Bitcoin Forum
December 07, 2022, 01:41:02 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 23.0 [Torrent]
 
  Home Help Search Login Register More  
  Show Posts
Pages: [1] 2 3 4 »
1  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: 2 günde kazandıran sinyaller on: April 26, 2018, 01:51:52 PM
Yav anladık tamam hesap senin, şimdi kaç btc istiyosun buradan gitmek için sen onu söyle?? Ya da boşver bana şunu söyle... Terste kaldığın coinler var ve bunları pump yaptırmaya çalışarak (ki öyle bir ihtimalin yok gibi) düze mi çıkmaya çalışacaksın? Yoksa hesabını milletin takip etmesini sağlayarak on binlerce takipçi kasarak düşükten girdiğin coinlere pump mu yaptıracaksın? Yaşın kaç? Yaşını geçtim ciddi bir rahatsızlığın oldu mu hiç? Yahu insanı güldürüyorsunuz yemin ederim sinirlerim bozuldu artık bu forum yüzünden.  Grin

Bir de not yazmışsın aman Allahım al şu canımı... NOT: kim olursa olsun kendi analizinizi ve kritiğinizi yapmadan yatırım yapmayın.

Kısacası bugün başkasının adına da utandım çok şükür. Ülkem sahtekar kaynıyor maşallah, toprağa eksen bu kadar bol yetişmez. Kodumun soğan beyinlileri.


artist artist konuşacagına söylesene bana burada kaç kişiye yardımın dokundu, imza kampanyasını tutturmak için yazdıgın mesaj dısında kaç kişi için bi mesaj yazdın. bu arada kaç btc istersin demişsin gitmek için,

gönder a.q gitmeyeni s.ksinler, boş boş laf etmek kolay
2  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: 2 günde kazandıran sinyaller on: April 26, 2018, 01:48:10 PM
verdiğim adrese girip baktın mı da, gevezelik yapıyorsun, gir bak verilen sinyallere gel sonra eleştir.
3  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: 2 günde kazandıran sinyaller on: April 23, 2018, 11:55:19 PM
la bana en sonunda trade screen shotlarımı atııracaksınız ne lan bu saldırganlık gırtlagınızı sıkıp hemen bu sinyallere göre işlem mi yapın dedim, sırf post kasmak için ne gereksiz adamlar mesaj atmış ya, ister sinyallere girin ister girmeyin çok mu s.kmde, grafiğe inanmayan adama zaten kaybetmeye mahkumdur, bi araştırın okuyun lan, balinaların kontrolünde ki botlar neye göre aktif olup trade başlıyor,  ben söyleyim  o laf ettiğiniz grafiklere göre hareket edip tahtayı hareketlendieiyor, grafik okumayı bilmediğiniz için tabi grafiklere inanmazsınız gevşek gevşek konuşuyorsunuz en sonunda zıvanadan çıkartıyorsunuz adamı,

gereksizler önce açın ilk mesajımı okuyun orada ''not'' diyerek bir uyarı da bulunmuşum,

ulan bazı adamlar bakıyorum, sırası ile bütün konularda son mesaj yazan olarak görünüyor, imza kampanyalarının köleleştirdiği adamlar sizi, yararlı post kasın biraz..
4  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: 2 günde kazandıran sinyaller on: April 19, 2018, 05:43:49 PM
Ooo tepkilere bak sanki milletin anasına sövdük, sırf post kasmak için ne yazıldıgını anlamadan millet yardırmış, grafiği kim çıkarmış yok grafiğe güven olmaz diyen döner parasına tamah eden kitle de buradaymış, Pump ve sinyal grubunu aynı zanneden cahiller de gelmiş ne hoş Smiley grafiğin önemini bilmeyen kitleyi kesinlikle dikkate almıyorum, Siz istihareye yatıp öyle yatırım yapın tatlişler.

