Bitcoin Forum
August 19, 2018, 05:52:24 PM *
News: Latest stable version of Bitcoin Core: 0.16.2  [Torrent].
 
  Home Help Search Donate Login Register  
  Show Posts
Pages: [1]
1  Local / עברית (Hebrew) / COINDASH - העתיד במסחר וניהול השקעות - ICO 17 July 2017 on: May 29, 2017, 09:29:20 AM

 
CoinDash
כלי ניהול הפורטפוליו המבוסס קריפטו, הראשון בעולם
בעזרת הפלטפורמה פורצת הדרך שלנו המעוצבת למשקיעי וסוחרי מטבעות אלקטרוניים, תוכל עכשיו לקבל ניתוח וסטטיסטיקה על התיק שלך.
הפלטפורמה נעזרת במפתח הפומבי של המשתמש בלבד, עוקבת אחרי הכניסות והיציאות של המטבעות מהכתובת ונותנת תמונה מלאה למשתמש על יכולות ניהול תיק ההשקעות שלו, רמת הסיכון בה הוא נוקט, הפיזור ונתונים רבים נוספים.
בו בזמן, יכולים המשתמשים לעקוב אחר משתמשים אחרים בפלטפורמה, לראות את תיקי ההשקעות שלהם ורמות הסיכון בהם הם נוקטים ולעקוב אחר ביצועיהם.
גולת הכותרת של הפלטפורמה היא ה - COPYICO בעזרתה יכול המשתמש להשתתף אוטומטית בגיוסים תוך שימוש בחוזה חכם אשר מחכה את ההשקעות של
הסוחרים הגדולים אחריהם תבקש לעקוב כך שלעולם לא תפסיד גיוס נוסף!
 
       
סרטון הסבר

שוק המטבעות הדיגיטליים

כאשר הדומיננטיות של הביטקוין לעומת האלטים הולכת ופוחתת, צוברים המטבעות האלטרנטיביים הרבה יותר תשומת לב.
השימוש העיקרי בבלוקצ'יין נכון להיום הוא היכולת ליצור נכסים ומטבעות חדשים. נכסים אלו הולכים והופכים לערוצי השקעות אלטרנטיביים לערוצים המסורתיים מאחר והם מאפשרים מודלים חדשים של הששתתפות, סחירים 24/7, כפופים להרבה פחות רגולציה והם פשוטים יחסית ליצירה. במהלך השנים האחרונות ראינו עלייה מסיבית בהיקפי המסחר, שווי השוק ומספר הפרויקטים אשר מנפיקים ומשתמשים במטבעות דיגיטליים.

יחד עם זאת, אפילו עם התשואות הניכרות בשוק, השקעה במטבעות דיגיטליים עדיין נחשבת להשקעה מסוכנת ביותר. זאת מאחר והשקעות מסוג זה דורשות ידע מקדים רב ולרוב דורשות עקומת למידה ארוכה ומסובכת שרק למשקיעים ותיקים יש. כמויות המידע ותכיפותן הולכות וגדלות מיום ליום מה שמקשה מאוד על היכולת של משקיעים חדשים להיכנס לתחום ולהישאר מעודכנים.
לכן אנו מציגים לכם את CoinDash platform

הפלטפורמה שלנו תעניק למשתמשיה את היכולות הנדרשות והכלים לעקוב אחר הביצועים שלהם, לנהל את הפוזיציות שלהם ולקבוע את רמת הסיכון בה הם רוצים לנהל את השקעותיהם, לקבל מידע בזמן אמת על פוזיציות והשקעות של משקיעים גדולים ואף להשתתף אוטומטית בעזרת חוזה חכם בגיוסים. הפלטפורמה תעזור לכל משתמש בתחילת דרכו בתחום ומנגד תאפשר למשתמשים מנוסים לקבל תשלום על שיתוף הידע ולמעשה תכניס מודל חדש של הכנסות על בסיס שיתוף מידע בתחום המטבעות הדיגיטליים.
טבלאות וגרפים יציגו בזמן אמת נתונים אודות רווחיות אל מול השוק, רמות סיכון בתיק ופיזור ההשקעות בתיק. כל אלה הינם כלים נדרשים על מנת לנהל את התיק ולסחור במטבעות אלקטרוניים. הכלים הללו יאפשרו למשתמש לנתח את ביצועיו ויספקו תשתית לקבלת החלטות בהמשך.

קשרים חברתיים הינם חלק מהותי מעולם הקריפטו. פרויקטים בתחום קמים ונופלים על ידי הקהילה מאחוריהם והקשרים שהם יוצרים. הכלים שמספקת COINDASH מסירים את המחסומים עבור משתמשים חדשים ומשתמשים ותיקים כאחד ומאפשרים להם לעקוב אחר סוחרים עם רקורד מצליח.

