Bitcoin Forum
February 26, 2024, 04:49:55 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
  Home Help Search Login Register More  
  Show Posts
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 »
1  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / Re: [ANN] Polkalokr Türkiye Duyuru Kanalı on: December 22, 2021, 02:49:07 PM


Polkalokr, NftyPlay ile İşbirliği Yapıyor

Beyaz etiketleme Polkalokr'ın köprüleme çözümü.

Kullanıcıların sorunsuz bir şekilde görseller, kısa videolar ve NFT'ler oluşturmasını ve aynı zamanda oynayarak kazanılan oyunlar aracılığıyla ödüller kazanmasını sağlayan bir sosyal NFT platformu olan NftyPlay (önceki adıyla PolkaPlay) ile ortaklığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. NftyPlay, kullanıcıların yeteneklerinden para kazanmalarına izin verdiği için benzersiz bir NFT pazarıdır. Kullanıcılar, platformunu kullanarak dünya çapında dijital içeriği kolayca basabilir, belirtebilir ve paylaşabilir.
Bridgr DeFi'yi Genişletiyor
NftyPlay, Polkalokr'ın Hizmet Olarak Merkezi Olmayan Köprüsü (DBaaS), Bridgr olarak beyaz etiketli olacaktır . Bu, kullanıcıların NftyPlay'in web sitesinde kullanımı kolay bir arayüz aracılığıyla tokenları birden çok zincir arasında sorunsuz bir şekilde aktarmalarını sağlayacaktır. NftyPlay ayrıca ekosistemini daha iyi kolaylaştırmak için Polkalokr teknolojisinin diğer yönlerini de keşfedecek, örneğin hakediş programlarını yönetmek için Lokr'ı kullanmak gibi.

$LKR token sahiplerine gelecekteki eşantiyonlar veya airdroplar için Polkalokr temalı NFT'leri basmak için NftyPlay'in platformunu kullanmayı araştıracağız. Yarışmalarımızdan birinde büyük kazanma şansını kaçırmamak için sosyal ağlarımızı kontrol ettiğinizden emin olun.

NftyPlay hakkında

NftyPlay, sosyal bir NFT ve oyun platformudur. İçerikten NFT'lere kadar NftyPlay, NFT'leri oluşturmanın, satmanın ve toplamanın en kolay yolunu sunar. Platform kullanıcılarının, oyna-kazan oyunları aracılığıyla ödüller kazanırken sorunsuz bir şekilde görüntüler, kısa videolar ve NFT'ler oluşturmasını sağlar. Beğendiğiniz içeriği satın alın ve toplayın veya NFT olarak yayınlayın ve NftyPlay'de satış yapın.
2  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / Re: [ANN] Polkalokr Türkiye Duyuru Kanalı on: December 16, 2021, 09:51:30 PM


Polkalokr ile Corestarter İşbirliği Yapıyor

Kullanıcıların önceden denetlenmiş akıllı sözleşmeleri yeni bastıktan sonra farklı zincirler arasında yükselmelerini sağlamak.
Zincirler arası bağış toplama, merkezi olmayan bir fırlatma rampası olan Corestarter ile ortaklığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Corestarter, Solana'nın birlikte çalışabilirliğini ve Ethereum ile Binance, Matic, Polkadot ve Cardano gibi diğer blok zincirlerinin likiditesini sağlayan ilk platformdur. Binlerce erken aşamadaki yatırımcı tarafından güvenilen Corestarter, en yüksek proje kalitesini belirlemek için kod kalitesi, tokenomik, şirket KYC ve piyasa değeri gibi temel kontrollerde yardımcı olur. CoreStarter'ın uzman ekibi, projelerin gerçekliğini manuel olarak doğrulamak için titiz seçim kriterlerini takip eder.
Corestarter ile işbirliğimiz kullanmış projeleri sağlayacak Mintr sorunsuz para toplama yürütmek için Corestarter geçiş için. Bu, kullanıcıların özelleştirilebilir, önceden denetlenmiş token basımı çözümümüzü kullanarak tokenları basabilecekleri ve ardından birkaç tıklamayla farklı zincirlerde birden fazla artırma gerçekleştirebilecekleri anlamına geliyor. Daha kolay olamazdı!
Corestarter ayrıca , yerel CSTR belirteçlerini çok zincirli hale getirmeye yardımcı olmak için Hizmet Olarak Merkezi Olmayan Köprümüz (DBaaS) Bridgr'den yararlanacak ve kullanıcıların CSTR belirteçlerini desteklenen zincirler arasında kolayca köprüleyebilmelerini sağlayacaktır.
3  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / Re: [ANN] Polkalokr Türkiye Duyuru Kanalı on: December 10, 2021, 12:06:58 PM


Polkalokr, Raze Network ile İşbirliği Yapıyor

Kullanıcılar için anonimlik sağlamak için Swapr'a gizlilik katmanları ekleme.

