Bitcoin Forum
July 26, 2021, 06:16:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 0.21.1 [Torrent]
 
  Home Help Search Login Register More  
  Show Posts
Pages: [1] 2 »
1  Alternate cryptocurrencies / Announcements (Altcoins) / Re: [ANN][NEW][🏁🔥Nitrous Coin🔥🏁][PoS][Masternodes] Car-Aftermarket & Race Events on: June 07, 2018, 07:00:34 PM
Polish translation done
https://bitcointalk.org/index.php?topic=4434388
NXogHb26VvUyQGH9oXzbjqAoyyhWKN4drU
2  Local / Alternatywne kryptowaluty / [ANN] [NEW] [🏁🔥Nitrous Coin🔥🏁] [PoS] [Masternodes] Wydarzenia z udziałem sam on: June 07, 2018, 06:58:00 PM

Nitrous
Zwiększenie ekonomii Masternode i Ekonomia kryptowalutowa

Nitrous to krypto-waluta oparta na PoS / Masternode, ale zanim przedstawimy naszą monetę, ważne jest, abyśmy mieli niewielki wgląd w nasz cel i dlaczego tu jesteśmy.Zanim omówimy cokolwiek na temat Nitrous i dlaczego tak się zaczęło, przedstawmy najpierw siebie, twoich dwóch twórców / twórców Nitrous @ NitrousDev # 7584 (Discord) i @ kingcrypto # 2734 (Discord). Obaj jesteśmy programistami z ponad 25-letnim i 5-letnim doświadczeniem w IT i programowaniu.

@NitrousDev specjalizuje się w technologii internetowej i rozwoju blockchain. Z ponad 25-letnim doświadczeniem, kierował zespołem programistów odpowiedzialnym za nasz wyjątkowy blockchain Nitrous (N2O). Zawsze pracuje za kulisami, aby upewnić się, że łańcuch działa poprawnie i bezpiecznie. Podczas uruchamiania Nitrous nasz zespół programistów poświęcił znaczną ilość czasu na intensywne testy; łamanie i restartowanie łańcucha, dopóki nie będą już mogli go złamać. W innym sensie nasi programiści znają każdy zakątek naszego łańcucha i konfigurują rzeczy bez przerywania łańcucha. Celem jest dostarczenie społeczności solidnego oprogramowania, które zachowuje prywatność, bezpieczeństwo i stabilność blockchain przez cały czas.

@King Crypto specjalizuje się w projektowaniu aplikacji / stron internetowych, projektowaniu graficznym i marketingu. W ciągu ostatnich trzech lat przeprowadził intensywne doradztwo marketingowe i biznesowe, rozpoczynając wiele udanych projektów i startupów. Do tej pory kierował działem marketingu (w tym projektowania) i aplikacji (w tym portfele) / tworzenia stron internetowych i będzie reprezentował firmę Nitrous we wszystkich naszych przyszłych relacjach biznesowych. Spędził także sporo czasu przygotowując wszystkie nasze projekty graficzne i upewniając się, że mamy gotowy portfel Macintosh i portfel Androida opracowywany przez czas uruchomienia.

Będziemy Twoją wiodącą drużyną dla Nitrous i obiecujemy, że zawsze będziemy kierować ten projekt w kierunku linii zwycięstwa / mety. Jako przysięgę, jak cenimy naszą pracę i naszą etykę pracy, powiedzmy, że twoi koledzy z Nitrous spędzili ponad 30 godzin na doskonaleniu samego wątku BTC Talk ANN.

Porozmawiajmy teraz o Nitrous .


Naszym głównym celem jest stać się wiodącą i pierwszą kryptowalutą stosowaną na częściach zamiennych do samochodów i ostatecznie poszerzyć nasz zasięg, aby wykorzystać Nitrous (N2O) w inny sposób (tj. Mając imprezy wyścigowe przyjmujące płatności w N2O). Dział części zamiennych do samochodów zajmuje 8 miliardów dolarów rocznie. Chcemy zdobyć niewielką część tego poprzez partnerstwa z uznanymi producentami i dystrybutorami, aby zaakceptować Nitrous (N2O). Do tego celu podejdziemy za pośrednictwem witryny e-commerce i aplikacji mobilnych, aby zsumować tę firmę, a docelowo będziemy dostawcą zagregowanych dostawców części zamiennych do samochodów. Cała tego typu infrastruktura będzie zasilana przez Nitrous (N2O). Ten segment biznesowy jest często w tyle za wieloma innymi technologiami, więc może to być łatwy, ale znaczący krok w usprawnianiu handlu B2C i B2B.


Nie wspominając już, że ponad 4 mld USD sprzedaży online pochodziło z urządzeń mobilnych. Nie tylko używanie Nitrous (N2O) będzie bezpieczniejsze i bezpieczniejsze, ale przyspieszy proces, ponieważ nasze transakcje pomiędzy dostawcami i kupującymi są natychmiastowe. Z tego też powodu postępujemy już w naszych portfelach mobilnych (iOS, Android) i oczekujemy ich wydania w nadchodzącym miesiącu.

