Daemon : https://github.com/udaydeep1992/cloudnode-v2/releases/download/master/cloudnode-v2-linux64.tar.gz


Programiści

Imię - Udaydeep
Discord ID -  ! UdayDeep - Dev !#0974
Discord Developer ID -  389029784962727936

LinkedIN : https://www.linkedin.com/in/uday-deep/
Twitter : https://twitter.com/udaydeepyadav
_____________________________________________


Imię - Prashant singh
Discord ID -  Linux_Mod#7393
Discord Developer ID -  421187132309372940
linkedin: https://www.linkedin.com/in/prashant-singh-b52528b4/
CLOUDNODE v2 - SPECYFIKACJA


6  Local / Nowe kryptowaluty i tokeny / [ANN] [BILC] BILLCRYPT - GLOBALNA UNIWERSALNA PLATFORMA - SOFT CAP OSIĄGNIĘTY! on: June 25, 2019, 08:52:08 AM


7  Local / Nowe kryptowaluty i tokeny / [ANN][IEO] ZOPTAX - 📞 ZABURZENIE VOIP Z BLOCKCHAIN on: June 18, 2019, 05:10:38 PM


ZOPTAX: ZABURZENIE VOIP Z BLOCKCHAIN
ZOPTAX TO POŁĄCZENIA TELEFONICZNE OPARTE NA BLOCKCHAIN, ZAPEWNIAJĄCE SWOIM UŻYTKOWNIKOM W PEŁNI BEZPIECZNE I PRYWATNE POŁĄCZENIA ZA POŚREDNICTWEM ZDECENTRALIZOWANEJ SIECI. FIRMA ZAREJESTROWANA W USAZOPTAX PROGRAM NAGRÓD

DOSTĘPNY JEST NA BOUNTYMINEROficjalna Grupa Telegram BountyMiner: https://t.me/bountyminer_chatbox
Oficjalny Kanał Zapowiedzi BountyMiner: https://t.me/bountyminer_announcements

[[[BOUNTY]]]
8  Local / Nowe kryptowaluty i tokeny / 🔥🚀 [ANN] BlockSafe Technologies - Zabezpieczanie ekosystemu Blockchain 🔥🚀 on: June 11, 2019, 08:23:05 AM


                 STRONA WWW |BIAŁA KSIĘGA | FACEBOOK | TWITTER  | MEDIUM  | YOUTUBE


Co czyni Technologia Blocksafe, by Chronić Twoją Cyfrową Walutę oraz Globalne Blockchainy w 2019 roku i później?
Zabezpieczanie Ekosystemu Blockchain: Portfele, Giełdy i Prywatne Blockchainy

EKOSYSTEM BLOCKCHAIN JEST ATAKOWANY - 1,2$ MILIARDA OD 2017 ROKU

Portfele atakowane są przez złośliwe oprogramowanie wykorzystujące keyloggery w celu kradzieży danych dostępu czy podmiany docelowych adresów. Szacunkowa wartość niezgłoszonych strat użytkowników sięga ponad 350 mln USD. W sytuacji gdy twój portfel zostanie zhakowany, nie możesz odzyskać pieniędzy ani kogokolwiek pozwać.
                 STRONA WWW |BIAŁA KSIĘGA | FACEBOOK | TWITTER  | MEDIUM  | YOUTUBE
9  Local / Nowe kryptowaluty i tokeny / [ANN] [ICO] ELAD NETWORK (ELAD)~ Twój Token do Nieruchomości on: June 07, 2019, 01:13:13 PMELAD Network jest głównym, kompleksowym źródłem dla nieruchomości


CZŁONKOWIE ZESPOŁU10  Local / Nowe kryptowaluty i tokeny / 🔥🔥[ANN]zeosX⚡Pierwszy Kryptowalutowy Bank ⚡5 MILIONÓW DOLARÓW NAGRÓD! 🔥🔥 on: December 30, 2018, 10:04:47 AM


Technologia Blockchain jest traktowana poważnie przez sektor finansowy,
gdyż może stać się czynnikiem, który zmieni wygląd tradycyjnego sektora bankowego.
Niezmienna i nieedytowalna natura blockchain czyni go idealnym rozwiązaniem,
które pozwali obniżyć koszty oraz uprościć funkcjonowanie wszystkich elementów,
od płatności po transakcje, kwestie związane z papierami wartościowymi, bankowością
detaliczną, rozliczeniami, umowami itp. Oczywistym staje się, że technologia blockchain
to nie tylko Bitcoin czy inne kryptowaluty. Jej wdrożenie w funkcjonowanie systemów
płatniczych i monetarnych, z pewnością zrewolucjonizuje te sektory, ze względu na
mnogość zastosowań wyjątkowych i zaawansowanych funkcji tej technologii.


1. Pożyczki i kredyty
Banki pomagają z płatnościami, pożyczkami i kredytami. Tradycyjni pożyczkodawcy
działają w ramach nieprecyzyjnego i niezabezpieczonego systemu raportowania kredytowego.
Każda aplikacja o kredyt bankowy, musi zostać przez banki oceniona pod kątem ryzyka.
Kalkulacja ryzyka odbywa się poprzez analizę złożonych czynników, jak np. rankingi kredytowe,
proporcje potencjalnego długu i dochodów czy wartość posiadanych nieruchomości.
W celu uzyskania tych informacji, banki korzystają z raportów dostarczanych przez jedną
z trzech wiodących agencji kredytowych: Experian, TransUnion lub Equifax. Na podstawie
zebranych informacji banki szacują ryzyko niewywiązania się z zobowiązań spłaty pożyczki
i odsetek przez klienta.

2. Scentralizowany system bankowy
Można śmiało stwierdzić, że scentralizowany system bankowy zawodzi, gdyż podstawowe
operacje są kontrolowane i manipulowane przez "chciwe i potężne" osoby z tego sektora.
Skutkuje to korupcją w tradycyjnej bankowości oraz całym systemie pieniądza fiducjarnego,
który z czasem upadnie. Bardzo zawodzi transparentność w tym systemie bankowym, gdyż
klienci nie mają żadnej kontroli, ani nawet informacji w jakiś sposób wykorzystywane są ich
pieniądze. Reasumując, klienci przetrzymują pieniądze w bankach, mając na tym znikomy
lub żaden interes, a środki wykorzystywane są przez skorumpowanych ludzi do wzbogacania się.

3. Opłaty i prowizje
Tradycyjne banki oraz zewnętrzne bramki płatnicze pobierają wysokie opłaty za każdą zrealizowaną transakcję.

PayPal
PayPal pobiera opłatę w wysokości 2,9% od wartości otrzymanej płatności oraz stałą opłatę
w wysokości 0,3 USD za każdą przeprowadzoną transakcję. W niektórych krajach, gdzie zabronione
są transakcje międzynarodowe przy użyciu kart debetowych, użytkownicy nie posiadający kart
kredytowych, korzystają z usług zewnętrznych dostawców, aby doładować konto PayPal.

Karty kredytowe
Prowizje płacone przez użytkowników kart kredytowych są naprawdę wysokie i niewątpliwie
jest to dla nich kłopot. Występują stałe opłaty, prowizje za transfer środków, opłaty za wpłaty
gotówki, opłaty za przyspieszone płatności, za transakcje zagraniczne, za zaległe opłaty i zwroty.

