Bitcoin Forum
November 13, 2019, 05:47:45 PM *
News: 10th anniversary art contest
 
  Home Help Search Login Register More  
  Show Posts
Pages: [1]
1  Local / Bitcoin Haberleri / Rhythm- Nakit Airdrop - Yılbaşı Gecesi İstanbul'da Canlı yayında on: December 27, 2018, 10:27:25 PM
Nakit Airdrop Herkese, hemde isteyene istediği kadar!


Kulağa güzel geliyor değil mi? Şaka değil, gerçekten. Hem de birden fazla defa dağıtıyoruz. Yanlış okumadın bu bir hayal de değil. Şimdi “ acaba ne kadar” fikrini düşünmeye başlamadan önce, sizlere bunun gerçekten çok güzel miktarlar olduğunu söyleyebilirim. Peki, bana inandınız?


İnansanız iyi olur.

Peki bu  bunu nasıl yapacağımı elimden geldiği kadarıyla basit bir şekilde anlatmaya çalışacağım. Airdrop dedik ama bir şartımız var! Oyun oynaman ve bu oyunda kazanman lazım.
Ben bir oyun geliştiriyorum ve bu oyun Proof of play mantığıyla geliştirilip mining is gaming felsefesiyle çalışacak. Yani oyuncular oyun oynayacak ve görevleri tamamlayarak mining yapacak, ve miningi yapılan koin gerçek karşılığı olan bir koin olacak.
Evet bunu böyle de düşünebilirsiniz, siz oyun oynayın Rhythm koinini kazanın ve bu Rhythmlerin karşılığında size cebimizden para verelim.
Rhythm aynı zamanda stabil bir coin.

Bu bir hayal değil inanın! ama devam ederken hayal gücünüzü kullanın.

Bir platform hayal edin tek amacı blockchaini tam anlamıyla kullanmak ve bunu kullanıcılarına eğlenceli oyunlar oynatarak para kazandırmak olsun.  Kazanılan bu Rhythm coinler oyunun geleceğine kullanıcılarının karar vereceği çeşitliliklere Democratic smart conract oluşturularak yazılan Rhythm coinleri, Rhythm platformları içerisinde kullanılabilecek tek coin Rhythm coinleridir.
 
Evet yanlış duymadınız! Blockchani dünyaya, herkesin eğlenceli bir oyunda oyun oynayarak para kazanabileceği blockchainle yazılmış canlı-video-oyun platformuyla olan tanıtıyoruz.

Rhythm nedir? (%3)*
Rhythmi hayal ederken insanların gerçek hayatta eğlenceli oyunlar oynayabildiği ve diğer insanlarla iletişim kurabildiği bir oyunu blockchaine uyarlayabilmekle başladı.

Rhythm yılbaşı akşamı İstanbul’da başlayacak. Hemde oyunlar canlı yayınlanacak!  

Eğlenceye düşkün birinin blockchaini bu kadar kafaya takmasıyla, dünyaya eğlenceli ne sunabilirim düşüncesi platformlar topluluğu olan Rhythm’in doğuşunun hikayesidir. Ve bu hikaye çok uzun… ;

Bu nedenle o kısımlara fazla girmeden ancak bu projenin aslında nereye gidiyor oluşuna ipucu vermek için değineceğim bazı kısımlar dışında sizi bir an önce eğlenceli kısımla buluşturmak için can atıyorum.


İlk oyun yılbaşı akşamı İstanbul’da oynanacak ve canlı yayınlanacak. Oyun, oyunlara katılmak isteyen (tek oyuncu veya gruplar için) Discord kanalımıza abone olsun.

Eğlenerek kazanmak istiyorsanız, size Rhythm’i sunuyorum.

Ve sizde bizlerle Rhythm’i daha eğlenceli bir hale getirmek için çalışabilirsiniz. Mesleğiniz yok ama eğlenceli misiniz? Bu bile bizimle çalışmak için yeterli.