====================================

Jednym z naszych celów jest stworzenie kryptowaluty PoS / Masternode, która nie tylko przyniesie zyski wszystkim zaangażowanym stronom, ale utrzyma wzrost, ponieważ monety są tworzone w celu nagradzania posiadaczy żetonów i monet. Wiele kryptowalut zawodzi w ciągu kilku tygodni, jeśli nie dni, od ich uruchomienia. Dzieje się tak dlatego, że aby przyciągnąć inwestorów o wysokim opublikowanym ROI, same nagrody muszą być niezrównoważone. Ogólna koncepcja nosi nazwę inflacji. Podobnie jak w przypadku gospodarki fiducjarnej, więcej pieniędzy wpłacanych do podaży pieniądza może spowodować niestabilność w gospodarce. Wysoka inflacja jest zła; jednak sama inflacja nie jest.

W ciągu ostatnich tygodni i miesięcy dokładnie przeanalizowaliśmy setki kryptowalut, aby znaleźć równowagę między wysokimi nagrodami i trwałymi wartościami dla Nitrous. Po wielu obliczeniach i dogłębnej analizie rynku opracowaliśmy system, który naszym zdaniem pozwoli osiągnąć zarówno wysokie nagrody, jak i stabilną walutę.

Aby to osiągnąć, wprowadziliśmy kilka rzeczy, które uważamy za brakujące elementy trudnej łamigłówki kryptowalutowej, szczególnie monety z mastermodami. Po pierwsze, musimy mieć jakiś cel. W przeciwieństwie do większości monet, naszym celem nie jest stworzenie monety. Chcemy przeprowadzić eksperyment. Chcemy dowiedzieć się, co dzieje się, gdy programiści i cały zespół związany z kryptowalutą traktują to poważnie, uczciwie traktują swoich posiadaczy / społeczność i są w 100% zaangażowani w zmianę historii monet magnackiej. Jak sugeruje nasza nazwa, mamy na myśli konkretny cel, który wyjaśniliśmy powyżej, ale podzielimy się kolejnymi planami i aktualizacjami, gdy nasz kierunek się umocni.Najpierw wdrożyliśmy system nagród, który jest lukratywny dla posiadaczy żetonów i monet, przy jednoczesnym utrzymaniu inflacji. Nitrous Boost to stale rosnący system nagród, który wykorzystujemy do utrzymania lub przyspieszenia rentowności istniejących właścicieli masternodów, gdy nowe masternody są dostępne online. Chcemy odwrócić trend rentowności w dół związany z tworzeniem krypto-waluty (tak jak w przypadku infrastruktury PoW, PoS i masternodu). Ponieważ więcej masternodów pojawi się w sieci z Nitrous, zobaczysz więcej nagród niż mniej, a to nawet jeśli cena nie wzrośnie, tak jak oczekujemy.

Po drugie, starając się jeszcze bardziej walczyć z inflacją, wdrażamy miesięczny Nitrous Burn. W ustalonym z góry harmonogramie drużyna Nitrous okresowo odkupi monety z otwartej giełdy po początkowej cenie monety i wypali je. To prawda, będziemy inwestować w naszą własną walutę, aby zwiększyć twoją wartość, biorąc zlecenia sprzedaży, które są poniżej naszej początkowej ceny sprzedaży poza rynkiem.

Po trzecie, ustaliliśmy podział 60% / 40% na nagrody blokowe pomiędzy właścicielami żetonów a stakerami. Stakerzy są nie mniej ważni niż właściciele masternodów. Podczas gdy masternodes po prostu uruchamia sieć, stacki zapewniają bezpieczeństwo. A ponieważ istnieje mniejsze ryzyko jako staker, istnieje kilka korzyści posiadaczy masternodu, których właściciele-właściciele otrzymują większą część nagród blokowych. Nie muszą też czekać 12 godzin, aż ich monety dojrzeją, zanim będą mogły wygenerować więcej monet. Monety Masternode są zawsze uprawnione do bicia nowych monet nawet natychmiast po ich zrobieniu.

Po czwarte, nasza mapa drogowa jest ekscytująca. Planujemy brać Nitrous tam, gdzie inne waluty nie były. Nikt nie może ci zdradzić, gdzie to jeszcze jest i nie złożymy obietnic, których nie dotrzymamy. Zobaczysz od nas tylko fakty, poparte danymi. Nie wysyłamy ludzi na Marsa, a my nie "zmieniamy wszystkiego". Naszym pierwszym krokiem jest stworzenie żywotnej kryptowaluty wraz z silną społecznością naszych rówieśników, którzy będą mieli wpływ na kształtowanie jej na przyszłość.

Och, tak - my także bezpiecznie i prywatnie dostarczamy natychmiastowe transakcje w dowolnym miejscu na świecie. Właśnie to większość kryptowalut nazywa "celem". Dla nas jest to dobre miejsce do rozpoczęcia. Cool

One-Click Masternode Setup
BTC ANN Tłumaczenia wątków

Zabezpieczenie: 2000 monet N2O

Monitorowanie / statystyki Masternode

Jak już wiesz, od samego początku nie ma jeszcze żadnych witryn monitorujących. Sprawdź tutaj w ciągu tygodnia, ponieważ planujemy opublikować listę tak szybko, jak to możliwe. Tak czy inaczej, oto przycisk "wkrótce"!

