Bitcoin Forum
October 01, 2022, 02:14:30 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 23.0 [Torrent]
 
  Home Help Search Login Register More  
  Show Posts
Pages: [1] 2 »
1  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / SENTİNEL CHAİN ICO on: February 05, 2018, 12:04:09 AM
SENTİNEL CHAİN Nedir?


SENTİNEL CHAİN, Sentinel Chain, özellikle banka kullanamayan kişilere ekonomik ve güvenli finansal hizmetler sunmak için tasarlanmış bir B2B (business to business) platformudur.Hangi Özelliklere Sahip ?####################  Crosspay Hakkında ####################
   


####################Yol Haritası####################
####################  Token Satışı Hakkında ####################

####################   İş Ortaklıklıkları   ####################2  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [ANN][ICO] GEMS Merkezsiz ‘‘Mechanical Turk’’ Protokolü on: January 07, 2018, 09:14:56 PM


GEMS Nedir?


GEMS Protokolü, ‘‘Mechanical Turk’’ sistemi için bağımsız bir protokoldür. Mechanical Turk; İnsan sermayesi gerektiren bir çalışma sistematiğidir. Yani, yapay zekanın efektif şekilde gerçekleştiremediği işlemlerin sisteme dahil olan kişiler tarafından gerçekleştirildiği mikro görevlerin bütünüdür. Gems sisteme dahil olan insanların görevleri tamamlamaları karşılığında kazanacakları bir kripto para olarak karşımıza çıkmaktadır.GEMS’in üç kilit özelliği bulunmaktadır;

1.   Gems Protocol : Katılımcılar tarafından yapılan işin doğruluğunu kanıtlamakta ve aynı anda katılımcıların kazançlarını garanti altına almaktadır. Birçok DApp gelecekte Gems Protocol tarafından gerçekleştirilecek.
2.   Gems Platform : İlk platform Gems Protocol olacak. İşçi ve işverenleri buluşturup mikro görevlerin gerçekleştirilmesine yardımcı olacak platformu sağlayacak.
3.   Modüller : Sürekli kullanılabilecek olan açık kaynaklı görev arayüzleri Gems Platform üzerine kurulacaktır.

Herkes Gems protokolünü kullanabilecek ve sonuç olarak yeni işler için inovatif doğrulama metodları geliştirilebilecek. Gems projesine kısa bir giriş için blog yazısına bakabilirsiniz. Daha detaylı bir inceleme için Whitepaper’a göz gezdirebilirsiniz. Şuan için sadece ingilizce olarak sunulan Blog yazısı ve Whitepaper’ın Türkçe çevirisi yakın zamanda sizlerle paylaşılacaktır.Mikro Görevler Nelerdir ?

Mikro görevler insan kararını gerektiren küçük ve basit görevlerdir ve İnternet üzerinden bağımsız olarak tamamlanabilirler. Mikro görevlerin örnekleri arasında resimlerin etiketlenmesi ve sesin metne aktarılması yer alır. Blog yazımızdan mikro görevler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.GEMS Hangi Sorunları Çözer ?
Gems Projesi, uzlaşma yoluyla görüş birliğini azaltır, talep edilenlerin toplam ücretini düşürürken, bireysel işçiler için ücreti artırır, verimli arabirimler oluşturur, büyük ücretleri ortadan kaldırır, başkalarının üzerine yenilikçi DApps oluşturmasına izin verir ve internet bağlantısı olan bilgisayar kullanıcılarına banka gerekmeksizin para kazanma imkanı sunar.   


####################Yol Haritası####################


Şimdiye kadar gerçekleşen gelişimler ve gelecekteki hedeflerimiz,

Çok kısa bir sürede 10 kişilik olan telegram topluluğumuz 8.000 kişiye yükseldi. Yanımızda olan bütün katılımcılara teşekkür ediyoruz. Telegram kanalımızdan daha hızlı büyüyen bir şey varsa o da projemizin gelişimidir. Kollektif bir şekilde ilerliyoruz ve kollektif bir vizyona sahibiz. Ekosistemimize faydalı olacak bir ürün tasarlamaya çalışıyoruz.


Güncel gelişim özetimiz ;


Pre-Alpha ✔
Tarih: 1 Aralık 2017
Gems’in Alfa sürüm öncesi demosu projenin temel unsurlarını göstermektedir. Teknoloji demosunda, madencilere görevler atayan, çalışma için bitiş tarihi oluşturan ve görev tamamlamalarını izleyen bir uygulama gösteriyoruz. Mühendislik uygulamalarımızı, dil seçeneklerimizi, kodun önizlemelerini, blok zincirindeki iş ve görevlerin arka plan gösteriminlerini demo sürümde bulmak mümkün.


Gems Topluluk Programı
Tarih :  14 Aralık 2017 – 8 Ocak 2018
Gems Topluluk Programı sayesinde ön satışta kendinize yer ayırabilirsiniz. Gems ekosistemine destekte bulunan kişiler token satışına girme imkanı kazanacak ve projeye yatırım yapabilecek. Blog yazıları, 3D Gems modelleri ve çeşitli yaratıcı çalışmalarla Gems Topluluk Programı’na katılabilirsiniz.İleriye dönük planlarımız ;


Ropsten Tesnet üzerinde Gems Alfa
Tarih: 8 Ocak 2018 yada öncesi
Gems  Protokolü / Platformunun küçültülmüş hali olan Gems Alfa, 8 Ocak 2018 tarihine kadar Ropsten testnetinde piyasaya sürülecektir.
Kullanıcılar, pre-alfa'da gösterildiği gibi, deneme amaçlı geçersiz Gems Token kazanabilecektir.


Açık Kaynaklı Gems Front End
Tarih: 8 Ocak 2018 yada öncesi
Gems Front End Ropsten testnet Gems Alpha sürümüyle birlikte açık kaynaklı olacaktır. Potansiyel güvenlik açıkları arandığı için, backend henüz piyasaya sürülmeyecektir.


Gems Token Satışı İçin Ön Satış İlgi Düzeyi
Tarih: Ocak Ortası 2018
Gems Topluluk üyeleri, GEM tokenleri elde edebilmek için Gems Topluluk Programı'nı geçtikten sonra Ön Satış ile ilgili bir e-posta alacaktır.


Token Dağıtım Hesaplamaları ve Ön Satışa Hak Kazanan Yatırımcıların Duyurulması
Tarih: Ocak Ortası 2018
Gems topluluk üyelerine, Gems Community Programına yaptıkları katkılarla belirlendiği üzere, bireysel katkı payları tahsis edilecektir.


Gems Ön Satışı ve Token Satışı
Tarih: Ocak Sonu Şubat Başı 2018
GEM token çok amaçlı bir tokendir.  Ödeme,  biriktirme ve gelecekteki modüller için gereklidir. Token satışı tarihi yakında açıklanacaktır. Güncellemeleri sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilirsiniz.


GEMS MainNet
Tarih: Token Satışı Bittikten Sonra
Token Satışından sonra madenciler görevleri tamamlayarak GEMS kazanabilecekler. İşverenler  ve madenci sayısı arasında verimli bir denge kurmak istediğimiz için Gems Alpha, Gems $ 100k ödülü tarafından seçilen önceden belirlenmiş bir talebe sahip olacak.


Modül Sinyalleri ve Yinelemeli Gelişim
Tarih: Token Satışı Bittikten Sonra
GEM token sahipleri Gems'in modüller oluşturacağı gelecekteki görevleri sinyalleştirebilecek.
Gems Alpha kullanıcılarının geribildirimleri ve UI / UX araştırmacılarıyla derinlemesine çalışma sayesinde, iyi tasarlanmış, sezgisel arayüzler ve aerodinamik iş akışları için yinelenmeye devam edeceğiz.


Protokol Geliştirmeleri (GRIM / GRAM, Biriktirme, Güven Puanı, Yeni Yöntemler)
Tarih: 2018 1. Çeyreği
GEMS protokolün gelişimi için çalışmalara devam edeceğiz. Proje kusursuz bir hal alana kadar geliştirmelerimiz devam edecektir. Bu seviyeye artıklık azaltımı ile fikir birliği sayesinde erişeceğimizi düşünüyoruz.


İş Oluşturma API Sistemi
Tarih: 2018 1. Çeyreği
Gems'in faydalarından biri, herkesin ölçeklenebilir mikro görev emek gücüne girmesine izin vermek. Alfa'da, platformda bir istekte bulunabilecek kişileri ağır bir şekilde kısıtlayacağız - aslında, tek tek istekte bulunanlara tek tek izin vereceğiz. Q1'in sonuna doğru, İttifak Protokolü iyileştirmelerinin tamamlanmasının ardından uzlaşmayla uzlaşmayı azalttığımızda, Gems ekosistemini  İş Oluşturma API Sistemi  aracılığıyla daha fazla istekte bulunana açmaya başlayacağız.

####################  Token Satışı Hakkında ####################

Token satışına katılmak için Gems Topluluk Programımıza aktif üye olmak gerekmektedir. En büyük odak noktamız harika bir ürün oluşturmak ve harika bir toplulukla bu işi gerçekleştirmek. Gelecekteki güncellemeler için Twitter, Telegram veya Bloğu takip edebilirsiniz. Sorular göndermek için iletişime geçmek isterseniz rory@gems.org adresinden iletişim kurabilirsiniz.


####################  Proje Ekibi  ####################Rory O'Reilly

Kurucu Üye

Rory Harward Üniversitesinde Psikoloji ve Ekonomi okudu. 2014'te Harward'ı bıraktı ve gifs.com'u kurdu. Rory bir Thiel Fellow'dur ve Forbes 30 yaş altı listesine girmeyi başarmıştır. Üniversiteyi bırakmadan önce Rory Harward'ın 19 en iyi öğrencisinden biri olarak Business İnsider tarafından seçilmiştir.

Kieran O'Reilly

Kurucu Üye

Kieran, Harvard Üniversitesi'nde bilgisayar bilimleri okudu. Gems'den önce, Kieran, gifs.com'u CTO olarak kurdu. Gifs.com, Google, Netflix ve Autodesk gibi müşterilerin yanı sıra çevrimiçi bir video düzenleme ve yapay zeka şirketidir. Kieran, 30 yaş altı listesinde Forbes tarafından tanınmış ve Thiel Üyesi'dir.


Biz Stone
Twitter Kurucusu ve Medium Kurucusu

Biz, Twitter, Medium ve Jelly ortak kurucusudur. Inc dergisi ona On Yılın Girişimcisi adını verdi ve Zaman, onu Dünyanın En Etkili 100 Kişisinden biri olarak seçti.


Joey Krug
Pantera Kapital ve Augur Kurucusu

Joey, Ethereum üzerine kurulu merkezi olmayan tahmin pazarı olan Augur'un kurucu ortağıdır. Joey, aynı zamanda lider blockchain yatırım şirketi Pantera Kapitalin Co-Chief  Sorumlusu'dur. Ayrıca Joey, Forbes dergisinde  yazar  ve Thiel Üyesidir

Ben Maurer
reCAPTCHA kurucusu ve Facebook

Ben, reCAPTCHA'nın kurucularından biridir; bu sistem, bir kullanıcının aynı anda dijital hale getirirken bir insanın olup olmadığını belirlemek için kullanılır. reCAPTCHA, 2009'da Google tarafından satın alındı. Ben, Google'a katılmak üzere ayrılan 2010 yılına kadar teknoloji dünyasında başlıklar oluşturmak için Google'da çalıştı. Daha önce Carnegie Mellon Üniversitesi'nde okudu.

Luis Cuende
Aragon Kurucusu ve Stampery Kurucusu

Luis, Forbes 30 Yaş Altı alıcısı olan Aragon'un ve MIT TR35 ödül sahibinin kurucu ortağıdır. Ayrıca Avrupa Komisyonu Başkan Yardımcısı olarak görev yapıyordu. Luis, daha önce blok zinciri şirketi Stampery'yi kurdu. Luis başarılı bir programcıdır. Dünyanın ilk Linux dağıtımını facelogin ile yarattı ve 2011'de en iyi reşit olmayan Avrupalı programcı olarak ödüllendirildi.

Joe Urgo
district0x Kurucusu

Joe, Ethereum üzerine kurulmuş merkezsizleştirilmiş pazarlar ve topluluklardan oluşan bir bölge olan district0x'in kurucu ortaklarındandır. Joe, kendisinin ve ekibinin önde gelen Ethereum tabanlı projeleri desteklediği Sourcerers.io'yı da kurdu. Bundan önce Joe, Coinbase'deki Operasyon Müdürü ve Three Arrows Capital'de türev tüccarı oldu.


####################   Youtube Videosu   ####################


####################   Son Söz   ####################

Vizyonumuzu uygulamaya devam etmek ve ilerlememizi sizinle paylaşırken daha heyecanlı olamazdık. Topluluğumuzun bir parçası olduğunuz için çok teşekkür ederiz.  Katıldıysanız ve GEMS projesine yardım etmek isterseniz, hello@gems.org adresinden iletişime geçebilirsiniz.
3  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [ANN][ICO] Quantstamp - İlk Merkezi Olmayan Akıllı Sözleşme Güvenlik Platformu on: October 19, 2017, 03:48:02 PM

Quantstamp - Şeffaf Güvenlik Denetimleri Protokolü
https://quantstamp.com/Gösterişli bir ekibimiz ve danışma kurulumuz var. Akıllı sözleşmelerini denetlemek için diğer protokollerle ortaklık kuracağız. Amacımız, kullanıcılara şeffaflık sağlayarak akıllı sözleşmelerle fonlarının güvende olduğunu göstermektir.İletişim için aktif olarak kullandığımız roket.chat kanalımıza katılın
Her kayıt için 100 QSP verilecek. Arkadaşlarına da söyle!


Resmi sayfamızı Twitter’da takip et
Her takip için 100 QSP verilecek. Arkadaşlarına söyle!

WHITEPAPER | ÖZET | WEBSITE | GITHUB | TWITTER | FACEBOOK | MEDIUM

Cointelegraph makalesi
https://cointelegraph.com/press-releases/blockchain-heavyweights-david-drake-and-min-kim-join-quantstamp-advisory-board

İş planını içeren teknik inceleme:
https://quantstamp.com/wp-content/uploads/2017/09/Quantstamp-Whitepaper.pdf

Web sitesi bağlantısı

Quantstamp.com’da detaylı birer proje zaman çizelgesi, finansal plan, SEC Howie Testi, takımdakilerin ve danışmanların özgeçmişleri bulunur.

San Francisco’daki Blockchain etkinliğinde konuşan CEO Richard Ma:
https://www.youtube.com/watch?v=EVBoTQF_Ybg

CTO Steven Stewart- Quantstamp kodu incelemesi:
https://www.youtube.com/watch?v=ULQFQCVhET0


TOKEN SATIŞI VE TAHSİSİYol Haritası


EkibimizBlockchain Danışma Kurulu
Token’larımızın satış öncesi fiyatları açıklanacak!! Kayıt olmak için hayli aktif rocket.chat kanalımıza katılın.

İmza kampanyası / çeviri / moderasyon kampanyası daha sonra açıklanacak

@quantstamp (Quantstamp) @krymson (Dan) ve @mikeburry Bitcointalk cevaplarını ve ödenek programını yönetiyor olacak. Bitcointalk kampanya yöneticimiz  @Reynaldo
4  Local / Alternatif Kripto-Paralar / [BOUNTY] SIMPLYVITAL HEALTH: Doğru Bakımı Geliştirme on: October 02, 2017, 10:54:29 PMRESMİ BOUNTY PROGRAMI

WEBSITE  WHITEPAPER  TELEGRAM  DISCORD  TWITTER


CROWDSALE 30 Ekim 2017'de bitecek

SimplyVital ANN Başlığı LinkiBitcoin talk ödülleri programı için katılımcılara dağıtılmak üzere toplam tokenlerin %1,5 'i ayrılmıştır.Bütün SimplyVital Health tokenleri (Health Cash / HLTH), SimplyVital Health ödül kampanyası katılımcıları arasında dağıtılacaktır.Her bir ödül kampanyası için önceden belirlenmiş bir miktara dayalı olarak HLTH tokeni tahsis edilecektir.


SimplyVital Health hakkındaki haberleri yaymak için desteğinizi istiyoruz.Ödüllerin Dağılımı

İmza kampanyası: 35% HLTH token
Çeviri kampanyası: 25% HLTH token
Twitter kampanyası: 10% HLTH token
Blog/Media kampanyası:  30% HLTH token

Not:
Ödüller, SimplyVital Health token satışı akıllı sözleşmesi oluşturulduğunda dağıtılacak ve token satışı bittikten sonra HLTH tokenleri dağıtılacaktır.

Önemli:
Bir ETH adresi gönderildikten sonra, herhangi bir nedenle değiştirilmez. ETH adresinizi gönderirken dikkat edin! Borsa, ShapeShift veya başka bir 3. kişi tarafından sunulan ETH adreslerini kullanmayın.Yalnızca özel anahtarlarınızı (veya ifade gruplarını) bildiğiniz ETH adresleri kullanın.
Aşağıda, farklı bounty kampanyalarının ayrıntılı bir listesini bulacaksınız.
Çeviri Kampanyası - 25%


Anons Başlığı

Whitepaper


Kurallar
   •   Google çevirmenin kullanılması yasaktır. Google çevirmen kullanan katılımcılar kabul edilmeyecektir.

Ödüller
   •   Whitepaper çevirisi: 200 Stake
   •   ANN ThreadxBounty thread çevirisi: 150 stake
   •   Yönetim: Her post için 5 stake


Nasıl başvurulur:
Bir dil rezerve etmek için lütfen daha önceki çeviri çalışmalarınızı paylaşın; seçilen Başvuru Sahipleri ve kabul edilmiş çevirmenlerin listesini yayınlayacağız

Kullanıcı adı
Dil
Portföy / deneyim / önceki çeviri bağlantıları
Whitepaper çevirisini yedeklemek istiyor musunuz E / H
Web çevirisini ayırmak istiyor musunuz E / H
ETH adresi


Çevirinizi tamamladıktan sonra, bu formu çeviri ve diğer ayrıntılarla doldurun: HERE.

Rezerve çeviriler;
Korean - SolidLiquid - Both
Hindi - erikalui - ANN thread + Bounty
Filipino - Polar91 - Both
Indonesian - seven.71 - Both


Tamamlanan çeviriler BURADA


Kurallar

1: Tercümeler orijinal olmalı, Google gibi her türlü aracın kullanılması yasaktır. Bulunursa, çevirmen kara listeye alınır.
2: ANN tercümanı yönetimden sorumlu olacak (yönetim için ek ödüllerimiz var). Tercüman, resmi duyurular, haberler, mesajların tercümesiyle konuyu aktif tutmalıdır.
3: Tek mesajlı durgun konuya ihtiyacımız yok. Konuyu aktif ve güncel tutmazsanız, ödülünüz, gerçek ödemenin %50'sine indirilebilir.
4: Spam yayın göndererek azalan yayın sayısını arttırmak, yanlış yayınlar göndermeye izin verilmez
5: Herzaman çeviri başlamadan önce sormalı ve önceki çeviri çalışmanızı göndermelisiniz
6: Yönetici ve sahipler, kuralları ekleme veya herhangi bir çeşit makul değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.

Herhangi bir sorunuz varsa, PM aracılığıyla bize bildirin. Teşekkürler

Twitter Kampanyası - 10%


Toplam Bounty Havuzunun % 10'u Twitter Kampanyasına tahsis edilecek.
 
Ödemeler
 
Her Geçerli Twitter kullanıcısı için haftada 5 stake
 
 
Nasıl katılınır?
 
Twitter için
Resmi twitter hesabını takip edin buradan

Kurallar

1: Twitter Hesaplarının En Az 200 takipçisi olmalıdır.
2: Aktif ve düzenli bir twitter kullanıcısı olmalısınız ve SimplyVital Health'in resmi tweet'lerini ve güncellemelerini paylaşmanız gerekir.
3: Şartlar ve Koşullar değiştirilebilir veya daha fazla uygulanabilir.