Ben bu hesabın  verdiği sinyallere %100 girin mi dedim. Ve yahut başlık açıp desteksiz bir şekilde şu coin uçacak almayan pişman olur mu yazdım, ki forum bu başlıklarla dolu.
Regülasyon olmayan piyasalarda işler speklülasyon ve haberler ile yürür bunu bilmeyen çok büyük kitle de var burada, İmzam da bir telegram grubu var, burada işkembeden sallayan o gruba girsin, grupta pinli anons kanalına baksın, Verilen sinyallerin, ne kadar sürede gerçekleştiğine bakın, sonra gidin sinyalin verildiği saatte o coin ne kadarmış ona bakın, Yine aynı anons kanalında verilen BTC grafiklerine ve yorumlarına bakın sonrada girin BTC 'nin o hareketlerine bakın, Yani boş boş konuşmayın, İmza kampanyanız da ki mesaj sayınızı tutturmak için yazmış olmayın !

Zaten siz bountyciler ve airdropcular forumu çöplüğe çevirdiniz,

veya boşverin dediklerimi siz waves ile trx ile zengi olmayı bekleyin, trade sizin neyinize,, Kapiş.. Hadi kib bye..
5  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: 2 günde kazandıran sinyaller on: April 18, 2018, 10:15:25 PM
Böyle seylere inanacak adam buradan cikmaz kime bise bile yazmamis zaten bravo beyler bende olurda site disindan kimse inanmasin diye yaziyorum


buradan böyle şeylere inanacak adam çıkmaz derken, airdrop çöplüğüe ve bounty mesaj sayılarını tutturmak için spam mesaj yuvasına çevirdiğiniz yerden mi bahsediyorsun.
6  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: 2 günde kazandıran sinyaller on: April 18, 2018, 10:13:06 PM
Böyle seylere inanacak adam buradan cikmaz kime bise bile yazmamis zaten bravo beyler bende olurda site disindan kimse inanmasin diye yaziyorum


eşşek kadar yazmısım kim olursa olsun analizinizi yapmadan yatırım yapmayın diye, bana saracağına git hiç bir desteği olmadan şu coini alın uçacak kaçacak diyenlere sar.  İmza kampanyanızda sırf mesaj sayısını tutturmak için yazıyorsunuz.
7  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: Verge Coin & Pornhub İşbirliği on: April 18, 2018, 09:12:49 PM
Şahin K. ile de bir partnerlik bekliyoruz.  Grin
8  Local / Alternatif Kripto-Paralar / 2 günde kazandıran sinyaller on: April 18, 2018, 09:06:57 PM
Arkadaşlar merhaba, twitterda bir çok fenomen hesabını takip ediyoruz ama en çok dikkatimi çeken ise çoğu hesap analiz paylaşmadan, şu fiyattan bunu aldım, bunu sattım, şu altcoin uçacak felan diye tavsiyeler veriyor,
2 gün önce aktif paylaşıma başlamış bir hesap ile karşılaştım, BTC grafik analizleri isabetli, kısa süreli trade yapanlar için aynı zamanda altcoin sinyalleri de başarı sağlamış, Takip edilip değerlendirilmesi gereken bir hesap oldugunu düşünüyorum.

https://twitter.com/ZeynepKripto

NOT: kim olursa olsun kendi analizinizi ve kritiğinizi yapmadan yatırım yapmayın.

Saygılar.
9  Other / Archival / Re: airdrop helal mi haram mı? on: April 02, 2018, 03:21:25 PM
seçim zamanı dağıtılan makarna,kömür haram değilse bu niye haram olsun  Grin
10  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: Benim ümidim kalmadı, kripto para borsasını bırakıyorum on: March 28, 2018, 04:02:50 PM
Asgari ücretle çalışan 1 bebek bakmaya ev geçindirmeye çalışan bana oldu olan 2.302 TL nerdeyse iki maaşım gitmiştir. Pahalı bir ders oldu, sizde yol yakınken çekilin derim, saygıları sevgiler.

