Bitcoin Forum
June 23, 2024, 08:11:47 AM *
News: Voting for pizza day contest
 
  Home Help Search Login Register More  
  Show Posts
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... 71 »
1  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / Re: [ANN][ICO]🌙 ISLM - Zekat için digital para birimi on: May 16, 2021, 05:20:41 PM
gülmekten ne yazıcam bilemedim dsadsadsad olum dini bari alet etmeyin artık dolandırıcılıkta çığır açtınız memleketin içine sıçtınız yeter da  zekat için kripto para fikre bak dine aykırı zaten ne yiyonuz ne içiyonuz da böyle mantıksız zihniyetle buraya geliyonuz. ERC 20 tabanlı yapında Zekatımız ETH ile artsın düşsün sevapları da ödül olarak yatırımcıya dağıtırsınız.
2  Local / Ekonomi / Re: BOĞA ve AYI Sezonu Hakkında on: May 02, 2021, 01:20:21 PM
bu ayı sezonu boğa sezonunu tam anlamıyla anlamak gerek ki şuan boğa da kredi çekip alım yapanlar var işte o nasıl mantık en yüksekten girip en düşükte çıkıyorlar ondan sonra BTC çiftlik bank oluyor fiyatlar herkes burdaydı şimdi eskisi gibi forumda yeni katılımcı göremiyorum direk borsalara gidiyorlar forumdan bir haberler. Sonra battık diye ağlıyorlar sağda solda Smiley

evet gerçekten ilginç bir şekilde kredi çekenler var boğa sezonunda yatırım yapmak için.

bir bankacı tanıdığım kripto paralara yatırım yapmak için sürekli kredi başvuruları olduğunu belirtti hepsi de zarardaymış şuan dediğine göre yine.Yüksekten alıp düşükten satıyorlar heralde panikle.
saçma yani çok saçma şekilde piyasaya giriş yapıyorlar adama nereden alıyosun diyorum BTC yi alıcam diyo play store de bi program var diyo adı ne diyom bilmiyorum diyo Smiley sonra çiftlik bank bilip bilmeden giriyolar işin içine ağlayıp duruyorlar sağda solda bide krediyle girmek zaten riskli bilmeden girmek kazanmanın imkansız olanı al satı bilmez nerde ne yapması gerektiğinden haberi yok sağdan soldan duyduklarıyla gelir zor yani sonra elin oğlu gelir milyonları toparlar gider ilginçtir hala da aynı hataları yapmaya müsait bir milletiz nerde inanılmaması gereken bir şey var onun içindeler kolay para peşinde öyle o kadar da kolay değil yani o işler.
3  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / Re: [ANN][ICO BİTTİ] 🔥 MVL 🔥 - TEŞVİK TEMELLİ BLOK ZİNCİRİ HAREKETLİLİK EKOSİSTEMİ on: April 26, 2021, 08:42:17 PM
hocam merhaba nasılsınız. Sayenizde çok güzel bir projeye katılmışım iyi ki sizi dinlemişim diyorum hiç bir yere gelmez gözüyle bakmaya başladığım bu proje çok çok iyi yerlere geldi ilk 90 da bile gördüm. Daha yeni bir proje olmasına rağmen bunu yaptıysa ilerleyen zamanlarda çok daha ilerleyecektir diye düşünüyorum. Kötü yanı şuan da tüm işlem gördüğü borsaların kore borsası global bir borsaya girse bizde bir şeyler yapsak iyi olurdu. Beklemek gerek şuan daha iyi olur umarım. Başarılarınızın devamını dilerim gerçekten çok teşekkürler. Çevirilerinizi takip ediyor olacağım uzun zamandır bakamıyordum foruma varsa tavsiye edeceğiniz kampanyalar incelemek isterim kolay gelsin.