Rhythm platformunu tasarlarken amacım insanları eğlendirerek para kazandırabilen ve aynı zamanda bir e spor platformu yaratarak insanların sadece eğlenerek bile olsa ciddi miktarlar kazanabileceği bir platform yaratıp bunu dünyaya sunmaktı.

Rhythm hayatı güzelleştirme projesidir. Gelin birlikte çalışalım, geleceği daha çabuk getirelim.


Yeni yılda hayallerinize ulaşmanız dileğiyle!

Fırat Keserci
Blockchain Daydreamer, Founder of Rhythm


Discord: https://discord.gg/f3ktKB2  Alternate cryptocurrencies / Announcements (Altcoins) / [ANN] Rhythm - A step to the Future on: December 26, 2018, 08:50:32 PM
Discord channel! https://discord.gg/HfhEs74Rhythm – A Step into the Future

"The real source of the problem is the way we are treating our young. Because we often prefer to give them things to demonstrate our love for them, rather than actually express this love directly, our children grow up addicted to material possessions. Because we teach them wrong from right by withholding affection, they grow up needing rules and regulations, overly concerned with control and personal power. Because they don't adequately experience affection, they grow up craving fame and adoration. And this is principally happening because we experienced the same conditioning when we were children ourselves." (Nick Sandberg: Total Control, original article: http://www.wanttoknow.info/totalcontrol)

Nick Sandberg's understanding  of Total Control; in the middle ages the birth of goldsmits then how the banknotes entered our lives, how the banknotes created the foundation of bankings and then when we realize that who controls us are not the goverments but who controls the money uses governments on their behalf.

'If you let me control and control the money of a nation, I don't care who wrote the laws' - Amschel Rothschild

IF SO, from Now On! WHY THE HELL WE GIVE “THE CONTROL” TO these families?


What is Rhythm?
Rhyhtm is the uniqe DApps platfrom ever that use blockchain completely.
Rhythm is beats of Blockchain. Following contest are up to your imagination ;)
And it begins containing different platforms (e-sports, social media, video platform, finance, content of the center, virtual media, etc.) and at the beginning in an entertaining game where the players can make profits by mining Rhythm coins and to start a e-sport platform which support DApps platform.

Rhythm Coin Features
With Proof Of Play algorithm and mining gaming philosophy, First Rhytm coin will be mined during the first task in the game if completed successfully. However, mining at the difficulty levels of the game may vary accordingly. For example the difficult tasks = more Rhythm’s
Player can mine vary in serious amounts according to the difficulty and complexity levels of tasks. Rhythm has its own blockchain and Rhythm is the only currency to be used on all Rhythm platforms.

If we really understand the blockchain, that it can be stimulated to almost every area of our lives.

And so the Project of the Rhythm is the beginning of the future.Believe me. Because the story of this project started with the question of how to adapt the blockchain to a simple game and it turned into a community of endless platforms. “The application” that contains everything. This is not an exaggeration.
Ernest Cline’s Ready: Player One could be trailer of this project,
Because this project is much more than that and briefly;


• Fun and challenging task types,
• Different game modes (single player, multiplayer, person to person)
• Includes many contents, such as tournament modes.

It took me a little more than 2 years to release Rhyhtm today. And during this time, only this project was considered, researched, worked, developed and the plans were realized in this direction.

A word to project readers
In short, I brought you the future with the Rhythm. Come help me, join our team ands let's do this together. If we do that future will come faster. Because the only thing we can't control is time. At least in the present time;)

A word to Satoshi Nakamoto
Blockchain showed me that I can change the future using your blockchain for that im gratefull, but Rhythm will be more valuable than Bitcoin because it will remain the only platform that will use Blockchain's true purpose and will be in full control of its users.


How can you contribute to this project?
By donating (if you want to inquire in which part of the project your donations are used, you can find a notification by sending txhash to fratkeserci@gmail.com).