Skrypt instalacyjny Masternode VPSW konfiguracji nie będzie potrzeby stosowania dodatkowych węzłów, ponieważ sieć została w pełni skonfigurowana przed uruchomieniem.


Nasza przedsprzedaż jest bardzo prosta. Nie mamy żadnych różnych faz. Cena nigdy nie podniesie się ani nie zmieni; zawsze pozostanie 0,4 BTC dla 2000 N2O (jeden masternodel). Dlatego tak długo, jak długo jeszcze jesteśmy w dniach przedsprzedaży, nigdy nie przegapisz.

PRESALE SPECIAL

ZAREZERWUJ I ZAKUP SWOJEGO MASTERNODA W TRAKCIE PRESALI, A UZYSKAJ DARMOWĄ KURTĘ NASCAROWĄ NA SWÓJ WYBÓR, NA NAS!

Wybierz swoją kurtkę tutaj:http://store.nascar.com/Jackets
Wypełnij bezpłatny formularz zgłoszenia kurtki NASCAR: https://goo.gl/forms/fCa91QmeNFyuUu0b2Przygotowanie uruchomienia

◙ Blok Genesis (Complete)
◙ Block Explorer (Complete)
◙ Windows 32-bitowe wydanie portfela (ukończone)
◙ Windows 64-bitowe wydanie portfela (ukończone)
◙ Wydanie Portfela Linux (ukończone)
◙ Wydanie portfela Macintosh (ukończone)
◙ Zakończ skrypt konfiguracji Easy-Masternode (ukończono)
◙ Tymczasowe uruchamianie witryny (ukończone)
◙ Ustawienia Discord (ukończone)
◙ Projektowanie logo (kompletne / bieżące)
◙ Projektowanie graficzne (pełne / zaawansowane)

Wymiany

◙ Crypto-Bridge (Planowane)
◙ Cryptopia (Planowane)

Monitorowanie masternodu

◙ Masternodes.Online (Planowane)
◙ Masternodes.Pro (Planowane)
◙ Mnode.club (Planowane)

Rozwój

◙ Oficjalne uruchomienie strony internetowej (w toku)
◙ Portfel Androida (w toku)
◙ Whitepaper (w toku)
◙ Portfel iOS (zaplanowany)


AIRDROP N2O:

◙ Śledź nas na Twitterze: https://twitter.com/NitrousCoin
◙ Prześlij dalej ten tweet:
◙ Dołącz do nas na Discord: https://discord.gg/6Cyjxaz
◙ Wklej swój adres N2O w kanale # rejestracji na Discord (Discord, nie tutaj) wraz z twoim Discord ID i nazwą użytkownika Twitter.

Pierwsze 200 osób TYLKO!

BOŻENIE TŁUMACZENIA - Otwórz

Zachęcamy do rezerwacji tłumaczeń BTC Talk ANN Twojego języka. Kto pierwszy ten lepszy. Musi mieć wcześniejsze doświadczenie lub być biegły / natywny w wybranym języku.
- Rosyjski (Complete), potrzebuję jeszcze jednego do przejrzenia.
- francuski (zarezerwowany)
- portugalski (zarezerwowany)
- Niemiecki (Complete)
- Indonezyjski (zarezerwowany)
- Grecki (zarezerwowany)

SUGGESTION BOUNTY - Open

Myślisz, że masz dobre pomysły marketingowe? Oczywiście, my również wierzymy w ciebie. Przekaż nam swoje sugestie i jeśli uznamy, że mają one zastosowanie / są korzystne dla społeczności Nitrous, przyjmiemy Twoją sugestię i nagrodzimy Cię za to.

PRESALE REFERRAL BOUNTY - Otwórz

Poproś znajomych lub rodzinę, aby zakupili masternod podczas przedsprzedaży, a my otrzymamy nagrodę, czekającą na dołączenie do Twojej kolekcji N2O w portfelu. Brak limitu liczby poleconych. Muszą albo wymienić Cię w momencie zakupu, albo pokazać nam dowód.

STEEMIT BOUNTY - Otwórz

Wzywając wszystkich weteranów Steemita, a nawet rozruszników! Jesteśmy otwarci na dyskusję na temat kwoty nagród dla pisarzy Steemita, aby pisać o Nitrous (N2O) co tydzień. Napisz do nas na Discord (https://discord.gg/6Cyjxaz) lub zapytaj poniżej, jak chcesz.

GRAPHIC DESIGN BOUNTY - Open

Calling all graphic designers/ artists! If you'd like to make any graphic/ sketch/ 3D variation of our own Nitro (below), feel free to do so and you will be rewarded! Our design team is always working and any contribution from our community is very welcome. Message us on Discord or comment below if you're interested.

BOŻE PODPISY - Otwórz

Opublikuj ten podpis w swoim profilu i otrzymuj cotygodniową nagrodę w oparciu o Twoją rangę:

◙ Newbie: 10 N2O na tydzień.
◙ Miedź: 15 N2O na tydzień.
◙ Jr. Członek: 20 N2O na tydzień.
◙ Członek: 30 N2O na tydzień.
◙ Pełny członek: 40 N2O na tydzień.
◙ Starszy członek: 50 N2O na tydzień.
◙ Członek Bohatera: 60 N2O na tydzień.
◙ Legendarny członek: 70 N2O na tydzień.