Durumunuzu takip edinBURADAN


Blog / Media Kampanyası - 30%


Herkes, 400'den fazla kelime blog yazısı hazırlayıp çevrimiçi olarak yayınlayarak katkıda bulunabilir.
 
Kurallar

1. Düşük kaliteli makale ve videolar kabul edilmeyecektir.
2. Makale ve videolar orijinal eser olmalıdır. Başkalarının içeriğini kopyalamak yasaktır. (Resmi resim, logolar, web sitesinde yayınlanan grafikler, YSA konu, Facebook ve Twitter kullanabilirsiniz.)
3. Makaleler 400 kelimeden uzun olmalıdır. 400 kelimeden küçük makaleler kabul edilmeyecektir.
4. Videolar en az 1:00 dakika uzunluğunda olmalıdır. 1: 00'dan sonraki videolar kabul edilmeyecektir.
5. Makaleler, resmi proje web sitesine (https://tokensale.simplyvitalhealth.com) 2 adet bağlantıya ve teknik rapora bir bağlantıya sahip olmalıdır. ETH adresinizi sonuna yerleştirdiğinizden emin olun.
6. Bir videonun açıklamasında resmi web sitesine bir bağlantı, whitepaper'a bir bağlantı ve ETH adresiniz olmalıdır.
7.Lütfen, bir videonun açıklamasına SimplyVital Health projesi / token satışıyla ilgili bazı orijinal metinler ekleyin.
 
Ödüller

Videonun görüntülerine, blog / videonun genel kalitesine bağlı olarak 10, 20 veya 30 stake vereceğiz.
Kampanya bittiğinde tüm stakeler verilecek.İmza Kampyası - 35%


ödüller
1. Jr Member: 15 Stakes/ Hafta
2. Member: 15 Stakes/ Hafta
3. Full Member: 30 Stakes/ Hafta
4. Sr. Member: 50 Stakes/ Hafta
5. Hero Member: 80 Stakes/ Hafta
6. Legendary: 80 Stakes/ Hafta

+ 0.25 stakeher hafta, Avatar kullanırsanız


Avatar
 Kurallar
   •   Haftada 10 yapıcı gönderi zorunluluğu vardır
   •   Gönderi en az 75 karakter olmalıdır.
   •   Negatif güvenli hesaplar kabul edilmez.
   •   Yerel forumlarda haftada en fazla 5 gönderi kabul edilir
   •   Kullanıcılar, ödeme adreslerini değiştiremez, çünkü bunun yönetim tarafını idare edemiyoruz. Tüm kampanya için aynı ETH adresi kullanmalısınız.


Bu bounty'e katılmak isterseniz, ilk önce sıralamanıza uygun imzanızı alıp formu doldurun

Kabul edilen katılımcı listesi

İmza Kodları


Code for Hero/Legendary                ▄▄████▄▄
            ▄▄███▀▀  ▀▀███▄▄
        ▄▄███▀▀          ▀▀███▄▄
    ▄▄███▀▀                  ▀▀███▄▄
 ▄███▀▀                          ▀▀███▄
██▀        ▄█████▄    ▄▄████▄▄       ▀██
██      ▄▄█▀▀   ▀▀██▄█▀▀▀  ▀▀██▄      ██
██     ██▀          ▀          ██▄    ██
██    ██▀        ▄              ██    ██
██    ███       ███             ██    ██
██▄▄▄▄▄██▄   ▄▄████ ▄█████     ▄█▀    ██
 ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀ ▀█▄█▀       ▄██▀     ██
                  ██▀      ▄██▀       ██
             ▄▄▄         ▄██▀         ██
              ▀██▄     ▄██▀           ██
▀██▄▄           ▀██▄ ▄██▀          ▄▄██▀
  ▀▀███▄▄         ▀███▀        ▄▄███▀▀
      ▀▀███▄▄             ▄▄███▀▀
          ▀▀███▄▄      ▄▄███▀▀
              ▀▀██▄▄▄███▀▀
                 ▀▀█▀▀
simplyvital health
██
██
║║║║
║║║║
██
██
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
.
.Powering True Care Coordination.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
██
██
║║║║
║║║║
██
██
██
██
║║║║
║║║║
██
██
██
██
║║║║
║║║║
██
██Code:
[center][table][tr]
[td][tt][size=2px][color=black]                [color=#9CD3AE]▄▄████▄▄[/color]
            [color=#9AD1AF]▄▄███▀▀[/color]  [color=#97CFB1]▀▀███▄▄[/color]
        [color=#97CFB1]▄▄███▀▀[/color]          [color=#94CDB2]▀▀███▄▄[/color]
    [color=#94CDB2]▄▄███▀▀[/color]                  [color=#6AA9CA]▀▀███▄▄[/color]
 [color=#92CBB4]▄███▀▀ [/color]                         [color=#70A9C7]▀▀███▄[/color]
[color=#90C8B5]██▀[/color]        [color=#76A9C4]▄█████▄    ▄▄████▄▄       ▀██[/color]
[color=#8DC6B6]██[/color]      [color=#7CA9C1]▄▄█▀▀   ▀▀██▄█▀▀▀  ▀▀██▄      ██[/color]
[color=#83BEBC]██     ██▀[/color]          [color=#82A9BE]▀          ██▄    ██[/color]
[color=#80BCBD]██    ██▀        ▄[/color]              [color=#9BA9B2]██    ██[/color]
[color=#7EBABF]██    ███[/color]       [color=#9EA9B0]███             ██[/color]    [color=#A1A9AF]██[/color]
[color=#7CB8C0]██▄▄▄▄▄██▄[/color]   [color=#A1A9AF]▄▄████[/color] [color=#9EA9B0]▄█████     ▄█▀    ██[/color]
 [color=#79B6C2]▀▀▀▀[/color][color=#76B4C3]▀▀▀▀[/color][color=#74B1C4]▀▀▀▀▀▀▀[/color] [color=#9EA9B0]▀█▄█▀[/color]       [color=#79A9C2]▄██▀     ██[/color]
                  [color=#6DA9C8]██▀      ▄█[/color][color=#6AA9CA]█▀       ██[/color]
             [color=#6AA9CA]▄▄▄[/color]         [color=#6DA9C8]▄██▀[/color]         [color=#79A9C2]██[/color]
              [color=#70A9C7]▀██▄     ▄██▀[/color]           [color=#70A9C7]██[/color]
[color=#6AA9CA]▀██▄▄[/color]           [color=#73A9C6]▀██▄ ▄██▀[/color]          [color=#98A9B4]▄▄██▀[/color]
  [color=#70A9C7]▀▀███▄▄[/color]         [color=#76A9C4]▀███▀[/color]        [color=#92A9B6]▄▄███▀▀[/color]
      [color=#73A9C6]▀▀███▄▄[/color]       [color=#79A9C2]▀[/color]      [color=#95A9B5]▄▄███▀▀[/color]
          [color=#76A9C4]▀▀███▄▄[/color]      [color=#92A9B6]▄▄███▀▀[/color]
              [color=#79A9C2]▀▀██▄▄[/color][color=#8FA9B8]▄███▀▀[/color]
                 [color=#88A9BB]▀▀█▀▀[/color][/color][/size][/td][td][/td]

[td][url=https://tokensale.simplyvitalhealth.com/][size=27px][font=Californian FB][color=#9CD3AE]simply[/color][font=arial black][color=#6AA9CA]vital[/color] [/font][color=#a7a9ac]health[/color][/font][/size][/url][/td]
[td][center][b][size=6px][color=#4d4d33]██
██
║║║║
║║║║
██
██[/color][/size][/b][/td]
[td][center][b][size=4pt][color=#9CD3AE]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄[/color][/size][/b]
[color=transparent][size=2pt].[/size][/color]
[url=https://www.simplyvitalhealth.com/][size=15pt][color=white][b][font=candara][glow=#6AA9CA,2,300][color=transparent].[/color]Powering True Care Coordination[color=transparent].[/color][/glow][/font][/b][/color][/size][/url]
[b][size=4pt][color=#9CD3AE]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄[/color][/size][/b][/center][/td]
[td][center][b][size=6px][color=#4d4d33]██
██
║║║║
║║║║
██
██[/color][/size][/b][/td]
[td][center][url=https://tokensale.simplyvitalhealth.com/][font=candara][color=#6AA9CA][size=16px]Token sale [size=12pt][b]31[/b][/size][sup][/sup] Oct[/url]
[url=https://docsend.com/view/cuufmc5][size=11px][b][color=#9CD3AE]▬▬ Whitepaper ▬▬[/color][/b][/url][/center][/td]
[td][center][b][size=6px][color=#4d4d33]██
██
║║║║
║║║║
██
██[/color][/size][/b][/td]
[td][center][font=corbel][color=TRANSPARENT][size=2pt]1[/size][/color]
[color=#6AA9CA][size=8pt][url=https://t.me/HealthNexus]Telegram[/url]
[url=https://discord.gg/2Wfg524]Discord[/url]
[url=https://twitter.com/SimplyVitalHQ]Twitter[/url][/size][/font][/center][/td]
[td][center][b][size=6px][color=#4d4d33]██
██
║║║║
║║║║
██
██[/color][/size][/b][/td]
[/tr][/table][/center]Code for Senior Member                ▄▄████▄▄
            ▄▄███▀▀  ▀▀███▄▄
        ▄▄███▀▀          ▀▀███▄▄
    ▄▄███▀▀                  ▀▀███▄▄
 ▄███▀▀                          ▀▀███▄
██▀        ▄█████▄    ▄▄████▄▄       ▀██
██      ▄▄█▀▀   ▀▀██▄█▀▀▀  ▀▀██▄      ██
██     ██▀          ▀          ██▄    ██
██    ██▀        ▄              ██    ██
██    ███       ███             ██    ██
██▄▄▄▄▄██▄   ▄▄████ ▄█████     ▄█▀    ██
 ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀ ▀█▄█▀       ▄██▀     ██
                  ██▀      ▄██▀       ██
             ▄▄▄         ▄██▀         ██
              ▀██▄     ▄██▀           ██
▀██▄▄           ▀██▄ ▄██▀          ▄▄██▀
  ▀▀███▄▄         ▀███▀        ▄▄███▀▀
      ▀▀███▄▄             ▄▄███▀▀
          ▀▀███▄▄      ▄▄███▀▀
              ▀▀██▄▄▄███▀▀
                 ▀▀█▀▀
simplyvital health
██
██
║║║║
║║║║
██
██
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
.
.Powering True Care Coordination.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
██
██
║║║║
║║║║
██
██
██
██
║║║║
║║║║
██
██
██
██
║║║║
║║║║
██
██
Code:
[center][table][tr]
[td][tt][size=2px][color=black]                [color=#9CD3AE]▄▄████▄▄[/color]
            [color=#9AD1AF]▄▄███▀▀[/color]  [color=#97CFB1]▀▀███▄▄[/color]
        [color=#97CFB1]▄▄███▀▀[/color]          [color=#94CDB2]▀▀███▄▄[/color]
    [color=#94CDB2]▄▄███▀▀[/color]                  [color=#6AA9CA]▀▀███▄▄[/color]
 [color=#92CBB4]▄███▀▀ [/color]                         [color=#70A9C7]▀▀███▄[/color]
[color=#90C8B5]██▀[/color]        [color=#76A9C4]▄█████▄    ▄▄████▄▄       ▀██[/color]
[color=#8DC6B6]██[/color]      [color=#7CA9C1]▄▄█▀▀   ▀▀██▄█▀▀▀  ▀▀██▄      ██[/color]
[color=#83BEBC]██     ██▀[/color]          [color=#82A9BE]▀          ██▄    ██[/color]
[color=#80BCBD]██    ██▀        ▄[/color]              [color=#9BA9B2]██    ██[/color]
[color=#7EBABF]██    ███[/color]       [color=#9EA9B0]███             ██[/color]    [color=#A1A9AF]██[/color]
[color=#7CB8C0]██▄▄▄▄▄██▄[/color]   [color=#A1A9AF]▄▄████[/color] [color=#9EA9B0]▄█████     ▄█▀    ██[/color]
 [color=#79B6C2]▀▀▀▀[/color][color=#76B4C3]▀▀▀▀[/color][color=#74B1C4]▀▀▀▀▀▀▀[/color] [color=#9EA9B0]▀█▄█▀[/color]       [color=#79A9C2]▄██▀     ██[/color]
                  [color=#6DA9C8]██▀      ▄█[/color][color=#6AA9CA]█▀       ██[/color]
             [color=#6AA9CA]▄▄▄[/color]         [color=#6DA9C8]▄██▀[/color]         [color=#79A9C2]██[/color]
              [color=#70A9C7]▀██▄     ▄██▀[/color]           [color=#70A9C7]██[/color]
[color=#6AA9CA]▀██▄▄[/color]           [color=#73A9C6]▀██▄ ▄██▀[/color]          [color=#98A9B4]▄▄██▀[/color]
  [color=#70A9C7]▀▀███▄▄[/color]         [color=#76A9C4]▀███▀[/color]        [color=#92A9B6]▄▄███▀▀[/color]
      [color=#73A9C6]▀▀███▄▄[/color]       [color=#79A9C2]▀[/color]      [color=#95A9B5]▄▄███▀▀[/color]
          [color=#76A9C4]▀▀███▄▄[/color]      [color=#92A9B6]▄▄███▀▀[/color]
              [color=#79A9C2]▀▀██▄▄[/color][color=#8FA9B8]▄███▀▀[/color]
                 [color=#88A9BB]▀▀█▀▀[/color][/color][/size][/td][td][/td]

[td][url=https://tokensale.simplyvitalhealth.com/][size=27px][font=Californian FB][color=#9CD3AE]simply[/color][font=arial black][color=#6AA9CA]vital[/color] [/font][color=#a7a9ac]health[/color][/font][/size][/url][/td]
[td][center][b][size=6px][color=#4d4d33]██
██
║║║║
║║║║
██
██[/color][/size][/b][/td]
[td][center][b][size=4pt][color=#9CD3AE]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄[/color][/size][/b]
[color=transparent][size=2pt].[/size][/color]
[url=https://www.simplyvitalhealth.com/][size=15pt][color=#6AA9CA][b][font=candara][color=transparent].[/color]Powering True Care Coordination[color=transparent].[/color][/font][/b][/color][/size][/url]
[b][size=4pt][color=#9CD3AE]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄[/color][/size][/b][/center][/td]
[td][center][b][size=6px][color=#4d4d33]██
██
║║║║
║║║║
██
██[/color][/size][/b][/td]
[td][center][url=https://tokensale.simplyvitalhealth.com/][font=candara][color=#6AA9CA][size=16px]Token sale [size=12pt][b]31[/b][/size][sup]st[/sup] Oct[/url]
[url=https://docsend.com/view/cuufmc5][size=11px][b][color=#9CD3AE]▬▬ Whitepaper ▬▬[/color][/b][/url][/center][/td]
[td][center][b][size=6px][color=#4d4d33]██
██
║║║║
║║║║
██
██[/color][/size][/b][/td]
[td][center][font=corbel][color=TRANSPARENT][size=2pt]1[/size][/color]
[color=#6AA9CA][size=8pt][url=https://t.me/HealthNexus]Telegram[/url]
[url=https://discord.gg/2Wfg524]Discord[/url]
[url=https://twitter.com/SimplyVitalHQ]Twitter[/url][/size][/font][/center][/td]
[td][center][b][size=6px][color=#4d4d33]██
██
║║║║
║║║║
██
██[/color][/size][/b][/td]
[/tr][/table][/center]


Code for Full Member▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀ ❱ Powering True Care Coordination ❰ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ SimplyVital Health ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▂▂▂ Whitepaper Token Sale 31st of Oct  Twitter  Telegram Discord ▂▂▂Code:
[center][font=candara][color=#00B23D]▀▀[color=#00A647]▀▀▀[color=#009952]▀▀▀▀[color=#008C5C]▀▀▀▀▀[color=#008066]▀▀▀▀▀▀[color=#007370]▀▀▀▀ ❱ [url=https://www.simplyvitalhealth.com/][color=#00667A][font=candara][b]Powering True Care Coordination[/b][/color][/url] ❰ ▀▀▀▀[/color]▀▀▀▀▀▀[/color]▀▀▀▀▀[/color]▀▀▀▀[/color]▀▀▀[/color]▀▀[/color][/font]
[color=limegreen]▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬[b]⦗[/b] [url=https://www.simplyvitalhealth.com/][font=arial black][color=#9CD3AE]Simply[/color][color=#6AA9CA]Vital[/color] [color=#a7a9ac]Health[/color][/font][/url] [b]⦘[/b]▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬[/color]
[font=corbel][color=#0073e6][b]▂▂▂[color=#a7a9ac]⏸[/color] [url=https://docsend.com/view/cuufmc5]Whitepaper[/url] [color=#a7a9ac]⏸[/color] [url=https://tokensale.simplyvitalhealth.com/]Token Sale 31st of Oct[/url]  [color=#a7a9ac]⏸[/color] [url=https://twitter.com/SimplyVitalHQ]Twitter[/url]  [color=#a7a9ac]⏸[/color] [url=https://t.me/HealthNexus]Telegram[/url] [color=#a7a9ac]⏸[/color] [url=https://discord.gg/2Wfg524]Discord[/url] [color=#a7a9ac]⏸[/color]▂▂▂[/font][/center]
Code for Member▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀ ❱ Powering True Care Coordination ❰ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬⦗ SimplyVital Health ⦘▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▂▂▂⏸ WhitepaperToken Sale 31st of Oct  ⏸ Twitter  ⏸ TelegramDiscord ⏸▂▂▂Code:
[center]▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀[url=https://tokensale.simplyvitalhealth.com/] ❱ Powering True Care Coordination ❰ [/url]▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬[url=https://tokensale.simplyvitalhealth.com/]⦗ SimplyVital Health ⦘[/url]▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▂▂▂⏸ [url=https://docsend.com/view/cuufmc5]Whitepaper[/url] ⏸ [url=https://tokensale.simplyvitalhealth.com/]Token Sale 31st of Oct[/url]  ⏸ [url=https://twitter.com/SimplyVitalHQ]Twitter[/url]  ⏸ [url=https://t.me/HealthNexus]Telegram[/url] ⏸ [url=https://discord.gg/2Wfg524]Discord[/url] ⏸▂▂▂[/center]Code for Junior Member


▀▀▀▀ ❱ Powering True Care Coordination ❰ ▀▀▀▀
▬▬▬▬▬▬▬▬⦗ SimplyVital Health ⦘▬▬▬▬▬▬▬▬

Code:
[center]▀▀▀▀ ❱ Powering True Care Coordination ❰ ▀▀▀▀
▬▬▬▬▬▬▬▬⦗ [url=www.simplyvitalhealth.com/]SimplyVital Health[/url] ⦘▬▬▬▬▬▬▬▬[/center]
5  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / ANN [HLTH] SimplyVital Health - Doğru Bakımı Geliştirme on: October 02, 2017, 10:18:23 PM


WEBSITE  WHITEPAPER  TELEGRAM  DISCORD  TWITTER  BLOG

SimplyVital Health, Health Nexus'u duyurdu

SimplyVital Health, blockchain uyumlu bakım koordinasyonunu sağlayacak olan HLTH, ürününü tanıtmaktan gurur duyuyor.

HLTH topluluğa açık bir token satışı vasıtasıyla satışa sunulacak.

Token satışı 31 Ekim 2017'de başlayacak 00:00 UTC


SimplyVital Health, gerçek bakım hizmetine güç katıyor ve sağlık altyapısını ileri götürüyor
Uluslararası bağlantının artışı (globalizasyon) sağlık ödemelerinde de küresel bir değişime gidilmesini doğurdu. Bu değişim sağlık hizmeti sağlayıcıları ve hastaların daha fazla etkinlik istemelerini beraberinde getirmiştir. Sağlayıcılar için hasta bakımı bu şekilde daha iyi, daha aerodinamik ve daha düşük maliyetli olacaktır. Bununla birlikte, mevcut altyapı, sağlayıcıların bakımları iyileştirme yeteneklerine büyük bir engel oluşturmaktadır.