Yani daha da iyi yerlere gelebilecek bir proje sürekli yeni iyi haberler geliyor.  CMC de 98 sıraya kadar yükseldi ama yarı yarıya bir düşüş yaşadı. Burada projeyi takip edip bir şeyler kazanabilmesine vesile olabilmişsem insanlara  ne mutlu yani zor zamanlar yaşıyoruz herkes hemen hemen zorlukla geçiniyor. Bu piyasada kampanyalar olsun yatırım olsun bir şeyler de faydalı olabilirsek bir zarar görmeyiz. Uzun zamandır kampanyaları takip etmiyorum forumda çeviri de yapmıyorum. Artık çevirileri fatura keserek resmi şekilde devam ediyorum. ICO ların bir çoğu scam vs çıkınca emeğim boşa gidiyor birde burada mırın kırın edenler oluyor. Yine de herhangi bir fırsat olursa konu açıp bilgimi paylaşırım.
4  Local / Ekonomi / Re: BOĞA ve AYI Sezonu Hakkında on: April 26, 2021, 08:34:33 PM
Ayı sezonunda aldığın her seviyenin altına düşer.

Boğa sezonunda sattığın her seviyenin üstüne yükselir.

Boğaya alıştığında ayı sezonu gelir ayıya alıştığında boğa sezonu gelir. Muhtemelen 1-2 yıl içinde acı bir ayı sezonu ile karşılaşacağız. Orada herkesin umutları ve hayalleri ezildiğinde herkes pes ettiğinde yeter artık dediğinde elindekileri dip seviyelerden sattığında, yeni bir boğaya evrileceğiz.
----

Sonuç olarak Ayı sezonunda mal toplanır boğada boşaltılır.

-
Ayı sezonu herkes satar (siz toplayın)
Boğa sezonu herkes alır (siz satın)


Örnek:

Bist30 şuan çoğu hisse hatta bist 100 dolar bazlı bence Ayı sezonunda ama kim alabiliyor Smiley Herkes korkuyor alırken...Kim çıkıp 2-3 yıllık uzun bir yatırım planı düşünüyor ? kimse ama yarın fırlasa gitse herkes buraya koşar muhtemelen.

Güven yokmuşta işte yükselmiyormuşta işte oymuş buymuş ? E kardeşim zaten ayı sezonunun özelliği o. Şuan bariz Borsa İstanbul ayı sezonundan kurtulmaya çalışıyor.

Sen Bitcoin'e bugün muhtemelen çok güveniyorsun ama fiyat 65.000 dolar olmuş ? Yarın güven gidince Bitcoin 10 bine düştüğünde alabilecek yürek varsa sen bu işi çözmüşsündür ?

Sec davası çıktığı 0.20 centten ripple alıp satıyorduk güven geldi fiyat 2 dolara çıktı ?
....

ayı boğa sezonu budur arkadaşlar ayı sezonunda herkes nazlıdır güvenmez mırın kırın yapar boğa sezonunda herkes hırslıdır hangisini alsak kredi çeksek falan filan...İnsan huyu değişmez zaten bu yüzden ne diyoruz borsalar 500 senedir aynı şeyleri yaşayıp yaşayıp duruyor. Tarih binlerce yıldır tekerrür ediyor.
bu ayı sezonu boğa sezonunu tam anlamıyla anlamak gerek ki şuan boğa da kredi çekip alım yapanlar var işte o nasıl mantık en yüksekten girip en düşükte çıkıyorlar ondan sonra BTC çiftlik bank oluyor fiyatlar herkes burdaydı şimdi eskisi gibi forumda yeni katılımcı göremiyorum direk borsalara gidiyorlar forumdan bir haberler. Sonra battık diye ağlıyorlar sağda solda Smiley
5  Local / Ekonomi / Re: BOĞA ve AYI Sezonu Hakkında on: April 13, 2021, 09:34:12 PM
Zamanla daha iyi anladık bu durumu ama kar zarar konusunda tecrübeler oldu keşkeler oldu yapacak bir şey yok önümüze bakıp fırsatları değerlendirmeye çalışmak lazım. lossnet merit için teşekkür ederim. Faydalı bir konu olacağını düşünüyorum çünkü her geçen gün yeni kişileri görüyoruz ve bu terimlerden ve piyasadan bir haber geliyorlar. Bilgi edinmeleri açısından ve yapacakları şeyleri piyasada ki durumu takip edip doğru şekilde adlandırabilmeleri için uğraştım. Daha güzel bir piyasa göreceğimize inanıyorum ama hala bu piyasa için beklenen değerlerin olmadığını düşünüyorum.
6  Local / Ekonomi / Re: BOĞA ve AYI Sezonu Hakkında on: April 01, 2021, 10:19:56 PM
Merited by Vispilio (3), _javi_ (1), neinnein125 (1), YsfYlmz (1) konuyu yararlı bulup Merit gönderen arkadaşlara da çok teşekkür ederim.
7  Local / Ekonomi / Re: BOĞA ve AYI Sezonu Hakkında on: March 19, 2021, 03:49:46 PM

