Bitcoin Forum
February 23, 2020, 11:42:35 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 0.19.0.1 [Torrent]
 
  Home Help Search Login Register More  
  Show Posts
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »
41  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: EMC2 Pump Dump Kurbanı oldum on: December 26, 2017, 09:37:04 PM
sizin yaşadığınızı şuan çoğu kişi vergede yaşayayacak xvg çok güzel coin ilerde çok güzel olacak diye diye dolaşıyorlar her yerde yeni yatırımcılar 40x yapmış bir coinden hala 10x umanlar var belli bir artıştan sonra bu coinlerden çıkmak lazım ama yeni yatırımcı bunu anlamıyor malesef taki o coin aldığı fiyatın altına düşene kadar.Pump dumptan her zaman uzak durmak lazım insan kazandığını sanıyor ama kazandığınıda aynı şekilde veriyor.Herkeste kısa vadede zengin olma hayali var sabır kalmamış kimsede hemen zengin olayım istiyor ama bu her zaman zarar ettirir.
42  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: Bitcoin GOD (fork) on: December 26, 2017, 09:30:54 PM
bitcoin god nedir insan bari biraz yaratıcı olur bu fork muhabetinin iyicene suyu çıktı yakında fork coinin forkuda olacak saçma sapan bir olay içerisindeyiz ciddi bir tepki gelmediği sürece bu böyle devam edecek gibi adamlar ucuz yoldan sermayelerini artırıyorlar millet artık eskisi gibi çok değer vermiyor bu forklara allahtan bu işin sonu gelmez gibi .
43  Local / Bitcoin Haberleri / Re: Bitcoin üreticileri Güneydoğu’yu kıskaca aldı. on: December 26, 2017, 06:54:02 PM
Bu habere çok güldüm memleketim insanı gene kafasını çalıştırmış millet gider dağın tepelerine rüzgar enerjisi doğal soğutmayla uğraşır memleket insanı kaçak elektirik her zamanki gibi formumuzdayız.
44  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: John McAfee - Yeni spekülatörümüz on: December 23, 2017, 07:31:34 PM
adam bir iki kez tutturduktan sonra herkes peşinden gitmeye başladı sinyal verdiği an alıp ufak karlarla çıkmak daha mantıklı bu işten böyle böyle bu  adamı ilah ilan ederler ama bilmezlerki bu coini artıran kendileri adam çok fena vurgun yapıyordur zenginliğine zenginlik katıyordur.
45  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: Bread (Coinbase ve Blockchain Rakip Cüzdan ) on: December 23, 2017, 07:26:46 PM
ico sürecinde almaya çalıştım ama alamadım bir türlü sonra binancede de satışı yapıldı gene alamadık saniyeler içinde tükendi ciddi bir potansiyeli olan bir coin olarak gözüküyor illaki borsaya çıktıktan sonra düşüş yapacaktır diye bekliyorum alım fırsatı verdiği ilk anda almaya çalışacağım uzun süreli güzel kar getireceğe benziyor.
46  Local / Konu Dışı / Re: IGOR TUDORUN GALATASARAYDAN GONDERILMESI on: December 21, 2017, 04:11:09 PM
Yabancı bir teknik direktör getirilirse galatasaray ilk üçe bile giremez yerli ve iyi hoca almaları lazım oda fatih terim gibi duruyor bu yönetim getirirmi getirmez medyada biliç ismi geçiyor çok güldm madem biliç getirecektiniz niye tudoru gönderdiniz ikisi aynı özellikte teknik direktörler ama şunu gördükkü medya çok güzel algı yapıyor bir takımda bir hocayı göndermek istedilermi gönderiyorlar.
47  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: WAVES tabanlı assetler (Mercury, Wagerr, Oceanlab vs.) on: December 21, 2017, 04:07:42 PM
Güzel bir konu açılmış wavesin hacmi giderek büyüyor büyüdükçede bu assetler iyi işler yapacaktır dediğiniz gibi şuan uygunken biraz toplamakta fayda var ilerde buralar baya değerlenir.