Pośrednicy, tacy jak Visa i MasterCard, także pobierają opłaty od sprzedawców, zwłaszcza
z niezwykle wysokimi opłatami za przewalutowanie oraz inne, niekonieczne opłaty. Istnieją
również szereg zasad i regulacji, które muszą spełniać handlowcy, aby móc współpracować
z tymi zewnętrznymi dostawcami płatności.

4. Ubezpieczenia
Głównym problemem związanym z ubezpieczeniami w bankowości tradycyjnej jest szereg
„kruczków” w umowach, umożliwiających oszustwa, a także rozbudowana biurokracja zmuszająca
do poświęcenia długiego czasu na stanie w kolejkach lub telefoniczne rozmowy, zanim uda się
uzyskać oczekiwane ubezpieczenie.


zeosX to zdecentralizowany bank krypto, którego celem jest zrewolucjonizowanie tradycyjnej
branży bankowej. Nasz najnowocześniejszy system technologiczny stworzy potężny ekosystem
finansowy, oparty na kilku głównych, futurystycznych komponentach bankowych.

Kredyty z lub bez zabezpieczenia
Doskonały mobilny portfel krypto
Wspaniałe karty o wysokiej jakości
Inwestycje, aukcje i pożyczki


Nasze 4 komponenty bankowe wspierane są przez „zeosX Core”. Jest to unikalna, innowacyjna technologia,
zapewniająca niespotykane dotąd wyniki. W skład zeosX Core wchodzi Blockchain, smart kontrakt
i zdecentralizowane aplikacje (DApps), które są niezwykle istotnym elementem całej platformy. Oprócz
zeosX Core, każde oprogramowanie dla każdego z komponentów, także zostało zaimplementowane przy
zastosowaniu najnowszego niezawodnego systemu technologicznego.


Pożyczki zeosX
Klienci mają możliwość wyboru, czy chcą dokonać pożyczki z zabezpieczeniem czy bez. Pożyczka
z zabezpieczeniem pozwala na szybki zwrot dolarów, bez sprzedaży żadnego z krypto-aktywów.
Pożyczka bez zabezpieczenia również nagradza klientów Punktami Zeo (ZeoPoints) za wcześniejszą spłatę
zobowiązania. Nasza Dapp Pożyczek zeosX umożliwia również inwestorom zarabianie poprzez udzielanie
pożyczek posiadanych krypto-zasobów, a funkcję tę nazywamy ZeoLend.

Cechy Pożyczek zeosX:
Niskie Oprocentowanie
Prosty Proces
Szybkie Potwierdzenie
Brak Ukrytych Opłat


zeosX Core posiada również różne istotne funkcjonalności pożyczkowe, jak na przykład zautomatyzowana
konserwacja, natychmiastowe powiadomienia, analizy w czasie rzeczywistym oraz kontrakty pożyczkowe.


Nasz Mobilny Portfel Krypto posiada wszystkie potrzebne funkcje, od możliwości inwestycyjnych
do śledzenia twoich codziennych transakcji.
Portfel
Giełda Krypto i Pożyczki
Karta Debetowa
ZeoPayBędą dostępne takie karty zeosX: Spectral Infinite Black Metal Card, Plasma Sapphire, Celestial Indigo,
Magma Red, Dysprosium Green oraz Crystal Blue.

Karta Spectral Infinite Black Metal (wkrótce)
Nasza Czarna Karta to pierwsza i najbardziej prestiżowa na świecie, karta blockchain.
Jeśli jesteś jedną z osób, które uwielbiają w pełni korzystać z życia, to ta ekskluzywna,
elitarna Czarna Karta jest właśnie dla Ciebie! Wykonana z wysokiej jakości czystych metali,
Czarna Karta zapewnia najwyższy luksus podczas zakupów. Jednak Czarna Karta nie jest
przeznaczona dla wszystkich, dostępna będzie jedynie dla naprawdę majętnych osób,
aby zapewnić najwyższy możliwy standard osobistej obsługi, którym cieszyć się będą
posiadacze Czarnej Karty.


Czemu wybrać doskonały design i niezrównaną jakość kart zeosX?
Funkcja cashback oraz wynagrodzenie za każdą transakcję, które może być wymienione na różne prezenty i nagrody.
Bezpłatny dostęp do poczekalni na lotniskach całego świata oraz powitalny bonus w postaci darmowych mil.
Dostępny będzie limit do 100% kredytu (Loan-to-Value) oraz nieoprocentowane raty.
Możliwość zdobycia ZeoPoint, które będą używane wyłącznie na naszym rynku.


zeosX Hub
Każdy z komponentów bankowych połączony jest w kompleksowy Hub zeosX,
czyli zdecentralizowany system krypto bankowości, który pozwala kredytobiorcom na
pożyczki bez zabezpieczenia na finansowanie aukcji ich nieruchomości! Wykorzystując
niezmienialną księgę blockchain, zapewnimy jednostkom pełny dostęp i kontrolę swoich
funduszy, co pozwoli im z powodzeniem określić sposób wydatkowania swoich funduszy
lub otrzymać odpowiednie odsetki za ich użytkownie. Dzięki stworzeniu banku krypto
zeosX wyeliminujemy korupcję, gdyż żaden podmiot nie będzie miał możliwości manipulacji
nieedytowalnymi księgami dostępnymi publicznieOferujemy inwestorom 5 poziomów członkostwa, od Początkującego do Elitarnego Jedi,
która to będzie najwyższą rangą. Oprócz bonusowych tokenów, które będą przyznawane podczas
każdego etapu sprzedaży tokenów, oferować będziemy także wysokie zniżki dotyczące liczby
tokenów wymaganych dla każdej rangi. Tokeny mogą zostać także konwertowane na zabezpieczenia,
które następnie można wykorzystać do spłaty kredytu. Upewnij się, że nie przegapisz tej możliwości,
gdyż bonusy i zniżki będą się zmniejszać wraz z kolejnymi etapami sprzedaży tokenów!
Symbol: ZEOS
Typ Tokena: ERC20
Kurs wymiany: 1 ETH = 3900 ZEOS
Łączna Podaż: 3,000,000,000
Soft cap: 20,000,000 USD
Hard cap: 100,000,000 USD
Akceptowane waluty: BTC, ETH and LTC

Niesprzedane tokeny zostaną spalone.

zeosX Hub łączy społeczność zeonitan. W chwili, kiedy zainwestujesz w zeosX,
stajesz się częścią tego rewolucyjnego ekosystemu. Dołącz do nas, by wspólnie tworzyć historię!
11  Local / Nowe kryptowaluty i tokeny / [ANN][ICO]ORETOKEN ⛏: GDY ZŁOTO SPOTYKA SIĘ Z TECHNOLOGIĄ BLOCKCHAIN on: December 08, 2018, 06:16:19 PM


ORETOKEN : GDY ZŁOTO SPOTYKA SIĘ Z TECHNOLOGIĄ BLOCKCHAINFIRMA MATKA

ORETOKEN PROGRAM BOUNTY


WEJDŹ NA BOUNTYMINER
12  Local / Nowe kryptowaluty i tokeny / [ANN][ICO]Ekosystem simplyBrand - Moc Blockchain, AI i Crowdsourcing'u on: November 21, 2018, 12:49:38 PMPonieważ Każdy Zakup Ma Znaczenie
Czyni Handel Cyfrowy Godnym Zaufania Dzięki Blockchain, AI Oraz Dzięki Tobie

Zaangażujemy wszystkich użytkowników internetu, możliwości blockchain oraz AI, aby wzmocnić pozycję ludzi, zapobiegać oszustwom w branży E-commerce i odbudować zaufanie do zakupów online.


