Bitcoin Forum
September 18, 2020, 10:52:14 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 0.20.0 [Torrent]
 
  Home Help Search Login Register More  
  Show Posts
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 »
1  Local / Konu Dışı / Re: SMA ve Büyüyen Sorunlarımız on: September 11, 2020, 06:32:42 AM
Yeni bir bebemiz var;

https://muhammedaliyeumutol.com/
2  Other / Off-topic / SMA Disease and Babies Need Help on: September 09, 2020, 07:33:19 AM
As some of you know, there is a very nasty disease called SMA that causes a high rate of death, especially in babies. And thousands of families lose their children or face serious health problems due to this disease.

We know that there are different drugs for Type 1 and Type 2 diseases. However, the cost of a sufficient dose of the drug called ZolgenSma, which is especially necessary for Type 1 patients, is approximately $ 2.5 million. You would appreciate that the families of these babies have a hard time collecting this money. And not only in my country, but in many countries, this drug is not provided by the government. For possible assistance, I would like to share with you the help calls of sick babies in my country that I know. If you see babies in your own countries having this kind of problem, you can PM me to add to the title for help.

https://taplink.cc/savasci.eylul [12.000€ collected]
https://taplink.cc/vja17 [ 66.000€ collected ]
http://behopefordemir-ali.com/ [237.000€ collected, yet %10 ]
https://www.gofundme.com/f/omer-icin-nefes-ol-sma1-pleasebe-breath-for-omer [540.000 collected, yet %25 ]
3  Local / Konu Dışı / SMA ve Büyüyen Sorunlarımız on: September 09, 2020, 07:22:33 AM
SMA hastalığını eminim hepiniz duyuyorsunuzdur.
Spinal Müsküler Atrofi (SMA), SMN isimli genin protein üretmemesi nedeniyle hareket sinir hücrelerinde dezonformasyona yok açıp insan yaşamını tehlikeye atan bir hastalık. Yetişkinlerde görülmüyor bildiğim kadarıyla. Detayı ve dahası çok fazla olan bir hastalık.
Hastalık dediğimizin hepsi kötü ama bu illet bebeklerde ortaya çıkıyor ve Tip1 diye adlandırılan hali çok büyük sorunlara ve can kaybına neden olabiliyor.

SMA nedir diye aratırsanız internette bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Benim burada anlatmak istediğim ise başka bir şey.

SMA Tip 1 hastalarını iyileştiren bir ilaç var.! Evet bu hastalık çözümsüz değil! Zolgensma isimli ilaç ile bir kaç doz enjeksiyon yapıldığında SMA Tip 1 hastaları için çözüm oluyor. Ve çocuklar yaşama dönüyor. Buraya kadar her şey tamam. Ama sıkıntı burada başlıyor. Kapitalizm mi, insafsızlık mı nedir bilemem ancak bu hastalığı yok etmeye yetecek dozda ilacın maliyeti yaklaşık 2.5 milyon dolar"cık". TL ile 18 milyondan fazla. Takdir edersiniz ki bu denli bir parayı bulmak imkansızın bir tık altında. Bu tip bir parayı bir araya getirebilecek insan %1'in altındadır herhalde ülkemizde.

Nasıl bir ilaç ki bu ederi 2.5 milyon $"cık" ediyor. Yani içine ne koyuyor olabilirler anlamakta çok zorlanıyorum. Hani 50.000$ deseler falan çok pahalı ama falan derizde 2.5 milyon nedir arkadaş.


Bununlada bitmiyor. Biogen isimli firma Tip2 hastalarına iyi gelen ve maliyeti 1000€ olan ilacı Türkiye'ye 55.000€'ya satıyor. Konuyla ilgili Sağlık bakanının bizzat yaptığı açıklama da firmanın Türkiye'ye lisans için davet edildiğini ancak firmanın istediği fiyattan satabilmek için lisans başvurusu yapmadığını düşündüklerini açıklamıştı.

Türkiye'de Tip1 ve Tip2 olmak üzere yaklaşık 3000 SMA hastası olduğu ve yaklaşık 6000 bebekten birinde bu hastalığın çıktığı düşünülünce maliyetler insanı korkutuyor. Devletin bu ödemeyi yapacak gücü olabilir ama çok fazla bir ödeme ve bütçenin sallanması demek. Tip 1 hastası olan yaklaşık 300 bebek var diye okumuştum bir yerde. 300*2,5= 750 milyon $ demek.

750 milyon dolar çok çok ciddi bir para ve kolay değil. E her çocuk için ailesi bir umut olması için para toplamaya çalışıyor ama bu da kolay değil. Ama insan görünce çok kötü oluyor gerçekten. Son dönemde bu konuda çok fazla haber okudum ve gerçekten ailelerin çaresizliği karşısında insan çok kötü oluyor.