48  Local / Bitcoin Haberleri / Re: Bitcoin Meclis gündemine geldi on: December 21, 2017, 04:03:34 PM
Neden gündeme alındı diye bir sormak lazım herkes ooo çok iyi ülkemizde bunların konuşulması felan çok güzel der ama amaç teklonojiyi kullanmak değil bence bu olaydan nasıl vergi alırım düşüncesi bu ülkede vergilerin güzel işlerde kullanıldığını bilsem vergi alınsın derdim ama yol yapılıyor gene para veriyoruz hastane yapılıyor gene para ödüyoruz oyüzden mümkünse konuşmasınlar gündemede gelmesin.
49  Local / Servisler / Re: digilira.com - Digilira ile Türk Liranızı dijital platforma taşıyın on: December 20, 2017, 03:24:49 PM
yeni açılan borsa oluduğu için millet çakallıp yapıp yüksek fiyattan waves satıyor bu fiyatı düşerecek olan kullanıcılardır platformun coin fiyatları ile bir alakası yok bu fiyatları normal fiyatlarına çekmek kullanıcıların elinde hacim oluşturup çok yüksekten almazlar ise satan kişi bu coinin fiyatını belli bir süreden sonra fiyatı düşürmek zorunda kalacak kullanıcılar yüksek fiyattan aldığı sürece bu sefer yüksek fiyattan satıldığını gören diğer kullanıcılar sürekli yüksek fiyatttan satış veriyorlar.
50  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: Binance - Verge Coin (XVG) İlk 5 girer mi ? on: December 20, 2017, 03:12:58 PM
Uzun dereceli hold için hiç mantıklı değil aşırı derecede şişti burdan belki 1 dolara kadar çıkıp tekrar dump yer gibi geliyor bana uzun süreli hold için daha güzel coinler var onarı araştırın derim.
51  Local / Ekonomi / Re: Btc düşüşemi geçti? on: December 20, 2017, 03:10:33 PM
Kırılma noktası olan 15 bin dolardan döndü 15 binden biraz aşağıya sarksaydı panik başlayacaktı ve fiyat bir anda 2000-3000 dolar daha düşebilirdi iyi topardı ama büyük bir operasyona uğradığı belli bu düşüşten altlar pek etkilenmedi buda iyi bir gelişmeydi umarım altlar hep böyle devam eder.
52  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: Bitcoin yerine paranın altcoinlere akmaya başlaması on: December 19, 2017, 05:32:58 PM
Uzun zamandır altcoinlerin böyle hep birlikte yükseldiğini görmedim yüzde 20-30 kar etmeyeni neredeyse dövüyorlar bir kaç gündür bunun terside çok pis olur hedeflediğiniz karı gördükten sonra çıkmanızı öneririm yada stop-los kullanın altlar dibe vurcaktır gene dibe vurunca alım fırsatı olması için elinizde btc bulundurun bir miktar.
53  Local / Konu Dışı / Re: IGOR TUDORUN GALATASARAYDAN GONDERILMESI on: December 19, 2017, 05:26:28 PM
Tudor bey diyemeden gitti yala gelecek yeni teknik direktör bu kadroyu nasıl kullanacak çok merak ediyorum tudor taktiksiz hırs oyunuyla oynatıyordu takımı her teknik direktörün oynayış tarzı farklı oluyor mevcut kadro bunu karşılayabilcekmi yoksa gene transfler mi olacak merak edilen konular ama yönetiminde seçime girmesi sonucu çok iyi bir teknik direktörün geleceğini sanmıyorum.Eski oyunculardan biri takımın başına geçer büyük ihtimal.
54  Local / Konu Dışı / Re: Tarım ve Hayvancılığın Çöküşü on: December 19, 2017, 05:19:12 PM
Hocam çok güzel bir konuya değinmişsiniz bu konu artık cidden sıkıntılı durumlara ulaşmış durumda herşeyi diğer ülkelere bağımlı duruma geldik etin  fiyatı her geçen uçup gidiyor herkes büyükşehir meraklısı olmuş bu dönemde kimse kırsalda kalmak istemiyor ki bu konuda onlara hak veriyorum devletin verdiği teşvik desteği çok az ve dizi ve fimlerde büyükşehirlere özndirilen insanlar ne yapsın pılını pırtısını toplayıp büyükşehirlere göç ediyorlar göç ettiklerinde de umduklarını bulamıyorlar asgeri ücretle geçinmeye çalışıyorlar.Acilen bu konuda önlemler alınması lazım milletin teşvik edilmesi için herşeyin yapılması lazım ülkemiz tarım ve hayvancılığa bu kadar müsaitken diğer ülkelere bağımlı kalmka gerçekten üzücü bir durum.
