Bitcoin Forum
October 23, 2017, 09:07:54 PM *
News: Latest stable version of Bitcoin Core: 0.15.0.1  [Torrent]. (New!)
 
  Home Help Search Donate Login Register  
  Show Posts
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 »
1  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / Re: [ANN] Auctus | Akıllı Sözleşmelerle Güçlendirilmiş Emeklilik Yatırım Fonları on: Today at 09:37:54 AM
Pre - Sale de güzel yatırım almışlar tebrikler . Yatırım fonları ilgimi çekmiştir sürekli olarak . Eko sistem üzerinde en mantıklı projelerin başında geliyor bana kalırsa . Zaten uzun vade de düşünen tüm yatırımcıları da cezbediyor . Ekip oldukça etkili işler çıkartacak gibi duruyor . Değerlendireceklere başarılar .
2  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / Re: [ANN] TOKEN Satışı - Gladius Network [GLA] - Blockchain'de DDoS Koruması on: Today at 09:34:22 AM
Gayet akılcı bir proje . Daha öncesinde bunun muadili çıktı mı ? Eğer ilkse iş yapacağı fikrindeyim . Ekip oldukça etkili duruyor . Kalabalık olması hoş . İmza kampanyaları da kazandıracak gibi duruyor . Yatırım almasına bağlı tabi . Sonuç ne olacak takipteyim.
3  Local / Türkçe (Turkish) / Re: Arabamı sattım tüm paramı Bitcoine yatırıyorum! on: Today at 09:24:58 AM
Helal olsun . Gözünü karartmışsın ! geç kalmışsın diyenlere kulak asma . Eğer ki uzun vade de tutarım acil paraya ihtiyacım yok dersen elinde ki meblayı 10 parçaya böl . Etkili marketcap ' i yüksek olan tokenlerden kendine güzel bir sepet oluştur 6 ay 1 sene kadar unut . En kötü ihtimalle seneye hem evini almış olursun hem de sıfır bir araban olur . Bol şans sana şimdiden.
4  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: Neden Türkiye'nin %100 Yerli Coini Yok? on: Today at 09:19:06 AM
Güvenirliliği sıkıntılı maalesef . Ama tamamen şeffaf bir şekilde bir şirket çıkar tüm bilgileri eksiksiz ve mantıklı bir projeyle çıkarsa eminim ki güzel yatırım alacaktır . Gizli kapaklı işler yapmayı seviyoruz maalesef ..
5  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: "Waves Platform" Hakkında Herşey on: October 21, 2017, 09:57:00 AM
Waves go üzerinden leasingler bu aralar düştü mü bana mı öyle geliyor ? sanki eskisi kadar fazla dağıtım olmuyor gibi . Son 3 haftadır gelen WavesGo miktarı azaldı . Mrt azaldı .

Fazla getirisi olan bir leasing var mı tavsiye edebileceğiniz ?
6  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / Re: [ANN][ICO] Change - Merkezi Olmayan İlk Kripto Banka [ICO - 16 Eylül]   on: October 21, 2017, 08:36:34 AM
Fiyat kötü etki etti Change için . Bonus fazlalığından kaynaklı olabilir diye tahmin ediyorum . Şimdi bu ekip 31 ' ine kadar tekrar kayıt isteyip . 31 inden sonra mı açacak listeyi ? Dağıtımlar da 1 haftalık süreç tutsa fiyatın toparlanması biraz zor gibi duruyor . Bir dump daha gelecektir bounty lercilerden kaynaklı. Güzel de yatırım toparlamıştı ekip . Bakalım takipteyim fiyat biraz daha düşerse bir miktar alacağım.
7  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: Airdroplar ve Ethereum İle İmtihanım on: October 21, 2017, 08:22:25 AM
Tam da tahmin ettiğim gibi gelişiyor açıkcası . Daha öncesinde de yazmıştım E-btc furyasından sonra ortalık karışacak diye . Öyle de oldu . Airdrop çılgınlığı son sürat devam ediyor . Öylesi bir daha gelmeyecek gibi de duruyor . O ekip akılcı davrandı paralarını da toparladı açıkcası . Bakalım nadir olarak çıkar mı çıkmaz mı tekrar airdrop billinmez.
8  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: Waves Maves Hikaye Ethereum Bitcoin'i Bile Silip Atar on: October 21, 2017, 08:20:50 AM
Kaç eth aldın diye sorarlar adama  ? Smiley