SimplyVital Health, sağlık güvencesi için özel olarak tasarlanmış, blockchain tabanlı bir sistemdir.Mevcut blockchain sistemi sağlık bakımından yetersizdir, SimplyVital Health'in amacı, daha iyi veri bütünlüğü, şifreleme ve bu ağda çalışan madencilerin uyumlu birimler olduklarını garanti etmek için bir doğrulama sistemi sağlayarak sağlık beklentilerini ve sağlık gereksinimlerini karşılayacak bir blokaj sistemi oluşturmaktır.


Sitemizi ziyaret edinWebsite

Whitepaper'ı okuyunWhitepaper

SimplyVital Health, Ethereum tabanlı Blockchain ile birleştirilmiş Dağıtılmış Hash Tablosunu kullanarak, ,diğer pek çok özellik arasında, veri paylaşımı ve yeni gelir akışlarına erişim olanağı sağlıyor.Bu, veri bütünlüğüne ve güvenlik sistemine yükseltme ve düğüm doğrulaması için bir yönetici yönetim sistemi eklenmesiyle gerçekleştiriliyor

Simplyvital platformu güvenlik sağlar.Platform, ConnectingCare, blockchain teknolojisinin gerçekçi, pratik bir kullanımıdır. Blokzinciri teknolojisinin sağlık hizmetine basit bir şekilde entegre edilmesi ile bütçenizi takip etmenize, finansal ilerlemeyi takip etmenize, değişmez kayıtları korumanıza ve analitiği izlemenize yardımcı olacak zengin araçlar sunar.
Health Nexus, sağlık altyapısını geliştirmeyi amaçlar, blockchain sayesinde verimli ve güvenilir bir şekilde dünya çapındaki sağlık hizmeti sağlayıcılarına, klinik bağlarından bağımsız olarak, değer odaklı bakıma geçmelerini sağlar.Güvenli veri paylaşımının sadeliği, cerrahlardan uzmanlara kadar bir hastanın tüm bakım ekibinin bakımı her adımda koordine etmesine olanak tanır.

SIMPLYVITAL HEALTH TAKIMI

SimplyVital Health, Fortune'un Sağlık Bakımını Değiştiren 34 Liderden biri olan Katherine Kuzmeskas ve dünyaca ünlü blokzinciri geliştiricisi Lucas Hendren tarafından yönlendiriliyor.Şirketin, sağlık hizmeti ve blockchain uzmanlığından oluşan kalabalık bir danışma kurulu bulunmaktadır.


Ekip Üyeleri:

    •   Katherine Kuzmeskas Eş Kurucusu ve CMO
    •   Lucas Hendren Kurucu ve CTO
    •   Jake Dreier Direktör, Büyüme ve Operasyonlar
    •   David Akers Kıdemli Advanced Blockchain Mühendisi

Küresel danışmanlık ekibi:

    •   Brian O’Connor  (Evariant Healthcare CRM, Universal Mind)
    •   Alex Bessonov (Blockchain Startup Founder, Former CSO of LGE)
    •   Brian Levine (Founding Director UMass Amherst Cybersecurity Institute)
    •   Chadwick Strange (Blockchain Startup Founder, Fribrogen)
    •   Vikram Dhillon (Blockchain in Healthcare expert researcher, MD/PhD Candidate)
    •   Wayne Vaughan (Blockchain Startup Founder, Blockchain Capital Advisor)


Discord kanalımıza katılın Discord!

Crowdsale 31 Ekim 2017'de başlayacak 17:00 UTC


HLTH Token Satış Ayrıntıları:

 • Early Bird Bonus: 20%
 • Minimum hedef: 500.000 USD
 • Maksimum tutar: 40.000.000 USD
 • Maksimum HLTH arzı: 200.000.000 HLTH
 • Crowdsale sürecinde satılacak Maksimum HLTH: 120.000.000 HLTH
 • Website : EN*HLTH / ETH fiyatı crowdsale zamanı yaklaşınca açıklanacak


Bitcointalk Bounty Kampanyası:

Eğer Bitcoin Talk Junior Member (veya daha üstü) üyesi iseniz,imza kampanyamıza katılabilirsiniz.İmza Kampanyası.Herkesin katılabilmesi için hazırlanan başka kampanyalar da bulunmaktadır.


Bizi Takip Edin

   Website
   Crowdsale
        White Paper
   Discord
   Telegram
   Twitter
   LinkedIn
   Blog
6  Local / Alternatif Kripto-Paralar / 💥[$450,000 BOUNTY]💥💥 ALLOY ICO 💥💥 PayPal DESTEKLİ ŞİRKET 💥💥 20% İMZA on: September 29, 2017, 09:33:38 PM

Resmi kanallarımız ve gruplarımız:

Bitcointalk.org ANN  |  FacebookTwitter  |  Telegram Official (eng)  |  Telegram ALLOY Bounty Channel  |  SLACK Channel  |  Medium


ALLOY ICO BOUNTY KAMPANYASI
TOPLAM 1.000.000 ALLOY
( $450,000 USD )


1 ALLOY = $0.45 USD Bu yazı itibariyle

Bounty kampanyası havuzunda ALLOY tokenlerinin toplamının % 1'i kullanılacaktır. Tokenler aşağıdaki gibi dağıtılacaktır:

Tavsiyelerinizin Ortaklık Programı ile yatırım yaptığınız herhangi bir tutarın %5'ini kazanabileceğinizi unutmayın.
Bağlı kuruluş linkinizi almak için kayıt olun.

Affiliate Programımız ile, web sitenizde yayınlayabileceğiniz veya arkadaşlarınıza verebileceğiniz bir kişisel bağlantınız olacaktır.Herkes, bağlantınız aracılığıyla token satışı için kayıt yaptığında, sizinle bağlantılı olacak ve ICO süresince sipariş ettikleri her tokenin (Pre-ICO da dahil olmak üzere) % 5'ini alacaksınız.


Affiliate Programımız aracılığıyla token kazanmak için:
1. Kayıt Olun
2. Bounty bölümüne gidin ve şartları kabul edin.
3. Bağlı kuruluş aracılığıyla üyelik linkiniz verilecek.


Genel bakış:
Başlangıç Tarihi: 12 Eylül 2017
Bonuslar için tahsis edilen toplam token: 1.000.000 ALLOY

ALLOY Tahsisi:
Facebook ve Twitter    200,000 ALLOY    20%    Facebook and Twitter
İmza ve Avatar    200,000 ALLOY    20%    Kayıt
Çeviri ve Moderasyon    150,000 ALLOY    15%    Kayıt

Kabul Edilen Çevirmenlerin Google E-Tablosu: https://docs.google.com/spreadsheets/d/10ua0kIWl36vA-azPy2g25Ul8WFfnhmFN7WPNPSLUvYs/edit?usp=sharing

Blog & Media    100,000 ALLOY    10%    Kayıt
YouTube    50,000 ALLOY    5%    Kayıt
Artwork and Animasyon Videosu    50,000 ALLOY    5%    Kayıt
Telegram/Slack Üyeliği    20,000 ALLOY    2%    Kayıt
Kod Denetimi & Hata Bulma    180,000 ALLOY    18%    BeklemedeGenel Şartlar ve Koşullar
  Bir kullanıcı yalnızca bir hesapla katılabilir. Çift kayıt işlemini not edersek, yinelenen hesaplar (ilk hesap hariç) kampanyadan kalıcı olarak yasaklanır.
  Bounty kampanyasına katılmak için en az 18 yaşında olmalısınız.[/list]


  Destek : bounty@rewards.network
  Bizimle iletişime geçin TELEGRAM

  Bonuslarınızı nasıl ve ne zaman alıyorsunuz?
  Kaydolun ALLOY Dashboard. Ödül T & C'sini buradan kabul edin. here. Tokenler, Bounty kampanyasının bitiminden sonraki 6 hafta içinde Ethereum cüzdanınıza tahsis edilecektir. Kesin şartlar ALLOY'daki ana ICO etkinliğinin sonunda ALLOY.rewards.network sitesinden duyurulacaktır. ALLOY.rewards.network website.

  Bountyleri Nereden Kontrol Edeceksiniz?
  Periyodik olarak, Web sitemizde oturum açmanızın altında bulunan Bounty Dashboard'unuz güncellenecektir.Website, Burada, durumunuzu aynı şekilde kontrol edebilirsiniz. Alternatif olarak, Tahmini Bakiyenizi elektronik tabloda da görüntüleyebilirsiniz. here.


  Facebook & Twitter Bounty Kampanyası
  200,000 ALLOY (100,000 Facebook ve 100,000 Twitter için)


  Kampanyayı tanıtan Sosyal Medya Elçileri olabilecek üyeler arıyoruz

  Kurallar


  Bizi Facebook ve Twitterdan takip edin

  Hesabınızın en az 200 takipcisi olmalı

  Maksimum her gün 1 Retweet/repost ve haftada 7 Retweets/reposts sayılacaktır.

  Maksimum her gün 1 Tweet/post and her hafta 7 Tweets/post sayılacaktır.

  Retweetler & Tweetler, Repostlar & Postlar Bounty kampanyasının sonuna kadar kalmaya devam etmelidir.

  Hesap orijinal olmalı. Sahte takipçilerle hesap kabul edilmeyecektir.

  Yaptığınız etkinlikler Çarşamba günleri 23:59 UTC tarihine kadarBounty sayfamıza örnekteki gibi gönderilmelidir.

  Quote
  Hafta #

  1 RT link:
  2 RT link:

  1 Tweet link:
  2 Tweet link:

  Ödüller

  Facebook Hesabınızı Bağlama – 1 ALLOY
  Facebook sayfamızı beğenin – 1 ALLOY
  200 - 999 Arasında Arkadaşlar - 3 ALLOY Gönderi Başına / Yeniden Gönderi Başına 1 ALLOY
  1000 - 1999 Arkadaşına Sahip - Mesaj başına 6 ALLOY / Repost başına 2 ALLOY
  2000 - 2999 Arasında Arkadaş - 9 ALLOY / Mesaj Başına / 3 ALLOY / Repost
  3000 - 3999 Arasında Arkadaşlar - 12 ALLOY Gönderi Başına/ 4 ALLOY Gönderi Başına
  4000'den Fazla Arkadaş - 15 ALLOY / Mesaj başına / 5 ALLOY Repost başına

  Twitter Hesabınızı Bağlama – 1 ALLOY
  Twitter Sayfamzı beğenin – 1 ALLOY
  200 - 1499 İzleyiciye Sahip - Tweet / Her Altyapı İçin 1 ALLOY / Retweet
  1500 – 2999 İzleyiciye Sahip - Her Oturum Açıldığında Tweet / 2 ALLOY 
  3000 – 4999  izleyici olan – Tweet başına 3 ALLOY / Retweet başına 9 ALLOY
  5000 – 6999  İzleyiciye Sahip - Tweet başına 4 ALLOY / Retweet başına 12 ALLOY
  7000 – 9999  takipçisi olan - Tweet başına 5 ALLOY / Retweet başına 15 ALLOY
  10.000'den fazla Takipçi – Tweet başına 18 ALLOY / Retweet başına 17 ALLOY

  Nasıl katılınır?:
   Sayfayı ziyaret edinALLOY.rewards.network/bounty 
   Şart ve Koşulları Kabul Et
   Facebook Hesabınızı bağlayın veya Twitter Hesabınızı veya her ikisini de bağlayın
   Ayrıca lütfen kaydolun Facebook form & Twitter Form[/list]

   Bounty Bakiyesi Nereden Kontrol Edilir
   Bounty Bakiyenizi elektronik tabloda görebilirsiniz.here.   Blog ve Medya Yayınları Bounty Kampanyası
   100,000 ALLOY

   Orijinal Makale ödülleri, "ALLOY TOKEN & GLOBAL REWARDS NETWORK" hakkındaki mesajların, incelemelerin ve basın bültenlerinin yaratıcıları arasında dağıtılacaktır.
   Herkes katılabilir - sadece ALLOY & projeyle ilgili 350 + kelime uzunluğunda bir metin oluşturup yayınlayın..Metniniz ne kadar iyi ve uzun olursa, o kadar çok ALLOY alırsınız.

   Bounty:
    Orijinal yazı büyük, 20.000 karakter veya daha fazla [300 ALLOY]
    Orijinal makale orta, 10k - 20k karakter [150 ALLOY]
    Orijinal yazı küçük, 10k karakterden [50 ALLOY][/list]

    Kurallar:
     Kabul Edilen İçerik Türü: Blog yayınları, Makaleler. (Sadece Orijinal Makaleler)
     Tüm diller kabul edilir. [/list]

     Kısıtlamalar:
      Google Translate ve çevrimiçi çevirmenlerin kullanımı
      Özel kaynaklarla ilgili makaleler veya ödeme duvarlarının arkası[/list]

      Şartlar ve Koşullar:
       Makale serbestçe erişilebilir olmalıdır
       Makale özgün olmalı ve en az 300 kelime içermelidir.
       Makale, https://alloy.rewards.network/ web sitemizde belirtildiği şekilde bilgilerimizi yansıtmalıdır. https://alloy.rewards.network/ website
       Makale en azından https://alloy.rewards.network/ web sitemize 1-2 etkin bağlantı içermelidirhttps://alloy.rewards.network/ website[/list]

       Nasıl Katılınır?: Katılım için lütfen doldurun; form

       Bounty Bakiyesi Nereden Kontrol Edilir
       Bounty Bakiyenizi elektronik tabloda görebilirsiniz. here.


       >>>> Makalenizi göndermek için lütfen buraya link verin (haftada 1 ileti) <<<<


       Çeviri ve Bounty Kampanyası Yönetimi
       150,000 ALLOY

       Bounty,White Paper, ALLOY.rewards.network açılış sayfası, ANN konusunu çeviren ve ALLOY belirteçleri ile yerel İpucu moderatörlüğünü ve yönetimini yapan kullanıcılara ödül verilecek.

       Bounty:
        Whitepaper – 800 Stakes
        Landing Page – 300 Stakes
        ANN Thread + Bounty Thread – 700 Stakes
        Moderation/ Management – 50 Stakes/ week[/list]

        Kısıtlamalar:
         Çeviriler orijinal olmalı ve yalnızca kullanıcı tarafından yapılmalıdır.
         Google tercüme ve diğer araçların kullanılması kesinlikle yasaktır ve diskalifiyeye yol açar.
         Sadece Çevirmenlerin Geçerli Mesajları kabul edilecektir.
         Çevirmenler aktif olmalıdır. Çevirmenin hareketsizliğinde, konuuyu güncellemek ve denetlemek için başka bir Moderatör kiralanacaktır.
         Yalnızca yapıcı yayınlar sayılır. Spam ve gereksiz yayınlar sayılmaz. Spam gönderenler diskalifiye edilecek.
         Yönetici ve Sahibi Şartları değiştirme veya yeni şartlar uygulama haklarını saklı tutar[/list]

         Katılma şekilleri:: Başvuru için forumu doldurun form

         Bounty Bakiyesi Nereden Kontrol Edilir
         Bounty Bakiyenizi elektronik tabloda görebilirsiniz. here.


         Mevcut Çevirilerin Durumu
         Dil         Durum
         SpanishWhitepaper pending, signup if you can translate this language.
         GermanWhitepaper+Announcement+Bounty pending, signup if you can translate this language.
         ArabicPending, signup if you can translate this language.
         JapanesePending, signup if you can translate this language.
         HebrewPending, signup if you can translate this language.
         FrenchPending, signup if you can translate this language.
         ItalianPending, signup if you can translate this language.
         IndonesianAccepted
         ChineseAccepted
         HindiAccepted
         DutchAccepted
         RussianAccepted
         TurkishAccepted
         KoreanAccepted
         VietnameseAccepted
         PolishAccepted


         Bitcointalk.org İmza ve Avatar Bounty Kampanyası
         200,000 ALLOY

         Aktif Bitcointalk kullanıcılarını arıyoruz. Tüm üyelerin haftada en az 10 mesaj yayınlamaları gerekir;ALLOY ICO'nun ödül için uygun olması için sona erene kadar ALLOY ICO imzasına sahip olması gerekir.

         Bounty:
          Bonus: POSTALARINIZIN KALİTESİ ORTALAMADAN İYİYSE PAKETLERİN +% 25'i

          Junior Members : 5 stakes her hafta

          Members : 10 stakes her hafta

          Senior/Full : 30 stakes her hafta (15 stakes +15 extra stakes for avatar)

          Legendary/Hero: 60 stakes her hafta (30 stakes +30 extra stakes for avatar)

          [/list]          Nasıl katılınır?
           İmzanızı Hesap Sıralamanıza uygun olanla değiştirin. Eğer Full Member veya üstü iseniz, ekstra% 100 kazanç elde etmek için avatarınızı değiştirebilirsiniz.
           Formu doldurun form.
           İşte imza kampanyası e-tablosu. Durumunuzu "Kabul Edildi" veya "Reddedildi" olarak değiştireceğiz.Kabul edildiğinde, yazılan sayı "Başlama Yazısı Sayısı" sütununda güncellenecek ve yayınlarınız saymaya başlayacak.
           kampanyanın bitiminde E-tablo'ya son yazılan sayı güncellene kadar imzanızı (ve siz de o kampanyada iseniz avatarınızı) saklayın.
           [/list]

           Kısıtlamalar:
            Olumsuz güven
            Çoklu imzalar
            Kampanya sırasında imza ve / veya avatar değişikliği
            Aşağıdaki Tartışma Kurullarında Mesajlar: Politika ve Toplum, Konu Dışı, Arşiv, Müzayede, Ödünç Verme, Yeni Başlayanlar ve Yardım, Mikro Kazançlar
            Spam, kötüye kullanım, düşük kaliteli yayınlar, yayınları kopyalama ve yapıştırma, offtopic ve hakaretler[/list]

            Kurallar:
             İmza kampanyanın sonuna kadar tutulmalıdır. Kampanyanın ortasında imza kaldırırsanız veya değiştirirseniz, diskalifiye edilirsiniz. Aynı zamanda avatar'ı kullanırsanız, aynısı geçerlidir.
             Kazançları almak için her hafta en az 10 yapıcı yayın yapmanız gerekir. Bunların en az 6'sı İngilizce kurullarda gönderilmelidir.
             Gönderiler 100 karakter ve üstü olmalıdır.
             BitcoinTalk Jr. Member ve üstü üyeler katılabilir.
             Alternatif crypto para birimleri bölümündeki yayınlar gereklidir.
             Katılımcılar, forum seviyelerine göre ödüllendirilir[/list]

             Kısıtlamalar:
              Spam kesinlikle yasaktır. Spam gönderi yapan kullanıcılar hemen ve kalıcı olarak diskalifiye edilecek, denetleyicilere bildirilecek ve diğer tüm bounty kampanyalarından men edilecek.
              Herhangi bir bounty konusundaki yayınlar sayılmaz.
              Yayınlar yapıcı ve Konuyla ilgili olmalıdır. Spam gönderimi, düşük kaliteli yayınlar, kopyalama yapıştırma ve konu dışı mesajlar sayılmaz.
              [/list]

              Bounty Bakiyesi Nereden Kontrol Edilir
              Bounty Bakiyenizi elektronik tabloda görebilirsiniz. here.