Ben ilk kez bu şekilde bir şey görüyorum ortalıkta kimse yok piyasa uçuyor kimin ne olduğu belli değil insanlar heyecanlanıp buraları havalara uçuruyordu artık kimsede ses yok aynen kimse bilmiyorken daha heyecanlıydı bildiler yine heyecanlıydı şimdi kim ne yapıyor ne oluyor belli değil güzel proje var mı yok mu onu da anlamak mümkün değil bir sürü proje var ama ne oldukları belli değil. Artık borsaya girmeden satış yapmamaları daha güvenilir olur bence token satıp kaçanlar hala çok galiba


2017-2018 yılında burası nasıldı iyi hatırlıyorum burası insan seli olmuştu.

Küçük yatırımcının hodl ettiği koinlerin gittiğini kazandırdığını düşünmüyorum. Yeni gelen yatırımcılar da muhtemelen %5 %10 kazanç görüp satıp kazanıyoruz falan diyorlar Smiley

Bu benim fikrimdir belki yanılıyorum. Tartışılır.
Yani benim gördüğüm artık garantici ilerleyip yeni borsaya giren altcoinler yada hali hazırda işlem görenler adını en çok duyuranlar arasında yatırım dönüyor ICO lara katılan var mı hiç bilmiyorum. Hiç bilmeden o kadar çok insan girmek istiyor ki blockchain nedir adını duymamış hemen para basıp zenginlik yolunda gidicekler google playde bi uygulama var ordan yatırım yapcam diyo adı ne diyom adını bilmiyor daha. Ondan sonra dolandırıldım çiftlik bankla kıyaslayıp adını lekeliyolar. Tecrübe lazım burada ki terimler teknik bilgi lazım. Ayrıca bizim foruma da hareketlilik lazım bu kadar sessiz durması insanların hayra alamet değil.
8  Local / Ekonomi / Re: BOĞA ve AYI Sezonu Hakkında on: March 15, 2021, 08:40:45 PM
En güzel ayı sezonu 2014-2016  arasındaydı. Sakin bir bitcoin ve yeni projeler en güzel fırsatlarda bu aralıkta çıktı.
Temiz bir şekilde ilerledi.
Btc-e
Poloniex
gibi borsalar daha gözdeydi. Bu aralıkta temiz olmayan tek şey Hack vakalarıydı. Hackler çok yoğun gerçekleşti bu 2014-2016 arasında.

En güzel boğa sezonu 2017-2018 arasındaydı yeni yatırımcılar katıldı.


En kötü boğa sezonunun 2020-2022 arası olduğunu düşünüyorum.
En kötü ayı piyasası da 2018-2020 arasıdır.

Şu iki aralıkta piyasa gerçekten nerde çokluk misali hareket etmeye devam ediyor ve çıkış vaktimin çoktan geldiği alarmını veriyor aslında. Borsa İstanbul veya Emtialar daha masum geliyor gözüme artık.

