Bitcoin Forum
October 29, 2020, 08:40:10 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 0.20.0 [Torrent]
 
  Home Help Search Login Register More  
  Show Posts
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 »
541  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: AELF ($ELF) Blockchain / Candybox sistemi ile ELF kazanabilirsiniz! (ANA KONU) on: December 31, 2018, 06:12:44 AM
Aelf’in blockchain teknolojisine getirdiği/getireceği 4 önemli ve temel yenilik:

1. Bilgisayar kümesinde ölçeklenebilir düğümler

2. İşlem gücünün maksimum kullanımı için paralel işlem

3. Bağımsız ve özel yan zincirlerle akıllı sözleşmeler için kaynak yalıtımı

4. Farklı konsensüs protokollerinden (DPoS (Delegated Proof of Stake) — yerel, PoW, PoS) ve özel / kamu zincirinden seçim yapmak için birlikte çalışabilirlik ve esneklik
542  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: AELF ($ELF) Blockchain / Candybox sistemi ile ELF kazanabilirsiniz! (ANA KONU) on: December 29, 2018, 12:14:50 PM
Blockchain Teknolojisini ABD’ye Getirmek — Piyasa Duyarlılığı ve Devlet Düzenlemeleri


Yeni teknolojiler sıklıkla çeşitli zorluklarla karşılanmaktadır. Kanun yapıcı için bu zorluklar, yalnızca bu yeni teknolojik gelişmeleri anlamaya çalışmakla kalmayıp aynı zamanda eşzamanlı kurumlarla bir arada yaşamalarını sağlayacak etkili bir düzenleme de oluşturmak şeklinde ortaya çıkmaktadır.

Son zamanlarda, blockchain teknolojisi bu olgunun en iyi örneklerinden biri olarak hizmet vermektedir. Yıkıcı teknolojinin henüz başlangıç aşamasında olduğu düşünülüyor, ancak halihazırda düşünülebilecek her sektör için bir çok kullanım vakası sunuyor. Sonuç olarak, ABD tartışmalarında giderek artan bir rol oynamaktadır.


Mali sektörde, düzenleyiciler yetişmeye çalışmayı bıraktı

Bir çok yönden blockchain teknolojisinin yaygınlaşması; onunla birlikte işlemler, kayıt tutma ve hatta bazı durumlarda tüm endüstriler hakkında düşünme biçimimizdeki ani ve rahatsız edici bir değişikliğe neden oldu.

Teknoloji, dünyanın ilk şifreleme para birimi olan Bitcoin’i destekleme işlevi sayesinde güçlendi. Bitcoin ağı 2009'da başlatıldı, sadece yıkıcı bir ödeme platformunun başlangıcı değil, aynı zamanda temel teknolojinin potansiyelinin bir örneği olarak da hizmet verdi.

Birçok yönden, dünyadaki düzenleyiciler o zamandan beri yetişmeye çalışıyor.

Tabi ki blockchain teknolojisinin finansal sektör dışındaki tüm amaçları vardır ancak Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) gibi mali düzenleyici otoriteler için kripto para birimleri ele almak zor oldu.

Blockchain teknolojisi ile ilgili en belirgin SEC tartışmalarından biri, Ethereum ağına güç sağlayan dijital token olan Ether’i içeriyordu. Düzenleyiciler, tokenin güvenlik işlevi gördüğü ihtimalini araştırdı.

Menkul kıymetler, hali hazırda kurulmuş bir mali hukuk alanıdır. Dijital bir token bu kategoriye girecekseydi, piyasaya sürenlerin uyması gereken çok sayıda finansal zorunluluk vardı.

Nihayetinde SEC, Ethereum’un bir güvenlik olarak çalışmadığını buldu. Ancak, Komisyon bunun tek taraflı bir karar olduğunu açıkça belirtti. Nasıl sınıflandırıldıklarına bakılmaksızın ICO satılan birçok token, menkul kıymetlerdi.

Blockchain ABD’nin düzenleyici tartışmalarında merkezi bir rol oynadığından SEC, kayıtsız menkul kıymetler olarak faaliyet gösteren tokenlere karşı ilk sivil eylemini başlattı. Kasım 2018'de SEC, ayrı davalarda üç şirkete para cezası verdi.

