Bitcoin Forum
November 15, 2019, 12:51:02 AM *
News: Help collect the most notable posts made over the last 10 years.
 
  Home Help Search Login Register More  
  Show Posts
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 »
361  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: DASH Coin % 20 çıkış yaptı şimdi !! on: August 28, 2018, 10:36:36 AM
Güzel yakalamışsınız hocam dash haberini inşallah devam eder yükselişe şansınız bol olsun, diğerlerine de sirayet ederse müthiş olur.

şansa yakaladık hatta başka coinleride geçtimde işte ağır ağır çıkıyorlar.btc 7000 usd ye dayandı gibi.dash bugünde çıkışta üstte dediğim gibi latin amerika olayı ve uzakdoğudan anlaşılan alım var ondan dash çıkıyor şu anda gene çıkışta inşallah diğer coinleride  tetikler ve bir bakmışsınız önce dana gelmiş ardından  1-2 ay sonra boğa olurmu olur.mesele para girişinde ve venezueladan haber var millet coin alıyor paraları pul oldu asıl sebep o.hatta bizdenden- alım var yerli borsalarda deli gibi alım vardı akşam.bizin parada değer kaybediyor.
362  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: DASH Coin % 20 çıkış yaptı şimdi !! on: August 27, 2018, 10:00:03 PM
Güzel çıkış yapmış.Bitcoinden yavaş yavaş sağlam altcoinlere geçiş olduğunu görüyoruz.Güven geldikçe altlara geçiş hızlanacaktır.Btc yavaş ama istikrarlı yükselirse piyasa yeşillenmeye devam eder.


Allah var  dün kalbime doğdu yalan yok altlardan bazısından çıkıp coinleri değiştirdim ve DASH da aldım. Shocked
Şans bu işte.Çıkması moral olarak iyi inşallah hepsi fırlarda şu zararlardan hep beraber  kurtuluruz şimdi baktım % 24 de dahada çıkacak gibi millet saldırıyor DASh a  Grin Grin .Bakalım ne yapacak alanlar uzakdoğulular sanırım  işlemler şimdi orda öğlen oralardan alan çok sanırım.
363  Local / Alternatif Kripto-Paralar / DASH Coin % 20 çıkış yaptı !!! on: August 27, 2018, 09:45:13 PM
Dash coin bu gece aniden fiyat fırladı.
Ne oluyor derken twiterda dash takip ediyordum birisi tweet atmış onuda dash retweet etmiş.
Habere göre latin amerikada  anlaşma yapmışlar.Kripto paraları sanırım mobil uygulama ile kolay alımı için anlaşma yapmışlar.
Yoksa btc den ayrı bu kadar fark atması imkansız btc fiyata bakıyorum arada uçurum var. Grin btc prim % 0.53
Stokda biraz DASH var bakalım ne yapacak ilerde.

https://twitter.com/Dashpay

twitter link üstte.

364  Local / Pazar Alanı / Re: [Satılık] Metal Euro on: August 27, 2018, 06:07:39 PM
Kapalıçarşı tahtakalede olan dövizciler alıyorlar.
2 sene evvel bayağı elimde bozuk metal envai çeşit vardı orda verdim gitti.
ama fiyat olarak % 10-15-20 gibi eksiğe hangi ülkenin parası olduğuna göre aldılar.
istanbulda isen orda satabilirisin.
365  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: Bitcoin Cash 27 Ağustos fiyat görünümü: BCH için kritik seviye 530 dolar on: August 27, 2018, 09:44:49 AM
Kardeşim en azından haber yerine konu açıyorsun eyvallahda bu konularıda oraya açsan derim.
buraya devamlı morpatlıcan-ebegümeci-yandançarklı-dilberdudağı-vezirparmağı  gibi nicklilerde gelip  konu açarsa bölüm hiç çalışmaz . Grin
haber bölümün de böyle garip nick isimli bir sürü kişi hababam yemeden içmeden  wc ye gitmeden haber konularını da  diğer sitelerden taşıyorlar. Shocked
lütfen oraya ağırlık verin.
366  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: Kutup Ayısı Piyasada dikkatli olmakta fayda var!!! on: August 27, 2018, 09:34:22 AM
Dün piyasa yalnız çok sıkışıkda para girişi market 9,7 milyar civarı oldu borsalarda millet artık zarara satmaktan bıktığı için herkes ne aldı nede sattı izleme modunda idi Tongue böyle oluncada az düşüş oldu para girişi olmadı ve bugün gene uzakdoğudan piyasa hafif çıkış yapmış.