              Avatar (Optional, 100% extra stakes, Full Member or above)
              Avatar url'si URL: https://i.imgur.com/dlcCZkc.jpg


              İmzalar
              Jr. Member

              Quote
              Code:
              [center][url=alloy.rewards.network]Paypal Backed Company │▲          [b]ALLOY[/b]         ▲│ Pre-ICO starts on October 15th
              Real World Rewards for You              Member

              Quote

              Code:
              [center][url=https://alloy.rewards.network/]   Paypal Backed Company │▲         [b] ALLOY[/b]         ▲│ Pre-ICO starts on October 15th
              ▞ ╼╾╼╾  Real World Rewards for Virtual Currencies   ╼╾╼╾ ▚[/url]
              [url=https://alloy.rewards.network/]Website[/url]  ▪  [url=https://alloy.rewards.network/]Whitepaper[/url]  ▪  [url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=2176653.0]ANN[/url]  ▪  [url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=2176546.0]Bounty[/url]  ▪  [url=https://t.me/joinchat/GLxiyg2vHj6CwLl3-yydGw]Telegram[/url]  ▪  [url=https://alloy-token.slack.com/]Slack[/url]  ▪  [url=https://blog.codemojo.io/]Medium[/url]  ▪  [url=https://www.facebook.com/codemojo.io/]Facebook[/url]  ▪  [url=https://twitter.com/codemojoio]Twitter[/url][/center]              Full Member

              Quote

              Code:
              [center][font=narrow arial][b][url=https://alloy.rewards.network/]   [color=#e25122][b][i][color=#1b557d]Pay[/color][color=#107db0]Pal[/color][/i][/b] Backed Company[/color] [color=#de3d1b][b]│▲         [font=arial] ALLOY[/font]         ▲│[/b] [/color][color=#e25122]Pre-ICO starts on October 15th[/color]
              [color=#de3d1b]▞ ╼╾╼╾  Real World Rewards for Virtual Currencies   ╼╾╼╾ ▚[/color][/url]
              [color=#de3d1b][url=https://alloy.rewards.network/][color=#24a549]Website[/url]  ▪  [url=https://alloy.rewards.network/][color=#24a549]Whitepaper[/url]  ▪  [url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=2176653.0][color=#24a549]ANN[/url]  ▪  [url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=2176546.0][color=#24a549]Bounty[/url]  ▪  [url=https://t.me/joinchat/GLxiyg2vHj6CwLl3-yydGw][color=#24a549]Telegram[/url]  ▪  [url=https://alloy-token.slack.com/][color=#24a549]Slack[/url]  ▪  [url=https://blog.codemojo.io/][color=#24a549]Medium[/url]  ▪  [url=https://www.facebook.com/codemojo.io/][color=#24a549]Facebook[/url]  ▪  [url=https://twitter.com/codemojoio][color=#24a549]Twitter[/url][/color][/center]


              Sr. Member

              Quote
              Mobilizing $360B worth of
              Unredeemed Reward points
              ,               ▄██▄
                            ▄█  ▀█
                           ▄█▀  ▄█▀
                          ▄█▀  ▄█▀
                         ▄█▀  ▄█▀ ▄██▄
                        ▄█▀  ▄█▀ ▄████▄
                       ▄█▀  ▄█▀ ▄██████▄
                      ▄█▀  ▄█▀ ▄████████▄
                     ▄█▀  ▄█▀ ▄█████
                    ▄█▀  ▄█▀ ▄████████████▄
                   ▄█▀  ▄█▀ ▄███████
                  ▄█▀  ▄█▀ ▄████████████████▄
                 ▄██▄▄▄█▀ ▄██████████████████▄
                ▄██████▀
              ▄███████████████████████████████▄
              ███████████████████████████████████
              ALLOY
              Powered by Codemojo
              Real World Rewards for Virtual Currencies
              ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰       ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰       ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰
              ⦉ Website ⦊    ⦉ Whitepaper ⦊    ⦉ ANN ⦊    ⦉ Bounty ⦊
              ,
               
              ...▄▀


               ▀▄
              .
              PayPal
              Backed Company


              ▀▄
                █
                █
                █
                █
                █
                █
                █
                █
                █
                █
              ▄▀
              ,
              Pre-ICO starts on October 15th
              ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰       ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰        ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰
              Telegram  ▪  Slack  ▪  Medium  ▪  Facebook  ▪  Twitter
              [/code]


              Hero/Legendary
              Code:
              [center][table][tr][td][right][b][font=narrow arial][url=https://alloy.rewards.network/][color=#e25122][size=14px]Mobilizing [b][color=#d60d05]$360B[/color] [size=10px]worth of[/size]
              Unredeemed [color=#d60d05]Reward[/color] points[/size][/td][td][color=transparent],[/td][td][url=https://alloy.rewards.network/][size=2px][font=monospace][color=#cf0202]               ▄██▄[/color]
              [color=#d00704]              ▄█  ▀█[/color]
              [color=#d20c06]             ▄█▀  ▄█▀[/color]
              [color=#d31209]            ▄█▀  ▄█▀[/color]
              [color=#d4170b]           ▄█▀  ▄█▀ [color=#e35023]▄██▄[/color][/color]
              [color=#d61c0d]          ▄█▀  ▄█▀ [color=#e1461f]▄████▄[/color][/color]
              [color=#d7210f]         ▄█▀  ▄█▀ [color=#de3d1b]▄██████▄[/color][/color]
              [color=#d82611]        ▄█▀  ▄█▀ [color=#dc3317]▄████████▄[/color][/color]
              [color=#da2c14]       ▄█▀  ▄█▀ [color=#d92913]▄█████[/color][/color]
              [color=#db3116]      ▄█▀  ▄█▀ [color=#d71f0e]▄████████████▄[/color][/color]
              [color=#dc3618]     ▄█▀  ▄█▀ [color=#d4160a]▄███████[/color][/color]
              [color=#de3b1a]    ▄█▀  ▄█▀ [color=#cf0202]▄████████████████▄[/color][/color]
              [color=#df401c]   ▄██▄▄▄█▀ [color=#cf0202]▄██████████████████▄[/color][/color]
              [color=#e0461f]  ▄██████▀[/color]
              [color=#e24b21] ▄███████████████████████████████▄ [/color]
              [color=#e35023]███████████████████████████████████[/color]
              [/font][/size][/td][td][size=20px][url=https://alloy.rewards.network/][glow=#d60d05,2][color=transparent],[/glow][glow=#d60d05,2][b][color=#fff]ALLOY[/glow][glow=#d60d05,2][color=transparent],[/glow][/url][/size]
              [size=8px][i]Powered by [color=#d60d05]Codemojo[/size][/td][td][center][b][font=narrow arial][url=https://alloy.rewards.network/][color=#de3d1b][size=16px]Real World Rewards for Virtual Currencies[/size][/url]
              [size=3px][color=#107db0]▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰       ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰       ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰[/size]
              [size=11px][color=#24a549][url=https://alloy.rewards.network/]⦉[glow=#24a549,2][color=white]  Website  [/glow]⦊[/url]    [url=https://s3.eu-west-2.amazonaws.com/alloy-token/ico/Blockchain-Based-Universal-Rewards-Network.pdf]⦉[glow=#24a549,2][color=white]  Whitepaper  [/glow]⦊[/url]    [url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=2176653.0]⦉[glow=#24a549,2][color=white]  ANN  [/glow]⦊[/url]    [url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=2176546.0]⦉[glow=#24a549,2][color=white]  Bounty  [/glow]⦊[/url][/size][/center]
              [/td][td][color=transparent],[/td][td][size=2px][font=monospace][color=#1b557d]
               
               ▄▀


               ▀▄ [/td][td][center]
              [size=2px][color=transparent].[/size]
              [size=17px][glow=white,2][b][i][color=#1b557d]Pay[/color][color=#107db0]Pal[/color][/size]
              [size=8px]Backed Company[/size][/td][td][size=2px][font=monospace][color=#1b557d]

              ▀▄
                █
                █
                █
                █
                █
                █
                █
                █
                █
                █
              ▄▀[/td][td][color=transparent],[/td][td][center][b][font=narrow arial][url=https://alloy.rewards.network/][color=#fff][glow=#d60d05,2][color=transparent],,,[/glow][glow=#d60d05,2][size=16px][b]Pre-ICO[/b][size=12px] starts on [/size]October [b]15th[/b][/size][glow=#d60d05,2][color=transparent],,,[/glow][/url]
              [size=3px][color=#107db0]▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰       ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰        ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰[/size]
              [size=11px][url=https://t.me/joinchat/GLxiyg2vHj6CwLl3-yydGw][color=#24a549]Telegram[/url]  ▪  [url=https://alloy-token.slack.com][color=#24a549]Slack[/url]  ▪  [url=https://blog.codemojo.io/][color=#24a549]Medium[/url]  ▪  [url=https://www.facebook.com/codemojo.io/][color=#24a549]Facebook[/url]  ▪  [url=https://twitter.com/codemojoio][color=#24a549]Twitter[/url][/size][/center][/td][/tr][/table][/center][/quote]

              [code][center][table][tr][td][right][b][font=narrow arial][color=#e25122][size=14px]Mobilizing [b][color=#d60d05]$360B[/color] [size=10px]worth of[/size]
              Unredeemed [color=#d60d05]Reward[/color] points[/size][/td][td][color=transparent],[/td][td][url=https://alloy.rewards.network/][size=2px][font=monospace][color=#cf0202]               ▄██▄[/color]
              [color=#d00704]              ▄█  ▀█[/color]
              [color=#d20c06]             ▄█▀  ▄█▀[/color]
              [color=#d31209]            ▄█▀  ▄█▀[/color]
              [color=#d4170b]           ▄█▀  ▄█▀ [color=#e35023]▄██▄[/color][/color]
              [color=#d61c0d]          ▄█▀  ▄█▀ [color=#e1461f]▄████▄[/color][/color]
              [color=#d7210f]         ▄█▀  ▄█▀ [color=#de3d1b]▄██████▄[/color][/color]
              [color=#d82611]        ▄█▀  ▄█▀ [color=#dc3317]▄████████▄[/color][/color]
              [color=#da2c14]       ▄█▀  ▄█▀ [color=#d92913]▄█████[/color][/color]
              [color=#db3116]      ▄█▀  ▄█▀ [color=#d71f0e]▄████████████▄[/color][/color]
              [color=#dc3618]     ▄█▀  ▄█▀ [color=#d4160a]▄███████[/color][/color]
              [color=#de3b1a]    ▄█▀  ▄█▀ [color=#cf0202]▄████████████████▄[/color][/color]
              [color=#df401c]   ▄██▄▄▄█▀ [color=#cf0202]▄██████████████████▄[/color][/color]
              [color=#e0461f]  ▄██████▀[/color]
              [color=#e24b21] ▄███████████████████████████████▄ [/color]
              [color=#e35023]███████████████████████████████████[/color]
              [/font][/size][/td][td][size=20px][b][color=#d60d05]ALLOY[/size]
              [size=8px][i]Powered by [color=#d60d05]Codemojo[/size][/td][td][center][b][font=narrow arial][url=https://alloy.rewards.network/][color=#de3d1b][size=16px]Real World Rewards for Virtual Currencies[/size][/url]
              [size=3px][color=#107db0]▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰       ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰       ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰[/size]
              [size=11px][url=https://alloy.rewards.network/][color=#24a549]⦉ Website ⦊[/url]    [url=https://s3.eu-west-2.amazonaws.com/alloy-token/ico/Blockchain-Based-Universal-Rewards-Network.pdf][color=#24a549]⦉ Whitepaper ⦊[/url]    [url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=2176653.0][color=#24a549]⦉ ANN ⦊[/url]    [url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=2176546.0][color=#24a549]⦉ Bounty ⦊[/url][/size][/center]
              [/td][td][color=transparent],[/td][td][size=2px][font=monospace][color=#1b557d]
               
              ...▄▀


               ▀▄ [/td][td][center]
              [size=2px][color=transparent].[/size]
              [size=17px][b][i][color=#1b557d]Pay[/color][color=#107db0]Pal[/color][/size]
              [size=8px]Backed Company[/size][/td][td][size=2px][font=monospace][color=#1b557d]

              ▀▄
                █
                █
                █
                █
                █
                █
                █
                █
                █
                █
              ▄▀[/td][td][color=transparent],[/td][td][center][b][font=narrow arial][url=https://alloy.rewards.network/][color=#d60d05][size=16px][b]Pre-ICO[/b][size=12px] starts on [/size]October [b]15th[/b][/size][/url]
              [size=3px][color=#107db0]▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰       ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰        ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰[/size]
              [size=11px][url=https://t.me/joinchat/GLxiyg2vHj6CwLl3-yydGw][color=#24a549]Telegram[/url]  ▪  [url=https://alloy-token.slack.com][color=#24a549]Slack[/url]  ▪  [url=https://blog.codemojo.io/][color=#24a549]Medium[/url]  ▪  [url=https://www.facebook.com/codemojo.io/][color=#24a549]Facebook[/url]  ▪  [url=https://twitter.com/codemojoio][color=#24a549]Twitter[/url][/size][/center][/td][/tr][/table][/center]


              Hero/Legendary

              Quote
              ,               ▄██▄
                            ▄█  ▀█
                           ▄█▀  ▄█▀
                          ▄█▀  ▄█▀
                         ▄█▀  ▄█▀ ▄██▄
                        ▄█▀  ▄█▀ ▄████▄
                       ▄█▀  ▄█▀ ▄██████▄
                      ▄█▀  ▄█▀ ▄████████▄
                     ▄█▀  ▄█▀ ▄█████
                    ▄█▀  ▄█▀ ▄████████████▄
                   ▄█▀  ▄█▀ ▄███████
                  ▄█▀  ▄█▀ ▄████████████████▄
                 ▄██▄▄▄█▀ ▄██████████████████▄
                ▄██████▀
              ▄███████████████████████████████▄
              ███████████████████████████████████
              ,ALLOY,
              Powered by Codemojo
              Real World Rewards for Virtual Currencies
              ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰       ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰       ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰
                Website        Whitepaper        ANN        Bounty 
              ,
               
               ▄▀


               ▀▄
              .
              PayPal
              Backed Company


              ▀▄
                █
                █
                █
                █
                █
                █
                █
                █
                █
                █
              ▄▀
              ,
              ,,,Pre-ICO starts on October 15th,,,
              ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰       ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰        ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰
              Telegram  ▪  Slack  ▪  Medium  ▪  Facebook  ▪  Twitter

              Code:
              [center][table][tr][td][right][b][font=narrow arial][url=https://alloy.rewards.network/][color=#e25122][size=14px]Mobilizing [b][color=#d60d05]$360B[/color] [size=10px]worth of[/size]
              Unredeemed [color=#d60d05]Reward[/color] points[/size][/td][td][color=transparent],[/td][td][url=https://alloy.rewards.network/][size=2px][font=monospace][color=#cf0202]               ▄██▄[/color]
              [color=#d00704]              ▄█  ▀█[/color]
              [color=#d20c06]             ▄█▀  ▄█▀[/color]
              [color=#d31209]            ▄█▀  ▄█▀[/color]
              [color=#d4170b]           ▄█▀  ▄█▀ [color=#e35023]▄██▄[/color][/color]
              [color=#d61c0d]          ▄█▀  ▄█▀ [color=#e1461f]▄████▄[/color][/color]
              [color=#d7210f]         ▄█▀  ▄█▀ [color=#de3d1b]▄██████▄[/color][/color]
              [color=#d82611]        ▄█▀  ▄█▀ [color=#dc3317]▄████████▄[/color][/color]
              [color=#da2c14]       ▄█▀  ▄█▀ [color=#d92913]▄█████[/color][/color]
              [color=#db3116]      ▄█▀  ▄█▀ [color=#d71f0e]▄████████████▄[/color][/color]
              [color=#dc3618]     ▄█▀  ▄█▀ [color=#d4160a]▄███████[/color][/color]
              [color=#de3b1a]    ▄█▀  ▄█▀ [color=#cf0202]▄████████████████▄[/color][/color]
              [color=#df401c]   ▄██▄▄▄█▀ [color=#cf0202]▄██████████████████▄[/color][/color]
              [color=#e0461f]  ▄██████▀[/color]
              [color=#e24b21] ▄███████████████████████████████▄ [/color]
              [color=#e35023]███████████████████████████████████[/color]
              [/font][/size][/td][td][size=20px][url=https://alloy.rewards.network/][glow=#d60d05,2][color=transparent],[/glow][glow=#d60d05,2][b][color=#fff]ALLOY[/glow][glow=#d60d05,2][color=transparent],[/glow][/url][/size]
              [size=8px][i]Powered by [color=#d60d05]Codemojo[/size][/td][td][center][b][font=narrow arial][url=https://alloy.rewards.network/][color=#de3d1b][size=16px]Real World Rewards for Virtual Currencies[/size][/url]
              [size=3px][color=#107db0]▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰       ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰       ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰[/size]
              [size=11px][color=#24a549][url=https://alloy.rewards.network/]⦉[glow=#24a549,2][color=white]  Website  [/glow]⦊[/url]    [url=https://s3.eu-west-2.amazonaws.com/alloy-token/ico/Blockchain-Based-Universal-Rewards-Network.pdf]⦉[glow=#24a549,2][color=white]  Whitepaper  [/glow]⦊[/url]    [url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=2176653.0]⦉[glow=#24a549,2][color=white]  ANN  [/glow]⦊[/url]    [url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=2176546.0]⦉[glow=#24a549,2][color=white]  Bounty  [/glow]⦊[/url][/size][/center]
              [/td][td][color=transparent],[/td][td][size=2px][font=monospace][color=#1b557d]
               
               ▄▀


               ▀▄ [/td][td][center]
              [size=2px][color=transparent].[/size]
              [size=17px][glow=white,2][b][i][color=#1b557d]Pay[/color][color=#107db0]Pal[/color][/size]
              [size=8px]Backed Company[/size][/td][td][size=2px][font=monospace][color=#1b557d]

              ▀▄
                █
                █
                █
                █
                █
                █
                █
                █
                █
                █
              ▄▀[/td][td][color=transparent],[/td][td][center][b][font=narrow arial][url=https://alloy.rewards.network/][color=#fff][glow=#d60d05,2][color=transparent],,,[/glow][glow=#d60d05,2][size=16px][b]Pre-ICO[/b][size=12px] starts on [/size]October [b]15th[/b][/size][glow=#d60d05,2][color=transparent],,,[/glow][/url]
              [size=3px][color=#107db0]▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰       ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰        ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰[/size]
              [size=11px][url=https://t.me/joinchat/GLxiyg2vHj6CwLl3-yydGw][color=#24a549]Telegram[/url]  ▪  [url=https://alloy-token.slack.com][color=#24a549]Slack[/url]  ▪  [url=https://blog.codemojo.io/][color=#24a549]Medium[/url]  ▪  [url=https://www.facebook.com/codemojo.io/][color=#24a549]Facebook[/url]  ▪  [url=https://twitter.com/codemojoio][color=#24a549]Twitter[/url][/size][/center][/td][/tr][/table][/center]
              YouTube Kampanyası
              50,000 ALLOY

              Proje hakkında yapıcı bir YouTube incelemesi gönderebilecek üyeler arıyoruz.

              Kurallar:
               İnceleme veya video, ALLOY ICO, ALLOY Whitepaper, ALLOY Project Overview, Ödüller Ağı, Codemojo üzerine olmalı
               Video uzunluğu minimum 2 dakika
               http://Https://alloy.rewards.network/ adresine köprü https://alloy.rewards.network/ [/list]

               Kısıtlamalar:
                Kullanıcı başına 1 YouTube videosu
                Sadece yüksek kaliteli ve bilgilendirici videolar kabul edilecek[/list]

                Bounty: 100 ALLOY Video başına

                Nasıl katılınır?:  Yayın veya videoya bir bağlantı göndermek için bu formu doldurun. form.

                Bounty Bakiyesi Nereden Kontrol Edilir
                Bounty Bakiyenizi elektronik tabloda görebilirsiniz. here.


                >>>> Videonuzu göndermek için lütfen linki buraya gönderiniz. <<<<


                Artwork ve Animasyon Videoları
                50,000 ALLOY
                Proje hakkında yapıcı çalışmalar gönderebilecek üyeler arıyoruz.