Rozwiązanie
Struktura
Marki będą wykorzystywały platformę simplyBrand w celu serwisów ochrony marki.
Warstwa Ludzka będzie bezpośrednio raportować podrabiane produkty, lub też korzystać z pomocy AI w celu weryfikacji autentyczności produktów E-commerce. Warstwa Ludzka to użytkownicy platformy oraz zewnętrzni usługodawcy realizujący zlecenia.
Platforma simplyBrand połączy AI, ludzką pomysłowość oraz technologię blockchain, która zostanie wykorzystana do stworzenia nieedytowalnej "czarnej listy" podrabianych produktów.
Zadaniem tokenów SBA, stworzonych na blockchain, jest zachęcenie ludzi do korzystania z platformy SimplyBrand.Dapp MVP
Wnieś swój wkład z łatwością i przyjemnością
Dzięki Dapp simplyBrand, każdy może zostać ekspertem wskazującym fałszerstwa, co pozwoli pomóc Twojej ulubionej marce, a także uzyskać tokeny i ekskluzywne produkty.
W łatwy sposób zarejestrujesz się i rozpoczniesz pracę na rzecz przeciwdziałania podrabianiu produktów, jednocześnie zdobywając tokeny SBA. Każda marka dostarczy wybrane produkty lub zapewni usługi jako nagrody, które, poprzez Dapp, można wymienić na tokeny SBA.


ROADMAP

ZESPÓŁ

PARTNERZY

PARTNER TECHNOLOGICZNY
COBINHOOD to platforma usług kryptowalutowych nowej generacji, która rozpoczęła swoją działalność w 2017 roku. COBINHOOD to pierwsza na świecie platforma handlu kryptowalutami pozbawiona opłat za handel. COBINHOOD oferuje również usługi ICO. Przeprowadzenie ICO to nie tylko napisanie białej księgi oraz postawienie strony - wymaga to przemyślanych strategii na wielu frontach. COBINHOOD oferuje kompleksowe usługi ICO, koncentrując się na taktykach, które zapewnią pozyskanie funduszy potrzebnych do sukcesu ICO.

Firmę założył Popo Chen, pierwotny twórca "17 Media", a jego zamiarem było kształtowanie przyszłości gospodarki poprzez budowę centrum finansowego, odpowiedniego dla ery blockchain. COBINHOOD wierzy w ewolucję technologii blockchain oraz decentralizację finansowego krajobrazu, który zmieni globalne rynki kapitałowe oraz organizacje biznesowe.


13  Local / Alternatywne kryptowaluty / 🔥🔥🔥🔥 [ANN] TowerX.co : Giełda kryptowalutowa TowerBee (TBE) 🔥🔥🔥🔥 on: November 06, 2018, 05:16:03 PM


TowerX: Giełda krypto TowerBee (TBE)

www.TowerX.co
Mamy przyjemność przedstawić nasz najnowszy projekt TowerX, giełdę kryptowalut. My, TowerBee, jesteśmy firmą typu SaaS, która zajmuje się głównie sektorem big data, a kodowanie to nasza główna siła. Wykorzystaliśmy naszą wiedzę techniczną oraz infrastrukturę centrum danych, by zbudować bezpieczną i niezawodną giełdę.

Niedawno temu zakończyło się nasze ICO, a teraz robimy kolejny krok w przód, skupiając się na dalszym rozwoju giełdy TowerX. Zapraszamy wszystkie projekty, które chciałyby być notowane na naszej giełdzie, do procesu głosowania społeczności.

Opłata transakcyjna wynosi 0,05%, w sytuacji, gdy masz odpowiednią ilość TBE na swoim koncie. W pozostałych przypadkach opłata transakcyjna jest równa 0,10%. W przypadku użytkowników bez KYC dzienny limit wypłat wynosi 50 ETH lub ekwiwalent. Po pomyślnym zakończeniu procesu KYC zniesione są dzienne limity wypłat.

Aplikuj już dzisiaj, aby włączyć swoją monetę do procesu głosowania społeczności.
Notowanie w wyniku procesu głosowania jest DARMOWE.Pierwsza runda głosowania już się rozpoczęła.Proces głosowania

  • Każdy użytkownik zarejestrowany na TowerX otrzymuje 5 darmowych głosów na miesiąc. Oprócz tego użytkownicy dysponują również dodatkowe głosami premium (tzw głosy TBE), w sytuacji, gdy posiadają na swoim koncie tokeny TBE (TowerBee). Każde 100 TBE na koncie zapewnia 1 głos.

  • Będziemy notować coiny z największą liczbą głosów od czasu do czasu, zwykle dwa razy na miesiąc. O notowaniu nowej monety będzie informować na naszym koncie Twitter oraz na stronie w dziale Ogłoszeń.

  • Opcjonalnie: Zespół projektowy ma możliwość dopuszczenia wybrane monety do rywalizacji handlowej. Rywalizacja handlowa będzie trwać 30 dni od daty notowania monety, a nagrodzonych monetami zapewnionymi przez projekt, zostanie 100 traderów, którzy w tym czasie wygenerowali największy wolumen. Projekty, które zorganizują rywalizację handlową, będą miały pierwszeństwo w notowaniu na TowerX, w stosunku do pozostałych monet.Wkrótce będziesz mógł użyć tokenów TowerBee (TBE), by zakupić prawdziwe produkty SaaS.


     

     


TowerX: Giełda krypto TowerBee
14  Local / Nowe kryptowaluty i tokeny / ▄▀▄▀▄▀▄ [ANN][ICO][GZB] ★ GIGZI ★ Niezależne Zarządzanie Majątkiem ▄▀▄▀▄▀▄ on: November 01, 2018, 02:30:09 PM                       


15  Local / Nowe kryptowaluty i tokeny / [ANN][ICO] SMART VALOR - Rewolucja w globalnych inwestycjach on: October 13, 2018, 12:37:53 PM16  Local / Nowe kryptowaluty i tokeny / [ANN] ICONIQ HOLDING - Czołowy Ekosystem Zarządzania Zasobami Cyfrowymi on: September 13, 2018, 05:41:11 PM

17  Local / Nowe kryptowaluty i tokeny / Ekosystem Inteligentnej Bankowości Platio - rozwiązujemy problemy świata krypto on: September 10, 2018, 05:22:11 PM

12345678910111213141516

12345678910111213141516

12345678910111213141516

12345678910111213141516

12345678910111213141516CO TO JEST PLATIO?

