Bitcoin Forum
October 29, 2020, 08:54:59 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 0.20.0 [Torrent]
 
  Home Help Search Login Register More  
  Show Posts
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 »
521  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: AELF ($ELF) Blockchain / Candybox sistemi ile ELF kazanabilirsiniz! (ANA KONU) on: January 19, 2019, 02:07:27 PM
PoW ve PoS’un kusurları Aelf’in farklı bir yönetim yöntemi olan DPoS yöntemini kullanmasına neden olmuştur.DPOS açılımı "Delegated Proof-of-Stake", bir algoritmadır. Mevcut en hızlı, en esnek ve en verimli merkezli uzlaşmacı modeldir. Dpos Algoritması, Proof of Stake mantığı ile çalışan fakat biraz daha farklı bir sistemdir. Kripto paraların ağını güvene almak için kullanılan bir sistemdir. Oylama ile yapilan kanıtları madencilikte bulunan blokları şüpheli durumdan ayıran bir özelliği vardır. Madencilikte bulunan blokları imzalamakta ve yapılan her bir işlem için oy kullanarak onu şüpheli bloklardan ayırmaktadır. Merkezi bir otoriteye gerek duymadan çalışan ayrıca, tüm kullanıcıların ortak bir şekilde hareket etmelerini mümkün kılan bir sistemdir.
522  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: AELF ($ELF) Blockchain / Candybox sistemi ile ELF kazanabilirsiniz! (ANA KONU) on: January 18, 2019, 06:18:33 AM
Aelf, ölçeklenebilir Blockchain ve merkezi olmayan bir bulut bilişim ağı oluşturmaktadır. Saniye başına işlem (TPS - Transaction Per Second) sayısını artırarak Blockchain uygulamalarını daha kullanılabilir hale getirmek istemektedir.

Ethereum ve Bitcoin gibi büyük Blockchain'ler çift haneli TPS’i yakalamakta zorlanırken Aelf, bu sorunu her bir düğümü birden fazla bilgisayara yayılmış kümelere ayırarak 14968 saniye başına işlem sayısına ulaşmıştır . Aelf’in amacı, büyük hacimli verilerle çalışan işletmeler için Blockchain'i daha uygun bir teknoloji haline getirmek ve Blockchain teknolojisini dünya genelinde yaymaktır.

523  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: AELF ($ELF) Blockchain / Candybox sistemi ile ELF kazanabilirsiniz! (ANA KONU) on: January 16, 2019, 05:54:54 AM
2019 yılı blockchainin kabul edileceği ve benimseneceği yıl olacak mı?

Aelf COO’su Chen Zhuling, önümüzdeki 12 ay boyunca blockchainin çoğu şeyi nasıl etkileyeceğini açıkladı.


İlk Bitcoin bloğu 10 yıl önce kazıldığında blockchain teknolojisinin ilk kez gerçek dünyadaki bir uygulama için kullanıldığı görüldü. Günümüze hızlı bir şekilde ulaşan teknoloji, şeffaflık ve verimlilik sağlama kabiliyetiyle dünya çapında tanınmaktadır. Yine de yavaş ve dikkatli başlayan hemen hemen her geleneksel endüstriye rağmen benimseme oranları beklenildiği gibi olmadı.

Kanıtsız verilerle yorum yapmak gerçekçi değildir!

2019, kazananların diğerlerinden ayrılacağı zaman karmaşık blockhain alanı için kritik bir yıl olacak. Sağlam, gerçek dünya kullanımına sahip projeler genel halktan artan destekle ilgi görmeye başlarken yalnızca kâğıt üzerinde bir proje fikri olmaktan çıkacaktır.

Olgunlaşan projelere olan dikkatin artması (Aelf ve diğerleri gibi projeler, 2019'da MainNet’in başlatılması planlanmaktadır) projelerin sürdürülebilir büyümelerini sağlayacak ve dahası işletmeler somut ve gelişmiş blockchain çözümleri için bu projelerden yararlandıkça bu projeler benimseme oranlarını daha da destekleyeceklerdir.

Büyüme göstergelerine dönüş

Olgun projeler blockchain alanında şekillenmeye devam ettikçe projelerdeki yatırımcılar da odaklarını fiyat ve pazar kapitalizasyonundan aktif kullanıcılara ve işlem hacimlerine kaydırıyor. Projeler, bu değişimi kabul ediyor ve daha fazla işletme ve kullanıcıyı blockchain tabanlı çözümler benimsemelerine öncülük edip teşvik ediyorlar.