                Artwork

                Bounty:
                 Positive meme + ALLOY logo + sharing in FB or twitter [50 ALLOY]
                 Instagram with ALLOY logo + tags (#ALLOYICO or #ALLOYICO Crowdinvest / #ALLOYICO Crowdfunding) [50 ALLOY][/list]

                 Nasıl katılınır?:  Bu form aracılığıyla oluşumu gönderin.this form.

                 Kısıtlamalar:
                 Spam, istismar ve hakaret

                 Şartlar ve koşullar::
                  Resim, ALLOY logosunu veya https://alloy.rewards.network / altyazı içermeli veya bu sayfaya eklemelidir. https://alloy.rewards.network/
                  Resim orijinal olmalı
                  Resim, crypto para birimleri / blokchain / crowdfunding / kalabalık artırma veya bu temadaki başka bir şeyle ilişkili olmalıdır
                  Hergün maximum 2 Instagram gönderisi
                  Yazılarınızı ve eserinizi her hafta
                  7  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [ANN][ICO] Request Network - Ödeme Talepleri İçin Merkezi Olmayan Bir Ağ on: September 29, 2017, 01:17:11 PM

                  WEBSITE - BLOG - SLACK - TWITTER - REDDIT - FACEBOOK

                  REQUEST NETWORK
                  Ödeme Talepleri İçin Merkezi Olmayan Bir Ağ

                  [Edit : Token satışları daha sonra buradan açıklanacak]

                  GİRİŞ

                  Ne yapıyoruz?
                  Request ethereum üzerine kurulmuş, ödeme taleplerini ortadan kaldıran bir projedir.

                  Bu ne anlama geliyor?
                  Bir fatura, makbuz veya çevrimiçi ödeme yaptığınızda, bu talebi oluşturmak ve paylaşmak için üçüncü bir taraf kullanılır. Bu üçüncü taraf genellikle PayPal, Stripe veya herhangi bir muhasebe yazılımıdır.

                  Yakın gelecekte, üçüncü bir taraf kullanmak yerine, kesintisiz bir ödeme deneyimi sağlayacak olan blokchain tabanlı bu proje ile doğrudan talebinizi oluşturacaksınız. Bu süreç şu avantajları sağlayacak:
                  • Daha ucuz
                  • Finansal bilgilerinizi paylaşmayacağınızdan daha güvenli olacak
                  • Alacaklı ile borçlu arasındaki ödeme işlemi blockchain sayesinde daha kolay ve hızlı gerçekleşecek.
                  Ve bu sadece başlangıç. Request bu konsepti daha da geliştirecek.
                  • Request her para birimiyle çalışır
                  • Request gerçek zamanlı olarak muhasebeyi etkinleştirir
                  • Request blok zincirde akıllı algoritmalar ile finansal denetim geliştirir
                  • En ilginç yanı da, Request’in makinelerin birbirlerine standart bir çerçevede ödeme yapmalarını sağlaması


                  Şebeke 3 katmandan oluşmaktadır. Çekirdek katman, ödeme taleplerini yaratmak ve saptamak için kullanılan akıllı sözleşmeleri içermektedir. Uzantılar katmanı, vergilendirme ve iş kurallarını ekler. Son olarak, uygulama katmanı, finansal organizasyonların faturalara erişmesini ve ödemeleri kolaylaştırmasını sağlar.

                  Sonuç olarak, böyle bir işlemi nasıl uygulayacağımızı sadece düşünmek yerine bir çalışma prototipi hazırladık. Ekibimiz, 2014'ten beri ödeme ağları ve blok zincir üzerinde çalışmaktadır ve ING bankası ve YCombinatör tarafından desteklenmektedir.
                  Çalışmalarımıza katılmak istiyorsanız, bize yardım etmenin en iyi yolu, whitepaper’ımızı gözden geçirmeniz ve yeterince net anlayamadığınız kısımları bize iletmeniz

                  Ekip sizi Slack kanalımızda görmek için sabırsızlanıyor!


                  RESMİ DUYURULAR

                  Request + 0x + Aragon + Civic - 6 Eylül 2017

                  Introducing the Request Network - 31 Ağustos 2017

                  The future of transferring value - 21 Haziran 2017
                  8  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [ANN][ICO] Ethbet: P2P Ethereum Tabanlı Merkezi Olmayan Dicing Oyunu on: September 24, 2017, 03:17:55 PM
                  9  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [ANN][ICO]💥ALLOY💥 Sanal Para Birimleri için Gerçek Ödüller | PayPal Backed Co on: September 22, 2017, 01:08:04 PM

                  Gerçek Dünya Eşyaları ve Servisleri ile Blockchain Teknolojisi ve ALLOY Tokenleri Kullanarak Küresel Ödüller Kataloğu Oluşturma

                  Codemojo Yatırımcılarının, PayPal Incubator'un, Reliance GenNext Hub'ın, Nasscom 10000'in desteklediği, 2015'ten bu yana müşterinin katılım çözümlerini sağlamada güçlü bir takım ve geçmiş rekoruyla desteklenen bir Teknoloji Başlangıcı.

                  Pre ICO: 15 Ekim 2017, 13:00 UTC

                  Pre ICO Bonus - (20% Bonus)

                  Pre ICO için tahsis edilen toplam ALLOY'ler - 10,000,000

                  ICO Açılışı: 25 Kasım 2017, 13:00 UTC

                  ICO Kapanışı: 25 Aralık 2017, 13:00 UTC

                  Genel Bakış

                  Küresel olarak, markalardaki 48 milyar dolarlık Ödül Puanından, her yıl 360 milyar dolara yakına sahip kısmı değerlendirilmiyor. Kullanıcılar farklı markalarla üyelik için kaydolduğunda, alınan her eylem, kaydolma veya diğerleri arasında bir satın alma işlemi için bu puanları toplarlar.Fakat genellikle puanların, kısıtlamalar nedeniyle tercih edilen bir ödüle (istedikleri ödül) karşı kullanılamayacağı bir duruma düşerler. Bu kısıtlamalar sınırlı yolları, bir katalog içerisindeki sınırlı ürünleri içeriyor. Kısacası, kullanıcılar, sınırlı bir tercih ve sıklıkla puan atmayı bırakan hantal bir ödül programı dolayısıyla ayrılıyorlar.
                     
                  Nitekim, Birleşik Devletler'deki tahakkuk ettirilmeyen puanlar yalnızca 16 milyar dolar, İngiltere'nin piyasa değeri ise 6 milyar pound.

                  ALLOY Token & Rewards Network olarak  önerdiğimiz çözüm; Markalar, Yayıncılar ve Tüketicileri bir Platformda birleştiren bir Blockchain tabanlı Global Ödüller Katalogudur. Global Ödüller Ağı, ortak Markalar ve Yayıncılar'ın Kullanıcılarına, tüm Ödül puanlarını yerel fiyat Eşdeğeri ($ / ¥ / € /? Vb.) ile bağdaştırma, birleştirme ve dönüştürme olanağı sağlayacak ve bu da diğer ortak mallardan gelen hizmetler ve Listelenen Ürünlere karşı itfa edilebilecek.

                  Tüketiciler için bu platform, birleştirilen Ödül puanlarının fiyat eşdeğerini, içinde ödenecek kapsamlı Ödül kataloğu ile gösterecek bir mobil uygulama olacaktır.

                  Önerilen çözümün temel bileşenleri Codemojo'nun şu anda 2,000'den fazla Apps, Web sitesi ve Wi-Fi erişim noktası arasında 25 milyon kullanıcısı olan zaman ve ölçekli olarak test edilmiş Müşteri İlişki seti ve Ödül Ağı olacaktır. Codemojo, Blockchain'i kullanarak mevcut Ödül Ağını yükseltip, Redemption deneyimini gerçekten Anında, Güvenli ve Küresel olarak gerçekleştirmek için ALLOY Tokenini tanıtacak.

                  Global Ödüller Ağı

                  Global Ödüller Ağı, işlemleri sürdürebilmek veya yeni kullanıcılar edinmek için ortaklık yapan Markalar tarafından listelenen ürünlerden / hizmetler aboneliklerinden oluşan bir Ödül kataloğu olacaktır.Bu, kullanıcılar için Mobil Uygulamaya ve Web Sitesine bakan bir tüketici aracılığıyla erişilebilir olacak.

                  Kullanıcı ALLOY uygulamasını indirir; İşaretler; Farklı üyelik hesaplarını bağlar; Yerel Fiyat Eşdeğerindeki toplam ödül puanı değerini görür; Rewards bölümüne girer & kendi tercih ettiği bir ürünle değişimi gerçekleştirir.

                  Fırsat

                  Tüketici hesaplarında bekleyen toplam kullanılmamış puanlar 360B dolardır.Yalnızca ABD ve İngiltere göz önüne alındığında, 24 milyar dolarlık bir fırsatı görüyoruz. Puanların görünürlüğünün olmaması, puanların değerini bilmemeleri, geri ödeme sırasında uygun ödülleri bulamamaları ve anlamlı ödüller almak için program operatörleri arasında puan toplamak için hiçbir işlem yapılmadığı için, bu puanlar işlevsiz kaldı. ABD, 16 milyar dolar ile ilk sırada ve  İngiltere 7,7 milyar dolar ile (5,7 milyar sterlin) onu takip ediyor. Satışları yapılmayan bu durgun, hesaplanmamış puanlar bu şirketler için büyük yükümlülükler oluşturmaktadır. Bu noktaları harekete geçirmek için güvenli ve izlenebilir bir yol sağlayan evrensel bir çözüm hem Marka hem de Tüketiciler için büyük bir olumlu etki yaratabilir.


                  Token Satışa Genel Bakış


                  Proje Ekibi

                  2015'ten beri birlikte çalışan, tutkulu ve deneyimli bir ekibiz ve dünyanın ilk Makine Öğrenme Güçlü Ödül Ağını yaratmış bulunmaktayız.                  Danışmanlar
                  Destekleyen Kurumlar


                  Paypal Incubator, Reliance (Fortune 500 Şirketi) GenNext Hub Accelerator ve Microsoft Accelerator tarafından destekleniyoruz.
                  Nasıl Kurulduk ?

                  Codemojo, SkyScanner, OYO, BigBasket Hindistan gibi müşteri istekleri dahil olmak üzere küresel müşterilerle 2015 yılından beri faaliyet gösteren bir Müşteri Memnuniyeti şirketidir. Halen, Codemojo, kullanıcı katılımını kazanma ve sabit tutma becerisini, sabit ve anında ödüllendiren dünyanın ilk Makine Öğrenme Güçlü Ödül Ağını yönetmektedir. Şu an itibariyle, platform, 100'den fazla Marka ve 2.000'den fazla yayıncıyı (Uygulamalar ve Web Siteleri) tek bir platformda birleştiriyor ve dünya çapında milyonlarca kullanıcının ilgisini çekiyor ve ödüllendiriyor.

                  Codemojo, ayrıca, Yönlendirici, Sadakat, Gamification ve İşlem Cüzdanı gibi dünya genelinde her ölçekteki işletmelerle kolayca entegre olabilen ayrı müşteri katılım bileşenleri sunmaktadır.


                  Neden biz ?                  Vizyonumuz

                  Rewards Network & ALLOY 'un tüketiciler için güvenli ve sınır ötesi bir geri ödeme deneyimi için yol göstereceğini düşünüyoruz.Bu tür çözümlerin tüm katılımcı Markalar, Yayıncılar ve Tüketiciler adına en üst düzeyde kolaylık sağlaması için, arka planda Blockchain'i bağlamayı ve paydaşlarımıza uygulama, yapılandırma, işlem gerçekleştirme veya denetim amacıyla kendi ihtiyaçları için kolay kullanımlı bir arayüz sunmayı hedefliyoruz.

                  Pre ICO: 15 Ekim 2017, 13:00 UTC

                  Pre ICO Bonus - (20% Bonus)

                  Ön ICO için tahsis edilen toplam ALLOY'ler - 10,000,000

                  ICO Açılışı: 25 Kasım 2017, 13:00 UTC

                  ICO Kapanışı: 25 Aralık 2017, 13:00 UTC


                  Websitesi: https://alloy.rewards.network

                  Bounty Başlığı                  Resmi Kanallarımız ve gruplarımız:

                  Bitcointalk.org  |  Facebook |  Twitter  |  Telegram Official (eng)  |  Telegram ALLOY Bounty Channel  |  SLACK Channel  |  Medium                  Projenin kampanya yöneticisi ;  Sergei.Gerasimenko.
                  10  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [ANN][ICO] DME: Dome Global Network|Wi-Fi Madenciliği|Token Satışı 2 Ekim on: September 14, 2017, 12:22:08 AM

                                           THE DOME

                  Dome, kullanıcının Wi-Fi ağını paylaşmasına ve bunun için token almasına olanak tanıyan bir platformdur. Platform kullanımı insanlara Internet ödemelerini telafi etmek ve hatta kazanmak için Kubbe Platformu kullanmalarını sağlayacaktır !
                  Dome Platform'un oluşturulması, kullanıcıların 4G (LTE) verilerine yönelik yüksek ödemeleri azaltmalarına ve interneti dünya çapında herhangi bir kısıtlama olmaksızın kullanmalarına olanak tanıyacak.                  Yukarıdaki şema Dome Platform ortamının içindeki token dağılım sürecini göstermektedir.


                  NEDEN DOME PLATFORM'U KULLANMALI?

                  Dome Platform'u kullanmanın temel avantajı, seyahat ederken 4G (LTE) veri kullanımı ve    veri dolaşımı için yüksek ücretlerden tasarruf sağlamasıdır.Dome Platformu işletmeler için kullanı-labilir. Kullanıcıların içeriğe dayalı reklamları satın almalarını sağlayacak özel işletme hesapları ge-liştiriyoruz.Bu, kullanıcıya ağı kullanırken periyodik olarak görünecektir. Reklamlar, tokenler ile de satın alınabilecek bir uygulama içi reklam blokuyla kaldırılabilir.


                  Gelişmiş ülkelerde 4G (LTE) veri kullanımı maliyetleri                  PROJENİN ÖNEMİ

                  Kanal teknolojisini ve Ethereum akıllı sözleşmesini küresel Wi-Fi şebekesinin oluşturulmasına uygulama fikrimiz, insanların kişisel Wi-Fi şebekelerini paylaşma konusunda motive olmadığı gerçeğine dayanır. Bu, veri hızlarını yavaşlatan ve herhangi bir telif hakkı olmaksızın internet bağlantısı için daha yüksek bir ödemeye neden olabilecek ağdaki ağır yük ile açıklanmaktadır. Kullanıcılara, DME tokenlerini kullanarak kişisel veya iş ağınızı paylaşmanın ve kontrol etmenin şeffaf ve güvenli bir yolunu sağlayacak bir platform sunuyoruz.


                  NASIL ÇALIŞIR?

                  Normal kullanıcılar için
                  Kaydolup platforma bağlanarak, herhangi bir kısıtlama olmaksızın interneti kullanabileceğiniz bölgeyi (ülke) veya birkaç bölgeyi (proje geliştirmeye bağlıdır) engellemeyi otomatik olarak kaldırırsınız. Wi-Fi ağınızı paylaşın ve hareketli olabilecek veya uygulama içi satın alımlar için harcanabilecek tokenler elde edin: seyahat ediyorsanız yeni bölgelerin engellemesini kaldırın veya reklamdan kurtulmak için Adblock'u kullanın.

                  İşletmeler için
                  Şirketinizi Platform uygulamasına kaydedin ve Wi-Fi'nizi paylaşın, elde ettiğiniz diğer tokenlerin sayısı arttıkça, daha fazla insan ağınızı kullanır. Ticaretinizle ilgili tokenlerle ticaret yapın veya işletmeniz için reklam satın almak için uygulamada kullanın. Reklamınız, ağınıza bağlanan her kişiye gösterilecektir.


                  CROWDSALE DETAYLARI


                  DME token satışı, Ethereum Akıllı Sözleşmesi yoluyla halka açık olacak.

                  Toplamda token sayısı: 90,000,000 DME

                  Tarih ve saat: Duyurulacak

                  İlk yatırım yapan kişilere aşağıdaki bonus sistemi uygulanacaktır;
                  Bonuslar:
                  İlk 24 saatte ; %20
                  48 saat ; %15
                  72 saat ; % 10
                  72 saatlik (3 günlük) bonus programından sonra ; % 0.

                  İkramiye için ayrılan DME miktarı, 72 saat geçmeden önce tamamen kullanılmışsa,
                  Bonus programı sona erecek. Bonus rezervinin program bitiminden önce kullanılmaması durumunda, tüm DME tokenleri yedek fona aktarılır.


                  Crowdsdale süresi: 30 gün

                  Token başlangıç tamamlanması: Tokenin satışı ya tüm tokenler
                  satıldığında veya 30 günlük süre sonunda sona erer.

                  Kabul edilen para birimleri: Alıcılar ilk satış sırasında değiş tokuş olarak DME'yi satın alacaklardır.Eter (ETH) için satış, bir Ethereum Akıllı Sözleşme ile yönetilecektir.

                  Döviz kuru: 1 ETH = 1750 DME

                  Token dağıtımı:
                  1. 60.000.000 DME, crowdsale döneminde satılacak.
                  2. 25.130.000 DME, Dome Platform yedek fonuna gönderilecek.
                  3. 2.800.000 DME, ilk 72 saat boyunca ikramiyeler için ayrılmıştır.
                  4. 270.000 DME, pazarlama ve bountyler için ayrılmıştır.
                  5. 1,800,000 DME, geliştiricilere ve danışmanlara aittir.


                  Satış 60.000.000 DME tutarının tamamını satmadan sona ererse, kalan tüm belirteçler The Dome Platform rezerv fonuna aktarılır ve platform piyasaya sunulduğunda uygulama satın alımında olduğu gibi sunulacaktır. Rezerve ait tokenler Wi-Fi ağını paylaşan kullanıcılara aynı zamanda ödüller için de sunulacaktır. Tokenlerin ek olarak konuşlandırılması söz konusu olmayacaktır. 90.000.000 DME nihai ve değiştirilemez. DMO tokenleri ICO'nun sona ermesinden birkaç gün sonra ticaret için hazır olacak. Pazar payları ICO'dan sonraki 7 gün içinde ilan edilecek.


                  BOUNTY KAMPANYASI BURADA

                  Çeviriler

                  Fransızca: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2157363.new#new
                  Çince: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2160825.msg21631732#msg21631732
                  11  Economy / Services / Translations from English to Turkish of ANN threads/whitepapers/ on: September 12, 2017, 07:52:54 PM
                  You can see my past works here;

                  - RLT Coin ; https://bitcointalk.org/index.php?topic=1957388.msg19440678#msg19440678

                  - Suretly Project ; https://bitcointalk.org/index.php?topic=1925750.msg19107923#msg19107923

                  - Notary Project ; https://bitcointalk.org/index.php?topic=1919789.msg19043921#msg19043921

                  - Patientory Project ; https://bitcointalk.org/index.php?topic=1918291.msg19027027#msg19027027

                  - Æternity Project ; https://bitcointalk.org/index.php?topic=1860885.msg18506701#msg18506701

                  - deCLOUDS Project ; https://bitcointalk.org/index.php?topic=1557991.msg15637980#msg15637980

                  - Chesscoin ; https://bitcointalk.org/index.php?topic=1515916.msg15252947#msg15252947
                  12  Local / Alternatif Kripto-Paralar / [ANN] 05 HAZİRAN ▾ YENİ WIN-WIN ROULETTE ▾ 200 FREE SPINS ▾ SMARTPLAY▼TECH on: June 08, 2017, 04:02:56 PM

                  05 Haziran – Kayıt olmadan oynayabileceğiniz, ücretsiz bonuslar bulunan ruletin yeni çift taraflı kazanç versiyonu yayınlanacak ! Testlere katılmak için başvurun, 10 dolar kazanın.