Cezalara ek olarak her bir şirkete; yatırımcılara toplanan fonları iade etme, tokenleri menkul kıymetler olarak kaydetme ve SEC’e periyodik raporlar gönderme işlemi yaptırılmıştır.

Açık düzenleyiciler sorunları önleyebilir ve olumlu duyguları teşvik edebilir

Blockchain teknolojisinin ve kripto para birimlerinin birçok savunucusu temel olarak düzenlemeye karşı değil, düzenleyici çerçevelerin yeniliği engellememek için açık ve temkinli olmaları gerektiğine inanıyor.

SEC yakın zamanda harekete geçtikten sonra piyasa gözlemcileri, düzenleyicilerin görüşüne göre faaliyet gösterdiğinde manzaranın kendi kurallarını tanımlamaya başladığını görüyorlar.

Düzenleyici çerçevelerin sağlıklı bir şekilde anlaşılmasını sağlamak için SEC, 2018 yılının sonlarında şirketlerin takip etmesi için net kılavuzlar oluşturma sözü verdi.

SEC direktörü William Hinman, bunlara “yalın İngilizce” rehberi dedi. Blockchain gibi yeni teknolojilerle uğraşırken projelerin ve ekiplerin yasanın sınırları dahilinde faaliyet göstermesine yardımcı olacaklar.

CFTC başkanının olumlu blockchain açıklamaları

ABD’de sağlıklı blok zincirinin benimsenmesini teşvik ederken Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu (CFTC) başkanı J. Christopher Giancarlo, geçenlerde teknoloji hakkında olumlu açıklamalar yaptı.

Giancarlo açıkça düzenleyici uygulamalar için otomatik süreçler oluşturmak için blockchain teknolojisinin kullanılabileceğini söyledi. Ayrıca, bu blockchain tabanlı otomasyonun maliyetleri düşürmeye ve verimliliği artırmaya yardımcı olabileceğini söyledi.

Bu açıklamalardan önce CFTC başkanı, ayrıca kripto para birimlerinin ve temel teknolojilerinin amacının burada temelli kalıcı olmak olduğunu söyledi.


İşletmeler blockchain teknolojisine ısınma gösteriyor

2018'de Deloitte tarafından gerçekleştirilen 1000'den fazla katılımcının yer aldığı bir ankette; ABD, Kanada, Çin, Meksika, Fransa, Almanya ve İngiltere’den en az 500 milyon dolarlık satış yapan büyük şirketlerden blockchain konusundaki duyguları soruldu.

Ankete katılanların % 39'u bir sonraki takvim yılında blockchain teknolojisinde yapmak istedikleri yaklaşık yatırım hakkında sorduğunu belirtenlerin % 39'u şirketlerinin en az 5 milyon ABD doları yatırım yapacaklarını söyledi.

Ek olarak, yöneticilerin % 43'ü blockchain teknolojisinin şirketlerinin gelecekteki operasyonları için “kritik” olduğunu ve % 29'u teknolojinin önemli bir stratejik öncelik olduğunu belirtti.

Kapanış düşünceleri

Sonuçta bu gibi bulgular, blockchainin işletmeler üzerindeki etkisini görselleştirmeye yardımcı olur. Böylesine yıkıcı bir teknolojinin gelmesiyle, dünyadaki ülkeler kendilerini bu yeni alanda küresel lider olma yarışında buluyorlar.

ABD’de hem düzenleyiciler hem de piyasa gözlemcileri, blockchain teknolojisine ve modern dünyadaki yerine olan duyarlılıklarını sürekli olarak geliştiriyorlar. Bu süreçler devam ederken blockchain teknolojisinin ülkede artan bir varlığa sahip olduğu açıktır.

KAYNAK: https://medium.com/aelfblockchain/bringing-blockchain-technology-to-the-usa-market-sentiment-government-regulations-905c1ec7a7d2
543  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: AELF ($ELF) Blockchain / Candybox sistemi ile ELF kazanabilirsiniz! (ANA KONU) on: December 28, 2018, 02:32:29 PM
Aelf'in Temel AmaçlarıBirilerine işlerinin ne olduğunu veya kimin için çalıştığını sorduğunuz zaman o kişilerin cevaplarını anlamakta zorluk çekebilirsiniz. Gerçekten profesyonel görünebilir veya şık görünebilir, hatta şirketi duymuş olabilirsiniz ama bir sonraki sorunuz, "Harika, peki! Tam olarak ne yaparsınız?"

