Bitcoin Forum
October 02, 2023, 05:36:33 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 25.0 [Torrent]
 
  Home Help Search Login Register More  
  Show Posts
Pages: [1] 2 »
1  Local / Ekonomi / ABD ve AB bazı Rus bankalarını SWIFTsisteminden çıkarması kriptoyu nasıl etkiler on: February 26, 2022, 11:32:28 PM
Rusya hükümetine yeni yaptırım geldi ve Rusya  swift sisteminden çıkarıldı sizce kripto piyasalarına ,bu alınan kararın yansıması nasıl olur? Bankaları kullanamazlarsa kripto ya Ruslar para akışını nasıl yaparlar?
2  Local / Ekonomi / 2022 den sonra gelecek yeni hükümetin ekonomi planı nasıl olmalı ? on: February 16, 2022, 11:20:20 AM
Olası bir baskın seçim gerçekleşirse seçim sonucunda bir çok partinin birleşimiyle oluşacak yeni hükümetin göreve başlaması şuan olası görünüyor .Bu yeni oluşan hükümetin göreve başlamasıyla ülke ekonomisinin dip yaptığı bir tabloyla karşılaşması olası olacak .Bu durumda yeni gelecek olan hükümetin ekonomi planı nasıl olmalı ? neler yapılmalı ? Vatandaş olarak sizlerin beklentileri neler ?
3  Local / Ekonomi / 2022 yılında Türkiye ekonomisini etkileyecek olası riskler ve senaryolar ? on: February 07, 2022, 07:09:19 PM
Arkadaşlar ,içerisinde bulunduğumuz ülkemizin ekonomik durumunu bir beyin fırtınasıyla değerlendirerek olası riskleri bu başlık altında hep birlikte değerlendirmek istiyorum . Sizce 2022 de Türkiye'de  ekonomimizi etkileyecek hangi olaylarla karşılaşacağız?
4  Local / Alternatif Kripto-Paralar / SCAM PROJELERİ ÖNLEMEK AMACIYLA NASIL BİR YÖNTEM İZLENMELİ on: July 29, 2019, 11:17:14 AM
Son zamanlarda  scam olan proje dolandırıcılıkları bu sektöre gerçekten darbe vurmakta ve bunun sonucunda dünyanın her yerinden bu sektöre yatırımcı olarak katılan insanlar mağdur etmektedir . Sizce bu alanda nasıl bir ön denetleme sistemi oluşturulabilir ve sizce bunu kimler yapmalı ?
Örneğin bitcointalk.org projelerin tanıtılmasında önemli bir misyona sahip bir alan ve eğer yeni çıkacak projeler için  ciddi anlamda ön denetleyici bir misyona sahip olsa uluslararası piyasada neleri değiştirebilir ? Veya sizin bu problemin çözümü için farklı bir fikriniz var mı?
5  Local / Konu Dışı / Fenerbahçe'de Başkanık seçimi Aziz Yıldırım mı ? Ali Koç mu? on: June 03, 2018, 10:29:20 AM
Fenerbahçe' de şu sıralar devam eden  ve saat 17 00 da sona erecek başkanlık seçiminin sonucunda sizce kim kazanmalı 20 yıldır Fenerbaçe'ye başkanlık yapan Aziz Yıldırım mı ? Ali Koç mu ?
6  Local / Konu Dışı / Nasıl bir Türkiye istiyoruz ? on: May 09, 2018, 09:30:10 PM
Arkadaşlar malum seçim geliyor  bende seçmen olarak nasıl bir Türkiye istediğimizi dile getirmemizin bu dönemde anlamlı olacağını ve belki birilerinin bu yazılardan bir şeyler çıkarabileceğini düşünerek bu konu başlığını açtım . Ülkemizde sizce yönetim anlamında yapılan yanlışlar varsa neler ? Nasıl düzeltilebilir ? Bizler vatandaş olarak nasıl tavır almalıyız ? Nasıl bir gelecek istiyoruz bunları dile getirirseniz sevinirim . Teşekkürler.