Ben ilk kez bu şekilde bir şey görüyorum ortalıkta kimse yok piyasa uçuyor kimin ne olduğu belli değil insanlar heyecanlanıp buraları havalara uçuruyordu artık kimsede ses yok aynen kimse bilmiyorken daha heyecanlıydı bildiler yine heyecanlıydı şimdi kim ne yapıyor ne oluyor belli değil güzel proje var mı yok mu onu da anlamak mümkün değil bir sürü proje var ama ne oldukları belli değil. Artık borsaya girmeden satış yapmamaları daha güvenilir olur bence token satıp kaçanlar hala çok galiba
9  Local / Ekonomi / Re: BOĞA ve AYI Sezonu Hakkında on: March 14, 2021, 09:52:58 PM
sezon açıldı da benim anlamadığım böyle bir zamanda neden bu kadar durgun buralar eskiden olduğu gibi hiç kimse ne konuşuyor ne konu açıyor ne projelerden bahsediyor ne kampanyalardan bahsediyor herkes bir köşede sessizce bekliyor günlerce konuların aynı yerde olduğu dikkatimi çekti forum bu kadar boş olmadı hiç bir zaman sebebi nedir bilen var mı ? Türk kanalı mı sadece böyle bunun altında bir şey aramak lazım kimse yoksa ilginç şeyler vardır. Bir kaç kişinin adı dışında burada konuşan göremiyorum uzun zamandır uzaktan takip ediyorum ama bu şekilde baya bir tuhaf geldi dayanamadım artık yazıyorum.
10  Local / Ekonomi / Re: BOĞA ve AYI Sezonu Hakkında on: January 01, 2020, 11:36:07 AM
bak daha gelen tepkileri görünce ne demek istediğimi anlayacaksın.
bu terimleri bir analizci geçinenler birde ergenler kullanıyor.
piyasayı az takip edenlerin hepside genelde bu terimlere kıllanıyor.
dediğim gibi ortada ayı ve boğa sezonu denebilecek sistematikte işleyen bir borsa yok.
spekülasyon var.belli sezonları olabilmesi için belli kuralları olması lazım.
koreli bakan çıkıyor bir laf ediyor piyasa patlıyor.hintli özel sektör bankaları karar alıyor piyasa patlıyor.
john mcaffe denen dallama konuşuyor koin pumplanıyor.sonra o dallama apple getirin 5 dkda kırmazsam ayakkabımı yerim diyen dallama çıkıp bunları ben yazmadım miki yazdı benim hesabımı hacklemişler diyor.
normal borsalarda bu tür spekülasyonları yapmak suç olduğu için ayı boğa denilebilir ama bu piyasada öyle sezon analiz falan çalışmıyor.
haliyle her tarafta yok bull geliyor ahanda bear trap oldu yok yok kesin bear dye afra tafra görüp durunca gıcık kapılıyor.


doğru söze ne denir gayet iyi özetlemiş aslında
Onun bunun dediği ile yükselip düşseydi aynı şeyler şimdi de olmazmıy dı hala bir sürü kendine buyruk pump dump yapmak isteyenler konusuyor ama piyasada yaprak kıpırdamıyor. john mcafee hala saçma iddasını devam ettiriyor. Sürekli büyük iniş çıkış yaptığı dönemde biri çıkıp bir tahminde bulunuyordu oda şansa tutarsa aa ben tutturdum diye adını duyurdu şimdide yapsalar ya aynı şeyleri. Cahilce yatırım yapanlar ise bu sırada kurban oldular. Ayrıca yasak ise ülkemizde de yastık altından dolarları altınları çıkarın demek de yasakdı ama milletimiz sağolsun çıkardılar.
11  Local / Ekonomi / Re: bitcoin daha ne kadar düşecek on: January 01, 2020, 11:28:56 AM
Bu konuyu açarken hiç bu kadar düşüş olacağını hesaplamamıştım ve bu kadar uzun süreceğini tam boğa sezonu sonuna gelmiş konuyu açmışım biraz zor olacak galiba aynı konuyu açtığım günlerin fiyatlarını piyasada görmek projeler işe yaramaz sürekli aynı ICO ları yapıp duruyorlar yarısından fazlası scam borsaya girenler borsalardan çıkarılıyor tam olarak bir temizlik de yok ama düzenlenebilecek bir durumda yok bu piyasa bu şekilde çok uzun süre böyle kalacak gibi kaymağını yiyenler yedi ama tekrarı olursa biraz uzun sürecek gibi bence

Konuyu öyle bir tarihte açmışsınız ki, tam boğanın en tepe noktasının ($20,000) görülmesinin hemen ardından gelen düşüş eğiliminde! O günden beri bir daha hiç görülemedi bu fiyatlar. 2018 ocak ayında 15-17k seviyelerinde dolaştıktan sonra veda etmiştik boğaya. Yazın bir günlüğüne 14k'ya göz kırpıp geri dönmüştü.

Konu açılış cümlesi şuymuş:
Quote
80 bin tl den bu fiyatlara düşmesi yatırım yapmak için uygun zaman gibi gelmiyor acaba daha fazla ne kadar düşer. yatırım yapabilmek içinde çok fazla miktarda düşüş görmek gerek bu sizce mümkün mü

Vay be, nostalji yaşadım şu anda Smiley Düşüşlerin kralını gördük bu süreçte. Umarım 2020'de rayına oturur piyasa.

