Bitcoin Forum
April 06, 2020, 04:21:39 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 0.19.1 [Torrent]
 
  Home Help Search Login Register More  
  Show Posts
Pages: [1]
1  Other / Off-topic / Re: Flat Earth on: September 15, 2016, 06:52:43 AM
Egyptians discovered that the world wasn't flat by coincidence.

They had 2 huge obelisks on different spots seperated many KM form eachother and they discovered that arround the same time of day the shadows on those obelisks where different.
And there for  the world should be round/roundly.
2  Economy / Gambling discussion / Re: What you like when gambling alone/ with your friend? on: July 16, 2016, 08:58:51 AM
i do gambling alone.
i never share my gambling related things with anyone.
3  Economy / Gambling discussion / Re: How much can u lose with gambling? on: June 21, 2016, 09:06:09 AM
Well once I'm ever regret to bet with 0.1 since that bits surely need months to earn it.
Just spend it with 90% chance of winning because I thought that I could make easy profit but the result are different.
And then spend on investment site that end scam.

On that day , I couldn't sleep but I'm realize that gamble has a risk ...
4  Local / Tablica ogłoszeń / Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor (BTC LTC NMC FTC itd) on: December 08, 2013, 12:16:56 AM
OŚWIADCZENIE
 
Cały czas mamy pełne ręce roboty. Co widać i słychać wszędzie Smiley. Ja do tego cały tydzień miałem chore dziecko, więc nie wszystkiego też mogłem dopilnować.
 
Jak wiecie mamy nowy serwer, ale liczba operacji nadal jest wysoka. Do tego zwiększyliśmy liczbę obsługiwanych kryptowalut, a są bardzo zasobożerne i już wiadomo, że potrzeba kolejnych serwerów.
 
Na ten moment wyjaśnienia wymagają 3 kwestie:
1. Napływ nowych klientów, którzy nie zawsze są przyzwyczajeni do obsługi automatycznej spowodował MASOWE popełnianie błędów przy płatnościach. Nagminne jest wpłacanie innych kwot, innych tytułów, na nie te konta, a potem zasypywanie Supportu prośbami o interwencję i poprawki. Jeśli na tym się kończy to jeszcze jest względnie, ale sporo osób (jest ich procentowo bardzo mało, jednak są "skuteczne") robi przy tym dodatkowo czarny PR na forach. Powiem tak, nie jesteśmy w stanie poprawiać ręcznie takich ilości błędów ludzkich jak to ma miejsce obecnie. Pierwsza linia Supportu nie ma dostępu do kont, banków, finansów i systemów, więc Oni Wam pomóc nie mogą. A technicy ostatnio nie zajmowali się ostatnio prawie niczym innym jak poprawianiem właśnie takich błędów. Oczywiście cierpią na tym nie tylko Ci, którzy te błędy popełniają, ale także inni, bo muszą czekać w kolejce z innymi. Zrobiło się z tego błędne koło.
 
Dlatego w ostatnich dniach ponownie skupiliśmy się na zmianach strukturalnych. Wymieniliśmy serwer na nowy, ale trwają prace nad załączeniem kolejnych serwerów do pomocy. Stworzyliśmy dodatkowy panel dla techników o czym więcej poniżej.
 
2. Nowy panel wyłapujący błędy Użytkowników. Dziś nad ranem testowo uruchomiliśmy to nad czym pracowaliśmy ostatnie dni. Jest to specjalny panel pomagający wychwycić błędy użytkowników związane z nieprawidłowymi kwotami. Nieprawidłowe kwoty i tytuły stanowiły w ostatnich dniach 80% wszystkich ticketów kierowanych do techników. Dzięki temu panelowi technicy wyłapią Wasze błędy jeszcze zanim napiszecie ticket i w miarę możliwości rozwiążą problem zanim jeszcze będziecie wiedzieć, że wystąpił.
 
Jak było wcześniej: Klient zamawiał X za np. 15,46PLN i wpłacał błędną kwotę np. 15,45 lub 15,40; 15,00 PLN itp. System po kilku godzinach brak pełnej kwoty interpretował jako "nieopłacenie transakcji" i ją anulował. Wtedy klient pisał do Supportu, że jest problem i go rozwiązywaliśmy księgując ręcznie lub robiąc zwrot.
 
Jak jest teraz: Support o Waszym błędzie "wie" już w momencie zapłacenia/anulacji i może zrobić coś z tym zanim jeszcze Wy napiszecie ticket (oczywiście nie zawsze zdąży i nie zawsze będzie mógł). Support arbitralnie będzie podejmował decyzję co zrobić z transakcją (czy zaakceptować, przeliczyć na nowo względem wpłaty czy anulować ze zwrotem). W efekcie transakcje będą kończone szybciej np. zwroty będą wychodziły zaraz po podjęciu decyzji przez Support, a nie po kilku dniach, kiedy klient się zorientuje, że coś nie gra i jeszcze powymienia kilka maili, co potrafi trwać tydzień. Oczywiście te procesy będą dalej automatyzowane, by odciążyć Support z jak największej ilości błędów.
 
System ten działa od ok. 5 rano. Z wpisów na tym forum wnioskuję, że "działa". Przez zmiany w tym systemie (i przez nowy serwer) pracownicy Supportu byli "odcięci" prawie 2 dni, stąd tak duże opóźnienia w odpowiedzi na część ticketów.
 