Bu çözümleri kullanmanın avantajları hakkında farkındalık yaratmanın yanı sıra Aelf’in Yenilikçi İttifakı gibi girişimler, işletmelere sağlam projelerle bağlantı kurma ve tavsiye, kaynak ve sermaye desteği sağlama gibi konularda ek destek vererek yardımcı olurlar.

Merhaba kripto olmayan dünya

“Kripto olmayan” dünyada blockchain teknolojisinden henüz etkilenmemiş olan endüstriler; daha düşük işlem ücretleri, etkin ve verimli veri yönetimi ve iyileştirilebilir izlenebilirlik dahil olmak üzere iş süreçlerine blockchainin çözümlerini uygulamanın faydalarını giderek daha fazla görecektir.

Büyüme ve benimseme çabalarına paralel olarak işletmeler blockchain teknolojisinin dönüştürücü ve etkili gücünden yararlandıkça çözümlere olan talebin artması beklenmektedir.

Düzenlemelerin ve kontrolllerin altında her şeyin tokenleştirilmesi

Ticari kullanım durumlarının ötesinde perakende ve kurumsal yatırımcılar, geleneksel finansal piyasalara emsali görülmemiş verimlilik getirmek için blockchain teknolojisinin gücünden yararlanmaktadır. Örneğin kripto alanında sıcak bir konu olan gelişmekte olan güvenlik token endüstrisi, finansal piyasalara daha fazla likidite getirme kabiliyeti ile övgüyle karşılandı.

Güvenlik tokenleri herhangi bir zamanda herhangi bir yerde alınıp satılabilir ve geleneksel finans ve blockchain arasında köprü ve hisse senetlerine ve tahvillere bir alternatif olarak ifade edilmiştir. Güvenlik tokenlerinin sağlam bir yatırım olması ile 2019 yılında blockchain dünyasında daha fazla dikkat çekmesi bekleniyor ve bu sayede kripto piyasasına ve blockchain teknolojisine büyük bir destek veriyor.

Blockchain teknolojisinin eninde sonunda endüstriler arasında kitlesel olarak kabul göreceğine dair hiçbir şüphe yoktur. On yıl önceki kuruluşundan bu yana bir dizi evrime şahit olduk. Dönüştürücü ve etkili güçlerinin tanınmasından teknolojinin potansiyelini keşfetmeye kadar endüstri, pratik iş çözümleri belirlemeye ve geliştirmeye başlıyor.

Devam eden gelişimi sürekli sağlamak için blockchain topluluğunun, çözümlere yönelik artan talebin ve sektörün ihtiyaçlarını kolaylaştırmak için kalifiye blockchain geliştiricilerinde ve profesyonellerinde sürekli bir büyüme sağlaması gerekecektir.

Endüstri, işletmelerin sürekli ilgisini ve projelerin etkin çözümler sunma konusundaki taahhüdünü sağladığı sürece 2019'un blockchain teknolojisinin daha geniş bir ölçekte benimsendiğini görmeye başladığımız yıl olacağından eminim.

KAYNAK: https://www.coinrivet.com/will-2019-be-the-year-of-mainstream-blockchain-adoption/
524  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: AELF ($ELF) Blockchain / Candybox sistemi ile ELF kazanabilirsiniz! (ANA KONU) on: January 14, 2019, 08:46:45 AM
Aelf Gelişim Süreci Güncellemesi (13 Ocak)

- Cüzdan testi ve blok tarayıcı oylama testi tamamlandı.
- Yüksek bellek kullanım sorunu çözüldü.

https://medium.com/aelfblockchain/development-progress-update-jan-13th-9e2dd32f33f2
525  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: AELF ($ELF) Blockchain / Candybox sistemi ile ELF kazanabilirsiniz! (ANA KONU) on: January 13, 2019, 02:12:20 PM
🔊 Aelf'in Singapur'da Token günlerine katıldığını hatırlıyor musunuz? Çok sayıda katılımcı işletme ile büyük bir katılım oldu ve $ELF çeşitli ürünler almak için harcandı. Yakında, $ELF çok daha fazla şeyleri satın almak için kullanılacak!