Başlığı geçen haftalarda açmalıymışım piyasa iyiyken belki aramızdan cömert şekilde bağış yapanlar çıkardı ama nasip bugüneymiş.

Benim son dönemde karşıma çıkanlar bunlar;
https://taplink.cc/savasci.eylul [Henüz 12.000€ toplamış Sad ]
https://taplink.cc/vja17 [ 66.000€ Sad ]
http://behopefordemir-ali.com/ [237.000€ toplandı, daha %10 ]
https://www.gofundme.com/f/omer-icin-nefes-ol-sma1-pleasebe-breath-for-omer [540.000 € ile %25 civarında henüz. ]

Gofundme üzerinden bağış yapmak için "donate now" yazısına tıklayıp ne kadar bağışta bulunmak istediğinizi yazıyor ve alttaki % olarak gösterilen sitenin kendine bahşiş aldığı bölümü "other" seçerek 0 yazıp devam ediyoruz. Böylece istediğimiz miktarın tamamı çocuğumuza gidiyor.

Son olarak bu bağışların kontrolsüz olması biraz düşündürücü. Yani en azından bir valilik onayı falan alarak bu işi yapsalar iyi olurdu. Çünkü yardım edelim derken bir hırsıza para akıtılsın istemeyiz. Çünkü bu yüksek paralar her zaman zafiyet yaratabilir. Bir de allah korusun ama bu para toplanırken çocuğun kaybedilmesi durumu var. O fonun en azından umudu en yüksek olana aktarılması falan güzel olurdu. Ve bunlar gofundme hesabı üzerinden zor. Belki bizim bilmediğimiz bir arka planda işleyen yöntem vardır elbette bilen varsa desin bize de.

Yardım edecek insan arayıp, bulamayanlara bence çok güzel bir seçenek arkadaşlar. Bir hayatın kurtarılmasına vesile olabilirsiniz. Masum bir bebeğin...

EDIT: Lütfen bu mesajıma merit falan atmayın. Amacım asla böyle bir şey değil. Hatta eğer bir yöntemi varsa @EFS bu başlığa merit verilmemesini sağlasın.
Amacımızın o bebeklere yardım olduğunu unutmayın, buna merit vermek yerine minimum miktar olan 5€'luk yardım yapın çocuklara.
4  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Polkadot Ekosistemi ve Hakkında Herşey [ANA KONU] on: August 28, 2020, 01:24:23 PM
Polkadot'u bundan 3-4 ay kadar önce öğrendim. O sıralar 90-100$ civarlarındaydı sanırım. Bir miktar aldım çünkü bir kaç öven yazı okumuştum. Gel zaman git zaman DOT 400$'a geldi. Şu anki fiyatı 5-6$'ı görenler şaşıracaktır bu kadar düştü mü diye. Hayır, düşmedi.
Polkadot validator'ların aldığı karar neticesinde ağ güncellemesi yapıldı ve bununla birlikte miktar 100x olacak şekilde arttırıldı. Ve dolayısıyla da token değeri 1/100 oldu. Binance ve pek çok borsa bu olay sonrasında listeleme kararı aldı. Aslında Binance bundan bir ay kadar önce DOT claim için Binance'ı kullanabilirsiniz diye duyuru yapmıştı. Bu bence zaten biz bunu listeleyeceğiz demenin bir yoluydu. DOT claim'de eski DOT'ların yenileriyle değişimini ifade ediyordu. Yani Binance yeni DOT'ları deposite açmıştı. Zaten tam da bu 100x olayının olduğu anda Binance listelemesi geldi. Zaten ardından Huobi, Bitfinex, Kucoin, Bitmax vs gibi pek çok borsa arka arkaya ekledi.

Aslında bende dahil pek çok arkadaş bu konuda geç kalmıştık. Çünkü Polkadot çalışmaya aslında epey zaman önce başlamış. Hatta DOT tabanlı projeler o kadar revaçta, o kadar değerli oldu ki bugüne kadar DOT'un adı arkada kaldı.
Gelin mevcut DOT ekosistemine bir bakalım.Bence bu tabloya güzelce bir göz atmamız lazım hep birlikte. Burada bulunan eski ve yeni projeler çok değerliler bence.
Zaten bununla ilgili ilerleyen zamanlarda eklemeler de yapacağım. Bilgimizi ve fiyat hakkındaki güncellemeleri hep birlikte değerlendirelim bu başlık altında.
5  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / Re: [BOUNTY][INJ] Injective Protocol - Merkeziyetsiz Borsa Protokolü 🚀 on: July 10, 2020, 01:11:37 PM
Değişik bir proje ve takibe aldım. Normal şartlarda DEX olayına çok inanmıyorum ama nedense bu biraz değişik geldi. Hazır defi'ler hız kazanmışken belki bir hareket gelir bu DEX olayına.
6  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / Re: ✔️ 2Key Network | Referral Programları için Hepsi-bir-Arada Platform! 5 Borsa ✔️ on: July 10, 2020, 01:04:21 PM
Unifyre ile iş yapması güzel bir hareket oldu. Unifyre nin arkasında token olarak ferrum var ve son zamanlarda güzel atraksiyonlar yapıyor. Firstkudi vs derken nu wallet işi ile iyi yola girdiler. Güzel coin ya da  tokenleri cüzdanlarında listeliyolarlar bu son hamle 2key ile oldu ve güzel oldu.