Donations only
BTC: 1JFe9R9wgrB23dQc7dyVn8BnDhcG4Aktqp
ETH: 0x334A542Bca85202D44294F4EA60366E8854eBa07

If you are able to work voluntarily as a;

Blockchain developer,
Front-end Developer
Back-end Developer
System Administrator
Android developer
Ios developer
Senior UI & UX Designer
Financial analyst
Customer support Manager
Creative copywriter

Or you can invest in this project.

The investors who want to get more detailed information about this project will be informed within the limits of the confidentiality agreement.


Fırat Keserci
Blockchain Daydreamer, Founder of Rhythm

https://www.linkedin.com/in/fratkeserci/


Rhythm with short notes:
The Rhythm platform will be fully developed with blockchain and in accordance with the law. There is no place for illegal activities on any task. Tasks may vary by country.
Because Rhythm is a start-up project, it was announced with “Not a Whitepaper” version instead of 164-page whitepaper for privacy reasons. Updates to this project will be made only on this topic.
There is no premine, and therefore there is no coin to sell, therefore ico will not be made. Rhythm is a self-funding charity project where my dreams are combined with a blockchain.

3  Local / Alternatif Kripto-Paralar / [ANN] Rhythm - Geleceğe bir Adım on: December 26, 2018, 08:48:26 PM
Rhythm – Geleceğe bir adım

"Problemin ana kaynağı, çocuklarımıza davranış şeklimizdir. Onlara sevgimizi göstermektense sıklıkla onlara bir şeyler 'vermeyi' tercih ettiğimiz için, çocuklarımız mülkiyete bağımlı büyüyorlar. Onlara yanlışı doğrudan ayırmayı öğretmek için sevgimizi esirgeme yöntemini kullandığımız için, kural ve yönetmeliklere muhtaç, kontrol ve kişisel güç saplantılarıyla dolu bir gelişim yaşıyorlar. Yeterli sevgiyi tecrübe edemedikleri için, şöhret ve hayranlık açlığı içinde yaşıyorlar. Ve tüm bunlar, temelde biz de çocukken aynı şartlanmaları yaşadığımız için gerçekleşiyor. " (Nick Sandberg: Total Control, orijinal makale: http://www.wanttoknow.info/totalcontrol)

Nick Sandberg’ün Tam Kontrol anlayışında; orta çağda kuyumculuğun doğuşu ve daha sonrasında banknotların hayatlarımıza nasıl girdiği, gerçek karşılığı olmayan bu banknotlar karşılığında insanların başkasının parasıyla neler yapabildiğini ve bankacılığı nasıl doğurduğu ve paranın hakimiyetinin kimde olduğu ve bunun getirdiği kontrolün devletler üzerinde nasıl başladığı ve kontrolün aslında devletlerde değil de bu ailelerde olduğu gerçeğidir.
'Bir ulusun parasını basmama ve kontrol etmeme izin verirseniz, yasaları kimin yazdığı umurumda olmaz' - Amschel Rothschild

Madem öyle neden kontrolü başkasına verelim?

Rhythm nedir?

Rhyhtm, bugüne kadar yayınlanmamış eşi ve benzeri olmayan ve eşsiz içeriğiyle farklı platformlar barındıran( e-spor, sosyal medya, video platform, finans, merkezi olmayan bankacılık, sanal gerçeklik vb.) ve temelinde insanların eğlenceli bir oyunda farklı görevleri tamamlayarak, gerçek hayatta kazanç sağlayacakları bir e-spor platformu ile başlangıcını yapacağı kar amacı gütmeyen, kontrolünün sadece kullanıcılarında olacağı blockchaine uyarlanmış bir DApps uygulamasıdır.

Rhythm Coin Özellikleri
. Proof Of Play algoritması ve mining is gaming felsefesi ile İlk Rhytm coinini oyundaki ilk görevi başarıyla tamamlayan kazanacaktır. Ancak oyunun zorluk seviyelerinde mining buna göre değişebilmektedir. Örnek olarak zor görev = daha fazla Rhythm
Oyuncu kazançları görevlerin zorluk ve karmaşıklık seviyelerine göre ciddi miktarlarda değişmektedir.
Rhythm kendi blockchainine sahip olan ve tüm Rhythm platformları içerisinde kullanılacak olan tek para birimi Rhythm’dir.


