Bitcoin Forum
March 27, 2023, 12:33:05 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 24.0.1 [Torrent]
 
  Home Help Search Login Register More  
  Show Posts
Pages: [1] 2 »
1  Local / Pazar Alanı / Satılık Asus Nvidia GTX 750 Ti Strix OC on: December 03, 2015, 06:53:06 PM
Selamlar, elimde 6 ay mininig için kullanılmış olan Satılık Asus Nvidia GTX 750 Ti Strix OC var. Durumu iyi, sıkıntısız çalışıyor. İki fanlarından birinin bir bıçağı kırık, ancak fanlar 12'şer bıçaklı olduğu için bir sıkıntı olmuyor, zaten maxwell tasarım. Vatan'dan almıştım.

Fiyat: 300 TL

Ankara içi elden satabilirim, kargo gönderebilirim.

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-gtx750-ti-strix-oc-gddr5-2gb-128bit-nvidia-geforce-dx11-ekran-karti.html
2  Local / Pazar Alanı / Satılık S7'ler (Batch 3) binbircesit.com | BTC ve Kredi Kartına Taksit İmkanı! on: November 19, 2015, 04:06:34 PM
ALMAK İÇİN: http://www.binbircesit.com/bitmain-antminer-s7-batch3-

6 farklı karta 9 aya varan taksit imkanı!
Bitcoin ile de ödeme kabul edilir!

Merhaba arkadaşlar, elimizde stoğu sürekli güncellenen S7'ler mevcut. S7'ler Rexron marka güç kaynağı ile birlikte satılmaktadır ve fiyata dahildir. An itibariyle stok adedi 15'tir. Tüm S7'ler 4.86 THslık Batch 3'tür. 90 günlük Bitmain garantileri durmaktadır.

Özellikler:
Hash Gücü: 4.86 TH/s ħ5%
Enerji Tüketimi: 1210 W
Enerji Verimliliği: 0.25 W/GH
10x 6 pin pci-e ile çalışmaktadır.
Güç Kaynağı Dahil (Rexron Marka Güç Kaynağı ile sevk edilmektedir).

Fiyat: 8.094,80 TL
Tek Çekim Fiyatı: 7.851,96 TLFiyata dahil PSU:

Power Supply Unit ler;
1450W 120A 12V PLATINUM 7/24 çalışabilme kapasitesine sahiptir, şahsım tarafından bu iş için uyarlanmıştır.
S7de 612 Mhz üzerine çıkılması tavsiye edilmez. Menşei Delta Electronic Japonya dır.

 Cheesy Resimdeki kelebek misafirimdir. Cheesy
Saygılar,
Rexron Engineering & Reverse Engineering

Yeni stokta güncelleyeceğim.

ALMAK İÇİN: http://www.binbircesit.com/bitmain-antminer-s7-batch3-
3  Economy / Computer hardware / [WTB] S3 & S5 & Avalon6 in China on: November 13, 2015, 01:13:51 AM
Hey, does anyone know where I can find used miners in China. Alibaba and dhgate have stupid prices, perhaps there is a Chinese bitcointalk? Or does anyone here have some miners for sale that lives in China?
4  Local / Bitcoin Haberleri / Bitcoin binbircesit'le giriş yaptı on: October 16, 2015, 08:01:29 AM
Online alışveriş sitesi Binbircesit.com, "sanal para" Bitcoin'i kullanmaya başladı. Binbircesit.com Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Uğur, "Bitcoin ile alışveriş çağa ayak uydurmak ve yeni dünyada rekabet için zorunlu. Dünyada ekonomik dinamikler değişirken, ülkemizin de bundan geri kalmaması gerekir" dedi. Türkiye'de bir ilki gerçekleştirdiklerini belirten İsmail Uğur, Bitcoin üretimi için yatırımlarını tamamlamak üzere olduklarını vurguladı. Uğur, "Bir iki ay içinde Balıkesir'de Bitcoin'e yönelik üretimine başlayacağız. Ayrıca Türkiye'de de yatırımcılara Bitcoin üretim tesisi kurma konusunda da hizmet verebilecek şekilde hazırlanıyoruz" dedi.


http://www.sabah.com.tr/ekonomi/2015/10/16/bitcoin-binbircesitle-giris-yapti

Güzel bir haber. Smiley

http://www.binbircesit.com/
5  Local / Buluşmalar / 19/20 Eylül Cumartesi/Pazar Ankara Buluşması on: September 14, 2015, 04:13:39 PM
Merhabalar, geçen gün aceleye geldiği için son anda haber verebilmiştim. İstanbul'daki buluşma topicine Ankara'da kimse yok mu yazanları bekliyoruz. Smiley