Raze Network ile ortaklığımızı duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Raze Network, tüm DeFI ve Web3 ekosistemi için zincirler arası bir gizlilik protokolüdür. Bu ortaklık sayesinde Polkalokr'ın tekliflerine ek gizlilik katmanları uygulayacağız ve Swapr'ı kullanırken kullanıcıların anonim kalmasına izin vereceğiz.

Raze Network'ün ezber bozan gizlilik çözümü, ElGamal şifreleme algoritması ve Shrubs Merkle algoritması gibi mevcut yapılara dayanır. Örneğin, çoğu gizlilik çözümü doğrulama sürecini uzatma eğilimindedir; Raze Network, Shrubs Merkle algoritmasını kullanarak bu prosedürü hızlandırmayı ve kullanıcılara zaman kazandırmayı hedefliyor. Bu özellikler, sıfır aracının dahil olduğu blok zincirinde gizliliğe yönelik gerçekten anonim bir çözümle sonuçlanır.

Polkalokr'da, Swapr'daki hizmetleri anonim tutmak için bu teknolojiyi kullanmak isteyeceğiz. Bu tür işbirlikleri blok zincirinin merkezi olmayan yapısını korumaya yardımcı olduğu ve Swapr platformu üzerinden alım satım yaparken anonimliğini korumak isteyen kullanıcıların endişelerini güçlü bir şekilde azalttığı için bundan heyecan duyuyoruz.
Raze Network, kullanıcılarının kendi köprüsüne erişmesine izin vermek için Bridgr'ı kullanacak. Kullanıcıların tokenlerini şu anda desteklediğimiz üç zincire (Binance Smart Chain, Ethereum ve Polygon) gönderebilmeleri için Bridgr çözümünü beyaz olarak etiketleyecek.
4  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / Re: [ANN] Fetch.ai (FET) Türkiye Duyuru Kanalı on: November 13, 2021, 11:50:25 AM

@Fetch_ai $FET 'in artık @Gemini üzerinde mevduat ve saklama için desteklendiğini duyurmaktan gurur duyuyoruz!

Buradan listeleme hakkında daha fazla bilgi edinin:

https://gemini.com/blog/gemini-now-supports-shiba-inu-in-addition-to-new-defi-metaverse

5  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / Re: [ANN] Polkalokr Türkiye Duyuru Kanalı on: November 12, 2021, 09:34:34 AM


Polkalokr, SupraOracles ile İşbirliği Yapıyor

SupraOracles'ın güçlü çapraz zincir kehaneti için Polkalokr'ın akıllı sözleşmelerinin kullanımını keşfetmek.
SupraOracles ile ortaklığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. SupraOracles , işletmelerin gerçek dünya verilerini genel ve özel zincirlere bağlamasına olanak tanıyan, birlikte çalışabilir akıllı sözleşmelerin otomatikleştirilmesini, basitleştirilmesini ve finansal piyasaların geleceğini güvence altına almasını sağlayan güçlü bir zincirler arası kahindir . Dünyanın önde gelen kurumlarından ve blockchain projelerinden güvenilir gaziler tarafından inşa edilen SupraOracles, Oracle katmanını güvence altına alarak kayma, dijital varlıkların adil piyasa değeri ve oracle manipülasyonuna çözümler getirmeyi amaçlıyor. Proje, fikir birliği mekanizmaları mimarisi, rastgelelik araştırması, gerçek zamanlı veri hizmetleri, yatırım bankacılığı, dijital menkul kıymetler, geleneksel borsalar, büyük veri, doktora akademisi, büyük 4 danışmanlığı, blok zinciri/DLT ve DeFi.

SupraOracles ve Polkalokr Birlikteliği

SupraOracles, Polkalokr'a hızlı, güvenilir ve güvenli veri beslemeleri sağlayacaktır. Veri akışları yalnızca fiyat akışlarıyla sınırlı değildir ve Polkalokr'ın çeşitli veri seçenekleri arasından seçim yapmasına olanak tanır. Polkalokr ekosistemi daha fazla uygulamayı içerecek şekilde genişledikçe ve bu projeler geliştikçe, SupraOracles, bu ortaklığın DeFi endüstrisinde ilerlemelere öncülük etmesini sağlamak için Polkalokr ile birlikte yenilik yapmaya hazır.
SupraOracles, sistemlerini düzene sokmak ve verimliliği artırmak için Lokr'ın token dağıtım teknolojisini kullanmayı araştıracak - sorunsuz akıllı sözleşmelerimiz, tokeların zamana veya olaya dayalı koşullara göre dağıtılmasını sağlar. SupraOracles ayrıca, kilitli token arzının OTC anlaşmalarını etkilemeden kolaylaştırmak için Swapr'ı kullanmayı da araştıracak - platform ve projeye uzun vadeli yatırım yapmak isteyen herkes için bir kazan-kazan.