dostum öncelikle geçmiş olsun, ama keşke neden veya nasıl battığını da söyleseydin insanlara yok yakınken çekilin demeden önce, hiç bir piyasa yoktur ki her giren para kazansın ki zaten borsanın mantıgına aykırıdır bu, senin paran başkasına gececek başkasının ki sana, başkasının parasının sana geçmesini beklemeden çıkmışsın.
benim kriptoya giren bi kaç arkadaşım var,dakka başı binancenden bakıyorlar ellerinde ki coin değer kaybettiğinde battık diye ağlamaya başlıyor ama şunu unutuyorsunuz satmadığınız emtia zarar değildir. Sadece beklemeyi bilin yeter.

genelde batan insanlarda fomoya kapılıp tepeden girenler oluyor, her yükselişin ve düşüşün illa bir düzeltmesi oluyor. Fomo hissi geldiğinde yakın bir sigara bekleyin veya bi kahve yapın kendinize 2 dakkaya geçer o fomo.
11  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: telegram kanalı paylaşmak on: March 25, 2018, 11:05:57 PM
Salak saçma muhabbetlerin dönmeyeceği adam gibi bilgi paylaşımlarıunın yapılacağı kanalları tabiki paylaş ama milleti dikmek için kanal paylaşmayın

sizin tabirinizle milleti dikecek kanal paylaşacak olsam, emin olun bunu paylaşmak için sormazdım, her aceminin açtığı başlık altına yapıştırırdım telegram adresini.
12  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: telegram kanalı paylaşmak on: March 25, 2018, 08:50:29 PM
eğer kötüye kullanım gerçekleştirecek bir kanal değilse neden paylaşmayasınız ki yeter ki insanlara o kanaldan yatırım tavsiyesi vermek yerine güncel haberleri falan paylaşın şu artacak deyip cumburlop içi dolmadan insanları daldırmayın coinlere. sonuçta kaybedince üzülecek miktarda olan arkadaşlar da var bu piyasada

Biz bir grup arkadaşımız ile daha önceden bulunduğumuz gruplarda yaşadığımız olumsuzlukları ve hoş olmayan durumları da göz önünde bulundurarak, belli bir bilgi seviyesinde bi grup oluşturduk. Sıfırdan başladığımız grupta 600 kullanıcı üzerine çıktık. grafik ve analizle desteklenmeyen hiç bir yatırımı önermiyoruz aslında yatırım tavsiyesi de vermiyoruz. Farklı bir çok indikatörler ile çıkardığımız grafik ve analizleri sunuyoruz. Aynı zamanda üye olduğumuz 2-3 ücretli vip grubundan aldığımız sinyalleri de paylaşıyoruz araştırmasını yapıp girmek isteyen değerlendirebiliyor.

https://t.me/kriptobirlikTR  sizlerde katılırsanız gücümüz,bilgimiz daha çok artar. Tek şartımız var egolarımızı ve hırslarımızı gruba almıyoruz Cheesy
13  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: telegram kanalı paylaşmak on: March 24, 2018, 10:53:01 PM
Herkese cevapları için teşekkür ederim. paylaşacağım telegram grubu altcoinler ile ilgili olacağı için buraya açtım.

şimdiye kadar kanal açan bir kaç arkadaşın açıtıkları başlıkları gördüm bir sorun olacağını sanmıyorum. asıl sorun aklına gelen her soru için başlık açanlarda !

galiba ilk defa aklıma gelen bir soru için başlık açtım, bence bu gereksiz bir başlıkta sayılmamalı, bundan sonra telegram paylaşmayı merak  edenler için kaynak olmuş olur.
en azından airdrop başlıgı açmadım  Grin

airdrop için açacaksan 1milyon birinci kişi olacaksın. Artık telegramdan takip olmuyor nedeni ise bir süre sonra telegram takip sınırına ulaşılıyor ve listeden çıkarılıyorsunuz.