İş durumunuzu bilmediğim için Cumartesi/Pazar yazdım. Ne zaman müsait olursunuz? Pazar daha mı uygun olur?
6  Local / Buluşmalar / 12 Eylül Cumartesi Saat 13:00 Ankara'da Buluşuyoruz! on: September 11, 2015, 03:40:32 PM
Herkese selamlar, daha önce yazılmıştı, Ankara'da buluşan yok mu diye. Ben ve olcaytu2005 yarın saat 13:00'de Kızılay'da bir yerde oturup yemek, çay, kahve yapacağız. Tanışmak isteyenlere, bitcoin muhabbetine gelmek isteyenlere duyurulur. Özelden yazarsanız telefon numaramı atabilirim.
7  Local / Pazar Alanı / 0.144 BTC satılacaktır. - SATILDI on: September 02, 2015, 07:00:18 PM
0.144 BTC satılacaktır.
8  Economy / Scam Accusations / Beware of Clone Site Scam Attempts - bitmainlech.com on: September 01, 2015, 03:16:58 PM
With the release of s5+ and s7 there are new users who are posting a fake link to bitmain's website. The official bitmain website is bitmaintech.com, the scammer site is bitmainlech.com. They do add the url bbcode so its possible to miss it. Even though you won't buy anything, they might be able to steal your password. If you by any chance tried to login I suggest you change your passwords immediately.
9  Local / Madencilik / Yeni Antminer S7 Duyuruldu on: August 19, 2015, 01:45:59 PM
Evet arkadaşlar, bugün Bitmain Antminer S7'de kullanacakları çipleri duyurdu. Sonra detaylı bir açıklama yapacağım. Ama inanılmaz bir verimlilik söz konusu. Enerji tüketimini ghs başına 0.21 watta kadar düşürmüşler.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1156770.0

Çıkış tarihi kesin değil, ancak Eylül sonu, Ekim başı gibi gözüküyor. Bu cihazın toplu üretimi ile S5 altı ya da şöyle diyelim ghs başı 0.5 watt üstü harcayan hiçbir makine ile ücretsiz elektrik dışında kar etmek mümkün olmayacak gibi gözüküyor.
10  Local / Pazar Alanı / 1000 TL'lik Bitcoin Alınacaktır on: August 17, 2015, 11:12:35 AM
Merhaba, BTC Türk kuru üzerinden 1000'lik bitcoin almak istiyorum. Ulaşırsanız sevinirim.
11  Economy / Computer hardware / [WTB] 2x Antminer S5 EU or Canada - Have Local Recievers in Both on: August 11, 2015, 09:18:54 PM
Hey there guys, I've room for 2 more miners. I can pay for the shipping and cover the escrow costs. I have friends both in US, Canada and Germany ready to recieve the shipment. I'll let the escrow release the funds as soon as the shipment arrives to my friend. I can buy separetly and I actually prefer separate if the seller is in USA, because you will have to send them to different addresses. For Canada and Europe both can be send to the same address.

I've recently both 2x antminer s5 from jstefanop and currently OgNasty holds the funds.

Please PM me your offers. I am willing to pay up to 400$ but still open to more, just PM.

Thanks.
12  Local / Pazar Alanı / Mining Projesi İçin Faizli Borç - 3 BTC (%20 arası faiz) GÜNCELLENDİ - SON 3 BTC on: August 07, 2015, 01:27:57 PM
Arkadaşlar, abiler merhaba. Bu konuyu birkaç üyeye de danıştıktan sonra açmaya karar verdim. Bazılarınızın da bildiği gibi hemen hemen tüm boş vaktimi bitcoin ile geçiriyorum. Bu bağlamda uzun zamandır düşük maliyetli ufak bir mining rig'i oluşturmak üzerine planlar ve araştırmalar yapıyorum. Uzun zaman sonra arkadaşımın an itibariyle Almanya'da olması sebebiyle aradığım fırsatı buldum. Uygun fiyata istediğim cihazlar denk geldi ancak bunları karşılayabilmek için borca ihtiyacım var.