Aynen katılıyorum Ferrum son dönemde güzel atılım yaptı bunun bir diğer ayağında da ardı ardına çok fazla ortaklık için açıklama yapıldı.
2Key bence bunlar arasında en kıymetlilerden birisi oldu. Bir de Ferrum telegram grubunda Unifyre ile 2key'in smartlink'le ilgili bir ekstra özelliği geleceği söylendi. Yani sadece basit bir ortaklık değil de ekstra bir işbirliği gibi bir şey. 2Key'in de geleceği çok parlak olduğu için bu iki projeyi bir arada görmekten çok memnunum.
7  Local / Ekonomi / Re: Enflasyon mu Deflasyon mu ? Enflasyon hikayeleri baydı mı ? on: July 03, 2020, 01:20:40 PM
Bir enflasyon yaygarasıdır gidiyor enflasyon olacakmış vs vs. Olabilir mi olamaz mı bilemiyoruz. Öncelikle enflasyon talebe göre artar. Küresel tüketim dip yapmışken enflasyon nasıl oluşacak ?

benim gördüğüm dünyada enflasyondan çok şuan deflasyon veya bazı sektörlerde stagflasyon sürecinde olduğumuz zira tüketim dip yapmış duruma fiyatlarda sürekli aşağı gidiyor. fiyatları artış gösteren sektörlerinde tadı tuzu yerinde değil.


Bu ay dikkat ettiğim patates, soğan fiyatları düşüş kaydetti aynı şekilde buğday fiyatları da korona sürecinde bir müddet artsada yüksek üretim ve düşük tüketime dayalı düşüşünü sürdürüyor. Petrol fiyatları da aynı şekilde son yıllarda sürekli düşüyor, turizm sektöründe ise dünya iyiye gittiği söylenemez.

Aynı şekilde Avrupada otomobil satışları çok ciddi düşüşler kaydetti, ülkemizde son aylarda ise geciken bir talep piyasaya yansıyor.

Peki Stagflasyon mu Enflasyon mu Deflasyon mu yaşıyoruz?

Bazı ekonomistler paralar basılacak enflasyon olacak vs vs diye sürekli dikkat çekse de görünürde yaşananların deflasyon veya stagflasyon olduğu kanısındayım.
Cevap vermeden önce terimle tekrar gözden geçirelim.

Enflasyon: Fiyatlar genel düzeyinin artışını ifade eder. Halk içinde bilinen şekliyle her şeyin fiyatının artmasıdır. Ama temel etkiyi yaratan şeylerin başında "ekonominin büyümeden" para miktarının yani emisyonun artmasıdır.

Deflasyon: Teknik olarak enflasyon kelimesinin tersidir ama sadece parasal daralma değil, işsizlik, negatif büyüme gibi etmenlerin daha fazla hissedilmesine dayanır. Yani emisyon etkisi azdır.

Stagflasyon: Bunu açıklarken önce enflasyon ve işsizlik arasında ilişkiden bahsetmek gerekir. Normal koşullar altında işsizlik azalırsa, enflasyonun artması beklenir. Yani ters orantı vardır. Bunu da basit olarak şöyle açıklayabiliriz. İşsizlik azalırsa, gelir elde eden kişi sayısı artar ve gelir elde edenler talebi arttırır. Talep artarsa ve arz sabitse fiyat yükselir ve enflasyon doğar. Tersi de geçerlidir.
Stagflasyon aslında bir çarpıklığı anlatır. Ekonomide işsizlik azalırken de fiyatların düşmesidir. Burada fiyatların düşmesi iyi bir şey gibi görülmemelidir. Talebin daralması sonrası ekonomide resesyon yani küçülme beklentisi oluşur ki bu tam bir sarmaldır ve sarmal büyüdükçe etkileri artar. İçinden çıkılması zor bir süreçtir! Şöyle ki ekonomistler her zaman enflasyonu, stagflasyona tercih ederler. Çünkü enflasyonu düşürmenin yolu vardır, stagflasyon dipsiz bir kuyuya benzetilebilir...