3. Poprawiliśmy system księgujący i teraz już prawie nie giną transakcje opłacone "prawidłowo" przez EgoPay. Ze względu na "inny niż zazwyczaj" system prowizji w EgoPay (informują nas o kwocie jaką wpłaciliście, a nie o kwocie "po prowizji") czasem się zdarzało, że system zaokrąglał tę prowizję w inną stronę i wychodziła różnica 0.01USD lub 0.01EUR i się nie księgowało. Problem został naprawiony i już wszytkie transakcje z EgoPay powinny się księgować w pełni automatycznie.
 
Za opóźnienia przepraszamy.
5  Local / Tablica ogłoszeń / Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor (BTC LTC NMC FTC itd) on: December 06, 2013, 12:54:35 PM
Właśnie zakończyliśmy migrację na nowy serwer. Jest on szybszy, dzięki temu nie powinno być już przestojów jakie obserwowano w ostatnich dniach (czasem potwierdzenia przychodziły z kilkudziesięciominutowym opóźnieniem).
 
Właśnie zostały wznowione operacje na kryptowalutach.
 
Teoretycznie wszystko powinno działać tak jak poprzednio, gdyby jednak problemy się zdarzały. Proszę pisać do Supportu, a w sprawach krytycznych dla serwisu (błędy z walutami, kursami etc ale nie pojedyncze transakcje), to proszę pisać tutaj.
 

UWAGA! Nowa kryptowaluta - GoldCoin
 
Na prośbę Użytkowników (głównie AutoValuta) dodaliśmy do oferty GoldCoin. Dopóki wolumen jest bardzo mały i dość łatwo manipulować kursami, cena w LT jest zaporowa. GoldCoin należy kupować i sprzedawać głównie w AutoValuta.

Lilion Transfer
6  Local / Tablica ogłoszeń / Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor (BTC LTC NMC FTC itd) on: December 02, 2013, 12:00:00 PM
Uprzejmie informujemy, że dodaliśmy 2 nowe kryptowaluty do naszego serwisu. Są to PrimeCoin (XPM) i PeerCoin (PPC).

Oznacza to, że w ofercie mamy dostępnych już 6 kryptowalut: BitCoin (BTC), LiteCoin (LTC), Namecoin (NMC), FeatherCoin (FTC), PrimeCoin (XPM) and PeerCoin (PPC).

Wierzymy, że doceniacie nowe możliwości oferowane przez nowe kryptowaluty, które teraz można kupować, wymieniać i sprzedawać w Lilion Transfer.

Pozdrawiamy,

Zespół Lilion Transfer
7  Local / Tablica ogłoszeń / Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor (BTC LTC NMC FTC itd) on: November 27, 2013, 09:01:31 PM
OŚWIADCZENIE
 
Kryptowaluty właśnie się skończyły. Następna duża partia powinna być jutro ok. godziny 14 polskiego czasu. Wszyscy co wpłacili, a nie dostali kryptowalut, dostaną zwroty.
 
Cena ustawiona jest taka, że nikt nie powinien już kupować (jedynie sprzedawać). Nie wyłączamy możliwości zakupu, bo inaczej nie dałoby się handlować kryptowalutami w AutoValuta.com.
 
INFORMACJA: Możecie nadal handlować kryptowalutami między sobą za opłatą tylko 0,2%. Czyli przy zakupie np. 10 LTC zapłacicie tylko 0.02 LTC prowizji. 2 tygodnie temu uruchomiliśmy serwis, byście mogli handlować między sobą z pominięciem pośredników. System jest w fazie beta, więc nie wszystko działa. Oczywiście wpłaty, wypłaty i wymiany działają - nie działają słowniczki, statystyki, pomoc online itd, ale w obecnej sytuacji, warto się tym zainteresować, jest tam kilkaset LTC dostępnych. Jeśli chcecie dobrze sprzedać posiadane kryptowaluty, możecie też spróbować wystawić własną ofertę, że ich brakuje, możecie uzyskać naprawdę dobre ceny. Polecam się zainteresować.
 
Podpowiedź: W AutoValuta interesują was zapewne pary: BTC/PLN, LTC/PLN, NMC/PLN, FTC/PLN.

Lilion Transfer
8  Local / Tablica ogłoszeń / Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor (BTC LTC NMC FTC itd) on: November 24, 2013, 09:34:53 PM
UWAGA
Bank BZWBK zmienił swój system i tymczasowo nie działają autoprzelewy z tego banku. Księgowanie działa. Przelewy w PLN będą realizowane z innych polskich banków, natomiast przelewy walutowe chwilowo będą realizowane ręcznie, może więc to potrwać trochę dłużej.
 
Lilion Transfer

UPDATE
Księgowanie w banku Nordea znowu działa automatycznie.
 
Getin, Getinup i Getin Online pozmieniały skrypty, dlatego tymczasowo księgowanie jest ręczne.
 
Lilion Transfer

UPDATE 2
Automatyczne księgowanie w BPH znowu działa, wkrótce zostanie przywrócona automatyka w Getin i przelewy w Inteligo oraz BZ WBK.

UPDATE 3
Działają już automatyczne przelewy z BZ WBK.
Pages: [1]
Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!