Dziękuję za poświęcenie czasu na przeczytanie.
Witamy w naszej społeczności i do zobaczenia na przedsprzedaży!


Oto podziękowanie od naszego własnego Nitro:
Dodaj tę BTC Talk ANN do zakładek, ponieważ zawsze będziemy ją aktualizować - na przykład dzięki nowym uzupełnieniom / uzupełnieniom mapy drogowej i tak dalej.3  Local / Alternatywne kryptowaluty / [ANN][HOJNOŚĆ] Capracoin - POS/MN Decentralizował Blockchain on: May 23, 2018, 06:12:39 PM

Co mianowicie - Moneta Capra?

Capracoin (Cpra) - to, że światowy najbardziej posuwał peer, co decentralizowało się, do peer

Cryptocurrency. Capracoin nie tylko pozwalają wam zarabiać dowód nagród losu prosto biegnąc

portfel lecz możecie również minować ich, uruchamiając wasz własny Masternode. Capracoin - bezpieczna platforma

projektuje się dla masowego przyjęcia i najpierw dostarczy usługi, że Stakers chcą i

Konieczność Masternoders, Rozdzielił Podpieranie   i Zbiornik Masternode. Męczy się od spłaty ciężkich pieniężnych zebrań i długiego oczekiwania

dla withdrawls, Capracoin, co rozwiązuje ten problem dla was. Nie ma konieczności czekać i nie ma więcej pieniężnych zebrań.

Roadmap

Jesteśmy budowlane foundational Ekosystem Rozdzielił Podpieranie   i Masternodes . Nasz roadmap daje wam pogląd wewnątrz potocznego rozwoju Capracoin obrabiają nie w tym, co przyszłość przyniesie.
- Rozwój Capra [Podejrzliwy związują się przesunięto]plete)
- Rozwój Portfelów (Skończyć się)
- Socjalna Obecność (Skończyć się)
- Ann (Skończyć się)
- Website (W Postępie)
- Początkowa Budowla Rozkazu (W postępie)
- Początkowa MN Sprzedaż (W Postępie)
- Listing na Wymianie (W Postępie)
- Kierownictwo Rozdzieliło Podpieranie   i Ekosystem Masternode (Po Wymianie)
- biała Księga (W Postępie)

Specyfikacja

Imię Monety : Moneta Capra
Algo: Quark
Ticker: Cpra
Typ Monety : Na/miejscu sprzedaży Masternode
Rozmiar Bloku : 3 Mb
Maks Supply : 80,000,000
Zawczasu minuje się : 3.5 % =  2,800,000
Czas Block : 60 Sekundy
Dzielenie Block na dwa : -18% / Roku
Wiek Losu Minut : 24 Godzina
Masternode Zadatek 4,000 Cpra

POS

Numer bloku                                   Stakers%        MN%    Wynik nagrody  Nagroda Stakers    Nagroda MN
1-1000000                                        45%              55%       20                9                            11
1000000-Powyżej                               25%              75%        20               5                            15

Ładowanie Portfela


Badacz Block


Związuje się


Hojność & Zrzuca z samolotu

Hojność Zaprosin
Otrzymacie 1 Cpra, bo każde zapraszają.
Wyższy inviters będzie recieve:
1-ое miejsce - 400 Cpra
2-ое miejsce - 250 Cpra
3rd miejsce - 150 Cpra
4-ое miejsce - 125 Cpra
5-ое miejsce - 100 Cpra

Twitter i hojność facebook wciąż, trwając Naszą Rozbieżność

Możecie Również brać udział zrzuca z samolotu i tania rozprzedaż Na naszej Rozbieżności4  Other / Archival / > on: May 23, 2018, 04:50:00 PM
/
5  Local / Annonces / [ANN] [BOUNTY] CapraCoin - POS / MN Blockchain décentralisé on: May 22, 2018, 07:50:41 PM
Qu'est-ce que Capra Coin?

Capracoin (CPRA) est la Crypto-monnaie décentralisée peer-to-peer la plus avancée au monde.  Capracoin vous permet non seulement de gagner des preuves de récompenses de pieu simplement en exécutant un portefeuille, mais vous pouvez également les exploiter en exécutant votre propre Masternode.  Capracoin est une plate-forme sécurisée conēue pour une adoption en masse et qui, dans un premier temps, offrira les services dont les Stakers veulent avoir besoin et les Masternoders, le Staking partagé et le Pool Masternode.  Fatigué de payer des frais lourds et attendre longtemps pour les retraits, Capracoin résout ce problčme pour vous.  Pas besoin d'attendre et plus de frais.

feuille de route

Nous construisons un écosystčme fondamental pour le jalonnement et les masternodes partagés.  Notre feuille de route vous donne un aperēu du processus de développement actuel de Capracoin et non de ce que l'avenir nous réserve.
- Développement de Capra [lien suspect supprimé] plete)
- Développement de Portefeuilles (Complet)
- Présence Sociale (Complčte)
- ANN (Complete)
- Site Web (En cours)
- Team Building Initiale (En cours)
- Vente initiale de MN (En cours) 
- Listing sur Exchange (En cours)
- Jalonnement partagé manuel et écosystčme Masternode (aprčs échange)
- Livre blanc (En cours)

spécification

Nom de pičce:Capra
Algo: Quark
Ticker: CPRA
Type de pičce: PoS / Masternode
Taille du bloc: 3 Mb
Max Supply: 80 000 000
Préminé: 3,5% = 2 800 000
Temps de blocage: 60 s
Bloc de moitié: -18% / an
Min Stake Age: 24 Heures
MasterNode Collateral 4,000 CPRA