המרקטפלייס של COINDASH בנוי סביב אפשרויות לגילוי ומסחר עם פיצ'רים כדוגמאת - איתותים בזמן אמת על מסחר של סוחרים אחריהם מבקשים לעקוב, ממשק ICO, נכסים טרנדיים, מחירי שוק בזמן אמת ואינטגרציות עם צדדים שלישיים.

CoinDash Token CDT

כל אחד מהפיצ'רים הייחודיים של הפלטפורמה אשר יאפשרו למשתמש כלים לביצוע השקעות חכמות יותר, יחייב תשלום עמלה שיעשה במטבע היחודי של הפלטפורמה. במקביל, משתמשים אשר יאפשרו לאחרים לעקוב אחרי פעולותיהם יזכו לתגמול גם הוא במטבע הייעודי CDT.

המטבע הייעודי של הפלטפורמה, יצור קורולציה בין ההצלחה של הפלטפורמה למחיר המטבע. ככל שיותר משתמשים ישתמשו בפלטפורמה - יותר עמלות ישולמו - יותר CDT ייקנו עד שלבסוף יעלה מחיר המטבע.

ה- CDT הינו מטבע מסוג ERC20 מבוסס אית'ר מה שיאפשר את יצירתו על ידי שימוש בחוזה חכם ואת הטמעתו המהירה על הבלוקצי'יין של איתריום שיובילו לרישום מהיר לבורסות המסחר.

נתוני המטבע וחלוקתו
במהלך המכירה יווצרו 1,000,000,000 מטבעות CDT שיחולקו באופן הבא:

50% - ימכרו למששתפים במכירה
29% - ינעלו לעתיד למטרות שיווק, מחקר ורכישת משתמשים חדשים
20% - מוקצים למשקיעים ראשונים יועצים וצוות הליבה
1% -  מוקצים לחלק הפרסים החברתיים ויחולקו לקהילה
מכירת המטבעות
מכירת המטבעות של COINDASH תצא לדרך בחודש יולי 2017
[/center]CoinDash הצוות


CoinDash היועצים


CoinDash שותפים עסקיים
CoinDash בתקשורתShanghai Meetup
Portfolio Management Presentation
RootStock + CoinDash Presentation
London Investor Feed Presentation

2  Local / עברית (Hebrew) / מאצ'פול - פלטפורמה ליצירת קשרים חברתיים on: January 27, 2017, 06:43:42 PM

מאצ'פול

Matchpoolמאצ'פול היא פלטפורמה מבוזרת לדייטים ושידוכים אשר משתמשת בדינמיקה קבוצתית במטרה לעזור למשתתפים רבים למצוא זוגיות. הפלטפורמה יכולה גם לשמש ליצירת קהילה אקסלוסיבית בתשלום בה ניתן להגדיר מראש את זהות חבריה

הפלטפורמה שלנותהיה מורכבות מקבוצות רבות בהגדרת משתמשים. קבוצת אלה או בשמם "פולים" מזכירות שילוב בין סלאק וקבוצות מיטאפ, קבוצות הפועלות על ידי הזמנות אשר מנוהלות על ידי מפעילים מסורים שיכולים לשמש כשדכנים. עם ההצטרפות לקבוצה יתבקש המשתמש לספק מספר פרטים על עצמו. הנתונים האלו מוצפנים וישמשו לפרופיל המשתמש ובמטרה להציע למשתמש קבוצות שיכולות לעניין אותו.

המאצ'לוק
פיצ'ר המאצ'לוק שלנו אשר שומר על יחס קבוע של 50:50 בין X ו-Y מאפשר לשמור על הקבוצות אטרקטיביות.
אם מספר משתמשים מוגדר מסוג X מצטרפים לקבוצה המאצ'לוק ימנע הצטרפות נוספת של אותו סוג אוכלוסיה עד אשר מספר זהה של משתמשים מסוג Y יצטרף גם הוא. חוקי המאצ'לוק ניתנים לקביעה מראש ויכולים להיות מוגדרים לכל צורה בה חפץ מקים הקבוצה. בנוסף אין מגבלה כי ה-X וה-Y יהיו הפכים וזאת במטרה לשרת כל קהילה אפשרית. הגדרת המאצ'לוק הינה החלטתו הבלעדית של מקים הקבוצה שיכול להגדיר אותו כרצונו.