“Çeşitli farklı kullanım durumları için Oracle çözümlerimizi ve veri akışlarımızı kullanmayı dört gözle bekliyoruz. Bu ortaklık konusunda bu kadar heyecanlanmamızın birçok nedeninden biri de ekibimiz ve Polkalokr's arasındaki sinerjidir. Bu gelecek vaat eden proje ve onların muhteşem ekibiyle uzun vadeli bir ortaklık kurmaktan heyecan duyuyoruz!” — Joshua D. Tobkin, SupraOracles CEO'su ve Kurucu Ortağı

“SupraOracles, veri akışlarıyla bağlılık, yenilik ve güvenilirlik gösterdi. Diğer en kaliteli oracle ortaklarından oluşan listemizle birlikte, SupraOracles'ın kalibresinde bir sağlayıcıyla ortak olmaktan heyecan duyuyoruz.” — Imran Ashfaq, Polkalokr CEO'su ve Kurucu Ortağı
6  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / Re: [ANN] Polkalokr Türkiye Duyuru Kanalı on: November 09, 2021, 01:05:47 PM


Tokenomics Güncellemesi

Polkastarter Nisan'daki halka açık satışımızdan önce, SL2 Capital, Morningstar Ventures, NGC, GBIC, LD Capital, Moonrock, AU21, Twin Apex, Pluto Digital Assets, Rarestone Laboratuvarları ve Cryptomeria Capital.
Ön satış tokenları, haftada ortalama yaklaşık 450.000 LKR oranında dağıtıldı. 5 Kasım Cuma gününden itibaren tüm özel satış tokenlarının tamamen kazanıldığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Danışmanlarımıza tahsis edilen tokenlerin küçük bir yüzdesi dışında, gelecekteki tüm token kilit açma işlemleri proje kontrollü olacaktır.

LKR'nin mevcut dolaşımdaki arzı 27, 261, 291 LKR'dir. Açıklığa kavuşturmak gerekirse, bu piyasada dolaşan token sayısıdır, yani yatırımcılarımızın, topluluğumuzun ve likidite havuzlarımızın elinde. Polkalokr en piyasa değeri ve dolaşımdaki kaynağı güncel bilgiler en yukarı için, Coingecko kontrol edebilirsiniz.


Daha fazla bilgi için : https://medium.com/polkalokr/tokenomics-update-c685ffae9a35
7  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / Re: [ANN] Fetch.ai (FET) Türkiye Duyuru Kanalı on: November 04, 2021, 10:45:17 AM


Fetch.ai, Tahmin Piyasası Tüccarlarını Çekmek İçin Polars ile Ortaklar

Ana ağ ağının lansmanı yaklaştıkça Polars, biraz heyecan yaratmak için 300 bin doların üzerinde ödül havuzu ve NFT ödülleriyle Büyük Ticaret Yarışması düzenliyor.

Fetch.ai, Büyük Ticaret Yarışması'nın sponsoru. FET jetonlarında 25 bin $ + ödül havuzuna katkı. Kullanıcılar, alınan jetonları Fetch ekosisteminde kullanabilir veya kendi takdirlerine göre elden çıkarabilir.
Yarışma iki platformda gerçekleşecek - Twitter ve Polar'ın Binance Smart Chain üzerindeki test ağı.

Siyah Beyaz Tweetler
Polar'ın ana Twitter hesabı tarafından Fetch.ai tarafından oluşturulan içerikle birlikte iki tweet yayınlanacak - biri Beyaz Takımı, diğeri Siyah Takımı temsil edecek. Polars'ın testnet platformunda kullanıcılar, Beyaz veya Siyah takımdaki BUSD testine bahis yaparak hangi tweet'in daha fazla beğeni ve yeniden paylaşım alacağı hakkında bir tahminde bulunabilecekler. İki tweetten hangisi 2 saat içinde en çok beğeni ve retweet alırsa o kazanacak.

Daha fazla bilgi için :
https://fetch.ai/fetch-ai-partners-with-polars-to-attract-prediction-market-traders/
8  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / Re: [ANN] Polkalokr Türkiye Duyuru Kanalı on: October 29, 2021, 05:41:36 PM


Polkalokr Hacken ile Ortak

Hacken ile yeni bir stratejik ortaklığı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.
Hacken , blockchain dünyasını ve kripto dünyasında kullanıcıları ve yatırımcıları korumak için çözümler geliştiren şirketlerin ekosistemini temsil eden projelerin saygın bir güvenlik denetçisidir. Ayrıca Hacken, projelerin siber güvenliği iyileştirmesine yardımcı olmak için olumlu bir bilgisayar korsanlığı kültürünü teşvik eden beyaz şapkalı bilgisayar korsanlarından oluşan bir topluluktur.
Polkalokr'da, token akıllı sözleşmelerimizi denetlemekten Bridgr sızma testlerine kadar, denetime başvurmak ve kod temellerimizi gözden geçirmek için Hacken ile iletişime geçtik. Hackenproof platformunda bir program çalıştırarak Hacken'in hata ödül girişiminden de faydalandık.