Şimdi soruya gelelim.

Dünya genelinde Corona virüs sonrası bir küçülme beklentisi ortaya çıktı. Bu hem insanların evlerinde kaldığı uzun sürede talebin azalmasından hem de ortaya çıkan işsizlik verilerinin artmasından kaynaklanacak bir deflasyonist etkiyi işaret ediyordu. Büyük ekonomiler bu noktada durgunluk oluşmaması için parasal genişleme yoluna gittiler.
Normal şartlarda enflasyonist etki yaratabilecek bir süreci ortaya koydular ama bunu aslında deflasyon=enflasyon arasında bir denge kurmak için yaptıklarından doğru yönetilen bir para politikası burada sorunu minimalize edecektir.

Büyük ekonomilerde stagflasyonun oluşması pek olası değil. Çünkü stagflasyon ekonomideki yapısal bozukluktan doğar. E verilen örneklerde büyük ekonomilerin pek de bir yapısal sorunları olmadığını biliyoruz. Ekonomisi bıçak sırtında seyreden ülkelerde ise yapısal bozukluklar, işsizlikte yaşanan artış ve enflasyon bir araya gelirse işte o yukarıda bahsettiğim dipsiz kuyu yolculuğu başlayabilir. Burada çok kritik bir para politikası ve talep üzerine destek programları yapılmalıdır. Ama özellikle işsizlik rakamlarına çok dikkat etmek lazım. İşsizlik artarsa, üretim düşer, talep düşer, düşen üretim sonucu mal kapanın elinde kalacağından fiyatlar yükselir ve istenmeyen o manzara ortaya çıkar.

Büyümeden para basmamak esastır ama büyürken para miktarını azaltırsanız paranızın değeri artar. BKZ= USD'nin son 2 yıllık tablosu! ABD ekonomisi güçlenirken, FED parasal daralma politikası izledi bunun sonucunda da USD tüm dünya paraları karşısında değer kazandı. (€ hariç diyebiliriz çünkü benzer bir politikayı Avrupa Merkez Bankası'da izledi).
Buradan hakkında konuşması kolay şeyler olsa da bu süreçlerin yönetimi oldukça zordur.

Ülkemiz için durumun ne olacağını yıl sonuna doğru gözlemleyeceğiz. Enflasyon oluşması için parasal bir genişlemeden bahsetmek gerekir öncelikle ama buna dayalı veriler henüz elimizde yok. MB para basar, işsizlik artarsa sıkıntı olabilir. Umarım yaşanmaz bu dediğim.
8  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: Defi Money Market fiyat, tartışma ve spekülasyon alanı on: June 22, 2020, 10:58:30 AM
Bende konuya ilgi duydum. Aslında uzun zamandır bu işlerden uzak Telegram üzerinden devam ediyordum bugün dikkatimi çekti. DMM ile ilgili araştırma yaparken, Bitcointalk başlıkları görmeye başladım.

Bende bugün katılmayı düşünüyorum satışa. O nedenle şu makale nasıl token satın alabileceğimizle ilgili fikir verebilir. Hatta daha fazlasıyla ilgili...
https://medium.com/dmm-dao/defi-money-market-dmm-dmg-governance-token-491c9a62c6bf


Satış DMM'nin ilettiği şekilde IDO (Initial DEX Offering) metoduyla satılacak.
Yine başlığı açan arkadaşın aktardığı gibi bugün yani 22/06'da satış başlayacak. Aynı zamanda 2 farklı DEX'de satış yapılacak.

1 https://dmg.defimoneymarket.com/login
2 https://mesa.eth.link/#/trade/WETH-DMG?sell=1&price=256.29897&from=&expires=2880

