Bitcoin Forum
November 18, 2019, 06:58:54 PM *
News: 10th anniversary art contest
 
  Home Help Search Login Register More  
  Show Posts
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 »
621  Local / Servisler / Re: Vebitcoin Sahtekarlığı on: February 14, 2018, 08:53:14 AM
işin gerçeği 99 coin sözde varda kaç tane üye var ve o kadar çeşit coin kaç kişide var yani.Borsa istediği seviyeye gelmesi için çok çalışması lazım.Ve ayrıca müşterileri üzmezse  korkutup kaçırmazsa belki ilerde alt yapı oluşur ama şu anda zor zaten coin piyasa tepetaklak parası olan bozdurup kaçtı olmayanda zaten yok.
622  Local / Pazar Alanı / Re: R10 Davetiyesi Arıyorum on: February 13, 2018, 03:39:28 PM
davetiyem var ama satmıyorum arkadaş. biz referans oluyoruz sonra gidiyorlar forumda başkasını dolandırıyorlar. bir inceleme kim ref olmuş buna hop cümbüş BAN  Huh

Satmamakla en doğrusunu yapıyorsun.Kaldıki üstteki olaylar dizisini okudu isen o sitenin  ajanları fellik fellik sitelerde sürtüyorlar anlaşılan yoksa arkadaşın  üyeliği isim benzerliği var demek hemen ban yemez.Demek burdada ajanları var bu olayda bunu kanıtladı. Cry Wink
Gene bu olaydan sonrada oraya girmenin manası yok zaten dolandırıcılar cirit atıyor herkes birbirine kazık çakmakla meşgul olan sitelerden uzak durmakta fayda vardır söylentiler o sitede R10 da dolandırıcılar çok fazla deniyor.... Grin Grin
Belki burdada arada çıkıyor ama ayıklanıyor ve hemen puff oluyorlar girişimde bulunan ama şurda 5-6 kişiye hesaplar verdik ama kimse kimseye kazık çakmadı al gülüm ver gülüm olayı.Zaten o düşüncede olan varsada ne kadar birine kazık çaksada merak etmesin adama çaktığı kazık yol su elektrik olarak ona geri döner sonuçta ilahi adalet var beddua var kul hakkı var. Shocked Shocked

konu kilit için report edildi.
623  Local / Servisler / Re: Koineks.com - Bitcoin ve Altcoin Alım Satım Borsası on: February 13, 2018, 02:54:42 PM
İlginçki ilginç şimdi baktım ama googleda falan gözükmüyor fake site sanırım tedbir alınmış yada kapanmış gibi. Tongue Roll Eyes
Soru şu olmalı bu girişimde bulunan kimse acaba neyi amaçlıyordu. Huh
Normal koinekse üye olan kaza ile sizin sisteme girse idi.
Sonuçta üye mail-pass eline geçse ne olacak sonradan sms kod onay geliyor onu nasıl aşıcan derler Grin
kaldıki bende üyeyim koineks dün misal coin bozdurdum saat 16:00 gibi bankaya transfer emri verdim ve o emiri verincede cebe gene sms geliyor yani okey verin diye işte o kodu girince bankaya parayı transfer geçerli hale geliyor zaten 40-50 dakika sonrada para bankaya yattıda.
İşte bunu nasıl aşacaktı bu sivri zekalılar soru bu olmalı. Grin Grin
Yani bu kadar kolay değil milletin şifre maile ulaşıp üstüne cep sms yi aşıp hesaba girmek ve coinleri çalmak  için 40 fırın değil 40.000 fırın ekmek yemesi gerekir diye düşünüyorum. Tongue Grin
624  Local / Pazar Alanı / Re: HMA Gerçek Profesyonel VPN Uygun Fiyattan. on: February 13, 2018, 10:52:48 AM
-Vpn kullanmaktaki amaç bilgisayara vpn ile ilgili program kurularak yada pptp denen yerden vpn ayarı yaparak kurulum yapılır.
-Ondan sonrada user-pass yada mail-pass yazılıp vpn ile internete girilir.
-Vpn ile girilince internete normalde sizin kendi ipniz Türkiye olacağı için aldığınız vpn nin içeriğine göre örnek hma da yaklaşık 80 ülke varsa en az 3000 farklı lokasyondan bağlanılır.
-Burdaki amaç sizin gerçek ip yi gizleyip vpn üstünden internette sörf yapmanız faydası nemi derseniz her site ip kayıtlarını tutar helede abuksabuk sitelere girince işte gerçek ip ile girerseniz bir ihtimal uzaktan bağlantı yolu ile bilgisayarınıza girme imkanı bulur ip port üstünden ama vpn ile olunca işte orda biraz zor derim.