                  Akıllı Oyun – Teknoloji – smartroulette.io sunar - <<Avrupa Ruleti>> Ethereum akıllı sözleşmeleri üzerine kurulu olan beta sürümü, tüm oyuncuların projenin platformundan kar payı (temettü) almak suretiyle aynı zamanda ortağı olduğu, kanıtlanabilir ve adil bir oyun sunmaktadır.
                  Oyunu maksimum düzeyde işlevsel hale getirmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık ve projenin ilk sonuçlarıyla kanıtlanan aşağıdaki avantajlarla tamamladık.                  • Rasgele sayı üretimi ve kazançların ödenmesi akıllı sözleşme ile tamamen otomatik hale getirilmiştir ;
                  • Corner, Split, Sixline vb.’ gibi birçok rulet bahis türü ;
                  • Bir turda farklı alanlara 64 bahis koyma imkanı ;
                  • Akıllı sözleşme kaynak kodu GitHub'da açık ; GitHub;
                  • Oyuna başlamak için para yatırmak gerekmez, ihtiyacınız olan şey, Google Chrome tarayıcısı için Metamask uzantısını yüklemektir Metamask extension for Google Chrome browser.
                  • Oyun hem Ethereum ana ağında (Mainnet) hem de test ağında (Testnet) kullanılabilir. •   Metamask'a kaydolduktan sonra kullanıcı bir miktar ETH coin elde eder ve oyunu test edebilir. Metamask
                  • Oyuncuya karşı sahip olunan basit matematiksel avantaj (Kasa Avantajı) %2,7’dir. Oyunlar uzun süreli analiz edildiğinde; oyuncular oyunu ne kadar iyi oynarsa oynasın, kullanılan stratejiler ne olursa olsun    casinonun her zaman %2,7 oranında artıda olduğu görülmüştür.
                  • Casinonun kasa avantajı olmadan etkili çalışması olanaksızdır.Çünkü yanlış kullanım ve iflasları hariç tutan bu sayıdır

                  Daha fazla bilgi almak için lütfen web sitemizi ziyaret edin.our website.                  Read more information about our plans.


                  Geliştirmelerin yol haritası
                  20 Şubat 2017 Avrupa ruleti beta versiyonu yayınlandı
                  Mart’ın ikinci yarısı 2017 İlk oyuncuları çekmek için 8000 dolarlık reklam kampanyası yapıldı
                  Mart - Nisan 2017 Oyunun testleri gerçekleştirildi
                  28 Mart 2017 120 RLT sahibine ilk kar payları ödendi
                  7-10 Nisan 2017 Resmi crowdsale
                  Mayıs 2017 Gelecek için uygun 3D tasarım prototipi
                  Mayıs 2017 Kripto para döviz piyasasına giriş
                  05 Haziran 2017 Üyelik gerektirmeyen, karşılıklı kazanç sağlayan kayıt zinciri (blockchain) ruleti
                  Haziran 2017 Yeni oyuncular için para yatırma bonusu ve bedava oyun hakkı yok
                  Haziran 2017 Kripto ve casino sitelerinde geniş reklam kampanyası

                                       Planlarımız hakkında daha fazla bilgi okuyun


                  BONUSLAR Herhangi bir rulet oyununa bahis koyarsanız otomatik olarak ortağımız olur ve böylece projenin ortak sahibi olursunuz.
                  Herhangi bir rulet oyununa bahis koyarsanız otomatik olarak ortağımız olur ve böylece projenin ortak sahibi olursunuz. Bahis tutarının 0.5% - 3.0%’ü anında oyuncunun Ethereum adresine RLT token olarak gönderilir. Ödülün miktarı aşağıdaki tabloda gösterilmiştir :
                  :                  Test dönemi  03/14/2017 - 03/21/2017         3%  
                  Test dönemi  03/22/2017 - 03/29/2017         2.5%
                  Test dönemi  03/30/2017 - 04/06/2017         2%  
                  Test dönemi  04/07/2017 - 04/14/2017         1.5%
                               sonra 04/15/2017                          0.5%

                  Kazanılan tokenler bir borsada satılabilir veya projenin karından temettü almak için kullanılabilir.


                  Başlangıçtaki token sayısı: 10 000 000 RLT
                  Başlangıçtaki token fiyatı: 1 RLT = 0.0015 ETH
                  Şu anki token fiyatı: 1 RLT = 0.0026 ETH

                  Livecoin exchange:

                  RLT/BTC  |  RLT/ETH  |  RLT/USD  |  RLT/RUR                  Aşağıdaki yollar ile token elde edilebilir:


                  • •   Rulet oynamak ve her bahis için token almak
                  • •   Projenin test edilmesine, geliştirilmesine ve tanıtılmasına yardımcı olmak («bounty»;
                  • •   Programa üye bularak oyuncu çekmek;
                  • •   Borsalarda token satın almak
                  Token sahipleri için kar payları:

                  Adil kar payı ödeme sistemi :
                  Projenin kârının %100'ü, 1000 RLT ve daha fazla tokene sahip olan token sahipleri arasında dağıtılacaktır. Bu limit işlem ücreti ile bağlantılıdır, az miktarda token olması durumunda temettü tutarı aşılabilir. Kar payı dağıtımı sözleşme 300 ETH’ a ulaştığında başlar.Her gün saat 12:00’da sözleşme bakiyeyi kontrol eder ve eğer bakiye önceki ödemeden 50 ETH daha fazla ise, ödeme otomatik olarak başlar.   1000 RLT ve 50 ETH miktarları projenin tanıtımı sürecinde aşamalı olarak değişecektir. Dağıtıma katılmak için gereken token miktarı azalacak, kar miktarı ise artacaktır.


                  Current statistics

                  Güncel İstatistikler
                  Toplam 450'den fazla ETH ile yapılan 8 adet temettü ödemesi RLT token sahipleri arasında dağıtılmıştır.                                  Tarih          Miktar (ETH)

                     1    03/28/2017         50.31    
                   2    04/03/2017        64.2    
                     3    04/09/2017         58.18    
                     4    04/13/2017         58.88    
                     5    04/21/2017         51.49    
                     6    04/25/2017         57.02    
                     7    04/29/2017        76.75    
                  8    05/16/2017        50.5    


                  Check your dividends


                  Ortaklık Programı Geliştiriliyor
                  Ortaklık linkinizi oluşturun ve forumlarda, sohbetlerde, sosyal ağlarda yayınlayın veya başkalarına gönderin. Sizin bağlantınızı kullanarak web sitesini ziyaret eden ve bahis oynayan her kişi kalıcı olarak sizin için atanır. Ödül oyun sonuçlarına bağlı değildir, kaybetseniz veya kazansanız da hesabınıza geçer. Her durumda, oynanan tüm bahislerin %0,1 - %0,5'inde garantilisiniz. (Bunlara ek olarak kesin rakamlar temin edilmiş olacak)                  More information on the affiliate program.

                  Resmi Crowdsale
                                     10 Nisan 2017, saat 12:00 GMT, SmartPay.tech platformu üzerinden yapılan 3 günlük crowdsale sona erdi.
                  10/04/2017 itibariyle geçerli olan kura göre elde edilen toplam tutar: 2873.592 ETH (126150 ABD Doları). Satılan toplam token sayısı: 1 874 170. Kurucular ICO’nun başarılı geçtiğini düşünüyorlar, satışların ilk gününde planlanan tutar olan 100.000 Doların üstüne çıkmayı başardılar.Elde edilen sermaye aşağıdaki gibi dağıtılacaktır:


                  60% – Oyun için etkili bir reklam kampanyasını yürütmek için fon;
                  20% – Avrupa Ruletini ve oyunun ek sürümlerini geliştirebilmek için fon;
                  20% – Projenin geliştiricilerinin ve ilk yatırımcılarının ödülleri.

                  Başarılı ICO, alıcıların ve yatırımcıların SmartPlay.tech platformuna büyük bir ilgisinin olduğunu gösterdi. Projenin kurucuları crowdsale sonuçlarına dayanarak gelecek ay için aşağıdaki maddeleri içeren geliştirme planını duyurdu:


                  • •   İnternette oyunun reklam kampanyasını başlatmak ve en az 3000 yeni oyuncu çekmek;
                  • Sürekli olarak yeni oyuncuların gelmesini sağlayacak ortaklık programını başlatmak;
                  • RLT token sahiplerine sürdürülebilir kar payları sağlamak;
                  • RLT token ile döviz piyasalarına girmek;
                  • RLT token sahiplerinin oyunun geliştirilmesi ve tanıtılması ile ilgili kararlarda söz sahibi olabilmesi için bir oylama sistemi geliştirmek ve başlatmak;
                  • Oyunun grafik arabirimini geliştirmek
                  • Çeşitli bahisler ve seçeneklerin bulunduğu ilave Rulet versiyonları geliştirmek ve başlatmak. («Amerikan Ruleti», «Rus Ruleti»).


                  More information about ICO.
                  Çevirmenler için
                  Aşağıdaki listede sunulan dillerden birini profesyonelce konuşuyorsanız, SmartPlay.tech platformunun resmi çevirmeni olabilirsiniz ve RLT token ödülleri alabilirsiniz. Bu duyuruyu çevirin ve Bitcointalk.org forumunda farklı bir başlıkta yayınlayın. Projeyle ilgili haberler ve promosyonları kullanıcılarla paylaşın, sorularını ve yorumlarını yanıtlayın ve her ay RLT token kazanın.

                  Promosyon şartları
                  Ödül boyutu:
                  Konunun oluşturulması için 1000-3000 RLT ve konunun sürekli tanıtımı için ayda 1500 RLT’ye kadar kazanma şansı
                  Kimler katılabilir:
                  Bitcointalk.org sitesinde iyi bir itibarı olan ve 100’den fazla aktivitesi olan profile sahip, listedeki dillerden birini ileri düzeyde konuşabilen kişiler.
                  Ödül nasıl alınır
                  1. Bize bounty@smartplay.tech adresine e mail göndererek yada bitcointalk forumundan özel mesaj yolu ile dilinizi belirten ve benzer çevirilerinizin bağlantılarının bulunduğu çeviri isteğinizi gönderin.
                  2. Seçili dilde ayrı bir konu atamanız için doğrulama ve adaylığınızın onaylanmasını bekleyin.
                  3. Çevrilmiş duyuruyu dilinize özel olan konuya yerleştirin.
                  4. Avatarınıza SmartPlay.tech logosu yükleyin ve platformun adı ile birlikte SmartRoulette.io bağlantısını içeren bir imza oluşturun.
                  4. Ödül almak için istek gönderin
                  5. Atanan konuyu koruyun, kullanıcıları destekleyin, haberleri ve güncellemeleri yayınlayın ve platformumuz ile ilgili konulara yardımcı olun. Kullanıcı her ay platformun duyurusunu gönderdikten ve profili başlattıktan sonra işin sonuçları hakkında (mesaj sayısı, yorum, okuyucu sayısı) bir rapor vermelidir. Faaliyet sonuçlarına göre, kullanıcıya aylık olarak 1500 RLT tokene kadar ödeme yapılacaktır. Konunun bir önceki aya ait herhangi bir etkinliği yoksa, SmartPlay.tech'in logosu ve imzasını (ödül boyutu rütbeye bağlıdır) kullanırsanız 500 RLT’ye kadar ödeme alabilirsiniz.

                  Hata bulmak için
                  Projemizi test etme ve oyundaki hataları arama sürecine katılabilirsin. Önemli hatalar bulan kullanıcılar, RLT tokenleri ile ödüllendirilecektir
                  Blogcular ve video blogcular için
                  If you have:

                  • •   1000'den fazla takipçisi olan popüler bir blog veya bir sosyal ağl hesabına;
                  • •   5000'den fazla abonesi bulunan Youtube video bloguna;
                  • •   Kumar forumlarının yada kripto para forumlarının herhangi birinde iyi bir şöhrete;
                  Sahipseniz, bize elinizde bulunan fırsatların ve profilinizin bağlantısının bulunduğu bir istek gönderebilirsiniz. Topluluk müdürümüz kontrol eder ve onaylar ise web sitemiz hakkında bir inceleme yazabilir veya video gönderebilirsiniz.
                  SmartPlay.tech platformu yada Rulet projesi için yaapacağınız aşağıdaki aktiviteler ödüllendirilir :
                  - popüler web sitelerinde, forumlarda veya sosyal medya gruplarında eleştiriler yazmak;
                  - YouTube'da video incelemeleri yayınlamak;
                  - konuyu kripto para birimi veya kumar forumlarından birinde tutmak
                  Bir inceleme için verilen ödül, yayınlandığı yer ve konunun kalitesine bakılarak 1 ila 30 ETH arasında değişebilir. Ödül miktarı cari fiyatlara göre belirlenen ETH miktarına eşdeğer RLT ile ödenir
                  13  Local / Alternatif Kripto-Paralar / [PRE-ANN] Suretly - ilk kefilli borç platformu ★ PreICO kapandı ★ on: May 20, 2017, 09:41:11 AM


                  ★ DASHBOARD ★.....WEBSITE.....WHITEPAPER.....ONE-PAGER.....VIDEO-PITCH.....SLACK..... BOUNTY

                  Merhaba. Benim adım Eugene Lobachev. Suretly'nin kurucusuyum. Eşler arası krediye yatırım yapmak için bir alternatif oluşturduk ve bunu crowdvouching olarak adlandırdık. Eşler arası krediden farklı olarak, müşterilerimiz borçlulara borç vermez- sadece onlara kefil olup bir ücret kazanırlar.                                                                                                                                                      İşte kısa bir açılayıcı video: https://www.youtube.com/watch?v=-dgap0myO1s

                  Pre-ICO kapandı.

                  Resmi ICO başlangıcından bir gün önce preSUR token’ları 1’e 2 oranda SUR token’larına dönüştürülecektir
                  ICO tarihi, pre-ICO’dan sonra açıklanacaktır. (Yaklaşık olarak 2017 Haziran ayının sonunda başlar)                  Bunun bir merkezi olmayan bir platform olmadığını, ancak tüm dünyadaki sınırların ötesinde çalışabileceğini belirtmem gerekiyor.                                                                                                                      
                  Tek sınırlaması, her ülkenin yasal kısıtlamalarının tek tek kontrol edilmesi gerektiği gerçeğinde yatıyor.
                  Ayrıca, her ülke için ayrı bir tüzel kişilik oluşturulmalıdır. Şimdilik, Rusya, Kazakistan ve ABD'de tüzel kişiliklere sahibiz.
                  Bu proje, Rusya'daki Yüksek Ekonomi Okulu tarafından desteklendi. Avrupa'nın en büyük hızlandırıcısı olan GenerationS finalistleri olduk. Şimdi New York'ta Starta Accelerator programını geçmek için çalışıyoruz. Bu arada, Starta Accelerator da kendi ICO'sunu hazırlıyor.
                  Mart 2017 başında, New York’taki dünyanın en büyük kredi teknolojileri fuarı LendIt-2017'ye katıldık. Dünyadaki borç verenler çözümümüze ilgi gösterdiler.
                  İşte Suretly ile ilgili bazı makaleler                  Aşağıdaki bağlantıları takip ederek "canlı" sunumlarımdan birkaçını bulabilirsiniz. (Feragatname: Bu videolardaki bazı bilgiler eskidir):


                  Disclaimer: ABD vatandaşlarının yasal olarak ICO'ya katılmalarına izin verilmemektedir.

                  Local threads:

                  Chinese (中文): https://bitcointalk.org/index.php?topic=1891798
                  Dutch  (Nederlands) : https://bitcointalk.org/index.php?topic=1910368
                  German (Deutsch): https://bitcointalk.org/index.php?topic=1896434
                  Hindi (India): https://bitcointalk.org/index.php?topic=1889731.0
                  French (Français): https://bitcointalk.org/index.php?topic=1900885.0
                  Italian (Italiano): https://bitcointalk.org/index.php?topic=1890797.0
                  Indonesian (Bahasa Indonesia): https://bitcointalk.org/index.php?topic=1879066.0
                  Portuguese (Português): https://bitcointalk.org/index.php?topic=1891020.0
                  Philippines: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1887687
                  Russian (Русский): https://bitcointalk.org/index.php?topic=1879494.0
                  Spanish (Español): https://bitcointalk.org/index.php?topic=1888079.0
                  Turkish (Türkçe) : https://bitcointalk.org/index.php?topic=1925750.0750.05750.0
                  14  Local / Alternatif Kripto-Paralar / [ANN][NTRY]Notary Project- Pre-ICO-20.5.2017!BOUNTY METVCUT! on: May 16, 2017, 07:39:52 AM
                  Notary NTRY Platform                  Üçüncü taraf olmadan, hareket halindeyken sözleşmeler yapmak!                     Büyük potansiyele sahip, hali hazırda erken aşamalarda olan ekonomik açıdan uygulanabilir gerçek uygulamalar (web ve uygulamaları),
                  Ethereum Classic ağında geliştirilen, "kod kanundur" ilkesini izleyen platform,
                  Ulaşılabilir kilometre taşları.                  Notary platformu, günlük kullanım için ilk gerçek hayat uygulamalarını sunar. Herhangi bir dijital belgenin zaman damgasını oluşturmayı sağlar ve bu dijital belgelerin içeriğini alır ve kanıtlar. Bu, üçüncü bir taraf olmadan, hareket halindeyken sözleşmeler yapmak demektir. Bu yeni olmasa da, platform sezgisel ve kullanıcı dostu ara yüzler sunuyor. Dahası, farklı gerçek hayat kullanım durumlarında standart sözleşmeler için şablon kullanımını önerir. Daha ileri düzey kullanıcılar, sözleşme maddelerinin mantığını taklit eden akıllı sözleşmelerden faydalanabilir. Sonuç olarak, sözleşme maddeleri kısmen kendiliğinden uygulanan ve/veya kendini zorlayacak şekilde yapılmaktadır. En gelişmiş kullanım, farklı kullanım durumları için klasik sözleşmelerin ve/veya akıllı sözleşmelerin hazırlanışının otomatikleştirilmesini sağlayan yapay zeka (AI) desteğini içerir. NTRY platformu, devlet kurumlarının yanı sıra, kamuoyu ve işletmeler tarafından da kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
                  Nasıl ve Neden?


                  Cointract, geleneksel bir yazılı sözleşme(contract) ile eş anlamlı iken, ilk söylenen(cointract) gelişmiş kripto para ve/veya blok zinciri teknolojisi kullanılarak dijital biçimde yazılmış ve/veya üretilmiştir. Dolayısıyla, uygulanabilir olduğu yerde kâğıt boyunca ‘sözleşme(contract)’ terimi yerine ‘cointract’ terimi kullanılacaktır.
                  NTRY cointract’ın temel amacı (1) Dijital belgenin başlangıç/çıkış zamanını kanıtlayacak bir zaman damgası oluşturmak ve (2) dijital belgenin içeriğini kanıtlamak. Her iki seçenek de çoğu kriptoda hali hazırda dahil ve müsaittir, fakat kullanıcı dostu ara yüzlerin ve kullanım durumlarının eksikliği büyüktür.
                  Karma çarpışmalarını önlemek için, diğer istikrarlı ve düşük değerli dijital para birimi(örn. Deutsche eMark, Riecoin) kullanan akıllı algoritmalar kullanılacaktır.