İnşallah öyle olur btc nin yükselişi uzun zaman takip ettikten sonra elde avuçta hiç olmadan haberini alınca çok heyecanlandırmıştı ama bir işe yaramamıştı Smiley Bu kez yükselmeyecekmiş gibi geliyor artık tabi ki belli olmaz çok ilginç bir piyasa insanlarının ortak fikirlerinin aksine hiç beklenmedik zamanlarda kendi başına yükselip düşen bir hareketlenmesi oluyor tahminler yapılıyor da tutması çok zor halving de belki daha hareketli olacaktır artık yoksa unutulup gidene kadar bekleriz.
12  Local / Ekonomi / Re: bitcoin daha ne kadar düşecek on: December 24, 2019, 05:12:16 PM
Bu konuyu açarken hiç bu kadar düşüş olacağını hesaplamamıştım ve bu kadar uzun süreceğini tam boğa sezonu sonuna gelmiş konuyu açmışım biraz zor olacak galiba aynı konuyu açtığım günlerin fiyatlarını piyasada görmek projeler işe yaramaz sürekli aynı ICO ları yapıp duruyorlar yarısından fazlası scam borsaya girenler borsalardan çıkarılıyor tam olarak bir temizlik de yok ama düzenlenebilecek bir durumda yok bu piyasa bu şekilde çok uzun süre böyle kalacak gibi kaymağını yiyenler yedi ama tekrarı olursa biraz uzun sürecek gibi bence
13  Local / Ekonomi / Re: BOĞA ve AYI Sezonu Hakkında on: December 24, 2019, 05:08:09 PM
Uzun zamandır bu konuyu başa getirmedim uzaktan takip ediyorum ama yıl sonu tahminlerim de olmayacak sanırım bu 2020 aylarının ortalarına doğru ya yükselecek yada böyle uzun bir süre devam eder tahminlerle pek de bir yere varılacak bir iş değil bu aslında herkes hala bir umut piyasanın düzelmesini bekliyor ama göstere göstere geleceğini sanmıyorum.
14  Economy / Reputation / Re: Wrong given red trust on: September 09, 2019, 05:16:08 AM
This is against forum rules.

It's most definitely not against forum rules since trust feedback is not moderated. Nor is it against rules to have multiple accounts.

Your account seems to have been linked to another account who posted your username. It's a weak link (for example someone posting "my other account is suchmoon" doesn't mean that's my alt) so I'd suggest to contact kzv and explain this.

Bitcointalk username : caneraydin123

Edit - looks like it's been resolved: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5105163.msg52401457#msg52401457
Yes problem solved now, they noticed the error. Thank you
15  Economy / Reputation / Wrong given red trust on: September 09, 2019, 04:01:17 AM
This is  my profile : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1351669;sa=summary

These members gave me this red trust while. I don't even know why and what they're talking about. I have no relevance with the Russians. This account belongs to me from the very beginning. I don't have any other accounts. I abide by forum rules and know that multiple accounts are prohibited. I sent them messages separately. I say they made a mistake, but they don't even answer. Not everyone can give each other red trust for no reason.

Only accounts I use : 
Twitter : https://twitter.com/_Cnraydn_
Facebook: https://www.facebook.com/cnraydnnn
Telegram:  https://t.me/cnraydn
Bitcointalk : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1351669;sa=summary

I don't use anything other than these accounts. I don't recognize other accounts.

Topics opened:

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5182608.0

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5181152.0

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5105163.msg52347968#msg52347968

This is against forum rules. I don't know these people, and I don't have the slightest idea. I haven't been here for a long time because of the bad market. I wanted to check it out today and I saw it.
16  Local / Русский (Russian) / Re: Репутация в Русском локальном разделе on: September 09, 2019, 01:57:20 AM
год назад был угнан акк у petrcoin восстановить он не смог благо у него был другой акк который он и не скрывал но сейчас не об этом
не обошлось без наездов на меня за отсыл меритов но эта тема давно разжевана и разобрана
но некоторые бараны все же решили отличиться Roll Eyes

я написал где то через пол года угонщику чтоб вернул акк а иначе подниму тему и акк будет подпорчен
разумеется был игнор кроме того он долго не заходил в акк я решил забить на то время
И вот недавно я за метил что он активировался и я поднял тему в мете


в ходе разборок нашел угонщика включил копалку и накопал его альыты
на самом деле их больше но то что я поверхностно накопал выложил

теперь вопрос D мемберам, пруфы есть там же когда красить начнете? или подача от Пелосо для вас не кошерна ?