Aşağıda iş planımı kısaca geçiyorum, borç vermek isteyen arkadaşlara kimlik bilgilerim ve lokasyonum dahil tüm detayları aktaracağım. Zaten forumdan olcaytu2005, Çakir ve mhanbostanci ile bir süredir gerçek hayatta da tanışıklığımız var. Kendilerinin de yorumlarını bekliyorum.

Borca BTC olarak ihtiyacım var ancak dilerseniz ödemeyi BTC olarak da TL olarak da yapabilirim.
Toplam ihtiyacım olan borç 3 BTC.

Eylül'den başlamak üzere (zira minerlar Eylül başında elime geçecek ve kazım yapmaya başlayacak), 4 ayda her ay 1.70 BTC olarak geri ödeme yapacağım. Bu da 4 ay sonunda her ay 0.2 BTC faizle toplam 0.8 BTC faiz ediyor. Dilerseniz bu konuda pazarlık yapabiliriz.

Alınan tüm BTC ile minerların ücretini ve kargo masrafını karşılayacağım. Power Supply'ları kendi birikmiş paramdan alacağım. Borç vermek isteyen arkadaşlara hangi cihazı alacağımı, kaç TH gücüm olacağını detaylı bir şekilde açıklayacağım.

Öğrenci olduğum için maalesef banka kredisi alamıyorum ancak aylık 1500 lirayı bulan gelirim ve kazandığım BTC var, bu sebeple yukarıda belirttiğim geri ödeme planı maksimum süre, beklentim Eylül'den başlamak üzere en az 3 ay içinde tüm ödemenin yapılması.

Madencilik ile ilgilenen arkadaşların bildiği gibi uygun aletleri uygun fiyatlara, üstelik yurtdışından gelenin yanında getirmesi gibi tüm olanaklı koşullar maalesef her zaman bi arada sağlanamıyor. Bu fırsatı gerçekten kaçırmak istemiyorum ve desteklerinizi bekliyorum.

Dipnot olarak uzun vadede planım borcu ödedikten sonra kazanılan BTCleri biriktirip Bitmain'in yeni jenerasyonuna yatırım yapmak, yani madenciliği büyütmek ve kısa bir adımla başlayan işimi ilerletmek istiyorum.

İstediğiniz her soruyu cevaplamaya hazırım, buradan ya da özelden ulaşabilirsiniz, cep telefonumu verebilirim. Cihazların uygun ve aranan cihazlar olması sebebiyle borcun biraz da aciliyeti var. Şimdiden teşekkür ederim.


Bu arada eklemeyi unuttum, elbette borcun tek kişiden alınması en sağlıklısı olur, ancak yine de birden çok kişiyle olabilir.
13  Economy / Computer hardware / [WTB] S5 or SP20 in Canada on: August 04, 2015, 07:39:28 PM
Hey there, Ill be in Canada for the following 3 and a half weeks. I would like to buy 2 units of S5 or SP20 if we can make a deal. Escrow is a must. I am in Toronto and I will cover the shipping costs. I can also be interested in deals with PSUs.
14  Economy / Service Announcements / Looking for a php developer to help with a error in an altcoin faucet. on: June 15, 2015, 10:54:45 AM
Hey there, I was trying to setup a faucet for an altcoin. I tried using https://github.com/ChristianGrieger/Cryptocurrency-faucet-script

I setup a deamon on a VPS and put the correct settings in the config file. However I am getting this error in the page:

Code:
Cannot seem to connect at the moment, please come back later!

This code in the template section, like this:

Code:
   <?php
break;
            case 
SF_STATUS_RPC_CONNECTION_FAILED:
            case 
SF_STATUS_MYSQL_CONNECTION_FAILED:
?>

    <div class="panel panel-default">
        <div class="panel-heading">
            <h3 class="panel-title">Status</h3>
        </div>
        <div class="panel-body">
            Cannot seem to connect at the moment, please come back later!
        </div>
    </div>

I tried removing

Code:
case SF_STATUS_MYSQL_CONNECTION_FAILED:

to see if it was a database error and bum, the error code dissappeared. So it seems like my rpc settings are alright and it connects to my wallet, however, even though I am %100 sure every database config is true, it somehow fails to connect to my database. Perhaps this is because the mysql or even php version.

If you are able to solve this problem / error please whisper me with an reasonable offer. The aim of the faucet is not to get profits from adds as you will see I put none on the interface.

Thanks.
15  Local / Pazar Alanı / Altcoin fauceti ile ilgili yardım on: June 15, 2015, 10:44:12 AM
Merhaba arkadaşlar, php ve mysql altyapısı olan birisini arıyorum. CRAVE için bir faucet kurdum. Faucet burada.