https://t.me/kriptobirlikTR

Bu kanalda egolarımızdan arınmış bir şekilde bilgilerimizi paylaşıp beraber kazanmayı hedefliyoruz. güncel btc ve altcoin grafik analizlerini admin arkdaşlarmız paylaşıyor. analizlerimizde bir çok farkli indikatörden yararlanıyoruz. aynı zamanda Ücretli vip gruplardan aldığımız sinyalleri ilettiğimiz anons kanalımızda mevcut.
14  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: telegram kanalı paylaşmak on: March 24, 2018, 11:29:30 AM
şimdiye kadar kanal açan bir kaç arkadaşın açıtıkları başlıkları gördüm bir sorun olacağını sanmıyorum. asıl sorun aklına gelen her soru için başlık açanlarda !

galiba ilk defa aklıma gelen bir soru için başlık açtım, bence bu gereksiz bir başlıkta sayılmamalı, bundan sonra telegram paylaşmayı merak  edenler için kaynak olmuş olur.
en azından airdrop başlıgı açmadım  Grin
15  Local / Alternatif Kripto-Paralar / telegram kanalı paylaşmak on: March 24, 2018, 11:07:37 AM
forumda telegram kanalı paylaşmak serbest mi? yanlış bir şey yapmak istemediğim için sormak istedim.
16  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: Palm beach research group & APPCOİNS on: March 15, 2018, 09:37:28 PM
Aion dediler.  Cool

 aion açıkladır evet. Ama sağlam fake attılar dün ki yayınlarında belirttikleri kriterlerin yanı sıra şunlarıda konuştular;
* fiyatı 0.50$ altında ve market cap 100milyon $ altı dediler ve maalesef AİON bunlara uymadı,
aslında çoğunluk yanıldı çünkü dün ki yayınları öncesi hacim 70btc idi dumpa kadar 860 btc oldu
17  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: Palm beach research group & APPCOİNS on: March 15, 2018, 07:59:15 PM
ben bu forumu üye olmadan sessiz takip ediyordum, bilgi alışverişi, fikir tartışmaları oluyordu, benim üzüldüğüm tel nokta bu artık sadece airdrop konuşulur olmuş, benim bu konuyu açmamda ki sebep, insanların fikirlerini öğrenip bi beyin fırtınası yapmaktı.
18  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: Palm beach research group & APPCOİNS on: March 15, 2018, 07:31:54 PM
airdrop konusu açsam kesin 15 cevap gelirdi, düşüncelerinizi sordum ama kimseden tık yok  Grin
bunu yazdıgımda appc 0.000046-47 seviyelerinde idi 58e çıktı şimdi 52 civarını kendine yer yaptı. Bu arada araştırma grubu bizim saatimize göre 23:00da raporlarını paylaşacakmış vip gruplar ile.
*appc hacim dün gece 70 btc idi şuan 720 btc
19  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Palm beach research group & APPCOİNS on: March 15, 2018, 03:35:23 PM
dün gece, palm beach araştırma grubunun canlı yayını vardı, analiz ve piyasanın nereye gideceği konularında, palm beach grubunu bilenler vardır illa ki, kripto dahil bir çok yatırım alanında fon büyüklükleri ile en büyükler arasında, Canlı yayında çok değerleneceğini düşündükleri coin ile ilgili sunum yaptılar, tabi ki halka açık oturumlarında coin ismi vermiyorlar, Aylık bültenlerine üye olmak gerekiyor, ki bu grubun takipcileri fazla olduğu ciddi bir pump gücü var açıklama yaptıktan sonra. Ben söyledikleri coinin kriterlerini screen shot aldım ve benim aklıma sadece APPC geldi;
aynı zamanda konuşmalarında söylediklerine göre ekip ile silikon vadisinde görüşmüşler, bildiğiniz gibi silikon vadisi california'da ve appc ekibi şuan oyun fuarı için california'da

sizin yorumlarınız nerelerdir. Bahsettikleri coin APPC olabilir mi?
20  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: NucleusVision Airdrop'ları Yatırmaya Başladı on: March 14, 2018, 03:23:09 PM
2 ayrı eth hesabına toplam 1600 adet gelmiş.sadece airdrop'una katılmıştım...

whitelistte kaydın varmıydı?
Pages: [1] 2 3 4 »
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!