Bazıları felaket tellağı yapıyor  satın kurtulun daha düşecekde alan yokken satanı zikyim olayına dönmüş.dün alanda yokdu yani Grin
zararı % 70-80-90 olan adam satsa ne olur satmasa ne olur.ama böyle gitmez önce dana  sonra boğa gelecek eli kulağında derim eylül sonunda danayı bekliyoruz inşallah.  Grin
367  Local / Servisler / Re: Değiş BTC on: August 27, 2018, 09:27:07 AM
Merhaba arkadaşlar, lütfen Türkiye'de kripto para birimini nakit olarak değiştirebilir misiniz?Eğer öyleyse nerede ?

sanırım arkadaş yabancı kökenli olma ihtimali var?
aşağıdaki 3 borsadan da işlem yapabilrisiniz.

https://www.paribu.com/

https://koineks.com/


https://www.btcturk.com/
368  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: Dav Reziliiği alayımız iflas ettik on: August 23, 2018, 09:42:31 PM
Öncelikle geçmiş olsun.Verdiğin rakamlara bakınca resmen uçurum var.
Buda işte şunu gösteriyor eskisi gibi artık ico olaylarınada girenler bu gibi değişik örneklerle karşılaşınca zarar edince artık kimse girmez kaçar..
kısaca piyasa zaten 3 aşağı 1 yukarı inip çıkıyor  3-4 aydır böyle birde burdan icolardan bu tip  darbe alanlar olursa hepten millet batacak.
tekrar geçmiş olsun.
369  Local / Bitcoin Haberleri / Çiftlik Bank'tan sonra Kaşar Bank olayı patladı !! on: August 23, 2018, 04:29:28 PM
İstanbul Sultangazi ve çevresinden 30 kişi, Çiftlik Bank benzeri bir yöntemle dolandırıldı. 'Kaşar ticareti yapacağız' deyip, kendilerinden para topladıktan sonra ortadan kaybolan bir kişi tarafından binlerce lira dolandırıldıklarını iddia eden mağdurlar " Çiftlik Bank ile dalga geçerken bizim başımıza geldi" ifadelerini kullandı. Savcılık olayla ilgili soruşturma başlattı.

Sultangazi'de 30 kişi, Gaziosmanpaşa Adliyesi'nde cumhuriyet savcılığına başvurup, "Kaşar ticareti yapacağız" diyerek para toplayan Ü.Ö.(28)'nün, kendilerini binlerce lira dolandırdığını iddia etti. Savcılığa verilen ifadelerdeki iddialara göre, özel bir gıda şirketinde çalışan Ü.Ö., “Çalıştığım yerden kaşarı toptan alacağım. Fabrikadan nakit alıp, marketlere vadeli satıp, aradaki parayı paylaşacağız" diyerek tanıdıklarından para topladı.

Para topladığı kişilere bir süre geri ödeme de yapan Ü.Ö., güven sağladıktan sonra çok sayıda kişiden yüklü miktarda para toplayıp ortadan kayboldu.

"ÇİFTLİK BANKLA DALGA GEÇİYORDUK AYNISI BAŞIMIZA GELDİ, BİZ BUNA KAŞAR BANK DİYORUZ"

Kamyon şoförlüğü yapan Mesut Ergün, "Bir arkadaşımın vesilesiyle tanıştım. Baktım arkadaşıma yüklü miktarda bir para verdi. 'Ne parası bu' dedim. 'Kaşar alıp satıyoruz, onun parası. Varsa sen de ver' dedi. Ben buna ilk etapta 13 bin para verdim. Daha sonra tekrardan paralar verdim. Bana geri dönüş yaptı, verdi biraz para. Sonra da duyduk ki bu etrafı dolandırmış.