Bu ortaklık aracılığıyla halihazırda deneyimlediğimiz son derece olumlu etkileşimler nedeniyle, ilişkimizi bir adım daha ileri götürmeye karar verdik: Hacken şimdi en son girişimimiz Mintr'de bizimle birlikte çalışıyor.

Bu işbirliği, token oluşturma sürecini her zamankinden daha basit hale getirecek. Projelerin artık belirteç sözleşmelerini oluşturmak için güvendikleri geliştiricileri bulma ve ardından bir güvenlik denetimi için günler, bazen haftalar bekleme ve ardından belirteç sözleşmesini dağıtma sıkıntısı çekmesi gerekmiyor. Tüm bunlar, genellikle ikisinin de mevcut olmadığı bir zaman olan bir projenin yaşam döngüsünün ilk aşamalarında zaman ve paraya mal olur.
Mintr, kullanıcıların/projelerin belirteçlerinin özelliklerini tanımlamasına ve önceden denetlenmiş, çok zincirli belirteç sözleşmelerini dakikalar içinde dağıtmasına olanak tanır. Gerekirse projeler, tokenleri için Hacken'ın sitesinde (hacken.io/audits) yayınlanacak olan kişiselleştirilmiş bir denetim raporu talep edebilir. Projeler daha sonra, simgeye güvenmelerini sağlamak için bağlantıyı topluluklarıyla paylaşabilir.
Polkalokr, kriptoda güveni, şeffaflığı ve basitliği geliştirmek için çalışıyor ve Mintr tam olarak bunu yapıyor. Mintr kullanarak projeler, kodlama gerektirmeden denetlenmiş çok zincirli tokenları dakikalar içinde başlatabilir!

Daha fazla bilgi için : https://medium.com/polkalokr/polkalokr-partners-with-hacken-29af3a0721c3

9  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / Re: [ANN] Fetch.ai (FET) Türkiye Duyuru Kanalı on: October 27, 2021, 12:24:23 PM

Fetch.ai için bir topluluk rozeti olarak * fet'i yayınlıyoruz!

Fetch.ai, kripto ekonomisine yapay zeka sağlıyor. Yapay zeka tarafından desteklenen Otonom Ekonomik Ajanlar, tek bir kullanıcının ihtiyaçlarına hizmet edebilen veya zincir üstü oracle'lar için milyonlarca veri noktası toplayabilen merkezi olmayan finansa otomasyon sağlar. Bu aracı tabanlı sistemler, mevcut 2. katman çözümlerinden daha fazla esneklik, hız ve kripto-ekonomik güvenlik sağlar ve merkezi olmayan finansın geleceğini temsil eder. Fetch.ai teknoloji kripto varlık yönetimi güvenliğini ve rahatlığını artırmak için merkezi olmayan ve gözetim dışı protokolleri kullanarak kullanıcının Defi konumlarını korumak kişiselleştirilmiş ajanların oluşturulmasını sağlar.
Fetch.ai ağ Cosmos-SDK dayalı bir zincirarası protokoldür ve gelişmiş şifreleme ve makine öğrenme mantık zincirine uygulanacak izin vermek için yüksek performanslı wasm tabanlı akıllı sözleşme dili (Cosmwasm) kullanır. Bu aynı zamanda Fetch.ai ağının Ethereum için bir katman-2 ağı ve blok zinciri dünyasının geri kalanına zincirler arası bir köprü olarak hizmet etmesine izin verir .

FET belirteci ve Fetch ekosistem projeleri tarafından desteklenen kullanım örnekleri:
1. Getir ağı
2. Aracı tabanlı Otomatik DeFi Varlık Yönetimi
3. AI tarafından oluşturulan NFT'ler
4. Mobilite

Endüstri Ortaklıkları:
1. Catena-X, yeni nesil üretim
2. FESTO, aracı bazlı tedarik zinciri.
3. Bosch, merkezi olmayan kestirimci bakım

Starname, Cosmos'un her projenin kendine düşen görevi yerine getirirken birbirini desteklediği ve hep birlikte anlam kazandığı proje entegrasyonuna inanıyor!