526  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: AELF ($ELF) Blockchain / Candybox sistemi ile ELF kazanabilirsiniz! (ANA KONU) on: January 13, 2019, 04:38:34 AM
🔊11 farklı dil seçeneği sunan resmi sitemizle Aelf, global olarak büyümeye devam ediyor! En son Türkçe, İspanyolca ve Vietnamca dillerini ekledik. Daha fazla dil seçeneği yakında geliyor...

https://twitter.com/aelfblockchain/status/1082954261753782272
527  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: AELF ($ELF) Blockchain / Candybox sistemi ile ELF kazanabilirsiniz! (ANA KONU) on: January 11, 2019, 01:55:31 PM
Benimde geçen sene büyük heyecanla katılıp sonradan uzaklaştığım bir kampanyası vardı. Şuan içinde küçük bir miktar hala faizle  artıyordur ama çekim işlemi gerçekleşmiyor nedense.

Çekmek istediğiniz miktar 1 ELF'ten fazla ve tokenleri kazandığınız süre 30 günü geçmiş ise sorunsuzca çekim işlemi yapabilirsiniz.
528  Alternate cryptocurrencies / Tokens (Altcoins) / Re: [ANN][ELF] Aelf - Scalable Blockchains: Multi-Chain / Parallel Processing on: January 11, 2019, 11:38:26 AM
Delegated Nodes529  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: AELF ($ELF) Blockchain / Candybox sistemi ile ELF kazanabilirsiniz! (ANA KONU) on: January 11, 2019, 11:26:42 AM
Delegasyon Düğümleri530  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: AELF ($ELF) Blockchain / Candybox sistemi ile ELF kazanabilirsiniz! (ANA KONU) on: January 10, 2019, 06:37:28 AM
Guanglei ile Aelf’in Teknik GelişimiÜlkeler blockchain teknolojisine yatırım yapmaya devam ettikçe gelecekte blockchain için küresel merkez kim olacak sorusu hâlâ bilinmemektedir. Ancak projeler birbirleriyle rekabet ederken bölgeler arası bir değişim ve iş birliği çoktan başlamıştır.

16 Kasım 2018'de aelf & Celer Network, ABD San ​​Francisco’da ortak bir çevrimdışı buluşma etkinliği düzenledi. Aelf ana geliştiricisi olan Guanglei Deng ve Celer Network’ün kurucu ortağı Xiaozhou Li, blockchain teknolojisindeki mevcut teknolojik gelişmeleri derinlemesine tartıştı ve mevcut teknik uygulamaların yönü ve teknik toplulukların inşası üzerinde duruldu.

Sancılı noktalara dayalı yeni fikirler inşa etmek

Yeni projelerde on yıldan fazla deneyime sahip olan Guanglei Deng, sektördeki Aelf teknolojisi ile ilgili derinlemesine bir açıklama yaptı.

DPoS Konsensüs Anlaşması

DPoS Konsensüs Anlaşması ile tüm paydaşlar, bir delegasyon düğümü için oy kullanabilir. Bu düğümler; işlemlerin yürütülmesinden, blokların paketlenmesinden ve yasal blockchainlerin oluşturulmasından sorumlu olacaktır. DPoS öncelikle yönetişim sorununu çözer. Bir dereceye kadar DPoS, ayrıca daha iyi işlem performansı sağlayabilir. DPoS formülü nedeniyle delegasyon düğümünün karar verme süresi, önceden belirlenmiş ve aralıkları çok küçüktür.

Ana zincir + çok taraflı zincir, bir zincir bir senaryo

Aelf’in orijinal çok taraflı zincir paralel yapısı, temel olarak kaynak ayrımı sorununu çözmektedir. Bir taraf zinciri bir senaryoyu destekler ve her bir taraf zinciri, özel bir kaynak kümesine sahiptir. Bu aynı zamanda tüm platformun işlem gücünü bir dereceye kadar arttırır ve bir yan zincirin tıkanması diğer yan zincirleri etkilemez. Ana zincirin amacı, zincirler arası iletişimi kolaylaştırmak için yan zincirlerin ürettiği blokları doğrulamaktır.

Paralel yürütme

Ek olarak Aelf, akıllı sözleşmelerin paralel uygulanmasını da geliştirmiştir. Bazı özellikle yüksek trafikli sözleşmelerin aynı blokta birden fazla işlemi olabilir. Paralel yürütme, bu işlemlerin aynı anda tek bir bilgisayarın işlem gücüne bağlı olmadan yürütülmesine izin verir.

Küme tabanlılık

Aelf bileşenleri küme halinde çalışır. Modüler tasarımla birleştirildiğinde her bir modülün kendi içinde işleme yetenekleri ölçeklendirilebilir ve optimize edilebilir.