12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334

12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334


123456789101112131415161718192021222324
ZAWIERANIE TRANSAKCJI
Zarówno w krypto, jak i fiat,
przy użyciu inteligentnego
escrow, który rozwiązuje
konflikty między stronami

OCHRONA
Krypto, fiat oraz akcje
pozbawione ryzyka
zmienności lub utraty
dostępu

HANDEL I GIEŁDA
Krypto, fiat i akcje na
jednej platformie

123456789101112131415161718192021222324
ODBIERAJ
Krypto i fiat z możliwością
fakturowania i przetwarzania
dla firm i osób prywatnych

PRZECHOWUJ
Krypto, fiat oraz akcje
w jednym miejscu

WYDAWAJ
Płać krypto i fiat przy użyciu
plastikowych lub wirtualnych
kart płatniczych

123456789101112131415161718192021222324
PŁAĆ
Płać krypto i fiat używając
SWIFT/SEPA/OCT


PRZESYŁAJ
Krypto, fiat oraz akcje
za darmo w ramach
Ekosystemu PlatioPROBLEMY I ROZWIĄZANIA

12345678910111213141516171819202122232425

ROLA BLOCKCHAIN

Platio tworzy prywatny system „Sidechain”, oparty na technologii EOS oraz wstępnie zdefiniowany zestaw smart kontraktów.

Blockchain Platio zagwarantuje bezpieczne, szybkie i transparentne wewnętrzne procesy biznesowe. Zastosowanie technologii Blockchain zwiększy efektywność i wydajność organizacji, a także pomoże zmniejszyć koszty transakcji i czas przetwarzania powiązany z tradycyjnymi systemami bankowymi. Wszystkie zasoby Ekosystemu Platio zostaną ztokenizowane. Ztokenizowane zasoby będą wykorzystywane do wewnętrznych transakcji oraz realizacji smart kontraktów w Ekosystemie Platio.

12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940


12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334
PODSTAWOWE RODZAJE WEWNĘTRZNYCH TRANSAKCJI TO
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334
PODSTAWOWE RODZAJE SMART KONTRAKTÓW TO

12345678910111213141516171819


EXCHANGE & BROKERAGE
12345678910111213141516171819


INTERNAL TRANSFERS
12345678910111213141516171819


INTELIGENTNY ESCROW
12345678910111213141516171819


OCHRONA ZASOBÓW


12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334


12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334
TOKEN PGAS

PGAS to token narzędziowy o standardzie ERC-20, wykorzystywanyy do transakcji w ramach platformy.

Zastosowanie PGAS:


  • Płatność za prowizje i opłaty
  • Płatność za subskrypcje

PGAS będzie generował zysk dla Platio, w postaci opłat pobieranych podczas realizacji każdej transakcji lub opłat za subskrypcje.

Oczekuje się, że wzrost wartości PGAS nastąpi z dwóch powodów:


  • Zwiększone zapotrzebowanie na token wraz ze wzrostem liczby użytkowników Ekosystemu Platio – kupowanych jest więcej subskrypcji, wykonuje się też więcej transakcji.
  • Spalane będą tokeny o wartości 50% prowizji wewnętrznych Platio, do momentu pozostania w obiegu około 10% tokenów PGAS w Ekosystemie Platio.
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334SZCZEGÓŁY SPRZEDAŻY TOKENÓW

12345678910111213141516171819202122
CENA TOKENAAKCEPTOWANE WALUTY


123456789101112131415161718
HARD CAP
34,500,000 EURSTRUKTURA BONUSÓW


INDYWIDUALNY BONUS
Prywatna Przedsprzedaż /
 20.08.2018 - 07.10.2018

Token ERC20
123456789101112131415161718
SOFT CAP
5,000,000 EUR10-15%
Przedsprzedaż Publiczna /
 08.10.2018 - 21.10.2018

Niesprzedane tokeny zostaną spalone
123456789101112131415161718
MAKSYMALNA PODAŻ TOKENA
397,500,000 PGAS0-8%
Publiczna Sprzedaż /
22.10.2018 - 04.11.2018

Brak miningu/mintinguPARTNERZY

12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334

123456789101112131415161718192021222324
Skontaktuj się z nami


info@platio.com

123456789101112131415161718192021222324
Obserwuj nas


123456789101112131415161718192021222324

ONE PAGER
LITE PAGER
BIAŁA KSIĘGA
BIAŁA LISTA
POLITYKA PRYWATNOŚCI
WARUNKI USŁUGI
© 2018 Platio | All rights reserved


18  Local / Polski / [ANN]Moon Forum - Nowe Forum Krypto on: September 09, 2018, 01:27:20 PM19  Local / Nowe kryptowaluty i tokeny / [ANN][ICO] GOeureka — Platforma rezerwacji hoteli oparta na blockchain on: September 07, 2018, 04:41:15 PM


GOeureka to technologiczna firma turystyczna, która wykorzystuje technologię blockchain w celu budowy platformy rezerwacji hotelowych. Naszą misją jest stworzenie zdecentralizowanej platformy dla sektora rezerwacji hotelowych oraz zapewnienie większej transparentności poprzez zapewnienie hotelom możliwości bezpośredniego kontaktu z klientami. Celem GO, jako technologicznego partnera hoteli, jest dostarczenie użytkownikom dynamicznych, cyfrowych doświadczeń oraz niwelacja struktur wysokich opłat i prowizji narzucanych przez internetowe biura podróży.

Wizją GO jest umożliwienie hotelom skupienia się na dostarczeniu lepszej wartości wewnętrznej i podnoszenia jakości usług dla podróżnych z całego świata, poprzez zniwelowanie zobowiązań finansowych hoteli wobec zewnętrznych platform rezerwacyjnych.

20  Local / Alternatywne kryptowaluty / [BOUNTY]🚀💥🚀 BITHFT | ULEPSZONE STRATEGIE HANDLOWE | 6000000 HFT 🚀💥🚀 on: September 05, 2018, 02:58:36 PM
ICO STARTUJE 1 października 2018

Czym się zajmujemy:

Naszą misją jest usprawnienie procesu dzielenia się strategiami handlowymi krypto, by każdy przedsiębiorca mógł odnieść sukces.BitHFT oficjalnie prezentuje kampanię BOUNTY. Celem kampanii BOUNTY jest promocja Pre-ICO i ICO. Łącznie na kampanię nagród zarezerwowano 600,000 HFT. Planuje się, że po zakończeniu ICO, 1 HFT będą dostępne na kryptowalutowych giełdach w cenie $0.21.
Kampania rozpoczyna się 3.9.2018.

Kampania BOUNTY zawiera 7 sekcji:
• Kampania Twitter - 18 %
• Kampania Facebook - 14 %
• Kampania Telegram - 02 %
• Kampania Reddit - 04 %
• Kampania Media - 24 %
• Kampania Tłumaczeń - 16 %
• Kampania Sygnatur - 22 %

Każde zrealizowane zadanie nagradzane jest stawkami, które są sumowane z podziałem na sekcje. Po zakończeniu ICO rozdzielimy odpowiednią ilość tokenów, przydzieloną na daną sekcję, zgodnie ze stawkami uzyskanymi przez uczestników. Wszystkie wypłaty będą zrealizowane na adres portfela ETH. Proszę nie podawać adresów giełd, tylko portfele ETH, do których posiadasz dostęp.