Daha fazla bilgi için
: https://medium.com/iov-internet-of-values/fet-starname-community-badges-c1360a02b5fe
10  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / Re: [ANN] Polkalokr Türkiye Duyuru Kanalı on: October 07, 2021, 09:13:57 AM


Polkalokr, Rage.Fan ile ortak oldu

Rage.Fan'ın stake çözümleri için Polkalokr'ın token kilitleme ve dağıtım protokollerini keşfetmek
Polkalokr, kullanıcılara stake etme ve kazanma fırsatı sunan blockchain destekli bir NFT staking platformu olan Rage.Fan ile ortaklığını duyurmaktan heyecan duyuyor. Bu işbirliği sayesinde Rage.Fan, Polkalokr'ın çok yönlü çok zincirli token kilitleme ve dağıtım mekaniklerinin yanı sıra Polkalokr'ın platformu için sunduğu diğer tekliflerin kullanımını keşfedecek. Onların staking çözümlerini kullanmayı araştıracağız.


Oyunlaştırılmış Staking için Token Kilidi ve Emanet

Rage.Fan, "Staking'i Oyunlaştıran" bir çözüm sunar ve token sahiplerinin futbol ve basketboldan F1 ve eSports'a kadar dünya genelinde gerçekleşen büyük spor etkinliklerinde NFT'leri stake etmelerini ve kazanmalarını sağlar. Polygon, BSC ve Ethereum'da mevcut olan kalıcı bir stake çiftliği ile, kullanıcılar bahiste kalmaya ve favori oyuncularının veya takımlarının NFT'lerini basmak için kullanılabilecek puanlar kazanmaya teşvik edilir. Bu oyuncular veya takımlar kazandığında, basılan NFT'ler ödül olarak bir turnuvanın sonunda veya ayın sonunda toplanabilecek tokenlar üretir. Polkalokr'ın DeFi alanına güven getirmeye devam eden taahhüdünün bir parçası olarak bu staking çözümlerini keşfetmekten heyecan duyuyoruz.
Polkalokr'ın kapsamlı çok zincirli tabanlı token kilitleme ve takas protokolleri tamamen özelleştirilebilir ve gereksiz proxy'leri güven gerektirmeyen, merkezi olmayan değişim sürecinden ortadan kaldırarak kullanıcıları güçlendirmek için tasarlanmıştır. Rage.Fan, her iki projeye de karşılıklı olarak fayda sağlayan esnek çok zincirli token kilitleme ve dağıtım çözümlerimizin platformlarına uygulanmasını keşfedecek.

Euros NFT'lerine sponsor olmak

Polkalokr, EURO 2020 yarı finalleri ve 6, 7, 11 Temmuz 2021'de Wembley Stadyumu'nda oynanan final maçları sırasında sınırlı sayıda NFT darphanelerine sponsor olan birkaç projeden biriydi. Hevesli futbol izleyicileri olarak, bunların yayınlanmasına sponsor olmaktan heyecan duyduk. NFT'ler. Aşağıda NFT'lerden birine bir örnek verilmiştir.

11  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / Re: [ANN] Polkalokr Türkiye Duyuru Kanalı on: September 28, 2021, 03:15:05 PM


Polkalokr, IOEN ile ortak oldu

En son ortağımızı ve onların DeFi'yi daha yeşil bir yer haline getirme mücadelesini tanıtmaktan gurur duyuyoruz.
Enerji Ağının İnterneti (IOEN) teknolojisi, herhangi bir yerde evlerin, ağdaki cihazların davranışlarını yerel şebeke ihtiyaçlarına ve ekonomik teşviklere dayalı olarak bireylerin ihtiyaçlarına göre ayarladığı akıllı bir kooperatif elektrik sistemi olarak çalışmasını sağlar. IOEN'in belirteç modeli, sıfırdan cihazdan cihaza inşa ederek küresel olarak temiz enerji mini şebekelerinin yeteneklerini ortaya çıkarıyor.

IOEN'in misyonu, herkesi basit ve adil bir şekilde belirtilmiş enerjiye getirmektir. IOEN teknolojisi, mikro işlemlere bir yaklaşım ve karşılıklı bir kredi sistemi kullanarak yeni temiz enerji ekonomileri sağlar. Bu sistem, enerji tüketen, üreten veya depolayan cihazlar arasında güven sağlar. Holochain üzerine kurulu, Enerji Ağının İnterneti iki para birimi katmanı üzerine inşa edilmiştir: Yeni minigrid ekonomilerinin kilidini açmak için bir bahis varlığı olarak kullanılan IOEN'in kendisi ("iyon" olarak telaffuz edilir) ve benzersiz bir dizi Enerji Para Birimi İnterneti kredi sistemi. her topluluk, her mini şebekede enerji ile işlem yapıyor.

Gücü kullanıcılarımızın ellerine geri vermeye çalışarak Polkalokr topluluğunu güçlendiriyoruz. Aşağıdan yukarıya bir yaklaşımı takip eden IOEN'in protokolü, herhangi bir şebeke kullanıcısının ekosistemine girmesi ve kaynaklarından para kazanması için bir yol oluşturur. Bunun gibi stratejiler, DeFi alanını düşünceli ve anlamlı yollarla genişletir.