[Uygulama ve Beklentiler]

Aelf’in temel teknik kavramlarını tanıttıktan sonra Guanglei; Aelf blok tarayıcısını, sözleşme yazımını ve ön uç etkileşimini ve Aelf blockchain sistemine dayanan çapraz zincir işlem doğrulama sürecini gösterdi. Bu, Aelf MainNet’in piyasaya sürülmesinden önce Aelf geliştirme ekibinden ilk kamu gösterimidir.Bu ispatın sorunsuz ve başarılı bir şekilde uygulanması, bir ağın temel altyapısının yüksek derecede geliştirildiğini işaret eder. Bu da Aelf gelişiminin, son aşamaya gireceği anlamına gelir.

[Eğilimler ve Beklentiler]

Sunumdan sonra Guanglei, Aelf’in geliştirici topluluğunun gelecekteki gelişim yönünü açıkladı. “Geliştirici topluluğumuz büyümeye devam ederken Aelf; geliştiriciler için en etkin, verimli ve sezgisel geliştirme araçlarını sağlamak için geliştirici belgelerini aşamalı olarak geliştirecek. Yakın gelecekte geliştiriciler için bir teşvik programını gündemimize aldık ve geliştiricilere Aelf teknik ekibiyle etkileşime girerek maksimum ekonomik teşvik sağladık.” ifadelerini kullandı.

Toplantı sırasında Aelf, teknolojinin benimsenme yönü ile ilgili olarak birkaç konuda misafirlerle fikir birliğine varmıştır. Gelecekteki blockchain endüstrilerinde Aelf teknolojisi, bir bütün olarak büyük ölçekli ticari uygulamaların çalışmasını destekleyecektir.

KAYNAK: https://medium.com/@aelfblockchain/guanglei-presents-aelfs-technical-progress-25a446e6e419
531  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: AELF ($ELF) Blockchain / Candybox sistemi ile ELF kazanabilirsiniz! (ANA KONU) on: January 09, 2019, 06:28:39 AM
🔊BİLGİLENDİRME: Aelf resmi sitesine (https://aelf.io/), Türkçe dil desteği eklenmiştir 👏😎
532  Alternate cryptocurrencies / Tokens (Altcoins) / Re: [ANN][ELF] Aelf - Scalable Blockchains: Multi-Chain / Parallel Processing on: January 08, 2019, 06:28:24 AM
AELF Progress Report (Dec 24th — Jan 6th)


https://medium.com/aelfblockchain/aelf-progress-report-dec-24th-jan-6th-1180e07b100a
533  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: AELF ($ELF) Blockchain / Candybox sistemi ile ELF kazanabilirsiniz! (ANA KONU) on: January 08, 2019, 06:26:36 AM
Aelf Gelişim Raporu (24 Aralık 2018 - 6 Ocak 2019)

- Aelf, “En Değerli Merkezi Olmayan Platform” ödülünü kazandı.
- Aelf, merkezi olmayan çift zincirli ekosistem HyperExchange ile stratejik bir ortaklık kurdu.
- Aelf resmi web sitesine İspanyolca dili eklendi.

https://medium.com/aelfblockchain/aelf-progress-report-dec-24th-jan-6th-1180e07b100a
534  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: AELF ($ELF) Blockchain / Candybox sistemi ile ELF kazanabilirsiniz! (ANA KONU) on: January 06, 2019, 07:51:43 AM
Aelf Geliştirici Grubu —-> https://t.me/aelfdeveloper

Aelf Github ---> https://github.com/aelfProject
535  Alternate cryptocurrencies / Tokens (Altcoins) / Re: [ANN][ELF] Aelf - Scalable Blockchains: Multi-Chain / Parallel Processing on: January 05, 2019, 05:05:51 AM
We are starting the year off with an award! What an honor to receive the "Most Valuable Decentralized Platform" award from Blockchain Insight 2019. Jiuer, Chinese Community Director, attended the event. This award belongs to all the team members and supporting community!