55  Local / Proje Geliştirme / Re: bir bitcoin borsası oluşturmanın maliyeti nedir? on: December 19, 2017, 05:18:10 PM
Herkes burda yazılımcı olmuş yazılım çok kolay basitmiş gibi yorum yapanlar var bu olaylar okadar basit olsaydı hergün yeni bir borsa açılırdı sağlam ve güvenilir yazılımlar kurmak okadar kolay bir şey değil yaptıktan sonra oluşabilecek bir hatada direk müdahale edecek yazılımcılarda her zaman hazır olması lazım borsa işi herkesin üstesinden gelebilecek bir olay değil.
56  Local / Konu Dışı / Re: Tarım ve Hayvancılığın Çöküşü on: December 19, 2017, 05:15:42 PM
Hocam çok güzle bir konuya değinmişsiniz bu konu artık cidden sıkıntılı durumlara ulaşmış durumda herşeyi diğer ülkelere bağımlı duruma geldik etin  fiyatı her geçen uçup gidiyor herkes büyükşehir meraklısı olmuş bu dönemde kimse kırsalda kalmak istemiyor ki bu konuda onlara hak veriyorum devletin verdiği teşvik desteği çok az ve dizi ve fimlerde büyükşehirlere özndirilen insanlar ne yapsın pılını pırtısını toplayıp büyükşehirlere göç ediyorlar göç ettiklerinde de umduklarını bulamıyorlar asgeri ücretle geçinmeye çalışıyorlar.Acilen bu konuda önlemler alınması lazım milletin teşvik edilmesi için herşeyin yapılması lazım ülkemiz tarım ve hayvancılığa bu kadar müsaitken diğer ülkelere bağımlı kalmka gerçekten üzücü bir durum.
57  Local / Konu Dışı / Re: Süper Lig 2017/2018 Sezonu on: December 19, 2017, 05:07:33 PM
Ligin seyri çok değişti galatasaraylıların ta 9. haftadan ilan ettikleri şampiyonluk ellerinde patlayacak gibi  çok sevdikleri tudor beyde göndermek için kırk takla attılar resmen başkanları çok vasıfsız bir adam dursun özbek devam ettiği sürece galatasarayın düzlüğe geçeceğini pek sanmıyorum.Beşiktaş şampiyonlar ligi maçları bittikten sonra artık lige odaklandı asıl olay münih maçını olduğu haftalarda kopabilir cidden çok zorlu bir fikstür süreci var başakşehir münih fenerbahçe trabzon münih maçları hep art arda bu süreçten başarılı çıkarsa hem ligde hemde uclde bambaşka şeyler konuşmaya başlayacaz.Bu yarışta aradan sıyrılacak takım başakşehir olabilir gibi geliyor bana bakalım ligin 8. sinin bile 1. ile arasında pek bir puan farkı puan bulunmuyor herkeste puan kayıpları olmaya devam edecektir.
58  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: Genesis Vision Treni (%800 kar) on: December 18, 2017, 06:15:05 PM
hem proje olarak iyi hemde piyasadaki sayısı az 1 sene beklenilmesi halinde daha güzel karlar getireceğe benziyor 5 dolardan biraz alım yapıp unutma moduna geçtim bu coinden baya ümitliyim güzel yerlere gelecektir.marketcap te ilk 20 ye girdiği zaman gvt bir zcah etkisi yapar.
59  Local / Konu Dışı / Re: Aşık Oldum! 😍 on: December 18, 2017, 06:04:35 PM
Kıza açıl gitsin zaten sık görüştüğün biriside değilmiş eğer olursa senindir olmazsa da senin hiç olmamıştır.İleride en azında pişman olmazsın olayın tadını çıkartın hayata bir kere geliyoruz sonuçta fırsatı değerlendirmek lazım.
60  Local / Bitcoin Haberleri / Re: 18 Aralık’ta Bitcoin Vadeli İşlemleri Başlıyor! on: December 18, 2017, 05:26:35 PM
Dün akşam merakla beklenilen cme faaliyete geçti ve geçer geçmez btc de bi dump durumuyla karşılaştık ama kısa sürede kendini toparladı şuana kadar ciddi bir şey daha görmedik arada ani iniş çıkışlara karşılaşabiliriz ama btcnin bunlardan pek etkileneceğini sanmıyorum.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »
Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!