Bırakın kardeşim bu işleri tamam ethereum taş gibi . Ama x30 olması şu an için zor . Hele hele şu durumlarda Bitcoine yol vermesi tamamen hayali boyutlarda .. Neye göre bu iddaa ' yı atıyorsun ortaya anlamış değilim.
9  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / Re: [ANN] [ICO] MONETHA - Ödemeler için Merkezi Olmayan Güven/İtibar Platformu on: October 20, 2017, 09:14:50 AM
Fork tamamen altcoinler ' i kasıp kavurdu . Kötü zamana denk geldi Monetha ' da . Ekip sürekli aktif faal bu sevindirici tarafı . Fiyatlara da en kısa zamanda yansıyacağını düşünüyorum fork bitimi .

Bounty ' ler tamamen eridikten sonra da güzel artışlar söz konusu olacaktır . Geçenlerde twitter ' larından When Bittrex olan bir tshirt paylaşmışlardı ? onun için bir açıklama geldi mi ?
10  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / Re: [ANN][Pre-ICO]Nousplatform - Merkezsiz yatırım fonları platformu on: October 20, 2017, 09:09:12 AM
Yatırım projeleri artıyor . Fakat pek bir ilgi çekecek tarafını bulamadım bu ekibin.  Özellikle TaaS gibi etkili ilk yatırımcılar faaliyette iken piyasaya nasıl etkili bir giriş yaparlar bilemiyorum . Ekip kalabalık ama çok profesyonel birisi gözüme çarpmadı . Pre-ICO ' da ki alacağı yatırım önemli . Bakalım takip etmekte fayda var . Çoğu yatırım projesi kazandırıyor .
11  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: STR (STELLAR) alım seviyesi on: October 20, 2017, 09:05:54 AM
STR İLE STRATİS arasında kaldım. karar veremedim.

Fiyat açısından stratis şu an için uygun . Yakın zamanda gelecek güncellemelerle fiyatının çok rahat bir şekilde artış sağlayacağını düşünüyorum . Gerekli araştırmalarını yapman konusunda tavsiyem olacak . Körü körüne bağlanma hedefini belirle %10 - %20 yi gördüğü zaman çıkış yap . Tabi uzun vadede düşünmüyorsan . (ytd)
12  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: Worldcore ICO tartışma alanı on: October 18, 2017, 09:22:22 AM
bu yöneticiyi nereden buldular adam bir cevap bile vermiyor bugun telegrama gırdım birisi sormuş eski listedeyim ne olcak demiş bu lalede eski listedekilerin hesaplamaları yapıldı tekrar yeni listeye kaydolmalısınız demiş. O zaman bounty konusunda eski listedekiler aktarılacak diye neden yazmışsın acaba diye sorarlar adama bende buna ınanıp kayıt olmamıştım arada mesajlar kaynadı sokam yapacakları işe


O arada ki fark ' ı ne yapacaklar . İnsanlar bilmeden takriben 1 haftalık süreç geçti  Onu nasıl hesaplayacaklar . Ekipten sağlam birisinin çıkıp sağlam bir açıklama yapması gerekiyor açıkcası . Reklam değeri taşıyan bir ekip . Proje de geçerli . Bu şekilde heba olmaması gerekiyor .
13  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: stratis'in 100 dolar olması için söylenen bir analiz on: October 18, 2017, 09:18:40 AM
Benim tahminime göre daha önce de belirttim 2018 ' in 2.  çeyreğinde bir dash olacağı konusunda . Zor değil . Şu an için piyasa şartlarından dolayı herkesi üzmüş durumda . Elimden geldiğince ben de altlardan giriş yapmaya çalıştım . Fakat o halde bile halen zarardayım ben de sizler gibi . Fakat 20 - 25 ' i arasında oldukça düşecek sonrasında hızlı bir ivme kazanacak . Fork mevzularından dolayı stratis ' in beli çok büküldü .
14  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / Re: [ANN][ICO] Change - Merkezi Olmayan İlk Kripto Banka [ICO - 16 Eylül]   on: October 18, 2017, 09:13:53 AM
Ekibin bu zamana kadar ki aktifliğini övüp durduk . Ama ICO sonrası sessizliğe bürünmesi hoş değil . İmza kampanyasında çoğu kişinin oldukça emeği mevcut. Güzel de yatırım aldılar . İşlerini eksiksiz yapmaları gerekiyor . Zaten bu etherdelta ' ya düşen token şuursuzluk sergiliyor . Hiç sevemedim bu yüzden etherdelta ' yı .