Bizden gelip para alıyor. Bizden aldığı parayla gidiyor kaşar alıyor. 1 ton 2 ton kaşar alıyor. Bunu götürüyor, 'peynircilere, marketlere veriyorum' diyor. Bize bu şekilde anlattı. Bize bir süre dönüş yaptı, sonra anladık ki; aynı Çiftlik Bank gibi biz de dolandırıldık. Toplamda 100 bin lira dolandırıldım. Diğer mağdurlar da; biri 450 bin lira dolandırılmış, kimine dairesini, kimine arabasını sattırmış, en yakın akrabasını bile dolandırmış.

Bu şekilde dolandırılan benim bildiğim 50-60 kişi var. Zaten tanıdığımız 30 kişi adliyeye gittik. Şikayette bulunduk. Devletten, bir an önce bulunmasını bekliyoruz. Şu an 'Bulgaristan'a kaçtı' diye bir haber geldi. Çiftlik banka dalga geçiyorduk aynısı bizim başımıza geldi. Biz de buna isim koyduk ' Kaşar Bank' diyoruz." dedi. Ü.Ö.'nün yerel bir haber sitesi için çekilen çiğ köfte reklamında oynadığı ortaya çıktı. Savcılık olayla ilgili soruşturma başlattı.
Kaynak

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/1062930/Ciftlik_Bank_tan_sonra_Kasar_Bank_.html

...
370  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: Bitcoin’de Gözler SEC’in 23-Ağustos ETF Kararına Çevrildi on: August 23, 2018, 08:25:09 AM
SEC KARARI REDDEDİLMİŞ. VE BITCON FİYATLARIDA ZATEN DÜŞÜYORDU PEK ETKİLENMEDİ. 2 GÜN ÇIKIYOR 1 GÜN DÜŞÜYOR 3 AYDIR SİLKELEME MODUNDA.
371  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Bitcoin’de Gözler SEC’in 23-Ağustos ETF Kararına Çevrildi on: August 22, 2018, 01:21:21 PM
Not: SEC KARARI REDDEDİLMİŞ. VE BITCON FİYATLARIDA ZATEN DÜŞÜYORDU PEK ETKİLENMEDİ. btc 2 GÜN ÇIKIYOR 1 GÜN DÜŞÜYOR 3 AYDIR SİLKELEME MODUNDA.


Bugün böyle bir haber var.Doğru yalan yarın gene bir başvuruya cevap verilecek diyor.Geçenki reddediildi ve o zaman BTC aşağı indi.Bunda karar gene ötelenirse yada reddedilirse sanırım gene aynı senaryo tekrarlanacak.

Lider kripto para birimi Bitcoin’de gözler SEC’in 23 Ağustos’ta ProShares’e ait iki Bitcoin ETF başvurusuna yönelik alacağı karara çevrildi.

Geçtiğimiz ay içerisinde Winklevoss ikizlerin Bitcoin ETF başvurusunu reddeden SEC, VanEck/SolidX’in CBOE’de aktif hale getirmek istediği Bitcoin ETF başvurusu hakkındaki karar alma tarihini de ağustos ayından 30 Eylül’e ertelemişti.

Kripto para piyasası SEC’in bu kararları ile birlikte momentumunu kaybedip değer kaybı yaşarken, SEC’in yarın alacağı kararın da dijital altın Bitcoin’in fiyatında olumlu veya olumsuz etkiler yaratacağı düşünülüyor.

ProShares’in Bitcoin ETF başvurusu her ne kadar fiziksel Bitcoin üzerine tasarlanmamış olsa da SEC’in Bitcoin ETF’sine bakış açısını anlamak adına önemli bir anlam taşıyor. Bu bağlamda başvurunun kabul edilmesi Bitcoin fiyatında tetikleyici bir etki yaratabilir. Öte yandan başvurunun reddedilmesi ise Bitcoin fiyatında Winklevoss ve CBOE kararlarından olduğu gibi negatif bir seyre neden olabilir.

Shortlar Zirve Yaptı
Bitcoin’in fiyatının azalacağına yönelik yapılan “short” tahminlerinin tüm zamanların en yüksek seviyelerinden birisinde olması ise SEC’in olumsuz karar alacağına inanan geniş bir kitlenin olduğuna işaret ediyor.