Bu, ürünleri belirli bir çerçeveye odaklanan veya diğer işletmeleri destekleyen şirketler için yaygın bir durumdur. Aelf de bu kategoriye girer ve bu nedenle Aelf projesinin temel hedeflerinin ne olduğunu açıkça ifade edebilmemiz önemlidir. Bu makale, Aelf'in temel hedeflerini tartışacak ve bu çığır açan teknoloji ile Aelf'in neye ulaşmak istediğine dair genel bir anlayış sağlayacaktır.Aelf'in blockchain dünyasında geliştirmeyi umduğu 5 ana hedef vardır. Bunlar:

1. Ticari Kullanım için son derece özelleştirilebilir bir işletim sistemi

2. Çapraz zincir etkileşimi

3. Performans İyileştirme/Geliştirme

4. Protokol Güncellemesi

5. Özel Zincir Modülü

Bu hedefleri anlayarak herhangi bir kişi, Aelf projesini benzer görünüp görünmeyen tüm diğer projelerden ayırt edebilecektir. Bunlar Aelf'i dünyanın geri kalanından ayıran şeylerdir. Temel düzeyde bu, Aelf'in kendisidir. Dünyayı bu şekilde değiştirmeyi planlıyoruz.

1. Ticari Kullanım için son derece özelleştirilebilir bir işletim sistemi

Aelf, genellikle blockchain için "linux sistemi" olarak anılır. Tıpkı linux gibi Aelf diğer geliştiricilerin kendi tamamen özelleştirilmiş ve desteklenen sistem uygulamalarını oluşturmalarına izin veren temel sistemi ve çerçeveyi oluşturacak. Bu çerçeve ile destek sağlayacak ve böylece geliştiriciler dikkatlerini dApp'in uygulama senaryolarına dayanarak ve müşteri ihtiyaçlarına özel olmasını sağlama konusunda odaklandırabilirler.

Bu kişiselleştirme derecesi ile herkes, endüstriyel sınırları aşabilir ve odak noktası veya müşteri ihtiyaçlarına bakılmaksızın tüm geliştiricilere uygulanabilir hale gelebilir. Bu Aelf sistemi, iki ana bileşene ayrılabilir.

İlk bileşen, bir ana zincir olan bir blockchain sisteminin temellerini içeren Aelf çekirdeğidir. Bu ana zincir, genel ağı çalıştıracak ve her bir özelleştirilmiş akıllı kontrat veya dApp'ı çalıştıran her bir yan zinciri koordine edecektir.

İkinci bileşen, çekirdek için temel etkileşimli arayüz olan bir "kabuk"tur. Kullanıcılar ya tüm blockchain şablonunu kullanabilir ya da Core'u temel alan kendi özelleştirilmiş blockchainlerini çabucak geliştirebilirler.

2. Çapraz zincir etkileşimi

Aelf platformu; yan zincirler ve Bitcoin, Ethereum vb. gibi diğer blockchain ağları arasında etkileşime izin verecek şekilde tasarlanacaktır. Bunun amacı, dijital varlıkların ve kullanıcı bilgilerinin paylaşılmasını sağlamaktır. Proje daha da geliştirildikten sonra bu yönün diğer faydaları daha da belirgin hale gelecektir.

3. Performans İyileştirme/Geliştirme

Temel olarak bu amaç, mevcut blockchain teknolojisindeki bazı açık ve ciddi kısıtlamalar nedeniyle ortaya çıktı. Bunlar arasında kaynak ayrımı, ölçeklenebilirlik ve verimlilik bulunur.

Her bir yan zinciri bir akıllı sözleşmeye odaklanmış ve ana zincir üzerinden çalışan hiçbir veriye odaklanmamış olan Aelf ağı, diğer zincirleri etkilemeyeceğinden emin olarak herhangi bir tıkanıklığı izole edebilecektir. Bu aynı zamanda, her proje için benzersiz ve müşteri ihtiyaçları ve gereklilikleri için mükemmel şekilde uygun olmasını sağlayacak en iyi zincirin geliştirilmesini sağlayacaktır. Bir zincir, işlemleri etkin bir şekilde işlemek için çok karmaşık hale gelirse trafiği boşaltmak ve tıkanıklığı azaltmak için paralel zincirlere ayrılmalıdır.