POS

Numéro de bloc                    Stakers%  MN%  Reward total    Reward Stakers    Reward MN
1-1000000                           45%         55%    20                  9                         11
1000000-Au-dessus de          25%         75%    20                  5                         15

Wallet TéléchargerBloquer l'explorateur


liens


Bounties et Airdrops

Bounty d'invitation
Vous recevrez 1 CPRA pour chaque invitation.
Les meilleurs inviters recevront:
1čre place - 400 CPRA
2čre place - 250 CPRA
3čre place - 150 CPRA
4čre place - 125 CPRA
5čre place - 100 CPRA

Twitter et Facebook générosité continue toujours Notre Discorde

Vous pouvez également participer ą des largages et des cadeaux sur notre discorde
6  Alternate cryptocurrencies / Announcements (Altcoins) / Re: [ANN][SCRIBE] PoW/Masternodes, Lyra2REv2, ASIC-Resistant,Increasing High MN Rew on: May 08, 2018, 07:26:49 PM
Hi Polish translation done  https://bitcointalk.org/index.php?topic=3656410

RWUCycfwUCJo9C8UJW1QEAu18U7perydCG
 Smiley
7  Local / Alternatywne kryptowaluty / [ANN] [SCRIBE] PoW / Masternodes, Lyra2REv2, ASIC-Resistant, Zwiększenie High MN on: May 08, 2018, 07:23:23 PM
Scribe Network
przed ogłoszeniem

SCRIBE Szybkie fakty
Algorytm PoW: Lyra2REv2
Średni czas bloku:90 sekund
Nagroda za blok: 8 SCRIBE, zmniejszając się o ~ 10% rocznie
Block Mature: 30 bloków
Dystrybucja nagród blokowych: 40% do masternodów, początkowo 60% do górników
wzrost do 65% masternodów, 35% górników
Zabezpieczenie Masternode: 1.000 SCRIBE
Szacowana podaż: 32,7 miliona
Premine: 9,7%
Trudności Retargeting: każdy blok
Algorytm trudności: Dark Gravity Wave v3
Natychmiastowe potwierdzenie: ~ 5 sekund
PoW / PoS: tylko PoW (+ Masternode)
Port 8800
Port RPC 8801

SCRIBE Masternode Powiększ mapę
# Initial Masternode: 40% nagród bloku (= 3,2 SCRIBE)
# Zwiększenie 40% -> 45%: Block 40320
# Increase 45% -> 50%: Block 53760
# Increase 50% -> 55%: Block 67200
# Increase 55  % -> 60%: Zablokuj 80640
# Zwiększ 60% -> 65%: Zablokuj 94080

Jeśli chcesz dodać węzły, możesz użyć tego narzędzia w naszym explorer:
http://explorer.scribe.network/

SCRIBE portfele
Windows & Linux portfele
https://github.com/scribenetwork/scribe/releases/tag/v0.1

SCRIBE Zasoby
Website: http://scribe.network
Github (Node): https://github.com/scribenetwork/scribe/
Github (Sentinel): -- wkrótce
Github (DNS Seeder): -- wkrótce
Explorer: http://explorer.scribe.network
Wiki: --wkrótce

SCRIBE Social
Discord: https://discord.gg/EDKyu4D
Telegram: https://t.me/scribenetwork

SCRIBE Pools

https://arcpool.com/
-a lyra2v2 -o stratum+tcp://eu1.arcpool.com:1308 -u <WALLET_ADDRESS> -p x

https://asiapool.trade/
-a lyra2v2 -o stratum+tcp://miner.asiapool.trade:4533 -u wallet-addr -p c=SCRIBE

https://cvmpool.pw/
-a lyra2v2 -o stratum+tcp://cvmpool.pw:4533 -u <WALLET> -p c=SCRIBE

oryginalny:https://bitcointalk.org/index.php?topic=3626152.0
8  Alternate cryptocurrencies / Announcements (Altcoins) / Re: [ANN]TRITTIUM/Xevan/Asic & NiceHash resistans - MN/POS/POW HYBRID NO PRESALE on: May 07, 2018, 06:47:49 PM
Italiano translation  done https://bitcointalk.org/index.php?topic=3624674

THZ8UTJRKuHfsAUVLQRFqhWLhaLGxLq9iF
Thank you
9  Local / Annunci / [ANN] TRITTIUM / Xevan / Asic & NiceHash resistans - MN / POS / POW HYBRID NESSU on: May 07, 2018, 06:44:36 PM