вот угонщик и его альты
1. beeelzebub
2. zgrdyg
3. rambobt
4. caneraydin123
5. bitbabba

petrcoin пока не красьте есть вероятность что холдер востановит так как нашел приваткей от сигнед адреса уже отписал


Hello to everyone . I'm the owner of this account caneraydin123. My name is Caner. I don't have another account. i m others do not know who. There's something wrong here. I'd like to provide you with evidence to correct this, but how can I do this. I don't know these people. I haven't been here in a long time because of the bad market. I saw it today when I came to review the forum. There is an error about this. Thank you from now.

Only accounts I use : 
Twitter : https://twitter.com/_Cnraydn_
Facebook: https://www.facebook.com/cnraydnnn
Telegram:  https://t.me/cnraydn
Bitcointalk : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1351669;sa=summary

I don't use anything other than these accounts. I don't recognize other accounts.
17  Local / Ekonomi / Re: bitcoin daha ne kadar düşecek on: June 26, 2019, 09:36:16 PM
Evet artık sonunda beklenen boğa geldi desek olur. Bir önceki boğa da en yüksek 20 k usd gördü ama  tl bazında en yüksek gördüğü miktarı geçmeyi başardı. 13 k usd de  önceki boğanın tl bazında önemli olan bu boğada ne olacak en yüksek 400 000 usd tahminleri var olursa çok kişi mutlu bir çok kişi de yine pişman olacak BTC neyse de bu altcoinler ne olacak asıl merak konusu birçok kişi altlarda kaldı. Bazıları sattı btc geçiş yaptı.
18  Alternate cryptocurrencies / Bounties (Altcoins) / Re: 💰[ALGOFEAST BOUNTY] ALGOTRADING | REWARD MORE THAN $1MILLION PAID IN ETH on: June 26, 2019, 05:50:10 PM
RESERVED TRANSLATION CAMPAIGN FOR  TURKISH LANGUAGEBitcointalk username : caneraydin123
Bitcointalk profile : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1351669
Language : Turkish
Telegram : @cnraydn
Portfolio: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1PN4rvjOGPZct8T01NQq9ZHG2yEcvdera2Q8clQx7dbU/edit?usp=sharing
 

ETH ADDRESS : 0x7d3f007170aC9942f2051B37e385Ec1eA0102881

19  Local / Ekonomi / Re: BOĞA ve AYI Sezonu Hakkında on: February 24, 2019, 10:42:20 PM
bir gece de 20 milyar milyon bu para nereye gitti Smiley 400 dolar bir anda düştü sevinmeye bile fırsat vermiyor ayılar. Bırakın kazanç elde etmeyi göz açıp kapayıncaya yerin dibine sokuyorlar. Bakalım ne kadar daha sürer battı balık yan gider gittiği yere kadar da bekleriz. Sabrın sonu selamettir. 4000 görebiliyorsa günü geldiğinde fazlasını da görür herhalde.
20  Local / Ekonomi / Re: bitcoin daha ne kadar düşecek on: February 24, 2019, 10:33:31 PM
4 k usd olması bile bir umut kaynağı oluyor Smiley Düşüşte artık moral bozulmuyor hala alışkınız bu duruma sadece biraz yükselmesi heyecan verici oluyor. Bakalım daha ne kadar devam edecek bu yıl sonuna kadar tahmin etsem de bu süreç de farklı nedenler yükselişine engel olmazsa yarılanmadan öncesi için tahmin ediyorum. Hayırlısı artık altcoinler de biran önce toparlansa yeni ICO ları takip ediyorum. Her biri ben scam projeyim diye haykırıyor iyi projeler piyasa düzelmeden sunulmuyor. Ya da piyasa böyle iken yatırım almıyor çoğu iptal edip gidiyor. Piyasa düzelirse her şey daha net olacak daha iyi bir ortam bizleri bekliyor olur hayırlısı olsun artık ne diyelim bekliyoruz .
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... 71 »
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!