-Bazen dikkat edin google bazı siteleri yasaklar güvenlik sertifikası yok der ve ekran beyaz ama üstler kırmızı renk olur işte o an hemen taracıyı kapatın o tip sitelerde genelde saldırı olma riski  olabilir.Hatta bazısında uyarı yazısı olur pishing hacking güvenli değil girmeyin diye.Güvenli bağlantı yok uyarısı verir.-Paralı olan hma nord ipvanish btguard zenmate
Express strong  gibi daha bir çok vpn markası vardır.İşte bu paralı olanların genelinde yüksek yani high Proxy kullanırlar high proxy kullandıkları içinde sizin gerçek ipniz maskelenir.

-Arkadaşın hangi vpn leri kast ettiğini bilmiyoruz ama  eğer parasız vpn ler var google yazınca free vpn çıkar indirir kullanırsın görünürde ip değişir ama işte işin aslı öyle değil transparent Proxy yada anonymous Proxy kullanıyorlarsa işte bu ücretsiz olan vpnler buda demek oluyorki sizin vpn ip bağlantınız tam güvenli olmaz.
-Zamanında bir ip sorgulama sitesi vardı siteye bu ücretsiz vpn ile bağlanıp ipleri bakınca orda göstergesinde o an bağlandığın ipyi verirdi ama altta real yani gerçek ipyi yazardı ben kaç kere Türkiye ip yi gördüm.
-Ama işte high Proxy kullanan üstte değim strong hma btguard zenmate gibilerle bağlanınca o anki ip canada ise gerçek ip yide canada gösterirdi.
-İşte gerçek koruma olanlarda high proxy kullananlarda sorun olmazda bedava olan vpn lerde dediğim 2. - 3. kalite Proxy kullanıyorlarsa o zaman ipniz gizleniyor demek imkansızdır.

-O dediğim ip sorgulama sitesi arayüzü değişti yani eskiden 2 yeri gösteren site artık göstermiyor son 1 senedir.site linki altta.Ama sizin bildiğiz site varsa konuya ekleyin deneyip görelim farklı ipyi aynı anda gösteren ekranda?

http://www.ip-tracker.org/

625  Local / Pazar Alanı / Re: Twiiter Satılık hesaplar 30k üstü on: February 12, 2018, 03:17:53 PM
thetis arkadaşımıza bu hesap satılmıştır
ödemesi eft ile yapılmıştır.Güle güle kullansın. PM kontrol.
hesap şifre ve mail adres şifrelerini verdim hepsini değiştirip sms cep olayını aktive etsin.


https://twitter.com/Bitcoinmega3

38k

Dünden konuşup bugün için sözleşmiştik. biraz yoğun olduğum için eft'yi geçip çıkış yapmak zorunda kaldım. Arkadaş sağolsun hemen şifreleri ve mail bilgilerini göndermiş. Gönül rahatlığıyla işlem yapabilirsiniz. Hesabı da kontrol ettim herhangi bir sıkıntı yok.

Olumlu yorumun teşekkürler kardeşim.Dediğim gibi gene crack hesap lazım olursa ilerde PM geçersin.
Umarım bounty lerden twitter hesapla istediğin sonuçları sen ve diğer alan arkadaşlarım kat ve kat ulaşır.
Bol kazançlar herkese..
626  Local / Pazar Alanı / Re: Twiiter Satılık hesaplar 30k üstü on: February 12, 2018, 01:13:11 PM
fiyatta indirim olurmu 37 k lıkta

kardeşim son fiyat o zaten 250-TL tek o kaldı 37k hesap alan zarar etmez derim.
Bounty gibi yere hesabı monte eden 1-2 senede verdiği paranın bence 5-10 katını geri alacaktır rahat..
627  Local / Pazar Alanı / Re: Twiiter Satılık hesaplar 30k üstü on: February 12, 2018, 12:08:46 PM
37k lık hesap duruyor mu hocam ?

https://twitter.com/Bitcoinmega2   takipçisi 37kkardeşim tek 37 k bu kaldı başkada yok kim alırsa alacak
 sonrada 2 adet 3500 olanlar kaldı.
628  Local / Pazar Alanı / Re: Twiiter Satılık hesaplar 30k üstü on: February 12, 2018, 12:07:41 PM
thetis arkadaşımıza bu hesap satılmıştır
ödemesi eft ile yapılmıştır.Güle güle kullansın. PM kontrol.
hesap şifre ve mail adres şifrelerini verdim hepsini değiştirip sms cep olayını aktive etsin.


https://twitter.com/Bitcoinmega3

38k
629  Local / Pazar Alanı / Re: HMA Gerçek Profesyonel VPN on: February 12, 2018, 09:31:16 AM
bravesado

arkadaşamıza 1 adet vpn satıldı güle güle kullansın.PM kontrol.
630  Local / Pazar Alanı / Twiiter Satılık hesaplar 3k üstü on: February 12, 2018, 08:48:52 AM
Bounty işinde kazancınızı artırır.hesap şifresi ve adına kayıtlı mail beraber verilecektir.Alan  hesap şifresini hemde ismini değiştirsin üstüne alsın ayrıca cep onat olayını yaparsa zarar etmez.önceki konuda 2 kişiye hesap verdik fazla hesap yok acele eden alır.Tabii vereceğiniz paranın kat kat zamanla geri geleceğinide hesap ediniz.