Kullandığım script: https://github.com/ChristianGrieger/Cryptocurrency-faucet-script

VPS'e deamon'ı kurdum, wallet ile bağlantı sağladığını düşünüyorum. Aşağıdaki "Cannot seem to connect at the moment, please come back later!" hatası template dosyasında şu şekilde geçiyor:

Code:
    <?php
break;
            case 
SF_STATUS_RPC_CONNECTION_FAILED:
     case 
SF_STATUS_MYSQL_CONNECTION_FAILED:
?>

    <div class="panel panel-default">
        <div class="panel-heading">
            <h3 class="panel-title">Status</h3>
        </div>
        <div class="panel-body">
            Cannot seem to connect at the moment, please come back later!
        </div>
    </div>

Sonuç olarak deneme amaçlı

Code:
            case SF_STATUS_MYSQL_CONNECTION_FAILED:

kaldırığımda hata gidiyor, o yüzden tahminim database'e bağlanamaması, halbuki config dosyasında tüm ayarları doğru girdim, herşey tamam gözüküyor. RPC bağlanıyor gibi gözüküyor.

Bir de proxy ile ilgili bir cron job vardı, spam'i önlemek için, onu başlatamadım.

Kar amaçlı değil coine yardımcı olması için yapıyorum o yüzden sorunu çözmeniz dahilinde teklifim 0.05BTC

Yardımlarınızı bekliyorum.
16  Local / Servisler / Toplu Yatırım Fikri on: May 13, 2015, 12:12:56 AM
Merhaba, bazı arkadaşlarla bitcoin ile çalışan bir site fikri konuşuyorduk bir zamandır. Daha önce de karşılaştığım ve hoşuma giden bir servisin devredildiğini duydum. Göz atıp yorumlarınızı bekliyorum. Ortak bir şekilde girilebilir.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1057638.0
17  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Crave ve Diğer Coinlere Masternode Hizmetleri - Kurulum, Barındırma ve Ortaklık on: May 07, 2015, 12:35:55 PM
HER HANGİ BİR COİNİNİZ İÇİN TEAMVIEWER ARACILIĞI İLE MASTERNODE KURULUMU GERÇEKLEŞTİRİYORUM.
ÜCRET: 0.01 BTC

SORULARINIZ İÇİN ÖZELDEN ULAŞABİLİR YA DA KONUYA YAZABİLİRSİNİZ.

***- CRAVE ÖZEL -***

Crave masternode hizmetlerim aşağıdaki gibidir.

Ortaklık
Merhaba arkadaşlar, bugün ikinci masternode'umuzu da aktif hale getirdik. olcaytu2005'ten sonra needmoney ile de masternode'umuzu açtık. Şu an için gelecek talepleri anında gerçekleştiremeyeceğim. Yine de gelirse sıraya alacağım ve en geç haftaya Pazar'a kadar açabilecek durumda olacağım. 250 ve 250 olarak ortak gireceğiz, şu anda haftaya pazara kadar açılmak üzere bir kişilik boş yerim var.

Ortaklık Sırası:
1. Boş

Talep geldikçe güncelleyeceğim.

Kurulum
Eğer masternode kurulumu konusunda yardımcı olmamı istiyorsanız (teamviewer'da tamamen bütün işlemleri ben gerçekleştireceğim) 10 Crave karşılığı yardımcı olabilirim. Kendi bilgisayarınızda masternode'unuz olur. Sıkıntı yaşadığınızda teknik destek de sağlayabilirim. Masternode host edebilmek için statik ip gerekmektedir. Bu masrafı siz karşılayacaksınız.

Barındırma
Masternode açmak istiyorsunuz ama host edebilecek durumda değilsiniz. Sizin için masternode'unuzu host edebilirim, karşılığında ise aylık Crave kazancınızın %10'unu talep ediyorum. Eğer cravelerinizi bir şekilde çekmek isterseniz her zaman olabilir, ancak tek koşulum minimum 1 ay kalması.

Toplam Hacim: 5
Kullanılabilir Hacim: 0

Açık masternode'larımın aktif durumlarını www.crave.ninja adresinden takip edebilirsiniz. Yukarıdaki Search kısmına 139.179.151.26 ip'sini yazarsanız masternodelar belirir.