Öte yandan kaldıraçlı işlemler üzerine odaklanan Bitcoin borsası BitMEX’in dün gece saatlerinde bakıma girdiği süreçte Bitcoin 1 dakika içerisinde yüzde 7’ye yakın artış sağlayarak 6.800 dolar bandını test etmeye başlamıştı.

Dijital altın yayın saati itibariyle ise 6.680 dolar seviyelerinden işlem görüyor.


---------------

KAYNAK

https://kriptokoin.in/bitcoinde-gozler-secin-etf-kararina-cevrildi/
372  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: Beklemek Sonuç Verecek Mi? on: August 19, 2018, 10:54:21 AM
şubattta açılan konu o zamandan bu yana değirmen altından akan su barajı doldurdu enaz 50 kere silkemeleme oldu ve piyasa şu nada gene sürünüyor.
Eğer 1800 coinin coinmarket capteki sıraya göre  ilk 50 de olan varsa elinde sorun yok da sen gidip 1750 ci coine parayı bağladım ve x100-x1000 yapıcam dersen para battı görünen o.

https://coinmarketcap.com/16

https://coinmarketcap.com/17

https://coinmarketcap.com/18

https://coinmarketcap.com/19


özellikle son sayfa coinler hacim yok ne olduğu belli değil işlem yapılan borsalar bile tırt gibi.alanın elinde kalacağı kesin gibi. Huh
373  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: 2 günde 965,535 Litecoin alıp en tepeye oturanda var bu piyasada on: August 19, 2018, 10:48:53 AM
965,535.LTC ve değeri 60,207,704.26 USD para bağlamış adamların bir bildiği olmasa parayı gömüp beklemezler.bugünkü değeride 55.000.000 usd ediyorda yaklaşık 5 milyon usd içerdeler.ama işte hesap kitap yapmadan kimse o kadar parayı bağlamaz.

özellikle ben btc-bch-btg yi ayrı takip ediyorum.

işte üstteki para 60 milyon usd BTG ye bağlansa ne olurdu senaryo gereği kesin zıplatırdı.

https://coinmarketcap.com/currencies/bitcoin-gold/

şimdi 18 usd lerde olan btg eğer adamlar parayı btg alıp bekleselerdi olay şu şekilde olurdu sanırım.
tek alım değilde işte 1-2-3- günde alsalardı zaten toplam btg 20 usd den 17 milyon btg var piyasada toplam  340 milyon usd ediyor değeride.
Adamların bağladığı parada % 20 ye tekabül edeceği için 20 usd olan btg bu alımlar sanırım rahat rahat 50-60 usd değerine zıplardı.
mesele coinin sayısı market teki hacmi ve giren paranın o hacimdeki oranı.
BCH market hacmi 10 milyar usd  zıplatmak için enaz 2-3 milyar usd gerekir
BTC market hacmi 110 milyar usd  zıplatacam denilirsede onada enaz 25-30 milyar usd gerekir
374  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Yüksek oran BTC Transferleri ( 10.000.000 $ ) üstü. on: August 18, 2018, 11:24:03 AM
Son günlerde btc de yeni açılan cüzdanlar var ve bu cüzdanlarada btcler pompalanıyor.Kaynak nedir belli değil ama borsada olur-yatırım şirketi olur-yada kartel (uyuşturucu)  parası olabilir  diğer hesaplardan alıp tek hesapta toplanması ilginç .Bakiyede 3.000 - 15.000 btc gibi.


ALIM SATIM TAVSİYESİ DEĞİL DURUM DEĞERLENDİRMESİ İLERİYE DÖNÜK HAZIRLIK OLABİLİRMİ NE DERSİNİZ  ??.


ARASIRA ADRESLERİ YENİ OLUŞANLARLA DEĞİŞTİRELİM Kİ BAKALIM TOPLAMA HAREKETLERİ DEVAM EDİYORMU??