Hesaplar satılmıştır.


631  Local / Pazar Alanı / Re: R10 Davetiyesi Arıyorum on: February 11, 2018, 10:01:16 PM
Biliyorsunuz ki r10 forumu için davetiye satmak ve almak yukarıda aldım diyen arkadaş kullanıcı adı açığa çıkarsa banlanması muhtemel olacaktır.. Bunun haricinde r10 a istedikleri bilgileri içeren bir mail atmanız durumunda size davetiye göndereceklerdir.

sağolun sayenizde banlandım.

bu davetiye satışı hergün donanımda yapılıyor. kimse birşey demiyor/yapmıyor. sonra da ben enayi gibi ortalık yerde söyleyince suçlu oluyorum.
vay a.q. bee

inanın bunun yasak olduğunu bilmiyordum. sitede bazen ilanlar görüyordum ve iletişime geçmem gerekiyordu. bunun da tek yolunun hesap almak olduğunu sanıyordum. banlandım. teşekkürler.

Öncelikle banlanmandan dolayı üzüldüm kardeşim. Cry Smiley
Buda şunu göstermiştir demek işte buralardada fellik fellik gezen adamları var olaki işte laf taşıma haber uçurma olduğu her halukarda senin olayından belli olmuştur.Bu saatten sonrada davetiye olayı benim açımdan bitmiştir.Kimsede yollamasın.
Zaten bir yorumda yazmıştım gene yazayım.Oranın zatı muhteremine diyorumki senden büyük Allah var tosbağa admin kardeşim. Shocked
632  Local / Pazar Alanı / Re: twitter 40k takipçili hesap satılık on: February 11, 2018, 07:04:23 PM
Gerçekten uygun fiyata satılmış bir twitter üyeliği, tabi bu zamanda 250 tl de az para değil bir de o açıdan bakmak lazım, daldaki iki kuşa değil cepteki bir kuşa bakmak lazım.

yalnız linke tıklayınca böyle bir sayfa yok diyor?

güzel kardeşim alan şifre  mail ve işte yeni twitter ismi alıyor ondan tıklayıncada isim boş yazar.yani alan arkadaşımız ismi değiştirmiş hemen.
ben zaten mesajda diyorum isim mail şifreler ne varsa değiştirin diye hatta cep nonuzu 2fa  tanıtınki hesapta crack hack olmasın..
633  Local / Pazar Alanı / Re: twitter 40k takipçili hesap satılık on: February 11, 2018, 06:47:29 PM
2run arkadaşımıza  Bitcoinmega4   twitter satıldı ödemesi akbank eft ile alındı...şifreyi birazdan yolluyorum kardeşim.


İlgine çok teşekkür ederim. Bilgileri bekliyorum.
tamam şifre ve mail hepsini mesajla yolladım.İyi günlerde kullan kardeşim.
634  Local / Pazar Alanı / Re: twitter 40k takipçili hesap satılık on: February 11, 2018, 06:27:39 PM
2run arkadaşımıza  Bitcoinmega4   twitter satıldı ödemesi akbank eft ile alındı...şifreyi birazdan yolluyorum kardeşim.
635  Local / Konu Dışı / Re: VPN ile Referral Kasmak. on: February 11, 2018, 05:57:55 PM
Valla hocam o kadarını ben bilmem ama lisanslı program para verip alsıö deneme amaçlı mesela havven de olmuyor ama bazılarında oluyor. Ip adresleri belli olcağını sanmıyorum en az 1000 tane ip var.

 buluyorlar bilgin olsun.şöyle diyeyim bir hack sitesi var o siteye o kadar çok saldırı oluyorki işte hma olsun nordvpn olsun ipvanish olsun.
adamlar takip edip ordaki herbinide enaz 2000-3000 ip yi ban atmışlar siteye bile giremiyorsun.işte anca özel 1-2 vpn var ben onları kullanıp onla hiç girilmeyen sistemlere giriyorum o vpnlerde ileri düzeyde olanlar.yada extra programlar var anca özel proxu bulup atayıp onla girilir.ama senin sistem şimdilik çalışsada ilerde adamlar detaylı ipleri araştırırsa patlar gibime geliyor sana tavsiyem madem bu işe girmisin.işte çekme limitine geldikçe içerde para bırakma çek devam et ve gene çek patlayana kadar derim. Grin
636  Local / Konu Dışı / Re: İçinde 100 BTC olan cüzdanın 24 tane kelimesini nereye yazardınız? on: February 11, 2018, 05:46:29 PM
bu tip bir başlık vardı.ölürsek bizim keyi nereye yazalımda mirasçılar hemen bulsunlar diye... Roll Eyes
birinin cevabı süperdi.