İkisi içinde Trust wallet kullanarak işlem yapabilirsiniz. ETH yerine WETH kullanımını öneriyorlar. USDC ve DAI ise aynı şekilde hızlı olacağından sorun yok.
Yukarıdaki adreslere Trust wallet üzerinden giriş yaparak veya walletconnect bağlantısını kullanarak IDO'ya katılabilirsiniz.
9  Local / Konu Dışı / Re: Wish ile alışveriş yaptınız mı? on: November 19, 2019, 01:39:05 PM
Büyük ihtimalle o alacağınız ürünün bir parçası vs. olabilir hocam. Bence açıklamayı iyi okuyun. 2000TL'lik ürünü 1000'e falan alsanız hadi neyse deriz de . 100TL'ye mümkün değil. Ya da güzel bir maket falan gelebilir  Grin
10  Alternate cryptocurrencies / Altcoin Discussion / Re: What is Happening with BitMax.io? on: October 03, 2019, 07:06:23 AM
Recently, there were many traders complaining about Bitmax. When such bad smells start to spread, it can be inevitable to continue. I've been away for a while. But thank you for letting me know. I had some BTMX. I sold it, I left the exchange.
11  Local / Konu Dışı / Re: Bounty - Airdrop listesi Ekim-Kasım-Aralık on: October 03, 2019, 07:02:35 AM
eline sağlık. Kimse artık böyle şeylerle uğraşmak istemiyor. Zamanım olsa kendim yapacağım ama maalesef yetişemiyorum. Kendi adıma çok teşekkür ederim.
12  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: Binance Yeni Coin Algorand (ALGO) 2019/06/22 0:00 AM (UTC). on: September 27, 2019, 08:49:23 AM
Şu proje ekibine güveniyorum konusuna takığım bende. Nasıl güveniyorsunuz yahu? Ne kadar tanıyorsunuz? Yada daha önceki projesi milyonlarca kar ettirmiş olsa bile bunda başarılı olacağına nasıl sorgusuz inanıyor ve binlerce dolar yatırıyorsunuz. Dün çıkan bir haberde en büyük kripto yatırımcı topluluğunun Türkiye olduğu iddia edilmiş. Sanırım bizim için çiftlikbank benzeri bir yapıya gidiyor bu iş. Bir ara Tolga Karel cambazı bile daldı bu işlere.
13  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: Binance Yeni Coin Algorand (ALGO) 2019/06/22 0:00 AM (UTC). on: September 24, 2019, 08:10:23 AM
Bügün itibari ile yüklü girdim. Artık stake geliri ya da bir pump ile birşeyler olur sanıyorum. 0,27cent e düstü zaten.
2,5-3x yaparsa yeni kasa 5 alırım n'apalım Smiley Yapmazsa da artık ort. düşürmek için peyderpey gireceğiz .

Ekip bence iyi umarım 5x yapar Smiley
Yakın zamanda dock aldım pumd yedi, band aldım sansıma tabana denk gelmişim pump yedi. Sıra sende aslanım..

not: Binance olan her coin bir gün pump ı tadacaktır.

Tek sıkıntı daha da düşmez diyemeyiz. Onun dışında bence de ALGO iyi seçeneklerden birisi.

Binance olayıysa maalesef doğru. Her yükselişte de birilerinin eline verdikleri doğru. EVX ile bunu onlarca kez yaptılar mesela.
14  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / Re: ✅ [LİSTELENDİ] CryptoMarketAds ile Kripto Reklam Dünyası Değişiyor on: September 24, 2019, 08:05:21 AM
Bounty'ler ne zaman dağıtılacak bilginiz var mı biteli epey zaman oldu ama ses soluk yok.

Bounty'i başka bir şirket (https://t.me/AdsistMediaBounty) yönetiyor. Bu ay listeyi son hale getirip dağıtıma başlayacaklarını söylediler.

Bilgilendirme için teşekkürler.
15  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / Re: ✅ [LİSTELENDİ] CryptoMarketAds ile Kripto Reklam Dünyası Değişiyor on: September 23, 2019, 01:28:29 PM
Bounty'ler ne zaman dağıtılacak bilginiz var mı biteli epey zaman oldu ama ses soluk yok.
16  Alternate cryptocurrencies / Bounties (Altcoins) / Re: [Bounty][XCARD]✅Spend Anywhere, Any Cryptocurrency, With Any Payment Card🔛💲💳✅ on: September 03, 2019, 10:35:13 AM
Great to be here. I will wear your signature now.
Hope the project will be succeded.
17  Alternate cryptocurrencies / Bounties (Altcoins) / Re: [BOUNTY] ELLCRYS - Decentralized Software Development - 500K ELL REWARD 💰🔥🚀 on: July 31, 2019, 12:29:03 PM
To see the Bounty Final Stakes Report, Click here

Our ANN, Pre-IEO ANN and Whitepaper can be translated to the following languages:
Please confirm whether or not a translation is needed before proceeding.