Tydzień 1: 3.9. - 9.9. Termin raportu: 9.9.-10.9.
Tydzień 2: 10.9. - 16.9. Termin raportu: 16.9.- 17.9.
Tydzień 3: 17.9. - 23.9. Termin raportu: 23.9.-24.9.
Tydzień 4: 24.9.-30.9. Termin raportu: 30.9.-1.10.Wymagania dla uczestników kampanii BOUNTY:• Wypełnij nasz formularz rejestracyjny w kampanii Bounty, wybierz sekcję, w której bierzesz udział i podaj adres portfela ETH -
https://goo.gl/forms/DXNjd9HPXPkyVoXz2
• Musisz posiadać konto Telegram;
• Obowiązkowe jest posiadanie konta na forum Bitcointalk, z pozytywną lub neutralną reputacją;
• Złamanie zasad kampanii skutkować będzie dyskwalifikacją uczestnika i anulowaniem wszystkich, otrzymanych wcześniej stawek;
• BitHFT zastrzega sobie prawo do zdyskwalifikowania dowolnego uczestnika kampanii Bounty bez podawania przyczyny;
• Dołącz do czatu BitHFT na Telegram: https://t.me/bithft_official
• Zasady i warunki kampanii BOUNTY mogą zostać zmienione w razie koniecznościDodatkowe informacje:• Będziemy sprawdzać rejestracje w odniesieniu do 1 komputera lub IP. Wszystkie podwójne konta zostaną zbanowane i wykluczone z kampanii BOUNTY;
Obywatele Stanów Zjednoczonych nie mogą brać udziału w tej kampanii z powodów prawnych;
• Podsumowanie wyników kampanii Bounty będzie miało miejsce po zakończeniu ICO. Dokładna data zostanie podana w głównym temacie. Wyniki kampanii Bounty zostaną zaprezentowane w formie jednej tabeli. Po wprowadzeniu wszelkich aktywności użytkowników, wyniki zostaną zaprezentowane publicznie, w tym samym arkuszu kalkulacyjnym, by zachować maksymalną transparentność;
• Żadne informacje przesłane przez uczestników poprzez formularze google NIE BĘDĄ zmieniane przez BitHFT;
• Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za utratę dostępu do konta lub portfela. Wszystkie "wrażliwe" dane zostaną ukryte przed innymi użytkownikami;
• W zależności od stopnia naruszenia zasad w którejkolwiek z kampanii, dany użytkownik może zostać zdyskwalifikowany z udziału we wszystkich kampaniach;
Kampania Bounty BitHFT charakteryzuje się zerową tolerancją wobec oszustów;
• Każdy użytkownik, który przedstawi dowód, że znalazł oszusta otrzyma dodatkowe punkty bounty. W ten sposób chcielibyśmy zachęcić wszystkich użytkowników, by postępowali uczciwie i pomagali w tym procesie i nam, i sobie;


Bardzo wam dziękujemy za wsparcie, a szczególnie tym, którzy pomagają nam spopularyzować nasz projekt.


Otrzymuj stawki za udostępnianie postów BitHFT na Facebook.


14% puli tokenów przeznaczonych na kampanię Bounty zostanie rozdzielonych wśród uczestników kampanii na Facebooku. Do kampanii Bounty na Facebook możesz dołączyć w każdej chwili, do momentu zakończenia całej kampanii.


Warunki kampanii na Facebooku:

• Wypełnij formularz rejestracyjny uczestnika kampanii bounty (nie wypełniaj, jeśli już to zrobiłeś) - https://goo.gl/forms/DXNjd9HPXPkyVoXz2
• Wypełnij formularz rejestracyjny uczestnika kampanii Facebook - https://goo.gl/forms/b1qA252O9TIVthIf2
Musisz polubić oficjalną stronę BitHFT Facebook - https://www.facebook.com/BitHFT;
• Profil Facebook musi być publiczny, twoje polubienia muszą być widoczne publicznie;
• Musisz mieć minimum 300 znajomych na Facebook;
• Dołącz do czatu BitHFT na Telegram - https://t.me/bithft_official

Wymogi kampanii na Facebooku:

• Musisz udostępnić przynajmniej jeden post BitHFT na tydzień, by otrzymać stawki w kampanii Facebook;
• Kliknij ‘lubię to’ i zostaw komentarz pod postem na oficjalnej stronie BitHFT Facebook - https://www.facebook.com/BitHFT
• Aby uzyskać maksymalną liczbę punktów, wykonaj powyższe zadania codziennie;
• Do otrzymania stawek uprawniają tylko posty z aktualnego tygodnia;
• Jednego dnia możesz udostępnić tyle postów, ile my zamieścimy tego dnia

Przykładowy tygodniowy raport:

Code:
Facebook
profile link:
Week 1 (26.6.-01.7.2018.)
1.
2.
3.
...

Stawki:

1 stawka = udostępnienie+polubienie

Ilość otrzymanych stawek zależy od ilości znajomych na Facebook:

• 100 - 499 Obserwujących/Znajomych:    1 stawka za udostępnienie+polubienie
• 500 - 1499 Obserwujących/Znajomych:   5 stawek za udostępnienie+polubienie
• 1500 - 3000 Obserwujących/Znajomych:   10 stawek za udostępnienie+polubienie
• 3000 i więcej Obserwujących/Znajomych:   15 stawek za udostępnienie+polubienie

Aby otrzymać wynagrodzenie za kampanię na Facebooku, musisz zaraportować wypełnione zadania (jako odpowiedź w temacie) w oficjalnym wątku BOUNTY na forum Bitcointalk, co tydzień, w niedzielę lub poniedziałek (po zakończeniu tygodnia) 23:59 +3 GMT. Harmonogram składania raportów znajduje się w górnej części tego wątku. Raporty wysłane przed lub po wyznaczonym terminie nie będą brane pod uwagę przy przyznawaniu nagrody.

Liczba obserwujących/znajomych NIE będzie aktualizowana po zarejestrowaniu w kampaniiOtrzymuj stawki za udostępnianie tweetów BitHFT.

18% puli tokenów przeznaczonych na kampanię Bounty zostanie rozdzielonych wśród uczestników kampanii Twitter. Do kampanii Bounty na Twitterze możesz dołączyć w każdej chwili, do momentu zakończenia całej kampanii.