Açık masternode listesi:

1. olcaytu2005 - Durum: Ortaklık
IP: 139.179.151.26:9999
Aktif olma tarihi: 2015-05-06 15:10:01
Blockchain linki: https://chainz.cryptoid.info/crave/address.dws?C7ZVHYd5bh3hvRhEwUqUDDgDE3Xf4h9Tnq.htm

2. needmoney - Durum: Ortaklık
IP: 139.179.151.26:9998
Aktif olma tarihi: 2015-05-09 15:20:01
Blockchain linki: https://chainz.cryptoid.info/crave/address.dws?BzZQtxFBxuH9aAJasjbbLkxZywnsKzVBaM.htm

3. olcaytu2005 - Durum: Barındırma
IP: 139.179.151.26:9997
Aktif olma tarihi: 2015-05-10 22:20:01
Blockchain linki: https://chainz.cryptoid.info/crave/address.dws?Bt6x2cxxFNfdscCRHEVW6Rpk1A6TV9uSLJ.htm

4. olcaytu2005 - Durum: Barındırma
IP: 139.179.151.26:9996
Aktif olma tarihi: 2015-05-13 15:20:01
Blockchain linki: https://chainz.cryptoid.info/crave/address.dws?ByxnJsdkP3K4ZgUTAU75YhQmR9nBWNga6k.htm

5. olcaytu2005 - Durum: Barındırma
IP: 139.179.151.26:9995
Aktif olma tarihi: 2015-05-13 15:40:01
Blockchain linki: https://chainz.cryptoid.info/crave/address.dws?C2Q4bEjGTg9h5yMKwoifxjQyLb4gzZfy2i.htm

6. olcaytu2005 - Durum: Barındırma
IP: 139.179.151.26:9994
Aktif olma tarihi: 2015-05-10 15:40:01
Blockchain linki: https://chainz.cryptoid.info/crave/address.dws?CEWVEHX7vPr4CaBpeoT6sHayiHN57cXHHn.htm

7. mhanbostanci - Durum: Barındırma
IP: 139.179.151.26:9993
Aktif olma tarihi: 2015-05-10 17:40:01
Blockchain linki: https://chainz.cryptoid.info/crave/address.dws?C1Y4kj3HhFjLdLLi2mXdubARhx2KfXvHCW.htm


Created by: Troublesome96

                      ..wy@▒▒▒▒▒@²w,                            
                   \@@████████▒██▒▒██████▒@Ü,                        
              .w█████▒ÑÑÑ╙╙╙ÑÑÑ██████,                    
            ,█████Ñ`                ``█████,                  
         .˙█████Ñ╙                         ██████w                
       .˙███████Ñ`                             ███████y              
      ˙███████░                                 ████████w            
    ,@████████` ..                             .. ███████.          
   ˙████████▒,░░       .\w.       .w.        ░  ╙████████,        
  ˙█████████▒w˙▒╣        `Ñ▒▒▒▒Ñ░        ;▒▒yw█████████░        
.██████████`` ...        `²╙╙`       ...  ``Ñ██████████w      
██████████░  .▒▒@y,...    ....@▒▒.   ░██████████.      
,██████████▒   ,███████░    ███████░   ██████████░      
███████████▒   ██████████░   .  ░██████████░   ,██████████░    
███████████▒   █████████` ;`████████▒░   ,██████████░    
███████████▒   ██████Ñ` ;`Ñ██████░   ;███████████╣    
███████████░    `Ñ▒▒Ñ`   ,   Ñ▒▒▒Ñ`    ;████████████╣    
███████████░                .║/                :███████████╣    
███████████▒      .,w:.    ╙  `²╙     ..\w,.     ,███████████╣    
████████████w\˙@▒▒`                   `@yw,██████████░    
█████████████╙  ▒                      ░  ²████████████░    
██████████████▒   .      .  ... ..      ░   \█████████████▒░      
██████████████░  .ww║wô˙ \░  .██████████████▒      
 █████████████╣   ▒▒▒▒▒║▒░  ██████████████`      
  ████████████`  ▒░`Ñ``Ñ░░ ░░╙░░▒   █████████████`        
   ╙███████████`  `╙`                     ``   ████████████Ñ          
     Ñ█████████`          .x▒▒˙w.          ██████████░          
      ███████░          `╙``````╙╙`         ≤████████Ñ`            
        ███████w    .,                .,   .███████Ñ`              
          ╙Ñ██████˙. '╗              \,w@███████Ñ`                
             █████@;           :███████Ñ╙                  
                ╙Ñ█████▒▒@ÜÜÜÜÜÜ˙╖@█████▒Ñ`                      
                   `Ñ███████████████████Ñ╙                          
                         `SÑÑÑ▀▀▀▀▀▀▀ÑÑѲ`                              

SS:

18  Local / Servisler / Borç Servisi - Öneriler on: April 29, 2015, 08:35:55 PM
Arkadaşlar merhaba, belki İngilizce bölümünün pazar alanında takılanlar fark etmiştir; borç servisi diye bir şey var. Bunu burada da yapsam / yapsak ihtiyacı olanlar olur mu, kullanışlı olur mu? Micro-loan (maksimum 0.1 borç) servisi aramızda işe yarar mı?