https://twitter.com/aelfblockchain/status/1081097992638087168
536  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: AELF ($ELF) Blockchain / Candybox sistemi ile ELF kazanabilirsiniz! (ANA KONU) on: January 05, 2019, 05:04:17 AM
Aelf Yıl Kitabı Bölüm 2

https://www.youtube.com/watch?v=V5oNVva3cM4
537  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: AELF ($ELF) Blockchain / Candybox sistemi ile ELF kazanabilirsiniz! (ANA KONU) on: January 04, 2019, 09:19:38 AM
Yıla bir ödülle başlıyoruz! Blockchain Insight 2019'dan "En Değerli Merkezi Olmayan Platform" ödülünü almaktan büyük onur duyuyoruz. Çin Topluluk Direktörü Jiuer de etkinliğe katıldı. Bu ödül, tüm ekip üyelerine ve bizi destekleyen topluluğumuza aittir! 👏😊😎🎉

https://twitter.com/aelfblockchain/status/1081097992638087168
538  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: AELF ($ELF) Blockchain / Candybox sistemi ile ELF kazanabilirsiniz! (ANA KONU) on: January 03, 2019, 01:38:13 PM
539  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: AELF ($ELF) Blockchain / Candybox sistemi ile ELF kazanabilirsiniz! (ANA KONU) on: January 02, 2019, 03:50:57 AM
Aelf Gelişim Süreci Güncellemesi (30 Aralık)

Ekonomik sistem ana fonksiyonları ve ilk versiyon testi tamamlandı.

https://medium.com/aelfblockchain/development-progress-update-dec-30th-9d7c371477b6
540  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: AELF ($ELF) Blockchain / Candybox sistemi ile ELF kazanabilirsiniz! (ANA KONU) on: January 01, 2019, 05:09:51 AM
Aelf’ten Zhuling Chen ile Çoklu Blockchain Mimarisinin Gücü Üzerine

Aelf, son olarak blockchain altyapısını görüntülememizi değiştirebilecek bir projedir. CCN, MIT’den mezun olan ve yüksek güvenilirliğe sahip bir geliştirici ve tüketici dostu blockchain işletim sistemi kurmak isteyen Aelf’in kurucu ortağı olan Zhuling Chen ile bir röportaj yaptı.

Özel teklif edilen bir ICO, düzenleyici tarafsız kalmak için şimdiye kadarki kalkınmasını finanse etti, ancak erken yatırım yapmak isteyen yatırımcılar ya da gelişim fırsatlarını araştırmak isteyenler tarafından çeşitli borsalarda satın alınabilir.

NEO veya Ethereum’dan birincil farkı, bir blockchain tasarlamanın alternatif bir yoludur. Ana blok zincirinde Ethereum ile olduğu gibi her şeyin doğrulanmasından ziyade Aelf, çok-zincirli bir mimari önermektedir; burada özel ve kamu yan zincirleri kendi düğümlerini çalıştırabilir veya işlem için Aelf düğümlerine güvenebilir. Bunun nedeni, Aelf’in yüksek kullanılabilirliğe ve inanılmaz derecede yüksek işlem başına saniye kapasitesine sahip olmak istemesidir.

Halka açık bir blockchain bakış açısından çok güçlü bir akıllı sözleşme platformu olmak istiyoruz. Temel olarak inandığımız şey, gelecekte binlerce uygulamaya sahip olmamız durumunda tek bir blok zincirine konulmaması gerektiğidir çünkü bu sadece karmaşıktır ve sadece uygulamaların hiçbiri performanslarının garantisine sahip değildir. İşte bu yüzden Aelf için yaptığımız ilk şey, çok zincirli bir yapı kurmaktır.

Aelf’de faaliyet yürütmek, blockchain ihtiyaçları olan projelere yönelik önemli avantajlar sağlayacaktır. Chen, şirketin “hizmet olarak düğümler” sunmaya çalıştığını söyledi. Böylece, altyapı açısından yeterince hızlı ölçeklenemeyen şirketler, yan taraf işlemlerini işlemek için basit kira düğümlerine sahip olacaklar. Diğer uygulamalara çapraz zincir iletişimi olarak da düşünülebilir. Belki de oyunun kendisi gibi bazı gelişim biçimleri için Aelf ve Blockchain’in en heyecan verici beklentisi, paylaşılan kullanıcı tabanının potansiyelidir. Kimlikler, Android oyunları için Google Play mağazasının kimlik doğrulamasına benzer şekilde yan zincirler arasında taşınabilir olabilir.

Aelf, kamu ve özel Blockchain’in bir karışımı olacaktır. Şirketler tamamen kontrol ettikleri Blockchain’i başlatabilir ve standart bir teknolojiden faydalanabilir ve Aelf’in ana hizmet ağının sunduğu olası bir kimlik doğrulama hizmeti gibi sunulan hizmetleri kullanabilir.