- Arabic
- Czech
- Italian
- Malay
- Dutch
- Portuguese
- Serbian
- Swedish
- Thai
- Vietnamese
- Bulgarian
- Croatian
- Hindi
- French
- German
- Greek
- Indonesian
- Japanese
- Polish
- Russian
- Romanian
- Turkish
- Spanish

Signatures

Junior Members

Code:
[center]◥◤            ELLCRYS            ◥◤
●  CO-OWN, CO-CREATE & CO-MANAGE | SOFTWARE PRODUCTS & ORGANIZATIONS  ●


Members

Code:
[center]◥[url=https://ellcrys.org/?utm_source=btt_sig]◤            ELLCRYS            ◥[/url]◤
●  [url=https://ellcrys.org/?utm_source=btt_sig]CO-OWN, CO-CREATE & CO-MANAGE | SOFTWARE PRODUCTS & ORGANIZATIONS[/url]  ●
[url=https://ellcrys.org/?utm_source=btt_sig]WEBSITE[/url] | [url=https://github.com/ellcrys/papers/raw/master/latex/white_paper.pdf]WHITEPAPER[/url] | [url=https://twitter.com/EllcrysHQ]TWITTER[/url] | [url=https://t.me/EllcrysHQ]TELEGRAM[/url] | [url=https://ellcrys.org/token-sale/?utm_source=btt_sig]TOKEN SALE[/url][/center]

Full Members

Code:
[center][font=Arial Black][url=https://ellcrys.org/?utm_source=btt_sig][b][color=#006ea1]◥[color=#63c2f0]◤            [color=#2449a8]ELLCRYS            [color=#63c2f0]◥[color=#006ea1]◤[/b]
[font=Arial][color=#2449a8]●[color=#006ea1]  CO-[font=Arial Black]OWN[/font], CO-[font=Arial Black]CREATE[/font] & CO-[font=Arial Black]MANAGE[/font] | [b][color=#2449a8]SOFTWARE PRODUCTS[/b] & [b]ORGANIZATIONS  [color=#2449a8]●[/url]
[url=https://ellcrys.org/?utm_source=btt_sig][color=#2449a8]WEBSITE[/url] | [url=https://github.com/ellcrys/papers/raw/master/latex/white_paper.pdf][color=#2449a8]WHITEPAPER[/url] | [url=https://twitter.com/EllcrysHQ][color=#1da1f2]TWITTER[/url] | [url=https://t.me/EllcrysHQ][color=#0088cc]TELEGRAM[/url] | [url=https://ellcrys.org/token-sale/?utm_source=btt_sig][color=#24b47d]TOKEN SALE[/url][/center]


Senior Members

Code:
[center][table]
[tr]
[td]
[url=https://ellcrys.org/?utm_source=btt_sig][font=Monospace][size=2px]                    [color=#006ea1]▄[color=#63c2f0]▄
                  [color=#006ea1]▄█[color=#18abc2]██[color=#63c2f0]█▄
                [color=#006ea1]▄██[color=#18abc2]████[color=#63c2f0]██▄
              [color=#006ea1]▄███[color=#18abc2]██████[color=#63c2f0]███▄
            [color=#006ea1]▄████[color=#18abc2]████████[color=#63c2f0]████▄
          [color=#006ea1]▄█████[color=#18abc2]██████████[color=#63c2f0]█████▄
        [color=#006ea1]▄██████[color=#18abc2]████████████[color=#63c2f0]██████▄
      [color=#006ea1]▄███████[color=#18abc2]█████▀  ▀█████[color=#63c2f0]███████▄
    [color=#006ea1]▄████████[color=#18abc2]████▀      ▀████[color=#63c2f0]████████▄
  [color=#006ea1]▄█████████[color=#18abc2]███▀          ▀███[color=#63c2f0]█████████▄
[color=#006ea1]▄██████████[color=#18abc2]██▀              ▀██[color=#63c2f0]██████████▄