Warunki kampanii na Twitterze:

• Wypełnij formularz rejestracyjny uczestnika kampanii bounty (nie wypełniaj, jeśli już to zrobiłeś) - https://goo.gl/forms/DXNjd9HPXPkyVoXz2
• Wypełnij formularz rejestracyjny uczestnika kampanii Twitter - https://goo.gl/forms/5xf0HTdu4yY5M73L2
Obserwuj oficjalne konto BitHFT Twitter - https://twitter.com/Bit_HFT;
• Musisz posiadać minimum 300 obserwujących na Twitter;
• Dołącz do czatu BitHFT na Telegram- https://t.me/bithft_official

Wymogi kampanii na Twitterze:

• Retweetuj wszystkie tweety, które pojawiają się na oficjalnym koncie BitHFT Twitter;
• Kliknij “polubienie” przy wszystkich tweetach, które pojawiają się na oficjalnym koncie BitHFT Twitter, nie jest konieczne ich komentowanie;
• Aby uzyskać maksymalną liczbę punktów, wykonaj powyższe zadania codziennie;
• Minimum to 3 retweety na tydzień;
• Użytkownicy, którzy udostępnią więcej niż maksymalna dozwolona liczba postów, dostaną stawki tylko do liczby Tweetów, zamieszczonych przez BitHFT, nie więcej;
• Stawki będą naliczane za codzienne wypełnianie zadań;
• Do otrzymania stawek uprawniają tylko posty z aktualnego tygodnia;
Przykładowy tygodniowy raport:

Code:
Twitter:
profile link:
Week 1 (26.6.-01.7.2018.)
1.
2.
3.
...

Stawki:

1 stawka = retweet+polubienie

Ilość otrzymanych stawek zależy od ilości twoich obserwujących na Twitter:

250 do 449 obserwujących - 2 stawki
450 do 949 obserwujących - 4 stawki
950 do 1499 obserwujących  - 10 stawek
1500 do 9999 obserwujących  -  15 stawek
10000+ obserwujących  - 20 stawek

Aby otrzymać wynagrodzenie za kampanię na Twiterze, musisz zaraportować wypełnione zadania (jako odpowiedź w temacie) w oficjalnym wątku BOUNTY na forum Bitcointalk, co tydzień, w niedzielę lub poniedziałek (po zakończeniu tygodnia) 23:59 +3 GMT. Harmonogram składania raportów znajduje się w górnej części tego wątku. Raporty wysłane przed lub po wyznaczonym terminie nie będą brane pod uwagę przy przyznawaniu nagrody.
 

Liczba obserwujących NIE będzie aktualizowana po zarejestrowaniu w kampanii


Otrzymuj stawki za uczestnictwo w kanale Telegram.

2% puli tokenów przeznaczonych na kampanię Bounty zostanie rozdzielonych wśród uczestników kampanii Telegram. Do kampanii Bounty na Telegramie możesz dołączyć w każdej chwili, do momentu zakończenia całej kampanii.

Warunki kampanii na Telegram:

• Wypełnij formularz rejestracyjny uczestnika kampanii bounty (nie wypełniaj, jeśli już to zrobiłeś) - https://goo.gl/forms/DXNjd9HPXPkyVoXz2
• Wypełnij formularz rejestracyjny uczestnika kampanii Telegram - https://goo.gl/forms/2AKHIi0daA8nRwNB3

Wymogi kampanii na Telegram:

• Dołącz do czatu BitHFT na Telegram - https://t.me/bithft_official
• Musisz zamieścić przynajmniej jedną sensowną wiadomość na tydzień;
• Zrób screenshot takiej wiadomości, lub zamieść link w raporcie w głównym temacie;
• Zastrzegamy sobie prawo do potraktowania danej wiadomości jako mało znaczącej, bez podawania przyczyny;
Przykładowy tygodniowy raport:

Code:
Telegram:
Username:
Week 1 (26.6.-01.7.2018.)
image url:

Stawki:
1 stawka: Zamieszczenie przynajmniej jednej sensownej wiadomości na tydzień

Aby otrzymać wynagrodzenie za kampanię na Telegramie, musisz zaraportować wypełnione zadania (jako odpowiedź w temacie) w oficjalnym wątku BOUNTY na forum Bitcointalk, co tydzień, w niedzielę lub poniedziałek (po zakończeniu tygodnia) 23:59 +3 GMT. Harmonogram składania raportów znajduje się w górnej części tego wątku. Raporty wysłane przed lub po wyznaczonym terminie nie będą brane pod uwagę przy przyznawaniu nagrody.Otrzymuj stawki za pisanie postów na blogu oraz tworzenie filmów o naszym ICO i udostępnianie ich publicznie.

24% puli tokenów przeznaczonych na kampanię Bounty zostanie rozdzielonych wśród uczestników kampanii Media. Do kampanii Bounty na Media możesz dołączyć w każdej chwili, do momentu zakończenia całej kampanii.

Warunki kampanii Media:

• Wypełnij formularz rejestracyjny uczestnika kampanii bounty (nie wypełniaj, jeśli już to zrobiłeś) - https://goo.gl/forms/DXNjd9HPXPkyVoXz2
• Wypełnij formularz rejestracyjny uczestnika kampanii Twórcy Treści i podaj tam swój blog - https://goo.gl/forms/k5m16FxpbvLdEUK33

Wymogi kampanii Blogów:

• Artykuły muszą być napisane w języku angielskim;
• Artykuły muszą zawierać przynajmniej 500 słów;
• Artykuły muszą zawierać oryginalną treść;
• Artykuły muszą być dostępne publicznie;
• Artykuły, które będą opublikowane na innych stronach niż Medium czy Steemit otrzymają połowę stawek
• Dozwolone są 4 artykuły na tydzień
• Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia każdego artykułu bez podawania przyczyny;
• Artykuł musi zawierać przynajmniej jeden działający link do strony ICO;
• Użytkownicy mogą publikować dowolne posty na podanych blogach, jeśli posiadają oryginalną treść;

Stawki za Blog:

Odrzucone - 0 stawek Blog
Niski wpływ - 1 stawka Blog
Średni wpływ - 5 stawek Blog
Duży wpływ - 25 stawek Blog

Użytkownicy nie mają prawa kopiować tekstu (lub jego części) z white paper, czy innych blogów, i publikować je jako swoje. Wszystko musi być napisane twoimi słowami. W ten sposób chcemy zadbać o oryginalność.

Wymogi kampanii Youtube:

• Wideo muszą być w języku angielskim;
• Musisz być właścicielem konta Youtube;
• Musisz mieć przynajmniej 100 subskybujących;
• Wideo musi mieć przynajmniej 30 sek długości;
• Musisz podać zapis w opisie;
• Wideo musi posiadać oryginalną treść;
• Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia każdego wideo bez podawania przyczyny;

Stawki Youtube:

Odrzucone - 0 stawek Blog
Niski wpływ - 1 stawka Blog
Średni wpływ - 5 stawek Blog
Duży wpływ - 25 stawek BlogOtrzymaj stawki za tłumaczenie i moderację tematu Bounty.

16% puli tokenów przeznaczonych na kampanię Bounty zostanie rozdzielonych wśród uczestników kampanii tłumaczeń. Do kampanii Bounty tłumaczeń możesz dołączyć w każdej chwili, do momentu zakończenia całej kampanii

Warunki kampanii Tłumaczeń:

• Wypełnij formularz rejestracyjny uczestnika kampanii bounty (nie wypełniaj, jeśli już to zrobiłeś) - https://goo.gl/forms/DXNjd9HPXPkyVoXz2
• Wypełnij formularz rejestracyjny uczestnika kampanii Tłumaczeń - https://goo.gl/forms/pizv9cURWIFDpFA72

Wymogi kampanii Tłumaczeń:

• Jeśli zauważymy, że używałeś Translatora Google, zostaniesz zbanowany z całej kampanii Bounty;
• Oczekujemy, że będziesz moderował i aktualizował swój temat przynajmniej raz w tygodniu. Nie przyznamy stawek za "martwy" temat;
• Oczekujemy, że zakończysz tłumaczenie tematu Bounty w ciągu 3 dni, od przyznania ci tego zadania. Jeśli nie ukończysz pracy w wyznaczonym terminie, zatrudnimy innego tłumacza;
Poszukujemy użytkowników o randze Jr. Members i wyższej;

Uwaga: BitHFT nie będzie akceptować aplikacji na wszystkie języki. Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia każdej aplikacji do kampanii Tłumaczeń.