Oggigiorno sempre pił banche riconoscono i vantaggi della tecnologia blockchain e le possibilitą del proprio apparecchio nei confronti dei sistemi bancari.  Tuttavia, il prodotto unificato per il sistema interbancario non č ancora stato creato, anche se ci sono stati alcuni successi locali tra pochi sviluppatori.  Siamo stati in grado di definire le specifiche generali del sistema di cooperazione internazionale e interbancaria basato sulla tecnologia blockchain dopo l'incontro con poche banche orientate all'IT.  L'obiettivo principale di TriTTium č lo sviluppo del sistema che fornirebbe alle banche gli strumenti per una cooperazione efficace.  La nostra rete si basa su concetti tecnici di principi noti e riconosciuti.  I vantaggi evidenti del nostro progetto sono:
- Invio privato e privato;
- Zerocoina transazione anonima;
- Resistente a Nicehash e Asic;
- Ampie opportunitą di partecipazione alla rete per investitori e minatori;
- Grande squadra di professionisti esperti con background diversi;
Il nostro team non terrą una pre-vendita pubblica ben nota.  Crediamo di aver messo abbastanza tempo e denaro per lo sviluppo del nostro progetto.  Un gruppo di investitori ha accettato di aiutarci a sponsorizzare il nostro progetto in fase di sviluppo investendo 7,5 Btc per una quota di 500.000 monete.  Inoltre, abbiamo deciso di assegnare 5 masternodes ai membri del team (1 MN era equivalente a 0,75 btc).  Questo fondo sarą sufficiente per lo sviluppo futuro del progetto e la quotazione in borsa.  Crediamo che il nostro prodotto avrą un futuro brillante nei sistemi bancari.

Abbreviazione di una moneta:TRTT
Tipo di moneta: PoW / PoS / Masternode
algoritmo: Xevan
Offerta massima: 500 000 000
Tempo di blocco: 60 sec
Garanzie masternode: 50 000
Ricompensa Masternode: 80% dal blocco
Etą minima di picchettamento: 6 ore
Monete minime  per PoS: 10 000
Maturazione delle monete: 120 blocchi
Premine - 1 450 000 TRTT

POS
(20% POS premi dal blocco 80% MN premi dal blocco)

801 - 1800 - 10 TRTT                          12 001 - 20000 - 1250 TRTT
  1801 - 3200 - 650 TRTT                         20001 - 100 000 - 450 TRTT
   3201 - 6000 - 850 TRTT                    100 001 - 1 000 000 - 350 TRTT
6001 - 12 000 - 1050 TRTT                   1 000 001 - 1 500 000 - 250 TRTT
1 500 001 - 2 000 000 - 150 TRTT
2000001 - end 50 TRTT

POW
1 blocco - Premine    2 - 800 blocco - 30 TRTT1. 150 monete per la traduzione accettata su btalk.

Lingue:

- Germania
- Russo
- Cinese
- Hindi
- Francese
- Italiano
- Turco
- Spagnolo
- Giapponese

2. 350 monete per i primi 10 argomenti in altri forum o forum crittografici.

3. I migliori inviti riceveranno:
1 ° posto - 500 monete
2 ° posto - 300 monete
3 ° posto - 150 monete
4-6 posti - 50 monete
7-10 posti - 25 monete

4. Inoltre faremo bounty istantanei con Twitter, Facebook per le persone pił attive in discordia!


10  Alternate cryptocurrencies / Announcements (Altcoins) / Re: [ANN]TRITTIUM/Xevan/Asic & NiceHash resistans - MN/POS/POW HYBRID NO PRESALE on: May 07, 2018, 06:12:35 AM
topic on another crypto forum. https://forum.allcoin.guru/index.php?topic=108.0

my wallet    THZ8UTJRKuHfsAUVLQRFqhWLhaLGxLq9iF

Thank you
11  Alternate cryptocurrencies / Announcements (Altcoins) / Re: [ANN][Masternode][Presale]🔥MoonDEX⚡High Speed⚡Decentralized Exchange 📈🔥 on: May 02, 2018, 07:55:23 PM
France translation done https://bitcointalk.org/index.php?topic=3490848

Xyrtj5G6Fs9Yb6SHEAZLz53YUEsim4YLjF
12  Alternate cryptocurrencies / Announcements (Altcoins) / Re: [PRE-ANN][HEPTA] HEPTA Coin, PoW, Equihash GPU Mining, Low Suply, zero pre mine on: May 02, 2018, 07:28:23 PM
need a translation?
13  Alternate cryptocurrencies / Announcements (Altcoins) / Re: [ANN][CKH][Pre-Sale] CheckCash [X11][MasterNode][POW] on: May 02, 2018, 07:26:09 PM
need a translation?
14  Alternate cryptocurrencies / Announcements (Altcoins) / Re: [ANN][PRESALE]BLANCO COIN[C11][ASIC-NH-RESISTANT] on: May 02, 2018, 07:22:55 PM
Polish translation done https://bitcointalk.org/index.php?topic=3490355

BPKyLgA6utHPtwxmqwoWXDhkXuMdGw3oNn
15  Local / Alternatywne kryptowaluty / [ANN] [PRESALE] BLANCO COIN [C11] [ASIC-NH-RESISTANT] on: May 02, 2018, 07:21:11 PM
Blanco Coin
O Blanco
Blanco to hybrydowa moneta, która łączy w sobie kompozycje PoW, PoS i MN z projektem monety BAC, który zapewnia skalowalną i zrównoważoną alternatywę dla Bitcoin.
Seeing that BTC is a currency that almost every other are dependant on, the need for an alternative has arisen. In order to succeed in such an endeavor, innovative and fresh ideas were a must. Enter Blanco. Blanco’s main goal is to increase individual profit. Using the powerful and practical consensus of BTC, PoW, and combining it with the fresh and much less cluttered PoS, Blanco provides an unmatched atmosphere of user side value enhancement.