Eğer blockchaini gerçekten anlayanlarımız varsa, bu da blockchaini hayatımızın nerdeyse her alanına uyarılabileceğidir.

Ve bu nedenle Rhythm projesi geleceğin başlangıcıdır. Bunu söylerken bana inanın. Çünkü bu projenin hikayesi, blockchaini basit bir oyuna nasıl uyarlayabiliriz sorusu ile başladı ve sonu olmayan platformlar topluluğuna dönüştü. Her şeyi içeren tek uygulama. Bu bir abartı değil.
Başlat( Ready: Player One ) bu projeye fragman olabilir,
Çünkü bu projede ondan çok daha fazlası ve kısaca;

•   Eğlenceli ve zorlayıcı görev çeşitleri,
•   Farklı oyun modları (single player, multiplayer, person to person)
•   Turnuva modları gibi birçok içerik barındırmaktadır.

Rhyhtm’in bugün yayınlanması 2 yıldan biraz daha fazla zamanımı aldı. Ve bu süre içerisinde sadece ve sadece bu proje üzerinde düşünüldü, araştırıldı, çalıştırıldı, geliştirildi ve planlamalar bu doğrultuda gerçekleştirildi.

Proje okurlarına bir söz
Kısacası ben Rhythm ile sizlere geleceği getirdim. Gelin bana yardım edin, ekibimize katılın, bunu birlikte yapalım. Gelecek daha hızlı gelsin. Çünkü kontrolünü ele alamayacağımız tek şey zaman. En azından şimdiki zamanda ;)

Satoshi Nakamoto’ya bir söz
Senin blockchaininin bana geleceği nasıl daha iyiye değiştirebileceğimi gösterdi bunun için sana minnettarım, ancak Rhythm Bitcoinden daha değerli olacak çünkü Blockchain’in amacını tam anlamıyla kullanan ve tam kontrolün kullanıcılarında olacağı tek platform olarak kalacaktır.


Bu projeye nasıl mı katkıda bulunabilirsiniz?
Bağış yaparak ( yaptığınız bağışların projenin hangi kısmında kullandığını sorgulamak isterseniz fratkeserci@gmail.com mailine txhash ile bildirim yaparak öğrenebilirsiniz).

Bağış Adresleri
BTC: 1JFe9R9wgrB23dQc7dyVn8BnDhcG4Aktqp
ETH: 0x334A542Bca85202D44294F4EA60366E8854eBa07

Bu işlerde gönüllü çalışabilecek durumdaysanız;

Blockchain developer,
Front-end Developer
Back-end Developer
System Administrator
Android developer
Ios developer
Senior UI&UX Designer
Financial analyst
Customer support Manager
Creative copywriter

Veya bu projeye yatırım yapabilirsiniz.

Bu proje hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen yatırımcılara gizlilik sözleşmesi sınırları kapsamında bilgi verilecektir.


Fırat Keserci
Blockchain Daydreamer, Founder of Rhythm


https://www.linkedin.com/in/fratkeserci/

Kısa notlarla Rhythm:
Rhythm platformu tamamen blockchain kullanılarak yapılacak ve yasalara uygun bir şekilde geliştirilecektir. Hiçbir görevde yasal olmayan aktivitelere yer yoktur. Görevler ülkelere göreve farklılık gösterebilir.
Rhythm bir start up projesi olduğu için gizlilik nedeniyle 164 sayfalık whitepaper yerine sadece bu ‘Not a whitepaper’ versiyonu ile duyurusu yapılmıştır. Bu proje ile ilgili güncellemeler sadece bu konu üzerinden yapılacaktır.
Premine yoktur ve bu nedenle satabileceğim bir coin olmadığından ico yapılmayacaktır. Rhythm hayallerimin blockchainle birleştiği self-funding charity projesidir.