Stawki: 1 stawka Tłumaczeń
Otrzymuj stawki za pisanie jakościowych postów na Reddit o BitHFT.

4% puli tokenów przeznaczonych na kampanię Bounty zostanie rozdzielonych wśród uczestników kampanii Reddit. Do kampanii Bounty na Reddit możesz dołączyć w każdej chwili, do momentu zakończenia całej kampanii.

Warunki kampanii na Reddit:

• Wypełnij formularz rejestracyjny uczestnika kampanii bounty (nie wypełniaj, jeśli już to zrobiłeś) - https://goo.gl/forms/DXNjd9HPXPkyVoXz2
• Wypełnij formularz rejestracyjny uczestnika kampanii Reddit - https://goo.gl/forms/DRvLBh8LMcOJ7Yb53

Wymogi kampanii na Reddit:

Zasady :
• Aby post został zaliczony, musi on zostać zamieszczony na jednym z następujących działów forum Reddit: r/bitcoin, r/ethereum, r/ethtrader, r/Tokensalecrypto, r/cryptocurrency
• Posty i Komentarze z negatywną Karmą będą traktowane jako nieprawidłowe. Wszelki spam również nie będzie brany pod uwagę, przy przydzielaniu nagród.
• Musisz subskrybować konto BitHFT na Reddit.

Stawki Reddit:

Odrzucone - 0 stawek Reddit
Niski wpływ - 1 stawka Reddit
Średni wpływ - 5 stawek Reddit
Duży wpływ - 25 stawek Reddit
Otrzymuj stawki za dodanie sygnatury i awataru do swojego profilu na forum Bitcointalk.


22% puli tokenów przeznaczonych na kampanię Bounty zostanie rozdzielonych wśród uczestników kampanii sygnatur. Do kampanii Bounty sygnatur możesz dołączyć w każdej chwili, do momentu zakończenia całej kampanii.

Warunki kampanii sygnatur:

• Wypełnij formularz rejestracyjny uczestnika kampanii bounty (nie wypełniaj, jeśli już to zrobiłeś) - https://goo.gl/forms/DXNjd9HPXPkyVoXz2
• Wypełnij formularz rejestracyjny uczestnika kampanii sygnatur - https://goo.gl/forms/1enmltT9Hcgci06a2
• Dodaj sygnaturę na twój poziom (kody sygnatur znajdziesz poniżej);

Wymogi kampanii sygnatur:

• Musisz posiadać rangę minimum Jr. Member, by dołączyć do kampanii sygnatur;
• Posty powinny być informacyjne, w języku angielskim i powinny składać się z minimum 100 znaków;
• Podczas tego okresu musisz zamieścić minimum 30 postów, abyśmy przyznali nagrodę;
• Musisz mieć założoną sygnaturę i awatar podczas trwania całej kampanii (ta zasada dotyczy użytkowników, którzy mają możliwość założenia awataru);
• Posty typu "off topic" nie będą zaliczane;
• Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia wybranych/wszystkich postów bez podawania przyczyny;
• Posty zawierające mniej znaków niż 100 nie będą brane pod uwagę;
• Maksymalnie 21 postów na tydzień. Użytkownicy, którzy zamieszczą więcej postów, nie otrzymają dodatkowych stawek za sygnatury (nie więcej niż 21);
• 1 konto na forum Bitcointalk na osobę;
• Użytkownicy o negatywnej reputacji nie są dopuszczeni do kampanii;
• Każdy użytkownik, którego ranga zwiększy się podczas kampanii powinien napisać PM do BM, aby wprowadził poprawkę do arkusza;

Stawki:

Jr. Member: 1 stawka sygnatur za post
Member: 5 stawek sygnatur za post
Full Member: 10 stawek sygnatur za post
Senior Member: 15 stawek sygnatur za post
Hero/Legendary: 20 stawek sygnatur za post

Aby otrzymać wynagrodzenie za kampanię Sygnatur, musisz zaraportować wypełnione zadania (jako odpowiedź w temacie) w oficjalnym wątku BOUNTY na forum Bitcointalk, co tydzień, w niedzielę lub poniedziałek (po zakończeniu tygodnia) 23:59 +3 GMT. Harmonogram składania raportów znajduje się w górnej części tego wątku. Raporty wysłane przed lub po wyznaczonym terminie nie będą brane pod uwagę przy przyznawaniu nagrody.

Code:
Signature:
profile link:
Week 1 (26.6.-1.7.2018.)
1.
2.
3.
...

Awatar:URL: https://i.imgur.com/EB9EB4k.jpg

=: Sygnatury:=

Hero/Legendary


Code:
[quote][center][table]
[tr]
[td][size=3pt]
[center][url=https://bithft.io/hftbot][font=nexa,tahoma][size=12px][color=black]●  ▬▬[/color]  [color=#000]The [b][color=#000064]Crypto-Trading [/b][color=#000]Platform with   ▬▬  ●
[color=white][size=20px][glow=#510e8f,1,300][color=transparent].[/color][b]STREAMLINED[/b] [color=white]STRATEGY SHARING[color=transparent].[/color][/glow]
[/td]
[td]
[font=Monospace][size=35px][color=#891790][
[/td]
[td][size=5px]  
[center][size=7px][url=https://twitter.com/Bit_HFT]Twitter[/center][url=https://twitter.com/Bit_HFT][font=Monospace][size=2px][color=#1da1f2]
             ▄████▄▄   ▄
█▄          ██████████▀▄
███        ███████████▀
▐████▄     ██████████▌
▄▄██████▄▄▄▄█████████▌
▀████████████████████
  ▀█████████████████
  ▄▄███████████████
   ▀█████████████▀
    ▄▄█████████▀
▀▀██████████▀
    ▀▀▀▀▀
[/td]
[td][size=5px]  
[center][size=7px][url=https://www.t.me/bithft_official]Telegram[/center][url=https://www.t.me/bithft_official][font=Monospace][size=2px][color=#0088cc]
                   ▄▄████
              ▄▄████████▌
         ▄▄█████████▀███
    ▄▄██████████▀▀ ▄███▌
▄████████████▀▀  ▄█████
▀▀▀███████▀   ▄███████▌
      ██    ▄█████████
       █  ▄██████████▌
       █  ███████████
       █ ██▀ ▀██████▌
       ██▀     ▀████
                 ▀█▌
[/td]
[td][size=5px]  
[center][size=7px][url=https://www.reddit.com/r/BitHFT]Reddit[/center][url=https://www.reddit.com/r/BitHFT][font=Monospace][size=2px][color=#ff4500]
             █▀▀▀▄▄▄██▄
             █     ▀██▀
            █
         ▄▄▄█▄▄▄
 ████▄▄███████████▄▄████
▐██████▀▀███████▀▀██████▌
 ▀████    █████    ████▀
  ████▄  ▄█████▄  ▄████
  ▀███████████████████▀
   ▀████▄▀█████▀▄████▀
     ▀▀███▄▄▄▄▄███▀▀
         ▀▀▀▀▀▀▀
[/td]