Paralel olarak bir dizi madenciyi işletecek olan DPoS ve bulut düğümlerinin kullanılması sayesinde mevcut işlemleri tamamen ticari ölçeklere ölçeklendirme potansiyeli, şimdi Aelf ağındaki tüm yan zincirler için mevcuttur. Şu anda bir madenci işlevini bir düğüm olarak kullanmak, en yavaş madencinin işlem hızlarını daraltacaktır. Birden fazla madencinin topluca birleşip tek bir düğüm haline gelmesini sağlayarak bu tıkanıklığı ortadan kaldıracak ve halihazırda mevcut olandan çok daha hızlı bir ağ yaratacaktır.

Her yan zincir aynı konsensüs protokolünü uygulamaya ihtiyaç duymaz. Özel gereksinimler için en uygun olanı seçebilir. Buna izin vererek, zincirdeki bileşenlerin ve verilerin yönetimi çok daha basit ve daha kolay olacaktır.

4. Protokol Güncellemesi

Gerektiğinde bir blok zincirin konsensüs protokollerini değiştirmesi çok zordur. Aelf ağı herhangi bir protokol ile birlikte çalışacağından eskimiş olmak, protokollerin değiştirilmesinde kaynakların israf edilmesinden veya en etkili olanın uygulanmamasından gibi gelecekte olabilecek faktörlerden etkilenmeyecektir. Bu da Aelf ekibi tarafından öngörülmekte ve Aelf'in geleceğe baktığını göstermektedir. Bu, sık sık blockchain projelerinde tam olarak görülmeyen bir şeydir.

5. Özel Zincir Modülü

İşletmeler için çok önemli olan bir husus, kişisel ve toplanan verilerini kontrol etme ve kişiselleştirme yeteneğidir. Şu anda blockchain teknolojisini kullanan bu özel zincirler, harici eko sistemler veya diğer işletmelerle bağlantısı olmadığı noktadan izole edilmektedir. Aelf projesi, kullanıcıların özel zincir modülümüzü kullanarak hızlı bir şekilde bağımsız zincirler oluşturmasına ve DPoS Protokolünü uygulamaları halinde genel ağ kaynaklarının ve güvenliğin faydalarından yararlanırken tam sahipliğini edinmelerine olanak sağlayacaktır.Gördüğünüz gibi bu proje, bugüne kadar halka sunulan herhangi bir şeye benzemiyor. Farklı iş durumlarına hitap edecek birçok bileşen var ve temeller tüm endüstriler için geçerli olacak. Aelf; iş dünyasında özel satışındaki şaşırtıcı başarısı ve devam eden ortaklıklarıyla ve borsalarda listelenmesiyle kendisini çoktan kanıtladı.

KAYNAK: https://medium.com/aelfblockchain/ke...f-bed347458ce0
544  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: AELF ($ELF) Blockchain / Candybox sistemi ile ELF kazanabilirsiniz! (ANA KONU) on: December 28, 2018, 05:03:09 AM
Aelf Bülten Kaydını doldurarak siz de Aelf ile ilgili son haberlere, duyurulara, makalelere ve raporlara aylık olarak e-postanızdan ulaşabilirsiniz.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfQfyAsGWw9LVGEbiSck19VbzCQJUwrqJ0W-Kar1MNu8z7gnw/viewform
545  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: AELF ($ELF) Blockchain / Candybox sistemi ile ELF kazanabilirsiniz! (ANA KONU) on: December 27, 2018, 08:34:17 AM
Kürşat hocam dün Trivia ya 2. soruda katıldım birşey dikkatimi çekti. Mesela 3. Soruda siz soruyu gönderdiğiniz anda birisi anında cevap verdi. Hatta siz onu değil bir sonra cevap verebilecek kabul ettiniz. Bu sorular diğer gruplarda da soruluyor mu farklı zamanlarda. Yoksa aynı anda mi oluyor. O kişinin bu kadar hızla cevap vermesi mümkün değil. Bu kafamı karıştırdı doğrusu.

Doğru yanıtın Aelfie olması gerekiyordu.

1. Cevap: https://t.me/aelf_turkish/96332
2. ve Doğru Cevap: https://t.me/aelf_turkish/96333

Soruları Trivia yapılan gruplarda her grubun kendi admini tarafından hazırlıyor. Aelf ile ilgili sorular standart daha önce de sorulmuş sorular olabiliyor. Yani bu soruların cevabı artık çoğu kişi tarafından biliniyor. Ayrıca son haberler, duyurular, makaleler vs. ile ilgili de sorular soruluyor. Aelf ile ilgili sorularda çok zor olmayan ve herkesin bilebileceği sorular soruluyor.