4  Local / Konu Dışı / Into the Badlands on: April 23, 2018, 08:11:55 AM


Amc kanalının sevilen fantastik, aksiyon ve drama dizisi Into the Badlands'in 3. Sezonu başladı. Severek izlediğim dizilerden olan dizinin 3. sezonun birinci bölümü yayınladı.

İlk sezonu ile beklentiyi mükemmel şekilde büyüten ve ilerleyen süreçte yeni sezondaki bölümleri ile de istenileni vermeyi başaran yapımın 2. Sezonu için 21 mayıs 2017 tarihinde veda eden yapım, sezon finalinden sonra izleyicisini müthiş bir beklenti içerisine soktu. Tarantino etkisi ile izlenilen dizide onun izlerini görmek mümkün ancak hiç bir şekilde dizi de parmağının olmayışı ilginç.

İyi seyirler Bitcointalk'un güzel insanları.
5  Economy / Exchanges / 📈[ANN][NEW][EXCHANGE] BitexLive - BTC & Altcoin Exchange📈 on: April 20, 2018, 06:37:42 PM
BTCITEXLIVE
We are a Turkey-based digital asset exchange offering maximum security and advanced trading features.


Bitexlive is a cryptocurrency exchange platform that allows their users to exchange different cryptocurrencies with other users.

BitexLive provides a fast, dependable and user friendly trading platform for Bitcoin, Bitcoincash, Ethereum , Dash, Litecoin, Zcash, Ripple, Verge, Dogecoin, Bitcore, BFFcoin, Bitcore, CrudeCoins, Digibyte, Examination, Folmcoin, KredsCoin, NativaAmericanCoin, ROIcoin, SpeedCash, Stipend, Stratis, Straks, Unify, Boost and Pivx on a professional exchange platform.

Our mission is to deliver the fastest, most secure and great support on our trading platform for the community.  

We started  22 currencies with two different markets(BTC and USD) and will be adding more coins as we get community feedback.  It is important to us that our platform performs to our high expectations before additional currencies and features are added.  At the moment there are 26 currencies and we work hard to add more.
Also depositing USD via Payeer, AdvCash, Perfect Money are avaliable on the platform.


Supported languages at the moment English, Turkish, Deutsch and more will coming.


[Features]

Custom built trading engine - Our custom trading engine was developed from the ground up with speed and scale as the priority.  Orders are executed as soon as they are placed and you will never see a crossed order book or a delay in processing of any trades.

Secure platform – We employ the latest security technologies to protect you and us.  We use an elastic multi stage wallet strategy ensuring that 80-90% of funds are offline and safe.  Additionally two-factor authentication (through email or google authenticator) is required for all withdrawals and API usage.  We designed everything from the ground up with security in mind.

Fast deposits and withdrawals - Our fully automated monitoring platform allows for near instantaneous updates on balance, trade, and wallet information.  You will never be left wondering where your funds are or if your deposits are blocked.  Information is always up to date.

Complete and easy REST API - We have designed the most complete API set for developers to build on our platform.  Our full featured set of APIs allow you to easily deposit, trade, and withdraw to and from our exchange, enabling arbitrage scenarios never possible before.  BitexLive was built with high frequency trading in mind.

[Updates]

Deposits with Payeer|AdvCash|Perfect Money are avaliable on the platform.

Follow and stay tuned for great updates and development in our announcement thread as well!Facebook: https://facebook.com/BitexliveOfficial
Telegram: https://t.me/bitexlive_info
Twitter: https://twitter.com/bitexlive
Instagram: https://www.instagram.com/bitexlive/
6  Economy / Trading Discussion / SCAM ALERT!! CryptoBridge doesnt PAY on: January 27, 2018, 07:42:29 PM
Hello, for a start i d like to apologize if i dont use English properly. Its not my main language.
Earlier today i ve made trade on cryptobridge. I bought 100 sub1x for 1 sub1x price. CryptoBridge has approved this order and i bought it.
They claim that there has been a mistake. Basily a guy deposit 100 sub1x to his account, but crytobridge deposited to his account 1200 sub1x. And this guy sold all his coins and successfully withdraw btc.


i bought 100 sub1x  per 0.00015 btc at 27/01 07:23:06.