IOEN'in temiz ve yenilenebilir enerji dağıtımına çabalarken yazılım tanımlı şebekelerin ölçeklenebilirliğini kolaylaştırmak için protokoller oluşturmaya odaklanması ilham verici. Bu nedenle, teknolojimizi IOEN'in miniDAO'larına entegre etmek ve temiz enerjiyle ilişkili faizsiz likidite havuzları açmak için birlikte çalışıyoruz.
12  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / Re: [ANN] Fetch.ai (FET) Türkiye Duyuru Kanalı on: September 28, 2021, 03:11:01 PM

İş Birliği Hakkında;

Algbra, gelişmiş işlem çözümlerini etkinleştirmek için Fetch.ai ile işbirliği yaparak, finansal sisteme şeffaflık ve netlik getirirken müşteri fonlarının her zaman etik bir şekilde ele alınmasını sağlayabilecektir. Bu ortaklık sayesinde Fetch.ai ve Algbra, perakende tüketicilerin ve KOBİ'lerin işlemlerini daha gelişmiş bir şekilde anlamalarını sağlamak, işletmelerin başarılı olmasına yardımcı olmak ve tüketicilere yetenekler sağlamak için DeFi ve bankacılık/fintech sektörüne yapay zeka ve makine öğrenimi uygulayacak. paralarını ve işlemlerinin etkisini yönetmek için. Fetch.ai'nin yapay zeka çözümleri, daha küçük oyunculara, makine öğrenimi yoluyla günlük tüketicinin yararına çevrilmiş daha büyük veri kümelerine erişim sağlayarak daha kişiselleştirilmiş bir kullanıcı deneyimine yol açacak,

Algbra Hakkında;

Merkezi Londra'da bulunan, en son teknolojiden yararlanan, birinci kademe ortaklarla çalışan ve Birleşik Krallık düzenleyici çerçevesinde faaliyet gösteren yeni nesil bir fintech platformudur. Algbra platformu, şeffaflık, adalet, sürdürülebilirlik ve faize dayalı olmayan finans gibi şu ilkelerin temelinde yer alan ürün ve hizmetler sunarak, etik düşünen tüketicilerin günlük finansman ihtiyaçlarına uyan, değerlere dayalı bir ekosistem oluşturmak için inşa edilmiştir. Tabandan topluluk anlayışını küresel uzmanlıkla birleştiren Algbra, gözden kaçan Birleşik Krallık topluluklarının finansal refahını artırmak ve küresel sosyal hareketliliği kolaylaştırmak için ürünler ve hizmetler sağlayacaktır.


13  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / Re: [ANN] Fetch.ai (FET) Türkiye Duyuru Kanalı on: September 17, 2021, 06:23:18 PM
Genee ile bir işbirliğini duyurmaktan gurur duyuyoruz!

Birlikte, telefonunuzda gizlilik odaklı bir AI kişisel asistan için bir vizyon hayata geçiriyoruz.

 Fetch.ai'nin teknolojisini kullanan Genee'nin amacı, tıpkı gerçek hayattaki bir kişisel asistan gibi, hayatınızın birçok alanında size yardımcı olmaya hazır güvenilir bir asistan başlatmaktır.
 
Genee hakkında daha fazla bilgi edinin :  https://geneelabs.com/home

 Lansman sırasında Genee, aşağıdakilere dayalı olarak yemek yiyebileceğiniz yerler bulmanıza yardımcı olacaktır:

 ✅ Diyet tercihleriniz
 ✅ Bulunduğunuz yer
 ✅ İlgili teklifler
 ✅ Güvenilir incelemeler

 Tüm bunlar, fetch.ai'nin AEA'larını ve arama ve keşif özelliklerini kullanarak özel verilerinizden ödün vermeden!
14  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: $POLKADEX #PDEX // 10X Potansiyel on: September 17, 2021, 07:04:27 AM
POLKADEX Neler yaptı ? Neler olacak ?

Polkadex burada incelediğimizden süreçten bu zamana kadar güzel yol kat ettiPolkadex Mainnet Launch 101


Testnet güncellemesi: Tokenomics Entegrasyonu

Kullanıma sunma programı

Beta testi
Polkadex x Bruno NFT

7 adet Polkadex x Bruno Banana NFT maymunu verildi. 4 tanesi çekiliş usulü ve 3 özel, nadir NFT açık artırmaya çıkarıldı.

Bruno NFT Detaylar
Bizi Neler Bekliyor ?15  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / Re: [ANN] Polkalokr Türkiye Duyuru Kanalı on: September 10, 2021, 02:25:26 PM


Polkalokr, Polinate ile ortak oldu

İçerik oluşturucuları sorunsuz bir kullanıcı deneyimi ile kolaylaştıran izinsiz bir kitle fonlaması platformu olan en yeni ortağımız Polinate'i duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Son birkaç gün içinde Polinate, yeni olanaklar getirmek ve deneyimi ana akıma dönüştürmek için Polygon, ArtWallet ve Terra Virtua ile ortaklıklarını duyurdu.