[color=#3a65d5]██[color=#006ea1]████████[color=#18abc2]█▀                  ▀█[color=#63c2f0]████████[color=#bfe4f3]██
[color=#2449a8]███[color=#3a65d5]██[color=#006ea1]████▀                      [color=#63c2f0]▀████[color=#8bd7e8]██[color=#bfe4f3]███
[color=#2449a8]████[color=#3a65d5]████▄                        [color=#8bd7e8]▄████[color=#bfe4f3]████
[color=#2449a8]█████[color=#3a65d5]██████▄                  [color=#8bd7e8]▄██████[color=#bfe4f3]█████
[color=#2449a8]██████[color=#3a65d5]████████▄            [color=#8bd7e8]▄████████[color=#bfe4f3]██████
[color=#2449a8]███████[color=#3a65d5]██████████▄      [color=#8bd7e8]▄██████████[color=#bfe4f3]███████
[color=#2449a8]▀███████[color=#3a65d5]████████████▄[color=#8bd7e8]▄████████████[color=#bfe4f3]███████▀
   [color=#2449a8]▀█████[color=#3a65d5]███████████▀[color=#8bd7e8]▀███████████[color=#bfe4f3]█████▀
      [color=#2449a8]▀███[color=#3a65d5]███████▀      [color=#8bd7e8]▀███████[color=#bfe4f3]███▀
         [color=#2449a8]▀▀[color=#3a65d5]██▀▀            [color=#8bd7e8]▀▀██[color=#bfe4f3]▀▀
[/td]
[td][size=6px]  
[url=https://ellcrys.org/?utm_source=btt_sig][size=24px][font=Arial][b][color=#2449a8]ELLCRYS
[/td]
[td][size=33px][font=Monospace][color=#18abc2]|
[/td]
[td][size=3px]  
[center][url=https://ellcrys.org/?utm_source=btt_sig][size=14px][font=Arial][color=black][color=#006ea1]CO-[b]OWN[/b]       CO-[b]CREATE[/b]       CO-[b]MANAGE[/b]
[size=16px][b][color=#2449a8]SOFTWARE PRODUCTS[/b] & [b]ORGANIZATIONS
[/td]
[td]  
[/td]
[td][size=10px]
[url=https://twitter.com/EllcrysHQ][font=Monospace][size=2px][color=#1da1f2]
           ▄██▄▄   ▄
█▄        ████████▀▄
███      █████████▀
▐███▄    ████████▌
▄▄█████▄▄▄███████▌
  ▀█████████████
  ▄▄██████████▀
    ▄████████▀
▀▀████████▀
    ▀▀▀
[/td]
[td][size=10px]  
[url=https://t.me/EllcrysHQ][font=Monospace][size=2px][color=#0088cc]
               ▄▄███▌
         ▄▄██████▀██
    ▄▄███████▀▀ ▄██▌
▄█████████▀▀  ▄████
▀▀▀████▀   ▄██████▌
    ██   ▄████████
     █ ▄█████████▌
     █ ██▀ ▀█████
     ██▀     ▀██▌
              ▀▀
[/td]
[td][size=10px]  
[url=https://github.com/ellcrys/papers/raw/master/latex/white_paper.pdf][font=Monospace][size=2px][color=#2449a8]
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀██▄
█           ▀█▄
█             ▀█
█              █
█              █
█  ▄▄▄▄▄       █
█              █
█  ▄▄▄▄▄▄▄▄    █
█              █
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀
[/td]
[td]  
[/td]
[td][size=8px]  
[center][url=https://ellcrys.org/token-sale/?utm_source=btt_sig][size=22px][font=Arial][b][color=#18abc2]〈[color=#2449a8]BUY TOKENS[color=#18abc2]〉
[/td]
[td][size=33px][font=Monospace][color=#18abc2]|
[/td]
[/tr]
[/table][/center]