Trivia'larda temel amaç sorular ve onaydan ziyade grubun etkinliğini ve üyeler arası etkileşimi artırmaktır. Zaten bu etkinliklere katılan herkes onay almış oluyor.
546  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: AELF ($ELF) Blockchain / Candybox sistemi ile ELF kazanabilirsiniz! (ANA KONU) on: December 27, 2018, 06:49:25 AM
2018 yılında Aelf, katlanarak büyüme yaşadı ve birçok vizyon ve hedef gerçekleşti. Çalışkan ekibimize ve projeye inanan topluluğumuza minnettarız!

2018 Aelf Yıl Kitabı Bölüm 1
https://www.youtube.com/watch?v=Hs4AOuH9O9o&feature=youtu.be
547  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: AELF ($ELF) Blockchain / Candybox sistemi ile ELF kazanabilirsiniz! (ANA KONU) on: December 26, 2018, 07:57:20 PM
Blockchain yeni e-ticaret için önemlidir: Şirketin sınırlarını aşabilir ve kaynakları entegre edebilir. Mevcut blockchain performansı oldukça zayıftır. Aelf blockchain, etkileyici test ağı sonuçlarıyla merkezi olmayan iş uygulamalarını destekleme yeteneğine sahiptir.
548  Local / Konu Dışı / Re: merit te ayı piyasasında anlaşılan on: December 26, 2018, 05:02:22 PM
Desteğiniz için çok teşekkür ediyorum.

Aelf Türkçe içerikli BitcoinTalk Konusu: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5086563.0

Aelf Türkiye Telegram Grubu: https://t.me/aelf_turkish
549  Local / Konu Dışı / Re: Merit Bağış Alanı - Unofficial on: December 26, 2018, 09:54:15 AM
Aelf Turkish moderatöru olarak foruma yeni katıldım ve Aelf ile ilgili bir Türkçe içerikli bir konu açtım. Aelf Blockchain projesi ve Candybox (ELF kazanabileceğiniz bir sistem) ile ilgili tüm yeni ve güncel haberleri, duyuruları, makaleleri, rehberleri vs. Türkçe olarak paylaşıyoruz. Ayrıca Aelf ve Candybox ile ilgili merak ettğiniz tüm soruları cevaplıyoruz.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5086563.0
550  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: AELF ($ELF) Blockchain / Candybox sistemi ile ELF kazanabilirsiniz! (ANA KONU) on: December 26, 2018, 09:41:39 AM
🔊Bugün saat 21:00'da grubumuzda Trivia etkinliği gerçekleşecektir. Etkinlik sonunda sorulacak bonus soruyu bilen kişi 2 ELF kazanacaktır.

Adres: https://t.me/aelf_turkish

2 Elf çok az değil mi? Trivia ne demek oluyor? Quiz gibi birşey mi? 2 Elf i diyelim ki kazandık cuzdan adresimi vermem gerekiyor? Teşekkürler kolay gelsin
Candybox sisteminde adminden onay görevi vardır. Biz de bu onayı vermek için 2 günde 1 Trivia etkinliği yapıyoruz. Trivia'da Aelf ve genel kültür ile ilgili sorular soruluyor. Bu soruları doğru bilen ilk kişi admin onayı kazanıyor. Genelde 10 soru soruluyor ancak katılımcı sayısı çok olursa daha fazla soru soruluyor. Bu etkinliklerin sonunda ödüllü bonus soru soruluyor ve ilk doğru cevabı veren kişi 2 ELF kazanıyor.
551  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: AELF ($ELF) Blockchain / Candybox sistemi ile ELF kazanabilirsiniz! (ANA KONU) on: December 26, 2018, 09:38:21 AM
Kürşat hocam bu yaptığınız paylaşımı konu dışında merit bahis alanı diye bir yer var. Oraya bu paylaşımın yani başlığın linkini orada paylaşın ki merit gelsin. Efs ya da teramit merit verebilir. Linki paylaşmadan önce kısa bir açıklama yaparsınız. Malum merit lazım olacak

Teşekkürler...
552  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: AELF ($ELF) Blockchain / Candybox sistemi ile ELF kazanabilirsiniz! (ANA KONU) on: December 26, 2018, 08:08:10 AM
🔊Bugün saat 21:00'da grubumuzda Trivia etkinliği gerçekleşecektir. Etkinlik sonunda sorulacak bonus soruyu bilen kişi 2 ELF kazanacaktır.