Ekibin bir an önce aktifliğini tekrardan koruması gerekiyor . Yatırımcıları üzmemesi gerekiyor.
15  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: QUANTSTAMP on: October 18, 2017, 09:10:43 AM
Gayet akılcı olmuş adamların bu şekilde bir aktivite içine sokmaları . Oldukça eğlenceli olacağı belli. Bir deneyelim bakalım ne olacak ne bitecek . Bahsettikleri şeyleri gerçekleştirebilirse şayet proje muazzam olur.. Paylaşım için teşekkürler.
16  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / Re: [ANN][ICO] Change - Merkezi Olmayan İlk Kripto Banka [ICO - 16 Eylül]   on: October 17, 2017, 12:45:29 PM
Ekip ilk zamandan bu yana gayet aktif bir şekilde devam ediyor . Toplam ne kadarlık bir yatırım aldı son gün itibariyle ? En son 50 K ether civarındaydı . Borsaya hemen girmesini ben de beklemiyorum açıkcası . Bountylerinin hesaplanması özellikle Twitter ' ın yorucu kısmı . İmza kampanyasında aşırı bir zorluğu yok sistematik bir şekilde yürütüyordu arkadaş . Bakalım etherdelta ' dan yine giriş yapacağı kesin gibi duruyor .
17  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: stratis'in 100 dolar olması için söylenen bir analiz on: October 17, 2017, 12:03:18 PM
Mantıksız bir tez olmuş . Gelişi güzel bir hesap yapılmış durumda .

Üstte bir arkadaş da aynı şekilde cevaplamış ; DASH ve ETHEREUM  100 $ civarlarındayken BTC kaç'taydı . Masternode olayını zaten DASH ' la özleştiriyorum . DASH verimli bir şekilde 6 - 10 ay arasında yanılmıyorsam sıkıntısız bir şekilde çalıştıktan sonra fiyatlarına gayet güzel bir etkileşim sağlamıştı . Stratis içinde bu şekilde geçerli olacak .
18  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: Stellar Lumens Treni Kalkıyor! on: October 16, 2017, 07:11:59 AM
Lumens ' i sabredenler kazanıyor . Fiyat ortalaması 300 sat civarlarında seyrett yaklaşık 3 ay boyunca . Ani çıkışlar sergiledi düştü , yükseldi. Fakat an itibariyle x2 yaparak gayet güzel kazandırdı . Daha da yükseleceğini sanmıyorum şu ortamda . Fork sonrası tekrardan bir canlılık gelebilir . Takip ettiğim coinler arasında açıkcası.
19  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: AirDrop Konusu on: October 16, 2017, 06:44:00 AM
Son zamanlarda dikkatimi çeken airdroplar var. daha yeni yeni bazı şeyleri öğrenirken airdrop konusunda beni aydınlatabilicek birileri varsa çok sevinirim  Smiley

Baştan uyaralım kardeş seni . Priv-Key isteyen airdrop ' lar dan mutlak suretle kaç . Hiç bir PRİV-KEY ' ini paylaşma ki sonrasında wallet ' in de olan cüzdanlarında bir anda ortadan kaybolmasın . Tüm airdrop ' lar da para gönderecek token gönderecek diye bir durum söz konusu değil . e-BTC ' den sonra çok sağlam bir furya başladı . İnşallah içlerinden yine sağlam bir kazandıran çıkar da emekleriniz boşa çıkmaz.
20  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / Re: [ANN][ICO] Change - Merkezi Olmayan İlk Kripto Banka [ICO - 16 Eylül]   on: October 16, 2017, 06:37:12 AM
Change ekibi olurda bir süpriz yapıp 60 K Milestone barajını görürse gerçekten herkese güzel bir kazanç sağlayacak anlaşılan . Şöyle bir bakayım dedim spreadsheets ' i güncellemeler için kapatmıştır stabil olarak . Sanırım bu akşama tamamen belli eder bounty ' ler kendini . Eğer ki ico fiyatının altına düşerse uzun vade bekletmek için bir miktar change alacağım . Fakat tahminim fork mevzuları bittikten sonra borsa işlemlerini başlayacaklar .
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 »
Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!