Hero/Legendary Members

Code:
[center][table]
[tr]
[td]
[url=https://ellcrys.org/?utm_source=btt_sig][font=Monospace][size=2px]                    [color=#006ea1]▄[color=#63c2f0]▄
                  [color=#006ea1]▄█[color=#18abc2]██[color=#63c2f0]█▄
                [color=#006ea1]▄██[color=#18abc2]████[color=#63c2f0]██▄
              [color=#006ea1]▄███[color=#18abc2]██████[color=#63c2f0]███▄
            [color=#006ea1]▄████[color=#18abc2]████████[color=#63c2f0]████▄
          [color=#006ea1]▄█████[color=#18abc2]██████████[color=#63c2f0]█████▄
        [color=#006ea1]▄██████[color=#18abc2]████████████[color=#63c2f0]██████▄
      [color=#006ea1]▄███████[color=#18abc2]█████▀  ▀█████[color=#63c2f0]███████▄
    [color=#006ea1]▄████████[color=#18abc2]████▀      ▀████[color=#63c2f0]████████▄
  [color=#006ea1]▄█████████[color=#18abc2]███▀          ▀███[color=#63c2f0]█████████▄
[color=#006ea1]▄██████████[color=#18abc2]██▀              ▀██[color=#63c2f0]██████████▄
[color=#3a65d5]██[color=#006ea1]████████[color=#18abc2]█▀                  ▀█[color=#63c2f0]████████[color=#bfe4f3]██
[color=#2449a8]███[color=#3a65d5]██[color=#006ea1]████▀                      [color=#63c2f0]▀████[color=#8bd7e8]██[color=#bfe4f3]███
[color=#2449a8]████[color=#3a65d5]████▄                        [color=#8bd7e8]▄████[color=#bfe4f3]████
[color=#2449a8]█████[color=#3a65d5]██████▄                  [color=#8bd7e8]▄██████[color=#bfe4f3]█████
[color=#2449a8]██████[color=#3a65d5]████████▄            [color=#8bd7e8]▄████████[color=#bfe4f3]██████
[color=#2449a8]███████[color=#3a65d5]██████████▄      [color=#8bd7e8]▄██████████[color=#bfe4f3]███████
[color=#2449a8]▀███████[color=#3a65d5]████████████▄[color=#8bd7e8]▄████████████[color=#bfe4f3]███████▀
   [color=#2449a8]▀█████[color=#3a65d5]███████████▀[color=#8bd7e8]▀███████████[color=#bfe4f3]█████▀
      [color=#2449a8]▀███[color=#3a65d5]███████▀      [color=#8bd7e8]▀███████[color=#bfe4f3]███▀
         [color=#2449a8]▀▀[color=#3a65d5]██▀▀            [color=#8bd7e8]▀▀██[color=#bfe4f3]▀▀
[/td]
[td][size=6px]  
[url=https://ellcrys.org/?utm_source=btt_sig][size=24px][font=Arial][b][color=#2449a8]ELLCRYS
[/td]
[td][size=33px][font=Monospace][color=#18abc2]|
[/td]
[td][size=3px]  
[center][url=https://ellcrys.org/?utm_source=btt_sig][size=14px][font=Arial][glow=#244684,1][color=#fff]       CO-[b]OWN[/b]       CO-[b]CREATE[/b]       CO-[b]MANAGE       [/b][/glow]
[size=16px][b][color=#2449a8]SOFTWARE PRODUCTS[/b] & [b]ORGANIZATIONS
[/td]
[td]  
[/td]
[td][size=10px]
[url=https://twitter.com/EllcrysHQ][font=Monospace][size=2px][color=#1da1f2]
           ▄██▄▄   ▄
█▄        ████████▀▄
███      █████████▀
▐███▄    ████████▌
▄▄█████▄▄▄███████▌
  ▀█████████████
  ▄▄██████████▀
    ▄████████▀
▀▀████████▀
    ▀▀▀
[/td]
[td][size=10px]  
[url=https://t.me/EllcrysHQ][font=Monospace][size=2px][color=#0088cc]
               ▄▄███▌
         ▄▄██████▀██
    ▄▄███████▀▀ ▄██▌
▄█████████▀▀  ▄████
▀▀▀████▀   ▄██████▌
    ██   ▄████████
     █ ▄█████████▌
     █ ██▀ ▀█████
     ██▀     ▀██▌
              ▀▀
[/td]
[td][size=10px]  
[url=https://github.com/ellcrys/papers/raw/master/latex/white_paper.pdf][font=Monospace][size=2px][color=#2449a8]
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀██▄
█           ▀█▄
█             ▀█
█              █
█              █
█  ▄▄▄▄▄       █
█              █
█  ▄▄▄▄▄▄▄▄    █
█              █
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀
[/td]
[td]  
[/td]
[td][size=7px]  
[center][url=https://ellcrys.org/token-sale/?utm_source=btt_sig][size=22px][font=Arial][b][color=#fff][glow=#24b47d,1]    BUY TOKENS    
[/td]
[td][size=33px][font=Monospace][color=#18abc2]|
[/td]
[/tr]
[/table][/center]

If you have problems posting with your bitcoin talk account, you can enlist yourself as well as report your activities using this form


To see the Bounty Final Stakes Report, Click here


They are trying to fool us!
I was joined Ellcrys signature campaign and wore their signature all campaing! And now they are trying to not distrubite our stakes! Why? Because "they are telling there is no reporting" they didn't calculate all signature works. And trying to fool us...

On of the admins campaign send me edited bounty rules! But they forgot to edit in here!!! What a pitty!

Posting here this because of it is a proof!

CALCULATE ALL SIGNATURE WORKS OR I WILL GIVE NEGATIVE TRUST!
18  Alternate cryptocurrencies / Bounties (Altcoins) / Re: [BOUNTY] ELLCRYS - Decentralized Software Development - 500K ELL REWARD 💰🔥🚀 on: July 24, 2019, 10:24:23 AM
You said bounty will end in 5 weeks.

And we've reached 5 weeks yesterday. So bounty has ended?
19  Alternate cryptocurrencies / Altcoin Discussion / Re: COTI has bridged with Binance Chain’s BEP2 on: July 23, 2019, 09:11:15 AM
Projects continue to move uncontrollably to the Binance chain. COTI is a project I follow. However, the availability of both ERC and BEP-2 based token can be a bit of a problem.
20  Alternate cryptocurrencies / Service Discussion (Altcoins) / Re: Exchanges are not recommended. on: July 22, 2019, 07:54:16 PM
Some exchanges not only deceive traders through fake volumes but also conduct fake IEO on their launch pad, thereby making investors loss completely. I just trade on the reputable ones.


I think it's best to use known exchanges. It seems to me there's no point in taking unnecessary risks. We are already taking enough risk with crypto trading.
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 »
Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!