7  Local / Ekonomi / Eğer ABD kendi dijital parasını çıkarırsa Bitcoin bundan nasıl etkilenir? on: December 02, 2017, 08:03:54 PM
ABD Merkez Bankası  New York şubesi başkanı William Dudley'nin geçenlerde yapmış olduğu bir açıklamada ,ABD Merkez Bankası kendi dijital parasını çıkarak demişti ! Sizce ABD Merkez Bankası'nın kendi dijital parasını çıkarması Bitcoini olumlu yönde mi etkiler yoksa olumsuz yönde mi etkiler ?
8  Local / Konu Dışı / 10 Kasım on: November 09, 2017, 05:36:56 PM
Sevili dostlar ulu önder Mustafa Kemal Atatürk' ün ölümünün 79. yılı olacak  . Forumda da ulu önder Atatürk'ümüzü anmak ve yaptıklarınını burada satırlara döküp hatırlamak , hatırlatmak için bu konuyu açtım görüş ve düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim .
9  Local / Konu Dışı / IRAK'TA BAĞIMSIZ KÜRT DEVLETİ İÇİN REFERANDUM on: September 25, 2017, 12:01:54 PM
Irak'ta bağımsız kürt devleti için referandum şu sıralar yapılıyor .Referandum sonucunda bölge ülkeleri ve Türkiye bundan nasıl etkilenir .Eğer referandum sonucunda bağımsız kürt devleti kurulur ve diğer devletlerce tanınırsa Türkiye bu konuda ne yapmalı?
10  Local / Konu Dışı / Milli Takım'ın Başına Lucescu'nun Getirilmesi Türk Futbolu İçin Utanç mı? on: August 03, 2017, 09:37:46 PM
Geçtiğimiz günlerde olaylı bir şekilde Fatih Terimin görevine son verilmesinin ardından milli takımımızın başına Lucescu'nun getirilmesine Rıdvan Dilmenin eleştiride bulunması beni de düşündürdü ve bunu forumda ki arkadaşlara da sormak istedim sizce milli takımın başına yabancı teknik direktörlerin getirilmesi ne derece doğru ? Türk milli takımımın şu dönem başına getirilecek en doğru kişi Lucescu muydu?
11  Local / Konu Dışı / Tartışmalı başkanlık halk oylaması bitti.Bundan sonra Türkiye'yi neler bekliyor? on: April 22, 2017, 11:47:38 AM
Baskılar , sansürler , içeri alınmalar , mitingler , derken başkanlık oylaması yapıldı ve sonuçta koca bir tartışma bıraktı ve halen bu sürüyor , bu sistem için bu kadar ısrarcı olundu insanlara baskıyla bunu kabul ettirmeye çalıştılar , oylamada da YSK damgasını vurdu ve hala ortalık toz duman ve seçim sonucu gösteriyor ki ülke ikiye bölünmüş durumda şimdi merak ediyorum
Bu kadar çok istenen bu başkanlık ülkeye bundan sonra neler getirecek ? neler götürecek ? öngörüleriniz nelerdir?
12  Local / Konu Dışı / Hollanda devletinin Türk bakanına yaptığı muamele hakkında ne düşünüyorsunuz? on: March 12, 2017, 11:34:58 AM
Son günlerde  ,önce Almanya sonra Hollanda da yaşanlan olaylar ve  akp hükümetinin avet kampanyası için gurbetçilerimizden destek almak amacıyla yurt dışına  gitme girişimlerinin önünün kesilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz ? Bunlar evet e destek için mi yapılıyor? hayıra destek için mi ? ya da kendi ülkelerinde huzursuzluk çıkmasın , kendi ülkerinde ki insanların birliği bozulmasın diye mi yapılıyor?
13  Local / Konu Dışı / 16 TÜRK ADASINI YÜNANİSTAN İŞKAL ETMİŞ on: February 04, 2017, 05:51:32 PM
Arkadaşlar yasal olarak bizim kara sularımızda olan 16 tane adamız göz göre göre yünanlılara verilmiş durumda kaç kişinin bundan haberi var ?