And this is the block on CryptoBridge https://wallet.crypto-bridge.org/block/23899663


The problem here, they didnt send my coins to my wallet. Its been over 9 hours. I sent two emails to their support, nobody respond.

1) How could an exchange can deposit to users account false balance ?
2) Why they dont take the blame ? which they deposited false amount.

AM I RESPONSIBLE FOR THEIR MISTAKE? IF NOT WHY ARE THEY NOT PAYING MY COINS!

this is their respond on twitter!! https://twitter.com/hd4rkb1u3/status/957318733634129920
7  Local / Pazar Alanı / Satılık 3.5 LTC on: January 20, 2018, 12:28:06 PM
3.5 LTC satılıktır. Enpara ödeme kabul edilir
8  Local / Bitcoin Haberleri / John McAfee'den JPMorgan CEO’su Jamie Dimon’a meydan okuma on: September 16, 2017, 04:07:16 PM
John McAfee, Bitcoin’e dolandırıcık diyen JPMorgan CEO’su Jamie Dimon’a meydan okudu

Geçtiğimiz günlerde JPMorgan CEO’su Jamie Dimon, Bitcoin’in büyük bir dolandıcılık olduğunu ve tarihe damga vuran lale balonundan bile büyük bir balon olduğunu söylemişti. Jamie Dimon’a karşı en büyük meydan okuma, McAfee güvenlik şirketinin kurucusu John McAfee‘den geldi.

John McAfee, Jamie Dimon’un ve onun gibi düşünenlerin aslında aptal olmadığını, onlara saygı duyduğunu belirtse de Bitcoin alanında yaptığı eleştirilerine itirazı olduğunu da ekledi.

Geçtiğimiz çarşamba günü CNBC’nin “Fast Money” programına konuşan McAfee şunları söyledi: “Bitcoin’i dolandırıcılık olarak adlandırıyorsunuz. Ben bir Bitcoin madencisiyim, Bitcoin’i biz çıkarıyoruz. Her bir Bitcoin’i oluşturmak bize yaklaşık 1.000$’a mal oluyor. Amerika için dolar üretmek kaça mal oluyor? Hangisi dolandırıcılık? Ne kadar olursa olsun kağıt masrafları hep. Bana ve diğer madencilere ise her Bitcoin başına neredeyse 1.000$ maliye oluşuyor ve buna işin kanıtı deniyor!”

McAfee, madencilerin Bitcoin için çok büyük miktarda süper hesaplama gücü ve ciddi bir elektrik harcadığını yani yatırım yaptığını ve tüm bu yatırımın bir “değer” yaratmasının da doğal olduğunu ekledi.

McAfee: “Bitcoin’in kullanımı oldukça hızlı bir şekilde artıyor ve bu nedenle değerinin de artması oldukça doğal. Tabi ki tüm teknolojiler gibi hızlı yükselişler ve düşüşler olacaktır, tıpkı tüm yeni teknolojilerde olduğu gibi fakat aynı zamanda kesinlikle bir dolandırıcılık değildir.”

John McAfee’nin ünlü Bitcoin destekçilerinden biri olduğu zaten bilinen bir gerçek. Yaz başında Twitter’da çok açık bir iddiada bulunarak 3 yıl içerisinde Bitcoin’in değerinin 500.000$’ı bulacağını iddia etmişti.

https://webrazzi.com/2017/09/16/john-mcafee-bitcoine-dolandiricik-diyen-jpmorgan-ceosu-jamie-dimona-meydan-okudu/
9  Local / Pazar Alanı / Satılık 0.85 btc on: July 14, 2017, 10:40:28 AM
0.85 btc 7150 liraya satılıktır
10  Local / Pazar Alanı / Satılık 0.04551371 btc on: June 20, 2017, 01:07:03 PM
Satılık 0.04551371 btc sadece havale ile ziraatten ödeme kabul edilir
Pages: [1]
Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!