[td][size=5px]
[center][size=7px][url=https://fb.me/BitHFT]Facebook[/center]
[url=https://fb.me/BitHFT][font=monospace][size=2px][color=#4267b2]
          ▄████████
          █████████
          █████
          █████
      █████████████
      █████████████
          █████
          █████
          █████
          █████
          █████
[/td]
[td]
[font=Monospace][size=35px][color=#891790]]
[/td]
[td]
[center][url=https://bithft.io/][font=jura,tahoma][size=23px][color=white][glow=#510e8f,1,300][b][color=transparent].........[/color]BitHFT[color=transparent].........[/color][/b][/glow][/size][/font]
[font=orator std,tahoma][size=12px][color=#000064][b]streamlined [/b][color=#891790][b]strategy [/b][color=#000064][b]sharing[/b][/font][/center]
[/td]
[/tr]
[/table][/center][/quote]

Sr.Member


Code:
[quote][center][table]
[tr]
[td][size=3pt]
[center][url=https://bithft.io/hftbot][font=nexa][size=12px][color=black]●  ▬▬[/color]  [color=#000]The [b][color=#000064]Crypto-Trading [/b][color=#000]Platform with   ▬▬  ●
[color=#000064][size=20px][b]STREAMLINED [/b] [color=#891790]STRATEGY SHARING.
[/td]
[td]
[font=Monospace][size=35px][color=#891790][
[/td]
[td][size=5px]  
[center][size=7px][url=https://twitter.com/Bit_HFT]Twitter[/center][url=https://twitter.com/Bit_HFT][font=Monospace][size=2px][color=#1da1f2]
             ▄████▄▄   ▄
█▄          ██████████▀▄
███        ███████████▀
▐████▄     ██████████▌
▄▄██████▄▄▄▄█████████▌
▀████████████████████
  ▀█████████████████
  ▄▄███████████████
   ▀█████████████▀
    ▄▄█████████▀
▀▀██████████▀
    ▀▀▀▀▀
[/td]
[td][size=5px]  
[center][size=7px][url=https://www.t.me/bithft_official]Telegram[/center][url=https://www.t.me/bithft_official][font=Monospace][size=2px][color=#0088cc]
                   ▄▄████
              ▄▄████████▌
         ▄▄█████████▀███
    ▄▄██████████▀▀ ▄███▌
▄████████████▀▀  ▄█████
▀▀▀███████▀   ▄███████▌
      ██    ▄█████████
       █  ▄██████████▌
       █  ███████████
       █ ██▀ ▀██████▌
       ██▀     ▀████
                 ▀█▌
[/td]
[td][size=5px]  
[center][size=7px][url=https://www.reddit.com/r/BitHFT]Reddit[/center][url=https://www.reddit.com/r/BitHFT][font=Monospace][size=2px][color=#ff4500]
             █▀▀▀▄▄▄██▄
             █     ▀██▀
            █
         ▄▄▄█▄▄▄
 ████▄▄███████████▄▄████
▐██████▀▀███████▀▀██████▌
 ▀████    █████    ████▀
  ████▄  ▄█████▄  ▄████
  ▀███████████████████▀
   ▀████▄▀█████▀▄████▀
     ▀▀███▄▄▄▄▄███▀▀
         ▀▀▀▀▀▀▀
[/td]

[td][size=5px]
[center][size=7px][url=https://fb.me/BitHFT]Facebook[/center]
[url=https://fb.me/BitHFT][font=monospace][size=2px][color=#4267b2]
          ▄████████
          █████████
          █████
          █████
      █████████████
      █████████████
          █████
          █████
          █████
          █████
          █████
[/td]
[td]
[font=Monospace][size=35px][color=#891790]]
[/td]
[td]
[center][url=https://bithft.io/][font=jura,tahoma][size=23px][color=#510e8f][b]BitHFT[/b][/size][/font]
[font=orator std][size=12px][color=#000064][b]streamlined [/b][color=#891790][b] strategy [/b][color=#000064][b]sharing[/b][/font][/center]
[/td]
[/tr]
[/table][/center][/quote]


Full Member

Quote

Code:
[quote][center][size=10pt][font=jura,tahoma][url=https://bithft.io/][color=#510e8f][b]BitHFT[/b][/color][/url][/font] [color=#891790]▬[/color] [b][url=https://bithft.io/][font=orator std][color=#000064][b]STREAMLINED [/b][color=#891790][b]STRATEGY [/b][color=#000064][b]SHARING[/b][/font][/url][/b]   [/size]
[url=https://bithft.io/hftbot][color=#101845][b][color=#891790][b]✓[/b][/color] [color=#000]The [b][color=#000064]Crypto-Trading [/b][color=#000]Platform with [color=#fea337][color=#000064][b]STREAMLINED[/b] [color=#891790]STRATEGY SHARING.[b] ✓  [/b][/color][/color][/url]
[color=#891790]▌▐ [color=#1a2a4c]▬▬▬▬▬  [b][font=rockwell][url=https://twitter.com/Bit_HFT][color=#891790]Twitter[/url] ⬝  [url=https://www.t.me/bithft_official][color=#891790] Telegram[/url] ⬝   [url=https://fb.me/BitHFT][color=#891790]Facebook[/url] ⬝  [url=https://www.reddit.com/r/BitHFT][color=#891790]Reddit[/url]  [color=#1a2a4c]▬▬▬▬▬ [color=#891790]▌▐ [/center][/quote]


Member

Quote

Code:
[quote][center][url=https://bithft.io/]BitHFT[/url] ▬ [url=https://bithft.io/]STREAMLINED STRATEGY SHARING[/url]
[url=https://bithft.io/hftbot][color=#101845]✓ The Crypto-Trading Platform with Streamlined Strategy Sharing. ✓  [/url]
▌▐ ▬▬▬▬▬  [url=https://twitter.com/Bit_HFT]Twitter[/url] ⬝  [url=https://www.t.me/bithft_official] Telegram[/url] ⬝   [url=https://fb.me/BitHFT]Facebook[/url] ⬝  [url=https://www.reddit.com/r/BitHFT]Reddit[/url]  ▬▬▬▬▬ ▌▐ [/center][/quote]

Jr.Member

Quote
BitHFT.io ▬ ADVANCED LATENCY TECHNOLOGY
▌▐ ▬▬▬ The Crypto-Trading Platform with STREAMLINED STRATEGY SHARING. ▬▬▬ ▌▐
Code:
[quote][center]BitHFT.io ▬ ADVANCED LATENCY TECHNOLOGY
▌▐ ▬▬▬ The Crypto-Trading Platform with STREAMLINED STRATEGY SHARING. ▬▬▬ ▌▐[/quote]

Pages: [1] 2 3 4 5 6 »
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!