Görüşleriniz nelerdir?
19  Local / Servisler / Toplu DASH Masternode Yatırımı / Her MN İçin 5 ila 6 Kişi on: April 25, 2015, 10:12:15 PM
Merhaba arkadaşlar, gelen talepler üzerine DASH masternode'u için toplu yatırım başlığı açıyorum.

Yatırım yapan kişilerle, her açtığımız masternode için ayrı bir whatsapp grubu kuracağım. Haberleşmeler, sorular için.

Katılabilmek için 150 ila 250 bir miktar belirtmeniz lazım, yuvarlak bir şey olursa çok daha rahat olur kazançların dağılımı. DASH için gereken toplam 1000 DASH üzerinden yatırdığınız kadar pay sahibi olacaksınız. Kazançlarınız ayda bir (masternode'a gelen parayı çekmek biraz zahmetli, uzun bir iş, bu yüzden ayda bir dağıtım) bana verdiğiniz adreslere yatırılacak. Aramızda belirlediğimiz bir saatte haftada bir stream açarak masternode'un canlı görüntüsünü göstereceğim. Ayrıca masternode tracker siteleri var DASH için oradan da masternodelarımızın günlük işlem hacmini vesayre detaylı görüntüleyebileceksiniz.

Benim önceliğim güvenlik olduğu için, İstanbul - Ankara'da olan tüm ortaklarla birebir görüşmek isterim. Hiç siyah bir nokta kalmasın. Her şey transparan olsun istiyorum.

Masternode'un aylık kazancından 1 DASH vpn server masrafına gidecek. Ben masternode'ları host edeceğim ve bunun için pay sahibi olduğum miktar dışında bir host feesi kesinlikle almayacağım.

Bir masternode'un ortalama günlük getirisi 0.80 ila 1.20 DASH arası olarak değişiyor. Yani yatırdığınız paranın bugünkü kurla ve bugünkü MN kazancı ile dönüşü tam 1000 gün. Bu yüzden yapacağımız yatırımın tamamen geleceğe dönük olduğunu lütfen unutmayın. Masternode feeleri şu anda %40 ancak yakın bir tarihte %60 olacak ve bu da hem DASH'in değerini arttıracağı gibi hem de MN'lerin kazandığı DASH miktarını da arttıracak.

Üzerine basa basa söylemek istediğim en önemli şey, bir kez 1000 DASH'imizi yatırıp MN açıldığında, o 1000 DASH'e bir daha dokunamıyoruz. Yani dokunursak MASTERNODE özelliğimizi kaybediyoruz. Dünyanın her türlü hali var, lütfen yatıracağınız para sizin için kısa bir zamanda acil çekilmesi gereken bir para olmasın.

Benim kişisel beklentim, DASH'in ileride çok daha değerleneceği ve bugünkü MN açma fiyatının son karlı fiyatlar olduğu. Amacım reklam yapmak değil, o yüzden lütfen kendiniz de iyice araştırınız. Sorularınız varsa cevaplamaya hazırım. Özelden ulaşanlara, konuşmak isteyenlere cep telefonumu vereceğim. Telefonda / whatsappta konuşmak daha pratik olabilir.

Görüşlerinize, önerilerinize açığım. Lütfen esirgemeyin.
20  Local / Servisler / Ücretsiz ve Sonrasında Ucuz .bit Domain! on: April 23, 2015, 09:37:50 AM
Merhaba, şimdi paylaştılar. İlki ücretsiz olmak üzere sonraki domainler .0043 btc/yıllık satışa başlanmış.

.bit uzantılı.

Adres: https://getdotbit.com/
Forum topic: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1035713.new#new

Yanlız confirm mailinde bi sıkıntı var şu an, yüklenme olunca adamın pop3 serverı patladı galiba. Smiley
Pages: [1] 2 »
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!