Adres: https://t.me/aelf_turkish
553  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: AELF ($ELF) Blockchain / Candybox sistemi ile ELF kazanabilirsiniz! (ANA KONU) on: December 25, 2018, 05:42:48 PM
Aelf, Binance Altın Etiket Projesinde (Gold Label Project) 5. sırada yer almaktadır.

https://twitter.com/aelfblockchain/status/1067047044064268289?s=19

554  Alternate cryptocurrencies / Tokens (Altcoins) / Re: [ANN][ELF] Aelf - Scalable Blockchains: Multi-Chain / Parallel Processing on: December 25, 2018, 06:58:48 AM
ELF has been listed on leading exchange at UEX!

https://uex-en.udesk.cn/hc/articles/78734
https://twitter.com/aelfblockchain/status/1077445484053057536
https://twitter.com/UexComOfficial/status/1077403120265715712
555  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: AELF ($ELF) Blockchain / Candybox sistemi ile ELF kazanabilirsiniz! (ANA KONU) on: December 25, 2018, 06:54:46 AM
Aelf (ELF), UEX borsasında listelenmiştir.

https://twitter.com/aelfblockchain/status/1077445484053057536
https://uex-en.udesk.cn/hc/articles/78734
https://twitter.com/UexComOfficial/status/1077403120265715712
556  Alternate cryptocurrencies / Tokens (Altcoins) / Re: [ANN][ELF] Aelf - Scalable Blockchains: Multi-Chain / Parallel Processing on: December 25, 2018, 06:08:05 AM
AELF Progress Report (Dec 10th — Dec 23rd)

https://medium.com/@aelfblockchain/aelf-progress-report-dec-10th-dec-23rd-87438ee3b1b3
557  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: AELF ($ELF) Blockchain / Candybox sistemi ile ELF kazanabilirsiniz! (ANA KONU) on: December 25, 2018, 06:01:41 AM
Aelf Gelişim Raporu (10 Aralık - 23 Aralık)

ÖZET:
- Aelf, Cred ile stratejik bir ortaklık yaptı ve Cred kısa bir süre sonra Aelf'in Yenilikçi İnovasyon İttifakına (Innovation Alliance) katılacaktır.
- Haobo Ma, Pekin'deki “2018 Dünya E-Ticaret Konferansı” na katıldı.
- Aelf ve Celer Network Singapur'da teknik bir buluşma düzenledi.

https://medium.com/@aelfblockchain/aelf-progress-report-dec-10th-dec-23rd-87438ee3b1b3
558  Alternate cryptocurrencies / Tokens (Altcoins) / Re: [ANN][ELF] Aelf - Scalable Blockchains: Multi-Chain / Parallel Processing on: December 24, 2018, 06:32:20 AM
Development Progress Update (Dec 23rd)


https://medium.com/aelfblockchain/development-progress-update-dec-23rd-9b36075952c
559  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: AELF ($ELF) Blockchain / Candybox sistemi ile ELF kazanabilirsiniz! (ANA KONU) on: December 24, 2018, 06:31:08 AM
Gelişim Süreci Güncellemesi (23 Aralık)

- Ekonomik sistem kaynak tokeni ve oylama bölümünde temel işlevler; tarayıcı oylama teknik program tasarımı ve incelemesi tamamlandı.

https://medium.com/aelfblockchain/development-progress-update-dec-23rd-9b36075952c
560  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Re: AELF ($ELF) Blockchain / Candybox sistemi ile ELF kazanabilirsiniz! (ANA KONU) on: December 23, 2018, 06:18:59 PM
Aelf, bize katılmak isteyen geliştiricileri arıyordu, arıyor ve her zaman arıyor olacaktır. Bunu bir adım daha ileriye taşımak için geliştirici ödülünün ilk dalgasını duyuruyoruz! Birlikte yapıyı inşa edelim! developer@aelf.io mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

https://twitter.com/aelfblockchain/status/1073522463827345409
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 »
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!