Her şey Bir Blockchain’e İhtiyaç Duymaz

Son zamanlarda sektördeki insanlar, sadece her şeyi Blockchain ile çözemediklerini fark etmeye başladılar. Bir blockchain kullanmanın pek çok nedeni vardır, ancak kullanılmaması için de birçok sebep vardır. Chen bunu anlıyor ve Blockchain’in çalıştığı bazı anahtar kullanım durumları olduğuna inanıyor. Ona göre Blockchain; gereksiniminin birincil göstergesi, çoğaltılan, saklanan veya taşınan bilginin değeridir.

Kesinlikle Blockchain her şey için değildir. Aslında, bazen Blockchain merkezi bir sisteme kıyasla çalıştırmak için daha pahalı olabilir. Merkezi bir sistemin bilgi akışı için daha iyi olduğunu düşünüyorum. Böylece, bilgilerin değerli olup olmadığına bakılmaksızın istediğiniz herhangi bir hızda bilgi çoğaltabilirsiniz. Ancak diğer yandan Blockchain sadece değerli şeyleri almalı. İşte bu yüzden Blockchain’e konması gereken çok yüksek değerli bilgilere bakıyoruz, bu da birden çok tarafın daha verimli ve güvenilir bir ortamda çalışmasına izin veriyor.

Blockchain’in Geleceği dApps’e Bağlıdır

dApps, her durumda Blockchain’in geleceğini belirleyecektir. Belki de katil dApp teorisi, bir Blockchain geleceğinin rosey tasvirleriyle sarsıldı, ama kesinlikle Blockchain hizmetlerinin tüm gerekliliği, giderek artan şekilde mobil ve giderek daha fazla alternatif teknolojilere ve hatta para birimlerine açık bir pazarın taleplerine dayanıyor.

FINNEY akıllı telefonunun en son lansmanı ve en önemlisi bunun altındaki işletim sistemi, umarız bir şekilde Blockchain için yeniden canlanan bir çağda başlayacak. Kripto para birimini güvenilir bir şekilde işleyebilen bir mobil ortam, belki de gerçekten eksik olan her şeydir. FINNEY’in 999 dolarlık fiyatı belki de giriş için bir engel oluştururken, işletim sisteminin açık doğasıyla çok sayıda telefon mümkündür. Aelf dApps, Ethereum dApps, NEO dApps — hepsi zaman içinde böyle bir ortamda yan yana yaşayabilirler.

Chen, Aelf ağının başarısının bir ya da iki gerçekten şaşırtıcı dApps’a sahip olacağına inanıyor ve şirketi, özellikle de bunun neye benzeyebileceği konusunda bir haber olmasa bile yasa tasarısına uygun projeler arıyor. Proje hala genç ve testnet aşamasında, ancak Github’daki faaliyetlerin kanıtladığı gibi çok çalışıyorlar.

Nihayetinde kullanıcı deneyimi, Aelf’i kullanıp kullanmadığına ya da sadece uygulamaya bağlı olarak diğer bazı hizmetleri kullanıp kullanmadıklarına dair hiçbir fark hissetmemeleri gerekir. Bu yüzden, dönüşümleri ve otomatik olarak depolamayı seven daha evrensel bir cüzdan gibi olacağını umuyoruz, bu yüzden Metamask veya eşdeğerini kullanmaları veya kendileri yönetmeleri gerekmiyor. Kyber’in bunu zaten yapıp, token-token swaplarına izin verdiğini hissediyorum.

Önemli olarak, Aelf şu anda akıllı sözleşmelerin, dünyanın en popüler programlama dillerinden biri olan ve Microsoft Windows ortamında geliştirme için gerekli bir beceri olan C# ile yazılmasına izin veriyor, ancak daha sonra Python gibi başka diller de kullanılabilir. “Kitle edinme/kabulü konusunda NEO ile aynı görüşü paylaşıyoruz,” diyor ve Chen, Aelf Whitepaper’ın birden fazla dili destekleyeceğine işaret ediyor.

Aelf’in MainNet (ana ağı)’in, 2019 Mart’a hazır olması hedefleniyor. CCN bundan kesinlikle haberdar olacak, ancak bu süre zarfında Aelf’in ortaklıkları hakkında potansiyel haberler olacak.

Kaynak: https://www.ccn.com/aelfs-zhuling-chen-on-the-power-of-multi-chain-architecture/
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 »
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!