Şeffaflık

Polinate, $POLI tokenlarını belirlemeye karar verdikleri yetkilendirme programına göre kilitlemek ve dağıtmak için Lokr'ın teknolojisinden yararlanacak. Bu, kullanıcılarının Polinate ekosistemine olan güvenini artıracaktır çünkü bu onların tokenomikleri, hak kazanma çizelgelerini ve tokenların dağıtımını görmelerini sağlayacaktır.
16  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / Re: [ANN] Fetch.ai (FET) Türkiye Duyuru Kanalı on: September 04, 2021, 06:57:02 PM

Fetch.ai Temsilcileri ile Mobilitenin Geleceğini Yaşayın - Yarının Akıllı Otopark Çözümü

IAA, sayısız mobilite ürünleri ve hizmetleri sunan, dünyanın en büyük mobilite fuarı/konferansı olarak tanınmaktadır. 7-12 Eylül tarihleri ​​arasında Münih'te düzenlenecek bu yılki konferans, Fetch.ai temsilcilerinin gelecekteki mobilite sektörü üzerindeki önemli etkisini bizzat gösteren ilk konferans olacak.

IAA konferansı, büyük otomotiv işletmelerinden katılımcıların Fetch.ai'nin Otonom Ekonomik Ajanları hakkında ayrıntılı bilgi edinmeleri ve üç elektrikli araba içeren bir test sürüşü aracılığıyla Fetch.ai ajan teknolojisinin pratik bir gösterimini deneyimlemeleri için ilk fırsat olacak! Fetch.ai ve ortakları — Bosch, Datarella ve Ocean Protocol, Deep Parking ile ilgili teknolojiyi gösteren heyecan verici işbirliklerini sergileyecek.

Deep Parking, daha önce kullanılmayan otomobil sürücüleri için park yerleri bulan yapay zeka ve blok zincir teknolojisi üzerine inşa edilmiş bir uygulamadır.

Daha fazla bilgi edinmek için : https://fetch.ai/experience-the-future-of-mobility/
17  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / Re: [ANN] Polkalokr Türkiye Duyuru Kanalı on: August 28, 2021, 12:47:01 PM


Polkalokr, bRing.Finance ile ortaklık yapıyor

bRing.Finance ile son ortaklığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. bRing.Finance, tek bir madeni paranın stake edilmesi yoluyla birden fazla tokenin yetiştirilmesini sağlayan merkezi olmayan, zincirler arası bir platformdur. Bu, kullanıcıların havuz belirtecine bağlı her varlıktan getiri elde edebileceği ve örneğin aynı havuza bağlı diğer projelerin belirteçleri aracılığıyla ödüller üretebileceği anlamına gelir. Her bireysel sahip, zaten aşina oldukları tokenleri stake etme seçeneğine sahiptir.

Teşvikli stake modeli

Polkalokr, topluluğumuz için bRing.Finance'ın stake modelinin kullanımını keşfedecek ve $LKR için stake seçeneklerini artıracak. Bu model, kullanıcıları uzun süreli stake etme sürelerine katılarak uzun vadede kalmaya teşvik edecektir.
bRing.Finance, sistemlerini düzene sokmak ve tokenların zamana veya olaya dayalı koşullarda dağıtılmasını sağlamak için sorunsuz akıllı sözleşmelerimizi kullanarak verimliliği artırmak için Lokr'ın token dağıtım teknolojisini kullanmayı araştıracak. bRing.Finance ayrıca, kilitli token arzının OTC anlaşmalarını etkilemeden kolaylaştırmak için Swapr'ı kullanmayı da araştıracak - proje ve projeye uzun vadeli yatırım yapmak isteyen herkes için bir kazan-kazan.


bRing.Finance hakkında

bRing.Finance, tek bir madeni paranın stake edilmesi yoluyla birden fazla token çiftçiliğine olanak tanıyan merkezi olmayan bir çapraz zincir platformudur. Çok yönlü ve benzersiz bir dizi projeyi bir havuzda bir araya getiren bRing.Finance, tek bir belirteç yardımıyla kümülatif tarımı kolaylaştırır ve böylece kullanıcıların elde edebileceği potansiyel geliri artırır.
18  Local / Alternatif Kripto-Paralar / ALCHEMY pay // Binance borsası gelirse 100x potansiyeli var mı ? on: August 27, 2021, 09:52:57 AMALCHEMY PAY
Alchemy Pay merkezi olmayan bir ödeme aracı olarak karşımıza çıkmaktadır. Hem kripto ödemelerinde hem de diğer tüm ödemelerde kullanılabileceğini iddia etmektedir. Türkiye de dahil olmak üzere 65 ülkede 300 farklı şirketle iş yaptıklarını ve çalışacaklarını duyurmaktadırlar. Ayrıca 3,000 den fazla çevrimdışı işletme tarafından kullanıldığı da belirtilmiştir.