SIFIRLANAN WALLETLERİDE SİLİYORUZ


Örnekler..


https://bitinfocharts.com/bitcoin/address/3N9an8wv4SYi3FVXs3xR5k2AqXeNZiw2mf

https://bitinfocharts.com/bitcoin/address/39HtpgpJUAWvTD3tdDTyE3HTZNnR7YkaXf

https://bitinfocharts.com/bitcoin/address/33ZNiyx5Z5CMkULX7ENvcKKxFNCzGJv5vQ

https://bitinfocharts.com/bitcoin/address/3BYv2L9zCFYpvRQXakqkVWa7JyRw6Q9ZAm

https://bitinfocharts.com/bitcoin/address/3CwmjQcPqekXmRK1ugvT1CnHVkUu8cEPRR

https://bitinfocharts.com/bitcoin/address/1DAaQsr14LbNZEThaExgWDixx85fQsFFS7

https://bitinfocharts.com/bitcoin/address/3MnYVNYCEL2okaBa1et3bXtNA75tBQXHKc

https://bitinfocharts.com/bitcoin/address/3EEQWC9tjyicFG8kvCSbMou6F1hhtXv2Qu

https://bitinfocharts.com/bitcoin/address/33MCE7acCwmoCyKZiQ3xsRGhyFfj2zbJyi

https://bitinfocharts.com/bitcoin/address/3QXFTvWC5GefQAwbibzrSg2dqeFkksa6yA

https://bitinfocharts.com/bitcoin/address/3N55qiu612hhRwWMzwcyrUH1m9hATKYGYi

https://bitinfocharts.com/bitcoin/address/3EY3w9Df55EfnvGN9wEgKer5yy9MnzTVNB

https://bitinfocharts.com/bitcoin/address/3QBjTRGRMAG7RjmhP2vYfZZAfQDLwCFc91

https://bitinfocharts.com/bitcoin/address/1AGAvShyB22eUxz1DKfBBgGENDSZP8dcq9

https://bitinfocharts.com/bitcoin/address/383RZkf7KJA6RnsPGJFau3VLPedRwfX18v

https://bitinfocharts.com/bitcoin/address/39F3wYJLajS4es2o74R7vpzkjKnt2XBrom

https://bitinfocharts.com/bitcoin/address/38KcF9PT1MEbSZCZDYkqjetZxEd9ictGhq

https://bitinfocharts.com/bitcoin/address/35mReveJLn6DRPTUcFqmak4PJ1sjqLFh6V

https://bitinfocharts.com/bitcoin/address/33fsrvwdL8JZGqEbkVKo7nTdixB3Sddxu2


375  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: Ripple alıp başını gider mi? on: August 18, 2018, 10:34:33 AM
Ne olay dönüyorsa uzakdoğu kaynaklı oluyor ve iniş çıkış sebebide o borsalar.Bende bayağı xrp vardı son düşüşlerde parça paraça sata sata başka coinlere zıpladım ve çıkış şansıda gittide.İşte xrp 2 gündür aşırı para girişi oluncada zıpladı.Aynı olay ETC denende yaptılar 2-3 gün düşürdüler geçen ondan sonrada aynı xrp gibi deli para girişi oldu ve coin bir anda % 20-25 2 günde arttı eski seviyesine döndü.İşte şu iniş çıkışlarda bile hodl yapan belki ürktü satmadıda trade yapan kazanmıştır.Ama zararına satanda çoktur eminim.
376  Local / Servisler / Re: Paraciklarim.com - Yepyeni Bir Kripto Para Borsası Deneyimi on: August 17, 2018, 04:30:36 PM

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Paracıklarım.com borsasını kurarken hedeflerimizin en büyüğü Dünya borsaları içine Türkçe isimli bir borsa dahil etmekti. Bu hedefimiz doğrultusunda yola çıktık ve çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Planladığımız özelliklerimiz ile yeni trendler yaratmak ve uluslararası piyasada önemli bir oyuncu olmak için çaba göstereceğiz.

https://coinmarketcap.com/

Arkadaşlar domain değiştirme tavsiyesinde bulunmuşlarda.üstteki siteden örnek resim gibi isim yazdıkça dünyada olan borsalar çıkıyor alt kısımda.
Dediğiniz gibi globalde hedef varsa isim değişikliği yapmanız daha uygun olacaktır.Buna görede usd-euro-gibi hesaplarıda sisteme eklersiniz.

Örnek bitcom gibi bit le başlayanlar çoğu isim akılda kaldığı için müşterisi çok oluyor .örnek bitbank hacmi azbuz değil.tabii isim değişikliği yapmak sizin kararınız.Kolay gelsin..