אפליקציית מאצ'פול
מאצ'פול תיצור ממשק פרונט אנד שיאפשר למשתמשים לחפש קבוצות שמעניינות אותם באיזורים שונים. משתמשים יכולים לבצע חיפוש על בסיס פרמטרים רבים ובמקביל יוצגו להם אפשרויות לקבוצות שעלולות לעניין אותם על פי נתוני המשתמשים שהגדירו בפרופיל עם הצטרפותם למערכת.GUP ותגמולי המערכת
המשתמשים של הפלטפורמה מתחלקים לשני סוגים מצטרפים ומארחים
מצטרפים הם אלו שמבקשים להיצטרף לקבוצה במערכת, אלו יצטרכו לשלם את עמלת הכניסה המוגדרת במערכת  אשר תיקבע בעת יצירת הקבוצה על ידי המארח. בנוסף לתשלום הכניסה החד פעמי, ישלמו המצטרפים גם דמי מנוי חודשיים לקבוצה. כל התשלומים ישלחו למנגנון חוזה חכם על בסיס תשתית של הבלוקצ'יין של אית'ריום וייעשו במטבע הייעודי של הפלטפורמה - GUP. במהלך שהותם בקבוצה הטבע יעשה את שלו וכל חברי הקבוצה יוכלו לתקשר בצורה ציבורית או פרטיתבממששק המזכיר את ערוצי הסלאק.
בצד השני של המתרס, משתמשים יכולים לתפוס גם את תפקיד מקימי הקבוצה "המארחים" והשדכנים הפועלים בה.
המארחים יהיו אלה שיקימו את הקבוצות לפי פרמטרים שמעניינים אותם ויקבלו חלק מהכנסות הקבוצה מדמי השימוש של המשתתפים.
שדכנים או "עוזרים" כפי שהם מוגדרים, יכולים להציע שידוך אפשרי בין שני משתמשים בקבוצה לגביהם הם חושבים כי יש סיכוי טוב שהשידוך יצליח. שני הצדדים המועמדים לשידוך יקבלו התראה ובמידה ושניהם מאשרים את ההצעה יווצר שידוך והמשדך יזכה לתגמול בצורת חלק יחסי מנכסי הקבוצה. גם מקימי הקבוצה וגם שדכניה יזכו לתגמול מהכנסות הקבוצה שישולמו להם במטבע הייעודי של המערכת GUP.

200,000 המצטרפות הראשונות לאחר השקת המערכת יזכו לקבל מטבעות GUP עם ההצטרפות במטרה לאפשר להם לבצע את צעדיהם הראשונים בפלטפורמה.

דאפלטס
דאפלטס הם צורה נוספת בה יכולים משתמשי המערכת לקבל תגמול. למעשה מדובר בתוספות  פיצ'רים אשר מתווספות לממשק המערכת. בפועל הדאפלטס עובדים כפלאגינים ומגבירים את חוויית המשתמש במספר דרכים. דוגמה אפשרית לדאפלט הינה פיתוח תוסף שמטמיע את האפשרות להחליק תמונות ימינה ושמאלה כפי שהדבר נעשה כיום באפליקצית טינדר. במקרה בו דאפלט מסוים יוביל לשידוך - למשל משחק "בלינד דייט" שיצור שידוך אמיתי בפועל, מפתח הדאפלט יתוגמל בדומה לשדכן.
ICO

*המכירה של מאצ'פול תתחיל בסוף חודש מרץ הקרוב ותימשך  28 ימים (תאריך מדויק יפורסם בהקדם)*

תנאי הגיוס ובונוסים למשקיעים ראשונים
אנחנו מאמינים שמשקיעים שיביעו את אמונם ראשונים ראויים להיות מתוגמלים בהתאם
על כן החלטנו את מדרג התמריצים הבא שיתבטאו ביחסי GUP לכל ETH אחד שיושקע:


מאחר וסך הטוקנים שיונפקו מוגבלים ל 60 מיליון (60% מסך כולל של 100 מיליון מטבעות מונפקים) סך הETH הצפוי להתקבל בגיוס בהנחה שכל המטבעות ימכרו ינוע בין 462 אלף RTH ל-600 אלף תלוי בזמן ההשקעה לפי הבונוסים הרלבנטים למועד ההשקעה כפי שמפורט לעיל. אם וכאשר ימכרו כל 60 מיליון המטבעות המוצעים למכירה, החוזה החכם יפסיק לקבל ETH והמכירה למעשה תסתיים.

במידה ועם סיום 28 ימי הגיוס לא ימכרו כל המטבעות המוצעים למכירה, יתרת המטבעות שלא תימכר בחולק בין המשקיעים על בסיס יחסיות ההשקעה.
במידה והגיוס לא יחצה רף מינימום של 30 אלף ETH כל ההשקעות שבוצעו לחוזה החכם של הגיוס ישלחו בחזרה לכתובות השולחות.


הנפקה וחלוקה
מטבעות ה-GUP יווצרו בגיוס יחולקו לפי הסדר הבא:

מפת דרכים

דצמבר 2016 - שיחרור ה-WP
Q1 2017 - שחרור MVP private Alpha
שלהי מרץ 2017 - גיוס
Q3 2017 - שחרור גרסת הבטא של הפלטפורמה


צוות הפרויקט
צוות היועציםמאצ'פול בשפות אחרות

Russian - Thank you OculusMan  
Indonesian - Thank you xdtiagonzhar  
Dutch - Thank you kaltun  
Korean - Thank you rolings  
French - Thank you adrimaug  

כיסוי תיקשורתיPages: [1]
Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!