Dane techniczne:
Ticker: BAC
Algorytm: C11
Typ: PoW / PoS / MN
Rozmiar bloku: 3 MB
Czas blokowania: 90 sekund
Trudności Ponowne ukierunkowanie: Ciemna gravity wave
Maksymalna dostawa monet: 24 000 000
Premine: 1,5%
Zabezpieczenie masternodu: 5000
Minimalna stawka: 6 godzin
Dojrzałość monety: 12 godzin
Rozmiar bloku: 3 MB
Pierwszy blok POS: 500
Ostatni blok POW: 4000

Nagrody bloku:

Wysokość bloku / POW / POS / MN /
1-100 / premine / premine / premine /
101-500 / 10 / - / - /
501-2500 / 10/10/20 /
2501-3000 / 10/10/40 /
3001-4000 / 10/10/80 /
4001-5500 / - / 10/40 /
5501-6500 / - / 10/50 /
> 6500 / - / 10/60 /


Dlaczego warto inwestować w Blanco?
Moneta zorientowana na użytkownika zakłada, że ​​Blanco dobrze wynagrodzi swoich pierwszych inwestorów.  Początkowe adaptery będą miały przywilej czerpania korzyści z superbloków, zapewniając, że ich inwestycje szybko przekształcą się w zysk.  Po pierwszym uruchomieniu, celem Blanco jest zapewnienie trwałej i stabilnej gospodarki dla właścicieli waluty.  Konsensusy i polityki ukierunkowane na użytkownika są wprowadzane w celu zapewnienia wspomnianego celu.

wymiany
zaplanowany:
Crypto-Bridge
Coinexchange.io
Southxchange
Graviex
Cryptopia

Informacje przedsprzedażne
Masternodes na sprzedaż: 14
Cena Każdy Masternode: 0,4 BTC

portfelePools
http://www.gos.cx/
-a c11 -o stratum+tcp://stratum.gos.cx:1515 -u [Wallet Address]-p c=BAC

Easypool.win
-a c11 -o stratum+tcp://easypool.win:3573 -u <WALLET_ADDRESS> -p c=BAC

nagrody

Tłumaczenie Bounty: 100 BAC

Zaproszenie do nagrody:
Zdobyć 6000 BAC do 10 najlepszych polecających;
Najlepszy Referrer otrzyma 2k
Top 2-4 Referer otrzyma 1k.
5-10 otrzyma 200.
Więcej Bounties będzie dostępne wkrótce.

Wątek bounty:https://bitcointalk.org/index.php?topic=3488104

Airdrops
Dołącz do naszego kanału Discord dla zrzutów!

społecznyoryginalny-https://bitcointalk.org/index.php?topic=3486675.0
16  Alternate cryptocurrencies / Announcements (Altcoins) / Re: [ANN][PRESALE]BLANCO COIN[C11][ASIC-NH-RESISTANT] on: May 02, 2018, 06:45:03 PM
Russian translation done   https://bitcointalk.org/index.php?topic=3489643

BPKyLgA6utHPtwxmqwoWXDhkXuMdGw3oNn
17  Local / Альтернативные криптовалюты / [ANN][PRESALE]BLANCO COIN[C11][ASIC-NH-резист] on: May 02, 2018, 06:40:44 PM
Blanco Coin
О пользователе Blanco
Blanco - это гибридная монета, которая включает в себя консенсусы PoW, PoS и MN с дизайном монет BAC, который обеспечивает масштабируемую и устойчивую альтернативу биткойну.
Видя, что BTC - это валюта, которая зависит практически от всех других, возникла необходимость в альтернативе.  Чтобы преуспеть в таких усилиях, необходимы инновационные и свежие идеи.  Введите Blanco.  Основная цель Blanco - увеличить индивидуальную прибыль.  Используя мощный и практичный консенсус BTC, PoW и сочетая его со свежим и намного менее загроможденным PoS, Blanco обеспечивает непревзойденную атмосферу повышения стоимости пользовательской стороны.

Характеристики :
Монета:BAC
алгоритм:C11
тип:PoW/PoS/MN
Размер блока :3 MB
Время блокировки:90 секунд
Трудность:Dark Gravity Wave
Максимальная поставка монет: 24,000,000
Премия:1.5%
Мастеронное обеспечение:5000
Минимальная ставка:6 часов
Срок погашения монет: 12 часов
Размер блока:3 MB
Первый блок POS: 500
Последний блок POW: 4000

Блочные вознаграждения:

Высота блока / POW / POS / MN /
1-100 / Премия / Премия / Премия /
101-500 / 10 / - / - /
501-2500 / 10/10/20 /
2501-3000 / 10/10/40 /
3001-4000 / 10/10/80 /
4001-5500 / - / 10/40 /
5501-6500 / - / 10/50 /
> 6500 / - / 10/60 /


Зачем инвестировать в Blanco ?
В качестве монеты, ориентированной на пользователя, Бланко рассчитывает хорошо вознаградить своих ранних инвесторов.  Первоначальные адаптеры будут обладать привилегией пользоваться суперблоками, гарантируя, что их инвестиции быстро превратятся в прибыль.  После первоначального запуска цель Бланко - обеспечить устойчивую и стабильную экономику для владельцев валюты.  Консенсусы и политика, ориентированная на пользователя, ставятся для обеспечения вышеупомянутой цели.