https://www.youtube.com/watch?v=-C-1kUefvGA

https://www.youtube.com/watch?v=1Jzt9Tf9Vlg

http://www.trthaber.com/haber/gundem/16-ada-yunanistana-gecti-68543.html

Bu olurken ses çıkarmayan birtek bile Nota vermeyen hükümet acaba neyin peşinde sizler bunu kabul edebiliyor musunuz ? Paylaştığım linkleri inceleyin arkadaşlar .
14  Local / Konu Dışı / Meclise AKP'nin sunduğu cinsel istismar önergesi hakkında ne düşünüyorsunuz? on: November 18, 2016, 07:28:53 PM
AKP nin kendiğini aştığı ve meclise taşıdığı önergesi kısaca şu şekilde ,
Önerge; tecavüze uğrayan çocuğun tecavüzcüsüyle evlendirilmesi durumunda ceza ertelenecek.
Ve bu önerge AKP lilerin onayıyla mecliste kabul edildi ! İnanamıyorsunuz ama gerçek merak ediyorum forumdaki arkadaşların bu durum için görüşleri ne olacak?
15  Local / Konu Dışı / Binali Yıldırım:"Başkanlık gelmezse ülke bölünecek!" on: October 30, 2016, 05:06:50 PM
Bugün haberlerde Başbakan Binali Yıldırım "Başkanlık gelmezse ülke bölünecek!" dedi ve kendisinin ,başbakanlık  koltuğunu başkanlık için devretmeye hazır olduğunu gösterdi, bir taraftan bir tehlikeden bahsetti ve  eğer  başkanlık gelmezse bizi böleceklermiş öyle diyor. Bu konu hakkında görüşleriniz nelerdir arkadaşlar ? Ne düşünüyorsunuz sizce bizi kim bölecek , ve bunun başkanlık sistemiyle ne alakası vardır ?
16  Local / Konu Dışı / Türkiye'ye başkanlık sisteminin getirilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? on: October 21, 2016, 12:34:27 PM
Ülkemizde başkanlık sisteminin getirilmesi hakkında konuşmaların sürekli artması ve medyanın bu olayı ülkenin bu kadar sorunu varken diretmesi biraz kafaları karıştırıyor sizce ülkemizdeki insanların  başlanlık sistemi hakkında ne kadar bilgisi var ? Başkanlık sistemi getirilirse ülkemiz için neler değişir ? Neden bu kadar başkanlık sistemi iktidar tarafından ısrar ediliyor ve gelinmek istenen nokta nedir?
17  Local / Konu Dışı / Hakkari Şemdinli'de PKK saldırısı 10'u asker 18 şehit on: October 09, 2016, 12:18:46 PM
Her gün şehit haberleri geliyor ,bugün gene pkk şerefsizi hain bir saldırı düzenledi şuana kadar 10 nu asker 18 şehitimiz var ALLAH şehitlerimizin sivvillerimizin ailelerine sabır versin ve bu şehit haberleri artık son bulsun bu nedir ya koskaca devlet 3-5 şerefsizin hakkından gelemiyor gidip suriyeyle onla bunla uğraşacağımıza iç güvenliğimiz sağlayalım yeter artık!
18  Local / Konu Dışı / Dünya Kupası 2018 Elemeleri Maçları ve Yorumları on: September 05, 2016, 06:33:58 PM
I Grubu:
1.FİNLANDİYA   
2.HIRVATİSTAN   
3.İZLANDA   
4.KOSOVA   
5.TÜRKİYE      
6.UKRAYNA   
Türkiyemiz bugün Hırvatistanla 21 45 te karşılaşacak  şimdiden başarılar dileriz umarız ilk maça iyi başlarlar . A milli takımımızın gruptan çıkma şansı nedir sizce ?
19  Local / Konu Dışı / Fatih Terimin Arda Turan'ı milli takım kadrosuna almaması? on: August 29, 2016, 06:11:18 PM
Formda ve moralli bir Ardayı Fatih Terimin Rusya ve Hırvatistan la oynanacak maçta kadroya alamamasınının sebebini analayamadım anlayan varsa söylesin fatih terim gibi bir adamın ülke futbolunda başarılara ihtiyacımızın olduğu  bir dönemde böyle bir karar almasını nasıl karşılıyorsunuz?
20  Local / Konu Dışı / Artvin'de Kılıçdaroğlu'nun konvoyuna PKK saldırısı on: August 25, 2016, 02:06:26 PM
Son günlerde ülkemizde her yer  toz duman olmuş durumda ülkemizde her gün  yeni bir gündem , yeni saldırılar ve şimdi de Kemal Kılıçdaroğlunun konvoyuna PKK saldırısı !
Ülkemizde neler olup bittiğini anlayan var mı ?
Pages: [1] 2 »
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!