                  NTRY cointract’larının basit biçimleri, Ethereum ağı kullanılarak akıllı sözleşme biçiminde daha da geliştirilecektir. Bununla birlikte, mevcut finansal sistemin omurgasını temsil eden ve hükümetlerin denetiminde olan büyük bankalar, Ethereum organizasyonu ile zaten ilgileniyorlar (bu kâğıda göz atın). Böylece, gelecek kamudan özele geçerken (bkz. ör. Halka açık veya gizli; kamudan özel sektöre geçiş), akıllı NTRY cointract’ları Ethereum Classic blok zincirinde uygulanmış olacak (https://ethereumclassic.github.io/). Şöyle ki, Ethereum Classic, akıllı sözleşmeleri çalıştıran merkezi olmayan bir platform - tam olarak programlanmış şekilde kesinti, sansür, dolandırıcılık veya üçüncü taraf müdahalesi olmaksızın çalışan uygulamalardır. Orijinal Ethereum blok zincirinin bir devamıdır – dış müdahale ve işlemlerin sübjektif müdahalesi olmaksızın; dokunulmamış geçmişi koruyan klasik sürüm. Böyle olunca da kamu işletmelerince kontrol edilmeyen merkezi olmayan ağın yanı sıra, dokunulmamış geçmişe de tamamıyla dayanan NTRY cointract’ının temel fikri ile doğrudan ilgilidir.
                  Notary Platformu                  Notary(NTRY) Platform Entegrasyonları

                  Kullanıcılara kullanmaları için farklı dijital kaynakların entegrasyonu teklif edilecek. Kaynaklar ayrı olarak veya kombinasyonlu şekilde kullanılabilir. Bunlar arasında:

                  • Şablonlar veya yazılmış ve daha sonra taranmış formlar
                  • Ses
                  • Resim
                  • Video
                  • Varlığın kanıtı(Örneğin, yüz tanıma, bir retina taraması)
                  • (Gizli veri durumunda bir dijital dosyanın veya bir dijital dosyanın sadece karmasının yüklenebilmesi imkânı)


                  Kullanıcı Ara Yü                  Olası Kullanım Durumları

                  NTRY cointract’larının neredeyse sınırsız sayıda kullanımı söz konusudur. Temel amaç, iki veya daha fazla üstlenici / tarafı, kullanımları için özel olarak tasarlanmış bir sözleşme ile bağlamaktır                  Notary(NTRY) cointract’ları aşağıdakiler için kullanılabilir:

                  •   Opsiyon sözleşmeleri::
                  Bir opsiyon sözleşmesi, malların sahipliğini altta yatan kalemlerin (arazi, ev, araba, telefon ...) önceden belirlenmiş bir fiyatla değiştirilmesi için iki taraf arasında yapılan bir sözleşmedir. Bu seçenek ilk ve en basit kullanım durumudur. Arazi satın almak, (ikinci el) araba, apartman, ev satın almak vb. için bir emniyet formu olarak kullanılabilir. Bu kullanım durumunun tek başına kullanımı sayısızdır.

                  •   Kira sözleşmeleri:
                  Bunlar, kiracıya (kullanıcı) bir varlığın kullanımı için, kiralayana (sahip) ödeme isteğinde bulunan sözleşmeye bağlı düzenlemelerdir. Kira mülkiyetinin kiralanması sürecini basitleştirir.

                  •   Akreditifler:
                  Şimdiki şartlara göre, bir akreditif bir bankadan, bir alıcının bir satıya ödemesinin zamanında ve doğru miktarda alınacağını garanti eden bir mektuptur. Uluslararası anlaşmaların doğası gereği, akreditiflerin kullanılması, NTRY cointracts ile daha da başarılı bir şekilde kolaylaştırılabilen uluslararası ticaretin çok önemli bir parçası haline geldi(Blok zincir teknolojisi ve / veya akıllı sözleşmeler).

                  •   İrtifak hakları verme:
                  Bir irtifak hakkı, başka birinin arazisini belirli bir sınırlı amaçla kullanmak için yasal bir haktır.

                  •   Ürün ve hizmetler ile ilgili garantiler:
                  Genellikle bir ürünün bütünlüğünün ve arızalı parçaların onarımında veya değiştirilmesinde üreticinin sorumluluğunun yazılı garantisi veya yüklenicinin yaptığı iş / hizmet için sorumluluğu. Yani aracınıza, evinize, teknenize vb. yapılan hizmetler karşılığında, iş bittikten sonra bir şeylerin ters gitme ihtimaline karşı herkes biraz garanti ister. Önerilen NTRY cointract tam da bunun için idealdir. İmzalı cointract ile yüklenici gittikten sonra herhangi bir sorun olursa ihtiyacınız olan güvenceye sahip olursunuz.

                  •   Evlilik sözleşmeleri:
                  Evlilikle ilgili kendi hak ve yükümlülüklerini kısaca veya tamamen yerine getiren müstakbel koca ile karı arasında veya evlilik süresince yapılan sözleşme. NTRY cointract ile evlilik sözleşmeleri daha öncelerde olduğu gibi bir avukat ordusunun her şeyi izlemesi gibi olumsuz bir deneyim olmak zorunda değildir. Artık bu sözleşmeleri sevdiğinizin eşliğinde kolayca imzalayabilir(belki bir fotoğraf veya video ekleyebilir), ve aynı zamanda özel yerinizin güvenliğinde olabilirsiniz.

                  •   Aile arasındaki düzenlemeler:
                  •   Vasiyet ve/veya aile düzenlemeleri
                  •   Para ve malların bölünmesi
                  •   Ebeveynler ve/veya çocuklar için endişe
                  •   İadeye ilişkin anlaşmalar ve ömür boyunca varlıkların dağıtımı
                  •   Bağış sözleşmeleri
                  •   Tanıtılan halef olmadan yapılan feragat anlaşmaları
                  •   Ölüm durumunda hediye ve hediye sözleşmesi vaatleri

                  •   Bildiriler:
                  Finansal durum tablosu bilançonun bir başka adıdır.

                  •   Sertifikalar:
                  Akredite edilmiş ya da yetkili bir kişi veya kuruluşun, kurulan gerekliliklere veya standartlara uygun olarak kişilerin veya kuruluşların, malların veya hizmetlerin, prosedürlerin veya süreçlerin, ya da olayların veya durumların nitelikleri, özellikleri, kaliteleri, yeterlilikleri veya statülerini değerlendiren ve doğrulayan resmi bir prosedürdür. Bu kategori altında NTRY cointract’ları ile çeşitli sertifikaları teyit edebiliriz. Sadece bazı örnekler verecek olursak; fitness(kişisel eğitmen) sertifikasyonu, tüplü dalış, yeni bir dil öğrenme, iş kurslarını bitirme. Bu tür bir sözleşmenin amacı, sahte sertifika düzenlenmesinden kaçınmak ve insanlara güvenilir bilgi kaynakları sunmaktır.

                  •   Toplantı tutanakları (dernekler, şirketler, kuruluşlar ...):
                  Tutanaklar, bir örgütün veya bir grubun toplantılarının resmi yazılı kaydıdır. Bunlar bu davaların transkriptleri değildir. Tutanaklar, üyeler tarafından söylenenleri değil, çoğunlukla toplantıda yapılanların bir kaydını içermelidir. Örgütün, tutanakların içeriği ile ilgili kendi kuralları olabilir.

                  •   Özel bir ürünün sınırlı sayıda izlenebilirliği:
                  Bunun örnekleri, sınırlı sayıdaki baskılar, nadir seriler/şarap serisi vb. İyi bilinen bir örnek Casascius paralarıdır. (Bkz. https://casascius.uberbills.com/).

                  •   Bahis:
                  Bir arkadaş çevresi içinde bahis yapmak - sadece sahte suçlamaları önlemek ve tartışmak için.

                  •   Etc.                  Birinci Aşamada Bir Kullanım Örneği

                  Notary Platformunun Avantajları
                  • Üçüncü bir tarafa gereksinim duyulmaz, bu nedenle tüm süreç daha ucuzdur, daha az zaman harcar ve daha güvenlidir.
                  • Ek güvenlik için, her iki taraf da cointract'a bir video, fotoğraf veya ses kaydı ekleyebilir.
                  • Sayısal alanda dijital hale getirilmiş tüm içerik değişmez bir işlem olarak değerlendirilir.


                  Notary Platformu Pazar Entegrasyonları
                  Notary Platformu Kilometre Taşları                  Pre-ICO 20.5.2017’de Başlıyor


                  Pre-ICO / ICO Crowdfunding:

                  Elimizde gerçek bir potansiyel ve tamamen çalışan bir fikir/ürün olduğunu ispatlamak amacıyla, Notary (NTRY) token’larının ön satışını yapmaya ve başta konsept çalışmalarını göstererek birinci aşamayı kısmen tamamladıktan sonra, ICO’yu yapmaya karar verdik. Pre-ICO platformda sağlanan fonlar, Notary Platformunun (NTRY) birincil hedeflerini finanse etmek için kullanılacak. Bu hedeflerin yanı sıra, fonlar ekibimizi genişletmek için(en az üç geliştirici, uluslararası hukukta uzmanlaşmış iki avukat), gelişmiş uygulamalar için agresif pazarlama ICO pazarlaması ile birlikte kullanılacaktır.

                  Pre-ICO için belirteçlerin% 2,333'ünü sunacağız, fakat % 100 bonus ile. Bunun anlamı toplam meblağın% 4.666'sı Pre-ICO’ya sunulurken, % 0.334'ü ödeneklere ayrılacak.

                  3.500.000 NTRY (Pre-ICO) + 3.500.000 NTRY (Pre-ICO Bonus) + 500.000 NTRY (Ödenek) = 7.500.000 NTRY

                  ICO Genel

                  NTRY token, Ethereum platformunda bulunan bir tokendir. İlk Madeni Para Teklifi kampanyasıyla, ilgi duyanlara ilk ürünümüzün lansmanından itibaren yolculuğumuzun bir parçası olmayı teklif etmek istiyoruz. ICO 21/20/2017 (± 14 gün) tarihinde başlayacak ve 35 gün sürecektir. Bu, yatırımcılara NTRY token’larına yatırım yapmak için 5 hafta süre veriyor.
                  Yukarıdaki tüm aşamaları tamamlamak için maksimum finansman (kap) 150.000.000 NTRY = 15.000 BTC'dir. Bu token’ların miktarı da kesindir.


                  Tokenların ICO sabit fiyatı: 1 NTRY = 10.000 SAT

                  ICO kampanyasından sonra hiçbir token çıkarılmayacak veya yaratılacaktır. ICO'nun sonunda kalan her türlü Notary (NTRY) token’ları yakılacaktır.
                  Token’lar başarılı bir ICO kampanyasından sonra aktarılabilir. Herhangi bir koşulda (yazma anında tanımlanmamış) asgari minimum tutar karşılanmazsa, fonlar yatırımcılara iade edilecektir
                  Notary (NTRY) Token Dağıtımı


                  Token’lar toplanan fonların yüzdesine göre dağıtılacaktır. Kap’a ulaşılırsa, dağıtım şu şekilde görünecektir:

                  Total: 150.000.000 NTRY (100%)
                  ICO katılımcıları: 120.000.000 NTRY (80%)
                  Notary (NTRY) ekibi: 15.000.000 NTRY (10%)*
                  Notary (NTRY) pazarlama: 7.500.000 NTRY (5%)**
                  Pre-ICO + Bounties: 7.500.000 NTRY (5%)

                  *(Gelecekteki) ekibe aittir (bir yıllık geciktirilmiş kurucu likiditesi)
                  ** pazarlama için ayrılmıştır (diğer bir deyişle, ilk birkaç bin kullanıcı sınama ve kullanıcı dostu deneyim, farklı medyada agresif reklamlar için geribildirim ödülü olarak X kadar token alacaktır).                  Notary (NTRY) Team

                  Saso Vercko (MA in Economics) - https://www.linkedin.com/in/sa%C5%A1o-ver%C4%8Dko-702a6082/
                  Iztok Perus (Ph.D. in Civil Engineering) - https://www.linkedin.com/in/iztok-perus-5ba388139/ ; he is also active on https://www.researchgate.net/
                  Robert Klinc (Ph.D. in Construction informatics) - https://www.linkedin.com/in/robertklinc/
                  Anita Zvikart (MA in Media communications) - https://www.linkedin.com/in/anita-%C5%BEvikart-35b01498/

                  Alanımızda profesyonel olan 4 kişilik bir ekibiz.Notary Project projesi üzerinde şuan için part time çalışıyoruz, ama yakın zamanda full time olarak başlayacağız. Ön satıştan sonraki ilk hedefimiz ekibimizi büyütmek ve kabiliyetli takım arkadaşları bulmak.                  White Paper


                  White Paper: https://kvisit.com/TkJQG
                  White Paper Direct Download Link https://www.keepandshare.com/doc2/100880/ntry-platform-pdf-1-3-meg


                  Blog
                  https://medium.com/notary-platform


                  Twitter
                  https://twitter.com/PlatformNotary


                  Website
                  http://www.notary-platform.com/


                  Translations of the ANN Thread
                  Greek: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1895580.msg18819821#msg18819821
                  French: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1898339 + additional moderation Jcga
                  Chinese: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1902498.new#new
                  Italian: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1896837.new#new
                  Filipino: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1904436.0
                  Hindi: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1896407.msg18826302#msg18826302
                  Russian: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1899711.0
                  Spanish: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1896266.0
                  Turkish: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1919789.0
                  Portuguese: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1897397.0
                  Arabic: reserved for Mozdalifa17
                  Dutch: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1915917
                  Ukrainian: reserved for Yubit
                  German: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1909479.new#new
                  Indonesian: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1881024.0
                  .
                  .
                  .
                  If you want to translate it to your language, bounties are still open, so don`t hesitate to contact us.


                  Bounty Campaign Announced on this link:
                  https://medium.com/@sash87/notary-platform-pre-ico-bounties-2e6b2748ca58
                  We are anticipating your comments!

                  This page will be updated as the new information arrives.
                  The Notary Team.
                  15  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / ANN [PTOY] Patientory: Blockzinciri Tabanlı Elektronik Tıbbi Kayıt Depolama Ağı on: May 15, 2017, 06:07:58 AM                  Patientory: Blockzinciri Tabanlı Elektronik Tıbbi Kayıt Depolama Ağı


                  Patientory, Patientory ağını güçlendirecek bir jeton olan PTOY'u tanıtmaktan gurur duyar!

                  PTOY, topluluğa açık bir crowdsale vasıtasıyla satışa sunulacak.

                  Açılış:31 Mayıs 2017, 09:00 PST

                  Kapanış: 28 Haziran 2017, 23:59 PST.


                  Patientory, sağlık hizmetleri için blok zincir çözümleri alanındaki lider tedarikçidir. Siber güvenlik ve hasta bilgilerinin bir sağlayıcıdan diğerine güvenli bir şekilde aktarılması büyük bir tehdittir. Patientory’nin amacı, sağlık kuruluşlarına blokzinciri siber güvenliği ve akıllı kontratlar yoluyla veri saklamak ve iletmek için emniyetle yardım ederek nüfusun sağlık yönetimini yönlendirmektir. Bu, iyileştirilmiş sağlık sonuçları için hekim tarafından koordine edilen bakımın ve birebir hasta katılımının benimsenmesini sağlar.
                  Patientory, Atlanta, Georgia’daki TechSquare Labs tarafından sağlanan ofisleri bulunan, ana merkezi Atlanta, Georgia- kurucu üssü San Francisco, California olan ve Delaware’de bulunan bir C Corporation’dır(Halka Açık Şirket). Şirketin kuruluşu, Boulder, Colorado'daki Boomtown Health-Tech Accelerator 2016 açılış sınıfıyla bağlantılıdır.


                  Şirketin mobil uygulaması kullanılarak, Patientory kullanıcıları bireysel bir profil oluşturur. Kullanıcıların tıbbi bilgileri daha sonra, bakım sağlayıcılarının yanı sıra benzer sağlık sorunları veya endişeleri olan diğer hastalarla bağlantı kurmalarına izin veren, güvenli, HIPAA uyumlu bir blokzinciri platformunda saklanır. Bu, hastalara hastanenin hem içindeki hem de dışındaki çoklu bakım ekipleri sayesinde sağlıklarını daha iyi kontrol etme imkanı sağlar.                  Elektronik sağlık bilgisi gizliliğinden, güvenlik tehditlerini tanıma koruması tanımlanmasına kadar, Patientory’nin blokzinciri teknolojisi kullanımı sağlık ekosisteminin veri ihlallerini olumsuz yönde etkilemesine yardımcı olur. Saldırılara karşı savunmasız olan elektronik sağlık kayıtlarının aksine, blok zincir teknolojisi, çevrimiçi bilgi değişiminin daha güvenli, kalıcı bir kaydını kullanabilir.

                  Ekip, Big Data, HPC, IoT ve AI uygulamalarının, çok değerli veri setlerinin ve bilgi işlem kaynaklarının (depolama, CPU, GPU vb.) blokzincirinde paraya çevrilebileceği, merkezi olmayan sağlık altyapısı ve pazar ağı olan bir geleceğe inanıyor. Patientory bu geleceğin sağlık hizmetlerine güç sağlayan kilit platform olacak.

                  ortaklar:


                     
                  Şirketin kuruluşu, Boulder, Colorado'daki Boomtown Health-Tech Hızlandırıcısının 2016 açılış sınıfıyla birlikte; Oakland, California merkezli 65 milyar dolar gelir sağlayan Kaisar Permanante konsorsiyumunun bir parçası olan Denver merkezli olan Colorado Permanente Medical Group’la bağlantılıdır. Ayrıca, sağlığı dönüştürme hareketine liderlik eden küresel bir organizasyon olan, Startup Health portföyünün bir parçasıdırlar.

                  Geliştiriciler, kripto meraklıları, projeyi bizimle birlikte gelip tartışın:

                  Bize katılın  Slack / Telegram

                  Crowdsale, 31 Mayıs 2017 sabah 09:00’da başlayacak. 28 Haziran 2017 gece 23:59’da sona erecek.

                  • PTOY'nin bonussuz fiyatı: 31 Mayıs'ta onaylanacak
                  • Bonus: ilk 10 gün %20 bonus / sonraki 10 gün %10 bonus / daha sonra %0.
                  • Minimum hedef: 5.000ETH
                  • Tedarik edilen maksimum PTOY: 100.000.000 PTY
                  • Crowdsale ile satılan maksimum PTOY: 70.000.000 PTY
                  • Crowdsale ile satılan minimum PTOY: 2.295.000 PTY
                  • Website : BURADA

                   Satılmayan tüm jetonlar(token) yanacaktır.
                  -----------------------------------

                  Bitcoin Talk İmza Kampanyası

                  Bitcoin Talk Junior Member (veya daha üstü) iseniz, kısa süre içinde başlayacak olan imza kampanyamıza katılabilirsiniz. BURADAN

                  -----------------------------------


                  Sık sorulan Sorular:

                  Patientory nedir ve nasıl çalışır?


                  Patientory bir blok zinciri tabanlı dağınık elektronik tıbbi kayıt depolama bilgi işlem platformudur. Sağlık kuruluşları özel sağlık bilgilerini güvenceye alabilir, hesaplama güçlerini, sunucuları ve veri merkezlerini kiralayabilir ve kullanılmayan kaynaklarını Ethereum blok zincirindeki eşsiz bir özel altyapı aracılığıyla kullanılabilir hale getirebilir. Platformdan akıllı kontratlar, hasta bakım sürekliliği döngüsüyle ilişkili olarak yürütülebilir.

                  Patientory kimler tarafından kullanıyor ve neden?

                  Sağlık ve bilim camiasından, sağlık için siber güvenlik çözümleri ve daha fazla işlem gücü doğrultusunda büyük uygulamalar yürütmek ve devasa miktarda veri işlemek için artan bir talep var. Doğru hasta tedavisi için daha sonra Yapay Zeka’dan yararlanılarak, büyük miktarda hasta sağlık bilgisi desteklenebilir

                  • Özel zincirdışı hesaplamaya ihtiyaç duyan Sağlık Dapları (blok-tabanlı tabanlı uygulamalar).
                  • üksek Performanslı Bilgi İşlem, Büyük Veriler, bakım tedavisi için makine öğrenimi (teşhis için daha kısa süre, idari masraflarda azalma).
                  • Gelecekteki, yeni ve merkezi olmayan altyapı biçimi gerektiren sağlık dağıtım uygulamaları.(bkz: Edge / Fog bilişim, ortam AI, IoT + Büyük Veri, dağıtılan derin öğrenme, paralel akış işlemi vb.)

                  Patientory'nin hukuki yapısı nedir?

                  Patientory, Delaware, Amerika Birleşik Devletleri'nde PATIENTORY, INC. adıyla kurulmuş bir şirkettir (Şirket Numarası, 5921117).