ben totoma yazarım ordan bakıp kaydı alsınlar diyordu... Grin Grin
637  Local / Türkçe (Turkish) / Re: Pump Gruplarındaki Sinyallerle Büyük Oynanır Mı? on: February 11, 2018, 05:43:29 PM
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2892865.msg29743737#msg29743737

pump yada pompadan uzak durun Grin

üstte geçen gün kaza ile bir denemeyi yakaladık resmili kanıtı konuda mevcut adamlar 1-2-3 usd lik coinne 200 usd ye zıplatıp sonrada 1.76 usd 2-3 saatte geri geldi hacim az ama işte arada 150 usd den toplamda 100 coin alan 50 kişi olsa taraklara geldiler... Grin
bir anda 1.76 usd oldu fiyat ..
638  Local / Pazar Alanı / Re: R10 Davetiyesi Arıyorum on: February 11, 2018, 05:31:26 PM
Biliyorsunuz ki r10 forumu için davetiye satmak ve almak yukarıda aldım diyen arkadaş kullanıcı adı açığa çıkarsa banlanması muhtemel olacaktır.. Bunun haricinde r10 a istedikleri bilgileri içeren bir mail atmanız durumunda size davetiye göndereceklerdir.

kendi adıma kayıtlı site olmadığı için dediğiniz olmuyor zamanında en az 8-10 kere dediğiniz yapıldı ben ve başka arayan arkadaşlar tarafından ama dönüş yok yani adamlar tınlamıyor kardeşim bilgin olsun...
639  Local / Pazar Alanı / Re: R10 Davetiyesi Arıyorum on: February 11, 2018, 05:29:21 PM
Size kefil olacakları için tanıdık haricinde pek yardımcı olmak isteyen çıkmayacaktır.

Kıymetl, arkadaşım nasıl yazalım nasıl yorum yapalım.
Önceden biri konu açmıştı bu r10 davetiye alıyorum diye.
Onada şansa biri verdi neyse sonra adam burda konuları takip eden olduysa birine hayali 45000 dogecoin satayım derken girişim teşebbüsünde iken kısaca adamı dolandıramadan olay patladı ve işte o adamda ya benim hesabı hacklemişler dedi falan filan.Kimsede yemedide hatta orda yazdım işte daveitye verende onu oraya şikayet etmiş. kısaca üyeliği sanırım kapanmış.

İşte herkese kefil olmaya gelmezde yani bizden zarar gelmezde ee diyen olacak crackersın doğrdur crack yapıyoruz ama herkesin hesabıda iç etmiyoruz yani.Kaldıki ismi lazım değil bırak para ile almayı işte türkiyenin ilk cracking sitesi denen yere girsem SA desem ve bir davetiye verin desem inan değil 1 tane değil -10 tane yollayan olurda mesele şurda bizim dünya görüşümüzde şu var küstüğümüz dağa oduna gitmeyiz olayı var orda yönetici idik işte biri ile papaz olunca ceketi aldık çıktık.Dikerim sizin sitenizide sizide dedik.Kaldıki değişik forumlarda configler var alır tararım ama onunla hiç uğraşamam.Hele görünürde site tedbir almış ama işte onuda ayrı bir pro ve sistem  ile tarar gene değil 1- mail combo sağlamsa 50 tanede çıkarda uğraşmak istemiyorum bulamazsakta girmeyiz sitesine olur biter.Ama işte doğru ata oynayan her daim kazanır.bize mesajdan davetiye yollayana bu iş yol su elektrik olarak geri döner ha bugün ha yarın geçen birine bir iyilik yaptım ismi lazım değil hocam ilerde alacağım olsun bakiyeye yaz dedi.İşte elimizde olan pass olursa isterse yollarız.Yani işte lafı anlayana anlat.Kafası çalışıyorsa ne dediğimiz anlar.İyi forumlar...
640  Local / Pazar Alanı / Re: HMA Gerçek Profesyonel VPN on: February 11, 2018, 03:47:49 PM
Hocam hacklenmis hesap mi oluyor bunlar?

crack hesap kardeşim şifreye dokunmazsan uzun zaman kullanırısn.sahibi genelde anlamaz.ben 7-8 senedir bu tip vpn kullanıyorum.ama işte şifre değişirse sahibine mail gider ve hesabı geri alır şifre değişir ve sen kullanamazsın o hesabı.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 »
Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!