377  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: Yoksulluktan Zenginliğe! on: August 17, 2018, 10:59:09 AM
Yoksulluktan Zenginliğe!

Aslında başlığın tersi şimdi coin işinde.
bir arkadaşım 300k usd bağladı coin işine misal şimdi parası 57k usd .
gene bir arkadaş 5000 tl lik altcoin aldım beklemedeyim adamlar  satın kurtulun diyorda  420 tl şimdiki değeri  satsam ne olacak demiş. Tongue
işte genel zarar % 70-80-90 civarında olunca.
Aslında başlık zenginlikten fakirliğe doğru son sürat olmalı. Shocked
378  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: Piyasadaki dalgalanma tahminleri neden tutmuyor. on: August 17, 2018, 10:53:53 AM
Hangi coine para günlük olarak çok girerse o zıplıyor.Yada bakıyorsun 2-3 gün para girişi azalıyor o coin hemen aşağıya doğru son sürat gidiyor.
Son 2-3 gündür ETC yi dibe vurdular günlük hacim düştü % 20 değer kaybettirdiler ve dün saldırdılar coinmarketcapten günlük hacimden bellidir ve coin dün btc dahil hepsini solladı artış olarak.Birde BTG var onada 2 gündür örnek para girişi az ve oda kırmızıda diplerde..
Özet olarak büyük alıcılar uzakdoğu kökenli adamlar kumarı seviyor işte coininin birine girip zıplatıp coinin birine az para sokup dibe indiriyorlar.
Gene 3-4 gündür tepetaklak olan XRP de bugün çıkışta sebep ne gene para biraz fazla giriş olmuş anlaşılan günlük hacimde hop yukarı.
379  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: Buzağı’dan haber varmı? on: August 17, 2018, 10:52:51 AM
Bir çok kişi %70 - 80 zararda oldugu için gemi gitmiş direğini si****yim modumda. Harbidende öyle. Adam 10k ile girmiş 8k kaybı zaten hazmetmiş o kalan 2k gitse ne olur kalsa ne olur Smiley

o şundan kaynaklanıyor.çıkacağına güvendiğimiz için özgüven var aslında.% 70-80 zarar başka işlerde olsa adam batar bundada batarda mesele işte herkesin dediği çöp coine para bağlanmadı ise.Eğer coinmarket cap top 100 denen ilk sayfada helede ilk 100 olsun yada ilk 50 de olan coin elinde olan büyük ihtimal 2017 aralıktaki gibi boğa olursa % 80  zararı çıkarır her ihtimalde parayı kurtarmayı bırak üstüne 2-3-5 x yapacakda işte o seviyede para girişi şart markete.o günlerin para akışına bakınca günlük 40-50 milyar usd hacim markette 700-800 milyar usd gibi.Helede bugünlerde bolbol btc yüklü alımlar var yeni hesaplar mevcut adamlar 10k - 10k btc alıyorlar hesaplarda btcler  toplanıyorda işte artık ne zaman dananın kuyruğu kopacak belli değil. Roll Eyes
ama zaman yaklaşıyor gibi bir hava var.btc dominance % 53-54 lerde..
380  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: Piyasadaki dalgalanma tahminleri neden tutmuyor. on: August 16, 2018, 09:41:31 AM
Helede son günkü hareketler artık belli gibi.2 gün çıkıyor 1-2 gün düşüyor gibi.dün çıkışta olan btc bugün ağır ağır düşüyor daha düşmedi ama - eksiye akşama doğru dönecekte işte altlarda düşme aşırı fazla ve btc dominance denende % 53.5 seviyesinde dün bir ara 54.5 oldu millette kararsız btc geçiyor olmadı alta dönüyor dominance belli iniyor çıkıyor.dominance % 60-70 olsada bir rahatlasa.

Not:Özellikle piyasa iniş çıkış etkeni uzakdoğu piyasası.Spekülatörler ordan çıkıyor geçen hafta 8 inde sabah kalktım o anda uzakdoğuda öğlen olmalı bir satış vardı resmen dip yaptı coinler o gün herşey kırmızı. Cry
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 »
Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!