Alchemy Pay Kendisini daha çok Asya’da yaygın olarak kullanılan para birimleri ile birlikte kripto parayı da kullanabileceği bir yapı olarak tanıtmaktadırlar. DeFİ entegrasyonu ile merkezi olan ve olmayan sistemler arasında bir köprü kurmayı hedeflemektedirler.

Uygulama , Post , Ağ ve Kart üzerinden hem güncel para birimleri hem de kripto para birimleri ile ödeme alabilmektedir.

19  Local / Alternatif Kripto-Paralar / $POLKADEX #PDEX // 10X Potansiyel on: August 17, 2021, 07:42:59 PM
Polkadex Tanıtım


🌟Web3 ve DeFi için ticaret motoru Polkadex, Substrate üzerine kurulu DeFi ekosistemi için tamamen merkezi olmayan eşler arası sipariş defteri tabanlı bir kripto para birimi değişimidir.

Genel bakış;🕵🏼

 ✅Polkadex Orderbook
 ✅Polkadex IDO Platform
 ✅Polkadex Fungible Assets
 ✅Polkadex NFTs

Polkadex Nedir ?

🌟Optimum ticaret ortamının kripto endüstrisinin büyümesi için çok önemli olduğuna inanıyoruz. Acemi, profesyonel, perakende veya kurumsal bir tüccar olsanız da kripto para ticareti güvenli ve keyifli bir deneyim olmalıdır.

🌟Polkadex'in arkasındaki ana fikir, merkezi ve merkezi olmayan borsaların faydalarını tek bir son teknolojide birleştirecek bir platform oluşturmaktı. Polkadex, herhangi bir kripto tüccarına hitap eder. Kullanıcılarımız, ticaret deneyiminin herhangi bir bölümünden ödün vermek zorunda kalmayacak.

🌟Polkadex'in amacı, eşler arası güvene dayalı olmayan bir ortamda token alışverişi için tamamen merkezi olmayan bir platform oluşturmak ve ek olarak yüksek likidite, ışık hızında işlem hızı ve yüksek frekanslı ticaret ve ticaret botları gibi gelişmiş ticaret özellikleri sağlamaktır. Polkadex, orijinal fikri geliştirmek için projenin ilk aşamasında bir Web3 Grant tarafından önyüklendi ve DeFi Alliance üyesi olarak kabul edildi.

🌟Polkadex'te, dünyanın her yerindeki insanları finansal olarak özgür kılmak için DeFi'nin gücüne inanıyoruz. Bu nedenle, platformumuzu kriptoya yeni başlayanlar için çok erişilebilir ve kullanımı kolay hale getirmeye büyük önem veriyoruz. UX'e odaklanarak ve fiat desteği de dahil olmak üzere farklı likidite kaynaklarına birlikte çalışabilir köprüler oluşturarak giriş engellerini azaltıyoruz. Polkadex, kripto varlıkları satın almak, depolamak ve takas etmek için en uygun platform olmayı hedefliyor.

🌟Polkadex Orderbook, ek işlevlerle de geliştirilecek olan temel ürünümüzdür. Polkadex'in sunacağı her bir fonksiyonun detaylarını bu dökümanda okuyabilirsiniz.


Sipariş Defteri
Yol HaritasıStratejik Yatırımcılar

EKİP

20  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / Re: [ANN] Polkalokr Türkiye Duyuru Kanalı on: August 15, 2021, 06:23:51 PM


Polkalokr Likidite Madenciliği

Polkalokr'ın ilk likidite madenciliği kampanyasının başlatıldığını ve nasıl katılılacağını duyurmak
12 Ağustos'tan itibaren, %2600 başlangıç ​​APY ile LKR/ETH ticaret çiftine likidite ekleyen kullanıcıları teşvik ediyoruz.
Polkalokr ekosistemine her düzeyde değer katmak istiyoruz ve LKR sahiplerine ekstra ödüller vermek bu planın büyük bir parçası. Likidite madenciliği programımız, topluluğumuzun merkezi olmayan bir borsada yeterli likiditeye sahip olmasını sağlayacaktır.
Katılımcılar, Uniswap tarafından sağlanan normal %0,3 değişim ücretine hak kazanacaktır. Ayrıca, LP tokenları Uniswap Likidite Havuzunda stake ettikleri için LKR token ödülleri alacakla

Detaylar için;

https://medium.com/polkalokr/polkalokr-launches-liquidity-mining-fe53dd29d850
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 »
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!