обмены
планируется:
Crypto-Bridge
Coinexchange.io
Southxchange
Graviex
Cryptopia

Предпродажная информация
Матерноды для продажи: 14
Цена каждого Мастера: 0.4 BTC

бумажникибассейны

-a c11 -o stratum+tcp://stratum.gos.cx:1515 -u [Wallet Address]-p c=BAC

Easypool.win
-a c11 -o stratum+tcp://easypool.win:3573 -u <WALLET_ADDRESS> -p c=BAC

Щедрость
Перевод:100 BAC

Приглашение Баунти:
Мы будем награждать 6000 BAC до 10 рефереров;
Топ реферант получит 2k
Топ 2-4 Референт получит 1k.
5-10 получит 200.
В ближайшее время будет доступно больше баунти.
Баунти : https://bitcointalk.org/index.php?topic=3488104.new#new
Социальное

Github:

Facebook:

Twitter:

Discord:


оригинал-https://bitcointalk.org/index.php?topic=3486675.0
18  Alternate cryptocurrencies / Announcements (Altcoins) / Re: [ANN][FRX] ⛏ FX Rate ⛏ [Neoscrypt] Evolutive Masternode Rewards [From 0 to 45%] on: May 02, 2018, 05:07:18 PM
 Polski translation done - https://bitcointalk.org/index.php?topic=3488000

F7Qvd2FY2RzgCxS3Yn3uzgXmt6183TXrgk
Thank you!
19  Local / Alternatywne kryptowaluty / [ANN][FRX] Kurs walutowy [Neoscrypt] Nagrody Evolutive Masternode [Od 0 do 45%] on: May 02, 2018, 05:05:44 PM
FX Rate
NAGRODA STAŁA
Aby poprawić zasadę równości w nagradzaniu dystrybucji monet z masternodem, opracowaliśmy nową funkcję, która reguluje ten rozkład.
Zaczynając od algo, nie możesz ASIC - Neoscrypt - z prawidłową specyfikacją - 1440 bloków / dzień - i nagrodę blokową zaczynającą 6 FXR.  To jest 8640 monet / dzień, więc możliwość stworzenia 4,32 MN dziennie maksymalnie.
Utrzymywaliśmy redystrybucję 55% POW / 45% MN w celu poszanowania określonego kapitału własnego i umożliwienia górnikom znalezienia rzeczywistego zainteresowania wydobyciem kursu walutowego z 5% przewagą.
W końcu zainteresowanie górników zostaje znacznie przywrócone dzięki wdrożeniu algo Neoscypta zmodulowanego w specyficzny algorytm podziału nagród blokowych.
Pozwala to naprawić% nagrody proporcjonalnie do liczby masternodów!
Podział% nagród pomiędzy masternodami i górnikami wzrośnie progresywnie.  Rozpoczyna się od 0% MN / 100% POW do maksymum 55% / 45%, aż osiągniemy 70 włączeń Masternodes.
System nagród:
Od 1 do 5 MN: 95% POW / 5% MN
Od 5 do 10 MN: 90% POW / 10% MN
Od 11 do 20 MN: 85% POW / 15% MN
Od 21 do 30 MN: 80% POW / 20% MN
Od 31 do 40 MN: 75% POW / 25% MN
Od 41 do 50 MN: 70% POW / 30% MN
Od 51 do 60 MN: 65% POW / 35% MN
Od 61 do 70 MN: 60% POW / 40% MN
Od 71 do inf.MN: 55% POW / 45% MN
PARAMETRY MONET

Moneta: FX Rate
Ticker: FRX
Algo: Neoscrypt
Zablokuj nagrodę: 6 FXR
Współczynnik podziału: evolutif
Od 100% POW / 0% MN do maks. 55% POW / 45% MN
Premine: 1%
Całkowita maksymalna dostawa monet: 21 M
Czas blokowania: 60s
port : 34222
Zabezpieczenie Masternode: 2 000 FRX

spinki do mankietów

Stronie internetowej :


Github :


Portfel:


Discord :


- ||  PRESALE JUŻ OTWARTE ||  -

CENA  :

0,1 BTC dla 2 000 FXR

DOSTĘPNA ILOŚĆ :

30 masternodów

20  Alternate cryptocurrencies / Announcements (Altcoins) / Re: [ANN][FRX] ⛏ FX Rate ⛏ [Neoscrypt] Evolutive Masternode Rewards [From 0 to 45%] on: May 01, 2018, 06:28:05 PM
Spanish translation done https://bitcointalk.org/index.php?topic=3469929

F7Qvd2FY2RzgCxS3Yn3uzgXmt6183TXrgk
Pages: [1] 2 »
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!