                  Şu anda Patientery nerede?

                  Merkezi Georgia eyaletinin Atlanta şehrinde bulunmaktadır. Patientory, Georgia Institute of Technology'de bulunan saygın danışmanlarla çalışır.

                  Ekip deneyimi ne durumda?

                  Yönetim ekibi 40 yılı aşkın bir süredir sağlık teknolojisi şirketleri kurma ve geliştirme konusunda deneyim sahibidir. VC destekli dijital sağlık şirketlerinin yanı sıra bir Fintech blok zinciri şirketi için platform geliştirdiler ve uluslararası yayınlanmış sağlık araştırmaları aldılar. Ekip hem ulusal hem de küresel piyasa doğrulamasını aldı ve kısa süre önce 2017'de Sağlık Hizmetlerini Altüst Eden ilk 11 şirket arasına adını yazdırdı. Top 11 company Disrupting Healthcare in 2017.

                  Ayrıca, Blackberry gibi şirketlere başarılı bir şekilde çıkış yapan hem sağlık hem de işletme uzmanlığını kapsayan geniş tabanlı bir danışma kurulu var.
                   
                  Eylül ayından beri ekip blokzinciri geliştiricileri, halkla ilişkiler ve pazarlama uzmanları, ve iş geliştiricileri içerecek şekilde büyüdü.

                  Teknolojiniz neden değerlidir?

                  Son 2 yıldır kapsamlı doğrulama ve konsept testi kanıtı tamamladık. Kaiser Permanente ve Startup Health yardımıyla gerçekleştirilen 2,000'in üzerinde müşteri onaylama röportajı sayesinde, ürünümüzü küresel düzeyde öğrenmeye, kurmaya ve ölçeklendirmeye devam etme olanağı buluyor ve kullanıcılarımıza  mükemmel değerler sunmak için yolumuza devam ediyoruz.

                  PTOY jetonlarının rolü nedir?

                  PTY, Patientory platformunun yerel jetonudur. Kullanıcılar, PTOY jetonları karşılığında, bilgi depolama alanı kiralamak ve akıllı ödeme kontratlarını uygulamak için ağı kullanabilecekler.

                  Neden geleneksel bir finansman değil de bir crowdfund?

                  Bir 'pazar ağı' yaratmak için PTOY jetonlarını dağıtmamız gerekiyor. Bunun halk için bir proje olmasını istiyoruz; bu nedenle, jetonlarımızı mümkün olduğunca sizlerin, halkın ve yardımseverlerin menfaatleri doğrultusunda dağıtmamız önem arz ediyor.

                  Hangi para birimlerini kabul ediyorsunuz?

                  Crowdsale platformu ETH'yi kabul edecek şekilde tasarlanmıştır

                  Eğer ETH yoksa?

                  Crowdsale’a  katılmak istiyorsan ETH gereklidir. Eğer başka kriptopara birimleriniz varsa Shapeshift’i kullanarak onları ETH olarak değiştirebilirsiniz.

                  FIAT para birimini ETH'ye değiştirmek için, kullanabileceğiniz bir dizi döviz platformu vardır.( Kraken, Bitfinex ve Coinable gibi). Ancak lütfen Crowdsale’a katılmadan önce ETH'nizi MyEtherWallet gibi güvenli bir cüzdana gönderdiğinizden emin olun. Jetonlarınızı kaybetme riski olduğundan başka bir döviz ile jetonlarınızı yollamayın [/b]

                  Ethereum adresi olmadan crowdsale katılabilir miyim?

                  Hayır, çünkü jetonlarını almak için ona ihtiyacınız var. Eğer bir adresin yoksa, MyEtherWallet'i veya başka bir güvenli cüzdanı kullanarak bir tane oluşturabilirsiniz. Hesabınızın doğru bir şekilde yedeklendiğinden emin olmak önemlidir. Ayrıca unutmayın, jetonlarınızı kaybetme riski olabileceğinden başka bir döviz ile jetonlarınızı yollamayın. [/b]

                  Para ile ne yapacaksınız?

                  •   Patientory platformunun geliştirilmesi ve başlatılmasının masraflarını karşılayacaktır. Yol haritamıza göz atın(çok yakında).

                  Ne tür bir escrow hizmeti kullanıyorsunuz?

                  •   Çoklu cüzdan kullanıyoruz. Ethereum akıllı kontrat kodumuzu crowdsale’dan önce yayınlayacağız

                  --------------------------------
                  Articles and Press Releases:

                  English:


                  Chinese

                  --------------------------
                  Bizi takip edin:

                  16  Local / Alternatif Kripto-Paralar / [ANN] æternity blockchain ∞ AE TOKEN ∞ [PoS x PoW | Akıllı Sözleşme] on: April 08, 2017, 12:39:08 PM

                  INTRO


                  Æternity merkezi olmayan bir kehanet yoluyla gerçek dünya verileri ile etkileşim kuran, hızlı ve güvenli bir akıllı kontrat olarak tasarlanmış yeni bir blokzinciridir.

                  Ölçeklenebilirlik, Ethereum’dan büyük şekilde farklı olarak, Turing-komple devlet kanalları kullanılarak inşa edilir. Böylelikle akıllı kontratlar hem analizi daha kolay hem de daha güvenli hale gelir.
                  Gerçek dünya verileri ile etkileşim, tahmin piyasalarına dayanan yenilikçi bir kehanet tasarımıyla sağlanmaktadır.

                  Tüm işlemler bağımsız hale geldiğinden, devlet kanalları ölçeklenebilirliği artırır ve böylelikle parallel olarak işlenebilirler. Ek olarak, bu kontratların paylaşılan devlete asla yazılmadığını, test ve doğrulamalarını büyük ölçüde basitleştirdiği anlamına gelir.
                  Æternity,  æternity jetonu ile çalıştırılacak. (AE sembolü, ayrıca ’æon’).

                  Æternity jetonları, platformda tüketilen kaynakların ödenmesi için kullanılabileceği gibi platformda gerçekleştirilen uygulamaların da temel ödeme kaynağı olarak kullanılır.

                  Oluşum(başlangıç) bloğundaki æternity token'i(AE) dağılımı Ethereum’da sunulan akıllı bir sözleşme ile belirlenecektir.

                  Æternity jetonları, bir adres ve dengeye sahip olacak hesaplar tarafından yönetilecek ve insanlık dostu adların æternity adresiyle eşleştirilmesini sağlayacak bir takma ad sistemi uygulanacaktır.

                  Æternity kimlikleri temelde (Açık anahtar, karma, isim) üçlemesinden oluşur. Hesaptan açık anahtar, rumuzdan isim ve diğer verilere bağlantı oluşturam karma. Ör. IPFS.


                  Katkı kampanyası 3 Nisan 13:05’te başlayacak ve 3 gün sürecektir. 6 Nisan 13:05’e kadar.. Daha fazla bilgi burada.


                  ÆTERNITY BLOCKCHAIN
                  Æternity Blokzinciri
                  Her blok aşağıdaki bileşenlerin her birini içerecektir:
                  Önceki bloğun karması.
                  Bir Merkle işlem ağacı.
                  Bir Merkle hesap ağacı.
                  Bir Merkle isim ağacı.
                  Bir Merkle kanal ağacı.
                  Ilgili sorularına cevap bulamamış kehanetlerden oluşan  bir Merkle ağacı.
                  Bir Merkle kehanet cevapları ağacı.
                  Kimlik ve varlığın kanıtı için kullanılan bir Merkle Kökleri ağacı.                  FİKİRBİRLİĞİ VE YÖNETİM


                   • Hybrid Proof-of-Work Proof-of-Stake blockchain
                    • Iş kanıtı madenciliği ile sağlanan fikir birliği
                    • Algo: Tromp tarafından ‘Cuckoo Döngüsü’: GITHUB WHITEPAPER BLOG
                    • Mümkün olan en yüksek yerelleştirmeyi sağlayacak olan akıllı telefonla bile ölçülebilme
                    • Hisse kanıtlı tahmin piyasaları ile yönetim
                    • Tahmin piyasalarının bir grup insandan bilgi toplamak için çok iyi araçlar olduğu kanıtlanmıştır. Basit oylamadan daha iyi!

                  İŞLEM HIZI TAHMİNLERİ
                  •  Güvenilmez zincir dışı işlem hızı: sonsuz ve bu işlemler devlet kanalları içinde olduğundan sadece ışığın hızıyla sınırlı.


                  •   Zincirleme işlem hızı: Daha aşağıdaki hesaplamalar için aşağıdaki değişkenleri tanımlıyoruz.

                  B = bayt cinsinden blok boyutu
                  F = sona ermeye kadar olan bloklar
                  R = saniye cinsinden sona ermeye kadar geçen süre
                  T = bayt cinsinden işlem boyutu


                  Protokolu tanımlayan değişkenler yönetim tarafından sürekli güncellenmektedir. Saniyedeki işlemlerin başlangıçtaki varsayılan oranını, başlangıçtaki varsayılan değerlerinden hesaplayabiliriz.

                  Saniyedeki işlemler = B F / (T R)


                  B = 10000000 bayt=blok başı 1 mb
                  R / F = blok başı 30 saniye
                  R = günde 243600 saniye
                  F = günde 2460*2 blok
                  T = işlem başı 1000 bayt

                  100000*24*60*2/1000/24*3600= 1000000/1000/30= saniyede yaklaşık 32 zincirleme işlem, bu da her insanı 8 yıl içinde devlet kanal teknolojisi ile kaydedecek kadar hızlı olacaktır.

                  Bu değişkenler token sahipleri tarafından belirlenecektir.(PoS yönetimi)

                  Daha fazla bilgi için æternity blockchain'in teknik incelemeyi okuyun: Sec. E(4): Transactions per second at a given memory requirements


                  DEVLET KANALLARI


                                            
                  Æternity blok zinciri, akıllı kontratları daha hızlı, daha güvenli ve daha özel hale getiren devlet kanallarını güçlendirir.
                  • Öncelikle, iki kullanıcı biraz AE jetonu koyarak bir devlet kanalı açarlar.
                  • Kendi istekleri doğrultusunda akıllı kontrat hazırlayıp anlaşabilirler. Bu işlemlerin blok zincirinin uzlaşma mekanizması tarafından onaylanıncaya kadar beklemek zorunda kalmadan, taraflar tarafından bilginin iletilip işlenebileciği kadar hızlı yapılmasını sağlar (ve potansiyel olarak
                   sonuçlandırılır)
                  • Bu æternity blok zinciri, nihai sonuca çözüm getirmek veya ortaya çıkan çatışmaları çözmek için kullanırlar.

                  Önceden yazılan ve kabul edilen devlet kanallarını yıpratmaya çalışan taraflar arasındaki kötü niyetli etkinlikleri kaldırdığından, kararları öngörülebilirdir.

                  Kanalların blok zinciri üzerinde etki edebileceği tek şey æon transferidir ve sadece devlet kanalına yatırılan ‘æon’lar  transfer edilebilir.

                  Bu tüm kanalları birbirinden bağımsız kılar ve kanallarla ilgili tüm işlemler paralel olarak işlenebilip, işlem çıktısı büyük ölçüde geliştirilebilindiğinden, hemen büyük ölçüde yarar sağlar.


                  AKILLI KONTRATLAR


                  Æternity akıllı sözleşmeleri işlemek için MAST( Merkelize Soyut Sözdizimi Ağacı) ile yeni bir sanal makine kullanır.
                  Æternity’nin içinde akıllı sözleşmeler, fonları önceden belirlenmiş kurallara göre dağıtan, finansal anlaşmalar şeklinde saf fonksiyonlardır.
                  MAST, akıllı bir kontratın blok zincir tarafından zorlanması durumunda, sadece akıllı kontratın ilgili bölümünün yayınlanmasına olanak sağlar, ve böylelikle daha yüksek ölçeklenebilirlik ve gizlilik elde eder.

                  • Kontrat yalnızca ilgili taraflar tarafından bilinir.
                  • Yalnızca açık devlet kanalı olan taraflar geçerli bir kontrat oluşturabilir.
                  • Her eyelet değişikliği veya kod güncellemesi kontratın iki karşı tarafı tarafından da imzalanır.
                  • Sonuç sadece itiraz edilmişse bloz zincirine gönderilir, bu durumda kod yalnızca gönderilen işlemin bir parçası olarak saklanır.
                  • Böyle bir durumda blok zincir, jetonları kontrata göre dağıtır ve kanalı kapatır..


                  UYGULAMA


                  Æternity’nin çekirdek blok zinciri kodu Erlang’da yazılmıştır. Bu da onu dağıtılmış, hataya  dayanıklı, gerçek zamanlı, yüksek derecede kullanılabilir, kesintisiz uygulamalar yasmak için basit kılıyor. Erlang sıfırdan bir blok zinciri yazmak için mükemmel bir dildir ve onu kullanarak üstün bir operasyonel kararlılık ve performans elde ediliyor.

                  WEB VE MOBİL ENTEGRASYONU

                  Web ve mobil teknolojilerinin yakınlaşması ve telefonlarda bile madenciliğin etkili bir şekilde yapılmasını sağlayan yeni madencilik algoritmaları sayesinde, Æternity’nin ‘mobil öncelikli’ olduğu doğrudur.
                  Çekirdek blok zincirle etkileşim kurmak için bir Javascript kitaplığı ve REST API’leri mevcut mobil/web uygulamalarla veya hizmetlerle entegrasyou daha kolay hale getirecektir.

                  ReactJS, UI için yeniden kullanılabilir modülleri yazmak için tercih çerçevesiolacaktır.

                  Bu moduler web’de olduğu kadar mobil ortamda da yeniden kullanılabilir ve hatta daha hızlı olarak mobil ortamlardaki uygulamalara derlenebilir.
                  Ayrıca Cosmos/Polkadot üzerinden bir Ethereum ve Bitcoin köprüsü planlanmaktadır.
                  ROADMAP                  TAKIM

                  Sürekli olarak takım arkadaşları alıyoruz,güncel bilgiler için website ve blogu takip edebilirsinz.
                  İLETİŞİME GEÇ


                                             

                  QQ, wechat, IRC aktif olarak kullanıyoruz... Bize katıl ve geleceği birlikte belirleyelim

                  17  Local / Proje Geliştirme / Yazılımcı aranıyor on: March 19, 2017, 02:42:34 PM
                  Social media üzerine bir app geliştirmek için İOS ve Android için yetenekli ve referanslı yazılımcı arıyorum. PM üzerinden bana ulaşın.
                  18  Economy / Auctions / [Domain Auction] zcash.at on: January 08, 2017, 09:53:12 PM
                  Auctioning the domain zcash.at

                  Domain name: zcash.at

                  Price: Make me offers,  min. 1 btc.
                  19  Alternate cryptocurrencies / Mining (Altcoins) / Mining hardware on: August 02, 2016, 12:41:35 AM
                  hi,

                  İ want to build a 6 GPU rig with  with a 2011-3 Socket. İ have these MB s as options http://www.akakce.com/anakart.html/36011 and here http://www.novabilgisayar.com/Anakart.asp?ANAKART-SOCKET=LGA-2011

                  Most of the time they have  4x PCIe 3.0 x16  and  2 x PCIe 2.0 x1 slots.

                  So for the PCIe 3.0 x16 slots,  i just need x16 to x16 risers something like this ? (  These are just extension cables, am i right? So actually i could put 2 GPU s on the mainboard and two risers to extend the other 2 GPU ? )

                  http://tr.aliexpress.com/item/PCI-E-Extender-Extension-Cable-Express-16X-TO-16X-Riser-Card-Extender-power-supply-cable-for/32630201958.html?isOrigTitle=true

                  And for the PCIe 2.0 x1 slots this ?

                  http://tr.aliexpress.com/item/USB-3-0-PCI-E-Express-1x-to16x-Extender-Riser-Board-Card-Adapter-WIth-SATA15Pin-4Pin/32632788266.html?isOrigTitle=true


                  İ dont know which mainboard to buy could you help me guys ? And did i link the right risers for the slots ?


                  ( http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=11166 this mb has 7  PCIe 3.0 x16 so basically i could use  x16 to x16 risers for all slots ? )

                  Thank you in advance Smiley
                  20  Local / Alternatif Kripto-Paralar / 【ANN】🔴 PokeCoin【POKE】🔴 [x11]🔺 POS 200% 🔺 POW 200K BLOCKS 🔺 + BOUNTIES 🔴 on: July 29, 2016, 03:10:53 PM


                  BİLGİ

                  NAME: PokeCoin
                  Ticker: [POKE]
                  Type: POW / POS (proof of work / proof of stake)
                  SON POW block: 200 000
                  POS interest: 200% her yıl
                  Algorithm: X11
                  Coin miktarı: 200 billions
                  Developers premine: 0.1% (stake yok)
                  Block generation süresi: 60 saniye
                  Block ödülü: Random (200 - 2000 POKE)
                  Zorluk değişimi: 1 block
                  Coinbase olgunluğu: 30 blocks
                  Stake min zamanı: 4 saat
                  Stake max zamanı: 30 gün                  CÜZDANLAR                  KAYNAKLAR


                  POOLS

                  [/b]   2% fee                  BLOCKEXPLORER

                  Yakında!
                  [/b]                  BORSA

                  Yakında!
                  [/b]                  HİZMETLER

                  Yakında!
                  [/b]                  SOSYAL MEDYA

                  [/b]

                  Code:
                  Node listesi:
                  addnode=37.46.128.56
                  addnode=94.195.60.34
                  addnode=80.240.62.181
                  addnode=73.137.69.62
                  addnode=91.216.245.58
                  addnode=61.147.88.81
                  addnode=24.141.165.231
                  addnode=123.75.48.125
                  addnode=120.29.104.183
                  addnode=115.178.255.21
                  addnode=37.145.25.184


                  ÇEVİRİLER

                  [/b]


                  Takip için 1000 POKE, TWEET/RETWEET PokeCoin (min 100 followers ve 100 tweets) 3000 POKE
                  Çeviri & ve diğer forumlarda postlar 50000 POKE
                  İlk Blockexplorer (richlist gerekli) 50000 POKE
                  İkincii Blockexplorer 35000 POKE
                  Cüzdan MAC OS 100000 POKE
                  İlk Borsa 200000 POKE
                  Ikinci Borsa 150000 POKE
                  Üçüncü Borsa exchange 100000 POKE
                  Pools 25000 POKE
                  Faucet\dice\games 20000 POKE
                  AVATAR --- bitcointalk ve cryptocointalk 10000 POKE/haftada (PM olarak bana bildirin)
                  Başka fikirleriniz varsa lütfen bana ulaşın


                  POW MINING
                  Quote
                  For mining x11 use  cpuminer-multi v1.2 (Linux + Windows VStudio/MinGW64)  https://bitcointalk.org/index.php?topic=841401.0

                  Bounties LOG
                  Code:

                  PrtVi8jcSZfuAhKAMDvAbRnDy47GKodz6D     Miktar: 25000 POKE    ID TX: 8591c36ca75049dfaed37e753af9acf8f1314e5bb20716c7ebe7c33f53ae8053      29.07.2016 05:00
                  PexeENpe1hY2f6riSL1fPZMsm4k8Tpu1KD     Miktar: 50000 POKE    ID TX: c6be6880920fc4b8b9c8a6130fe28199e797922588afd4455073931afcee7a5d     29.07.2016 05:18
                  PeKeNuaicu9RnXjgM4haAKc78SUEMBG6xz    Miktar: 3000 POKE    ID TX: 05ceb83a41ea9b2cc1e9ab27a1061897a5c431212af8988f5425a0d9a5c7cb28     29.07.2016 05:53
                  PeKeNuaicu9RnXjgM4haAKc78SUEMBG6xz    Miktar: 50000 POKE    ID TX: 2fe024cdde2a5040cc11d3dac37d4e97f67439469e9764f28c663d868c29396e    29.07.2016 05:55

                  Pages: [1] 2 »
                  Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!